PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه Honda cbr 1000 repsol & Kawasaki zx-10R & Ducati 1198 & Yamaha R1

black h.a.w.k
29-12-1389, 08:37 بعد از ظهر
سلام عرض می کنم خدمت دوستان عزیز می خوام نظرتون رو در مورد این چهار هیولا بدونم :
به نظر شما کدام یک از نظر کیفیت و زیبایی بهتر اند؟

در ضمن اگه مایل بودید دلایل انتخابتون رو هم بگید .
با تشکر

Honda cbr 1000 repsol
[Only registered and activated users can see links]

Kawasaki zx-10R

Ducati 1198

Yamaha R1

nOviA
01-01-1390, 12:13 قبل از ظهر
من هوندا رو به دلیل راحتی ، هندلینک و شتاب بالاش بعد از BMW انتخاب کردم. البته به نظر من زیبا تر از بقیست.

البته تو این نظر سنجی اگر Zx سال 2011 رو وارد کار میکردید از همشون سر تر بود و با BMW رقابت میکرد.

تست فنی کاوازکی zx10r 2011 ([Only registered and activated users can see links])

Red Hat
01-01-1390, 12:28 قبل از ظهر
بنظر من دوکاتی از نظر کیفیت و طراحی اول هست و بعد از اون هندا .

mohamad javad
01-01-1390, 12:30 قبل از ظهر
طراحی فقط آر1

sirn
01-01-1390, 12:45 قبل از ظهر
YAMAHA YZF R1 & BMW S1000RR
TOP...:29:

اگه کمی صبر را پیشه کنید مدل 2012 YAMAHA YZF R1 که اواخر شهریور معرفی میشه هم میدیدیم تا انتخاب دقیقتریو میشد بکنیم:hanghead:

nOviA
01-01-1390, 04:17 قبل از ظهر
مدل های 2012 قطعا شامل تغییرات عمده ای در تقریبا تمامی مدل ها خواهند بود. مثلا هوندا از سال 2008 تغییری نکرده. سوزوکی و یاماها از سال 2009! من حدس میزنم BMW هم تغییر کنه و بیشتر روی Traction control کار کنهو شاید سیستم جدیدی ابداع کنه.

roh savar
13-12-1390, 04:37 بعد از ظهر
از همه نظر فقط یاماها r1

کوروش
13-12-1390, 08:25 بعد از ظهر
صنعت موتور واسه ژاپنه پس دوگاتی رو بنداز دور :mad_majidonline:

sober
13-12-1390, 08:49 بعد از ظهر
از نظر طراحی وکیفیت r1ولی از لحاظ پیشرانه قوی ducatiولی هندلینگ دوکاتی یه مقدارازباقی رقبا سخت تره که اونم با توجه به ارتفاع زین بالاتری که نسبت به بقیه داره

vahidshah
13-12-1390, 09:17 بعد از ظهر
قیافه یاماها جالبه با اون چراقاش .اما تا اونجاییکه خوندم از لحاظ قدرت خروجی و هندلیگ از رقبا یکم عقبه البته اینا واسه کسی مهمه که از تک تک درصد توانایی ها بخاد استفاده بکنه
هوندا که کلا خوب نقد شده قدرتو هندلیگ و طراحیشم یکم کم اصالت تر اما بد نیست
کاواساکی هم که انگار بعد ار اصلاحاتش بهبود های زیادی داشته برعکس یاماها که بعدار اصلاحاتم همون حد بوده از لحاظ فتی.کاواساکی هم با خطوط تیز و تحاجمی سبک خودشو داره قدرتشم جالبه که وقتی با سرعت بالا حرکت میکنه و هوای ورودی از ورودی بین چراغا با فشار تو میاد 10 اسب بخار هم به قدرت اضافه میشه!!
دوکاتی هم باز با طراحی عالی و اصالت دارو انجین متفاوت با رقبا وی 4 که سبک قدرت رسونی متفاوت تری به 4سیلندرهای خطی داره
من باشم همشو برمیدارم!!

Ali
13-12-1390, 09:33 بعد از ظهر
تفاوت ها در شتاب و سرعت بسیار اندک ولی هندلینگ صدا و سبک طراحی متفاوت البته دوکاتی کلا بحثش از ژاپنی ها جداس پس بنظر من همش به سلیقه ربط داره

masoud rr
14-12-1390, 12:32 قبل از ظهر
من سوار این موتورا شدم البته به جز ducati .به نظر من این موتورا واسه r1 رقیب حساب نمیشن.

Ali
14-12-1390, 12:37 قبل از ظهر
من سوار این موتورا شدم البته به جز ducati .به نظر من این موتورا واسه r1 رقیب حساب نمیشن.از چه نظر؟ شتاب؟ هندلینگ؟

masoud rr
14-12-1390, 12:48 قبل از ظهر
از نظر شتاب و هندلینگ و استایل موتور و هر چی که بگی.من roh savar رو خیلی قبولش دارم و آدم موتور شناسی می دونمش نظر اون هم همینه.

Unknow
17-12-1390, 05:25 بعد از ظهر
r1 یکی از موتورای محبوب حوزه ی ماس....من cbr 1000 سوار شدم ولی اون دو تا رو نه متاسفانه به خاطر همین به r1 رای دادم که تقریبا یه سر و گردن از هوندا بالاتره....zx 10r هم زیاد تعریفی ازش نشنیدم...

mostafak021
17-12-1390, 05:26 بعد از ظهر
به نظره من دوکاتی رو تا حالا کسی از بچه ها سوار نشده پس راجع به دوکاتی نمیشه نظر داد.
ولی من هوندا cbr رو به یاماها ترجیح می دم

roh savar
20-12-1390, 03:01 بعد از ظهر
یاماها یعنی قدرت یعنی یه موتور سگ جون اینو وقتی پشت ار وان بشینی میفهمی وقتی سرعتت میره روی 280 یا290 میبینی موتور چسبیده به جاده قدرت ترمز بالا هندلیگ بالا تو شتاب که دیگه حرف نداره موتور فقط ار وان

7thRING
20-12-1390, 08:44 بعد از ظهر
من یه فیلمی از دوکاتی دیدم.موتورو به زور روشن کرد وقتی هم روشن شد صدا خوردن دو تا قابلمه به همو می داد.
فقط هوندا سی بی ار رپسول بعد ار اون r1

aban
20-12-1390, 10:46 بعد از ظهر
اون صدای قابلمه هایی بوده که گذاشتن پشت موتور واسه پیکنیکه نوک قله های آلپ....

:25r30wi:

دوکاتی بهترین برند موتورسیکلته و کاملا دست ساز

:29:

mohamad javad
21-12-1390, 01:04 قبل از ظهر
اگه اشتباه نكنم دوكاتي دو سيلندره اون صدا هم به همين خاطره

roh savar
21-12-1390, 03:35 بعد از ظهر
صنعت موتور مال ژاپنه اول یاماها بعد کاوازاکی

Ali
21-12-1390, 03:59 بعد از ظهر
اول کاواساکی دوم یاماها

البته از روی مشخصاتشون به این نتیجه رسیدم

هم در نمونه های قدیمی و هم مدلهای جدید توی قدرت همیشه از همه سرتره

وزن موتوراش مناسبه نسبت به بقیه

کیفیتش هم قابل قبول

حسـن
21-12-1390, 05:36 بعد از ظهر
اگه تو کیفیت اوله پس چرا هرچی یاماها و کاوا دهه نود هست ترکیده ان و به خرج افتادن اما هوندا های دهه نود با همون کارکرد بی دردسر دارن سواری میدن و حتی انجین پلم اند؟؟

7thRING
21-12-1390, 05:39 بعد از ظهر
اینو قبول دارم که هوندا عمریه.
تو دهه 90 یاماها80 هم یه جورایی عمریه .

Ali
21-12-1390, 07:58 بعد از ظهر
اگه تو کیفیت اوله پس چرا هرچی یاماها و کاوا دهه نود هست ترکیده ان و به خرج افتادن اما هوندا های دهه نود با همون کارکرد بی دردسر دارن سواری میدن و حتی انجین پلم اند؟؟ای بابا دوباره حسن اومد به عشق ما توهین کرد :25r30wi:

اصلا هم همچین چیزی نیست یاماها رو نمیدونم ولی کاوا اینطور نیست اصلا

من فکر میکنم دلیل محبوبیت کمتر کاوا(البته فقط تو ایران) این باشه که توی کلاس 250 و 400 خیابانی و... که توی ایران طرفدار داره مدل خوبی نداشت

ولی کیفیت رو اگر بخای مقایسه کنی توی ریس که اصطحلاک بیشتری داره باید دید مثلا zx4 با cbr400 یا zx7 با cbr750 تو مورد اول که اگر هوندا سالمش گیر بیاد کاوا سالمترش هست تو مورد دوم هم که الان zx7 سالم و تمیز و سرپا من زیاد دیدم ولی چندین ساله اسمی از cbr750 نشنیدم

تازه کاوا توی مدلای ریس توی شتاب از بقیه سرتر بوده و باید اصطحلاک بیشتری میداشته اما نه

راستی یک نمونه کاوا سوار قدیمی محمد جواد
محمد جواد کجایی پس بیا دفاع کن:25r30wi:

roteal2007
21-12-1390, 08:12 بعد از ظهر
هوندا اوج مهندسی به قول قدیمیا جاپونه دیگه.....خدایی هم کیفیت داره موتور هاش و هم عمری....اونوقت تو تاپیک ها دنبال اینیم که آر 1 چند صدم ثانیه از هوندا بالاتره....:3:

masoud rr
25-12-1390, 12:17 بعد از ظهر
دیشب تو اتوبان باقری { تهرانپارس } حدود ساعت یک و دو یه موتور سنگینیه واسه مردم خواب نذاشته بود انگار با اتوبان قرار داد بسته بود هی از این ور به اون ور و هی از اون ور به این ور و... آقا دیگه صبرم تموم شد آتیش کردم رفتم تو اتوبان ببینم چیه همچین که وارد اتوبان شدم یه cbr 1000 rr اومد رد شد گازکش کردم گرفتش بهش پیشنهاد کورس دادم اونم قبول کرد خلاصه خدا رفتگان شمارم بیامرزه

Ali
25-12-1390, 03:38 بعد از ظهر
دیشب تو اتوبان باقری { تهرانپارس } حدود ساعت یک و دو یه موتور سنگینیه واسه مردم خواب نذاشته بود انگار با اتوبان قرار داد بسته بود هی از این ور به اون ور و هی از اون ور به این ور و... آقا دیگه صبرم تموم شد آتیش کردم رفتم تو اتوبان ببینم چیه همچین که وارد اتوبان شدم یه cbr 1000 rr اومد رد شد گازکش کردم گرفتش بهش پیشنهاد کورس دادم اونم قبول کرد خلاصه خدا رفتگان شمارم بیامرزهخیلی جالب بوده

اگر ممکنه یکم از این تستتون بیشتر برامون بگین

masoud rr
25-12-1390, 05:51 بعد از ظهر
اینcbr 1000 rr که گفتم یوشیمورا بسته بود واسه همین وقتی دور موتور و بالا می برد صداش از دور خیلی خف بود ولی وقتی جفتمون گازوندیم یه لحظه موتورش همچین شتاب گرفت که گفتم الآنه که ته اتوبان مثل یک نقطه میشه ولی این شتابش فقط مال چند ثانیه بود و بعدش همین جوری از شتابش و سرعتش کم شد البته منم واینساده بودم و باورم نمی شد با این که هیکل موتورم دو برابر اون بود انقدر عقب بیفته آخرشم که شتاب و سرعت موتور مو دید تو کف مونده بود و می گفت فروشیه

7thRING
25-12-1390, 08:27 بعد از ظهر
شتاب cbr به خاطر وزن کمش نسبت به bking هست .
همون 2 تا اگزوز قلمبه bking نصف cbr وزن داره .
با چه سرعتی تونستید cbr رو بگیرید؟؟

masoud rr
25-12-1390, 11:13 بعد از ظهر
تا وقتی زیر 200 تا می رفتم می تونست هارتو پورت کنه همچین که رفتم بالای 200 تا یه کمی کم اورد و وقتی 250 تا رو رد کردم دیگه سوسک شد البته آخر این اتوبان خلوته برای همین آخرش سرعتون رفت بالا

roh savar
27-12-1390, 01:07 بعد از ظهر
اگه اونشب اونجا بودم جفتتون سوکس میشدید:icon_pf _97_:

masoud rr
27-12-1390, 04:36 بعد از ظهر
پ نه پ

RezaCBR400RR
27-12-1390, 11:42 بعد از ظهر
با سلام خدمت تمام دوستان.
راجب این موتورها که دوستمون نظر سنجی گذاشتن باید بگم از لحاظه ظاهری نمیشه مقایسه کرد و یه سلیقه شخصی هستش.
ولی از لحاظ ظاهر موتور بخوای حساب کنی تو تمام دنیا و در نمایشگاه ایتالیا که امسال برگزار شد دوکاتی لقبه الهه زیبایی موتورهارو گرفت!!!!
خداییش هم بی نظیره و نسبت به رقباش ضعیفتره چون دوکاتی با اون حجم موتور فقط 2 سیلندر خروجی داره!!!
از این موتورها از لحاظ شتاب اگه بخوایم حرف بزنیم طبق سناوت گذشته کاواساکی حرف اولو میزنه.
بچها من کارم فروش موتور سنگینه تمام موتورهارو تست کردم حتی آپریلیا!!!!
که تو بیشتر جاهای ایران اصلا" نیست بجز جنوب خلاصه که zx10r یه شتابه افسانه ای داره درسته هندلینگش ضعیفه و زود یاتاقان میزنه ولی تو شتاب تمام موتورها جلوش باید گردن خم کنن بعد از اون r1 فوق العاده هستش و بعدش هوندا...
البته من تو این نظر سنجی به هوندا رای دادم چون تو مسیر طولانی وقتی از یه موتور سواری میگیری تازه میفهمی که کیفیت یعنی چی.
جاتون خالی بچها چند ماه پیش من 2 تا موتور به بچهای اصفهان فروختم یه cbr1000 2009 و r1 2008 این بند خدا بهم گفت رضا خودت سوار یکیش بشو تا اصفهان با ما بیا یه سری هم به پیست ما بزن..
ماهم از خدا خواسته اول نشستم پشته r1 تا یه مسیری که رفتم واقعا" خسته شدم یکی از دوستان که پشته هوندا بود اصلا" دلش نمیخواست پیاده بشه ولی من از خستگی مرده بودم جامونو عوض کردیم خدا شاهده تا خود اصفهان 270 تا میرفتم یاماها پابه پام میومد ولی گاهی عقب میوفتاد چون خستش میکرد.
کاری به بحث شخصی ندارم ولی اینو به همه دوستان میگم.
دنیا میگه هوندا....
اول هوندا
بعد یاماها
بعد کاوساکی
بعد بی ام و
بعد آپریلیا
بعد آگوستا
بعد دوکاتی
و شاید سوزوکی....
این به طرفداران سوزوکی بر نخوره ولی خداییش سوزوکی واقعا" موتور مزخرفی هستش مخصوصا" وقتی ترمز میگیری!!!!

