PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفى برنامه هاى موتورى اپ استور

abolfazls
03-09-1391, 12:27 قبل از ظهر
با درود بسيار
همه دوستانى كه از محصولات شركت اپل استفاده مى كنند به اين موضوع واقف هستند كه در مورد تعداد نرم افزارها و گيم هاى اين محصولات هيچ محدوديتى نيست و هر نرم افزارى كه شما انتظار آن را داشته باشيد در اپ استور(فروشگاه اينترنتى نرم افزار و گيم هاى اپل)موجود هست.من طبق اولويت سايت كه موتور و موتورسوارى هست قصد دارم يكسرى نرم افزار و گيم مربوط به اين موضوع رو خدمت دوستان معرفى كنم.اميدوارم مفيد واقع بشه.
[Only registered and activated users can see links]
اولين نرم افزارى كه ميخواهم راجع بهش توضيح بدم اسمش هست motorcycle engines
اين اپ يكى از نرم افزارهايى كه هر كس دوستار موتور و موتورسوارى باشه عاشقش ميشه، تو اين اپ اكثر محصولات شركتهاى هوندا سوزوكى كاوازاكى ياماها هارلى ديويدسون و ... موجوده.شما با انتخاب مارك مربوطه وارد قسمت مدلها شده و با انتخاب مدل مربوطه تصوير موتور به اضافه مشخصات و سال توليد رو ميتونيد ببينيد،از همه بهتر اينكه با اشاره به ايكون پلى ميتونيد صداى موتور انتخابى را بشنويد.اين نرم افزار به قيمت ٩٩ سنت تو اپ استور موجوده.نسخه آزمايشى اين نرم افزار هم به صورت رايگان موجوده كه متاصفانه كامل نيست.
نرم افزار بعدى motocross action هست.اين نرم افزار مجله اى به همين نام هست كه حدود ٤٠ ساله كه منتشر ميشه.تو اين نرم افزار ميتونيد از آخرين اخبار موتور كراس و مسابقات با خبر بشيد.تو اين مجله جديد ترين موتورها مورد مقايسه قرار ميگيرند و امتيازدهى مى شوند.اين اپ با حجم ٤/٥ مگ و به صورت رايگان تو اپ استور موجوده.
نرم افزار ساده ولى جذاب ride YAMAHA . اين نرم افزار تست گاز دادن دو محصول برتر ياماها هست yzf-r1 yz450f با اين نرم افزار آيفون شما نقش گاز موتور رو بازى ميكنه و با گاز دادن به موتور از صداى دلنشين ياماها لذت ميبريد.اين اپ با حجم ٢٠ مگ تو اپ استور به صورت رايگان آماده دانلوده.(ارزش دانلود داره)
حالا يه برنامه مجذوب كننده دوستداران سوزوكى SUZUKI cycles
اين نرم افزار محصولات سوزوكى رو به صورت كامل معرفى ميكنه و آخرين اخبار شركت سوزوكى رو ميتونيد داشته باشيد.با اين اپ درباره محصولات سوزوكى به روز هستيد.اين اپ به صورت رايگان با حجم ٤ مگ تو اپ استور موجوده.
حالا نوبت يه گيم،آيفون دارا باهاش آشنا هستند،اين بازى معروف street bike هست.تو اين بازى بعد از انتخاب موتور به مسابقه مى پردازيد، ناخوداگاه ميبينيد ساعتها مشغول بازى هستيد.اين بازى محصول chillingo هست و با حجم ١٠٩ مگ و به قيمت ٩٩ سنت ميتونيد اين گيم رو دانلود كنيد.
اپ بعدى gsx-r1000 هست. همونطور كه از اسمش معلومه اين نرم افزار معرفى محصول پر طرفدار سوزوكى هست،اين اپ چند قسمت داره.مشخصات كامل موتور و گالرى تصاوير، گالرى فيلمها و گالرى صداها از قسمتهاى مهم اين اپ هستند.تو اين اپ شما ميتونيد اين موتور رو به صورت ٣٦٠ درجه بچرخونيد و از زواياى مختلف همه قسمتهاشو ببينيد.حجم اين نرم افزار٨٣ مگ هست و به صورت رايگان دانلود ميشه.
نرم افزاربعدى خوراك كسايى كه مى خواهند از موتورشون صداى اگزوز خوبى بگيرند. yoshimura تو اين اپيليكيشن با محصولات اين شركت آشنا ميشويم و يكى از محاسن اين برنامه اينه كه پارت نامبر محصولات شركت موجوده كه براى جلوگيرى از خريد محصولات تقلبى بسيار خوبه.شما هرچى از يوشيمورا بخواهيد تو اين برنامه هست.اين اپ به صورت رايگان بوده و خيلى مفيده.
دو نرم افزار هم از آكروپاويك هست
مجله الكترونيكى آكروپاويك akrapovic e Magazines
كاتولوگ الكترونيكى آكروپاويك akrapovic e catalogue
اين دو نرم افزار هم بهترين راه آشنايى با محصولات شركت اكرو هست.
دوباره سوزوكى suzuki vstrom 650
تو اين اپ هم به معرفى اين موتور سيكلت پرداخته ميشه .تو اين برنامه هم گالرى تصاوير، گالرى فيلمها و گالرى صداها و مشخصات كامل موتور سيكلت موجوده.من كه خودم از ديدن تصاوير و فيلمها خيلى لذت بردم .
خيلى شنيديم رنتال،رنتال. ولى خيلى ها نميدونند كه رنتال يا بهتره بگم رنتهال چى هست.Renthal يك شركت بزرگ توليد قطعات براى تيونينگ موتورسيكلت هست. نرم افزار اون نيز به همين نام تو اپ استور موجوده كه راه خوبى هست كه با محصولات اين شركت بزرگ آشنا شيم.
j & pcycles نرم افزار مجله اى به همين نام هست.تو اين مجله با جديدترينهاى موتورسيكلت آشنا ميشويم موتورهاى جاده اى،ريس،تريل،كراس و ... كلاههاى ايمنى لباس موتورسوارى و كلا هر چى كه به اين موضوع مربوط ميشه تو اين مجله پيدا ميشه.برنامه جالبيه ارزش دانلود داره.
انشاالله تو پستهاى بعدى نرم افزارهارو تك تك و با عكس و تفاسير خدمتتون ارائه ميدم و به زودى نرم افزارهاى جديدترى نيز معرفى ميكنم.
نوشته:1981

