PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید موتور افرودی

masoud36
11-08-1391, 06:03 قبل از ظهر
یه موتور افرودی مناسب میخام تا6 ملیون ایرانی نباشه و قدرت خوبی در بالا رفتن مسیر های با شیب زیادو داشته باشه.برای پرش نمیخام فقط تو شیب کم نیاره.

sorush
11-08-1391, 06:18 قبل از ظهر
خب سوزوکی نظرمن هست چون ازقدیمی هازیادشنیدم توی شیب کم نمیاره

02109002
11-08-1391, 06:22 قبل از ظهر
یه موتور افرودی مناسب میخام تا6 ملیون ایرانی نباشه و قدرت خوبی در بالا رفتن مسیر های با شیب زیادو داشته باشه.برای پرش نمیخام فقط تو شیب کم نیاره.

دو نوع پیش رو دارید

دو منظوره ( تریل ) یا کراس

بستگی به انتخاب خودتون داره

Crf 250 , kx250f , ....
crm250 , kdx 200 , ....

.....
از قیمت دقیق با توجه به تغییرات ناگهانی اطلاعی ندارم

در رابطه با نظر دوست عزیزم سروش هم باید بگم همیشه ( مخصوصا" آفرود ) 70 درصد بستگی به موتور سوار داره و تنها 30 درصد موتور .

sorush
11-08-1391, 06:30 قبل از ظهر
ناظم جان این اقاداره میگه برای پرش نمیخوام پس همون دومنظوره میخواد!!اره اقا مسعود؟

masoud36
11-08-1391, 08:09 بعد از ظهر
دقیقا درسته

farshid37
11-08-1391, 09:07 بعد از ظهر
موتور سفر کیلومتر و مدارک دار غیر چینی بعیده تو این بازار پیدا کنید. شما مدارک دار می خواهید یا براتون مهم نیست؟ مدارک دار می تونید هوندا xl 250 تمیز یا احتمالا cpi 250 تایوانی و ... دست دوم پیدا کنید. فکر کنم بهتره بگردید تو مغازه ها و ببینید تو بازار چی هست بعد برای مشورت مراجعه کنید. چون بازار دست دوم شانسیه و معلوم نیست چی پیدا بشه. ولی به نظرم سعی کنید موتور مدل پایین و بی مدارک نگیرید چون گرفتاری های خودش رو داره. من باشم همون موتور چینی مدارک دار رو به موتور بی مدارک ترجیح می دم.

dkmos
12-08-1391, 12:26 قبل از ظهر
با اجازه دوستان و اساتید گرامی
آقا اگه میخوای بری تو پیست و برگردی و بعدش بیای تو شهر، برو دنبال مدارک دار چینی....
اما اگه فقط تو پیست و کوه و بیابون میخوای سوار شی فقط اصل موتور رو بخر
من خودم crf250 رو پیشنهاد میدم،kmx , kdx و .... هم هستند
اما به نظر شخصی خودم هیچی هوندا نمیشه!!

