PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست فنی Suzuki GSX-R 600 & 750 سال 2011

nOviA
01-01-1390, 02:59 قبل از ظهر
سلام به همه ی دوستان. با آغاز سال 90 تصمیم گرفتم 2 تست از برند سوزوکی جی اس ایکس آر رو براتون بزارم. یکی کلاس 600 اسپرت و دیگری کلاس 750 اسپورت هر2 سال 2011.

از کلاس 600 شروع میکنم.
سوزوکی امسال در این مدل انجین و شاسی رو بهتر کرده که علاوه بر سریع تر شدنش ، روندنش هم راحت تر شده.
هنوز تمام قابلیت های یک سوزوکی در این مدل دیده میشه.اگزوز تغییر کرده که صدای بسیار قشنگی به وجود آورده. ترکیب این صدا با قدرت موتور حس سواری موتور ریس رو به شما میده.
مرکز ثقل موتور مثل قبلا هنوز از حالت عادی پایین تره و انگار شما توی موتور نشستید و این کاریه که سوزوکی در تمام مدل های GSX-R در سال های اخیر انجام داده.
کمک هاش امسال به نظر کمی نرم تر میاد و تقریبا مثل مدل 750 ، اما کمی بهتره. لاستیک هاش ریجستون BT0-16 هستش که چسبندگی فوقولعاده ای به موتور داده.
انجین امسال در دور های میانی خیلی خوب عمل میکنه اما دور های بالا قدرت مثل سال قبله. انجین های 600 سی سی کوچیکه و هیچ موتور 600 سی سی مثل این قدرت رو در دور های میانی در اختیار شما قرار نمیده.
مهمترین خصوصیتی که امسال برای این موتور در نظر گرفته شده استفاده از ترمز های Brembo مثل دوکاتی 1198 SE هستش. در واقع از ترمز های ریس برای مدل شهری استفاده شده که خیلی هم خوبه.
در کل امسال سوزوکی مارو با این مدل شگفت زده کرد.تغییراتی که ایجاد کرده درسته کلی نبوده اما قطعا پیشرفت چشمگیری داشته.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

سوزوکی جی اس ایکس آر 750:
سوزوکی تنها کارخونه ایه که مدل 750 سی سی اسپرت تولید میکنه. امسال در مدل 750 مثل 600 سوزوکی به بهبود شاسی و انجین قانع شده. که این کار شتاب بیشتر و لذت سواری بهتری رو فراهم کرده.
من این مدل سوزوکی رو خیلی دوست دارم.چرا که ترکیب 2 مدل 600 و 1000 سی سیه به طوری که کوچکی و چابکی 600 رو با شتاب تقریبا 1000 داره.
قدرت در دورهای میانی خیلی عالیه اما تو دور های بالا اتفاق خاصی نمیافته که شمارو بترسونه یا دیوونه کنه. در هر حال قدرتش در دور میانی ار نکاتیه که نسبت به سال قبل تغییر کرده و بیشتر شده.
ترمز های این مدل هم مثل مدل 600 سی سی brembo هستش.
در کل به نظر من ارزش پول دادن بیشتر نسبت به مدل 600 سی سی رو داره(حدود 2000 دلار بیشتر) چرا که قدرت بیشتری رو در قبال همون هندلینک به شما میده.

nOviA
13-01-1390, 10:28 بعد از ظهر
تست های این سایت کاملا اختصاصی و نمایش آنها در سایت های مختلف با ذکر منبع بلامانع می باشد.

nOviA
17-05-1390, 07:20 بعد از ظهر
سال هاست که در کلاس اسپرت و حجم 750 سی سی،سوزوکی تنها تولید کننده ی این کلاس به حساب می آید و توانسته در این سال ها طرفداران بسیاری را به سمت خود بکشاند.
سوزوکی یک موتور خیابانی کامل است.قدرت دیوانه وار 1000 سی سی را ندارد،اما از کلاس 600 سریع تر است.کمی قدرت بیشتر در دورهای پایین،متوسط و بالا نسبت به مدل 600 سی سی این موتور را بسیار بسیار جذاب تر کرده است.
قدرت 125 اسب در 12500 دور و گشتاور 74 نیوتون متر در 10900 دور و وزن 190 کیلوگرم با باک پر،از مشخصات این موتورسیکلت است.
از ترمز های ریس Brembo بهره می برد.زمانی که ترمز می کنید غیر قابل باور است که چطور همه چیز اینقدر سریع از حرکت می ایستد.
در حال حاضر تنها رقیب این موتورسیکلت دوکاتی 848 است که با قدرتی کمتر،اما گشتاوری بیشتر رقیب قدرتمندی برای سوزوکی است.

یکی از شرکت کننده ها در کلاس وزن متوسط است که به زودی در این تاپیک میبینید. [Only registered and activated users can see links]

alip
24-05-1390, 02:17 بعد از ظهر
novia جان كار شما بسيار كارتخصصى ووقت بريه و جاى تشكر داره كه اينهمه از خودت برا ى سايت و دوستات مايه ووقت ميزارى ...اما فضولا عرض ميكنم كاررا كه كرد تنكه تمام كرد من تمام مطالبتو خوندمو كيف كردم اما ميبايست موتورو تو زهنم طراحى كنم جون عكسا باز نميشه واين تقصير شمام نيست ولى اكه زحمت بكشيو عكسارو دوباره بزارى منكه خيلى ممنونت ميشم
نوكرت مرده(mard)

nOviA
24-05-1390, 04:55 بعد از ظهر
2 تای اولی سوزوکی 600 و باقی سوزوکی 750. عکس آخر هر2

[Only registered and activated users can see links]

keyvanj
06-01-1395, 04:27 بعد از ظهر
امروز با یکی از دوستان که از همین سوزوکی 600 ها داشت رفتیم بیرون
واقعا" قدرت و شتاب این موتور باور نکردنیه ..... انگار فیلمه!....

من موتورم رو جر دادم در مقابل اون دقیقا" مثل دوچرخه لحاف دوزی بودم....

به طرز باور نکردنی قدرتمنده......واقعا"" شتابش فراتر از تصوره.

دیگه ار اونوقت هیچ لذتی نمیبرم از موتورم😧😣😣😣😣:wall3:

Mohsen_14
06-01-1395, 10:39 بعد از ظهر
امروز با یکی از دوستان که از همین سوزوکی 600 ها داشت رفتیم بیرون
واقعا" قدرت و شتاب این موتور باور نکردنیه ..... انگار فیلمه!....

من موتورم رو جر دادم در مقابل اون دقیقا" مثل دوچرخه لحاف دوزی بودم....

به طرز باور نکردنی قدرتمنده......واقعا"" شتابش فراتر از تصوره.

دیگه ار اونوقت هیچ لذتی نمیبرم از موتورم������������ ���������������� :wall3:

اوفــــــ ، آخرین نوشته مال سال 90 هست ،
آقا سخت نگیر زیاد ، یه چند روزی منگی بعد از سرت میپره :consoling2: منم سوار سنگین شدم گفتم رسیدم خونه یه پیت بنزین خرج موتور میکنم :mad_majidonline: یه حسی مثل آقوی همساده که میگفت لِه لِهم ...
بعد هوندا تو ایران بیشتر سوزوکی سوار میشن :

.