PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در خرید و استفاده از اسپری دوپلی کالر

mili_007
12-09-1391, 06:48 بعد از ظهر
سلام دوستان. اگه کسی تا حالا از اسپری دوپلی کالر استفاده کرده منو راهنمایی کنه:

1- برای رنگ آمیزی بدنه، انجین و فلاپ از نظر اقتصادی می صرفه خودم اسپری کنم یا کلا بدم نقاش انجام بده؟
2- از کدوم اسپری استفاده کنم؟ اسپری ماشین دوپلی کالر (که روش عکس ماشینه) یا اسپری ral دوپلی کالر (قوطی سفید)؟
3- توی تهران فروشگاهی که تمام رنگاشو داشته باشه و تک فروشی هم باشه سراغ دارید؟
4- مقاومت دمایی اسپری ral تا صد درجه سانتی گراده. به درد رنگ آمیزی انجین و اگزوز میخوره؟
5- با هر قوطی چند متر مربع رو میشه رنگ کرد؟ مثلا برای یه باک چندتا قوطی رنگ لازمه؟

اگه تجربه ای دارید لطفا بفرمایید.
باتشکر

- - - Updated - - -

بر اساس جستجوی خودم، فلاپای پلاستیکی (یا سپر ماشین) رو بایستی اول یه سمباده نرم کشید تا تمیز شه و یه خورده رنگ قبلیش بره، بعد اسپری آستر پلاستیک زد (تا رنگ رو پلاستیک خوب بچسبه) و بعد از خشک شدن اون اسپری دوپلی زد، در نهایت برای براقیت میشه کیلر هم بزنیم. اینم عکسی که پیدا کردم. اینم سایت شرکت وارد کننده: [Only registered and activated users can see links]
26059

alikian
13-09-1391, 12:13 قبل از ظهر
اسپری ها رو به عنوان رنگ های تعمیری استفاده نمیکنن چون ساختارشون ضعیف تر از رنگهای نعمیری
اسپریها برای رنگ کردن سریع و خشک شدن سریع هستن

mili_007
16-09-1391, 07:09 بعد از ظهر
دوستان از کجای تهران میشه خرید؟

amir74
17-09-1391, 06:47 قبل از ظهر
میدون گمرکو میاید پایینی سمت میدون مولوی اولین 4راه یه 20 متر بری دست چپ تقریبا پشت کیوسک روزنامه یه 20 متر پایین تر رنگ فروشی کحالی نمایندگیشه

K.I.A
17-09-1391, 07:19 قبل از ظهر
بیشتر رنگ فروشیا دوپلی کالر دارن من ازش استفاده کردم المانی هست و بسیار با کیفیت و قیمت کمی زیاد...

mili_007
17-09-1391, 07:32 قبل از ظهر
توی شهرستان که هیشکی اسمشم نشنیده. دوستان دوپلی کالر دو تا محصول داره. یکیش که ماله ماشینه و عکس ماشین روشه و یکی دیگه که قوطی سفیده و روش ral نوشته. از کدومش استفاده کنم واسه رنگ موتور؟ مشخصاتشون یتقریبا یکیه.

K.I.A
17-09-1391, 07:41 قبل از ظهر
دوپلی کالر خیلی محصول داره... کاراییشو وطرز استفادشو به 3 زبون روش نوشته و بسته به نوع استفادتون انتخاب کنید
من برای دودی کردن شیشه از اسپری دوپلی کالر برای دودی کردن استفاده کردم