Ali
28-12-1390, 12:04 قبل از ظهر
در مورد شتاب که حتما دوکاتی از بقیه بهتر عمل میکنه چون قدرت و مخصوصا گشتاورش بطور چشمگیری از بقیه بیشتره و وزنش هم کمتره بعدش هم کاواساکی بخاطر قدرتش که همیشه حدود 20 اسب از باقی ژاپنی ها بیشتره

masoud rr
28-12-1390, 04:17 بعد از ظهر
داداش هر چی خوب و بد داره خیلی از مدل های سوزوکی از موتور های دیگه سره و همچنین موتورای دیگه در ضمن شما یه بار رو b king یا هر سوزوکی درس حسابی بشین دو تا ترمز بزن بعد بگو سوزوکی تو سیستم ترمز ضعیفه

RezaCBR400RR
28-12-1390, 04:28 بعد از ظهر
داداش هر چی خوب و بد داره خیلی از مدل های سوزوکی از موتور های دیگه سره و همچنین موتورای دیگه در ضمن شما یه بار رو b king یا هر سوزوکی درس حسابی بشین دو تا ترمز بزن بعد بگو سوزوکی تو سیستم ترمز ضعیفه داداش گلم تا دلت بخواد پشته Bking و حتی بچه Bking هم نشستم من نمیگم موتور بدی هستش و منکر این قضیه نیستم در مقایسه با این موتورها نسبتا" ضعیفتره.
ولی سوزوکی اصلا" موتوری نیست که بخوای با هوندا مقایسه کنی چون واقعا" از هیچ نظری به هوندا نمیرسه فقط دورغ نگفته باشم سوزوکی طراحی قشنگی نسبت به هوندا داره وگرنه از لحاظ فنی هیچکدومشون به هوندا نخواهند رسید

masoud rr
28-12-1390, 04:37 بعد از ظهر
از چه لحاظ سوزوکی با هوندا قابل مقایسه نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:s (9):

roh savar
28-12-1390, 04:46 بعد از ظهر
RezaCBR400RR ([Only registered and activated users can see links]) عزیز

اونایی که میدونن موتور یعنی چی میگن یاماها من 12 ساله موتور سوارم 8ساله سنگین سوار موتور هم خیلی عوض کردم امادر کل از بین موتورام از یاماهایی که داشتم بیشتر راضیم الان ار وان سفید دارم قبل از اون ار وان مشکی چون با موتور دیگه ای حال نمیکنم تازه شما اگه یه بار باموتور اومدی اصفهان من با موتورم 3 بار اومدم اصفهان برگشتم اصلا خسته نشدم موتورمم خسته نشد 280باش پر کردم یهسره تا اصفهان

حسـن
28-12-1390, 04:50 بعد از ظهر
به نظرم مقایسه کردن کلی به برند با برند دیگه چیز خوبی نیست اینکه مثلا سوزوکی تو ترمز ضعیف تر از هونداست یا یاماها خیلی بهتره
تو هر برندی موتور خوب و بد داریم

roh savar
28-12-1390, 04:51 بعد از ظهر
داداش گلم تا دلت بخواد پشته Bking و حتی بچه Bking هم نشستم من نمیگم موتور بدی هستش و منکر این قضیه نیستم در مقایسه با این موتورها نسبتا" ضعیفتره.
ولی سوزوکی اصلا" موتوری نیست که بخوای با هوندا مقایسه کنی چون واقعا" از هیچ نظری به هوندا نمیرسه فقط دورغ نگفته باشم سوزوکی طراحی قشنگی نسبت به هوندا داره وگرنه از لحاظ فنی هیچکدومشون به هوندا نخواهند رسید

داداشی خیلی چاکریم یه پپسی برا خودت منفجر کن اما یه سوال مگه بچه بی کینگ فقط مدل توی نمایشگاه نیست و به تولد انبوه نرسیده

