PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره ی خرید لباس وکلاه برای موتور ریس

محمد سوزوکی@
07-08-1391, 05:09 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه ی دوستان پرشین موتور.
دوستان لطفا منو راهنمایی کنین درباره خرید لباس,دستکش,پوتین,کلاه کاسکت برای موتور ریس.اینکه لباس یه تیکه باشه یادوتیکه؟
باقیمت کم چه مارکی وچی بخرم که هم خوب باشه وهم ایمن:flower4::icon_pf _101_:

کاوه
07-08-1391, 06:13 قبل از ظهر
داداش الان بدجور لباس گرون شده
اصلا نمیشه سمتش رفت
یه کاپشن واسه رفیقم گرفتیم نزدیک 600فی داد
حداقل 1.5پول میخواد واسه لباس
اما به نظرم ارزش داره

محمد سوزوکی@
07-08-1391, 06:35 قبل از ظهر
جدی؟مگه چه خبره؟یه کاپشن هس باضربه گیرمیگه بین 150تا250تومن,خوبه بنظرت؟اگه شد عکسشو میزارم

اروین
07-08-1391, 07:22 قبل از ظهر
یه دست لباس خوب 2.5 باید پول بدی. عالی درجه 1 باید 5.5 6 پول بدی

- - - Updated - - -

کاپشن 200 تومنی بدرد نمیخوره

محمد سوزوکی@
07-08-1391, 05:55 بعد از ظهر
بنظر شما مارک راپیدو چجوره؟خوبه؟ازون بهترم مارکی هس؟

amo hosein
07-08-1391, 06:09 بعد از ظهر
dainese از رپیدو بهتره.من با دلار 2200 خودمو ترکوندم 130شلوارشو گرفتم.ولی خیلی راحتم.
دوست عزیز باید بگردی که قیمت خوب بدست بیاری.این شلوارو الان 350میدن ولی بگردی 200هم پیدا میکنی شایدم کمتر.
یه کاپشن گرفتم با دلار2200 شد 98تومن دوسستمون که یکی از کاربرای سایته تو قرار ملاقاتی گفتند همون روز ها که مت تهیه کردم گرفتند230.
پس فقط حواستو جمع کن.ارزون هم پیدا کردی نگیر بازم بگرد شاید قیمت مناسب تر از اون گیرت اومد.

محمد سوزوکی@
07-08-1391, 06:14 بعد از ظهر
یه سوال.دست دوم یا نو؟یه تیکه ها چجورین؟

amo hosein
07-08-1391, 06:26 بعد از ظهر
نو دیگه.همونمون مونده لباس دست دو بگیریم.این همه برات توضیح دادم یه تشکر نکردی همشهری

محمد سوزوکی@
07-08-1391, 06:38 بعد از ظهر
من نوکرتم حسین جون,دستت درد نکنه بخاطر راهنماییت.یه توضیح میدی درباره ی لباس های یه تیکه؟قیمت هاشون و..

محمد سوزوکی@
07-08-1391, 08:07 بعد از ظهر
یه سوال.من اگه خودم بخوام برم ازون ور آب لباس بیارم ارزون تر درنمیاد؟مثلا بخوام برم مالزی

abolfazls
07-08-1391, 08:41 بعد از ظهر
بعضى مواقع به صورت شانسى مورداى خوبى تو اينترنت پيدا ميشه من خودم سايزم كوچيكه و اصلا فكرشو نميكردم چيز به درد بخورى پيدا كنم كه يه روز يه مورد به پستم خورد كه سايز خودم بود و بسيار كم كاركرد در حد نو كه كاپشن و شلوار و بوت و دستكش باهم خريدم ٤٥٠ كه فقط بوتش فكر ميكنم اين قيمته خلاصه جوينده يابندس بگرد مورد خوب هم پيدا ميشه.

محمد سوزوکی@
07-08-1391, 09:23 بعد از ظهر
آخه من نمیدونم تواینترنت کجاباید بگردم تاموتور یالباس پیدا کنم.اگه میشه راهنماییم کنین که کجای اینترنت باید سرچ کنمو...

amo hosein
07-08-1391, 09:56 بعد از ظهر
تا اونجا که من میدونم لباس یا شلوار تک هم تولید میکنند.من تک تک خریدم.مثل همونه.ولی اگه تک بگیری مثل همون جفتش شاید پیدا نشه.

saeid1346
07-08-1391, 11:19 بعد از ظهر
سلام دوستان لباس برای موتور 250 سی سی میخوام پیشرو پارس 250 سی سی به نظرتون چه لباسی بگیرم مناسبه براش !؟ با توجه به این که حداکثر سرعتی که میرم 110 یا 100 باشه

abolfazls
08-08-1391, 12:13 قبل از ظهر
آخه من نمیدونم تواینترنت کجاباید بگردم تاموتور یالباس پیدا کنم.اگه میشه راهنماییم کنین که کجای اینترنت باید سرچ کنمو...

سايت زياده ولى اكثرأ istgah.com niyazeroz.com هستش برو بگرد انشاالله پيدا ميكنى(عرض كردم شانسى مورد خوب گير مياد)

محمد سوزوکی@
08-08-1391, 05:56 قبل از ظهر
دوستان یه لباس نو پیدا کردم یه تیکه هس یعنی کاپشن وشلوار بهم چسبیده,چرمی هس بامحافظ میگه250تومن خوبه؟

amo hosein
08-08-1391, 06:06 قبل از ظهر
عالیه.مارکش چیه؟

محمد سوزوکی@
08-08-1391, 06:19 قبل از ظهر
راستش مارکشونمیدونم

محمد سوزوکی@
08-08-1391, 09:05 بعد از ظهر
دوستان کلاه کاسکت چه مارکی خوبه؟میخوام گرون نباشه

---------- Post added at ۰۹:۰۵ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۰۸:۱۰ بعد از ظهر ----------

دوستان یعنی هیچکس هیچ اطلاعاتی ازکلاه برای ریس نداره؟:s (9):

saeed55d
08-08-1391, 10:49 بعد از ظهر
با درود
دوست عزیز توی هر خریدی بحث اول هزینه قابل پرداخت شماست
شما ذکر نکردی برای کلاه چقدر ، برای لباس چقدر قصد داری هزینه کنی

توی کلاه ها چنتا برند مناسب هست که من حدودی با توجه به قیمتهای قبلی براتون ذکر میکنم :
1-ARAI
2-SHOEI
3-VEMAR
4-JOE ROCKET
5-NOLAN

من اینا رو با توجه به کاهش تقریبی قیمتشون براتون طبقه بندی کردم
من خودم از نولان استفاده می کنم . فکر کنم بودجه من و شما به همین محدود بشه
دوست عزیز عمده کاربری شما به نوع موتور سیکلتی که قصد دارید سوار بشید بر میگرده .

سه تا کلاه اول بیشتر توی پیست ها استفاده میشن چون هزینه تهیه کردنشون هم بالاست. اگر قصد استفاده برای جاده و ... دارید که زیاد سرعت بالاتر از 120 تا رو تجربه نمیکنید زیاد هزینه نکنید.

در خصوص لباس هم خدمت شما بگم استفاده از دوتکه راحت تره مخصوصا وقتی موتورسواریتون طولانی میشه
alpinstar مارک قابل قبولیه
هم لباس های مناسب street داره و هم فول ریس
باز هم بستگی به بودجه شما و کاربری شما داره
امیدوارم هرجا هستید شاد و سبز باشید:flower4:

farshid37
08-08-1391, 11:23 بعد از ظهر
کلاه هایی که دوستمون گفتند برند های مطرخ و خوب هستند اما با اوضاع بازار حتی نولان فکر نمی کنم زیر 400 پیدا بشه. من خودم یک مارک چینی گرفتم که استاندارد اروپا و dot آمریکا رو داره. کلاه فک متحرک رو 200 گرفتم مارکش ls2 هست. از این ارزونتر ایندکس تایوان هست و مارک راپیدو که ظاهرا یکی از وارد کننده های ایرانی این مارک رو روی کلاه هایی که از چین وارد می کنه می زاره.بعید می دونم البته استاندارد داشته باشن حداقل مدل های ارزونش احتمالا استاندارد رو ندارند.

irooniraper021
09-08-1391, 12:56 قبل از ظهر
داداش یا نخر یا میخری یه درست حسابیشو بخر که خیالت راحت باشه که ایمنه ....... برای یه ست کامل باید با این وضع دلار 6 تومن هزینه کنی که شاید به نظر گرون بیاد ولی یادت باشه سلامتیت از هر چیزی واجب تره پس دنبایه جنس های متفرقه و کیفیت پایین نگرد

farshid37
09-08-1391, 01:11 قبل از ظهر
حرف شما از یک نظر درسته که جنس خوب بهتره و ایمنتره و.... ولی فکر نمی کنید همه چی باید به همه چیمون بیاد؟ با موتور مثلا 2 میلیون سن 6 میلیونی منطقیه؟ تناسب هم باید رعایت بشه چون موتور 2 میلیونی هم از موتور 10 میلیونی ایمنی پایین تری داره. البته منظورم خرید کلاه 20 - 30 تومانی نیست اما فکر می کنم برای یک کاربر عادی بالای 200-250 وپول کلاه دادن سنگینه. به هر حال به نظرم سعی کنید کلاهی بگیریر که استاندارد باشه حالا اگه مارک خیلی معروف و عالیم نبود برای استفاده روزمره ایرادی نداره.

hoopaad
09-08-1391, 01:44 قبل از ظهر
حرف شما از یک نظر درسته که جنس خوب بهتره و ایمنتره و.... ولی فکر نمی کنید همه چی باید به همه چیمون بیاد؟ با موتور مثلا 2 میلیون سن 6 میلیونی منطقیه؟ تناسب هم باید رعایت بشه چون موتور 2 میلیونی هم از موتور 10 میلیونی ایمنی پایین تری داره. البته منظورم خرید کلاه 20 - 30 تومانی نیست اما فکر می کنم برای یک کاربر عادی بالای 200-250 وپول کلاه دادن سنگینه. به هر حال به نظرم سعی کنید کلاهی بگیریر که استاندارد باشه حالا اگه مارک خیلی معروف و عالیم نبود برای استفاده روزمره ایرادی نداره.

فرشاد جان من هم در تایید نظر جناب irooniraper021 میگم هر چقدر برای ایمنی خرج کنی کم کردی! شما اگر فرض کنی با همون موتور 2 - 3 تومنی که 100-110 کیلومتر میره خدایی نکرده بخوری زمین بری توی گارد ریل یا بخوری پشت یه ماشین ( من خودم به چشم دیدیم پسره خورد پشت یه ون با کمر خورد تو شیشه عقبش با سر خورد به زمین ) اگر زنده بمونی هزینه درمانت بالایه 60 - 70 تومن میشه! حالا خودت حساب کن!
من باشم با اینکه قیمت ها خیلی بالاست ولی دیگه زیر 600 - 700 برای کلاه نمیدادم! برای لباس هم حداقل 2.5 - 3 رو در نظر بگیر! برای بوت هم 700 - 800!

برای کلاه هم علاوه بر ایمنی به وزن خیلی خیلی توجه کن! چون دائم سر در حال تحمل فشار جی مثبت و منفی و جانبیه وزن کلاه خیلی روی سلامت مهره های گردن موثره! در ضمن تهویه کلاه هم مهمه اگر درست انجام نشه تو هوای گرم کلافه میشی از گرما و تمرکزت کم میشه در هوای سرد هم بخار بازدمت بر میگرده روی طلق جلو و دیدت رو به شدت کم میکنه!

از قدیم گفتن: هر گرونی بی حکمت نیست هر ارزونی بی علت نیست!

farshid37
09-08-1391, 05:05 قبل از ظهر
کلاه من یک سنگینه کلاه فک متحرکم نزدیک حدود یک و نیم کیلو وزن داره. من هم دنبال سبکی بودم ولی وقتی رفتم تو سایت مارکای معروف مثل شویی دیدم فک متحرک های شویی هم همین حدوده وزنشون. شما مارکی که سبک تر باشه سراغ دارید؟ فک ثابت ها 200 گرمی سبک تر هستند. فکر می کنم وزن خودش عاملی هست که شدت ضربه رو دفع و پخش می کنه. در ضمن یک سری از مارک ها 50 درصد قیمتشون بخاطره کیفیت و 50 درصد بخاطر اسمشون هست.

