PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز شدید به راهنمایی دارم در مورد کراس

ashkan_25
05-09-1391, 04:24 قبل از ظهر
سلام اسم اشکانه 25 سالمه چند وقتی عشق موتور کراس افتاده تو کلم داره دیوونم میکنه دارم روانی میشم
هیچ تجربه خاصی ندارم موتورو میخوام بخرم برای بیابونای هشتگرد اصلا تو شهر نمیخوام بیارمش برای همین مهم نیست که پلاک باشه نباشه بیمه داشته باشه نداشته باشه فقط برای کوه و کمر میخوام صفرم نمیخوام باشه فقط یه چیزی باشه یه مدت بهم حال بده ارضام کنه چون اولین موتورم خوواهد بود پس زیاد نمیخوام زیاد بابتش پول بدم نهایت تا 1500 بیشتر نه چون زیاد زمین خواهد خورد . لطفا بزرگان سایت کمک کنند سایتتونو زیرو رو کردم از روان زیاد تعریف کردند مینی کراس چه جوریاست زیاد کوچیک نیست؟؟؟؟ من قدم170 هست وزنم هم 60 اگه زیاد کوچیکو بچگانه و ضایع نیست باهاش موافقم توی رنج 110 سی سی طرح موتور کراس تا 1 تومن هست ؟؟؟؟ به عنوان تازه وارد لطفا کمکم کنید آرزوهای بزرگی در سر دارم من خودم بچه تهرانم ولی تو شهر جدید هشتگرد بتازگی یه جایی خریدیم تا چشم کار میکنه تپه هست ایشالا بخرم همه تونو دعوت میکنم اونجا با هم بریم صفااااا

F.Shahgol
05-09-1391, 04:37 قبل از ظهر
عزیزم فکر نکنم با 1 تومان کراس بدن

ashkan_25
05-09-1391, 04:44 قبل از ظهر
عزیزم فکر نکنم با 1 تومان کراس بدن

دست دوم چی ؟ در حد 90 یا 80 سی سی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

F.Shahgol
05-09-1391, 05:41 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

h

khodaygani
05-09-1391, 05:55 قبل از ظهر
داداش جسارتا مگه از جونت سیر شدی میخوای با کراس موتور روندن یاد بگیری؟! کراس خیلی وحشیه و البته بدون لباس (حتی با لباس هم) خیلی خطرناکه.
شما احتمالا منظورت تریل و اندرو ِ که بین مردم به موتور پرشی معروفن (البته اشتباهه و برا پرش نیست!) با 1.5 میتونی یه تریل ایرانی-چینی 125 تا 200 بخری. برا فردی که 60 کیلو باشه مینی تریل یا مینی کراس ایرانی-چینی جوابگو نیست، به اصطلاح کم میاره. تو رنج 1.5 گزینه های خوب زیادی نیست، ولی خب متیونی موتوری پیدا کنی که یه ترکه بگردوندت.
رادیسون و طرح هیوسانگ 125 و حتی خود هیوسانگ 125 و ...

ashkan_25
05-09-1391, 06:03 قبل از ظهر
داداش جسارتا مگه از جونت سیر شدی میخوای با کراس موتور روندن یاد بگیری؟! کراس خیلی وحشیه و البته بدون لباس (حتی با لباس هم) خیلی خطرناکه.
شما احتمالا منظورت تریل و اندرو ِ که بین مردم به موتور پرشی معروفن (البته اشتباهه و برا پرش نیست!) با 1.5 میتونی یه تریل ایرانی-چینی 125 تا 200 بخری. برا فردی که 60 کیلو باشه مینی تریل یا مینی کراس ایرانی-چینی جوابگو نیست، به اصطلاح کم میاره. تو رنج 1.5 گزینه های خوب زیادی نیست، ولی خب متیونی موتوری پیدا کنی که یه ترکه بگردوندت.
رادیسون و طرح هیوسانگ 125 و حتی خود هیوسانگ 125 و ...

