PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Honda CRF 450x

Red Hat
29-12-1389, 01:22 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

این موتور ساخت شرکت ژاپنی هوندا و مونتاژ چین است .

یکسری از مشخصات مربوط به عکس بالا :

اطلاعات کلی

مدل : Honda CRF450X
سال تولید : 2011
دسته بندی : آفرود
قیمت:7899 دلار آمریکا

اطلاعات فنی

حجم سیلندر :449
نوع انجین : تک سیلند - مایع خنک - 4 سوپاپ
کمپرس : 1:12
نوع سوخت رسانی : انژکتوری
کنترل سوپاپ :SOHC
جعبه دنده : 5 سرعته
مونتاژ نهایی : چین

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

سایر عکس ها مربوط به مدل های مختلف :

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

برای دیدن عکس ها در اندازه بزرگ روی عکس ها کلیک کنید

Mohammad
29-12-1389, 01:25 بعد از ظهر
حمید، میشه دلیل اینکه تک سیلندره رو توضیح بدی؟ برای گشتاور تو دور پایینه؟ اون وقت سرعتش باید قاعدتا بیاد پایین.

Red Hat
29-12-1389, 01:38 بعد از ظهر
مهمترین دلیل تک سیلند بودنش سبکتر شدنش هست و اینگه اگه بخواد 2 سیلندر بشه (خطی) نیاز به میلنگ بلندتر و یک بلوک سیلندر دیگه داره که در نتیجه موتور بزرگتر و سنگینتر میشه .

سرعت تو موتور های آفرود حرف اول رو نمیزنه بلکه سبک بودن و شتاب اولیه هست .

ham ham
29-12-1389, 01:44 بعد از ظهر
با دیدن این عکس*ها هوس موتور تریل کردم:clap:

MCP
04-02-1390, 10:58 قبل از ظهر
چقدر این موتور زیباست...
همیشه به این مدل علاقه داشتم و اگر روزی تصمیم به خرید تریل بگیرم حتما این مدل یا 250 اون رو تهیه میکنم.

sirn
04-02-1390, 11:49 قبل از ظهر
موتور خوبیه ولی هیچ وقت با دبلیو ار و یا کا ال ایکس مقایسش نمیکنم...کلا از برند هوندا تو این زمینه خوشم نمیاد..:icon_pf (95): شاید اگه هرمز یا روان روش میزد کمی دیدم نسبت به این موتور تغییر میکرد..انقدر سی ار اف زنجیر تایم بریده دیدم که دیگه از محصولات افرود هوندا زده شدم:sumo:

Red Hat
04-02-1390, 12:51 بعد از ظهر
موتور خوبیه ولی هیچ وقت با دبلیو ار و یا کا ال ایکس مقایسش نمیکنم...کلا از برند هوندا تو این زمینه خوشم نمیاد.. شاید اگه هرمز یا روان روش میزد کمی دیدم نسبت به این موتور تغییر میکرد..انقدر سی ار اف زنجیر تایم بریده دیدم که دیگه از محصولات افرود هوندا زده شدم

من شنیدم تو مدل های جدیدش این مشکل حل شده ؟!؟!! ولی همه از قدرت و شتاب هوندا نسبت به یاماها تعریف میکنند . ولی باز من wr رو بیشتر دوست دارم.

بنظر شما از نظر شاسی هوندا از یاماها بهتر نیست ؟ و اینکه 2 کارتل روغن جدا یکی برای کلاچ و یکی برای انجین و جعبه دنده یک نکته مثبت است .

sirn
04-02-1390, 02:24 بعد از ظهر
من شنیدم تو مدل های جدیدش این مشکل حل شده ؟!؟!! ولی همه از قدرت و شتاب هوندا نسبت به یاماها تعریف میکنند . ولی باز من wr رو بیشتر دوست دارم.

بنظر شما از نظر شاسی هوندا از یاماها بهتر نیست ؟ و اینکه 2 کارتل روغن جدا یکی برای کلاچ و یکی برای انجین و جعبه دنده یک نکته مثبت است .

