PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *** فروش روان rv فوووووووقالعاده استثنایی ***

MOHAMMAD_VIOLIN
12-09-1391, 10:46 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
کارکرد موتور : حدود 3000 تاست( update )
بچه های سایت هم خوب میدونن 4 یا 5 بار بیشتر باهاش آفرود نرفتم.هربار ازون 4 یا 5 دفعه هم که رفتم عکس هاش موجوده.

-مدل موتور : اسفند 90 هست و تو ساله 91 خریداری و استفاده شده.

-وضغیت لاستیک :فابریک KTM مدل 6days هست.از امارات واسم فرستادند(کسایی که اطلاعات دارند میدوند این مدل لاستیک گرون ترین لاستیک جهانه و ارین گرون تر نداریم(مخصوصا سری 6DAYS) که وزن لاستیک هاش نصف وزن لاستیک های دیگه اس.
همین لاستیک پولش 600 هزار تومنه(البته تازه اش) لاستیک من 50% که هدیه میدم به خریدار...

-لوازم : خورشیدی 47 تایی ژاپنی + 36 تایی فابریک
باطری اتمی ENERGY یک ماه پیش عوض شده
زنجیر ژاپنی ASAHI که الان 60 تومن پولشه
شمع سوزنی ایریدیوم DENSO ژاپن
لاستیک های KTM 6DAYS در حد 50%( update)

مشخصات :
ترمز جلو عقب دیسکی
رادیات دار
کمک های جلو معکوس

-وضعیت بیمه : ندارد
این روان خیلی خوب تر از روان های دیگه ای که دیدم هست با کارایی که روش کردم شتاب و قدرتش خیلی وحشی شده و صداش واقعا اسپرت هست.
سرعتش هم 130 تاست.( با خورشيدي 36 تايي)انجین و گیربکس فوق العاده اس و واقعا عالیه.

در ضمن این موتور رو من ماهی یک بار استفاده میکردم و الان هم 5 ماهه خوابه . . .و در کل 5 بار هم باک بنزین رو پر نکردم .خوش به حاله صاحبش

- قیمت : 4.200

شماره تماس : 09381126696

smsپاسخ نمیدم.تا زمانی که این آگهی قفل نشده موتور موجود هست.پس از زدن پست هایی با این مضمون که : آیا موتور موجود هست خودداری کنید.ممنون

masoud69
13-09-1391, 03:10 قبل از ظهر
اقا ببخشید شما قبلا این موتور رو برای فروش نذاشته بودید؟؟
موتور کجا هست ؟
دلیل فروش اگر امکان داره

عابدی
13-09-1391, 03:22 قبل از ظهر
با سلام به نظر این عکس های روان qm هست نه روان rv دوست من.اگر با کبیر 200(فلات) عوض میکنید به بنده اعلام کنید.و اینکه حدود 400تومن ما به التفاوت بهتون بدم.تاپیک فروش موتوره من : [Only registered and activated users can see links]

MOHAMMAD_VIOLIN
13-09-1391, 06:47 بعد از ظهر
با سلام به نظر این عکس های روان qm هست نه روان rv دوست من.اگر با کبیر 200(فلات) عوض میکنید به بنده اعلام کنید.

امید جان طبق سند و کارت روان من rv هست. تفاوت وحشتناکی بین روان rv و qm هست !!!!! تمیدونم چطور فکر کردی این qm هست

این موتور ترمز عقب دیسکی هست !!!
رادیات روغن داره !!!
کمک جلو معکوس هست !!!
500 هزار تومن هم تفاوت قیمت داره با qm

تقاوت های ظاهری فلاپهاش بماند که خیلی qm زشت هست و این مدرن تره.(انتظار داشتم تو که کابوس روان رو داری این حرف و نزنی !!!