ARSH
12-08-1391, 12:45 قبل از ظهر

سلام عزیزم

موتور افرودی که ایرانی نباشه طبیعتا مدارک هم نداره ( به جز KTM که کویر وارد میکنه ) تا 6 میلیون هم با این وضع قیمت ها که من نمیدونم حتی براوو الان قیمتش چنده نظری ندارم اما موتور افرود غیر ایرانی به نظره من برو سمت ژاپنی ها
چون KTM که پولت نمیرسه برسه هم نظره شخصی من اینه که برای ما ها مناسب نیست چون 90% ما هزینه های مصرفی KTM رو نداریم مثل روغن و فیلتر روغن و چک کردن و ... که باید معمولا هر چند ساعت انجام شه که هزینه هاش بالا میشه اما خب در عوض بازده خوبی داره !
موتورای ژاپنی مثل برند کاواساکی - یاماها - سوزوکی - هوندا محبوبیت بیشتری بین ایرانی ها دارن اونم به خاطره استحلاک پایین و بازده فوق العادشون هست
به فرض مثال شما KDX رو نظاره کنی ! از پیداش آتش ساخته شده هنوز که هنوز باهاش افرود های فوق سنگین میرن ! این یعنی ارزش ...
پیشنهاد من به شما اینه که دنبال یه موتور 4 زمانه باش ( بازم میگم از قیمت ها خبر ندارم نمیدونم با وضع فعلی میتونی بخری یا نه )
نظری خودم در مرحله اول روی برند هوندا هست چون خودم سواری گرفتم و یه جورایی هم تعصب دارم روش برنده مور علاقم هست از نظره استحلاک من هوندا رو کم استحلاک در از بقیه میبینم ! همینطور بازده فوق العاده عالی
طراحی شاسی و ظاهری به روز و زیبا با انجینی باور نکردنی
شما دنبال یه Honda CRF250X باش یه دو زمانه که امتحانشو پس داده میتونی مدل های چند سال پیش رو بگیری مثل 2005 یا 2006
مطمئن باش شیبی هم وجود نداره که شما باهاش نتونی بری بالا ! یعنی بدون جایی رو نمیره بالا که قوانین فیزیک اجازه نده دیگه !
اینم عکس از مدل 2009

25089 25090 25091 25092

اگر هم برند هوندا رو دوست نداری بعد هوندا من کاواساکی رو قبول دارم به دلیل بازده انجین فوق العاده بالا و وحشی بودن و بقیه مواردی که برای هوندا عرض کردم ! اما خب استحلاک بالاتری داره نسبت به هوندا
میتونی دنبال Kawasaki KLX250 باشی ( البته رو پولت باید بزاری :دی )
عکس ازش

25093 25094 25095 25096

البته اضافه کنم ریجو 200 هم خارجیه انجین یاماها و ساخت اسپانیاست موتور مدارک هم داره !

موفق باشی عزیزه دل برادر

masoud36
12-08-1391, 04:47 قبل از ظهر
از راهنماییتون متشکرم قبلا xl250سوار شدم اما یه چیز وحشی تر میخوام مثل crیا crm

رضا استکی
12-08-1391, 06:36 قبل از ظهر
من با کا ال ایکس250 دو ترکه شیبی را بالا رفتم که قدرت انجین کم نیومد ولی جلوی موتور توی اون شیب خطر ناک بالا اومد و نزدیک بود از ناحیه ی نخاع و گردن به رحمت ایزدی بشتابیم واین میشه همون فرمایش دوست عزیزمون در باره قوانین فیزیک و این صحبتا....
به نظر من یه چها زمانه مدل بالا تروتمیز متناسب با پولت بخر(2007به بالا) چون در اینده ای نه چندان دور 2زمانه ها از بازار خارج میشن البته ازسه چهار سال دیگه به بعد

CRF450R
12-08-1391, 08:46 قبل از ظهر
با 6 تومان میتونی crm 250 در حد صفر پیدا کنی که هر جوره راضیت میکنه مطمئنم.
یا crfx بگیری که گرونتره. 450 نو تقریبا 12 تومان.

این دو مورد تو ایران عالی جواب داده و هیچکس ازشون پشیمون نیست.

arashpeyman
12-08-1391, 05:16 بعد از ظهر
به نظر من یه چها زمانه مدل بالا تروتمیز متناسب با پولت بخر(2007به بالا) چون در اینده ای نه چندان دور 2زمانه ها از بازار خارج میشن البته ازسه چهار سال دیگه به بعد

منم با نظر این دوستمون موافقم....

yabo
15-08-1391, 04:39 قبل از ظهر
میشه تجربیاتتون در مورد xl250 را بگید؟

- - - Updated - - -

میشه تجربیاتتون در مورد xl250 را بگید؟