PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : • • • ممنوعیت موقت تردد انواع موتورسیکلت در جاده چالوس • • •

02109002
18-08-1391, 11:37 بعد از ظهر
همایون شریفی اظهار داشت: همواره در روزهای پایانی هفته به ویژه از ظهر روز پنجشنبه تا شامگاه جمعه شاهد ترافیک سنگین در محورهای برون‌ شهری استان البرز هستیم.

وی تصریح کرد: حجم اصلی این ترافیک در محور کرج ـ چالوس ایجاد می‌شود، چرا که تعداد زیادی از مردم ساکن استان‌های تهران و البرز برای گذراندن تعطیلات آخر هفته در استان‌های شمالی از این محور استفاده می‌کنند.

رئیس پلیس راه استان البرز افزود: به همین دلیل لازم است که با توجه به شرایط هر فصل، محدودیت‌هایی را برای تردد خودروها در محورهای برون‌ شهری استان البرز به ویژه جاده چالوس اعمال کنیم تا مسافران در طول مسیر با ترافیک کمتری مواجه شوند.

شریفی ادامه داد: در همین راستا طی روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته محدودیت‌هایی را به صورت موقت برای عبور و مرور خودروها در محورهای فوق اعمال کرده‌ایم که یکی از این موارد ممنوعیت تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز پنجشنبه تا ساعت 24 روز جمعه است.

جمعه جاده چالوس یک طرفه می‌شود
وی بیان داشت: همچنین بر اساس آخرین دستورالعمل پلیس راه تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز جمعه 19 آبان ماه از کرج به طرف مرزن‌آباد ممنوع است و این مسیر در ساعات یاد شده یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان البرز افزود: ضمن اینکه عبور و مرور خودروها از ساعت 17 تا 23 روز جمعه از منطقه دزدبن به سمت کرج نیز یک طرفه می‌شود.
شریفی متذکر شد: همچنین در ایام پایانی هفته نیز مانند دیگر روزهای عادی تردد انوع تریلر و کامیون در جاده چالوس ممنوع بوده و در این محدودیت تغییری اعمال نشده است.

مسافران تجهیزات مقابله با سرما را در اختیار داشته باشند
وی در پایان با اشاره به شرایط کوهستانی جاده چالوس تاکید کرد: در این فصل از سال لازم است که مسافران وسائل و تجهیزات کامل مقابله با سرما به ویژه تجهیزات ایمنی خودرو را به همراه داشته باشند تا در صورت وقوع هرگونه بارش باران و برف و افت دمای هوا، بدون مشکل به مسافرت خود ادامه دهند.

منبع : فارس

Kami
10-01-1392, 10:19 قبل از ظهر
من که رفتم از خود چالوس رفتم تا تونل کندوان بعدشم سمت بلده هیشکی هم کاری نداشت
موقع برگشت هم جاده یه طرفه شده بود خیلی راحت تر بود ، تو جاده هم پر از سی جی بدون کلاه
اینم یه عکس گردنه لاوش

[Only registered and activated users can see links]

اینم کلیپ
bOvta

محمدفضل
10-01-1392, 01:55 بعد از ظهر
من که رفتم از خود چالوس رفتم تا تونل کندوان بعدشم سمت بلده هیشکی هم کاری نداشت
موقع برگشت هم جاده یه طرفه شده بود خیلی راحت تر بود ، تو جاده هم پر از سی جی بدون کلاه

[

**** جان یه نگاه به تاریخ تاپیک بنداز واسه آبان ماه هست.

Kami
10-01-1392, 01:58 بعد از ظهر
**** جان یه نگاه به تاریخ تاپیک بنداز واسه آبان ماه هست.
میدونم دوست عزیز
اما همین جمعه هم جاده یک طرفه بود و تردد موتور سیکلت ممنوع

amir.cdi
10-01-1392, 02:05 بعد از ظهر
نه بابا داداش علی جانسون همین پریروز بادوستاش بدونه گواهینامه رفتن چالوس