دوستان عزیز هرکس موتور رو میخواد فقط تماس بگیره.به پیام خصوصی و sms نمیتونم جواب بدم.ممنون

عابدی
14-09-1391, 02:09 قبل از ظهر
این ترمز دیسکی و کمک جلوشو آره من دقت نکردم.ولی فلاپاش کپیه qm هست که؟؟؟؟؟؟؟مگه rv رو فلاپ جلو هاش یه طرح rv نداره؟البته شرمندما من روان باز نیستم.حدس زدم که Qm هست ولی آره به کمکاش و ترمز عقبش اصلا نیگا نکردم.بعدشم داداش من گفتم:فلات کابوس روانه.نه این که من مثلا روان کابوسمه
بازم شرمنده ها فک نکنی اومدم تاپیکتو خراب کنم دادا.آدم یه چیزی رو که نمیدونه باید اعتراف کنه دیگه.من نمیدونستم ظاهرشو دیدم گفتم Qm ولی حق با شماس qm ترمز عقب کاسه ایه و کمک جلوش معکوس نیست.فقط اگه وقت کردی برام بگو چرا rv نداره رو فلاپش؟کندیش؟

MOHAMMAD_VIOLIN
14-09-1391, 08:37 قبل از ظهر
فقط اگه وقت کردی برام بگو چرا rv نداره رو فلاپش؟کندیش؟

خوب کندم که آرم کشی SUSUKI بزنم روش. زیر سوزوکی ravan نوشته بشه قشنگه ؟؟الیته SUSUKI روی RAVAN خورده دقیقا.فقط rv رو کندم.هرکی آرم کشی میکنه میکنه

mostafa71
15-09-1391, 02:23 قبل از ظهر
محمد جان مرسی از اینکه پستمو گزارش کردی فقط انتظار داشتم پستتو اصلاح میکردی :دی

راستی یه سوال اون لوله که از اگزوز زده بیرون؟؟؟؟؟؟

stoncold
15-09-1391, 02:34 قبل از ظهر
محمد جان مرسی از اینکه پستمو گزارش کردی فقط انتظار داشتم پستتو اصلاح میکردی :دیراستی یه سوال اون لوله که از اگزوز زده بیرون؟؟؟؟؟؟من یه موتور از ایشون خریدم ظاهریش خیلی تمیز بود ولی الان واسم سواله چطور گیر بکس و انجینشو تقویت کردن یا وقتی با خورشیدی 44 تایی 130 میره با فابریکش 150 میره دیکه پس اینطوری باشه خیلی شاخه

MOHAMMAD_VIOLIN
15-09-1391, 08:41 قبل از ظهر
من کجای حرفم گفتم با 47 تایی 130 تا میره ؟ گفتم 130 تا میره.منظورم با 36 تاییه.دیگه این واضحه.با 47 دقیقا 100 تا میره.
اگزوز تیونینگ شده. صداش باز تر شده و چون درچه کاربرات و هوا هم دستکاری شده+شمع ایریدیوم و اینکه انجین موتور در حد سفارشی از آب درومده.واقعا سر حاله.(دقت کنید ! نگفتم سفارشیه !!! چون کیفیت ساخت معمولا در محصولات یکسان نیست .میگم این مثله سفارشی ازآب درومده..کنایه از حوب در اومدنه ... دوستان گیر دادن که روان سفارشی نداره..گیر بنی اسراییلی ندید به این چیزا.جملات واضحه سوالات فنی رو هم تو بخش روان 200 بپرسید و بهم یگید بیام اونجا در خدمت هستم.اینجا رو شلوغ نکنید(میشه؟) خواهشا و فقط خریدار روان اگه هستید زنگ بزنید.sms چواب نمیدم.

salar125
15-09-1391, 04:20 بعد از ظهر
موتور تميزيه.... انشالله كه خوب فروش ميره.

legend761
18-09-1391, 01:15 قبل از ظهر
سلام ببخشید آقای mohammad_violin اگر ممکنه عکس های بیشتری رو از زاویه های مختلف قرار بدین تا به بررسی موتور بیشتر کمک کنه .

alichy
20-10-1391, 12:49 قبل از ظهر
باید بیایم لاهیجان موتور رو ببینیم؟
بدونه لاستیک چغدره؟

