PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتی پشت موتوری خطرناک ترین حالت چیه؟

B-MAX
25-08-1391, 07:34 قبل از ظهر
سلام

به نظر شما خطرناک ترین حالت وقتی دارین موتور سواری میکنین چیه؟؟
به نظر من "جو گیر شدنه!" که میتونه موتور و موتور سوارشو به باد بده
اصلا وقتی پشت موتور جوگیر میشی اتاق فرمانت از کار میوفته:دی

نظر شما چیه؟
:flower4:

alikian
27-08-1391, 05:39 بعد از ظهر
برای تازه کارها همیشه جوگیر شدنه
اما به نظر من بدترین حالت در موتور سواری اعتماد به نفس کاذبه

hamed zoro
27-08-1391, 06:20 بعد از ظهر
به نظر من تو هر کاری احتیاط شرط لازم عقل ولی بدترین چیز اول حماقت رانندهایی که نمیشه روشون حساب باز کرد (مثل داری یک خیابان و میری به تقاطع میرسی که فرعیه طرف هم ایستاده و داره تورو میبینه وشما هم میگی خوب مثل یک راننده باشخصیت رعایت کرده و فرعی به اصلی وایستاده شما هم باخیال راحت میری تا میرسی ۲۰ سانتی طرف راه میوفده اون وقت شما باید چه کنی ) و زیاد اعتماد کردن به هر وسیله نقلیه ای که سوارشید و دست فرمون خودتون من طبق تجربه به هر چه زیاد اعتماد کردم بیشتر حالم و گرفته

Amir 1986
27-08-1391, 11:32 بعد از ظهر
خطرناک ترین حالت اینه که وقتی داری با سرعت زیاد رانندگی میکنی از موتور پیاده بشی !! :25r30wi:

ولی بی شوخی به نظرم بدترین چیز خط کشی های توی خیابونه ! :bargh:

عابدی
27-08-1391, 11:41 بعد از ظهر
بدترین چیز اینه که ترک(نفر دوم) داشته باشی و بدتر از اونم اینه که واسه اینکه به ترکت نشون بدی موتورت شاخه "جوگیر بشی

شایسته فر
27-08-1391, 11:53 بعد از ظهر
بدترین چیز کل و کل بازی تو خیابونه!!!!!!
مخصوصا با سی جی سوارها!!!

Mohammad aghili
28-08-1391, 12:12 قبل از ظهر
موتور سواری بدون این سه چیز هیچ خطری ندارد

خطوط عابر پیاده ، تاکسی ها و از همه مهمتر نیروی محترم انتظامـــــــــــــــــــ ـــــــی :icon_pf _99_:

abolfazls
28-08-1391, 12:17 قبل از ظهر
خطرناك ترين چيز اينكه كفى يا ايست برادرارو روبروت ببينى.اگه وايسى موتور ميره پاركينگ و فاتحه.اگه واينستى و بخواهى در برى كه احتمال تصادف و فاتحه...

Sent from my iPhone using Tapatalk

shahin.r1
28-08-1391, 02:15 قبل از ظهر
بنظر منم بارون یا هر عامل خیس کننده خیابون بخصوص روی خطوط عابر پیاده خیلی بده

mostafa71
28-08-1391, 04:28 قبل از ظهر
بد ترین حالت اینه که تو سرعت بالا موتور گاز ورداره و ترمزت هم ببره

برای خودم اتفاق افتاده

مرگو با چشات میبینی تا موتورو نگه داری البته اگه بتونی نگه داری و گرنه .............

amir.cdi
30-08-1391, 07:51 بعد از ظهر
خطر ناک ترین چیز 2ترک تک زدن سر کل کل و روکم کنی دستات ول کنی
جلوتم یه نیسان ابی باشه !!!!!!!!!!!!! :icon_pf _52_:

برا خودم 1000 بار اتفاق افتاده ولی باز ادم بشو نیستم
یبار ابن جوری کتک بخورم ادم میشم:bitarbiat:

hamed510
30-08-1391, 07:57 بعد از ظهر
بدترین شرایط سواری کردن تو زمین خیس و زمانیه که بارون شدید میباره!
خیــــــــــــــلی باید احتیاط کرد! چند بار برا خودم پیش اومده که کم مونده بودم با سرعت بالا بخورم زمین و فاتحـــــــه موتور و خودم......
و یکی هم اینکه جوگیر شدنه! مخصوصا اینکه بخوایی تو خیابونای شلوغه از کنار ماشینا لایی بکشی! خعـــــــــــــــلی خطرناکه!:29:

Rafizadeh
30-08-1391, 08:00 بعد از ظهر
بدترین چیز جوگیر شدنه. مثل ادم رانندگی کنید تا همیشه ر انندگی کنید.

amo hosein
30-08-1391, 09:26 بعد از ظهر
وقتی سر پیچ با سرعت داری میری موتورو خوابوبوندی یه دفه میبینی فلکه آب باغچه بغل پیچ داره آب میریزه تو خیابون.خدا خدا میکنی که...

mohsen46
05-09-1391, 06:21 بعد از ظهر
دو روز پیش برام پیش آمد هم هوا سرد بو هم تازه بارون گرفته بود و انگار آب صابون ریختن تو خیابون و در عین حالی که چرخ عقبم با مقداری گاز اضافه منحرف میشد و کلا موتور تو هوا هست!!! و یه آدم ناشی بیاد جلوت بپیچه و یا ترمز بزنه در عین حالی که قطره های بارون روی طلق کلاه کاسکتمو جلو دیدو گرفته و همزمان همون طلقه چون هوا سرد بود با نفس کشیدن من بخار آب کلا دیدمو بسته بود!!!!!!!!!!!

Kami
05-09-1391, 06:24 بعد از ظهر
هیچی بدتر از این نیست که یهو یه ماشین ، عابر پیاده جلوت سبز بشه و نتونی هیچ کاری کنی

shahriar
05-09-1391, 07:01 بعد از ظهر
اون عابر پیاده رو راس میگه ****.
برا خودم پیش اومده.

ایلیا
07-09-1391, 01:00 قبل از ظهر
بدتر از همه اینه که پشت موتور باشی و در آن واحد دستشوییت بگیره، هم 1 هم 2 و تا بیست کیلومتری اطرافت هم امکان تخلیه نداشته باشی .... :)

albaloo
07-09-1391, 01:42 قبل از ظهر
هنگام باراون اومدن سر پیچ باشی و یه مقدار کوچولو گازوئیل ریخته باشه

stoncold
07-09-1391, 04:25 قبل از ظهر
خطرناک ترین حالت ممکن اینه بدون کلاه سوار موتور بشی

Nima12
07-09-1391, 08:42 قبل از ظهر
بدترین حالت موجود اینکه بدون توجه به قوانین راهنمایی ورانندگی موتورسواری کنی. چه ایرادی داره آدم واسه همین مورد هم که شده بچه مثبت باشه.:icon_pf (94): اگر قوانین رو رعایت کنی نه با عابربرخورد میکنی نه به ماشین میزنی :fingersmiley:مگراینکه موتورت آپاچی باشه و یهو ببینی خیابون رو آب بستن که دراون لحظه برق از........میپره!!!!!:i'm ok:

gilanian_1000
07-09-1391, 08:56 قبل از ظهر
خطرناکترین حالت ها ایناست:
1.سوار موتور غیر استاندارد بشی برای مثال سی جی
2.وقتی با سرعت داری میری یهو راهتو ببرن ولی حق با تو باشه{قلبت میاد تو دهنت}
3.جاده خیس باشه و مجبور باشی ترمز کنی یا موتورو بخوابونی
4.تو یه پیچ سراشیبی شن ریزه ریخته باشه یا آب خورده باشه
5.تو کوچه پس کوچه ها معمولا سر پیچا که دید نداری ماشینا به سمت مسیرت منحرف بشن{راهتو ببرن وخلاف بیان}
6.خلاف جهت حرکت کردن اونم باسرعت زیاد{تو مشهد خیلی زیادن}

شهرام
07-09-1391, 09:46 قبل از ظهر
موتور کلا خطر ناک هستش.
برای من بیشتر اینا اتفاق اوفتاده.
1دو ترکه یا تک باشی با سرعت 280تا داری میری یه دفعه سرتو بالا ببری اونوقته که باد تو رو پرت کنه.یه تعادلتو از دست بدی.
2.سرعت بالایت یه دفعه دیدی موتور چرغ جلو قفل کرد .موتور کله پا شد اومد رو ت موتور.
3.هیچوقت افراد ناشیرو رو موتور سنگین سوار نکنین.خطر داره مخصوصا سر پیچا.
4.هیچوقت تو پیچ با سرعت که داری میپیچی موتورو تا اخر خم کردی . معکوس یا دنده ندهید البته به جز ادمای حرفه ای که میدونن چطوری موتورو کنترل کنن.
5....
6......
............

monazzah
19-09-1391, 05:10 بعد از ظهر
همه چیز های که بچه ها گفت درس و یک طرف طرف دیگه cg 125 که بیاد کنارتو همش بخواد تحریکت کنه که باهاش کل کل کنی

یکی نیست بگه گوساله یک نگاه به هیکل موتور بنداز بعد بیاد هی معکوس بکش

soheilspeedart
19-09-1391, 05:30 بعد از ظهر
همه چیز های که بچه ها گفت درس و یک طرف طرف دیگه cg 125 که بیاد کنارتو همش بخواد تحریکت کنه که باهاش کل کل کنی

یکی نیست بگه گوساله یک نگاه به هیکل موتور بنداز بعد بیاد هی معکوس بکش

و بیچاره اونی که تحریک بشه :icon_pf _99_:

جو بدچیزیه، من که همه ی بچه ها بهم گیر می دن چقدر یواش میای و گاز بده و این حرفا، یه شب که داشتم با 40 تا خوش خوشک می رفتم آژانس یه نفهم هی اومد بیخ گوش ما زرت و زورت، یهو به خودم اومدم دیدم دو تا چهار راه رو با 90 تا رد کردم! اونم توی فلاحی که... به سرعتگیر که رسیدیم یارو بی خیال شد حالا من ول کن نبودم، با همون سرعت وارد میدون شدم، چشمت روز بد نبینه، یه ال 90 هم بدون اینکه نگاه کنه با سرعت از میدون می رفت بیرون، منو می گی کپ کردم، گفتم بفرما، اینجا هم که آب قطع شده! دیگه شانس آوردم یارو با بووووووووووووووووق من راهشو کج کرد، منم علی رغم اینکه موتور آخر کار سر خورد بازم شانس آوردم و چند سانتی یارو موتور وایستاد. (خداییش ترمزهای محشری داره، با هر موتور دیگه ای بودم نقش زمین شده بودم، شک نکن)

ولی حال داد قیافه م رو طلبکار گرفتم، یارو هم عذرخواهی کرد :khak::4chsmu1:

K.I.A
19-09-1391, 06:37 بعد از ظهر
بدترین چیز عدم هوشیاری کافی به هر دلیل مثل خوابالودگی/خستگی/مصرف دخانیات/مصرف مواد مخدر/مصرف مشروبات الکلی/فکرو خیال و.......

کلا هرچیزی که از عکس العمل راننده بکاهه و هوشیاری رو کاهش بده خطر ناکه چون حرکت سریع و هوشیاری کامل اولین امر موتور سواریه

omid kawasaki
19-09-1391, 07:35 بعد از ظهر
همه اینایی که گفتین به کنار ...
تو خیابون داری با 60 70 تا میری بی خبر از اینکه جلوتر گازوئیل ریخته رو زمین !!!

hosseinpalang
19-09-1391, 08:12 بعد از ظهر
بدترین چیز عدم هوشیاری کافی به هر دلیل مثل خوابالودگی/خستگی/مصرف دخانیات/مصرف مواد مخدر/مصرف مشروبات الکلی/فکرو خیال و.......کلا هرچیزی که از عکس العمل راننده بکاهه و هوشیاری رو کاهش بده خطر ناکه چون حرکت سریع و هوشیاری کامل اولین امر موتور سواریهآی گفتــــــیسرخودم اومده میدونم چی میگی از ته اونجام درک کردم حرفت رو

abolfazls
19-09-1391, 08:25 بعد از ظهر
حمل شيشه با موتورسيكلت

Sent from my iPhone using Tapatalk

F.Shahgol
19-09-1391, 09:30 بعد از ظهر
وقتی که حواست پرت بشههه

جانسون
20-09-1391, 08:55 قبل از ظهر
وقتی حواست بره به یه داف دافه هم ماتش بزنه به تو عجب موتوری تا بیای امار بازی کنی میبینی خودت اینواری موتورت اونوار ترکیدی

- - - Updated - - -

وقتی حواست بره به یه داف دافه هم ماتش بزنه به تو عجب موتوری تا بیای امار بازی کنی میبینی خودت اینواری موتورت اونوار ترکیدی

monazzah
21-09-1391, 04:04 بعد از ظهر
پلاکت شل بشه از ترس افتادنش بازش کنی:98:

بعد تو خیابون یک داف از تو و موتورت خوشش بیاد سوارش کنی بعد 10 دقیقه گشت بیفته دنبالت

دهنت سرویس شه تا بتونی در بری اونم با موتور street تو ترافیک :crazy:

شایسته فر
21-09-1391, 04:06 بعد از ظهر
آقا تاحالا کسی از این تاپیک چیزی یاد گرفته؟؟!!!!!!
بیشتر پست ها هم تکرارین!!

monazzah
21-09-1391, 04:09 بعد از ظهر
آقا تاحالا کسی از این تاپیک چیزی یاد گرفته؟؟!!!!!!
بیشتر پست ها هم تکرارین!!
من یاد گرفتم دادا

من تا حالا فقط ماشین سوار بودم و این موتورم اولین موتورمه

خداییش دم همه بچه های سایت گرم اگه نبودید با راهنماییاتون و تجربیاتتون من تا حالا مرده بودم

مخلص همتوننننننننن:pm1:

MRasool
21-09-1391, 05:38 بعد از ظهر
تجربه ثابت کرده بدترین حالت ممکن گیر کردن گازه !
اونم وقتی دنده یک باشه و فاصلت با موتور سهیل 5 متر باشه و سر موتورم رو هوا
میگین نه ؟
از سهیل بپرسین :25r30wi:

Nobahar
21-09-1391, 08:07 بعد از ظهر
به نظرم یکی از خطار ناک ترین وضعیت ها اینه که تو اتوبان امام علی شمال به جنوب داری 110 تا میری در وضعیت خشک، میرسی به زیر پل حسین اباد یهو میبینی جلوتر از خودت زمین خیسه و از این رنگ های الارم دهنده هم رو زمین هست(میدونید که سره) سر پیچ دقیقا میمونی چیکار کنی ترمز بگیری سر میخوره گاز بدی که صد در صد سر میخوره موتور رو هم بیش از حد بخوابونی بازم سر میخوره. تا جا داشت رفتم لبه سمت چپ و سعی کردم بزرگترین دور رو بزنم دقیقا داشتم لب جوب میرفتم.
ادرنالینی که تو اون لحظه ترشح شد تو عمرم تجربه نکرده بودم واقعا شانس اوردم.

کسایی که امام علی تردد داشته باشن میدونن کجا رو میگم بیشترین تصادف ها هم سر همون پیچ اتفاق میفته خیلی مواقع هم یه نیسان واستاده داره گارد ریل های اونجارو عوض میکنه.

کاوه
21-09-1391, 08:48 بعد از ظهر
خیلی فاکتور ها داره زمین خیس - شبرنگ های خیابونی - تغییر مسیر ناگهانی بعضی از خودرو ها - در بعضی حالات در نقاط کور قرار میگیرید و ممکنه ماشین ها بگیرن رو شما حواس پرتی - گاز دادن بیخودی و از همه بدتر وقتی مامور به شما ایست میده و بنا به دلایلی نمیتونید وایسید و مجبور به فرار هستید خیلی هارو دیدم که هنگام فرار دچار حادثه شدند حتی فوت کردند

dani24
30-10-1391, 01:16 بعد از ظهر
1 . سر پیچی که شن ریخته باشه . به نظر من شن از گازویل هم بد تره !! داییم و داداش کوچیکم سوار موتورم بودن سر پیچ شنی سرعت گرفت و پیچو رد کرد ولی موتور منحرف شد و خورد و صورت داداشم داغون شد رف برای جراحی پلاستیک هنوزم ردش هست .
2. سر پیچ که موتورو خوابوندی دنده معکوس بکشی حتی تو جاده خشک خطرناکه .
3. تو دوراهی داری میری سمت راست که یکهو یادت میاد باید بری چپ و فکر میکنی رد میشی ولی خوب نمیتونی بپیچی و میری تو گارد ریل یا ... وسط دوراهی (برای خودم اتفاق افتاده)
4. همیشه کلاه بزار. حتی وقتی میخوای از سر کوچه ماست بخری

nopo
30-10-1391, 02:36 بعد از ظهر
راعيت نكردن مقررات راهنمايي و رانندگي!!!
جوگير شدن!
اعتماد به نفس كاذب
ريسك!
حرف زدن با موبايل
گاز دادن توي خيابون هاي فرعي
خط كشي خيابونها

نداشتن بخشي در مغز به نام شعور و عقل!!!

از همه مهم تر سي جي(سي دي) يابو سوار شدن اين از همه بد تره

zarzari
30-10-1391, 02:44 بعد از ظهر
ترک یه راننده جو گیر نشسته باشی هی گاز بده، یهو ترمز کنه با دماغ بری تو کلاهش :gigglesmile:

یه چیز خطر ناک هم زیاد دیدم، که خانومای چادری وقتی ترک میشینن چادرشون رو جمع نمیکنن و میره لای پره های چرخ

farzad_sh_2020
30-10-1391, 08:55 بعد از ظهر
بدترین حالت اینه که تو جاده دیری میری مطمئن هم هستی خبری نیست با سرعت میری یه دفه چندتا سگ که دعواشون هست میپرن وسط جاده .
من که واقعاً موندم چکار کنم فقط ترمز گرفتم و بعدش دیدم اوضاع خرابه و میخوان حالا منو بگیرن شانس آوردم با روان بودم در رفتم . اگر با هیو بودم باید وایمیسادم بخورنم :دی

mra680
30-10-1391, 10:10 بعد از ظهر
سلام و درود
بدترینش؟؟؟؟!!!
خیلی سادس که . . .
مغرور شی و اعتماد به نفس بزنه بالا . . .این خلوص نیت همه عواقبی که پذیراش میشیم . . .
موفق باشین

amir74
30-10-1391, 10:32 بعد از ظهر
ادعا کردن و تو فکر چیز دیگه باشی و حواست به موتور نباشه پشت موتور بشینی

sorush
30-10-1391, 10:37 بعد از ظهر
مغرورحین رانندگی وخودتو دور ازحوادث دیدن
درپیش امداتفاق به چه کنم چه کنم وبعد منتظرزمین خوردن باموتور

Felez_zangzade
08-11-1391, 09:45 قبل از ظهر
خطر ناک ترین حالت اینه که فکر کنی همه دارند موتورسواری تو رو نگاه میکنند.

آقا مهدی
08-11-1391, 08:01 بعد از ظهر
خطرناک تر از همه فقط همین گاز یهو بگیره موتورخودش برای خودش بره تو هم هیچ غلطی نتونی بکنی برای خودم پیش اومده موتور رفت لاگاری

dani24
18-11-1391, 12:19 بعد از ظهر
یکی دیگه هم هست که اینه بقل نداشته باشی جلوت هیچکیو نبینی سرتو بر گردونی عقبو ببینی و جلو تو نبینی و ببینی که با بینی رفتی تو تریلی شدی سینی اونجام هیچکی نی

Milad_2Rbo
18-11-1391, 12:54 بعد از ظهر
داری سبقت میگیری از سمت راست متوجه میشی یه ماشین سمت راست خیابون پارک کرده به هزار زحمت موتورو جمع میکنی یه نفس راحت میکشی که در همین حین یه صدایی میاد.کیشششش موتور سفید اروم بزن بغل...کیشش کیش

monazzah
29-11-1391, 08:01 قبل از ظهر
بدترین چیز ممکن دیشب سرم من اومددددددددددددد:sumo:

با مخاطب خاص داشتم با موتور دور دور می کردیم من کلاهمو دادم سرش کرد بعد یهو پشت چراغ قرمز ماشین بغل دست گفت به به چشمم رو شن:vahidrk:

مامانم تو ماشین داییم اینا بود داشتن از جایی بر می گشتن:vardane:

اونجا که هیچی نگفت رفت اما وقتی رفتم خونه.................

CGL
29-11-1391, 12:39 بعد از ظهر
بدترين حالت اينه كه داريد 2تا موتوري ميريد و درحال صحبت هستيد يه ماشين جلويه شما يكدفه ميزنه رو ترمز تا بخودتون بييايد ميبيني پخش زمين شديد..........(اين داستان مستند بود)
چندروز پيش براي من اتفاق افتاد..... :gigglesmile:

m-s-d
29-11-1391, 02:52 بعد از ظهر
ولی از شوخی بگذریم بدترین حالت از نظر من برخورد مستقیم با مانع از سمت جلویه
که در موارد زیر اتفاق می افته
1- برگردوندن سر به عقب
2- سرعت زیاد و عدم رعایت فاصله قانونی
و ...

erfan k
29-11-1391, 09:46 بعد از ظهر
بدترین حالت اینه که داری تو خیابون میری یه ماشین جلوته راه نمیره سمت چپتم شلوغه میای از سمت راست سبقت بگیری تا میری بغلش یهو میبینی داره میاد سمت راست پارک کنه گارد موتورت گیر کنه به زیر گلگیر جلوش تا سپر ماشینو بکنی... یارو هم از این بی ...موسا باشه و زنش پیاده شه وسط خیابون جیغ و داد کنه بیمه هم نداشته باشی. (این داستان واقعی بود...خیابون سلیمی جهرمی):wall3:

ehsan23
29-11-1391, 09:54 بعد از ظهر
بستنی خوردن در حال رانندگی،من همینطوری یه تصادف خفن کردم

امیر علی110
29-11-1391, 10:05 بعد از ظهر
بد تربن حالت اینه که داری با موتور از مدرسه فرار میکنی یهو ناظم مدرسه میاد جلوت دستی میکشه تو هم مستقیم میری تو در ماشینش هم موتور میترکه هم در ماشین ناظم تازه اینجاش جالبه که بجای اینکه بیاد حالتو بپرسه بیاد با کتک بفرستت مدرسه انضباطت رو بده10بعد بری خونه اینجور بشه::out:

AMIR-250
30-11-1391, 04:14 بعد از ظهر
یکی از خطرناک ترین کارا اینه که یه خیابون یه طرفه رو خلاف بری...اونم با سرعت زیاد...
تو محل ما خیلیا اینکارو میکنن...
اگه یکی یهو بیاد بیرون..یا با یه ماشین شاخ به شاخ بشه ...

azarparand
30-11-1391, 05:11 بعد از ظهر
تقریبا همه موارد ذکر شده به علت عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اتفاق میافتد.

کمی دقت کنید! اینطور نیست؟

"Posted from my Samsung Galaxy"

معمار
30-11-1391, 05:17 بعد از ظهر
خطر ناک تر از همه این که بی گواهینامه بشینی پشت موتور
خدا نکنه که یه اتفاقی بیوفته

در کل خداوند به همه مون رحم کنه

albaloo
30-11-1391, 09:43 بعد از ظهر
ترس و شک از همه چیز بد تره

Classified
30-11-1391, 10:14 بعد از ظهر
تو فکر رفتن!

- - - Updated - - -

تو فکر رفتن!

1000cc
03-12-1391, 06:44 بعد از ظهر
سلام خطرتاک ترین موقع موتور سواری جوووووووووووو گیییییر شدنه به قول معروف ادمو سگ بگیره بهتره تا جو بگیره

امیر علی110
13-12-1391, 10:40 بعد از ظهر
پس از تحقیق های بسیار به این نتیجه رسیدم که بدترین حالت اینه که آدم یه د خ ت ر نزدیک خودش ببینه اونوقته که......

امیر علی110
12-01-1392, 09:53 بعد از ظهر
خطرناک ترین حالت اینه که سه ترک داری با موتور میری بعد رفیقت که وسط نشسته کلید کنه من باید برقصم بعد تا همین که میاد قر اولو بیاد تو که آخر نشستی بیوفتی به.....بری.

hamid reza
13-01-1392, 06:30 قبل از ظهر
بدتر از همه اینه که مست بشینی پشت موتور

masoudrider
16-01-1392, 03:00 بعد از ظهر
بدتر از همه اینه عابر دقیقا وقتی که برسی به دو سه متریش بپره جلوت تا بخوای بفهمی چی شده هم خودت به فنا رفتی هم اون

!NAVID!
16-01-1392, 03:02 بعد از ظهر
بدتر از همه اینه عابر دقیقا وقتی که برسی به دو سه متریش بپره جلوت تا بخوای بفهمی چی شده هم خودت به فنا رفتی هم اون
اینجوری شد که من تصادف کردم :دی
بد ترین حالت اینه که بگی اونایی که تصادف کردن و مردن با من فرق دارن من چیزیم نمیشه

amo hosein
16-01-1392, 03:05 بعد از ظهر
وقتی ترک بشینی اونوقت طرف تو ترافیک تند بره.اونم از بغل ماشینا.واییییییییییییی.میم یرم از ترس.ولی خودم بشینم بدتر میکنما.
وقتی خودم پشت موتور باشم بدترینش اینه روتو اونور کنی یه لحضه یه دفه جلوتو ببینی چراغ خطر ماشین جلو روشن شده.دعا میکنی ترمز رو شدید نکنه.واییی اونم بد جوره.

معمار
16-01-1392, 03:40 بعد از ظهر
از همه خطرناک تر اینه که گیر مامور ... گیر بیوفتی
تا نبرت پارکینگ ولت نمیکنه

Felez_zangzade
18-01-1392, 01:10 قبل از ظهر
بدترین حالت اینه که با پوشیدن لباس کامل و گرون ایمنی، توکل به خدا و انداختن 100 تا تک تومنی تو صندوق صدقات، به خودت اطمینان بدی و خیالت راحت باشه که هیچ اتفاقی برات نمی افته. بعد هم درو موتورو بچسبونی به صقف و دنده هم بزنی 6!

تصادف با سرعت بالای 70 یعنی تکه تکه شدن.

ali_r
12-11-1392, 12:41 بعد از ظهر
بدترین حالت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MANHUNT
27-11-1392, 04:02 بعد از ظهر
بدترين حالت ديدن كفي و ايست پليس،ورانندگاني كه حق تقدم نميدونن راهنما نميزنن تو ايينه نگاه نميكنن از تو فرعي مثل گوزن ميان تو اصلي ينا باعث ترس موتور سوار ميشه،اما بيشترين ترسي كه من پشت موتور داشتم تو اتوبان زماني كه بنده خدايي با لباس و شلوار مشكي از وسط اتوبان داشت ميدوئيد سمت اي نور اتوبان كه من تا فاصله ده متري نديدمش خدا قسمت كسي نكنه بخير گذشت

masoudrider
27-11-1392, 11:14 بعد از ظهر
با سلام من تازگیها یه یک ماهی تهران بودم به خدا فرهنگ رانندگی در مقابل شیراز پادشاه بود باید بیاین یه چند روز شیراز رانندگی کنید بفهمید ما چی میکشیم امروز یه تصادف کوچولو کردم که خدا رو شکر نه خودم نه موتور چیزی نشد البته هیچ وقت کلاه ایمنی رو فراموش نکنید .

cottlas
28-11-1392, 01:36 قبل از ظهر
بد ترین حالت وقتیه که در لحظه حساس دو دل بشی که کدام حرکت نجاتت میده . اگه در لحظه اول یکی از راه ها رو درست انتخاب کنی و به موتورت و خودت کاملا اطمینان داشته باشی به احتمال خیلی زیاد ردش میکنی

baha2r
28-11-1392, 10:21 قبل از ظهر
بدترین چیز فقط و فقط راننده خانم هستشششششششششششش:icon_pf _99_:

pals savar
28-11-1392, 12:16 بعد از ظهر
بد ترین حالت اینه که تو کویر باشی
چند روز قبلشم حسابی بارون باریده باشه
یه جاده هم با خاک دست ریز درست کرده باشن
جاده هم گل باشه گل شل
بعد با پالس باشی
پالس که میدونید رو اسفالت لاستیکاش بازی میکنه
چه برسه به گل
تا اینجاش هیچ
یه سگ گله دنبالتون کنه
یه 900 متری رو به هر زحمتی هس فرار کنی اما سگه پشت سرتون باشه ول کن هم نباشه
بلعه
برا من اتفاق افتاده
موتور صفرم کایتش به فنا رف
چراغ جلو خش برداش!!!
و...:wall3::wall3::wall3::vardane:

فیتک
05-12-1392, 12:32 قبل از ظهر
خطرناک ترین حالت

فراموش کردن انسانیت و غرور بی جاست

داشتن عقل و رعایت قوانین تنها چاره برای رانندگی سالم در جامعه است .
من خانوم سراغ دارم ده تا مرد دستفرمون داره ( بی علت قشر زن رو محکوم نکنید )
شما سرعت و فاصله رو رعایت کن شانپانزه هم پشت فرمون ماشین جلویی باشه ، که باشه !

مهم نیست دیگران چطور رانندگی میکنند مهم اینه ما چطور از پس اتومبیل یا موتور سیکلتمون برمیایم / بقول شما جوونا چطور جمعش میکنیم .

یک راننده حرفه ای هرگز در شرایط آمپاس قرار نمیگیره .

از 100 تصادف 98 تاش مقصر هر دو راننده اند ( یکی بیشتر یکی کمتر ) 2 تاش هم بد بیاری هست ( اجلش رسیده ) مثل پرت شدن یک خودرو از روی پل روگذر بر روی سقف خودروی دیگری در مسیر مخالف زیر گذر و امثال هم .

soleymani
05-12-1392, 08:32 قبل از ظهر
خطر ناک ترین
پشت موتور در حال حرکت داری با موبایل حرف میزنی راه جلوت بسته می شه یا شلوغ می شه

Arash-The-Rider
05-12-1392, 08:57 قبل از ظهر
خطرناکترین حالت اینه از بغل یه اوتوبوس واحد که کنار ایستگاه پارکه رد بشی و عابر پیاده از جلوی اتوبوس مثل گ** بپره جلوت... :icon_pf _99_:

soleymani
05-12-1392, 09:14 قبل از ظهر
درسته
ولی موتور سوار این حالت ها رو توی رانندگی باید حواسش باشه و پیض فرض ذهنش قرار بده و احتمال بده

ehsan sharif
05-12-1392, 09:15 قبل از ظهر
یکیشم اینه که کسی که مسافر کش نیست یهو چشش به یه دختر میخوره دیگه حالیش نیست چکار کنه وسط خیابون بزنه رو ترمز:mad_majidonline:

Misagh
05-12-1392, 01:22 بعد از ظهر
ahsant

shahmir_13
08-12-1392, 11:22 قبل از ظهر
کلا وقتی که سوار موتور هستی بدترین حالته، چون موتور سوار اصلا دیده نمیشه! از هر راننده ای که به موتور زده سوال کنی علت چی بوده؟ میگه: ندیدمش! پس راکبان گرامی کاری کنید که دیده شوید. یعنی استفاده از بوق و چراغ و راهنما، بصورت فراوان.

rezaa_maleki
14-12-1393, 06:38 بعد از ظهر
بدترین چیز فقط و فقط راننده خانم هستشششششششششششش:icon_pf _99_:

دقیقاً همینه! این زن ها خیلی خطرناکن. اطرافتون زن راننده دیدین ازش فاصله بگیرین...:25:

amirsport
14-12-1393, 07:38 بعد از ظهر
به نظر من بدترين چيز ليز خوردن سر پيچ اون جاس كه اگه پشتت ماشين باشه ديگه هيچي

پرسه
14-12-1393, 08:40 بعد از ظهر
بدترین چیز اینه که با موتوری که توسط کمی باد منحرف میشه(تریل رو میگم) با خیال راحت تو جاده باشی که یدفه یه صدای بم میاد بوووووووووووق تریلی رد میشه بادش واقعا کنترل موتور رو بسیار سخت میکنه
بعضیاشون بوقم نمیزنن:29:

parsa-suzuki
14-12-1393, 09:04 بعد از ظهر
اول گازوییل روی زمین بریزه که با موتور اسکی میکنی ، داشتن درد یا ناراحتی در بدن ،و نیسان

ZirCgari
14-12-1393, 09:17 بعد از ظهر
مامورهای پرشی! (همینایی که استتار میکنن یهو میپرن جلوت!)[Only registered and activated users can see links]

سربازصفر
14-12-1393, 09:47 بعد از ظهر
دقیقا درسته یکی از بدترین حالات همینه که خوش خوش واسه حودت میری و یه ماشین سوار عقده ای با سرعت بالا میاد چسبیده بهت یهو رد میشه
حالا اگه همون لحظه دست اندازی جلوت باشه و بخوای یکم متمایل به کنار بشی...
نمیدونم چرا بعضیا موتور سوار میبینن وحشی میشن
اونوقت اسم موتوریا بد در رفته!!!!