حسـن
28-12-1390, 04:54 بعد از ظهر
تو محله ما به gsr 600 میگن بچه بیکینگ اگه منظور همونه که تولید انبوه داشته چون 3تاش را من تو اصفهان دیدم فقط

masoud rr
28-12-1390, 04:55 بعد از ظهر
حتما تو نمایشگاه سوار شده:297: بعدشم بچه بی کینگ به بی کینگ 250 میگن

حسـن
28-12-1390, 05:08 بعد از ظهر
اونکه اصلا تولید نشد اگر هم بشه عددی نیست برا آزامایش و تست

reza KTM
28-12-1390, 10:18 بعد از ظهر
من اشتباه زدم میخواستم بزنم هندا سی بی آر

RezaCBR400RR
29-12-1390, 10:54 قبل از ظهر
داداشی خیلی چاکریم یه پپسی برا خودت منفجر کن اما یه سوال مگه بچه بی کینگ فقط مدل توی نمایشگاه نیست و به تولد انبوه نرسیده دوست عزیز همنطور که دوستمون گفت به GSR600 میگن بچه Bking!!!!!! کب یه شما گفته به 250 میگن بچه Bkinig????? هرکی بوده خواسته سر به سرت بذاره اون موتوری که شما میگی اصلا" تولید نشده. ولی چیزی که من میگم هر چندتا که دلت خواست بگو واست بیارم. چه دلیلی داره که فقط تو نمایشگاه بذارن وقتی تولید نشه!!!! تا دلت بخواد موجود هستش خواستی در خدمتم

YAMAHA R6
07-01-1391, 05:03 قبل از ظهر
اول r1 بعد honda

RezaCBR400RR
15-01-1391, 10:02 قبل از ظهر
100 در 1000 باید بگم که ترتیب بین موتورهای ریس دنیا
1-هوندا
2-یاماها
3-کاواساکی
4-سوزوکی
البته این رده بندی فقط برای موتورهای ژاپنی هستش!

mohsen46
15-01-1391, 10:13 قبل از ظهر
در حق سوزوکی کم لطفی کردین

Ali
15-01-1391, 10:23 قبل از ظهر
1-هوندا
2-یاماها
3-کاواساکی
4-سوزوکیدوست عزیز چرا اول هوندا؟؟؟ هوندا همیشه ضعیفتر از برندهای دیگست اصلا بخاطر همین همه میگن اصطحلاکش کمتره که اینطور نیست برای مثال:zx10r 200 اسب قدرتشه ولی cbr1000rr فقط 175 اسب قدرت داره البته این رو هم بگم که همه ی مدلهایی که در مسابقات شرکت میکنن همشون 210-15 اسب قدرت دارن حتی هوندا پس اون ملاک نیست ملاک مدلی هستش که وارد بازار میشه که در اونها هوندا هم شتابش کمتره هم در سرعت بالا کم میاره

کوروش
15-01-1391, 12:30 بعد از ظهر
به نظر من 4 موتور ژاپنی چه از نظر کیفیت و چه از نظر داوم یکی هستن و خیلی سخت میشه بین این 4تا شرکت تفاوت پیدا کرد و کاملا بحث تخصصی هستش !!!
و همیشه یکی جلو زده و یه مدل جدید رو کرده 6 ماه بعدش دوباره یه شرکت دیگه زده روش !!!
یه زمانی کلا سیاه هوندا مد بود پارسال هایابوسا امسال زد ایکس 14 سال دیگه هم حتما نوبت ار 14 هستش !!! کسی چه میدونه :25r30wi:
این سلیقه هاست که تفاوت داره

mohsen46
15-01-1391, 01:22 بعد از ظهر
با نبودن suzuki gsxr1000 این نظر سنجی ناقصه!:9:

RezaCBR400RR
15-01-1391, 05:13 بعد از ظهر
کوروش جان حقیقتشو بخوای من قصد تعریف ندارم و اصلا" هم خوشم نمیاد الکی تعریف کنم شاید این حرفه من بچگانه باشه ولی تمام موتورهای ژاپنیو من تست کردم در تمام سی سی ها باور کن فکر نمیکنم موتوری باشه که من سوار نشده باشم یه بار هم سعادت پیدا کردم پشته آپریلیا نشستم که اونم در نوع خودش حال از موتورهای ژاپن همشو سوار شدم از اروپایی فقط آپریلیا درکل میخوام بگم که این نظری که من دادم نتیجه سواری بر همشون هستش.چرا گفتم سوزوکی آخره!؟!؟!؟!
واسه این که موتورهای اسپرتش یه ترمز مزخرفی داره که اگه اولین بار پشته سوزوکی بشینی شک نکن که زمین میخوری و از لحاظ ایمنی در مقابله رقبای خودش صفره!!!!!
بقیه هم تو یه رده هستن ولی هوندا از هندلینگ قویتری نسبت به رقباش استفاده میکنه و واسه همینه که همیشه برگه برنده با هوندا هستش.
شما خودت تو مسابقات موتو جی پی نگاه کن ببین تا حالا شده تیم سوزوکی مقام بیاره!!!؟؟؟؟؟
یا اکثر موتورهایی که زمین میخورن تقریبا" 90% سوزوکی هستش

