PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رهگيري

farzadprogram
13-12-1389, 11:31 بعد از ظهر
دوستان ببخشید بی ربطه ولی دیدم تا تنور داغ ...
یکی تو فیس بوک برام دری وری مینویسه چطوری میتونم گیرش بندازم و شکایت کنم ؟ میشه ؟؟؟

حسـن
13-12-1389, 11:39 بعد از ظهر
سعی کن تشویقش کنی یه شماره ای چیزی بهت بده و الا هیچ جوره نمیشه گیرش انداخت :4chsmu1:

Kenji
14-12-1389, 09:31 قبل از ظهر
دوستان ببخشید بی ربطه ولی دیدم تا تنور داغ ...
یکی تو فیس بوک برام دری وری مینویسه چطوری میتونم گیرش بندازم و شکایت کنم ؟ میشه ؟؟؟

دری وری می نویسه یعنی پی ام می ده؟
سعی کن به قول بچه ها ازش شماره بگیری.
اگه نشد بهش بگو ایمیل بزنه به یه ایمیل یاهوت.
تو ایمیل یاهو آی پی فرستنده هم فرستاده می شه.
آی پی ش رو گیر آوردی می تونی همه جوره دهنش و سرویس کنی. قانونی بخوای، می تونی شکایت کنی و رسیدگی می شه.

غیر از این راه خواستی پی ام بده کامل قضیه رو بگو/

soroush adventure
14-12-1389, 01:21 بعد از ظهر
بگو ایمیل بزنه به یه ایمیل یاهوت.
تو ایمیل یاهو آی پی فرستنده هم فرستاده می شه.
آی پی ش رو گیر آوردی می تونی همه جوره دهنش و سرویس کنی. قانونی بخوای، می تونی شکایت کنی و رسیدگی می شه.

/

اگه از کافی نت وصل بشه تکلیف آی پی چی میشه ؟

Kenji
14-12-1389, 01:27 بعد از ظهر
اگه از کافی نت وصل بشه تکلیف آی پی چی میشه ؟

کافی نت شناسایی می شه. همه ی کافی نتا هم موظفن دوربین داشته باشن (خیلی هاشون ندارن البته)

Mohammad
14-12-1389, 01:56 بعد از ظهر
یک راه بسیار ساده داره، شما می تونید از خونه از طریق وی پی ان وصل بشید و بعدش از طریق فیلتر شکن های وب بیس متصل بشید، تا پیدا کردن شما چیزی حدود زایمان فیل طول می کشه.
اگر از وی پی ان اختصاصی توی هلند استفاده کنید تقریبا رد گیری محال ممکن میشه.
توی فیسبوک 2 راه برای راحت شدن از شر این قضیه موجوده.
اول اینکه سطح دسترسی غری***ن رو کلا مسدود کنید و نهایت تا دوستانه دوستان باز کنید.
دوم اینکه به یکی از ادمین های بخش فارسی گزارش بدید. اونا خیلی سریع کمکتون می کنن. حتی کمتر از یک روزه.
راه های قانونی هم به نظر من اصلا خوب نیست، چون من یادگرفتم توی وب سایت های اجتماعی باید مسائل رو از طریق خودشون حل کرد.

farzadprogram
14-12-1389, 02:06 بعد از ظهر
دوم اینکه به یکی از ادمین های بخش فارسی گزارش بدید. اونا خیلی سریع کمکتون می کنن. حتی کمتر از یک روزه.

آخه آمارایی که میده معلومه منو میشناسه ، واسه همین میخوام بفهمم کیه دهنشو ...

راجع به اینی که گفتی یه کم توضیح بده ، ممنون .

BKING
17-12-1389, 06:24 بعد از ظهر
سلام

تاپيك مجزا ساخته شد

Amir
17-12-1389, 08:49 بعد از ظهر
راه قانونی؟؟؟؟؟؟؟

اصلا خودشون فیسبوکو بستن که شما وارد نشید بعد میخواید برید بگید من فلان مشکلی دارم؟

تو ایران طرف پولشو می برن چک و سند داره بازهم کارش لنگه بعد قاضی بیاد بشینه مشکل فیب.ک شما رو حل کنه؟ (البته این رو هم بگم که اگه قضیه برا خودشون خطر داشته باشه سریعا پی گیری می کنن)

آی پی هم که یه چیزی به اسم وی پی ان کاملا بی معنیش کرده پس بیخیال

همینکاری که محمد میگه رو برو دنبالش

BKING
17-12-1389, 09:42 بعد از ظهر
اصلا خودشون فیسبوکو بستن که شما وارد نشید بعد میخواید برید بگید من فلان مشکلی دارم؟

:25r30wi:اگه همچين كاري كنه خودش بايد بره آب خنك بخوره استغفرالله ف ب

nOviA
17-12-1389, 10:36 بعد از ظهر
بری کلانتری یا دادگاه اینو بگی اول یه فس بهت میخندن بعد میندازنت بیرون :spam: شاید اصلا سرباز یا سرهنگ یا قاضی اصلا ندونه ف.س ب.ک چی هست!

باید زرنگ باشی گیرش بندازی. تلفنشو بگیر یا باهاش قرار بزار(برای راحتی کار تلفن خودتو بده که اون زنگ بزنه). اگه دیدی هیچ کدوم اثر نکرد بهش فش رکیک بده خودش میره.

farzadprogram
17-12-1389, 10:43 بعد از ظهر
من حل شد مشکلم ایدیشو گرفتم تو یاهو مشکلو برطرف کردیم .

mohamad javad
17-12-1389, 10:55 بعد از ظهر
به سلامتی