PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور سواری تو دبی

reza KTM
12-12-1389, 07:51 قبل از ظهر
سلام به همه بچه های پورتال 619
من میخواستم بدونم از بچه ها کسی اطلاعاتی در باره اجاره کردن موتور یا ماشین در کشور همسایه مثل امارات داره؟
اصلا موتور اجاره میدن؟

mohamad javad
12-12-1389, 12:03 بعد از ظهر
من میخواستم بدونم از بچه ها کسی اطلاعاتی در باره اجاره کردن موتور یا ماشین در کشور همسایه مثل امارات داره؟
اصلا موتور اجاره میدن؟

سایت هارلی دیویدسون دبی رو نگا کن؛اجاره میدن؛
ماشین هم هلتها اکثرا ماشین اجاره میدن؛اینم یه سایت germanrac.com

BKING
12-12-1389, 01:07 بعد از ظهر
اصلا موتور اجاره میدن؟

سلام

بله معمولا همه جا اجاره مي دن

متاسفانه من نمي دونم چند و چطوره:11:

Alireza
12-12-1389, 01:40 بعد از ظهر
بهترین جا واسه کرایه موتور تایلنده گواهی نامه هم نمیخواد

BKING
12-12-1389, 01:55 بعد از ظهر

دوره نزديك تر سراغ نداري؟:29::happy4:

reza KTM
12-12-1389, 01:58 بعد از ظهر
سایت هارلی دیویدسون دبی رو نگا کن؛اجاره میدن؛
ماشین هم هلتها اکثرا ماشین اجاره میدن؛اینم یه سایت germanrac.com

تو این سایت اجاره همه چی بود غیر از موتور

---------- Post added at 01:58 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

تایلند بلیطش خیلی گرونه نمی صرفه بریم اونجا
منم تعریف تایلندو زیاد شنیدم ولی تا حالا نشنیدم کسی بره دبی سوار موتور شه شما شنیدید
راهنمایی کنید

Alireza
12-12-1389, 04:34 بعد از ظهر
منم نشنیدم تایلند بری 1 هفته 700 800 در میاد دبی هم همچین ارزون نی

mohamad javad
12-12-1389, 05:47 بعد از ظهر
اون سایت برا رنت ماشینه؛
برا موتور این یه نمونش
harley-davidson.ae

king2002
12-12-1389, 06:28 بعد از ظهر
ولی تا حالا نشنیدم کسی بره دبی سوار موتور شه شما شنیدید
راهنمایی کنید
اگه منظورتون موتور سنگینه ، خودشون هم تو شهر زیاد سوار نمیشن
شاید در طول یک روز خوش آب و هوا هم یک موتور سنگین نبینین
معمولا فقط شب ها دور هم جمع میشن حول و حوش جمیرا و ....

mohamad javad
12-12-1389, 07:29 بعد از ظهر
آره برا منم جالب بود؛موتور سنگین کم بود؛
یکی دوتا بیشتر ندیدم اونم یکیش s1000rrبود؛ تا دیدمش یاد نوویا افتادم!
همین یکی برا کل سفر کافی بود؛

reza KTM
13-12-1389, 09:13 قبل از ظهر
منم نشنیدم تایلند بری 1 هفته 700 800 در میاد دبی هم همچین ارزون نی

حالا کار من معلوم نیست شاید بتونم هتل رو با 200 تومان واسه یه هفته ردیف کنم بلیطم خیلی یشه 300 میشه 500 ولی تایلند بلیطش فقط 600 تومانه

---------- Post added at 09:13 AM ---------- Previous post was at 09:08 AM ----------

آره برا منم جالب بود؛موتور سنگین کم بود؛
یکی دوتا بیشتر ندیدم اونم یکیش s1000rrبود؛ تا دیدمش یاد نوویا افتادم!
همین یکی برا کل سفر کافی بود؛

محمد جواد میتونی بیشتر راهنمایی کنی تو که رفتی اصلا همچین جایی نبود واسه کرایه؟
میگن تو آلمان حتما باید لباس داشته باشی نمیدونید تو دبی همچین قانون هایی هست یا نه؟
قیمت هایی که تو سایت زده به درهمه دیگه؟

mohamad javad
13-12-1389, 09:39 قبل از ظهر
والا من چون با خانواده رفته بودم زیاد دنبالش نرفتم؛
بهتره دنبال نمایندگی موتورا بگردی اونا اجاره میدن ؛قیمت تو سایت ها هم به درهم هست؛
گواهینامه هم که باید بین المللی باشه؛
من که ندیدم لباس موتور اجباری باشه؛

Alireza
13-12-1389, 11:30 قبل از ظهر
تایلند بلیط هواپیمایی ماهان با ویزا در میاد 500
اونجا هم هستن سوییت اجاره بدن که شبی 30 40 دلار برات در بیاد
کلا اگه واسه موتور میخوای بری فقط تایلند

Kenji
13-12-1389, 01:11 بعد از ظهر
منم نظرم رو تایلند هست فقط!!!

دوبی جای آدم نیست بابا.

بری تایلند یه ماه به ازای هر روز تعریف داری برای دیگران بکنی.

از زمین تا آسمون فرق می کنه حتی اگه 2 برابر خرج دوبی داشته باشه می ارزه

مهدی مریدا
13-12-1389, 06:23 بعد از ظهر
توصیف اینجانب از دبی :
بیابانی است بی آب و علف برای لذت بردن از قسمت زیر شکم . تایلند خیلی زیباتر و دیدنی تره . ولی خوب دبی به خاطر بی آب و علف بودنش خیلی بزکش کردن ( اتوبانای سر عت آزاد ، کاباره ، فروشگاههای آنچنانی ، هتلهای .........) .

حسـن
13-12-1389, 07:57 بعد از ظهر
905
پاتایا

MCP
13-12-1389, 10:13 بعد از ظهر
توصیف اینجانب از دبی :
بیابانی است بی آب و علف برای لذت بردن از قسمت زیر شکم . تایلند خیلی زیباتر و دیدنی تره . ولی خوب دبی به خاطر بی آب و علف بودنش خیلی بزکش کردن ( اتوبانای سر عت آزاد ، کاباره ، فروشگاههای آنچنانی ، هتلهای .........) .

اتفاقا اون قسمتی که شما از دوبی مثال زدی ، مقر اصلی و جهانیش همون تایلند است!
هزینه ها در دوبی بالاتر از کشورهای دیگه است. از هتل تا خوراک و اجناس .... اما در تایلند همه چیز قیمت بسیار مناسبی داره.
دوبی اتوبان سرعت آزاد داره ؟ نشنیدم.
کاباره و فروشگاه انچنانی و هتلهای ... در همه کشورهای جهان به غیر ایران موجود است!
موتور سواری در تایلند خیلی بهتر و راحت تره. تو دوبی هم میشه اما کشور امارات قوانین رو دقیق اجرا میکنه و احتمالا مشکلاتی براتون بوجود میاد...
تو تایلند موتور های معمولی که هیچ.. اما موتور های سوپر اسپرت هم شرایط کرایه سخت تری داره و هم گواهینامه می خواد و احتمال اینکه پلیس شما رو متوقف کنه و مدارک بخواد بسیار زیاد است.
استفاده از کلاه قطعی و بقیه موارد به پلیس ربط داره . اصولا کرایه کردن موتور فقط گواهینامه و پاسپورت و پول لازم داره! اما سواری گرفتن و مصائبی که امکان داره پیش بیاد به خودتون ربط داره.

Mohammad
14-12-1389, 01:34 قبل از ظهر
به صحبت های آقا امیر اضافه کنم اگر توی تایلند در شهر بیش از 60 تا برید احتمال دیپورت شدنتون رو به 3000 درصد افزایش خواهید داد.
دوبی بهترین قانونش اینه که تحت هیچ شرایطی کسی تعقیبتون نمی کنه ولی وقتی بیان بالاسرتون و بگیرن بر خلاف اکثر جاهای دنیا علاوه بر جریمه نقدی، زندان هم داره که متاسفانه به خاطر دیپلماسی در حد بندس لیگا زندان رو هم باید توی امارات گذروند و مجرم مسترد نمیشه.
بهترین جا برای این کارا انگلیس هست، چون از پیست تانک تا موتو کراس و سوپر بایک داره.
همچنین توی کویت هم می تونید برای کرایه موتور برید اما به این صورت که شما موتور رو از دست دوم فروشی های بندر احمدی اگر استباه نکنم می خرید، اما باهاش شرط می کنید که مثلا 10 روز می خوامش، بعد از 10 روز می رید پس می دید و یه مبلغی کم می کنه.
اما اجاره ماشین به مراتب راحت تره.
توی تایلند بیشترین آمار تصادف ماله هموطنان عزیز ست که توی جاده های تک باند خارج از شهر متاسفانه دچار صانحه میشن. به همین خاطر تا حدودی سخت گیری بیشتر شده جهت دادن موتور اجاره ای.

reza KTM
16-12-1389, 03:09 بعد از ظهر
از همتون ممنون بابت راهنمایی هاتون ولی من به هر دلیلی (درست یا غلط) شاید برم دبی به همین دلیل فقط میخواستم آمار کشور امارات رو بدونم که محمد جواد سایتی که بهم معرفی مرد خیلی خوب بود
وگرنه هیج جا تایلند نمیشه واسه موتور سواری
اگر کسی اطلاعات بیشتری داشت فقط و فقط در مورد موتور سواری تو دبی توضیح بده

king2002
16-12-1389, 04:17 بعد از ظهر
از همتون ممنون بابت راهنمایی هاتون ولی من به هر دلیلی (درست یا غلط) شاید برم دبی به همین دلیل فقط میخواستم آمار کشور امارات رو بدونم که محمد جواد سایتی که بهم معرفی مرد خیلی خوب بود
وگرنه هیج جا تایلند نمیشه واسه موتور سواری
اگر کسی اطلاعات بیشتری داشت فقط و فقط در مورد موتور سواری تو دبی توضیح بده
به دو صورت میشه اونجا موتورسواری کرد
یکی داخل شهر و دیگری خارج شهر که بصورت آفرود هست و بصورت تور موتور در اختیار قرار میدن
حالا منظور شما دقیقا کدومشه

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

این یه سایت:
Welcome To M.G.Motorsports ([Only registered and activated users can see links])
این هم یکی دیگه که آفرود کرایه میده ولی نه برای تو شهر
Sand Storm - Home ([Only registered and activated users can see links])

reza KTM
17-12-1389, 12:39 قبل از ظهر
به دو صورت میشه اونجا موتورسواری کرد
یکی داخل شهر و دیگری خارج شهر که بصورت آفرود هست و بصورت تور موتور در اختیار قرار میدن
حالا منظور شما دقیقا کدومشه

این یه سایت:
Welcome To M.G.Motorsports ([Only registered and activated users can see links])
این هم یکی دیگه که آفرود کرایه میده ولی نه برای تو شهر
Sand Storm - Home ([Only registered and activated users can see links])

من به زبان کاملا ساده میخوام بدونم اگر رفتم دبی میتونم یه موتور 750 یا 1000 اجاره کنم برم مثلا برم واید وادی نه چیز دیگه یا آفرود و ...
اون سات ها رم سر زدم تو سایت بالایی نوشته اجاره موتور از 500 یورو یا درهم؟
خیلی گرون نیست؟

king2002
17-12-1389, 09:36 قبل از ظهر
به زبان ساده موتور اجاره کردن تو دبی مشکله
چون اگر قیمتش هم مناسب باشه که نیست ، نیاز به تضمین داره مثل کارتهای اعتباری یا افرادی که اونجا ساکنند