PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب انجین قویتر بر روی پیشروپارس 250

amirkelan
28-08-1391, 02:57 قبل از ظهر
سلام دوستان من یه چند وقتیه به دنبال این قضیه فکرم مشغول.و می خوام یه انجین 250 رادیاتدار مثل ax1 برروی پیشروپارس بزارم و شاسیشم یه کم قویتر کنم.واز دوستان میخوام در مورد سوارشدن انجین و انتخاب انجین اطلاعاتی را به من بدن....راستی اگه هم کسی با من همفکره میتونیم باهم شروع کنیم.ممنون

monazzah
28-08-1391, 03:40 قبل از ظهر
سلام دادا انجین خودش چیه من که سوار شدم عالیه

amirkelan
28-08-1391, 04:08 قبل از ظهر
پس انجین ax1 رو ندیدی...............دیگه هیولاست با یه اگزوز میشه سنگین................................

monazzah
28-08-1391, 05:34 بعد از ظهر
پس انجین ax1 رو ندیدی...............دیگه هیولاست با یه اگزوز میشه سنگین................................

بیخیال شو دادا سر فروش موتور برات دردر میشه ها

Magma
28-08-1391, 07:05 بعد از ظهر
بنظرم کارت درست نیست. شما میخوای انجینه موتورتو که الان پلاک و سندش بر اساس انجین فعلیش هستو برداری و به جاش یه اینجین قوی تر بندازی. اولا شاسیشو کلی باید دستکاری کنی. کلی باید پول تعمیرکار بدی...کلی دردسر داره. موتورتو از فابریکی در آوردی و .....خیلی مسائل دیگه. بنظرم حیفه. من 2راه پیشنهاد میکنم. یا میتونی یه موتور اراقی بگیری و روش کار کنی و انجین روش سوار کنی...یا اینکه بری یه ax-1 بخری. توی ایران این کار زیاد عاقلانه نیست. چون توی مدارک موتور شماره ی اینجین ثبت میشه. با یه مقدار تغییرات میتونی انجینتو قویترش کنی

amirkelan
29-08-1391, 05:00 قبل از ظهر
شما صحیح میگید ولی تغیرات انجین اوونم روی این موتور زیاد به تغییرات شاسی کار نداره چون انجینش 10 اسب بیشتر داره والان بعضی از دوستان روی پیشرو 200 طرح قدیم سوار کرن و خوب جواب داده و با یه فلاپ میتونی موتوری سر تر از دایلیمو مگلیو حتی تا هیو داشته باشی وتعمیرکارشم خودمو داداشمیم که داداشمم مکانیک.
و حتی انجین پیرو هم میتونم رو یه تنه ی تریل رفیقم که از موتورش سوخته نصب کنم که یه امتیازه......................و درسته اینجا ایرانه ولی باید با محدودیت جنگید.یعنی ما لیاقت تیونینگ کردن موتورمونو نداریم..............تو اکثر کشورا ک من دیدم موتور جی اس 1000 رو هرچی که بگی گذاشتن....حالا مایه 250 رو بخوایم بذاریم باید از هفت خوان رستم بگذریم. :khak:
اینم موتور دوستمون با اجازه....
25607

- - - Updated - - -

شما صحیح میگید ولی تغیرات انجین اوونم روی این موتور زیاد به تغییرات شاسی کار نداره چون انجینش 10 اسب بیشتر داره والان بعضی از دوستان روی پیشرو 200 طرح قدیم سوار کرن و خوب جواب داده و با یه فلاپ میتونی موتوری سر تر از دایلیمو مگلیو حتی تا هیو داشته باشی وتعمیرکارشم خودمو داداشمیم که داداشمم مکانیک.
و حتی انجین پیرو هم میتونم رو یه تنه ی تریل رفیقم که از موتورش سوخته نصب کنم که یه امتیازه......................و درسته اینجا ایرانه ولی باید با محدودیت جنگید.یعنی ما لیاقت تیونینگ کردن موتورمونو نداریم..............تو اکثر کشورا ک من دیدم موتور جی اس 1000 رو هرچی که بگی گذاشتن....حالا مایه 250 رو بخوایم بذاریم باید از هفت خوان رستم بگذریم. :khak:
اینم موتور دوستمون با اجازه....
25607

Magma
30-08-1391, 08:08 بعد از ظهر
ایول. این دوستتون خیلی تمیز کار کرده. به جز چراغ جلو که زار میزنه. پس شما هم دست بکار شو . اگه هم کمکی خواستی بچه ها هستن. فکر کنم اولین قدمت باید پیدا کردن انجین باشه.

amirkelan
01-09-1391, 08:18 بعد از ظهر
آره باید پیدا کنم.اگه بتونم تو گمرک پیدا کنم خیلی خوبه رفیقمم میگه 40 برات میبندم...راستی بنظرتون فلاپ بندازم خوب میشه...انجینم میپوشونه.........

- - - Updated - - -

آره باید پیدا کنم.اگه بتونم تو گمرک پیدا کنم خیلی خوبه رفیقمم میگه 40 برات میبندم...راستی بنظرتون فلاپ بندازم خوب میشه؟...انجینم میپوشونه.........

amirkelan
03-09-1391, 04:19 قبل از ظهر
بچه ها کسی هست که فلاب بسازه؟؟؟؟

Magma
04-09-1391, 07:37 بعد از ظهر
داداش حالا شما انجینتو پیدا کردی؟ فلاپ دیر نمیشه. اول موتورو بساز...بعد برو یراغ فلاپ کشیو این حرفا

amirkelan
04-09-1391, 09:43 بعد از ظهر
دارم می گردم....