محمد سوزوکی@
09-08-1391, 06:01 قبل از ظهر
باتشکرازهمتون.یه کلاه فک متحرک هست میگه120تومن مارکشم رپیدو هس.وزنشم بدک نبودولی دریچه هایی که توش کارگزاشته بودن خیلی جالب بود.بنظرتون چجوریه؟

farshid37
09-08-1391, 06:37 قبل از ظهر
خوب مهمترین مورد به نظر من بودجه است. اگه بیشتر از این نمی خواهید هزینه کنید احتمالا خوبه. البته اینو هم در نظر داشته باشید که فک متحرک ها سنگین هستند و مزیت خاصی ندارند جز این که می تونید بدون در آوردن کلاه چیزی بخورید. در ضمن ایمنی فک متحرک به خصوص اگه استاندارد نباشه و برند شناخته شده ای نباشه ممکنه از فک ثابت کمتر باشه چون ممکنه در اثر ضربه لولاهاش بشکنه. باز خودتون باید مقایسه کنید و تصمیم بگیرید. ترچبحا اگه استاندارد dot امریکا یا استاندارد اروپا ECE رو داشته باشه.
تو سایت زیر وزن برخی مدل های مارک های معروف اومده و مقایسه شده:
[Only registered and activated users can see links]

شهرام
09-08-1391, 06:52 قبل از ظهر
خلاصه بهت بگم.اگه میخوای خوب باشه .
یه تیکه بخر خوبشو بخر.
یه سری هم به اینجا بزن.

محمد سوزوکی@
09-08-1391, 06:52 قبل از ظهر
البته خودم هم قبلابه این موضوع فکرکردم که شایدموقع زمین خوردن فک باز بشه وصورتم زخمی بشه

شایسته فر
09-08-1391, 06:53 قبل از ظهر
داداش فک متحرک های رپیدو که 100 تومنن
ضمنا یه ایندکس بگیر خودت تفاوتشو با رپیدو می تونی احساس کنی
تو این رنج قیمتها بهترین ایندکس
البته از رپیدو گرونتره مثلا بدون فک رپیدو 50 هست و ایندکس 79!!!!!!!!

محمد سوزوکی@
09-08-1391, 06:58 قبل از ظهر
یعنی تو همین رنج قیمت ایندکس بهترازهمشونه؟

شایسته فر
09-08-1391, 07:09 قبل از ظهر
به نظر من بله
شما خودت یه سری به مغازه کلا کاسکت فروشیا بزنی تفوتو متوجه میشی
هم وزنی خیلی سبک تره هم از لحاظ استحکامی از رپیدو خیلی خیلی بهتره

محمد سوزوکی@
09-08-1391, 08:05 قبل از ظهر
یه سوال>آیاحرف من درسته؟اگه خدایی نکرده خوردم زمین اونوقت ممکنه لولای فک بشکنه وبازبشه وصورتم زخمی بشه.

amo hosein
09-08-1391, 08:11 قبل از ظهر
اگه سیگاری هستی رپیدو فک متحرک بگیر.من تو گمرک گشتم 75تومن گرفتم.آقای شایسته درست میگه 100تومنم میگن.باید بگردی.چند جا گفتند 85 و 90من رفتم یه جا 75 میداد.راحتم باحاش.خوبه.ولی اینکه میگید تو تصادف باز میشه مگه چطوری میخوری زمین که باز شه؟میکشه زمین.از زیر که ضربه نمیخوره.باید جوری ضربه بخوره باز شه مثل مشت از زیر بزنن زیر چونت.خلاصه من راضیم.و این مثال قدیمی یادت باشه هرچی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری.

- - - Updated - - -

اگه سیگاری هستی رپیدو فک متحرک بگیر.من تو گمرک گشتم 75تومن گرفتم.آقای شایسته درست میگه 100تومنم میگن.باید بگردی.چند جا گفتند 85 و 90من رفتم یه جا 75 میداد.راحتم باحاش.خوبه.ولی اینکه میگید تو تصادف باز میشه مگه چطوری میخوری زمین که باز شه؟میکشه زمین.از زیر که ضربه نمیخوره.باید جوری ضربه بخوره باز شه مثل مشت از زیر بزنن زیر چونت.خلاصه من راضیم.و این مثال قدیمی یادت باشه هرچی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری.

محمد سوزوکی@
09-08-1391, 08:14 قبل از ظهر
مرسی حسین جان,راستش گیج شدم نمیدونم بالاخره رپیدوبهتره یاایندکس؟

amo hosein
09-08-1391, 08:21 قبل از ظهر
اینجور که من اطلاع دارم ایندکس بهتره.
موفق باشید.

hoopaad
09-08-1391, 02:10 بعد از ظهر
کلاه من یک سنگینه کلاه فک متحرکم نزدیک حدود یک و نیم کیلو وزن داره. من هم دنبال سبکی بودم ولی وقتی رفتم تو سایت مارکای معروف مثل شویی دیدم فک متحرک های شویی هم همین حدوده وزنشون. شما مارکی که سبک تر باشه سراغ دارید؟ فک ثابت ها 200 گرمی سبک تر هستند. فکر می کنم وزن خودش عاملی هست که شدت ضربه رو دفع و پخش می کنه. در ضمن یک سری از مارک ها 50 درصد قیمتشون بخاطره کیفیت و 50 درصد بخاطر اسمشون هست.

فرشاد جان همونطور که خودت در پست های پایین تر گفتی فک ثابت به متحرک ارجحیت داره! هم سبک تره هم تا حدی ایمنی بالاتری داره! )
درباره برند ها هم درصدی از قیمت به اسم سازنده مربوطه ولی نه دیگه 50 درصد! شما می تونی تفاوت یک کلاه خوب و استاندارد رو با یک کلاه غیر استاندارد دراین موارد بدونی:

1. نحوه جذب و پخش ضربه در سازه کلاه! ( هر چقدر وزن کمتر باشه " اندازه حرکت " یا " مومنتوم " کمتر خواهد بود و انرژی ناشی از ضربه کمتر!
2. توانایی چشمگیر در تهویه بهتر هوا!
3. ساختار داخلی ( پوشش داخلی ) طوری طراحی میشه که علاوه بر راحتی راکب ،در طولانی مدت کوبیده و چروک نشه و سر در کلاه لق نزنه! والبته دوام خوب در برابر شستشو!
4. طلق ها مناسب هم برای جلوگیری از عبور اشعه ماورای بنفش در روز و هم از بین بردن بازتاب نور چراغ های روبرو درشب!

اگر تاثیر تمام این موارد رو در نظر بگیرین! + سواری لذت بخش + زیبایی من به شخصه مجاب میشم که پول بیشتری بابت یک کلاه با برند شناخته شده بدم! ( کلاه یه کله که بیشتر ندارم! )

اینم چند برند معروف که البته من به شخصه Shoei رو انتخاب میکنم!
Shoei
AVG
Icon
Shark
MOMO
Nolan
Arai
HJC
KBC
Schuberth

Milad_2Rbo
09-08-1391, 02:37 بعد از ظهر
مرسی حسین جان,راستش گیج شدم نمیدونم بالاخره رپیدوبهتره یاایندکس؟
من خودم ایندکس دارم.خدارو شکر تا حالا تصادفی نداشتم که بگم چطوره.ولی از نظر نشستن روی سر و راحتی مناسبه.کلاه های برند ایندکس از 50 60 تومن شروع میشه میره رو به بالا.رپیدو هم همینطور.به نظرم رپیدو بخر نسبت به ایندکس بهتره.(تاپیک کلاه کاسکت هم یه نگا بنداز)

farshid37
09-08-1391, 04:51 بعد از ظهر
فرشاد جان همونطور که خودت در پست های پایین تر گفتی فک ثابت به متحرک ارجحیت داره! هم سبک تره هم تا حدی ایمنی بالاتری داره! )
درباره برند ها هم درصدی از قیمت به اسم سازنده مربوطه ولی نه دیگه 50 درصد! شما می تونی تفاوت یک کلاه خوب و استاندارد رو با یک کلاه غیر استاندارد دراین موارد بدونی:

1. نحوه جذب و پخش ضربه در سازه کلاه! ( هر چقدر وزن کمتر باشه " اندازه حرکت " یا " مومنتوم " کمتر خواهد بود و انرژی ناشی از ضربه کمتر!
2. توانایی چشمگیر در تهویه بهتر هوا!
3. ساختار داخلی ( پوشش داخلی ) طوری طراحی میشه که علاوه بر راحتی راکب ،در طولانی مدت کوبیده و چروک نشه و سر در کلاه لق نزنه! والبته دوام خوب در برابر شستشو!
4. طلق ها مناسب هم برای جلوگیری از عبور اشعه ماورای بنفش در روز و هم از بین بردن بازتاب نور چراغ های روبرو درشب!

اگر تاثیر تمام این موارد رو در نظر بگیرین! + سواری لذت بخش + زیبایی من به شخصه مجاب میشم که پول بیشتری بابت یک کلاه با برند شناخته شده بدم! ( کلاه یه کله که بیشتر ندارم! )

اینم چند برند معروف که البته من به شخصه Shoei رو انتخاب میکنم!
Shoei
AVG
Icon
Shark
MOMO
Nolan
Arai
HJC
KBC
Schuberth

اگه آدرس زیر رو ببینید می بینید کلاه های معروف مثل شویی هم خیلی سنگین هستند از 1200 تا 1800 وزنشون هست و نوضیح داده برای داشتن بعضی از استاندارد ها به ناچار بره بالا. البته من منکر کیفیت بهتر این مارک ها نیستم ولی به بودجه خودم هم نگاه می کنم مثلا بین تندر و مگان من تندر رو انتخاب می کنم چون حس می کنم تفاوت های فنی و ایمنی اونقدر نیست که مثلا نزدیک دو برابر قیمت داشته باشه و ریزه کاری ها و ظرافت ها و زیبایی هم تو شرایط فعلی مالیم اونقدر برایم اهمیت نداره که اون پول رو بخوام ضرف خرید مگان کنم/. البته اگه پول زیادی بیاد دستم مثلما انتخابم فرق می کننه.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شایسته فر
09-08-1391, 05:01 بعد از ظهر
داداش حسین اون موقع که رپیدو فک متحرک 75 تومن بود رو خدا بیامرزه
قیمتی که میدی مال 3-4 هفته ی پیشه داداشی

amo hosein
09-08-1391, 05:13 بعد از ظهر
به جون جفتمون 2الی 3روزه گرفتم.دیروزم رفتم همین قیمت میداد.بیا بریم نامردم نگیرم برات همین قیمت.

saeed55d
09-08-1391, 10:13 بعد از ظهر
داداش یا نخر یا میخری یه درست حسابیشو بخر که خیالت راحت باشه که ایمنه ....... برای یه ست کامل باید با این وضع دلار 6 تومن هزینه کنی که شاید به نظر گرون بیاد ولی یادت باشه سلامتیت از هر چیزی واجب تره پس دنبایه جنس های متفرقه و کیفیت پایین نگرد

با درود مجدد به همه عزیزان
فرمایش شما رو تائید میکنم اما به شرط اینکه دوست ما بخواد موتور فول ریس سوار بشه و البته مشکل مالی نداشته باشه
من کاملا با شما موافقم که به عنوان مثال کلاه arai و agv وshoei رقیب مشابه نداره و ضریب امنیت بسیار بالا و ورودی هوای استاندارد و عالی داره ، میزان الیاف کربن بکار فته درونش معرکه و استاندارده ولی دوست عزیز آیا همه ما توان خرید این کلاه ها رو داریم ؟؟

دوست عزیز ما ذکر نکردن قصد موتورسواری در چه سطحی رو دارن چون ابزار و لوازم هر محیط متفاوته.
اگر فول ریس باشه من موافقم برای سلامتتیتون زیاد هزینه کنید . لباس آلپین چرم با صابونی ضخیم ، دستکش کربن و بوت آلپین استفاده کنید.
اگر قصد تجربه سرعت های بالا رو ندارید به index و rapido اکتفا کنید
برای مواردی که قصد موتورسواری طولانی مدت دارید لباس دوتکه استفاده کنید چون رفتن جهت امور قضای حاجت و ... شما رو به دردسر میندازه.