MOHAMMAD_VIOLIN
21-10-1391, 09:09 بعد از ظهر
باید بیایم لاهیجان موتور رو ببینیم؟
بدونه لاستیک چغدره؟

شما زحمت نكشيد لاهيجان نيايد...موتور براي ديدن به همه جاي ايران پست ميشه تا ببنيد :clap:

مرد مومن موتور به اين كم كاركردي رو كجا ببرم بيارم.تشريف بيار لاهيجان در خدمت هستيم عزيزم.
بدون لاستيك هم نميدم چون حوصله نصفه نيمه فروختن ندارم

Nobahar
21-10-1391, 09:48 بعد از ظهر
از این عکس ها به نظر موتور خوبی میاد من قصد دارم روان بخرم. موتور در حده؟ خط و خش ایرادی چیزی نداره؟ روغن ریزی ای سرو صدا اضافه ای چیزی. موتور صفر دیدم بعد 1000 تا روغن ریزی افتاده اونم پالس.
کلا اگه ایرادی چیزی داره بگو که اگه شرایط اوکی بود اومدیم بازدید شرمنده همدیگه نشیم.

2 تومن نقد دارم راه داره برات بقیشو چک بدم؟ چند ماهه؟
اخرین قیمتت هم بگو.

پیشاپیش ممنون

MOHAMMAD_VIOLIN
25-10-1391, 10:15 بعد از ظهر
موتور در حد صفر نيست عزيز !‌موتور از صفر رو پا تره !
موتور صفر چي داره ؟ يك جفت لاستيك آشغال ايراني داره كه نه به درد آسفالت ميخوره نه آفرود ! بيمه ام كه نداره !
يه خورشيدي 36 تايي كه (سكوت كنم بهتره !!) با يه زنجير چيني !!
خورشيدي رو اين موتور 47 تايي ‍زاپني و زنجير asahi ز‍اپن.شمع سوزني ز‍اپن..لاستيك ktm !!!! 1300
1300 تا هم راه رفته !!! ديگه چي ميخوايد !!
ضمنا اين حرفام كاملا تكراري بود و بهتر از اين رو تو اول تاپيك توضيح داده بودم پس احتياجي نبود اين سوال واستون پيش بياد. مگه اينكه تاپيك رو نخونده باشيدوممنون !

Kami
01-11-1391, 05:05 بعد از ظهر
گویا یکی از اعضا اومده لاهیجان و دیده موتور پلاک نداره و شما اعلام
مفقوديم هم نکردی
تذکر برای شما ثبت میشه تا اطلاعات کامل قرار بدین

- - - Updated - - -

موتور زمین خوردگی هم داره که
لاستیک موتور هم که 100 % نیست 50 % 60 % هست
و موارد دیگر
گویا کلا مشخصات موتور با اینی که اگهی کردین تفاوت داره!
اگه جوابی دارید که بگید اگه نه تا 24 ساعت دیگه قفل میشه

محمدفضل
01-11-1391, 06:02 بعد از ظهر
به نظر میاد فلاپ بغل باک تعویض شده (طبق عکسها) پس حتما زمین خوردگی داره. لطفا عکس بیشتر بزار مثلا از اون سمت موتور یا نمای جلو.
.
.
.
(susuki یا suzuki ????؟؟؟)

شایسته فر
01-11-1391, 06:15 بعد از ظهر
گویا یکی از اعضا اومده لاهیجان و دیده موتور پلاک نداره و شما اعلام
مفقوديم هم نکردی
تذکر برای شما ثبت میشه تا اطلاعات کامل قرار بدین

- - - Updated - - -

موتور زمین خوردگی هم داره که
لاستیک موتور هم که 100 % نیست 50 % 60 % هست
و موارد دیگر
گویا کلا مشخصات موتور با اینی که اگهی کردین تفاوت داره!
اگه جوابی دارید که بگید اگه نه تا 24 ساعت دیگه قفل میشه
داداش **** اگه موردی نداره یه کوچولو از زبان این دوستمون می گم!!!
(........):wow:
این قسمت کوچیکی از درد دل دوستی بود که موتورو دیده!:98:
خوب شد؟

Nobahar
01-11-1391, 07:36 بعد از ظهر
عاااالی.. یکیه... اینطوری دیگه یک بشر به من کار نداره منم هچ بشر کاری ندارم.

دیگه نشد پست رو حذف کنم وگرنه حذف میکردم اسپم نشه.

من فقط خواستم ایشون متوجه اشتباهش بشه. من خیلی قبلش پرسیدم از همه چیز موتور. بعد قانع شدم که همه چی خوبه و اینهمه راه رو رفتم. واقعا بی انصافی بود که گفتن موتور از نو سالم تره و بهتره. خودش هم میدونه اون اتفاقی که اونجا برای موتور افتاد هر کسی بود یا کلا نمیخرید موتور رو یا 100 تومن بابت همون از قیمت کم میکرد ولی باز هم من نادیده گرفتم. و کلی خورده ریزه که ترجیح میدم چیزی نگم تا خودشون بیان و اگهی رو کامل کنن و ایرادات موتور رو ذکر کنن.

MOHAMMAD_VIOLIN
03-11-1391, 03:16 بعد از ظهر
خدمت دوستان عزیز عرض شود :

قضیه فلاپ : فلاپ ها همه فابریک هست..(فلاپ تعویضی رو از ظاهرش اونم از تو عکس نمیفهمند ! بلکه از پشت قاب فلاپ و برجستگیش میفهمند.)
موتورم هرگز زمین نخورده ... مشابه عکس هست و خط و خش داره فلاپ هاش هم تو عکس هرچی هست معلوم هست

قضیه لاستیک : طبق تاپیک من حرفی از 100% بودن نزدم و گفتم 90% همچنین عکس کامل از تمامی زوایای لاستیک هست و اگر هم من اغراق کرده باشم..عکس ها گویا هست و عین المال ! بعد از عکس گرفتن هم موتور رو حتی روشن نکردم !! چه برسه راه برم ! چون اصلا نیستم !!! اگر کسی عکس جدید از لاستیک خواست به همون حالتی که درخواست میکنید میذارم تا اثیاط بشه لاستیک همینیه که در عکس مشاهده کردید.

قضیه پلاک : دیروز پلاک جدید رو گرفتم و نصب کردم.

متاسفانه دفتر خونه اطلاعات اشتیاه به آقای نو بهار دادن و هرکی هم جای ایشون بود پشیمون میشد !! یاید عرض کنم طبق حرف خودم در عرض یک ساعت پلاک جدید به نام خودم گرفتم و اصلا حرفی از گرقتاری هاش نبود ( نشون به همون نشون که الان پلاک دارم و هیچ مشکلی هم نیست !!! )
دفتر خونه اشتباها به آقای نو بهار گقت باید 3 روز آگهی در روزنامه بزنی اعلام مفقودی کنی و فلان و بسار و کلی گرفتاری !!
اما اصلا اینظور نبود...چون پلاک اول به نام من نبود و من به نام خودم پلاک جدید گرفتم و هیچ گرفتاری هم نکشیدم ( بر خلاف حرف محضر )
در صورتی گرفتاری داشت که پلاک به نام خودم بود و در اون صورت اعلام مفقودی در روزنامه 3 روز و باقی گرفتاری ها ... !!

موتور من پلاک تهران بود و چون اجاره نامه از تهران نداشتم مجبور شدم در سند اول به نام پسر عمم که ساکن تهران هست کنم و سپس وکالت تام به نام خودم بزنم (قانون جدید و مسخره راهنامیی رانندگی )

دیروز من سند به نام خودم زدم و پلاک جدید گرفتم.هرچی هم به آقای نو بهار گفتم مشکلی نیست باور نکرد.(حق داشت چون فکر میکرد دفتر خونه درست میگه )

قضیه درد و دل آقای نو بهار عزیز :

صمیمانه در خواست بخشش دارم... همونطور که عرض کردم اگر خودم خریدار بودم با قضیه پلاک مشکلی نداشتم . واسه همین نگفتم ..اما باید میگفتم.که باعث دلخوری شما نشه
میدونم با پول نمیشه وقت گرانبها و دلخوری شما رو خرید... اما هرگونه جبران مالی و معنوی رو صمیمانه پرداخت میکنم و 6 دانگ در خدمتم تا شاید قسمتی از ناراحتی شما جبران بشه.دوست عزیز.

MOHAMMAD_VIOLIN
04-11-1391, 06:51 بعد از ظهر

وضعیت لاستیک عقب

نمای چپ :

جزییات کمک ها جهت بازدید(سالم بدون کوچکترین روغن زدگی)

جزییات کمک ها جهت بازدید(سالم بدون کوچکترین روغن زدگی)

نمای پشت ( با پلاک جدید)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
همونطور که دوستان درخواست کردن پلاک جدید رو در تمام عکس ها کنار موتور گذاشتم تا باور کنید عکس ها جدید هست !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- - - Updated - - -

من که به شخصه قانع نشدم.شما چند تا عکس از همه جا موتور بنداز

عکس ها ضمیمه شد دوست عزیز من
در خصوص قانع نشدن شما هم به طور خلاصه باید بگم که پلاک کردن این موتور هیچ فرقی با حالت عادی نداشت و من هم تو یک ساعت سند زدم و پلاک گرفتم. اینکه پلاک قبلی گم شده بود به هیچ ارتباطی به این موتور... من و خریدار محترم از لحاظ قانونی شزعا و عرفا نداشت( به علت جزییات خاصی که در آن پست توضیح کامل دادم ....فقط این رو بگم اگر پلاک کردن من قرار بود مشکلات مفقودی رو طی کنه یک هفته طول میکشید تا من پلاک بگیرم اما من یکروزه با یک سند زدن ساده طبق روال عادی پلاک کردم.همونطور که گفتم اطلاعات محضر به آقای نو بهار اشتباه بود.حالا چرا ؟ توضیح دادم.مراجعه کنید.

MOHAMMAD_VIOLIN
06-11-1391, 11:41 بعد از ظهر
قیمت جدید موتور 4.200 میلیون تومان مقطوع هستش
دوستان زنگ نزنید واسه چونه زدن چون واقعا آرامش آدم به هم میریزه...
تا زمانی که این پست باز هست یعنی موتور موجوده ...
از دادن پیامک هم خود داری کنید چون این خطم رو شارژ نمیکنم که بتونم جواب عزیزان رو بدم.
update ....

the blizzard
14-11-1391, 05:22 بعد از ظهر
عجب چیزییه خریدارم پولم نقده فقط رنگ زرد خیلی بدم میاد میشه کاریش کرد رنگش کرد؟ چقدر میشه هزینه رنگش بایید اول مجوز گرفته بشه؟.پلاک ملی هستش؟:hanghead:

MOHAMMAD_VIOLIN
16-11-1391, 12:31 قبل از ظهر
عجب چیزییه خریدارم پولم نقده فقط رنگ زرد خیلی بدم میاد میشه کاریش کرد رنگش کرد؟ چقدر میشه هزینه رنگش بایید اول مجوز گرفته بشه؟.پلاک ملی هستش؟:hanghead:

پلاك ملي هست.تو عكس سري جديد معلومه مگه نميبينيد؟
زرد پر طرفدار ترين رنگ روان هست
عوض كردن رنگ هم فکررر کنم كاري به مجوز نداره.هزينه اش که حدود 100 تومن

Gladiator
16-11-1391, 11:21 قبل از ظهر
زنجیر asahi که فرمودین ژاپنی نیست ، سایز 520 و ساخت تایلنده

MOHAMMAD_VIOLIN
16-11-1391, 03:56 بعد از ظهر
شما ديدي مگه؟تايلنديش كه نصف قيمت ژاپنيه !520 كراسي ژاپني هست نوشته تازه فقط تايلند نميزنه_اندونزي هم ميزنه

Gladiator
16-11-1391, 06:30 بعد از ظهر
شما ديدي مگه؟تايلنديش كه نصف قيمت ژاپنيه !520 كراسي ژاپني هست نوشته تازه فقط تايلند نميزنه_اندونزي هم ميزنه

من زنجیر شمارو ندیدم ، ولی زنجیر ژاپنی قیمتش از 60 تومن خیلی بیشتره

Mohammad aghili
16-11-1391, 11:54 بعد از ظهر
لطفا اطلاعات نادرست تحویل کسی ندید

رنگ موتور هم تو سند و هم تو کارت موتور ثبت شده و تعویض رنگ منوط به مجوز از نیروی انتظامی می باشد

MOHAMMAD_VIOLIN
18-11-1391, 08:59 بعد از ظهر
رنگ موتور هم تو سند و هم تو کارت موتور ثبت شده و تعویض رنگ منوط به مجوز از نیروی انتظامی می باشد

آقا من فکر کردم فقط ماله ماشین رو تو کارت مینویسن . محمد راست میگه

MOHAMMAD_VIOLIN
19-11-1391, 01:25 قبل از ظهر
من زنجیر شمارو ندیدم ، ولی زنجیر ژاپنی قیمتش از 60 تومن خیلی بیشتره
آره حق با تو هست... من قیمت قبلی گفتم...چون یک سال پیش خریدم/ الان خیلی بیشتره ... حدود 150 تومن...البته اورینگ دارش که گرونتره

ali_n
19-11-1391, 10:33 قبل از ظهر
آره حق با تو هست... من قیمت قبلی گفتم...چون یک سال پیش خریدم/ الان خیلی بیشتره ... حدود 150 تومن...البته اورینگ دارش که گرونتره

زنجير اورينگ دار پريروز نمايندگي روان تو گمرك=100 چوق

MOHAMMAD_VIOLIN
23-11-1391, 12:53 بعد از ظهر
زنجير اورينگ دار پريروز نمايندگي روان تو گمرك=100 چوق

دیگه همه جورش هست دیگه اورینگ دار رنتال هم 300 تومنه !

MOHAMMAD_VIOLIN
20-01-1392, 12:21 قبل از ظهر
گفته بودم هوا خوب بشه قیمتش بالا میره
فلات نمایندگی همه جا زده 5 میلبون و 400 ( گریه ام میگیره میبینم قیمتها میره بالا ! چون خودم میخوام یه چیزی بخرم که اونم قیمتش رفته بالا:wall3:
محبورم قیمت جدید موتورم رو 4 میلیون اعلام کنم :
4 میلیون
مقطوع

Milad-Suzuki
20-01-1392, 05:22 بعد از ظهر
خدا کنه قیمت بالاتر از این نره

MOHAMMAD_VIOLIN
27-01-1392, 10:40 بعد از ظهر
چون قبلا نوشته بودم موتور تو انباری پارچه سر دادم...باید خاطر نشان کنم :

حالا دیگه آوردم بیرون...
دیگه موتور نخوابیده !!
بعد از نزدیک 6 ماه میخوام استفاده کنم ازش...
جالب اینجاس که باطریش بعد چند ماه نخوابید ! ( عجایب !!! ) شاخ در آوردم

هوا که اینجوریه آدم نمیتونه بیکار بشینه !!!

Unregistered1
01-02-1392, 03:41 بعد از ظهر
اگه بخوام موتورو تو تهران تحویل میدی؟؟؟

MOHAMMAD_VIOLIN
21-02-1392, 10:29 بعد از ظهر
بله مشکلی نیست
update...

hamidhamedzadeh
30-07-1392, 12:37 بعد از ظهر
با سلام موتور اگه موتور فروش نشده بیزحمت آخرین قیمت برام بفرست از شهرستان بیام ببرمش فقط عکسی که گذاشتین مال الانشه یا از قدیمه منظورم تمیزیشه.ممنون حمید09395333989