abolfazls
03-09-1391, 01:00 قبل از ظهر
برنامه بعدى motocross action هست
اين برنامه نرم افزار مجله اى به همين نام هست كه تقريبا ٤٠ سال منتشر ميشه.
اين نرم افزار اخرين اخبار موتورهاى كراس و مسابقات رو اعلام ميكنه.
25772
خوبى اين برنامه اينه كه ما ميتونيم عكسهاى جالبى از انواع جديد كراس رو دانلود كنيم!!!!
25773
تو اين مجله موتوها با هم مقايسه ميشه و امتياز دهى ميشه.
25774
اين اپ با حجم ٤/٥ مگ و به صورت free تو اپ استور موجوده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

abolfazls
03-09-1391, 04:01 قبل از ظهر
برنامه ساده ride YAMAHA تست گاز دادن دو محصول معروف ياماها است.
YZF-R1 & YZ450F
25782
با اين نرم افزار آيفون شما نقش گاز موتور رو بازى ميكنه و با گاز دادن به موتور از صداى دلنشين ياماها لذت ميبريد.
25783
اين برنامه در اپ استور رايگان بوده و حجم آن ٢٠ مگ ميباشد.
(ارزش دانلود داره)

abolfazls
04-09-1391, 11:12 بعد از ظهر
يه برنامه خوبه ديگه براى دوستداران سوزوكى.
suzuki cycles
اين نرم افزار محصولات سوزوكى رو معرفى ميكنه
كه قسمتهاى مختلفى داره.sport bike road bike و ....25793
در هرقسمت با ورود به هر مدل موتورسيكلت مشخصات موتور رو ميتونيد ببينيد.25794
25795
25796
25797
25798
اين برنامه رايگان بوده و حجم آن ٤ مگ ميباشد.
خوبه با اين برنامه تو محصولات سوزوكى به روز هستيد.

