PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز مانور گشت*هاي موتوري پليس

Sination
08-12-1389, 02:24 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
فرمانده نيروي انتظامي* استان*هاي تهران و البرز خبر داد:
آغاز مانور گشت*هاي موتوري پليس
خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي استان*هاي تهران و البرز از آغاز اجراي طرح عملياتي گشت*هاي موتوري ويژه روزهاي پاياني سال در اين دو استان خبر داد.

[Only registered and activated users can see links]

با توجه به فرارسيدن روزهاي پاياني سال، پليس استان*هاي تهران و البرز اجراي عملياتي ويژه*اي را براي افزايش و ارتقاي امنيت عمومي شهروندان در دستور كاري خود قرار داده است.
وي تصريح كرد: يكي از اين اقدامات گشت*هاي موتوري است كه از صبح امروز عمليات 150 يگان موتوري دو نفره در سطح شهرستان*هاي استان*هاي تهران و البرز آغاز شد.
اين مسئول خاطرنشان كرد: هدف از اجراي اين طرح ارتقاي توان عملياتي پليس در اين ايام، افزايش ناوگان پليس سيار در سطح شهرها و بالاخره ارتقاي سطح امنيت عمومي شهروندان است.
اكبرشاهي با بيان اينكه در روزهاي پاياني سال حجم مبادلات پولي شهروندان و كسبه*ها افزايش يافته و همواره در اين روزها شاهد ترافيك سنگين در سطح شهرها هستيم، گفت: با استقرار اين تعداد يگان موتوري دو نفره، سرعت عملياتي پليس افزايش خواهد يافت و مي*توانيم مجرمان را در كمترين زمان تعقيب و بازداشت كنيم.
اين مسئول در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در كرج مبني بر اينكه آيا امسال نيز طرح برخورد با سارقان سابقه*دار در روزهاي پاياني سال اجرا مي*شود، يادآور شد: يكي ديگر از طرح*هاي پليس در اين ايام، كنترل سارقان سابقه*داري است كه با اتمام دوران محكوميت خود هم اكنون آزاد هستند.
فرمانده نيروي انتظامي استان*هاي تهران و البرز عنوان كرد: در اين طرح سارقان سابقه*دار از سوي پليس تحت نظارت و رصد جدي قرار گرفته و تمام رفتار و عملكرد آنها زير نظر مأموران پليس خواهد بود.
اكبرشاهي يكي ديگر از طرح*هاي نيروي انتظامي براي افزايش توان عملياتي پليس در روزهاي پاياني سال را استقرار گشت*هاي ويژه در مناطق جرم*خيز عنوان كرد و گفت: در اين طرح گشت*هايي در نزديكي بازار، پاساژ*ها، بانك*ها و اماكن تجاري مانند طلافروشي*ها مستقر خواهند شد.
وي تصريح كرد: اين گشت*ها در طول روز در مناطق به صورت مداوم تردد كرده و تمام تحركات را زير نظر خواهند داشت. همچنين با فرارسيدن شب و اتمام ساعت كاري بازار، اين گشت*ها در محل مستقر بوده و ماموريت آنها به پايان نخواهد رسيد.
اين مسئول در بخش ديگري از سخنان خود به اجراي طرح*هاي ترافيكي ويژه در نوروز اشاره كرد و ابراز داشت: از پنجم اسفند تا پانزدهم فروردين اين طرح* به دو صورت درون و برون شهري اجرا خواهد شد كه اطلاع*رساني لازم از طريق مراكز ذي*صلاح به مردم اعلام مي*شود.
در ضمن از صبح امروز مانور گشت*هاي موتوري دو نفره با توان 150 يگان عملياتي در شهرستان*هاي استان*هاي تهران و البرز آغاز شد. از اين تعداد 60 يگان در شهرستان كرج مستقر شده*اند.
با اجراي اين طرح،* پليس قادر است در كمترين زمان مجرمان به ويژه سارقان را تحت تعقيب قرار دهد

eshgh_namordeh
08-12-1389, 02:45 قبل از ظهر
بچه ها میگم بیائید همگی بریم خودمون را تسلیم کنیم :biggrin: هر کی موتور داره مجرمه مگه اینکه پس از چند تا فحش و ناسزا شنیدن و در صورت پر رو بازی بازداشت خلافش ثابت بشه !!!

دیدن روباهه فرار میکنه بهش میگن واسه چی فرار میکنی ؟میگه دارن شتر شکار میکنند . میگن خوب تو را چه به شتر آخه !! میگه تا بیام ثابت کنم شتر نیستم پوستمم کندن آویزون کردن

کمپوت یادت نره

مهدی مریدا
08-12-1389, 07:45 قبل از ظهر
خیال مجرمان عزیز راحت باشد . کلیه مجرمین محترم اگر تبانی با کلانتری ها را انجام داده باشند مصون هستند . منظور از مجرمین ایجاد مزاحمت برای مردم بدبخت و گیر دادن الکی است و نمایش قدرت هست .

