PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خفگي ياماها80

m.J.m
09-09-1391, 07:00 قبل از ظهر
سلام.
علت خفگي ياماها چي چيز هايي ميتونه باشه؟
لطفا جواب بدين
ممنون!

K.I.A
09-09-1391, 07:02 قبل از ظهر
دوست عزیز به پرشین خوش امدید
دلایل زیاده کمی توضیح بدید تا راهنماییتون کنم/

gilanian_1000
09-09-1391, 07:39 قبل از ظهر
عمده ترین علتش اینه که با موتور آروم بری و دود توش جمع میشه و خفه میکنه اگه آروم میری تو مسیرت یه تیکه 100 200 متری رو گاز بده تا دود داخلش جمع نشه دیگه خفه نمیکنه

stoncold
09-09-1391, 08:13 قبل از ظهر
دلیل اصلیش اینه که روغن بیش از حد تو باک قاطی بنزین میکنی خفه میکنه دوسته من یه عمر یاماها سوارم بودیم

- - - Updated - - -

دلیل اصلیش اینه که روغن بیش از حد تو باک قاطی بنزین میکنی خفه میکنه دوسته من یه عمر یاماها سوارم بودیم

m.J.m
09-09-1391, 09:13 بعد از ظهر
سلام. ممنونم كه جواب دادين
مشكل از دود و اينا نيست زياد گاز موتور دادم!!!
من وقتي شير بنزين رو وقتي موتور روشنه ميبندم ، خفگي كم تر ميشه ....كاربرات رو هم چند بار باز كردم(اولش كه هيچي سر در نياوردم) ولي همه ي اين پيچ ها رو تميز كردم(اسم اين پيچ ها چچيه؟؟؟)و كل كاربرات رو هم شستم ولي باز هم تغيري نكرد.
اين مشكل برا من هر دوماه يه بار اتفاق ميفته و من هم مجبورم هر بار ببرم تعمير گاه .
اشكال از چيه؟
ممنون

stoncold
09-09-1391, 11:12 بعد از ظهر
سلام. ممنونم كه جواب دادينمشكل از دود و اينا نيست زياد گاز موتور دادم!!!من وقتي شير بنزين رو وقتي موتور روشنه ميبندم ، خفگي كم تر ميشه ....كاربرات رو هم چند بار باز كردم(اولش كه هيچي سر در نياوردم) ولي همه ي اين پيچ ها رو تميز كردم(اسم اين پيچ ها چچيه؟؟؟)و كل كاربرات رو هم شستم ولي باز هم تغيري نكرد.اين مشكل برا من هر دوماه يه بار اتفاق ميفته و من هم مجبورم هر بار ببرم تعمير گاه .اشكال از چيه؟ممنونعزیزه من کفتم که رون زیادی قاطی میکنی یا روغنی که میریزی تو باک مناسب نیست که باعث مشکل میشه که وقتی شیر بنزینو میبندی نمیزاره بنزین غلیظ بره با روغن زیاد و احتراق صورت نمیکیره

flower
09-09-1391, 11:27 بعد از ظهر
اقا خدا وکیلی بیخیال این موتور بشین هر وقت می بینم این پیرمرد ا نشستن پشت موتور با این دودشون خفمون کردن ما هم مجبوریم ازشون سبقت بگیریم .

Erfan Ts
10-09-1391, 01:23 قبل از ظهر
اقا خدا وکیلی بیخیال این موتور بشین هر وقت می بینم این پیرمرد ا نشستن پشت موتور با این دودشون خفمون کردن ما هم مجبوریم ازشون سبقت بگیریم .

سلام به همه دوستان .

اما دوست عزیز هنوز این موتور های قدیمی از خیلی از موتور های بی کیفیت چینی و وارداتی و بی اسم و خانواده طرفدار بیشتر داره . تازه جنسشون هم بهتره.

- - - Updated - - -

سلام.
علت خفگي ياماها چي چيز هايي ميتونه باشه؟
لطفا جواب بدين
ممنون!

هنوز نفهمیدم موتور شما مینی یاماها 80 یا yb 80؟؟؟:297:

اگر مینی 80 باشه مشکل شما بیشتره .

m.J.m
10-09-1391, 06:52 قبل از ظهر
عزیزه من کفتم که رون زیادی قاطی میکنی یا روغنی که میریزی تو باک مناسب نیست که باعث مشکل میشه که وقتی شیر بنزینو میبندی نمیزاره بنزین غلیظ بره با روغن زیاد و احتراق صورت نمیکیره

سلام. ممنون
خوب چجوري بايد درسش كرد؟

stoncold
11-09-1391, 09:22 بعد از ظهر
سلام. ممنون خوب چجوري بايد درسش كرد؟
سلام. ممنون خوب چجوري بايد درسش كرد؟روعن هیدرولیک یا ده بریز کمتر بریز موقعی میریزی خوب با سه چهار لیتر بنزین بهم بزنشاینقدی بریز که دوش ملایم باشه خیلی غلیظ دود نکنه که به چشم بیاد

K.I.A
12-09-1391, 05:06 قبل از ظهر
روغن هیرولیک a/c delco امریکایی 10 قرمز بگیر جواب میده و اول با 2 لیتر بنزین قاطی کن بعد بریز تو باک

salmanadl
16-11-1391, 07:20 بعد از ظهر
شمع موتورتو باز کن
یه پیچ گوشتی بگیر داخل جاشمع
هندل بزن تا پیستون موتورت بره پایین و در پایین ترین قسمت قرار بگیره
گلو و اگزوزتو باز کن ببین
از جای گلو انگشت بکن تو :)
ببین مسیر بازه یا بسته
احتمال 100% درصد رسوب گرفت
تمیزش کن و بدون اگزوز سوارش شو ببین فرقی کرده یا نه
بعد هم داخل اگزوزتو چک کن
بزرگتین مشکلی که تو موتور دوزمانه داریم گرفتگی مجاری خروجی دوده
علتش رعایت نکردن نوع و میزان روغن ترکیبی با بنزین هستش

مهران 325
29-06-1397, 11:04 بعد از ظهر
سلام دوستان ببخشید یک سوال داشتم چرا موتور موقع حرکت خاموش میشه اما تک استارت روشن میشه ولی همین که موتور توی دنده می زارم که حرکت کنم حالت خفگی و خاموش میشه و موتور شیرکوه 150 سی سی هستش.و ضمنآ کاربرات و فیلتر هوا را باز کردم و تمیز کردم

مهران 325
30-06-1397, 12:17 قبل از ظهر
دوستان منتظر جواب شما هستم.ممنون میشم راهنمایی کنید