abolfazls
04-09-1391, 11:39 بعد از ظهر
حالا نوبت يه گيم موتورى. اين بازى هست كه آيفون دارا باهاش آشنا هستند.
اين بازى معروفstreet bike هست25799
تواين بازى بعد از انتخاب موتور به مسابقه ميپردازيد و ناخوداگاه ميبينيد ساعتها مشغول هستيد.
25800
2580125802
اين بازى محصولى از شركت chillingo هست و با حجم ١٠٩ مگ به قيمت ٩٩ سنت تو اپ استور موجوده.
اين بازى به صورت كرك شده تو اينترنت براى كسايي كه آيفونشون جيلبرك هست موجوده.

abolfazls
05-09-1391, 12:36 قبل از ظهر
تقريبا ٣٠٠ تا برنامه آماده كردم براى معرفى.
انشاالله به زودى براتون ميزارم اگه عمرى باشه

abolfazls
05-09-1391, 12:44 قبل از ظهر
آخه دلم نمياد. خيلى از اين برنامه ها واقعا كاربرديه و مفيد.
حالا شايد به درد كسى نخوره ولى انشاالله به پر بازديدكردن سايت در آينده كمك كنه...

abolfazls
07-09-1391, 12:29 قبل از ظهر
برنامه بعدى كه ميخواهم معرفى كنم
gsx-r1000
همونطور كه از اسمش معلومه اين نرم افزار معرفى محصول پرطرفدار سوزوكى هست25852
تواين نرم افزار شما ميتونيد gsx1000 رو از هر طرف كه ميخواهيد ببينيد به طور ٣٦٠ درجه و عكس و بچرخونيد
25853
قسمت بعدى گالرى عكسهاست
25854
25855
25856
قسمت بعدى صداها
25857
به جز اينها آلبوم فيلمها و معرفى كامل محصول و مشخصات كامل موتور
25858
2585925860
حجم اين اپ ٨٣ مگ بوده و به صورت free تواپ استور موجوده

yasharazary
07-09-1391, 12:37 قبل از ظهر
آقا ادامه بده---واقعا جالبه ولی حیف نه آیفون دارم--نه میتونم برنامه های پولی رو دانلود کم!!!!!

ولی کارتون جالبه!

abolfazls
07-09-1391, 12:42 قبل از ظهر
آقا ادامه بده---واقعا جالبه ولی حیف نه آیفون دارم--نه میتونم برنامه های پولی رو دانلود کم!!!!!

ولی کارتون جالبه!

دوست من دانلود برنامه هاى پولى كه كارى نداره با خريد يه گيف كارت راحت ميتونى دانلود كنى و انشاالله به زودى آيفون ميخرى و وارد يه دنياى جديد ميشى.

abolfazls
08-09-1391, 01:49 قبل از ظهر
اپيليكيشن بعدى كه ميخوام معرفى كنم خودم به شخصه عاشقشم
25897
بله yoshimura
اين اپ قسمتهاى مختلفى داره از جمله گالرى عكسهاى محصولات گالرى عكسهاى موتورسيكلتها گالرى فيلمها گالرى عكسهاى افتخارات معرفى محصولات و جداول افزايش قدرتها با اين اگزوز در همه موتورها و حتى پارت نامبرها براى تشخيص مدلهاى تقلبى و....
معرفى محصولات
25899
25900
25901
2590225903
گالرى عكسهاى موتورسيكلتهاى ريس
25904
25905
25906
25907
25912
گالرى عكسهاى كراس
25908
2590925910[/ATTACH
[ATTACH]25911
افتخارات
25913
25914
25920
فيلمها
25915
25916
جدولهاى مقايسه اى و افزايش قدرت
25917
پارت نامبرها
25918
تاريخچه
25919
25921
خلاصه هر چى از يوشيمورا بخواهيد تو اين اپ هست

abolfazls
09-09-1391, 03:28 قبل از ظهر
نرم افزار بعدى akrapovic eMAGAZINES
همونطور كه از اسمش معلومه مجله الترونيكى آكروپاويك هست
25942
تو اين نرم افزار با جديدترينهاى اين شركت آشنا ميشيم
25943
البته تو اين نرم افزار كليه محصولات شركت اكرو معرفى ميشه
25944

abolfazls
09-09-1391, 09:18 بعد از ظهر
25968

kourosh_bandit2
09-09-1391, 09:52 بعد از ظهر
اون کارتی که شما گفتی مثل همون credit card درسته؟ از کجا میشه تهیه کرد؟ من برا برنامه های پولی htc میخوام. اگر اطلااع دارید لطفا یک توضیحی در رابطه باهاش بدین ممنونم. برنامه های جالبی.

iCave
09-09-1391, 10:54 بعد از ظهر
ای کاش لینک اپ استور برنامه هارم بزاری...خیلی کاملتر میشه...(خسته نباشی ضمنا سلیقه ی خوبی داری ادامه بده حتما ،من پیگیر این تاپیکم از این به بعد :clap:)

- - - Updated - - -

اون کارتی که شما گفتی مثل همون credit card درسته؟ از کجا میشه تهیه کرد؟ من برا برنامه های پولی htc میخوام. اگر اطلااع دارید لطفا یک توضیحی در رابطه باهاش بدین ممنونم. برنامه های جالبی.

بعضی صرافی ها دارن به دلار پول میدین و یه کد میگیرین...کار باهاشم خیلی سادست...یه کد مثل شارژ ایرانسل هستش به اکانتتون اضافه می کنین و راحت خریدتونو می کنین...یه راه دیگه ای هم هست یکم پیچیدست برنامه هایی هستن که وقتی شما با استفاده از اونا برنامه هایی رو که بهتون پیشنهاد میکنن دانلود میکنین روی گوشیتون در ازاش بهتون اعتبار میده و با جمع کردن یه اعتبار خاص گیفت کارت های مختلفی رو در اختیارتون قرار میده...یکم دردسر داره البته...

abolfazls
10-09-1391, 12:09 قبل از ظهر

آقاى icove( ببخشيد اسم شريفتونو نميدونم) درست ميگن گيف كارت معمولا به صورت ٥٠ دلارى هست و يه كد كه تو اكانتتون وارد ميكنيد و اكثر موبايل فروشيها كه كارشون آيفون هست دارن( تو اينترنت هم يه سرچ كنيد زياده) ولى از اندروييد من وارد نيستم زياد ببخشيد.

abolfazls
10-09-1391, 12:49 قبل از ظهر
akrapovic e catalogues
كاتولوگ الترونيكى اكروپاويك
وقتى وارد اپ ميشويد با چهار گزينه روبرو ميشويد اسكوتر افرود ريس و خيابانى يا چاپر
25980
با انتخاب هر گزينه وارد كاتولوگ مربوطه شده و با محصولات اكرو و قيمت ومحاسن اگزوز انتخابى آشنا ميشويد

abolfazls
12-09-1391, 03:40 قبل از ظهر
اپ بعدى كه ميخواهم معرفى كنم
suzuki v-strom650
26039
تو اين اپ به معرفى كامل v-strom650 abs پرداخته ميشه.
قسمتهاى مختلفى داره از جمله گالرى عكسها گالرى فيلمها گالرى صداها معرفى كامل انجين و شاسى و مشخصات كامل موتورسيكلت.
گالرى عكسها
26040
26041
گالرى فيلمها
26042
گالرى صداها
26043
معرفى محصول
26045
26046
26047
26049
26050
مشخصات موتور سيكلت
26048
اين اپ با حجم ٩٠ مگ تو اپ استور به صورت free موجوده

kourosh_bandit2
12-09-1391, 07:02 بعد از ظهر
akrapovic e catalogues
كاتولوگ الترونيكى اكروپاويك
وقتى وارد اپ ميشويد با چهار گزينه روبرو ميشويد اسكوتر افرود ريس و خيابانى يا چاپر
25980
با انتخاب هر گزينه وارد كاتولوگ مربوطه شده و با محصولات اكرو و قيمت ومحاسن اگزوز انتخابى آشنا ميشويد

نه از من اندروید نیستش من HTC MOZART 7 دارمم ویندوزش 7 بود شده با اپدیت هاش 7.5 توسط برنامه MARKET PLACE هم برنامه هاش دانلود میشن ولی بیشتر برنامه های توپش پولی بدن برا همین خواستم. مرسی از جوابتون ممنونم:thanks:

abolfazls
12-09-1391, 07:07 بعد از ظهر
نه از من اندروید نیستش من HTC MOZART 7 دارمم ویندوزش 7 بود شده با اپدیت هاش 7.5 توسط برنامه MARKET PLACE هم برنامه هاش دانلود میشن ولی بیشتر برنامه های توپش پولی بدن برا همین خواستم. مرسی از جوابتون ممنونم:thanks:

چشم من از دوستان آمارشو برات ميگيرم ببينيم چى به چيه

Kenji
12-09-1391, 09:09 بعد از ظهر
زحمت بکش تو پست اول خلاصه ای از همه ی اپ ها رو معرفی کن و به صورت مقاله فرمتش کن تا به صفحه ی اول اضافه بشه. حیفه.

abolfazls
13-09-1391, 12:02 قبل از ظهر
زحمت بکش تو پست اول خلاصه ای از همه ی اپ ها رو معرفی کن و به صورت مقاله فرمتش کن تا به صفحه ی اول اضافه بشه. حیفه.

چشم به زودى حتما اگه خدا بخواهد

abolfazls
14-09-1391, 04:41 قبل از ظهر
هر كس به رنتهال علاقه داره بايد اين نرم افزارو رو آيفونش داشته باشه renthal
اين كاتولوگ الكترونيكى رنتهاله
اين نرم افزار تو اپ استور رايگانه.علاقه مندان رنتهال دانلود كنيد و حالشو ببريد

abolfazls
18-09-1391, 05:37 قبل از ظهر
قابل توجه علاقه مندان موتورهاى قديمى و كلاسيك
classic motorcycle
اين اپ نيست و بعد از دانلود روى newsstand ايفون يا ايپد به صورت مجله الكترونيك ميشينه
بعد از ورود به مجله تمام شماره هاى اين مجله در دست رس شما هست
متاصفانه شماره هاى جديد مجله پولى هست و هر شماره به قيمت 4.99 دلاره.ولى شماره هاى قديمى تربه صورت رايگان دانلود ميشه
اخبار موتوهاى كلاسيك و مشخصات و مقايسه ها از قسمتهاى مختلف اين مجله هست

abolfazls
18-09-1391, 06:21 قبل از ظهر
پست اول ويرايش شد

abolfazls
21-09-1391, 02:08 قبل از ظهر
نرم افزار UMS كه مخفف:
Ultimate Motorcycle Specs
تو اين نرم افزار شما با محصولات تمام شركتهاى توليد كننده موتورسيكلت آشنا ميشويد.
خوبى اين نرم افزار اينكه ليست تمام شركتها توش موجوده از شركتهاى بزرگ تا شركتهاى كوچك و جديدو تازه تاسيس
بعد از انتخاب برند، وارد قسمت محصولات ميشويد و مدل مورد نظر خودتونو انتخاب ميكنيد.شما ميتونيد سال ساخت و مشخصات كامل موتور انتخابيتون رو مشاهده كنيد.
حجم اين اپ ١٨مگ هست

OmidS
23-09-1391, 06:19 قبل از ظهر
داداش پس ما اندرویدیا چیکار کنیم؟؟؟ اگه میشه نرم افزار جالب مثه همینا واسه انروید هم بذارید

abolfazls
23-09-1391, 07:28 قبل از ظهر
داداش پس ما اندرویدیا چیکار کنیم؟؟؟ اگه میشه نرم افزار جالب مثه همینا واسه انروید هم بذارید

دوست عزيز من چون از اندرويد سررشته ندارم نميتونم نظرى بدم،دوستانى كه تو اندرويد واردتر هستند يه تايپيك راه بندازن ديگه.البته تا جايى كه من ميدونم تنوع نرم افزارهاى انرويد كمتر از ios هست.

abolfazls
24-09-1391, 07:15 قبل از ظهر
نرم افزار بعدى به درد عاشقاى كراس و تريل ميخوره
motocross Wallpaper
همون جور كه از اسمش معلومه والپيپرهاى زيبا از موتورهاى كراس توش هست
26281
اين نرم افزار هميشه اپديت ميشه و عكسهاى جديد بهش اضافه ميشه
26282
26283
اين نرم افزار با حجم ٢٠مگ تو دو نسخه تو اپ استور موجوده هم رايگان داره و هم پولى كه نسخه پولى اون از تنوع عكسهاى بيشترى برخورداره ولى نسخه رايگانش هم كارو راه ميندازه.

abolfazls
27-09-1391, 01:22 قبل از ظهر
دو نرم افزار از ياماها
XJR1300 & XJR400
همين طور كه از اسمشون معلومه هر كدوم از اين نرم افزارها يه موتور از محصولات ياماها رو معرفى ميكنه
26409
با اين نرم افزارها ميتونيد با سرى XJR ياماها كامل آشنا بشيد
26410
26411
26412
26413

afsane
02-11-1391, 07:51 بعد از ظهر
مرسی اززحماتتون بسیارمطالب ارزشمندوخوبی است.میگم میشه بازی کامپیوتری هم معرفی کنین؟هم موتور ریس باشه هم کراس

abolfazls
02-11-1391, 08:01 بعد از ظهر
مرسی اززحماتتون بسیارمطالب ارزشمندوخوبی است.میگم میشه بازی کامپیوتری هم معرفی کنین؟هم موتور ریس باشه هم کراس

ممنون كه توجه ميكنيد.
ولى من از كامپيوتر سر رشته ندارم متاسفانه، ولى از محصولات اپل يه چيزاى كوچيكى حاليمه در اين مورد سوالى داشته باشيد اگر بتونم خدمتتون هستم.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

soroush
02-11-1391, 11:22 بعد از ظهر
اقا استفاده كرديم،خيلي خوب و كار امد،
دستت درد نكنه،اگه از هارلي هم چيزي هست بگي ممنون ميشم،
يا حق

abolfazls
02-11-1391, 11:31 بعد از ظهر
اقا استفاده كرديم،خيلي خوب و كار امد،
دستت درد نكنه،اگه از هارلي هم چيزي هست بگي ممنون ميشم،
يا حق

از توجهت سپاسگذارم.
چشم ، حتماً ، يه سرى برنامه جديد آماده كردم به زودى ميزارم

abolfazls
03-11-1391, 06:01 بعد از ظهر
امروز يه گيم معرفى ميكنم
highway rider
27214
تو اين بازى فقط بايد لايى كشى كنيد( جوگير نشيد بريد تو خيابون اين كارو كنيد).
27215
هر چى سرعتتون بيشتر باشه و به ماشينا نزديكتر باشيد و عكس العملتون تو لايى كشى سريع تر باشه امتيازتون بهتره.
اگرم تصادف كنيد كه با اين پيام روبرو ميشيد
27216
اين بازى به صورت موقت روى اپ استور رايگان هست و با حجم ٧٤ مگ آماده دانلود.
يادم رفت مدل موتوراش هم فرق ميكنه (ريس هارلى گلدوينگ و ...)
دانلود كنيد و لذت ببريد

abolfazls
22-11-1391, 09:38 بعد از ظهر
دوباره يه مجله الترونيكى BMW motorcycle magazine
28282
تو اين مجله ميتونيد با تازه هاى محصولات كمپانى BMW آشنا بشيد
28283
مجله خوبيه ، من خودم خيلى باهاش حال كردم.
28285
اين اپ با حجم ٢٤ مگ به صورت رايگان تو اپ استور موجوده.

abolfazls
28-11-1391, 06:23 بعد از ظهر
28603

abolfazls
29-11-1391, 05:33 بعد از ظهر
دوباره يه مجله الكترونيكى ديگه كه تو قسمت newsstand ميشينه.
اسمش هست cycle world
28654
28655
تو اين مجله با تازه هاى صنعت موتورسيكلت آشنا ميشيد
28656
28657
مطالب مفيدى رو ميتونيد از مجله به دست بياريد
28659
اين مجله به صورت رايگان دانلود ميشه.