PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید کراس 250 دو زمانه

ali_r
14-08-1391, 06:58 قبل از ظهر
سلام دوستان نهایتا 4.5 دارم کسی میتونه کمکم کنه بهترین گزینه چی میتونه باشه
و اگه کسی موردی داره همینجا مطرح کنه
ممنونم

dkmos
14-08-1391, 07:47 بعد از ظهر
میتونی Honda CRM برداری یا اگه چهار زمانه خواستی CRF مدل پایین (خیلی پایین از 2003 به پایین)
حالا چرا دو زمانه؟

yasharazary
15-08-1391, 12:07 قبل از ظهر
من نمیدونم چه موتوری میتونی انتخاب کنی ولی الان دیگه دوزمانه مخصوصا کراس دیگه خیلی کم خواهان داره و دورش گذشته و همه میخوان به روز باشن--( البته من یکی دوزمانه دوست دارم)----اگه کراس دوزمانه بخری بعدا رو دستت میمونه---به نظر من یه crm بخر چون تریل بیشتر از کراس خواهان داره---مخصوصا crm--تا بعدا اگه خواستی بفروشی راحت فروش بره

Mohammad aghili
15-08-1391, 12:49 قبل از ظهر
اگر کراس میخوای برو سمت yz یا cr منتها پیشنهاد می کنم سمتش نری چون بعدا رودستت میمونه ، بنظرم کراس میخوای برداری حتما F بردار که هم خودت راحت باشی هم فروشش
اما اگه تریل میخوای

wr تمیز اگه پیدا کنی خیلی خوبه

موتور فوق العاده کم اصطحلاکیه و بخاطر شاسی منحصربفردش که کراسی هست ، تو پرش ها هم مشکلی واسش پیش نمیاد

MRasool
15-08-1391, 01:07 قبل از ظهر
دوست عزیز به نطر من نکاتی که در بالا ذکر شده همه مهمه ولی اصل قضیه نیست
من فکر میکنم وقتی میخوای موتور بخری باید به نوع مصرفت دقت کنی بعد ببینی چه موتورهایی تو اون رنج کارایی داره یکی از اونا رو انتخاب کنی

مثلا من عشق پرش و پیستم منم مثل شما میخوام تا 4 هزینه کنم . به نطرم منطقی نیست برم crm بخرم چون خوش فروش تره . چون دو بار باهاش بخورم زمین نفله میشه
البته الان دوستان میان از فواید ومزایای crm میگن . بله قبوله ولی نباید این نکته رو فراموش کرد که کراس اصلا برا کار دیگه ای ساخته شده و از اون مهمتر خواهان و خریدار خودش رو هم داره شاید دیرتر فروش بره ولی رو دستت نمیمونه !

در ضمن به نظر من اصل کراس یعنی دو زمانه ....

Mohammad aghili
15-08-1391, 01:42 قبل از ظهر
متاسفم

کراس فقط F

البته بقول شاعر
جز F نباید گفت ، هر F نشاید گفت !
:2i8d4ao:

stoncold
15-08-1391, 04:07 قبل از ظهر
اقا یه سی ار بخر اکه کراس میخوای فقط بپا از زیرت بیرون نپره البته با این پول بهتر گیرت نمیاد
اگرم تریل میخوای فقط سی ارم ام انجین نقره بکیر بخاطر کیفیتش

دوره دبلیو ار کذشته دیکه
در ضمن کراس دوزمانه تا جایی من خبر دارم تو سر بالایی نسبت به چهارزمانه کم میاره هرچند تو شتاب 125 دو زمانه در حد 25 هستش

yasharazary
15-08-1391, 05:39 قبل از ظهر
به نظر من اصل کراس یعنی دو زمانه ....

آخ که چقدر هم عقیده ایم!!!!!!!!!منم کشته مرده ی دوزمانه هستم!....[/quote]

متاسفم

کراس فقط f

:2i8d4ao:

ممد تو این مورد شدیدا مخالفم!!!!!!!

ali_r
15-08-1391, 05:56 قبل از ظهر
میتونی Honda CRM برداری یا اگه چهار زمانه خواستی CRF مدل پایین (خیلی پایین از 2003 به پایین)
حالا چرا دو زمانه؟

dkmos ([Only registered and activated users can see links]) جان موتور تریل نه نمیخوام اسم تاپیک هم مشخصه دوستان
دوزمانه بخاطر اینکه خرجش نسبت به 4 زمانه کمه و پولم به 4زمانه نمیرسه

- - - Updated - - -

من نمیدونم چه موتوری میتونی انتخاب کنی ولی الان دیگه دوزمانه مخصوصا کراس دیگه خیلی کم خواهان داره و دورش گذشته و همه میخوان به روز باشن--( البته من یکی دوزمانه دوست دارم)----اگه کراس دوزمانه بخری بعدا رو دستت میمونه---به نظر من یه crm بخر چون تریل بیشتر از کراس خواهان داره---مخصوصا crm--تا بعدا اگه خواستی بفروشی راحت فروش بره

یاشار جان ممنونم بابت نظرت
اگه کراس بخرم دیگه نمیخوام بفروشم همینو نگه میدارم چون فقط قراره هفته ای یه بار فقط جمعه ها ازش استفاده کنم
دنبال تریل نیستم فقط کراس

- - - Updated - - -

اگر کراس میخوای برو سمت yz یا cr منتها پیشنهاد می کنم سمتش نری چون بعدا رودستت میمونه ، بنظرم کراس میخوای برداری حتما F بردار که هم خودت راحت باشی هم فروشش
اما اگه تریل میخوای

wr تمیز اگه پیدا کنی خیلی خوبه

موتور فوق العاده کم اصطحلاکیه و بخاطر شاسی منحصربفردش که کراسی هست ، تو پرش ها هم مشکلی واسش پیش نمیاد

ممنون داداش محمد از چند تا کراس سوار هم پرسیدم گفتن اول وای زد بعد سی ار
اره فقط کراس میخوام
بازم ممنون بابت راهنماییت

- - - Updated - - -

من فکر میکنم وقتی میخوای موتور بخری باید به نوع مصرفت دقت کنی بعد ببینی چه موتورهایی تو اون رنج کارایی داره یکی از اونا رو انتخاب کنی

مثلا من عشق پرش و پیستم منم مثل شما میخوام تا 4 هزینه کنم . به نطرم منطقی نیست برم crm بخرم چون خوش فروش تره . چون دو بار باهاش بخورم زمین نفله میشه
البته الان دوستان میان از فواید ومزایای crm میگن . بله قبوله ولی نباید این نکته رو فراموش کرد که کراس اصلا برا کار دیگه ای ساخته شده و از اون مهمتر خواهان و خریدار خودش رو هم داره شاید دیرتر فروش بره ولی رو دستت نمیمونه !

دمت گرم حرف دلمو گفتی من فقط دنبال کراس میگردم اونم دو زمانه
اونم برای پرش و رفتن به کوه و و تک چرخ و ... اونم فقط جمعه ها

- - - Updated - - -

دمت گرم حرف دلمو گفتی من فقط دنبال کراس میگردم اونم دو زمانه
اونم برای پرش و رفتن به کوه و و تک چرخ و ... اونم فقط جمعه ها

- - - Updated - - -

اقا یه سی ار بخر اکه کراس میخوای فقط بپا از زیرت بیرون نپره البته با این پول بهتر گیرت نمیاد
اگرم تریل میخوای فقط سی ارم ام انجین نقره بکیر بخاطر کیفیتش

دوره دبلیو ار کذشته دیکه
در ضمن کراس دوزمانه تا جایی من خبر دارم تو سر بالایی نسبت به چهارزمانه کم میاره هرچند تو شتاب 125 دو زمانه در حد 25 هستش

ممنون دوست عزیز با این مقدار بودجه کراس چی میتونم بخرم؟؟؟؟
اخه چاره ای نیست پولم به دوزمانه میرسه وگرنه مزایای 4 زمانه نسبت به دوزمانه بیشتره

ali_r
15-08-1391, 06:58 قبل از ظهر
دوستان نظرتون درباره این چیه؟؟؟؟
[Only registered and activated users can see links]

پولم میرسه و یه بار رینگ عوض شده شماره c
از لحاظ فنی و ظاهری بگفته صاحبش حرف نداره....

dkmos
15-08-1391, 05:02 بعد از ظهر
اگه موتورش باز شده نخرش چون در حد 70 درصد هم نیست

چون معمولا خوب نمیتونن جمع کنن

یه چیز دیگه اینکه ، crf تریل حساب میشه؟؟:27:

stoncold
15-08-1391, 05:44 بعد از ظهر
دوستان نظرتون درباره این چیه؟؟؟؟
[Only registered and activated users can see links]

پولم میرسه و یه بار رینگ عوض شده شماره c
از لحاظ فنی و ظاهری بگفته صاحبش حرف نداره....

اقا بهترین کزینست بخر پشیمون نمیشی همونطور کفتم سی ار تو این رنج قیمت میتونی راحت بخری البته وای زد 125 تمیزم خوبه ولی سی ار اکه ناشی باشی تا یه مدت میزنته زمین

عابدی
16-08-1391, 10:35 بعد از ظهر
آقا cr سند یا برگه سبزیشو 4.5 میشه خرید؟یا کلا بدون مدارکشو؟

ali_r
16-08-1391, 11:10 بعد از ظهر
اگه موتورش باز شده نخرش چون در حد 70 درصد هم نیست

چون معمولا خوب نمیتونن جمع کنن

یه چیز دیگه اینکه ، crf تریل حساب میشه؟؟:27::11:

باشه ممنونم

- - - Updated - - -

قرار شده کراس سوارای شهرمون. موتورشون رو بگیرم و اون ها رو تست کنم و از اونا راهنمایی بخوام ببینم اونا چی میگن و ایا از خریدشون راضی هستن و اگه قبلان بود چی میخریدن
این مورد فکر کنم خیلی بهم کمک میکنه
جوابشون رو میام اینجا میگم همینطور تستشون

ali_r
20-08-1391, 07:51 قبل از ظهر
سلام دوستان امروز رفتم پیش رییس فدراسیون موتور سواران(خودش بهترین کراس سوارای شهرمون هستش) باهاش کلی حرف زدم و یه عالمه تجربه کسب کردم ونتیجه این شد با پولی که من دارم فقط میتونم یه 125 دوزمانه تمیز پیدا کنم بدون لباس و به گفته اون فقط 1.5 الی 2 تومن پول لباساشه که از همه واجبه
منم چون دنبال 250 میگردم پولم کفاف نمیده
و قرار بر این شد یه ماه قبل عید اینا میرا از دبی و یا یه جای دیگه گفت یادم رفت از اونجا چند تا کراس بخرن بیارن و چون با اقا رضا(رییس فدراسیون) دوست هستیم بهم یه پیشنهاد داد و گفت از اونجا واست میاریم واست خیلی پایین بیوفته
خلاصه حالاا باید یه 3 ماهی هم صبر کنیم ببینیم چی میشه و تا سه ماه پول یه لباس کامل موتور سوار رو باید در بیارم
موتور خود اقا رضا cr 250 هستش و قراره قبل عید بفروشه
وبه گفته اقا رضا کراس فقط هندا چون هم لوازمش زیاده هم خواهان زیادی داره و اصتحلاک پایینی داره
بازم دوستان اگه نظری داشتن بگن

razee
28-08-1391, 05:45 قبل از ظهر
محض اطلاعتون عرض کنم من یه rm 250 مدل 97 خریدم 2800000. سیلندر 0 بوش.وقتی سوارش شدم از خریدش پشیمون شدم چون شتابش ترسناکه:2gwb921: ولی به اصرار دوستان خریدم.لوازمش هم حرفه ای .با پول شما تمیز پیدا میشه فقط حوصله

yasharazary
02-09-1391, 09:15 بعد از ظهر
سلام دوستان امروز رفتم پیش رییس فدراسیون موتور سواران(خودش بهترین کراس سوارای شهرمون هستش) باهاش کلی حرف زدم و یه عالمه تجربه کسب کردم ونتیجه این شد با پولی که من دارم فقط میتونم یه 125 دوزمانه تمیز پیدا کنم بدون لباس و به گفته اون فقط 1.5 الی 2 تومن پول لباساشه که از همه واجبه
منم چون دنبال 250 میگردم پولم کفاف نمیده
و قرار بر این شد یه ماه قبل عید اینا میرا از دبی و یا یه جای دیگه گفت یادم رفت از اونجا چند تا کراس بخرن بیارن و چون با اقا رضا(رییس فدراسیون) دوست هستیم بهم یه پیشنهاد داد و گفت از اونجا واست میاریم واست خیلی پایین بیوفته
خلاصه حالاا باید یه 3 ماهی هم صبر کنیم ببینیم چی میشه و تا سه ماه پول یه لباس کامل موتور سوار رو باید در بیارم
موتور خود اقا رضا cr 250 هستش و قراره قبل عید بفروشه
وبه گفته اقا رضا کراس فقط هندا چون هم لوازمش زیاده هم خواهان زیادی داره و اصتحلاک پایینی داره
بازم دوستان اگه نظری داشتن بگن

کسان گویند کراس در پیست خوش است
من میگویم که تریل درکوه خوش است
این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار
که آواز کراس شنیدن از دور خوش است

همه فسفرم رو گذاشتم رو این شعر!!!