نمیدونم خیلی دلم یه هیجان اساسی میخواد دست 2 هم پیدا نمیشه با این قیمت؟؟؟ مدل پایین مثلا 88 سا 87
منظور از تریل چیه ؟؟؟ من آخر سر نفهمیدم
یه چنتا تریل ایرانی که اسپرت باشه میگی طرحه ریسی نمیخاما مدل پرشیااا منظورمه آخه میدونی استیل موتور کراس منو کشته اگه یه دونه داشتم حاظر بودم با 100 تا باهاش برم تو دیوار

saeid1346
05-09-1391, 07:08 قبل از ظهر
ashkan_25 ([Only registered and activated users can see links])

داداش صادقانه بهت میگم بیخیالش شو ! ملت با سی جی و طرح ویو موتور سواری رو یاد میگیرن اونوقت شما میخوای به قول خودت با کراس موتور سواری رو یادبگیری ؟

بدت نیاد ولی ، از صحبتات این رو برداشت کردم که وحشتناک جو زده شدی !

" اگه یه دونه داشتم حاظر بودم با 100 تا باهاش برم تو دیوار " ، " فقط یه چیزی باشه یه مدت بهم حال بده ارضام کنه "

قصد توهین ندارم اما بشین این تایپیک رو بخون شاید یکم عاقلانه تر تصمیم گرفتی !

به هر حال توصیه من اینه که با سی جی موتور سواری رو یادبگیری که با 200 - 500 تومن یه سی جی تمیز میتونی گیر بیاری !

موفق باشی

farshid37
05-09-1391, 07:15 قبل از ظهر
من با صحبت دوستمون که زیادی جو گیر شدید موافقم. موتور 1 تومانی هم احتمال داره اذیتت کنه تو بیابون و اگه تنها بری خطرناک باشه. البته با این که با سی جی باید یاد بگیری موافق نیستم. من 3 ماه پیش اولین موتورم رو گرفتم اونم تریل 200 بود و مشکلی هم نداشتم. البته من مثل شما هیجان زده نیستم و با احتیاط و کم کم دارم تجربه به دست میارم. در کل می گن تب تند زود عرقش در میاد. به نظزم عجله نکن. الان برا موتور سرده تا عید صبر کن اگه همچنان علاقه مند بودی بودجه رو کمب افزایش بده و بگیر. اونم به این فکر نباش که همون روز اول بری بالای کوه. هر کاری بهتره با آرامش و آموزش پیش بره.

عابدی
05-09-1391, 09:48 قبل از ظهر
رک و پوست کنده:با 1 یا 1.500 هیچی نمیتونی بخری......مینی کراس خیلی ضایس........تریل دو منظورس یعنی هم خاکی هم خیابون ولی کراسو اگه تو خیابون برونی داغون میشه..........با تریل ایرانی نمیتونی بری کوه و تپه و جوگیر بشی چون باید دو برابر خودش خرج تعمیرات بدی حتی روان و فلات................بنابر این:
1-اگر میخای شروع کنی یه روان 200 یا فلات 250 بخر و جو گیر بودنو بذار کنار چون واست خرج میذاره/فعلا با اینا برون تا را بیفتی.من خودم با فلات کوه و آفرود میرم ولی .........
2-یا اینکه یه تریل ژاپنی مثل yamaha wr یا lanza یا سوزوکی تی اس ار یا هر چی بدون مدارک با سه چهار تومن بگیر(من اینو توصیه میکنم)
3یا اینکه یه کراس بگیر(yz 125 یا هندا سی آر یا هر چی که بشه) ولی تا دست فرمونت خوب شه یا موتور نابود میشه یا دور از جون خودت

ashkan_25
05-09-1391, 04:44 بعد از ظهر
رک و پوست کنده:با 1 یا 1.500 هیچی نمیتونی بخری......مینی کراس خیلی ضایس........تریل دو منظورس یعنی هم خاکی هم خیابون ولی کراسو اگه تو خیابون برونی داغون میشه..........با تریل ایرانی نمیتونی بری کوه و تپه و جوگیر بشی چون باید دو برابر خودش خرج تعمیرات بدی حتی روان و فلات................بنابر این:
1-اگر میخای شروع کنی یه روان 200 یا فلات 250 بخر و جو گیر بودنو بذار کنار چون واست خرج میذاره/فعلا با اینا برون تا را بیفتی.من خودم با فلات کوه و آفرود میرم ولی .........
2-یا اینکه یه تریل ژاپنی مثل yamaha wr یا lanza یا سوزوکی تی اس ار یا هر چی بدون مدارک با سه چهار تومن بگیر(من اینو توصیه میکنم)
3یا اینکه یه کراس بگیر(yz 125 یا هندا سی آر یا هر چی که بشه) ولی تا دست فرمونت خوب شه یا موتور نابود میشه یا دور از جون خودت

ممنون از همه شما داداشای گل و با مرامم من فقط هیجانی میشم اهل دیوونه بازی سرعت نیستم تا حالا یه ماشین ملق دادم سر سعادت آباد بعد از پیتزا فروشی آپاچی که هر کی ماشینو میدید کرکو پرش میریخت که من زندم بیشتر برای تفریح میخوام با 3 تومن فیکس موتور سرپا yamaha wr میشه گرفت کجا میشه برم دنبالش کجاها گیر میاد؟؟؟ یه سوال دیگه که برام مهمه تریل و کراس از نظر قیافه شبیه همند یا اگه نه چه جوری میشه تشخیص داد از رو قیافه از نظر وزنی تریل سنگینتره یا کراس یا اصلا فرقی میکنند لطفا راهنمایی کنید راستی هیوسانگ 125 خویه بنظرتون دوام داره ؟؟؟؟

عابدی
05-09-1391, 08:32 بعد از ظهر
ممنون از همه شما داداشای گل و با مرامم من فقط هیجانی میشم اهل دیوونه بازی سرعت نیستم تا حالا یه ماشین ملق دادم سر سعادت آباد بعد از پیتزا فروشی آپاچی که هر کی ماشینو میدید کرکو پرش میریخت که من زندم بیشتر برای تفریح میخوام با 3 تومن فیکس موتور سرپا yamaha wr میشه گرفت کجا میشه برم دنبالش کجاها گیر میاد؟؟؟ یه سوال دیگه که برام مهمه تریل و کراس از نظر قیافه شبیه همند یا اگه نه چه جوری میشه تشخیص داد از رو قیافه از نظر وزنی تریل سنگینتره یا کراس یا اصلا فرقی میکنند لطفا راهنمایی کنید راستی هیوسانگ 125 خویه بنظرتون دوام داره ؟؟؟؟
1-قربونت داداشی
2-برای پیدا کردن کراس و تریل به این دو تا سایت سر بزن.[Only registered and activated users can see links]البته سایته خودمونم چند تا کراس واسه فروش هست.
3-قیمت دقیق wr رو ندارم ولی فک کنم از 4 تومن شروع شه تا 5 6 تومن
4-ریجو ماراتون و سوزوکی دجیبل هم موتور های خوبی هستن تاپیک هاشونو بخون.اینا هم از 4 5 شروع میشن.
5-تفاوت کراس و تریل:تریل سنگین تره دو منظورس.خاکی و خیابون.چراغ جلو داره------------------کراس سبک تره معمولا-شاسیش واسه پرش و جینگولک بازی ساخته شده کمک های سفت داره که وقتی پرش میزنی موتور موقع زمین اومدن به فنا نره-و اینکه چراغ جلو نداره
6-واسه هیوسانگ 125 به این نام کاربری sorush پیام بده(دوستمه) یه دونه تازگی خریدن 1300

ashkan_25
05-09-1391, 10:42 بعد از ظهر
1-قربونت داداشی
2-برای پیدا کردن کراس و تریل به این دو تا سایت سر بزن.[Only registered and activated users can see links]البته ([Only registered and activated users can see links]البته) سایته خودمونم چند تا کراس واسه فروش هست.
3-قیمت دقیق wr رو ندارم ولی فک کنم از 4 تومن شروع شه تا 5 6 تومن
4-ریجو ماراتون و سوزوکی دجیبل هم موتور های خوبی هستن تاپیک هاشونو بخون.اینا هم از 4 5 شروع میشن.
5-تفاوت کراس و تریل:تریل سنگین تره دو منظورس.خاکی و خیابون.چراغ جلو داره------------------کراس سبک تره معمولا-شاسیش واسه پرش و جینگولک بازی ساخته شده کمک های سفت داره که وقتی پرش میزنی موتور موقع زمین اومدن به فنا نره-و اینکه چراغ جلو نداره
6-واسه هیوسانگ 125 به این نام کاربری sorush پیام بده(دوستمه) یه دونه تازگی خریدن 1300

خیلی آقایی امید جان ممنون از راهنماییت

yasharazary
06-09-1391, 12:58 قبل از ظهر
دوست عزیز اولا خوش اومدی

دوما اول به فکر گواهی نامه و ایمنی باش (بقران شعار نمیدم حقیقته)

آخرش هم اینکه یکم بذار رو پولت بگرد یه تریل تمیز و سالم گیر بیار--یکم بهش برس(تیون کن) بزن کوه و دشت --چون کراس بدرد آفرود نمیخوره
ولی چون دفعه اولت هس که موتور میخری(مثل خود من)سراغ دوزمانه و حجم بالا نرو

پیشنهاد من روان 200 هست!(این قسمت یکم روانیسمی بود)

- - - Updated - - -

به این تاپیک هم یه سر بزن تا بیشتر اطلاعات کسب کنی

- - - Updated - - -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینم چندتا تاپیک فروش موتور آفرودی:

- - - Updated - - -

رستگار باشید

ashkan_25
06-09-1391, 01:04 قبل از ظهر
این هیوسانگا چطورن 125 رو میگم xR فک کنم 1 تومن زده بودن برا فروش
دمت گرم با خوشامد گویی حال کردم تریل هیوسانگ خوبه 125 ؟؟؟؟

ashkan_25
07-09-1391, 02:00 قبل از ظهر
داداشای گلم یه آگهی هیوسانگ 125 مدل 84 رو زده 1.600 خوبه بگیرم ؟؟؟؟؟ هیوسانگا موتورای خوبی هستند ؟؟؟ بنفشه خخخیییییلییی خوشگله دعا کنید منم موتور دار شم :15::30::19::35::12: :icon_pf _37_:

Mohammad aghili
07-09-1391, 02:27 قبل از ظهر
تو انتخاب موتور دقت کنید که بعدا پشیمون نشید

حتما از سلامت موتور مطمئن شید

ضمنا اگر فقط واسه بیابون گردی میخوای پیشنهادم اینه پول به ایرانی و چینی ندی
چون نه زور درست درمونی دارن و نه عمر مفیدی

پیشنهادم با 1/5 تومن ، هوندا ایکس ال 125 هست

ashkan_25
07-09-1391, 03:28 قبل از ظهر
داداش هیوسانگ مگه چینیه؟؟؟ کره ای نیست ؟؟؟؟ یارو میگه کره ایه!!!!!!! هدفم فقط بیابونه برا تو شهر وسیله دارم فقط یه تریل برا بیابون میخوام هوندا ایکس ال مطمئنی تریله قیافه برام مهمه :98:

ali_r
07-09-1391, 07:05 قبل از ظهر
داداش هیوسانگ مگه چینیه؟؟؟ کره ای نیست ؟؟؟؟ یارو میگه کره ایه!!!!!!! هدفم فقط بیابونه برا تو شهر وسیله دارم فقط یه تریل برا بیابون میخوام هوندا ایکس ال مطمئنی تریله قیافه برام مهمه :98:

هیوسانگ هم موتور خوبیه وکره ای هستش
هندا ایکس ال 125 خوبه البته باید بگردی تمیزش رو پیدا کنی اره اون هم تریل هستش
فقط موقع خرید عجله نکن
نامه تمام

L E G E N D
07-09-1391, 09:00 قبل از ظهر
موتور مورد نظرت رو حتما به یک تعمیرکار نشون بده تا ببینه موتور رو پاست یا نه.
یا اینکه با یه نفر موتور باز برو برات تست کنه. (چون ظاهرا وارد نیستی)
اگه موتور سواری بلدی ببین اگه دوستان دور و بر موتوری که میخوای دارن یه دور باهاش بزن اگه واقعا طالب بودی بخر.
چون یه وقت آدم یه چیزی تو ذهنه شه از موتورسواری بعد که میخره میره دور زدن و... میبینه نه بابا فاز نمیده.
ضمنا منم توصیه شدید میکنم اصلا عجله نکن چون اولا هرکی تو خرید عجله کرده بد متوجه شده که سرش کلاه رفته یا حتی میتونسته با همون پول یه چیز بهتر بگیره.
و دیگه اینکه الان نزدیکه زمستونه و زیاد وقت نداری برای دوران زدن با موتور پس بازم عجله نکن.:sleep:
ولی در کل خیلی پول زیاد برای موتور اولت نده شاید حتی بعد از یکی دو هفته دلتو بزنه و دیگه موتور سواری نکنی (که بعیده:4chsmu1:)

ashkan_25
08-09-1391, 01:19 قبل از ظهر
موافقم تصویب شد :25r30wi: