PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش لباس (شولدر) ، دستکش و زانوبند برای موتور کراس

iZZYMotobike
22-12-1389, 02:39 بعد از ظهر
سلام

دوستان من میخوام لباسهای موتور کراسم رو بفروشم...

یکعدد شولدر مارک Fox Head ...سایز XXL البته به تن همه کسی میخوره ...من خودم Medium می پوشم ولی مشکلی نداره..

[Only registered and activated users can see links]

قیمت ۸۰ خودم گرفتم.

یکعدد زانو بند اسکویکو Scoyco

قیمت ۶۰ خودم گرفتم.

یکعدد دستکش Fox Head 360

قیمت ۵۰ خودم گرفتم.

بجز زانوبند که اصلا استفاده نشده، دستکش و شولدر هم کم ازشون استفاده کردم... تصویرشون با هم میشه این...

همشون و با هم ۱۰۰ مقطوع میدم... فقط بخاطره اینکه میخوام لباس race بگیرم.. کمتر از این نمیدم چون نگهشون دارم بهتره....

با تشکر

حسـن
22-12-1389, 03:05 بعد از ظهر
ببخشید یعنی جاکتش برا من که پیراهن xxl میپوشم اندازه میشه؟؟؟
فرق بین لباس ریس و کراس چیه؟؟
نمیشه با این سوار ریس شد ؟؟؟:mad_majidonline:

farzadprogram
22-12-1389, 03:09 بعد از ظهر
دیگه به شما نمیشه اطمینان کرد ادم عکسشو میبینه حال میکنه بعد میری از نزدیک میبینی یه چیز درب و داغونه !!! ( شوخی ) :4chsmu1:
من اگه تریل داشتم حتما خود مشتری بودم .

mehrdad.
22-12-1389, 03:13 بعد از ظهر
سلام.من به محض اینکه rv خریدنم قطعی شد..تا آخر سال...اینا رو ازت میخرم.(جوگیر شدما:bitarbiat:).
بوت..شلوار...نداری؟؟:26:

iZZYMotobike
22-12-1389, 03:15 بعد از ظهر
ببخشید یعنی جاکتش برا من که پیراهن xxl میپوشم اندازه میشه؟؟؟
فرق بین لباس ریس و کراس چیه؟؟
نمیشه با این سوار ریس شد ؟؟؟:mad_majidonline:

بله اندازه هستش، چون من روی لباس میپوشم و بندهای تنظیم سایز رو تا انتها میبندم..
لباس ریس معمولا چرمیه و محافظ هاش در داخلش تعبیه شده، معمولا زمین خوردن ریس و کراس هم
با هم فرق میکونه توی ریس روی زمین کشیده میشه راکب ، ولی توی کراس معمولا به زمین کوبیده میشه
..
میشه سوار ریس شود ولی من چون به مسائل بصری حساس هستم میخوام لباس مناسبش رو بگیرم...
*

mehrdad.
22-12-1389, 03:22 بعد از ظهر
بوت..شلوارش رو...نداری؟؟[Only registered and activated users can see links]
اگر نداری..قیمتشون رو داری بی زحمت بگو..چون لباس باید کامل باشه..:flower4:

iZZYMotobike
22-12-1389, 03:24 بعد از ظهر
دیگه به شما نمیشه اطمینان کرد ادم عکسشو میبینه حال میکنه بعد میری از نزدیک میبینی یه چیز درب و داغونه !!! ( شوخی ) :4chsmu1:
من اگه تریل داشتم حتما خود مشتری بودم .

فرزاد جان کاملا درست میگی چون کار من اینه که با تصویر سازی مشتری برای محصولاتی که بهم پیشنهاد تبلیغاتش رو میدن بوجود بیارم... ولی در این زمینه دارم اتیش به مالم میزنم ... :)))

حسـن
22-12-1389, 03:24 بعد از ظهر
جاکت تنها را نمیدی ؟؟؟
بهتر از هیچیه فعلا برا rf سواری :2gwb921:

iZZYMotobike
22-12-1389, 03:26 بعد از ظهر
بوت..شلوارش رو...نداری؟؟[Only registered and activated users can see links]
اگر نداری..قیمتشون رو داری بی زحمت بگو..چون لباس باید کامل باشه..:flower4:

نه مهرداد جان ندارم متاسفانه.. منتظر بودم که برادرم برام بیاره که دیگه موتورم رو فروختم...

mehrdad.
22-12-1389, 03:41 بعد از ظهر
نه مهرداد جان ندارم متاسفانه.. منتظر بودم که برادرم برام بیاره که دیگه موتورم رو فروختم...

شانس من:wall3:
قیمت هم نداری؟ نه.

iZZYMotobike
22-12-1389, 03:48 بعد از ظهر
جاکت تنها را نمیدی ؟؟؟
بهتر از هیچیه فعلا برا rf سواری :2gwb921:

جاکت تنها ۱۰۰ تومن :)
شوخی کردم حسن جان بخوام تیکه تیکه بفروشم هم طول میکشه هم اینکه حس و حالشو ندارم... یکجا ... یکهو... :)

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

شانس من:wall3:
قیمت هم نداری؟ نه.

قیمتش روی هم دورو بره ۴۰۰-۵۰۰ میشه... البته یه جنس و برند تقریبا خوب...

حسـن
22-12-1389, 03:49 بعد از ظهر
اگه کسی جاکت ریس سایز بزرگ سراغ داشت خبر بده

mehrdad.
22-12-1389, 04:06 بعد از ظهر
اگه کسی جاکت ریس سایز بزرگ سراغ داشت خبر بده

اگر گذرت تهران خورد..برو خیابون ولیعصر بالا و پایین خیابون مختاری ..من چندتا مغازه دیدم که فقط البسه موتورسواری داشتن.

یه سر هم خودم باید برم ببینم ..بوت و شلوار این لباسfoxهست یا نه/اگر رفتم حتما واست قیمت میگیرم

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

قیمتش روی هم دورو بره ۴۰۰-۵۰۰ میشه... البته یه جنس و برند تقریبا خوب.

اگر درست متوجه شدم برادرت از اون ور قرار بوده بیاره...اینجوری خیلی به صرفس
..نمیشه لباس رو کامل کنی بعد برای فروش بگذاری..راحت فروش میره با سود

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

iZZYMotobike
22-12-1389, 04:27 بعد از ظهر
اگر گذرت تهران خورد..برو خیابون ولیعصر بالا و پایین خیابون مختاری ..من چندتا مغازه دیدم که فقط البسه موتورسواری داشتن.

یه سر هم خودم باید برم ببینم ..بوت و شلوار این لباسfoxهست یا نه/اگر رفتم حتما واست قیمت میگیرم

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

قیمتش روی هم دورو بره ۴۰۰-۵۰۰ میشه... البته یه جنس و برند تقریبا خوب.

اگر درست متوجه شدم برادرت از اون ور قرار بوده بیاره...اینجوری خیلی به صرفس
..نمیشه لباس رو کامل کنی بعد برای فروش بگذاری..راحت فروش میره با سود

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

مهرداد جان من دنبال سودش نیستم اصلا فقط دوست دارم کسی که بدردش میخوره با قیمت مناسب دستش برسه ... برای من با کلاه حدود ۵۰۰ در اومده
بود کلاه رو که با موتورم با هم فروختم... مونده اینا.. واقعیتش اینه که خیلی کم کارکرد و فوق العاده تمیزن... من به اندازه ضرری که روش میدم استفاده نکردم
ولی کسی که بخره مسلما سود میکنه... چون باید حداقل ۹۰ تومن بالاتر بخره... من اینارو از Imentech خریدم که فقط دستکش و شولدر فاکس و داشتن... بوت و ایناش
اصلا نیست اینجا...

در مورد اون دوتا مغازه بالای خ مختاری محک و داریوش هستند ...

من رفتم محک ولی اینقدر موتوروی توش خوب بودن که اصلا یادم رفت چیکار میخواستم بکنم بعدش یه آشنا دیدم و در همین لحظه این موتور و اوردن... واقعا یادم رفت :)))

mehrdad.
22-12-1389, 05:12 بعد از ظهر
آره محک (محمد)از دوستانم هستش خیلی خیلی آقاس

ولی منظورم یه مغازه دیگس که پایین مختاریه و فقط لباس داره.

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

آقا آرش زنگ زدم همین مغازه که اول مولویه
راست و دروغش رو نمیدونم میگفت بوت fox داشته تموم کرده اون ور سال میاره.. 400هزار تومن چه خبره:khak:
از آمریکا واست آوردن 500 تموم شد با کلاه.؟

iZZYMotobike
22-12-1389, 05:58 بعد از ظهر
آره محک (محمد)از دوستانم هستش خیلی خیلی آقاس

ولی منظورم یه مغازه دیگس که پایین مختاریه و فقط لباس داره.

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

آقا آرش زنگ زدم همین مغازه که اول مولویه
راست و دروغش رو نمیدونم میگفت بوت fox داشته تموم کرده اون ور سال میاره.. 400هزار تومن چه خبره:khak:
از آمریکا واست آوردن 500 تموم شد با کلاه.؟

نه من از همین مولویه خریدم... ولی فکر کنم نداشته باشه بوت فاکس رو، به هر حال اینها مغازه دار هستند و برای جلب مشتری دست رد به سینه کسی نمی زنن... ولی جنساش خوب و جور بود انصافا...

قیمت بوت های فاکس هم توی آمریکا از ۱۵۰ تا ۳۰۰ هست ... نحوه محاسبه قیمت ایران هم راحته ، هر قیمتی توی سایت دیدی ضربدر ۲ میشه.... این لینک رو ببین..

Fox Head ([Only registered and activated users can see links] 7A75B992A4A?productId=23722&categoryId=cat20058)

mehrdad.
22-12-1389, 07:47 بعد از ظهر
تشکر از راهنمائیت
همونطور که قبلا عرض کردم من به محض اینکه rv رو بگیرم .مشتریم
آقا آرش موتورت چی بود و چند فروش رفت؟

iZZYMotobike
22-12-1389, 09:03 بعد از ظهر
تشکر از راهنمائیت
همونطور که قبلا عرض کردم من به محض اینکه rv رو بگیرم .مشتریم
آقا آرش موتورت چی بود و چند فروش رفت؟

من هم RV داشتم و به یکی از بچه های سایت فروختم... قیمتش مهم نیست ، فروخته شد دیگه... ولی خیلی موتور خوبیه.. علت فروشش هم بخاطره اینکه به race علاقه بیشتری داشتم...

mehrdad.
22-12-1389, 11:10 بعد از ظهر
من هم RV داشتم و به یکی از بچه های سایت فروختم... قیمتش مهم نیست ، فروخته شد دیگه... ولی خیلی موتور خوبیه.. علت فروشش هم بخاطره اینکه به race علاقه بیشتری داشتم...

چراصداش رو در نیاوردی؟؟:wall3:..کلاهت خیلی خوشگل بود...قیمت اینرو بگو حداقل:out:

Alireza
23-12-1389, 12:26 قبل از ظهر
کلاه رو خریدیم 180
مارک ایندکس

mehrdad.
23-12-1389, 12:58 قبل از ظهر
eee....مبارکت باشه..پس جای دوری نرفته.

iZZYMotobike
23-12-1389, 01:24 بعد از ظهر
فروخته شد.