PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريد r1

mehrdad.
07-09-1391, 12:51 قبل از ظهر
سلام خدمت تمامي دوستان خواهشمند است در خصوص اين آگهي اعلام نظر بفرمائيد.....اگر برفرض صحت حرف فروشنده در خصوص ايراد موتور چقدر هزينه داره؟خيلي ممنون

[Only registered and activated users can see links]

Afshin007
07-09-1391, 07:13 قبل از ظهر
اگهی واقعا جالبی بود ولی فقط یه نگاه بندازو زیادم جدی نگیر اخه مگه میشه واسه ایراده انزکتوری این موتورو انقد بدهههههههه!!!!!!هر جور فکر کنی یه جای کار مشکل داره گفتم زیاد جدی نگیر ///

کاوه
07-09-1391, 07:24 قبل از ظهر
اتفاقا اینجور مورد هارو باید رفت دید واقعا اگر همین موتور باشه ارزش داره

Afshin007
07-09-1391, 07:44 قبل از ظهر
اقا کاوه چی رو بری ببینی تو این سرما موتور تو کرمانشاه اصلا کاری نداره طرف شمارشو زده زنگ میزنی 4تا سوال ازش میکنی همه چی معلوم میشه //// ار1 اخه 8 تومن؟؟؟؟!!!! ببخشیدا اخه ماله دزدیم انقد نمیدن؟؟؟؟!!!!

mehrdad.
07-09-1391, 08:05 قبل از ظهر
زنگ زدم...خودش ميگفت در بدترين حالت احتمالا موتور 2تا 3 تومن خرج داره....!!!

amo hosein
07-09-1391, 08:11 قبل از ظهر
این که مدارک نداره.چطوری میخوای بیاریش تهران؟

Afshin007
07-09-1391, 08:25 قبل از ظهر
مهرداد یعنی با اون خرجه که داره میشه 10-11 تومن؟؟به عبارتی با پول یه هیوسانگ در حد صاحب ار1 بشی؟؟!!!! مطمینی مهرداد جون یارو کلاهبرداری چیزی نیست؟؟

mehrdad.
08-09-1391, 04:46 قبل از ظهر
این که مدارک نداره.چطوری میخوای بیاریش تهران؟

اون كه هستن بيارن موتور رو ولي اطميناني بطرف نيست...كلا ريسكش بالاست هم بي مداركه...هم ايرادداره..........با يكي كه اينكارست مشورت كردم...فحشم داد!!!:khak:

- - - Updated - - -

تاپيك رو لطفا قفل كنيد/تشكر

محمدفضل
10-11-1391, 02:20 بعد از ظهر
من خودم رفته بودم کرمانشاه و موتور رو از نزدیک دیدم. موتور قیمتش پایین بود نه بخاطر ایراد انژکتوریش یکی که وارد باشه میفهمه چون تمام لوازمش چینی بود و از نوع آشغال از پیچ سر والف لاستیک بگیر تا راهنما و فلاپ و کیلومترش . درسته تمیز بوده ولی جنس آشغال بودن و چینی.حتی یه اگزوز چینی گذاشته بود روش و مارک یوشیمورا روش چسبونده بود بعدش میگفت 1 تومن پول اگزوزه. اگه روزی به قیمت موتوری شک کردید حتما به جوانب دیگه ی قضیه نگاه کنید نه اون چیزی که صرفا از طرف فروشنده گفته میشه.

ali313
23-12-1391, 03:15 بعد از ظهر
نميدانم كسي الان به اين تاپيك سرميزنه يا نه! ولي خدمت دوستان بايد عرض كنم كه : بله حقيقت داره !و يك نفر از گيلان به اسم حسين كه توايستگاه زياد آگهي ميزنه اين موتورو خريد به قيمت 8تومان!(كه هنوز كه هنوزه دارم حسرت خريد اين موتور با اين مبلغو ميكنم)-من باهاش صحبت كردم-گفت هيچ ايراده خاصي نداشت و با 1000 تومان درستش كرده- و 15 تومان حدود 40 روز پيش ميفروختش-الانم امروز آگهي زدن 19 - تو ايستگاه ! كه احتمال زياد همون شخصه با مشخصات ديگه-چ

davood fantom
23-12-1391, 03:55 بعد از ظهر
بله کاملا درسته و ایراد ecu داشته ولی در کل 1ایراد اساسی داره که فروشنده جدیدش که اسمش حامده داره میفروشدش

محمدفضل
23-12-1391, 05:48 بعد از ظهر
نميدانم كسي الان به اين تاپيك سرميزنه يا نه! ولي خدمت دوستان بايد عرض كنم كه : بله حقيقت داره !و يك نفر از گيلان به اسم حسين كه توايستگاه زياد آگهي ميزنه اين موتورو خريد به قيمت 8تومان!(كه هنوز كه هنوزه دارم حسرت خريد اين موتور با اين مبلغو ميكنم)-من باهاش صحبت كردم-گفت هيچ ايراده خاصي نداشت و با 1000 تومان درستش كرده- و 15 تومان حدود 40 روز پيش ميفروختش-الانم امروز آگهي زدن 19 - تو ايستگاه ! كه احتمال زياد همون شخصه با مشخصات ديگه-چ

داداش میشه لینک آگهی شو اینجا بزاری. ممنون.

- - - Updated - - -

به نظر شما مشکل ecu و انژکتور با 1000 تومن درست میشه؟??? !!!!!

mamrez
24-12-1391, 12:12 قبل از ظهر
اون طرف خواسته معلوم نشه کجاش سوخته یه چی پرونده.شما بشنو و باور نکن

ali1100
24-12-1391, 12:33 قبل از ظهر
سلام خدمت تمامي دوستان خواهشمند است در خصوص اين آگهي اعلام نظر بفرمائيد.....اگر برفرض صحت حرف فروشنده در خصوص ايراد موتور چقدر هزينه داره؟خيلي ممنون

[Only registered and activated users can see links]

اون موتور تايم رد كرده بود برا فشار بيش از حدي كه به موتور اومده بود و يه ارور موقت روي ايسيوش داشت . كه همه اين ها با 50 هزار تومن درست ميشد . يارو كننده نبود . قيمتش مفت بود اون زماني كه ما رفتيم بخريم . موتور رو فروخته بود رو هوا زده بودن موتور ور همين پسره كه تو

ايستگاه آگهي ميزنه خريدش و رديفش كرد . قبلا گذاشته 15500 الان كه ميگن گذاشته 19

ali_r
14-06-1393, 02:38 بعد از ظهر
قفل........