PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دزدگیر و ضبط برای موتور سیکلت

eshgh_namordeh
14-12-1389, 08:15 قبل از ظهر
من چون خودم یک ذره الکترونیک کار کردم ترجیح دادم این دو تا را خودم بسازم هم قیمت خیلی ارزونی پیدا میکنه هم اینکه هر چی دوست داری میتنی توش بزاری

اول دزدگیر :
من دزدگیری میخواستم که به این ترتیب عمل کنه :
کلید خاموش کن اضطراری که روی فرمون هست ازش استفاده میشه
اول اینکه وقتی سوئیچ را وصل میکنیم برق وارد مدار شده دستگاه روشنه اما کلید خاموش کن اضطراری قطعه و باید اول کلید ریموت را بزنیم تا اون کلید وصل بشه بعد استارت بزنیم تا روشن بشه
دوم اینکه با ریموت بتونیم هر وقت خواستیم کلید قطع کن را فعال کنیم خامو ش بشه
هر وقت هم موتور را خامو ش کردیم خود به خود کلید قطع کن عمل کنه
اما این قسکت را فقط برای پلیسها گذاشتم که وقتی در کمال ناجوانمردی موتور را میبرن یکبار که خاموش کردن دیگه روشن نشه نتونند داغونش کنند . یا اگه موتور روشن بود یکی پرید پشتش سریع با ریموت خاموشش کنیم

کلید دوم ریموت هم دزدگیر را فعال میکنه که به یک شوک سنسور وصله مثل ماشین و یک آژیر که اگه تحریک شد 30 ثانیه آژیر میزنه
میتونستم مثل تصویریها درست کنیم که به خودمون اطلاع بده اما نیازی نیست چون اصلا نمیتونیم زیاد از این موتورها دور بشیم .
این را اگه خواستید براتون میسازم یا اگه الکترونیک کار کردید نقشه هاش را میزارم

----------
ضبط صوت :

دیدم اگه بخوام ضبط ماشین بزارم کلی جا میگیره و دردسره واقعا دزدبرش هم خوبه باید یک کاری میکردم دیده نشه جاگیر نباشه قابل حمل باشه واسه همین اومدم این کار را کردم :

از یک mp3 پلیر یا mp4 فرقی نداره که کوچیک باشه استفاده کردم و خروجی اون را به یک آمپلی فایر دادم که خودم ساختم و تا 50 وات خروجی داره و میتونیم دو تا بلندگو 50 واتی بهش وصل کنیم و فوق العاده صدای با کیفیتی داره
هنوز بلندگوها را تصب نکردم اما دیدم داخل فلاپها را به اندازه یم دایره بلندگو میشه برید و داخل اون نصب کرد هر دو طرف خیلی خوب میشه اصلا هم پیدا نیست . آمپلی فایر هم داخل موتور یک جا کار میزاریم و صداش را ماکزیمممیزاریم و فقط 3 تا سیم با دو تا تغذیه میاریم بالا و با فیش به Mp3 or mp4 player وصل میکنیم و به راحتی میتونیم صدا کم و زیاد کنیم آهنگ عوض کنیم و مهمتر از همه وقتی موتور را میزاریم یک جا راحت برش میداریم میبریمش با خودمون چون فقط با دو تا فیش وصله
وقتی صدا را بلند کنیم با بلندگوی 35 واتی حدودا 5/1 آمپر جریان میکشه که کمی زیاده پس باید برق را مستقیم از باطری بگیریم و زیاد هم بلند نکنیم اگه صداش نصفه باشه که به راحتی شنیده بشه 700 میلی آمپر جریان میکشه که فوق العاده خوبه و بهتر دیدم اگه این کار را کردیم یک کلید اضافه کنیم چراغ جلو را بتونیم خاموش روشن کنیم که به برق موتور فشاری نیاد .

حالا ضبط را که روی موتور نصب کردم عکسش را میزارم

بعدا دیدم تو بازار آمپلی فایر آماده هست دقیقا 7000 تومان من بیچاره کلی لحیم کردم شد 5000 تومان بهتره آماده بخرید اصلا کاری نداره ساختنش
نقشه هاش را اگه دوستان خواستن براتون میزارم

ghost.rider1
14-12-1389, 11:05 بعد از ظهر
افرین خیلی با ذوقی عالیه .ولی به جای ضبطو این حرفا یه دونه از این بلند گوها که واسه موبایل اومده بخر 20 تومن جاسازی که کردی هر موقع خواستی بزن به موبایلتو صداشم بلند کن حالشو ببر.این کارا که تو نوشتی اگه بارون بزنش خراب میشهبه هر حال موتوره.دزد گیرم من یه بار از جلیلوند تو محک پرسیدم گفت نبند.تازه من میخواستم دزدگیر جی پی تصویری از خارج وارد کنم.فکر کنم به خاطر همون فشار به باتری گفت.بعدم راحت می تونن سیم اتصال به باتریو ببرن پس زیاد کارا نیست.

eshgh_namordeh
15-12-1389, 01:11 قبل از ظهر
اون که .واسه موبایله خوبه فقط جا سازیش تو موتور سخته اگه زیر بزاریم که صداش در نمیاد رو هم بزاریم جا نداره موتور هم یک جا بزاریم دزد میبره اون را
دزدگیر کلا برای پلیس نصب میکنم هه هه :biggrin: اما خوب در کل دزدگیر برق زیادی مصرف نمیکنه خیلی خیلی مصرفش کمه. میشه یک باطری کوچیک هم باهاش بست میتونید رو موتور ببندید هیچ مشکلی هم ایجاد نمیکنه

آمپلی را توی یک جعبه پلاستیکی گذاشتم آب نخوره البته لا به لای فلاپها آب نمیره

اما اون روز فکر کردم با این اگزوزها که دوستان میبندن صدا خودمون هم نمیشنویم چه برسه به ضبط من که اگزوز فابریکش را بستم صدا نده
این چراغش که روشنه خیلی برق مصرف میکنه 50 وات باشه یعنی 4 آمپر و این فوق العاده زیاده در حالی که دزدگیر در حد میلی آمپر هست ضبط های معمولی هم 2 آمپر اما خوب خارجیها کاشون درسته حتما طوری ساختن که مشکلی ایجاد نکنه .
این برف و سرما هم که خونه نشین کرده ما را خدا کنه عید اینجوری نشه چه بارون بیاد چه نیاد میگن صرفه جوئی کنید فقط بدبختیش مال ماست

ghost.rider1
15-12-1389, 12:43 بعد از ظهر
فکر کنم بهترین راه برای اهنگ گوش دادن رو موتور که البته بسیار خطرناک حسن همین چتر باکس که رو کلاه نصب میشه و250 قیمتشه اینجا .صدای باد به بلندگو سره بعدم پلیس می گیرش.

atropat
04-03-1390, 11:58 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

eshgh_namordeh
04-03-1390, 04:52 بعد از ظهر
آمپلی فایر را میخواهید یا دزدگیر؟

کیت آمپلی را توی جمهوری بعد از پل حافظ پاساژ امجد طبقه اول سمت راست یک مغازه هست گذاشته پشت ویترین میفروشه از اون بخری بهتره تا خودت بسازی
اگه دزدگیر را خواستی بگو برات نقشه اش را بفرستم

Babak
04-03-1390, 10:59 بعد از ظهر
صدایضبط شو شنیدم خیلی باحاله دمت گرم علیرضا خیلی خلاقی پسر تو:24::flower4::999::smilies(113)::smilies(113):

02109002
29-06-1390, 11:26 قبل از ظهر
با سلام خدمت تمامی برادران
برای راحتی کار و با کلاس بودن برین یکی از این دزدگیر های flash خور بگیرید که هم رم میخوره هم فلش ...

ARSH
29-06-1390, 12:03 بعد از ظهر
آقا خیلی خیلی پرچمت بالاست به این میگن خلاقیت

reza KTM
29-06-1390, 05:44 بعد از ظهر
آمپلی فایر را میخواهید یا دزدگیر؟ کیت آمپلی را توی جمهوری بعد از پل حافظ پاساژ امجد طبقه اول سمت راست یک مغازه هست گذاشته پشت ویترین میفروشه از اون بخری بهتره تا خودت بسازیاگه دزدگیر را خواستی بگو برات نقشه اش را بفرستمفکر میکنم نقشه رو توسایت بزاری بهتره که بقیه هم استفاده کنند نه تو ایمیل

02109002
23-12-1390, 06:15 بعد از ظهر
علیرضا چی شد؟
نقشه رو نذاشتی که؟

eshgh_namordeh
23-12-1390, 10:19 بعد از ظهر
دزدگیر نیاز به آی سی داره که برنامه نویسی میشه و دوستانی که آشنائی ندارند به کارشون نمیاد ،
آینده یک دزدگیر در حال ساخت هست با قیمت کم و امکانات زیاد برای بچه های سایت میزاریم

02109002
23-12-1390, 10:24 بعد از ظهر
چه عجب تونستیم به حرفت بیاریم

چند شبه میای و میری ، سکوتی عجیب وجودت رو فرا گرفته .....:gigglesmile:

eshgh_namordeh
24-12-1390, 12:06 قبل از ظهر
ممنون
خیلی کارم زیاد شده فکرم درگیره حتما بیشتر بین شما دوستان میام

Adrian
23-10-1392, 08:41 بعد از ظهر
با سلام خدمت تمامی برادران
برای راحتی کار و با کلاس بودن برین یکی از این دزدگیر های flash خور بگیرید که هم رم میخوره هم فلش ...

ببخشید از کجا باید تهیه کنیم؟

- - - Updated - - -

نقشه دزدگیرو برا منم بفرستین مرسی ممنون:icon_pf _99_:دیگه دارم میمیرمممممممممممم:sad: با اجازه

02109002
14-12-1392, 06:04 بعد از ظهر
با سلام

از فروشگاه های لوازم یدکی و همچنین فروشگاه سیستم امنیتی خودرو

37434

hamidmojrem
14-12-1392, 07:05 بعد از ظهر
دوست عزیز امپلی فایر رو از چه مغازه هایی تهیه کنیم دوست عزیز اگ طرز تهیه امپلی فایرو بگی ممنون میشم چون خودم رشتم برقه و اگ میشه عکس از سییتم صوتی ک رو ک درست کردی بزاری خیلی خوبه و نتقشه بستنشم بزار

hamidmojrem

eshgh_namordeh
15-12-1392, 02:35 بعد از ظهر
آمپلی فایر از آی سی lm2576 استفاده کن فقط با دو تا خازن را میفته ، یک هیت سینگ هم بزار براش کافیه صداش توپپپپ ، دیتاشیتش نقشه اش هست

hamidmojrem
15-12-1392, 04:36 بعد از ظهر
کجا نقشش هست تو سایتی کجاست؟؟؟

hamidmojrem

02109002
17-12-1392, 08:28 قبل از ظهر
درود ...

اگر اشتباه نکنم منظور علیرضاجان این سایت بود

[Only registered and activated users can see links]

eshgh_namordeh
17-12-1392, 12:39 بعد از ظهر
اسم امپلی را اشتباه نوشتم ببخشید
این را خریداری کنید : tda8560

hamidhassas
22-11-1393, 12:57 بعد از ظهر
آموزش نصب دزدگیر بر روی موتورسیکلت ([Only registered and activated users can see links])

tak3az
23-11-1393, 01:45 قبل از ظهر
فکر کنم بهترین راه برای اهنگ گوش دادن رو موتور که البته بسیار خطرناک حسن همین چتر باکس که رو کلاه نصب میشه و250 قیمتشه اینجا .صدای باد به بلندگو سره بعدم پلیس می گیرش.

همین چتر باکس رو همه کلاهی بسته میشه؟

ash
23-07-1396, 06:47 قبل از ظهر
آقا نقشه رو بزار استفاده کنیم دیگه...

hamidmz1999
05-03-1398, 12:55 بعد از ظهر
داداشام اگه کسی میتونه کمک کنه میخوام یه سیستم واسه موتور درست کنم به شماره واتساپم پیام بده ممنونم ۰۹۰۳۹۸۸۰۸۴۴
اینستا hamidmz1999