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

دوست عزیز چرا اول هوندا؟؟؟ هوندا همیشه ضعیفتر از برندهای دیگست اصلا بخاطر همین همه میگن اصطحلاکش کمتره که اینطور نیست برای مثال:zx10r 200 اسب قدرتشه ولی cbr1000rr فقط 175 اسب قدرت داره البته این رو هم بگم که همه ی مدلهایی که در مسابقات شرکت میکنن همشون 210-15 اسب قدرت دارن حتی هوندا پس اون ملاک نیست ملاک مدلی هستش که وارد بازار میشه که در اونها هوندا هم شتابش کمتره هم در سرعت بالا کم میاره دوست عزیز من از روی تعصوب نگفتم از روی حقیقت گفتم من اینو قبول دارم که zx10 تو شتاب یه موتور افسانه ای هستش ولی تو سرعت و دور بالا دیگه با گرد هوندا نمیرسه!!
کی گفته هوندا تو دور بالا کم میاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا" متاسفم واسه دوستانی که به این نتیجه کاملا" بلعکس رسیدن!!!!
همیشه یاد داریم و تجربه که کردیم هوندا فقط تو شتاب یکم کم میاره ولی دور بالا سلطان سرعت میشه!!!!
شما هم اگه باورت نمیشه و دوس داشتی از نزدیک ببینی موقعی که پیست دوباره باز بشه من به شما خبر میدم فقط یه زحمت بکش یه سر بیا پیست که با چشمای خودت ببینی تو درگ کی اول میشه.
تو مسابقات جهانی هم که خودتون دیدید این رپسول بوده که همیشه فاتح پیست جهان هستش

kamran.iran
25-01-1391, 06:23 بعد از ظهر
سلام.با اجازه منم بپرم وسط بحث.من خودم علاقه ی خاصی به سوزوکی دارم اونم بخاطر جی اس 1000 که همه میگفتیم موتور 1000.یادش بخیر.سر همین مسئله من برای تجربه سوزوکی احترام قائلم.من با هندا بیشتر حال میکنم.یه موتور جمع و جور و فوق العاده و کم اصطهلاکه.درباره خستگی و اینها هم که خودتون میدونین موتور ریس خستگی داره.بسته به نوع نشستن شما داره و یکم هم به نظر من عادت و همینطور استیل بدنی و وزن و.....پس موتورای مختلف روی بدن های مختلف جواب های خاصی میدن.راستی بیایین برای یک کیلومتربر ساعت بیشتر یا کمتر رفتن با هم بحث نکنیم.تو ایران سلیقه ایه موتور.وقتی بدیهای موتورمون رو نمیگیم و حتی قبول نمیکنیم از سی جی گرفته تا سنگینتر...حق بدین.بعضی وقتا یه جوری صحبت میکنن دوستان که انگار سهمی از کمپانیهای مذکور دارند و ارزش سهامشون کمتر میشه.نظره دیگه.غیر اینه؟؟؟نظر همه هم برای ما محترم.چاکر همه:29dz8zk:

salahshor
25-01-1391, 08:21 بعد از ظهر
r1 و لاغیر

mohsen46
25-01-1391, 08:30 بعد از ظهر
در حالی که همه موتورا میزنن تو سر هم r1 کنار ایستاده و بهشون میخنده ( جملات قصار)
در تایید حرف کاظم جان
فقط r1

salahshor
25-01-1391, 08:53 بعد از ظهر
چاکریم
r1 بی ادعا همچنان سلطانه ریسه
همه چیو در حد کمال داره ....
نسخه جوونی : r4/r6/r1

محمد سوزوکی@
30-01-1391, 03:41 بعد از ظهر
بنظرمن هندامدل رپسول خیلی باحال ترازکاواساکی تازه صداشم قشنگتره

kamran.iran
11-02-1391, 11:34 بعد از ظهر
آقا اصلاً ما هیچی.سایت ام سی ان...موتورای 2011 رو که آزمایش کردن بی ام و اول شد و بعدش هوندا بود.حالا بماند که دوکاتی تو تست خراب شد و آخر شد(خودشونم گفتن که تقصیر خودشونه و باید آماده میومد برای همچین تستی....بگذریم) تازه یه راننده میگفت با هوندا سریع ترین تایم پیستو گرفته.و اینکه هندا فقط با یک امتیاز کمتر نسبت به بی ام و دوم شد.
این بحث رو به عرض شما رسوندم که بگم اولاً اون بندگون خدا هم موتورایی که داشتن همه 2011 بود و هم اینکه چند تا راننده بعض شما نباشه،حرفه ای داشتن..قبول دارین؟؟؟
البته تو تکنولوژی هم که ماشالا همه موتورسازا دیگه دارن سنگ تموم میذارن و شاهد هرچه بهتر شدن انجین از لحاظ کیفیت و آلیاژ و مدار و .... هستیم.
هروقت اونقد حرفه ای شدیم که صدم ثانیه ها برامون تو رانندگی (چه مجاز چه غیره)مهم شد اونوقت اینجوری بیفتیم به جون هم که فلان موتور 291ی میره اون یکی 292تا.اینا شرطه اما همیشه شرط با راننده بوده.
اینقد هم به این سوزوکی مادر مرده سخت نگیرید جوونه و کم تجربه!!!!!...شما ببخشیدش:4chsmu1:

ncpc
13-05-1391, 03:15 بعد از ظهر
ولی بازم هوندا.توهمه ی دنیا حرف اول رومیزنه.خصوصا مدل 2012

zx6r
04-07-1391, 06:24 بعد از ظهر
دوستان برید توی یو تیوب و جنگ سرعت وقدرت وشتاب را بین کاواساکیzx10r 2011 و موتورهای bmws1000rr.hondacbr1000rr2011. suzukigsxr1000 2011. yamahar12011 سرچ کنید
ببینید در مقابل شتاب و سرعت کاواساکی 2011 چطور جا میمونن مخصوصا اون یاماهای آر1و هنداو بی ام

ویرایش شد : 02109002

تذکر آخر : از لحن مناسب جهت گفتگو با دوستان و ارسال پست استفاده نمائید

Classified
04-07-1391, 07:26 بعد از ظهر
دوستان برید توی یو تیوب و جنگ سرعت وقدرت وشتاب را بین کاواساکیzx10r 2011 و موتورهای bmws1000rr.hondacbr1000rr2011. suzukigsxr1000 2011. yamahar12011 سرچ کنید
ببینید در مقابل شتاب و سرعت کاواساکی 2011 چطور جا میمونن مخصوصا اون یاماهای آر1و هنداو بی ام

الان شما با دیدن فیلمای اون شبکه کاملا به موتور مسلط شدید؟!

این فیلم ها رسمی نیستند، کسی هم از تقویت شدن یا نشدن اون ها اطلاع نداره، راننده هم جای خود ...

این همه شوت اوت ها و بررسی های رسمی و موثق برتری هوندا و بی ام دبلیو رو چه توی هندلیگ و چه سرعت و قدرت دارن تایید می کنند!

کمی لحنتون رو نرم تر کنید به جایی برنمیخوره، اینجا جهان سومه همه نمی تونن هر شش ماه یکبار سوپربایکشون رو عوض کنن ببینن تفاوت کوچیک

بین موتورها چقدره!!

خدایا از خلقت uتیوب ممنونیم!!!

nima360
04-07-1391, 09:00 بعد از ظهر
از نظر قیافه همشون خوبن و هر کدوم نقطه نظرهای طراحی خاص خودش رو داره.ولی اگه بخوای کلی نگه کنی مقایسه دوکاتی با اون سه تای دیگه اشتباهه چون سیستم انتال قدرت دوکاتی سوای اون سه تاس.شما توی دوکاتی 1198 چیزی به اسم زنجیر چرخ و خورشیدی و ... نمیبینی. ولی اون سه تا زنجیر چرخ هستن.
ولی بازم میگم هر کدوم به نوبه خودشون زیبا و خوش استایل هستن.

amir.cdi
04-07-1391, 10:23 بعد از ظهر
اینا رو میشه گفت که همشون خوبن
ولی هر کدوم عیب ها و فوایدی دارن
حالا کدوم فوایدش بیشتر از معایبش هست
من فکر کنم r1 خصوصیات خوبش بیشتر

کاوه
04-07-1391, 10:29 بعد از ظهر
به تاپیک تست فنی مراجعه کنید و مقایسه رو مطالعه کنید

- - - Updated - - -

به تاپیک تست فنی مراجعه کنید و مقایسه رو مطالعه کنید

EHSANN
14-05-1392, 03:00 قبل از ظهر
سلام به همه ديونه ها
اگه قرار به مقايسه باشه بقيه هزار ها رم بياريد كلي بخواي مقابسه كنيد اختلافشون در حد چند هزارم
1 S1000RR قيمتش به امكاناتش قابل مقايسه نيست
2 GSX1000R كلا تو دنيا يا عاشقشن يا متنفرن ازش اما براي خودش خريه
3 R1
4 CBR1000RR هندا برند بينظيريه
5 ZX10
فحش نديد ليست بالا براي خارجياس دليلشم ميگم الان جاي چند تا خاليه MV F4RR و Aprilla rsv4 و ducati , حتي ktm
تو موتورهاي در دسترس داخل ايران با پول معقول بابت مردن با يه موتور 1000 cc از لحاظ شتاب
gsx-r 1000 مدل 2006 ركورد دار تاريخ شتاب با يه راننده 83 كيلويي 2.35
r1 تا مدل 2006 le كه همه زير 3 ميزنن (تقزيبا )
لذت سواري اگه سهم شتابو و هندلينگ و بقيه چيزا رو برار بدونيم
cbr1000rr واقعا موتور تو دستيه از لحاظ تو چش بودن و قيافه هم رپسول به خاطر رنگ بنديش برا من نديد بديد بهتره 2007 هم كه آخرين سري زير زينه شتابش عاليه
gsx-r كاش ميشد r1 هم بزارم كنارش
حالا اگه نمرديم چي خرج تعميرات همشون سنگينه چون تعميركار خوبش كمه
از لحاظ خرج
cbr 1000rr هندا هميشه همه جا ي دنيا يه كم خرجي معروفه
r1 ثبات كلي موتور خوبه خرجش معقوله فقط به خاطر بالا بودن دورش يكم ضعف ياتاقان داره تا همون مدل 2006 البته le هم شامل همين داستان ميشه
gsx-r 1000 خراب نميشه اگه شد وا ويلا ليلي دوست دارم خيلي
اين نظر من بود برا ايران
حالا ميگي پس دوكاتي چي دوكاتي عاليه اما واقعا پول زيادي بايد بدي بابتش البته در عوض خدمات پس از فروش و گارانتي عجيب غريبي ميدن ريختش خوبه سواريش ميگن يكم سخته كه البته شعري بيشتر نيست اما با پولش ميشه يه hp4 و gsxr دست دو مدل 2011 و 12 كم كاركرد خريد اما خوبيش هم هست كه دست هركسي نيست با اين پول mv f4rr هم گزينه خوبيه اما اگه خريدي جابجا اگزوزشو عوض كن دستت درد نكنه
اين دوكاتي پانيگاله آر هم بد لوازمي داره اما دو كاتي دو سيلندره صداش يكم فرق داره من خوشم نمياد يه قدرت بلا منازع هم داره به نام دسموسديسي آر آر كه كلا 1500 تا ازش توليد شده 4 سيلندره و كلش تو 4 ساعت پيشفروش شده مال 2006 تا 2008 هم هست فيمت دست دومش الان 45000 تا 200000 دلاره كي ميخره من كه فقط خشكش و ميخوام (ميدونم پول ندارم كلاس ميزارم) عين موتورهاي جي پيه چراغ هم داره
حالا چرا zx10 نه چون من شعورم به كاوازاكي نميرسه اما خواستي بخري به فكر فروشش هم باش

- - - Updated - - -

اما يه r1 2006 يا 7 با لوازم يعني خود زندگي

معمار
14-05-1392, 10:55 قبل از ظهر
زندگی یعنی zx 10
بعد R1

ali.emperator
24-07-1392, 12:35 بعد از ظهر
ببید دوست عزیز.مقایسه موتورسیکلت ژاپنی با اروپایی اشتباهه.من توعمری که ازخدا گرفتم همه جر موتوری رودیدم هیچ موتوری موتورژاپنی نمیشه.من لاستیک پاره رپسول رو بادوکاتی عوض نمیکنم.البته این نظرمنه ونظر هرکسی محترمه​!

ali.emperator
24-07-1392, 01:12 بعد از ظهر
چرادوستان نسبت به سوزوکی کم لطفی میکنن؟

soleymani
24-07-1392, 01:23 بعد از ظهر
آقا r1
یه دونه باشه
ولی انتخاب ها سخت بودا
همه شون خوبن

محمد سوزوکی@
01-08-1392, 11:33 قبل از ظهر
اول از همه سوزوکی جی اس ایکس-ار 1000 بعدش رپسول
البته نظر شخصیمه ونظر همه دوستان محترمه

!NAVID!
01-08-1392, 02:34 بعد از ظهر
1- یاماها ار1 2-هوندا سی بی ار 1000 ار ار رپسول 3- کاوازارکی زد ایکس 10 ار 4-دوکاتی 1198

amir.cdi
01-08-1392, 02:45 بعد از ظهر
داداش اصلا هیچ کدوم اینا با دوکاتی طرف نیستن چون اون 1200cc :297:

seyedam
10-08-1392, 09:06 بعد از ظهر
با توجه به مسابقاتی که در کل دنیا صورت گرفته هندا نفر شماره 1 در دنیا هستش

shahin.r1
01-11-1392, 06:25 بعد از ظهر
shahin.r1 هستم و زنده و پاینده باد یاماهاR1