والا من اطلاعی از این موضوع ندارم که حلش کردن یا نه چون فکر میکنم اساسا شرکت هوندا هیچ ایرادی تو این ضمینه ندیده که بخواد حلش کنه.. البته دیروز مدل 2010 این موتور در حال تعویض زنجیر تایم دیدم..
دلیل قدرت بالا هوندا سی ار اف تک رینگ بودن کمپرسشه و یا ماها دورینگه هست..از اون طرف مثلا تو مدل کاربراتور یاماها کاربراتور با دهنه 39 و هوندا با دهنه 41 میلیمتره ... هوندا خیلی خشکه و انگار داری یه تیکه چوب با خودت اینور اونور میبری ولی یاماها موتوریه که هر موقع سوارش میشی اون لذت موتور سواری و همچنین اعتماد بنفس بالا بهت میده...شاسی هوندا از قدیم خیلی بزرگ و ساختار ظاهریش مثل موتورای ریسه و با اونکه سنگینتره هوندا حفظش کرده تا از شکل اصلی خارج نشه....یاماها شاسیجمع جوری داره و از لحاظ ساختار فنی خیلی روش کار میشه که علاوه بر زیبایی سبک و مقاوم باشه که باز سلیقه من همون شکل ظاهر یاماهاست...
حال مسئله ای که خیلی مهمه اینه که اون قدرتی که ازش تعریف میشه تو هوندا اونقدری نیست که امثال ما متوجه بشیم یا بخواهیم ازش تو مسابقه سود ببریم..البته تفاوت اصلی بیشتر پایداری موتور تو مانورهای سریع هست که خیلی به چشم میاد که باز هم یاماها تو دسته... در مورد دو قسمت کردن بعضی مدلها برای روغن نظر خاصی ندارم چون زمان تعویض صفحه کلاچ و همچنین سواری و همچنین قدرتش نسبت به مدلهای مشابه تفاوت خاصی نداره.

S!L3NT
08-07-1390, 12:14 قبل از ظهر
ببخشید اما
این 250 سی سیش همون سی ار ام هست ؟ یا بازم فرق میکنه ؟

قیمت این موتور چنده 450) تو ایران ؟ دسته دو البته تمیز !‌

reza KTM
08-07-1390, 12:49 قبل از ظهر
ببخشید اما
این 250 سی سیش همون سی ار ام هست ؟ یا بازم فرق میکنه ؟

قیمت این موتور چنده 450) تو ایران ؟ دسته دو البته تمیز !‌
crf همون طرح crm هست اگر اشتباه نکنم با این تفاوت که crf دو زمانه نیست و دود نمیکند

S!L3NT
08-07-1390, 12:55 قبل از ظهر
ممنون .
سی ار ام 450 زده ؟ یا فقط سی ار اف زده ؟
دوستان کسی قیمت این سی ار اف 450 نمیدونه چنده ؟

حسـن
08-07-1390, 10:51 قبل از ظهر
crm450 نداره
یه crf250 2005 در حد حدود 5 تومن دوست من تهیه کرد استارت دار و مسافت سنج یعنی صفحه کیلومتر نداره
250 crf موتور خودکشیه وای به حال 450

alikian
07-10-1390, 11:46 بعد از ظهر
crf 450 2010 در حدود 8 میلیون البته 2مدل داره مدل x شهری یعنی چراغ داره هم 250 وهم 450 و موتورهای yamahaیه عیب دارن اونم گیربکس که خراب میشه

TORNADO
03-01-1391, 03:15 بعد از ظهر
crm تریل دو زمانس که مدلش زیر2000
crfبه موتورهای کراس سوپاپدار هوندا میگن.
من تازه عضو این سایت شدم.پست هایی که دوستان زده بودن رو خوندم ولی به نظر من کسی این موتورو نشناخته.هوندا کلان به سگ جونی معروفه.تو این چند ساله که دارم موتور سوار میشم اولین باره میشنوم این موتور زنجیر سوپاپ پاره میکنه.تا سوارش نشی نمیدونی یعنی چی

alikian
03-01-1391, 03:52 بعد از ظهر
crm تریل دو زمانس که مدلش زیر2000
crfبه موتورهای کراس سوپاپدار هوندا میگن.
من تازه عضو این سایت شدم.پست هایی که دوستان زده بودن رو خوندم ولی به نظر من کسی این موتورو نشناخته.هوندا کلان به سگ جونی معروفه.تو این چند ساله که دارم موتور سوار میشم اولین باره میشنوم این موتور زنجیر سوپاپ پاره میکنه.تا سوارش نشی نمیدونی یعنی چی

شما درست میگی هوندا سگ جونه اما بخاطر تک میل سوپاپ بودنش یه مزایایی داره و یه معایبی من در مورد زنجیر تایم تا حالا نشنیدم کسی بگه بریده اما crf وقتی گرم شد خیلی بد روشن میشه یعنی تو مسابقه اگه خاموش بشه با تک هندل روشن نمیشه و دوم crf هم کراس داره هم تریل دو منظوره

mohsen46
04-01-1391, 06:01 بعد از ظهر
984898499850985198529853
این مدل crm f450x هست از شرکت hm

Masoud
05-01-1391, 08:36 قبل از ظهر
دوستان من خریدار یه crf250x یا 450 هستم برای یکی از دوستان می خوام اگه کسی سراغ داشت ممنون می شم مطلع کنید ...

mohsen46
15-01-1391, 11:51 بعد از ظهر
مدل crf 450x رو از کجای خود موتور میشه فهمید یا تشخیص داد؟ فرق بین مدلهای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸و ۲۰۰۹ چیه؟

نیما نادری
16-01-1391, 12:59 قبل از ظهر
crf 250 سالم واقعا وحشتناکه ktm 250 که خیلی ها فکر میکنن قویه باید 250crf رو تست کنن نظرشون عوض میشه

