PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مینی آفرود یک روزه

mehran
12-09-1391, 08:35 بعد از ظهر
بالاخره خدا خواست و به همت علی رضا عشق نمرده مام یه آفرود کوچولو رفتیم
جای همه خالی جمعه صبح با علی رضا رفتیم جاده لاسم این لینک محل:

[Only registered and activated users can see links]
خلاصه جای همه خالی بود فقط حیف که آخرش از دماغم درومد.شب که رسیدیم خونه دیدم کیف مدارکم افتاده و کارت، بیمه، کارت عابر و گواهینامه عزیزم پر پر شدن :10:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

احساساتی که تو اولین آفرود داشتم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شروع در برف

علی رضا در حین برف بازی

نینجا و روان

برف بازی

عصر و سرما

شهروز
13-09-1391, 02:37 قبل از ظهر
بابا احساساتی ....
خیلی دلم میخواست بیام خدائی اما شبش مراسم داشتیم....
جام خالی واقعنــــــــــــی.....

tirdad8
18-09-1391, 05:36 قبل از ظهر
مهران جون لاستیک کراسیت کو پس ؟؟ بنداز حالشو ببر

man_u
18-09-1391, 05:04 بعد از ظهر
خیلی خوش گذشته کی بود دقیقا

eshgh_namordeh
19-09-1391, 11:25 قبل از ظهر
مدارکش را توی جیب پشتش گذاشته بود برای کلاس هم نصفش را بیرون گذاشته بود ، همینه دیگه گم میشه !!!خیلی باحال بود جای همگی خالی ، نینجا روی برف حتی 1 میلی متر هم حرکت نمیکرد حواس بچه ها باشه تو زمستون برف بیاد همونجا گیر افتادین ، روان هم خیلی خوب راه میرفت کفی و شیب کم 130 میرفت سربالائی 100 میرفت ، موتور خوبیه چرخ دنده اش باید بزرگ بشه ببینیم آفرودش چطوره اما گم شدن مدارکش از اول دیدم نصفش بیرونه فکر کردم دفترچه هست پیش خودم گفتم این را توی برف برای چی اورده!!! باز یادم افتاد کیا تو کارتینگ یک دفترچه پیدا کرده بود گفتم حتما همونه چون مهران آخر شد تو کارتینگ برداشته تمرین کنه !!! :-) خلاصه تا شب ساعت 11 اومد خونه گفتم راستی مهران اون دفتر را واسه چی اورده بودی ؟ !!!! دیدیم به به ...

monazzah
19-09-1391, 03:01 بعد از ظهر
دادا ایول نوش جونتون

اما از گم شدن مدارک خیلی ناراحت شدم :hanghead:

soheilspeedart
19-09-1391, 05:35 بعد از ظهر

چه کلاه باحالی :دی از کجا چند گرفتی؟

mehran
19-09-1391, 05:49 بعد از ظهر
مدارکش را توی جیب پشتش گذاشته بود برای کلاس هم نصفش را بیرون گذاشته بود ، همینه دیگه گم میشه !!!
آخه بگو دفترچه بگو برای کلاس نباید صدات در بیاد که داره میوفته؟؟؟؟

باز یادم افتاد کیا تو کارتینگ یک دفترچه پیدا کرده بود گفتم حتما همونه چون مهران آخر شد تو کارتینگ برداشته تمرین کنه !!!
قصه کارتینگم که خودم معلوم کردم که اشتباه سوار ماشین یکی دیگه شدم خدا ازش نگزره:icon_pf _99_:

- - - Updated - - -

سهیل جان کلاش رپیدو فک متحرک سادس اون کاور صورت جداست که از گمرک گرفتم

soheilspeedart
19-09-1391, 07:03 بعد از ظهر
آره منظورم همون کاوره بود

جانسون
20-09-1391, 04:11 قبل از ظهر
مهران الان این تا پیکو دیدم واقا اعصابم بهم ریخت..... میفهمم چی کشیدی منم اینجوری شودم ولی خدا رو شکر جاده رو برگشتم و پیدا کردم... داداش بازم خدارو شکر پره پره میخاد یه هفته طول بکشه تا مدارکتو بگیری المثنی جونت سلامت به مال بخوره به جون نخوره