در خصوص کلاه های فک متحرک بهتون بگم که :
درسته که فک متحرک ها کارائی بیشتری دارن ولی بسته به نوع و قدرت ضربه ای که به اونها وارد میشه امنیت اونها سوال بر انگیز میشه .
برادر من کنار جدول ایستاده با فک متحرک زمین خورد و آسیب ندید ولی آیا اگر شما 85 کیلومتر سرعت داشته باشد و با همین کلاه زمین بخورید تضمینی هست چفت کلاه باز نشه ؟؟؟؟

پیشنهاد میکنم کلاه فک ثابت بگیرید و این نگرانی رو هم نداشته باشید.

همیشه شاد و سبز و موتورسوار سالم باشید ، سلامتی بزرگترین نعمته

محمد سوزوکی@
09-08-1391, 10:38 بعد از ظهر
باتشکرازهمه دوستان,من برای پیست میخوام,البته هردفعه ای هم رالی خارج ازشهرهم میریم,برای همین زیادسرعتم بالانیست شایدفوقش120یا130تابرم,هزینه هم حدود100الی130تومنه.حالابااین مشخصات کدام ازین سه مدل بدردمن میخوره؟شویی-ایندکس-رپیدو

farshid37
09-08-1391, 10:46 بعد از ظهر
شویی دور و بر یک میلیون باید باشه بین راپیدو، اینتکس و سایر مارک های چینی موجود تو بازار انتخاب کنید. یک مارک چینی دیگم بود یکی از دوستان می گفت خریده به نظر بد نمیومد. فکر کنم تاپیک تجهیزات موتور سواری بود که صحبتش شد.

شایسته فر
09-08-1391, 10:48 بعد از ظهر
داداشی شویی رو قیمتشو نمی دونم ولی بین راپیدو و ایندکس بلاشک ایندکس سر تر هست
شما خودتم می تونی با یکبار سر گزاشتن تفاوت رو احساس کنی(برای بار .....رم)

- - - Updated - - -

شویی دور و بر یک میلیون باید باشه بین راپیدو، اینتکس و سایر مارک های چینی موجود تو بازار انتخاب کنید. یک مارک چینی دیگم بود یکی از دوستان می گفت خریده به نظر بد نمیومد. فکر کنم تاپیک تجهیزات موتور سواری بود که صحبتش شد.
داداشی ایندکس چینی نیست
تایوانیه!!!!!!!!!!

اروین
09-08-1391, 11:16 بعد از ظهر
داداش شویی اصل نزدیک 4 میلیونه

- - - Updated - - -

shark HJC shoei کلاه های حرفه این قیمتشون از حداقل 1 میلیون 1.5 شروع میشه

farshid37
10-08-1391, 12:06 قبل از ظهر
اینجا رو هم نگاه کنید بد نیست:

saeed55d
10-08-1391, 12:08 قبل از ظهر
باتشکرازهمه دوستان,من برای پیست میخوام,البته هردفعه ای هم رالی خارج ازشهرهم میریم,برای همین زیادسرعتم بالانیست شایدفوقش120یا130تابرم,هزینه هم حدود100الی130تومنه.حالابااین مشخصات کدام ازین سه مدل بدردمن میخوره؟شویی-ایندکس-رپیدو

دوست عزیز با هزینه شما و با توجه به کاربری شما اول index و بعد rapido
shoei بالای 1.5 برای شما آب می خوره
دستکش rapido درجه 2 خیابانی حدود 65 تا 80 هم فراموشت نشه
شاد و سبز باشید

محمد سوزوکی@
10-08-1391, 12:26 قبل از ظهر
پس کلاه ایندکس,دستکش راپیدو,لباس هم باتوجه به راهنماییه دوستان بهتره دوتیکه باشه.مرسی

محمد سوزوکی@
12-08-1391, 09:27 بعد از ظهر
دوستان یه روپوش محافظ دیدم مثل جلیقه نجات میموند از سینه,کمر,آرنج,ساعد وهمه جای بدن البته بالاتنه محافظت میکرد باید روکاپشن موتورسواری میپوشیدم میگفت180تومن.می ارزیده؟

amo hosein
12-08-1391, 09:58 بعد از ظهر
همشهری سرویس کردی.بخر دیگه.

abolfazls
14-08-1391, 02:08 قبل از ظهر
اين لباسى كه بهت گفتم شلوار و كاپشن دو تيكه هست و به هم زيپ ميشه و بوت و دستكش(البته دستكشش همچين مالى نيست) من خريدم ٤٥٠ و تمام چرم هست.25127

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeed55d
15-08-1391, 08:58 بعد از ظهر
دوستان یه روپوش محافظ دیدم مثل جلیقه نجات میموند از سینه,کمر,آرنج,ساعد وهمه جای بدن البته بالاتنه محافظت میکرد باید روکاپشن موتورسواری میپوشیدم میگفت180تومن.می ارزیده؟

نه دوست عزیز
برای یه امر مهم خورده هزینه نکن
مستقیم کاپشن و شلوار بگیر
برزنتی بگیری بهتر از این خورده ریز هاست
اینکه میگم برزنتی چون منطقا نمیتونی برای چرم نو هزینه کنی
اگه دست دوم چرم گیرت اومد بگیر ولی برای این خورده ریز ها هزینه نکن

شاد و سبز و سلامت باشید

محمد سوزوکی@
24-11-1391, 02:34 بعد از ظهر
این دستکش هارو امروز خریدم 35000تومن2840528406یه کاپشن رپسول مثل علی جانسون خریدم250000تومن ویه زانو وساق بند خریدم 50000تومن.عکساشونو درآینده میزارم

yasharazary
24-11-1391, 02:46 بعد از ظهر
مبارکه

!NAVID!
24-11-1391, 03:37 بعد از ظهر
سلام خسته نباشید
ببخشید که اینجا میپرسم نخواستم تاپیک بزنم
این ([Only registered and activated users can see links]) دستکش چند در میاد

Ali.K
24-11-1391, 07:44 بعد از ظهر
این دستکش هارو امروز خریدم 35000تومن2840528406یه کاپشن رپسول مثل علی جانسون خریدم250000تومن ویه زانو وساق بند خریدم 50000تومن.عکساشونو درآینده میزارم

مبارکت باشه محمدرضا عکساشو بذار داداش از کجا گرفتی؟

محمد سوزوکی@
24-11-1391, 07:51 بعد از ظهر
مبارکت باشه محمدرضا عکساشو بذار داداش از کجا گرفتی؟ مرسی داداش علی.از حسین آباد تو حکیم نظامی از آقا اسماعیل گرفتم خودش موتورسواره میاد توپیست مغازه داره اونجا هم تجهیزات میاره هم لوازم موتور هم خودموتورسنگین.

