PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن هیوسانگ 250

orlando_soul
05-09-1391, 09:38 بعد از ظهر
سلام دوستان !
من تازه به جمع بچه های این سایت اضافه شدم .
مشکلم اینه که تقریبا 1 ماهی بود که موتورمو استارت نزده بودم , دیروز که استارت زدم اول روشن شد و بعد از 5 ثانیه خاموش شد . دیگه هر چی استارت زدم روشن نشد . حالا نمیدونم چجوری روشنش کنم ؟

Kami
05-09-1391, 09:43 بعد از ظهر
سلام دوستان !
من تازه به جمع بچه های این سایت اضافه شدم .
مشکلم اینه که تقریبا 1 ماهی بود که موتورمو استارت نزده بودم , دیروز که استارت زدم اول روشن شد و بعد از 5 ثانیه خاموش شد . دیگه هر چی استارت زدم روشن نشد . حالا نمیدونم چجوری روشنش کنم ؟
بنزین داره؟
اگه استارت میخوره بدون هیچ مشکلی و خاموش میشه ، تاحلا ندیده بودم هیو اینجوری بشه
بهتره بندازی رو وانت ببریش تعمیرگاه

شایسته فر
06-09-1391, 02:33 قبل از ظهر
بدون دلیل بعد از 5 ثانیه خاموش شد؟
یا مثلا گزاشتی رو دنده خاموش شد؟
درست استارت می خوره؟

orlando_soul
06-09-1391, 05:38 قبل از ظهر
بنزین داره؟
اگه استارت میخوره بدون هیچ مشکلی و خاموش میشه ، تاحلا ندیده بودم هیو اینجوری بشه
بهتره بندازی رو وانت ببریش تعمیرگاه

رفتم شمع هاشو باز کردم خیس بنزین بود , بستم 2باره استارت زدم یه نموره روشن شد باز همون داستان .

soroush
06-09-1391, 06:02 قبل از ظهر
شما از باتری مطمئن هستی که مشکل نداره؟؟؟
استارت که میزنید صداش چطوره به زور استارت میخوره یا کاملا سر حال هست؟؟؟
اگه از سری جدید ها هست وقتی سوئیچ رو باز میکنی چراغ N و چراغ Fi روشن میشن؟؟؟ و وقتی خاموش میشه Fi روشن میمونه یا خاموش میشه؟؟؟
به خاطر این که مدتی بنزین توش مونده هم میتونه باشه مخصوصا که شما گفتی شمع هات خیس بنزین بوده...
بنزین داخل باکت هم چک کن شاید نشتی داده که رو شمع ها بود و باک خالیه که اگه به خاطر کم بودن بنزین باشه دقیقا همین طوری هم میشه که موتور استارت میخوره روشن میشه و بعدش خاموش میشه دیگه روشن نمیشه تا ۱۰ دقیقه ای و بعد دوباره روشن میشه و خاموش...کلا این جوری میشه تا دیگه اصلا روشن نمیشه...
الکی هم پشت سر هم استارت نزن برای استارترت خیلی بده...یه وقفه بنداز دوباره و کوتاه بزن...

تعمیر که ببری کلا خیلی بهتره ولی یک تست کن تو دنده روشن میشه یا نه...

amo hosein
06-09-1391, 07:14 قبل از ظهر
رفتم شمع هاشو باز کردم خیس بنزین بود , بستم 2باره استارت زدم یه نموره روشن شد باز همون داستان .
تا حالا ندیدم شمع بنزینی بشه.:98:دیدم شمع روغنی بشه ولی اینو دیگه ندیده بودم و نشنیده بودم.

K.I.A
07-09-1391, 07:04 قبل از ظهر
تا حالا ندیدم شمع بنزینی بشه.:98:دیدم شمع روغنی بشه ولی اینو دیگه ندیده بودم و نشنیده بودم.
بله شمع خیس هم میشه کاملا درسته هم روغنی میشه هم بنزینی/
احتمال 90 درصد پمپ بنزینش میتونه باشه اگه از سر شلنگ ریل سوختش بنزین نیاد یا نا منظم بیاد

ghost.rider1
08-09-1391, 06:51 قبل از ظهر
مشکل از رله سوختشه باید باز کنی بدی تعمیر

orlando_soul
13-09-1391, 03:00 قبل از ظهر
بچه ها ممنون , بالاخره روشن شد . شمع هاشو باز کردم تا بنزین تو سیلندرهاش تبخیر بشه . باتریشم مجدد گذاشتم تو شارژ . اما با هول دادن روشنش کردم . الانم با یه تک استارت روشن میشه .