450 هم هیچ کس سوار نمیشه موتورسواراش خیلی مردونه میان میگن آقا ما 450 هوندا سوار نمیشیم وووو گشتاورش وحشتناکه

450 x هم دست کمی از R نداره کلا تو تهران و شمال جایی نداریم بشه روندش به درد کویر میخوره و شن

تا کمر بره تو شن و بیاد بیرون ...کلا اندرو رفتن باهاش زجر آوره

قابل توجه دوستان الان دزرت چلنج در دبی در حال برگزاری هست جالبه بدونید حجم موتورها برای

همچین مسابقه سختی 450 سی سی هست

هوندا زنجیر تایم میبره بارها دیده شده

تو همین مسابقات خبر دادن یک دستگاه هوندا انجینش قفل کرده در اثر حرارت بالا

وقتی پشت به باد میرونن و دندهارو سبک میکنن انجین بد داغ میکنه اگر تو یک شیب هم گیر کنن دیگه دخل موتور تو اون شن اومده

تمام بلبرینگها خشک میشن و خداحافظ

reza kx
16-01-1391, 06:27 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان.من میخواستم یه موتور دو منظوره بخرم که پلاک ملی بشه براش گرفت برای اینکه اگه پلاک نداشته باشه نمیشه از خونه درش آورد رفت تو بیابون.حتما باید یه وانتی چیزی باشه به همین خاطر مخارجش میزنه بالا نمی چربه لطفا راهنمایی کنید که چه موتوری با حجم 250cc پلاک میشه که قابلیت آفرود خوبی داشته باشه چون فقط از تو شهر می خام برم بیابون.

zx6r
03-07-1391, 08:36 بعد از ظهر
بله دوست من صد در صد که کاواساکی کی ال ایکس بهتره در این مورد بانظرت موافقم

Mohammad aghili
03-07-1391, 09:50 بعد از ظهر
اینجا تاپیک crf 450 x هست
اگر مزایای klx رو میخواید بیان کنید ، برید تو تاپیک خودش

اگر قصد مقایسه دارید ، برید تو بخش مقایسه تاپیکش رو بزنید

ضمنا
crf x رو نمیشه با klx مقایسه کرد

crf x بیشتر جنبه کراس داره ، اما klx بیشتر جنبه دومنظوره داره

با crf x دقیقا میشه کارهایی که با crf زد رو انجام داد ، اما بدون شک با klx نمیشه حرکت های kxf رو زد !

متوجه شدی؟

شما باید crf l رو با klx مقایسه کنی

ali_r
31-01-1392, 06:19 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links]

shahriar95
13-10-1392, 11:51 بعد از ظهر
آقا خواهشا هر کی اینو میبینه و میدونه جواب بده. کسایی که اطلاعی ندارن و ندیدن مثل اون آقایی که میگه klx از crf بهتره جواب نده.
آیا با crf450x میشه توی پیست کراس با خیال راحت گازوند و از رمپ ها پرید؟ به کمک ها فشار میاد؟ میگن شاسی x با r یکیه ولی وزن این 122 کیلوهه!
نظر شما اینه که 450x بگیرم یا 250r ؟ میخوام توی دشت و بیابون ***زونم توی پیست هم پرش های نسبتا بلند بزنم.
لطفا توضیح.

honda1000
14-10-1392, 12:35 قبل از ظهر
برای پرش crf خوبه و برای دشت و بیابون crfx
من اگه جای تو بودم و باید یک کدوم رو انتخواب میکردم 100% crf450x که واقعا موتور پر قدرتیه و همچنیین خوش تیپ -crf کراسه و فقط جنبه پیست رفتن داره و این که بخوای تو دشت و بیابون تخته گاز کنی نمیشه-که مسلما دشت و بیابون رفتن و آفرود بیشتر از پیست هست دیگه-چس فقط crf450x

- - - Updated - - -

تیکه اخر اصلاح شود لطفا
پس فقط crf450x

shahriar95
14-10-1392, 04:06 بعد از ظهر
به نظر میاد با x نمیشه توی پیست با خیال راحت پرید. وزنش هم زیاده.
کراس 250 صد و 5 کیلوهه ولی 450x صد و بیست و دو کیلوهه.
من که تو بیابون تخت گاز اون چنانی نمیکنم کراس هم با این کار مشکلی انگار نداره. احتمالا هم همون کراسو میگیرم. بقیه دوستان هم نظرشونو بگن. آقا نیما علی آقا ....

ali_r
14-10-1392, 05:12 بعد از ظهر
اصولا بهتره همون کراس رو بگیری چون هم ارزونتر از ایکس هستش و هم میتونی باهاش پرش بزنی همون کاری که ایکس انجام میده ار هم انجام میده بدون هیچ مشکلی
البته این نظر من بود

sultan59
16-10-1394, 12:59 بعد از ظهر
سلام
قیمت این موتور چنده الان؟؟؟؟