PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصاحبه با مدیرعامل كارخانه موتور سيكلت جهان همتا سيكلت بناب(فلات) فلات سوار ها حتما بخوانند

nopo
16-09-1391, 07:56 بعد از ظهر
مصاحبه با مدیرعامل كارخانه موتور سيكلت جهان همتا سيكلت بناب(فلات) فلات سوار ها حتما بخوانند.

دوست عزيزمان ياشار قرار است با رئيس كارخانه جهان همتا سيكلت بناب(فلات) مصاحبه اي داشته باشند.
از كاربران عزيز و به ويژه فلات سواران عزيز خواهشمندم سوالات خودشون رو اينجا مطرح كنند.
شايد ايشان به همين تاپيك جهت پاسخ گويي مراجعه كنند وشايد مصاحبه حضوري.

قوانين:
1-سوالات بايد به صورت املاي رسمي باشد و سوالات محاوره اي ترتيب اثر نخواهد شد.
2-ازبين سوالات تعداد20 عدد سوالات فني و مناسب گلچين خواهد شد.
3-سوالات تكراري نپرسيد(پست ها را با دقت بخوانيد).

يا علي

amo hosein
16-09-1391, 08:15 بعد از ظهر
چند درصد این موتور ساخت ایران هست؟

yasharazary
16-09-1391, 08:39 بعد از ظهر
با تشکر از آقا جوادسوالای خودم:1-چه اتفاقی افتاد که به فکر تاسیس کارخانه موتورسیکلت سازی در بناب افتادید؟؟؟2- کارخانه در چه سالی شروع به احداث و در چه سالی به بهره برداری رسید؟؟3-میزان تحصیلات شما در چه حدی است؟؟و در چه رشته ای تحصیل نموده اید؟4- چرا زنجیر فلات gy250 ضعیف است؟؟؟ و چرا در طی این چند سال برای ارتقا کفیت زنجیر تدبیری اندیشیده نشده؟؟

farshid37
16-09-1391, 08:46 بعد از ظهر
آیا تلاشی برای رفع عیوب موتور در کارخانه صورت می گیرد؟ آیا مدیریت کیفی و بررسی و رفع عیوب کوچکی مثل ضعف بعضی قطعات که ممکن است با صرف هزینه کم برای کارخانه مشکلات صاحبان را کاهش دهد در کارخانه صورت گرفته؟ آیا هیچگونه ارتباطی با مشتریان برای اطلاع از مشکلات موتورها از دیدگاه مصرف کنندگان صوزت گرفته؟ آیا به امکان راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی ( و حتی خود موتور) و ارسال پستی یا بوسیله باربری آن فکر شده است؟ آیا امکان تقویت شاسی موتور یا کاهش وزن آن مورد بررسی قرار گرفته؟ آیا به مسئله خدمات پس از فروش و نمایندگی های مجاز و تعمیرکار وارد در شهرهای مختلف اهمیتی می دهند؟ آیا امکان اضافه نمودن آپشن های اضافی و انتخابی برای خریداران وجود دارد؟ آیا برای رفع ضعف ممتاژ به نظارت بهتر بر کارکنان فنی و ارتقا مهارتها و وسایل کارشان اهمیت داده می شود؟
در ضمن من در دوره ای که به دنبال خرید موتور بودم با چند شرکت تماس گرفتم و اگر مشکل وزن و ارتفاع زیاد فلات 250 برای قد و وزن من نبود آن را می خریدم. و نکته ای که لازم به اشاره است برخورد دوستانه و مودبانه و راهنمابب مدیر فروش فلات در تهران در تماس تلفنی من با ایشان بود که کاملا عکس برخورد طلبکارانه کارکنان کویر موتور بود.

fazm
16-09-1391, 08:53 بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشید. چند تا سوال میخواستم بپرسم. 1-چرا شاسی این موتور ضعیفه؟ 2-فلات 250 سی سی واقعا 250 هست یا خیر؟ 4-چرا جنس الیاژبکار برده شده از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست؟ 5-چرا کاربراتور بکار رفته در فلات 250 اینقدر ضعیفه؟و از هوا رسانی خوب بهرمند نیست؟ 6-چرا فرمان بکار رفته شده در فلات 250 حالت ریس داره؟؟و بدرد افرود نیمخوره. مرسی

MRasool
16-09-1391, 11:54 بعد از ظهر
تا جایی که من اطلاع دارم اگه اشتباه نکنم فلات تعداد محدودی موتور آب خنک هم تولید کرده که گویا بد هم نبوده !
علت توقف این نوع از محصولاتشون چی بوده ؟

مرسی از یاشار بابت این حرکت خوبش :flower4:

yasharazary
17-09-1391, 12:05 قبل از ظهر
دوست عزيزمان ياشار قرار است با رئيس كارخانه جهان همتا سيكلت بناب(فلات) مصاحبه اي داشته باشند.

رئیسش نه--مدیرعامل شرکت--جناب بهزاد خیالی

- - - Updated - - -

عابدی
17-09-1391, 12:45 قبل از ظهر
یه چند تا پیشنهاد:

1-سنگینیه فلات آزار دهندس.و به نظر بنده باعث شده از گردونه ی رقابت با موتورای آفرودیه دیگه عقب بمونه.بهتر نیست در طراحیه اون تجدید نظرشه؟
2-کمک های فلات 250 سفته و تریلای رده پایین تری هستند که از این نظر کاملا به فلات سر هستن.
3-زین فلات هم برای دو ترکه نشستن واقعا آزار دهندس
اینها رو اصلاح کنن موفق تر خواهند بود

Sination
17-09-1391, 01:09 قبل از ظهر
عایا سوار موتور سنگین شدید ؟

M@hy@r
17-09-1391, 05:06 قبل از ظهر
با تشکر از جواد و یاشار عزیز
سوال من اینه : چرا شرکت شما سایت نداره؟ و اگر داره چرا سئو نشده و رنکش انقدر پایینه که هرپی سرچ میکنیم تاپیکای پرشین موتور میاد؟

- - - Updated - - -

ویرایش کنم بعد از کلی تاپیک خرید و فروش پرشین موتور و ایستگاه و تی تی میاد

soroush adventure
17-09-1391, 06:07 قبل از ظهر
چرا از واشر سرسیلندر این موتور انقد زود روغن میزنه بیرون ؟

عابدی
17-09-1391, 06:26 قبل از ظهر
اميد جان شما چند ساعت توي كوه با اين موتور آفرود حرفه اي رفتي؟والا یه چند باری رفتم حسابی خستم کرد.سنگینیش باعث میشه وقتی زیادی موتورو بخابونی لنگر بندازه و نتونی جمعش کنی /کمکش میکوبید.در صورتی که موتوره سروش که احسانه مثل یویو بالا پایین میرفت و نرم بود.زین عقبشم هر کیو نشوندم دادش درومد که اون دو تا دسته آهنیا........

Amir 1986
22-09-1391, 09:31 بعد از ظهر
سوالارو نخوندم ، امیدوارم تکراری نباشه

ازشون سوال کنید چرا با شرکت های بزرگ همکاری نمیکنن ؟!

حالا در زمینه مونتاژ چند محصول با کیفیت و یا همکاری برای ساخت یه موتورسیکلت با کیفیت ، مثلا طراحی ژاپن باشه و تو ایران ساخته بشه تا هم کیفیت بالا بره و هم قیمت پایین بیاد

چرا واقعا یه کار اصولی در زمینه ساخت موتورسیکلت انجام نمیشه ؟

K.I.A
23-09-1391, 05:12 قبل از ظهر
پس کی سود ببره!

رو هر موتور چقدر سود میکنن؟

باعث چند درصد اشتغال زایی شدن؟

موتورها تست میشن از هر لحاظ و بعد به بازار عرضه بشن؟

کنترل کیفیت و سازمان محیط زیست سخت گیری بهشون داره؟

M@hy@r
18-10-1391, 08:42 بعد از ظهر
راستی سوال من : بالا رفتن قیمت ارز به سود شماست یا ضرر ؟ چرا؟ (توضیح دهید حد اقل 3 خط) 2نمره

Kami
24-10-1391, 05:15 بعد از ظهر
خب تاپیک مرتب شد
منتظر نتیجه مصاحبه هستیم

yasharazary
28-10-1391, 04:09 قبل از ظهر
اولا از دوستان گرامی شرمندم که انقدر دیر شد

دوم از دوستان ممنونم که با سوالاتشون منو راهنمایی کردن تا مصاحبه به نحو احسن انجام بشه---
متن کامل مصاحبه رو با اجازه مدیران محترم تو یه تاپیک دیگه میذارم----دیشب همین که خواستم بزارم رو سایت یادم افتاد آقای خیالی گفتن قبل از آپلود کردن با من هماهنگ کن-آخه من موقع مصاحبه صداشون رو ظبط کرده بودم . تا عصر حتما میزارم رو سایت

shahab rezaei
28-10-1391, 04:24 قبل از ظهر
کدوم تاپیک؟ فلات 250قیمت صفرش الان چنده؟

nopo
28-10-1391, 04:53 بعد از ظهر
کدوم تاپیک؟ فلات 250قیمت صفرش الان چنده؟

3.500.000هزارتومان

yasharazary
28-10-1391, 05:52 بعد از ظهر
آقایون اینم لینک متن مصاحبه

[Only registered and activated users can see links]

فقط تشکر یادتون نره

02109002
28-10-1391, 05:54 بعد از ظهر
مرسی از شما

قفل شد