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشید
ببخشید که اینجا میپرسم نخواستم تاپیک بزنم
این ([Only registered and activated users can see links]) دستکش چند در میاد اتفاقا همین مغازه که من این دستکش ها رو خریدم این نوع دستکش رو هم داشت میگفت 200000تومن قیمتش هست

جانسون
24-11-1391, 08:03 بعد از ظهر
ایول محمد جان بهترین کاروکردی داداش مبارکخ اشالا هیچوقت زمین نخوری.... عکسه رپسولتم بزار راستی دست کشت مثل منه من قبله گرونیا گرفتم 15 ت الان 35 شده :دی

!NAVID!
24-11-1391, 08:44 بعد از ظهر
مرسی داداش علی.از حسین آباد تو حکیم نظامی از آقا اسماعیل گرفتم خودش موتورسواره میاد توپیست مغازه داره اونجا هم تجهیزات میاره هم لوازم موتور هم خودموتورسنگین.

- - - Updated - - -

اتفاقا همین مغازه که من این دستکش ها رو خریدم این نوع دستکش رو هم داشت میگفت 200000تومن قیمتش هست
اقا بگو یه صفرشوبرداره نقدا بدم:دی

محمد سوزوکی@
24-11-1391, 08:50 بعد از ظهر
اقا بگو یه صفرشوبرداره نقدا بدم:دی:gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile: :gigglesmile::gigglesmile:اگه میخاس یه صفرشو برداره که من 35000تومن نمیدادم این دستکشو بخرم

!NAVID!
24-11-1391, 08:58 بعد از ظهر
ناراحت نشی ها اما ارزش نداره ۳۵ تومن بدی برای اونا

کوروش
24-11-1391, 09:13 بعد از ظهر
ناراحت نشی ها اما ارزش نداره ۳۵ تومن بدی برای اونا
داداش گل اتفاقا ارزش داره من رپیدوش رو خریدم 40 تومن با مشت بزن تو دیوار اصلا احساس نمیکنی
سیکن هاش از پلاستیک فشرده شده و توش از کربن و موقعه تصادف از برگشتن انگشت جلوگیری میکنه هر کی میخواد بره گمرک 2 تا کلاه کاسکت فروشی گمرک میفروشه حدود 40 تومت

!NAVID!
24-11-1391, 09:15 بعد از ظهر
داداش گل اتفاقا ارزش داره من رپیدوش رو خریدم 40 تومن با مشت بزن تو دیوار اصلا احساس نمیکنی
سیکن هاش از پلاستیک فشرده شده و توش از کربن و موقعه تصادف از برگشتن انگشت جلوگیری میکنه هر کی میخواد بره گمرک 2 تا کلاه کاسکت فروشی گمرک میفروشه حدود 40 تومت

میشه یه عکس از دستکش هات بزاری

جانسون
24-11-1391, 09:19 بعد از ظهر
اتفاقا خیلی خیلی واقعا ارزش داره..... هم دستکش ...و لباس زانو بندت... قیمتم خوب خریدی ولی دستکشو لباسو یکم بالا گرفتی

محمد سوزوکی@
24-11-1391, 09:26 بعد از ظهر
منی که موتور میخام سوار بشم ارزش داره برای سلامتیم ملیون ملیون خرج کنم ولی حالا چون پول نداشتم اینارو خریدم وگرنه حاضر بودم ملیون ملیون برای سلامتیم وامنیت جونم خرج کنم.آره داداش علی یکم دستکشو لباسو بالاگرفتم ولی خیالم خیلی خیلی راحت شد.تازه میخام فوم محکم از حنس محافظای خودش بگیرم وخودم تقویتش کنم.میخام براش کول بزارم وکنار شکم روی دنده ها رو براش فوم بزارم

!NAVID!
24-11-1391, 09:32 بعد از ظهر
من منظور بدی نداشتم ببخشید
منم حاضرم برا سلامتیم میلیون میلیون خرج کنم
اما به نظر این دستکش ها یکم نازک هستن(کف دست)

محمد سوزوکی@
24-11-1391, 09:43 بعد از ظهر
من منظور بدی نداشتم ببخشید
منم حاضرم برا سلامتیم میلیون میلیون خرج کنم
اما به نظر این دستکش ها یکم نازک هستن(کف دست) کف دست یکم نازک هست اما یه آستری داخلش هست یه لایه پارچه محکم ولی نازک بیرونش هست که همین دونه های ریز روشه ووسطشم یه لایه کربن هست که استحکام میبخشه بهش

!NAVID!
24-11-1391, 09:53 بعد از ظهر
راضی هستی؟
کلا برات چند در اومد و چی ها خریدی؟

محمد سوزوکی@
24-11-1391, 09:59 بعد از ظهر
آره داداش راضیم انصافا خیلی باحاله دستکش ها-یه کاپشن رپسول خریدم250تومن یه دستکش 35تومن یه زانو بند عالی 50تومن وکلاه فک متحرک راپیدو90تومن در کل شد425تومن

اروین
25-11-1391, 01:50 قبل از ظهر
با این قیمت ها لباس و کلاه در حد ضعیف هست.جنس خوب میخوای باید 4 تومن فقط لباس بخری بجز کلاه

محمد سوزوکی@
25-11-1391, 01:55 قبل از ظهر
با این قیمت ها لباس و کلاه در حد ضعیف هست.جنس خوب میخوای باید 4 تومن فقط لباس بخری بجز کلاه اتفاقا یکی از دوستام از آمریکا میخواست برام لباس بفرسته میگفت2.5آمریکایی اصل یه تیکه بود دو تیکه هم میشد ولی خوب من اینقها نمیتونسم هزینه کنم وهم اینکه اون لباس برای موتورسواران حرفه ای هست نه کسانی مثل من که هنوز اول راهن

اروین
25-11-1391, 02:06 قبل از ظهر
داداش یه بوت بخوای بخری جنس خوب باید 1300 پول بدی.

- - - Updated - - -

کلاه هم که بخوای مدل های مختلف زیاده که خوباش از2 تومن داره به بالا خود شویی یه مدل داره میپرسم یادم نیست یکی از بچه ها داره نزدیک 4 تومنه

- - - Updated - - -

دستکش خوب هم بخوای باید حداقل 300 چوق بدی تا بالاتر

محمد سوزوکی@
25-11-1391, 02:06 قبل از ظهر
داداش یه بوت بخوای بخری جنس خوب باید 1300 پول بدی. بله قیمت بوت بالاهست ولی این لباسی که میخاس بفرسه قاچاق بود براهمین این قیمت در میومد دستکش حرفه ای هم که اصفهان امروز پرسیدم از200تومن شروع میشه کلاه هم شویی از4تومن شروع میشه البته تمام حرفه ایاش

جانسون
25-11-1391, 02:15 قبل از ظهر
اروین 4 ت بدی بعد بشینی رو هیو مگلی دایلیم ؟؟؟ خوبی؟؟ یدفه بگو قیمته موتورت پول لباس بدی؟؟ همینا زیادم هست رو این موتورا....

اروین
25-11-1391, 02:19 قبل از ظهر
حرفت درست. اگه کسی بودجش میرسه جونتو تضمین میکنی.

- - - Updated - - -

حالا نه 4 تومن ولی یه لباس در حد 1 بخری خوبه

محمد سوزوکی@
25-11-1391, 02:28 قبل از ظهر
حرفت درست. اگه کسی بودجش میرسه جونتو تضمین میکنی.

- - - Updated - - -

حالا نه 4 تومن ولی یه لباس در حد 1 بخری خوبه
امان از بی پولی داداش:icon_pf _99_:

کوروش
25-11-1391, 08:16 قبل از ظهر
امان از بی پولی داداش:icon_pf _99_:
داش گلم همین لباس ها عالیه و درجه بندیشون هم خوبه !!!
ببین با مگلی همین ها کافیه موتورت که رفت بالا کیفیت لباس هم میره بالا همون دست کش ها تو دست عالی کاپشنش هم گرمه هم مقاوم/ توقع وقتی باید بالا بره که با یه ار 1 بخوای بالا 250 تا بری که لباست باید مقاوم باشه بتونه ضربه رو تحمل کنه
منم دقیقا کلاهی که سرته خریدم البته اول مهر دست کش های منم مثل تو هستش واسه من مارک رپیدو هستش
فقط یه کاپش کم دارم یه زانو بند و از همه مهمتر یه مگلی :gigglesmile:

محمد سوزوکی@
25-11-1391, 03:02 بعد از ظهر
28435اینم عکس از تمام تجهیزات

erfan.557
25-11-1391, 09:45 بعد از ظهر
28435اینم عکس از تمام تجهیزات

دادا مبارکت باشه.
کتت چرمه ؟؟؟

محمد سوزوکی@
25-11-1391, 09:48 بعد از ظهر
دادا مبارکت باشه.
کتت چرمه ؟؟؟
مرسی داداش آره تمام چرمه بجز قسمتای نارنجی که برزنت هست

اروین
25-11-1391, 11:32 بعد از ظهر
مبارکه

amir74
26-11-1391, 03:00 بعد از ظهر
دوستان الان یه بوتی بخوایم بخریم که از پا و ساق پا محافظت کنه چقدر باید هزینه کنیم؟کجای گمرک داره؟

محمد سوزوکی@
26-11-1391, 04:36 بعد از ظهر
دوستان الان یه بوتی بخوایم بخریم که از پا و ساق پا محافظت کنه چقدر باید هزینه کنیم؟کجای گمرک داره؟ بوت های معمولی از250شروع میشه اون چیزی که شمامیگی فکر کنم از400داره به بالا فکر کنم مطمین نیسم

amir74
26-11-1391, 04:40 بعد از ظهر
:hanghead: گفتم شاید 100 150تومن باشه یکی بگیرم:icon_pf _99_::sad:

امیرحسین
27-11-1391, 09:58 قبل از ظهر
سلام
من دنبال دستکش راحت چرمی واسه استفاده داخل شهرم
دیروز رفتم سمت گمرک ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم
اگه آدرس چندتا فروشگاه خوب رو بهم بدین ممنون میشم
قیمتم اگه دارین بگین
سپاس

Sent from my iPad using Tapatalk HD

محمد سوزوکی@
28-11-1391, 12:20 قبل از ظهر
سلام
من دنبال دستکش راحت چرمی واسه استفاده داخل شهرم
دیروز رفتم سمت گمرک ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم
اگه آدرس چندتا فروشگاه خوب رو بهم بدین ممنون میشم
قیمتم اگه دارین بگین
سپاس

Sent from my iPad using Tapatalk HD دستکش راپیدو درجه دو خیابانی که یکی از دوستان تو صفحه های قبل معرفی کردن دستکش های خوبی هستن اما متعصفانه قیمت ندارم

amir74
28-11-1391, 12:25 قبل از ظهر
راپیدو من قیمت دارم 35تومن هست شهر ما.

امیرحسین
28-11-1391, 05:00 بعد از ظهر
ممنون
توی تهران بورس لوازم موتور سواری کجاست؟

abolfazls
28-11-1391, 05:50 بعد از ظهر
ممنون
توی تهران بورس لوازم موتور سواری کجاست؟

ميدان رازى (گمرك)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

امیرحسین
29-11-1391, 04:34 بعد از ظهر
ممنون ولی گفتم اونجا جنس به درد بخور پیدا نکردم

erfan.557
30-11-1391, 07:34 بعد از ظهر
ميدان رازى (گمرك)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

بله گمرک بورس موتور هس ولی کلا ۲-۳ مغاذه بشتر نیس که لوازم ایمنی موتو دارن من شنیدم مولوی هم هس حالا دوستای تهرانی راهنمایی کنن چون خودم هم دنبال یه ست چرم هستم.
ممنون.

شایسته فر
30-11-1391, 08:00 بعد از ظهر
داش عرفان بیشتر از 2-3 مغازه هستا!!!
از میدون به سمت مولوی بری سمت راست خیابوووون پره!!

محمد سوزوکی@
06-12-1391, 10:32 بعد از ظهر
بچه ها یه سوال/میخاسم شلوار بخرم دیدم شلوارای ریس قیمتاش بالاس میخام شلوار کراس بخرم.حالا میخام ببینم شلوارای کراس از چند شروع میشه قیمتاش؟

- - - Updated - - -

فقط فوریه ممنون میشم زود جواب بدین تشکر

محمد سوزوکی@
07-12-1391, 11:14 بعد از ظهر
بچه ها یه سوال/میخاسم شلوار بخرم دیدم شلوارای ریس قیمتاش بالاس میخام شلوار کراس بخرم.حالا میخام ببینم شلوارای کراس از چند شروع میشه قیمتاش؟

- - - Updated - - -

فقط فوریه ممنون میشم زود جواب بدین تشکردوستان فوریه کسی نیس کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟:wall3::wall3::wall3:

Ali.K
07-12-1391, 11:26 بعد از ظهر
دوستان فوریه کسی نیس کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟:wall3::wall3::wall3:

محمدرضا میخوای برات بپرسم؟

محمد سوزوکی@
07-12-1391, 11:35 بعد از ظهر
محمدرضا میخوای برات بپرسم؟ فدای تو داداش.اگه توراه که داری میری دانشگاه موتوری دیدی یه قیمت برام بگیر خبرشو بهم بده مرسی شرمنده

Ali.K
07-12-1391, 11:37 بعد از ظهر
فدای تو داداش.اگه توراه که داری میری دانشگاه موتوری دیدی یه قیمت برام بگیر خبرشو بهم بده مرسی شرمنده

دشمنت شرمنده
نزدیک خونمون یه لوازم سنگین فروشی هست ازش یه سوالی میکنم با یه دوتا موتوری سر راه

محمد سوزوکی@
07-12-1391, 11:45 بعد از ظهر
مرسی لطف میکنی.پس منتظرم اس بده

جانسون
08-12-1391, 10:41 بعد از ظهر
محمد من پرسیدم شلدر از 220 شوروع میشه به بالا.... مدل رپیدو فوکس چینی

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 10:46 بعد از ظهر
داداش جانسون مطمینی؟فقط شلوار میخاما؟پس چرا میگن از60تومن به بالا؟فکرنمیکنم شلوار کراس اینقدرها قیمت داشته باشه ها؟

hamed510
08-12-1391, 10:51 بعد از ظهر
عاغا این کلاه کاسکت ها همشون تک سایزن!!!!؟ دیروز رفتم بازار هرچی کلاه گزاشتم سرم نشد که نشد! اصلا با اندازه سر ما جور نمیشه!
حالا کسی میدونه سایز بندی دارن یا نه!؟ قیمتش چطور از چند شروع میشه که جنسش خوب و قابل استفاده هم باشه!( حرفه ای نباشه ها)

محمد سوزوکی@
08-12-1391, 10:58 بعد از ظهر
عاغا این کلاه کاسکت ها همشون تک سایزن!!!!؟ دیروز رفتم بازار هرچی کلاه گزاشتم سرم نشد که نشد! اصلا با اندازه سر ما جور نمیشه!
حالا کسی میدونه سایز بندی دارن یا نه!؟ قیمتش چطور از چند شروع میشه که جنسش خوب و قابل استفاده هم باشه!( حرفه ای نباشه ها) آره داداش سایی بندی داره.فک متحرک ها از120شروع میشه مارک راپیدو وفک ثابت فکر میکنم از100تومن/برای سایز سر شما هم باید بگردین

hamed510
08-12-1391, 11:01 بعد از ظهر
آره داداش سایی بندی داره.فک متحرک ها از120شروع میشه مارک راپیدو وفک ثابت فکر میکنم از100تومن/برای سایز سر شما هم باید بگردین

ممنون ولی تو شهر خودمون(اردبیل) هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم همشون تک سایز هست!
مرسی

mos_takdel
07-07-1392, 09:49 قبل از ظهر
سلام ب همه

بچه ها میخوام کلاه و دستکش ریس بخرم تو اصفهان جایی هست ک بم معرفی کنین؟؟ ممنون

soleymani
07-07-1392, 09:55 قبل از ظهر
دوستان کسی تجربه دستکش و کاپشن موتورسواری
از کشور تایلند رو داره؟
حدود قیمت و...
اگه سایتی هست که مدل ها شو ببینم معرفی کنند

Unregistered1
07-07-1392, 10:17 قبل از ظهر
سلام ب همه

بچه ها میخوام کلاه و دستکش ریس بخرم تو اصفهان جایی هست ک بم معرفی کنین؟؟ ممنون

دوست عزیز بهترین راه خرید از طریق سایتهای مربوط به این کار هستش.....

دوستان کسی تجربه دستکش و کاپشن موتورسواری
از کشور تایلند رو داره؟
حدود قیمت و...
اگه سایتی هست که مدل ها شو ببینم معرفی کنند

اگه میخوای خودت بری بیاری دیگه احتیاجی به سایت نیستش....به هر حال خرید از اونجا خیلی واست ارزونتر میوفته....اصولا" تو ایران موتور و لوازم مربوط به موتور خصوصا" پوشاک خیلی گرونتر از قیمت و ارزش واقعیه
اون وسیله هستش...

soleymani
07-07-1392, 10:37 قبل از ظهر
خوب دارند دایی هام می رند
منم می خوام از هر کدوم چند مدل عکس بدم ببینن وتوی گوشیشون بریزم که سبک لباساش رو بدونند و در جریان باشند

Unregistered1
07-07-1392, 10:55 قبل از ظهر
برو تو سایت یه برند خاص مثلا" آلپین استار.....مطمئنا" برندی مثل الپین تو تایلند نمایندگی داره.....برو تو سایتش یا اینکه حضوری برو گمرک...پاساژ رازی...طبقه منفی یک....اونجا یه نمایندگی غیر رسمی الپین استار هستش..

برو اونجا ببین و انتخاب کن...

farshid37
07-07-1392, 11:08 قبل از ظهر

soleymani
07-07-1392, 11:26 قبل از ظهر
فرشاد جان دستت درد نکنه توی گوگل زدم
اولین سایت اینو آورد
ممنون