kamran hajikhani
14-12-1393, 09:48 بعد از ظهر
شب جاده چالوس داشتم میرفتم وسط پیچددیدم یه206چندتا جوون بادافشون دارن سبقت میگیرن گمونم توفازعالم بالا بودن هرچی چراغدادم فایده نداش گرفتم شونه خاکی بعدرفتن 206چشام بتاریکی عادتکرددیدم نصف پا روخاکه نصهف روحوا یک میلیمتر اونوربودتهدره بودم تا10دقیقه بدنم میلرزید کلا شمانمیدونید پشت پیچ چخبره حیوونی ازجاده ردمیشه چیزی زمینریخته یازمینو براتعمیرات اسفالتو کندن ریش ریش شده کلا همیشه مواضب حوادث نا مطرقبه باشید وجوری رانندگی کنید انگار همه میخوان شمارو بکشن امیدوارم حیچوقت تصادف نکنید

سربازصفر
14-12-1393, 10:18 بعد از ظهر
واقعا باید طوری رانندگی کردانگار همه میخوان بزنن بهتون
امروز تو چهل متری باند وسط داشتم میرفتم یه تویوتا هایلوکس از باند وسط رفت سمت چپ
منم پشتش با خیال راحت سرعتمو زیاد کردم از کنارش رد رشم یهو دیدم داره میاد سمت راست راهنما هم نزد. یا زور و شانش تونستم نزنم بهش
اخه یکی نبود بهش بگه ... مگه پشت هیژده چرخی متمایل میشی چپ بعد میپیچی راست؟
حالا اگرم تصادف میشد اون که به چیزشم نبود من نفله میشدم

kamran hajikhani
14-12-1393, 10:30 بعد از ظهر
خواهشا دراینده ماشین سوارشدید مراقب موتورسواراباشید وهیچ وقت باحال غیر عادی رانندگی نکنید

mohammadkh
16-12-1393, 12:19 قبل از ظهر
یکی از مزایای اگزوز های پرصدا و اسپرت اینه که تا میری کنار ماشین یارو میکشه کنار. من موتورم ار کی وی هست. صدای اگزوزم زیاده. واقعن خوبه. چون راننده های ماشینا موتوری ها رو نمیبینن.

tak3az
16-12-1393, 12:29 قبل از ظهر
من اینقدر نور بالای پشت سرهم میزنم و بوق میزنم که طرف میره کنار وقتی با اپاچی بودم نیازی به اینا نبود ی ترمز که میگرفتم طرف اصلا میزد تو پیاد رو و اینا دیگه خیلی بد جور بود

FREE
16-12-1393, 08:45 قبل از ظهر
فکر کنم گاز نخوردن و سرعت نگرفتن موتور تو بزرگراه هم یکی از بدترین حالت ها باشه باشه
چند وقت پیش سر همین مورد نزدیک بود به فنا برم :25:

SABER 81
18-12-1393, 07:13 بعد از ظهر
سبقت از سمت راست ماشین .....یه بار با سرعت از سمت راست سبقت گرفتم یه تاکسی بود پیچید تو کوچه منم با سر رفتم تو جوب

tak3az
18-12-1393, 07:23 بعد از ظهر
تند رفتن تو خیابون چهار باغ عباسی تو شب اونم از وسط و محل عبور دوچرخه بری
با اپاچی از اونجا رفتم دوتا راهنما شکست براکت سمت چپم شکست و ....

[Only registered and activated users can see links]

r.hasani7023
24-12-1393, 12:51 قبل از ظهر
امروز از شانس خوبم سر پیچ روی رنگ اب روغن قاطی ریخته شده بود ما هم سرعت کم کردیم ولی بازهم ته موتور رفت خوردم زمین خداروشکر سالیم حتما کلاه بزارید همیشه موتور سالمه :29dz8zk: .

فرنام
20-06-1394, 10:28 بعد از ظهر
بدترین حالت وقتی که توشهر دارید با یه سرعت معمولی میرید و یه راننده ی دیوانه داره سپر به گلگیر شما حرکت می کنه یهو یه نفر حالا موتور سوار _ بچه _یه آدم بدهکار میپره جلو ی شما که اونوقته که باید فرشتگان از آسمان به کمک شما بشتابند ...
اما یه تجربه ی واقعی :
یه روز تو خیابان اصلی شهر موتورم و پارک کردم بعد از اینکه اومدم سوار بشم دیدم یه موتور دیگه کنارم پارک و اونم با همراهش قصد دور زدنه آقا شیطان رفت تو جلدم و جو گرفت منو و با سرعت دور زدم و پشت سر هم دنده ها رو زیاد کردم که تقریبا 10 متر جلوتر یه پیرزن وسط خیابون بود که با سرعت قصد عبور از عرض خیابون داشت منم هی بوق بوق بوققققق اصلا توجه نکرد وبا فاصله یک متری اون ایستادم و ....
دوستان خیلی مراقب این پیرزن پیرمردا باشید اکثریتشون هوش و حواس درست حسابی ندارند و آدم و گرفتار می کنند .

erfi.747
20-06-1394, 10:42 بعد از ظهر
من فقط یه چی میگم .. مراقب راننده ی زن باشید ..

mortezanasiri
04-07-1394, 05:56 بعد از ظهر
خيلى حالت ها هست كه موقع رونده موتور خطرناكن مثلاً وقتى يه پرايد پر از دختر ميبينى مخصوصاً اگه موتوره زير پات از اين cdi ها باشه يه جورى باهاش رانندگى ميكنن كه مثلا موتور براشون مهم نيست الكى مثلاً اينا نينجا سوارن ، يا مثلاً پشت چراغ ايست كردى تا سبز ميشه مياى حركت كنى موتور خاموش ميشه بعد تازه پشتش سرت هم ترافيك درست كردى اونوقته كه از آسفالت هم فحش ميخورى ، يه حالت ديگه كه قبلاً تو مخم بود وقتى از اين لاكى ها داشتم و تا ميتونستم لايى بازى ميكردم بعد موتورم پنچر ميشد بعد همه ى اونايى رو تو ترافيك جا گذاشته بودم وقتى دارى موتورو حل ميدى ميبينى دارن بهت ميخندن خدايى سوزش داره

mogrem
04-07-1394, 08:43 بعد از ظهر
هیچ وقت با موتور کراس دنده 1و2 جوگیر نشین گاز رو پر نکنین واسه من یه مچ در فته دنده ترک خورده و چند کبودی به جا گذاشت تازه شانس اوردم رو ماسه بودم و کلاه داشتم

shahriarr
05-07-1394, 11:54 قبل از ظهر
سینه کش کوه با ژاپنی حواستون به کیپس باشه که موتور رو خودتون برنگرده

mortezanasiri
05-07-1394, 06:44 بعد از ظهر
بدترين حالت وقته كه راننده زن ميبينى مخصوصاً وقتى ديدى داره از روبه روت مياد بايد بزنى كنار و خبر دار بايستى تا بره
به خدا أعصابم خورده امروز سر يه چهار يه زن از روبه رو داشت ميومد من دقيقاً داشتم از روبه روش ميرفتم اون هنوز به چهار راه نرسيده منم يواش ميرفتم گرفت سمت من از دور منم هرچى ميگرفتم راست بى پدر بازم ميگرفت هيچى ديگه منو انداخت زمين راهنمايه جلوم شكست بعد رفت كفم بريد رفتم دنبالش بهش ميگم حالت خوبه چيزى زدى پرو بهم ميگه تو بايد رعايت كنى منم بهش گفتم چشم از اين به بعد خبردار ميايستم

farshid37
05-07-1394, 09:04 بعد از ظهر
وقتی پشت موتوری خطرناک ترین حالت اینه که چراغ قرمز رو رد کنی و به هیج قاعده ای پابند نباشی. وقتی پشت موتوری خطرناک ترین حالت اینه که با سرعت زیاد و فاصله کم لایی بکشی یا فاصله طولی رو رعایت نکنی چون ترمز موتور از ترمز ماشین ضهیف تر هست. وقتی پشت موتوری خطرناک ترین حالت اینه که کلاه نذاری یا از این کلاه الکیا بذاری و بندشم نبندی. وقتی پشت موتوری خطرناک ترین حالت اینه که به فنی موتورت توجه نکنی و لنت ترمز و جراغ و بوق حسابی نداشته باشی. وقتی پشت موتوری خطرناک ترین حالت اینه که به حقوق هیچ کس اعم از ماشین و پیاده توجه نکنی و بری تو پیاده رو با سرعت و به مردم آسیب بزنی.
چرا عادت داریم فقط دیگران رو مقصر بدونیم. موتور سواران جزو بی قانون ترین و بی نظم ترین راننده ها هستند متاسفانه.

erfi.747
06-07-1394, 01:17 قبل از ظهر
بدترين حالت وقته كه راننده زن ميبينى مخصوصاً وقتى ديدى داره از روبه روت مياد بايد بزنى كنار و خبر دار بايستى تا بره
به خدا أعصابم خورده امروز سر يه چهار يه زن از روبه رو داشت ميومد من دقيقاً داشتم از روبه روش ميرفتم اون هنوز به چهار راه نرسيده منم يواش ميرفتم گرفت سمت من از دور منم هرچى ميگرفتم راست بى پدر بازم ميگرفت هيچى ديگه منو انداخت زمين راهنمايه جلوم شكست بعد رفت كفم بريد رفتم دنبالش بهش ميگم حالت خوبه چيزى زدى پرو بهم ميگه تو بايد رعايت كنى منم بهش گفتم چشم از اين به بعد خبردار ميايستم
آخ داداش خدا از دهنت بشنوه .. من تو این 7-6 ساله خداروشکر فقط دو بار تصادف کردم که هر دوبارشم با راننده ی زن بوده و مقصرم بودن اون خانما تو هر دو بار اما من چون گواهینامه نداشتم مقصر شناخته شدم .. همیشه هم به راننده های خانم احترام میذارم و راه بهشون میدم که شرشونو کم کنند و برن سریع اما بعضی زنا از این بچه پررو هان که بنده ی حقیر مجبور شدم یه بار یکیشونو بکنم تو جدول تا بار آخرش باشه پررو بازی در میاره .. یه بار دیگم یه خانم خیلی محترمو که باهام کل داشت میکرد همچین گرفتم سمتش که پراش ریخت و یهو فرمون داد و نزدیک بود بزنه به یه ماشین دیگه از پشت که اگه میزد خیلی بد میشد چون سرعت زنه 80 تا بود سرعت اون یکی ماشینه 40 تا تو لاین 1 داشت میرفت خلاصه زنه یکم بلد بود و با کلی فرمونو چپ و راست کردن ردش کرد واااااای خیلی خنده دار بود اومد بغلم هر چی تونست بهم گفت منم زدم بغل و خندیدم فقط :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::29dz8zk::29dz 8zk:

ghool
06-07-1394, 04:43 بعد از ظهر
خطرناکترین حالت وقتی که ادم جو گیر بشه !!:bargh: