PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بسیار جدی با پالس 220

farabico2
24-07-1391, 09:23 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان گرامی و اساتید محترم

من مشکل بسیار جدی با موتورم دارم که تا کنون کسی نتوانسته این مشکل را حل کند به همین دلیل تصمیم گرفتم با شما اساتید فن در میان بگذارم تا راهنمایی از شما دوستان بگیرم

حدود یکماه پیش من یکدستگاه موتور پالس 220 مدل 90 خریداری کردم در همان ابتدا که خریدم متوجه شدم که قسمت سیلندر و سر سیلندر موتور باز شده ولی قسمت پایین و گریبکس دست نخورده بود چون صدای موتور طبیعی بود و مشکلی نداشت خریداری کردم پس از مدتی حدود یک هفته در اتوبان زمانیکه تخت گاز میرفتم (با دور موتور 7.5 ) بیکباره صدای موتور عوض شد و خاموش شد به موتور سازی مراجعه کردم موتور را باز کرد سیلندر تراش خورد پیستون تعویض شد مجدد 10 روز بعد دوباره همین اتفاق تکرار شد و موتور قفل کرد اینبار سیلندر و پیستون و شاتون و پمپ روغن همه کاملا تعویض شد و دوبار 8 روز بعد همین اتفاق تکرار شد دوباره سیلندر رفت تراش پیستون 0.25 خریدم و درست شد دوباره دیشب همین اتفاق تکرار شد بخدا خسته شدم نمیدانم چه کار باید کار موتور را درست کنم و بفروشم ؟؟؟:waiting: درست کنم نگه دارم :wall3: یا آتیش بزنمش ؟؟؟؟

کسی از دوستان موتور ساز حرفه ای را در تهران میشناسد که معرفی کند ؟

راستی پرسیدم پالس 2 تا نمایندگی تعمیرات داره یکیش تو شاهپوره زنگ زدم میگن تا 10 روز دیگه وقت نداریم .

واقعا شرکت پالس گند زده با این موتور ساختنش :1tongue:

لطفا کمک کنید :grouphugg:

شایسته فر
24-07-1391, 09:30 بعد از ظهر
یه تعمیرگاه توپ هست سمت غرب تهران
خواستی آدرسشو بدم

Milad_2Rbo
24-07-1391, 09:38 بعد از ظهر
یه تعمیر گاه توپ هست سمت گمرک(قزوین)
خواستی ادرسشو بدم

RAMIN1
24-07-1391, 09:44 بعد از ظهر
يه تعميرگاه تو قلمستون هست كارش خيلي خوبه اكثرا سنگين تعمير ميكنه يا كراس250يا هاي و zxولي كارش تعمير سنگين هستش فكر كنم درد 220تو هم اونم درمون كنه چند روز پيش يه cbr1000ريخته بود داشت تعمير ميكرد
يه تعميركارهم هست اونم حرف نداره خيليم معروفه فقط اگه رفتي اينجا بگو خود احمدآقا(احمدسوزوكي)تعميرش كنه شاگردشم خوبه ولي خودش واقعا حرف نداره استاده
اگه ميخواي آدرس جفتشو بدم يه سر بزن

farabico2
24-07-1391, 10:13 بعد از ظهر
با سپاس فراوان از دوستان لطفا در صورت امکان آدرس تعمییرگاههه رو برام ارسال کنید ممنونم

gto
24-07-1391, 10:22 بعد از ظهر
نمی خوام نا امیدبشی ولی ببین این موتور برا شما اومد نداره ردشکن بره اخه چقدر میخوای بری خرجش کنی شما فقط گیربکس این موتورا عوض نکردی همین کلی برای یه موتور هندی پول دادی خریدی سه دفعه هم خرجش کردی کمکم اندازه یه موتور نو هزینه این موتور کردی
ولی اگه ساخیش فقط روغن شول توش بریز

شایسته فر
24-07-1391, 11:19 بعد از ظهر
سمت غرب تهرانه
خیابان کمیل نرسیده به کمالی سمت راست یه خیابونه به نام خرمشهر
داخل خرمشهر که شدی، 100 متر پایین تر از کمیل سمت چپ یه گاراژه
از هرکی بپرسی مرادی بهت نشون میده

saeed55d
24-07-1391, 11:58 بعد از ظهر
يه تعميرگاه تو قلمستون هست كارش خيلي خوبه اكثرا سنگين تعمير ميكنه يا كراس250يا هاي و zxولي كارش تعمير سنگين هستش فكر كنم درد 220تو هم اونم درمون كنه چند روز پيش يه cbr1000ريخته بود داشت تعمير ميكرد
يه تعميركارهم هست اونم حرف نداره خيليم معروفه فقط اگه رفتي اينجا بگو خود احمدآقا(احمدسوزوكي)تعميرش كنه شاگردشم خوبه ولي خودش واقعا حرف نداره استاده
اگه ميخواي آدرس جفتشو بدم يه سر بزن

آقا رامین با عرض ادب
اینجائیکه میگید دایلیم هم تعمیر میکنه ؟

M@hy@r
25-07-1391, 12:01 قبل از ظهر
من یه جارو به شما معرفی میکنم فوق العاده است اسمش موتورسازی محمد هست خیلی وقته موتورای مختلف میبریم پیشش ، کارش عالیه ، واقعا استاد هست هر مشکلی باشه برطرف میکنه آدم خوش برخوردی هم هست
آدرس: میدان شهدا خیابان مجاهدین اسلام نبش خیابان موتور سازی محمد
(دقت کنید این آخر آخر خیابون مجاهدین اسلام هست ، از اون جا به بعد یه خیابونه به اسم شهید مصطفی خمینی دست چپش میخوره به بهارستان دست راست میخوره به پل چوبی و میدان امام حسین)
هر قطعه ای هم لازم داشت میتونید از گمرک تهیه کنید (نیم ساعت از موتورسازی فاصله داره) یا از خیابان هفده شهریور از میدان شهدا به سمت خراسان که مرکز موتور بعد از گمرک هست 4-5 دقیقه فاصله داره از موتورسازی
ایشالا که درست میشه

- - - Updated - - -

نمی خوام نا امیدبشی ولی ببین این موتور برا شما اومد نداره ردشکن بره اخه چقدر میخوای بری خرجش کنی
مطمئن باش نفر بعدی که بخره چقدر ناله و نفرین میکنه میگه این موتورو انداختن بهم !
صداقت تو فروش خیلی خوبه ، ثواب داره

RAMIN1
25-07-1391, 12:08 قبل از ظهر
آقا رامین با عرض ادب
اینجائیکه میگید دایلیم هم تعمیر میکنه ؟
داداش خوراكه شه خيلي دايليمو مگلي نينجا ميبرن پيشش
برو ميدون قزوين برو تو قلمستون يه ذره بري پايين به يه چهاراره كوچيك ميرسي سمت چپتو نگاه كني ميبيني تعميرگاهشو
دايليم خيلي ديدم پيشش ببرن موتور125يا حجم پايينم نگاه نميكنه

kawasaki
25-07-1391, 12:31 قبل از ظهر
داداش احمد سوزوکی از وقتی اسم در کرد کارش دیگه خوب نیست
دایلیم و ..... هم اصلا ندیدم تا حالا دم مغازش.
تو ابتدای کمیل یه تعمیر گاه تخصصی باجاج هست نبش کوچه است میگن کارش خوبه.

RAMIN1
25-07-1391, 06:16 قبل از ظهر
داداش احمد سوزوکی از وقتی اسم در کرد کارش دیگه خوب نیست
دایلیم و ..... هم اصلا ندیدم تا حالا دم مغازش.
تو ابتدای کمیل یه تعمیر گاه تخصصی باجاج هست نبش کوچه است میگن کارش خوبه.
دايليمو سنگين و كه آدرس دادم تو قلمستونه احمدرو بايد بري بهش بگي فلاني منو فرستاده رفيقم 6سال كار كنش بود من هر دفعه رفتم گفتم از طرف فلانيم اون منو فرستاده كارمو نميده به شاگردش
احمدآقا اگه خودش دست به آچار بشه كارش حرف نداره قيمت ناموسن خيلي خوب حساب ميكنه حداقلش كه واسه من خيلي توپ حساب ميكرد

kawasaki
25-07-1391, 06:52 قبل از ظهر
داداش حالا ناراحت نشو
هر کی کار یه تعمیر کار رو قبول داره
من برای کمک به اون دوستمون گفتم وگرنه هیچکدومشون اشنای من نیستن که تبلیغشون رو کنم.

RAMIN1
25-07-1391, 07:06 قبل از ظهر
داداش حالا ناراحت نشو هر کی کار یه تعمیر کار رو قبول دارهمن برای کمک به اون دوستمون گفتم وگرنه هیچکدومشون اشنای من نیستن که تبلیغشون رو کنم.حق با شماست هه هه

RED-LINE
25-07-1391, 07:21 قبل از ظهر
شایسته فر جان خیابون خرمشهر و کمیل سمت غرب هست؟!

موترتون رو ببرید نمایندگی به نظر من.

شایسته فر
25-07-1391, 09:04 قبل از ظهر
شایسته فر جان خیابون خرمشهر و کمیل سمت غرب هست؟!

موترتون رو ببرید نمایندگی به نظر من.
جنوب غربی چون شمایی!!!!!:flower4:

farabico2
25-07-1391, 08:38 بعد از ظهر
دوستان گرامی از راهنمایی های شما عزیزانذ بسیار سپاس گذارم خواستم در صورت امکان هرکدام از دوستان بنابه تجربه و نظر شخصی خودشان اشکلال کار را در چه میبینند ؟ به نظر شما دوستان مشکل از کجاست ؟؟؟ من از دیروز هرچه فکر کردم دیدم سیلند سر سیلند گریبکس تمامشان باز شده پیستون سیلندر شاتون پمپ روغن همه تعویض شده بنه نظر شخص من آیا میشود مشکل از رادیاتور روغن باشد که روغن در آن نمیچرخد و خنک نمیشود و حرارت روغن شدیا بالا رفته تا جائیکه دیگر قادر به خنک کردن موتور نشود ؟؟؟؟؟؟؟؟ البته من تجربه کافی را ندارم

متشکرم:grouphug:

monazzah
25-07-1391, 09:10 بعد از ظهر
دوستان گرامی از راهنمایی های شما عزیزانذ بسیار سپاس گذارم خواستم در صورت امکان هرکدام از دوستان بنابه تجربه و نظر شخصی خودشان اشکلال کار را در چه میبینند ؟ به نظر شما دوستان مشکل از کجاست ؟؟؟ من از دیروز هرچه فکر کردم دیدم سیلند سر سیلند گریبکس تمامشان باز شده پیستون سیلندر شاتون پمپ روغن همه تعویض شده بنه نظر شخص من آیا میشود مشکل از رادیاتور روغن باشد که روغن در آن نمیچرخد و خنک نمیشود و حرارت روغن شدیا بالا رفته تا جائیکه دیگر قادر به خنک کردن موتور نشود ؟؟؟؟؟؟؟؟ البته من تجربه کافی را ندارم

متشکرم:grouphug:

دادا شما یم انجین نو کامل بخر خودتو راحت کن

kawasaki
25-07-1391, 09:11 بعد از ظهر
سلام

با اجازه اساتید محترم
دوست عزیز فکر نمیکنم از رادیات روغن باشه چون اگه این‌جوری بود موتور‌هایی که رادیات ندران همش این‌جوری میشدن

REZA1001R
26-07-1391, 07:08 قبل از ظهر
به نظر من قطعاتی که روی موتور میزاری اورجینال نیست تو بازار هم چینی هست هم هندی تو بسته بندی هم تفاوتی ندارن ولی بسته بندی اورجینال هولوگرام زرد رنگ داره کی وقتی پاکش کنی چند تا حرف زیرش نوشته

قطعات رو از نمایندگی فارس موتور بخر نمایندگی شماره 3
55380133
55372636
مرکزی 88923161

شهروز
26-07-1391, 07:20 قبل از ظهر
منم همین مشکل رو با دایلیمم داشتم...
درست بشو نیست باید ردش کنی...
پیشه مرادی هم خواستید برید ریش بزارید جواب میگیرید....

REZA1001R
26-07-1391, 09:41 قبل از ظهر
باید قطعات رو از نمایندگی بخری احتملا قطعات تقلبی هستش . 2 نوع قطعه توبازار هست چینی و هندی . در ضمن ممکنه قطعات 200 رو به جای 220 بهت بدن چون فرق قیمت خیلی بالاست .

نحوه تشخیص اصل از تقلبی : قطعه اصلی هولوگرام زردرنگ داره که وقتی روش روخراش بدی از بین میره و یه نوشته زیرش مشخصه .

به دفتر مرکزی فارس موتور بزنگ جهت تهیه طعه اصلی
88923161

sorush
26-07-1391, 04:07 بعد از ظهر
خب تراش سیلندرعلتش نرسیدن روغن به رینگ پیستون هست حالا میتونه گرفتگی مجراباشه میتونه خرابی اویل پمپ باشه بایدجستجوکنی که چراروغن نمیرسه؟!

saeed55d
26-07-1391, 04:53 بعد از ظهر
داداش خوراكه شه خيلي دايليمو مگلي نينجا ميبرن پيشش
برو ميدون قزوين برو تو قلمستون يه ذره بري پايين به يه چهاراره كوچيك ميرسي سمت چپتو نگاه كني ميبيني تعميرگاهشو
دايليم خيلي ديدم پيشش ببرن موتور125يا حجم پايينم نگاه نميكنه

آقا خیلی خیلی لطف کردی
ممنونم از راهنمائیت

hamiltoon
26-07-1391, 05:57 بعد از ظهر
من نظر ميدم اگه مشكلت بر طرف شد ما رو دعا كن .اول اينكه موتور رو من شرح ميدم شما بگو كه همينطوري بوده يا نه.موتور به بالا نمي تونه روغن برسونه (يعني رو انگشتي ها و رو بادامك روغن نمي اومد و موتور خشك كار ميكرد و قالپاق سر سيلند باز شده بود )يا سيلند هم باز شده بود .موتور روغن دارشته كامل يا روغن ريزي هم داشته (زير موتور روغن ريزي نداشته)خوب حالا اگه توضيح اول مورد قبول شما هست و پمپ روغنش هم درست بوده باز هم روغن نميرسيده بالا سر سيلند.:قسمت فيلتر روغن كه يه محفظه كوچكي هست رو خوب تميز كن اگر ميتوني با بنزين بشوري بهتره اون جا رو با يه چراغ قوه قوي نگاه كن اگه پوسته داخل اون يه كوچولو هم ترك داشته باشه باعث ميشه فشار روغن كاهش پيدا كنه و روغن رو نتونه با بالا پمپ كنه حتي با اينكه پمپ روغنت نو هست .اگر ديدي حرف من درست بود اونجا رو با چسب دو قولو خوب چسب بزن .هم از داخل هم از خارج(سمت داخل موتور)خشك كه شد چك كنش .من همچين مشكلي داشتم و ديدم كه ترك داره و توجه نكردمبعد يه مدتي موتور 1600 رو به 800 فروختم كه حتي يه سال سوارش نشدم

- - - Updated - - -

چسب كه زدم درست شد و خوب شده بود مشكلي هم ديگه براش پيش نيومد .من رو خيلي اذيت كرد اخه قطعاتش هم تو مشهد نبود موتور صفر خريدن همين مشكل رو داره كه دو سال اول موتور رو هيچكي نميخره واسه لوازم كه نيست تو بازار بهد از اين مدل كم كم زياد شد .الان هم يه 250 اميكو دارم كه با هيچكدوم از اين جديدا عوض نميكنم .هم قطعاتش فراون هست هم خوب راه ميره .هم ارزون ه

sorush
26-07-1391, 06:00 بعد از ظهر
دقیقااقای
:flower4:hamiltoon

hamiltoon
26-07-1391, 06:23 بعد از ظهر
خودت ميتوني اون جا رو نگاه كني و نيازي به بردن جا تعمير كار نيست اگه هم ميتوني سمت فيلتر رو غن رو كامل باز كني (پوسته موتور )از اون طرف (سمت داخل موتور )رو هم خوب بشوري با بنزين و ببيني كه چقدر ترك داره خيلي بهتر ميتوني درستش كني .من مطمئن هستم كه پوسته جاي فيلتر روغن ترك داشته يا برداشته .اينها موتور هند هستنند و الياژ ي كه استفاده ميكنن تازه گي ها خوب نيست واسه همين بعضي ها (طول مدت ساخت يه سري خوب يه سري بد يه سري متوسط )در ميان .اين سياست شركت داريه و نبايد كسي نراحت بشه اخه بايد يه فرقي بين المان ژاپن امريكا روسيه برزيل فرانسه با ايران چين هند باشه يا نه ؟!!!!!!!!

- - - Updated - - -

كشور هاي خوب واسه كيفيت كار ميكنن و همنطور كه ميبينيد تو صنعت و هر كار ديگه موفق هستند اما مثل چين و ايران و... كشور هاي جهان سوم واسه پول كار ميكنند و اين جاست كه عقب ميمونند چون جنسي كه توليد ميكنند يه بار مصرف هست و طرف همچين داغ ميشه كه پشت دستشو داغ ميكنه ديگه جنس نخره .ما هم كه از زير كار در رو هستيم .و خودم كارگر افغان رو استخدام ميكنيم كه برامون بيشتر كار كنه . بعد انتظار داري كشور هند بياد موتور مشتي بزنه كه استفاده كننده 10 سال سوار شه پس كي قطعاتش رو بخره .المان بنز توليد ميكنه به جز قطعت مصرفيش بقيه تا 5 سال ضمانت تعويض داره كه ماشين نو ميده .واسه همين هنوز بنز 190 ديزلش داره خريدو فروش ميشه يا 230 يا 280 كه همه اينها مدلشون زير سال 2000 ميلاديند.اره دوست خوبم يه فرق هايي ماها با اونها داريم .ما حق انتخاب نداريم اونها دارند.ما كپي رايت رو رعايت نمي كنيم اونها ...........و..................................... ..؟!!!

mrrm
08-02-1393, 02:21 بعد از ظهر
با سلام خدمت شما؛

من چون 220 صفر خریدم دوتا دفترچه داشت و سه تا آدرس نمایندگی یکیش تو همون شاپور نزدیک اداره آگاهی هست اون یکی خیابون سبلان و سومی هم خیابان جشنواره چهارراه سیدالشهداء ، که این سومی نمایندگی مرکزیش هست و از نظر قطعات و تعمیرات بهتره چون برای سرویس اولیه برده بودم و ظاهراً یه چیزایی بهشون از یه جایی آموزش دادن. ولی در کل موتورو نباید هر جایی برای تعمیر ببری چون خیلی جاها بلد نیستند و نمی تونن عیب رو تشخیص بدن و بعد الکی یه جایی رو دستکاری میکنن و خرابش می کنن.در مورد موتور شما می تونه از ترانزیستور یا سیستم برق هم باشه ، من قبلاً به مشکلی شبیه این برخوردم ولی با موتور تلاش نه پالس .

موفق باشید.

farzin
13-03-1393, 09:02 بعد از ظهر
آقایون فکر کنم تاحالا او موتورو دوستمون فروخته خب من الان پستو دیدم /جوابشم اینه که موتور هیچ ایراد فنی نداره جز اینکه این پالسها ساختارشون همینطوری آشغاله که صاحبش هم خواسته مثل هوندا 125 که سگ ترین موتور سبک هست باهاش رفتار کنه که پیستون چسبوند.بازم میگم این توی پالس طبیعیه توی فشار زیاد سریع پیستون خراب مبکنه که خودم تعدادش از دستم در رفته که چند تا درست کردم که بعد از تعمیر علتشو به صاحبش گفتمو اونا هم با مراقبت دیگه تکرارش نکردن

میشه بگین پیستون کجا چسبیده ؟؟

h0ssein
13-03-1393, 09:41 بعد از ظهر
چرا چرت میگی دوست عزیز؟

این حرفا چیه؟ بچه های اینجا گاگولن که شما این حرفارو میزنی؟

اونایی که میگن پالس آشغاله من نمیدونم چطوری ازش سواری میگرین ، فقط میدونم فراری هم بدیم دستشون دوروزه میترکونن.