حسـن
08-12-1389, 02:36 بعد از ظهر
با چه موتوری گشت میزنند ؟؟
دیشب اصفهان چنتا هزار یگان امداد دیدم دارن گشت میزنن
پشمام فر خورد جرات نکردم موتور را بکشم بیرون :sad:

Red Hat
08-12-1389, 03:01 بعد از ظهر
امروز از خونه تا میدان رسالت حداقل 20-30 تا موتور گشتی دیدم.

eshgh_namordeh
08-12-1389, 04:43 بعد از ظهر
یکسال اصفهان رفتم پدری از ما این یگان امداد در آورد عوضی که نپرس -
دو روز پیشم نمیدونستم این سبزها میخواهند قیام کنند با خیال راحت سوار شدیم میگشتیم رسیدم فلکه اول صادقیه دیدم گاردیها دور میدان 100 تا موتور بسیج .... گفتم تمامه من را ببینند موتور خوابیده به جرم اینکه رنگش سبزه - یک خیابون کنار فلکه اول بود رفتم پائین تا اومدم برگردم خونه قبض روح شدم همش پشت اتوبوس و بین ماشینها قایم میشدم
فکر کنم بهتره سند عربی بخریم بی پلاک بگردیم فکر نکنم با پلاک دارش زیاد فرقی کنه حداقل آدم دلش نمیسوزه تازه راحتتر هم فرار میکنه
نمیدونم من ترسو شدم یا شما راحت میگردین تو شهر؟

حسـن
08-12-1389, 04:52 بعد از ظهر
اگه خیلی فکر گرفتن و گشت را بکنی اصلا منفعل میشی و نمی تونی لذت ببری از سواریت:fingersmiley:
من چند شب پیش تو اوتوبان که خیلی خلوت بود داشتم یه 80 تا برا خودم میرفتم یهو دیدم از رمپ ورودی اوتوبان یه بنز
گشت اومد پایین خیلی ترسیدم و تصمیم داشتم فرار کنم اما نمی دونم چی شد فرار نکردم خیلی عادی از کنارش رد شدم
حالا نمیدونم منا ندید یا دید حال و حوصله نداشت :wow:
زیاد با این مسایل فکرت را مغشوش نکن

Mohammad
08-12-1389, 04:58 بعد از ظهر
دیدنت که دیدتت، اگر ریگی به کفشت بود خودت فرار میکردی، کشتارگاه اصلی پمپ بنزین هست.

حسـن
08-12-1389, 05:15 بعد از ظهر
به نظرتون موتور های suzuki gs 1000 یگان که الان 33 سال از عمرشون میگزره با دو تا مامور خیکی میتونه من را با RF بگیره؟؟:297:

Mohammad
08-12-1389, 05:40 بعد از ظهر
احتمالش روی کاغذ وجود داره. اما اگر موتورش سالم باشه توی سرعت می تونه یه حرکتایی بزنه. اما مسلم اینه که شتاب تو بیشتره. خودت حساب کن با حدود 15 لیتر بنزین و 260 کیلو موتور و 2 تا مامور حدود 90 کیلویی میشه حدود 450 کیلو، البته از اونجایی که خودتم خیلی سبک نیستی، فکر کنم بتونی در بری، اما توی مانور جلو gs1000 موتورت حرفی برای گفتن نداره اگه طرف این کاره باشه.

حسـن
08-12-1389, 06:26 بعد از ظهر
البته اینا همش حرفه وقتی مامور مسلح با 1000 پشت آدم باشه من که فکر نکنم بتونم در برم
استرس قالب میشه به آدم
تازه اون صدای نعره های 1000 خودش آدم را میترسونه :32:

eshgh_namordeh
08-12-1389, 09:57 بعد از ظهر
نامردن آخه - من یادمه چراغ را خاموش میکردن توی کوچه پشت درخت ماشین قایم میشدن بعدش که میدیدن رد شدی میذاشتن دنبالت اونم چراغ خاموش اصلا نمیدیدی که دنبالت هستن نزدیک هم که میشدن کلاچ را میگرفتن هیچی صدا نمیمد که آدم بفهمه یک دفه میومد کنارت گاز را تا آخر میگرفت همون لحظه آدم جفت میکرد بعدم میگفت بزن کنار
اصفهان با هیوسانگ Rx 125 بودم همون اوایل که تازه اومد هنوز قیافش براشون عجیب بود مدارک میدادی میگفت باید بره پارکینگ میگفتم برای چی ؟ میگفت مدارک داری خیال میکنی هر کاری دوست داری میتونی کنی ؟ خلاصه 2 بار رفت پارکینگ یک هفته طول کشید درش اوردم یکبار هم 20 نفری بودن ماشین و موتور گفت باید بره پارکینگ گفتم برای چی؟ گفت برای اینکه من میگم !!! گفت کلید را بده گفتم نمیدم زد تو سینه م گفتم مودب باش زد تو گوشم مرتیکه گفت میبرمت سید علی خان بفهمی مودب باش یعنی چی انگار به غرورش بر خورد جلو سربازهاش گفتم مودب باش گفتم دیگه عمرا کلید را بدم - 20 نفری ریختن تو سرم دست و پام را گرفتن کلید را از جیبم در اوردن موتور را بردن بعدش انگار عذاب وجدان گرفت موتور را برگردوند باهام دست داد که من باهاش دست ندادم رفتم دنبال شکایت اما خودش را قایم کرده بود نامرد جای پنجه هاش رو صورتم 3 روزی مونده بود عوضی
این ایرانه ماست . آقا نمازش ترک نمیشه خدا خدا میکنه و خیلیهاشون فکر میکنند واقعا خوبن
بعضی وقتها میگم باید این عوضیها که گیر میدن به آدم را کشت اگه یکی این کار را میکرد دیگه جرات نمیکردن مزاحم بشن عقده اییهای عوضی - ما ایرانیها از اول تاریخمون خائن بودیم همیشه یکی خیانت میکرد دوست داشتم ژاپن بود دوست داشتم چین بود طرف خودش را میکشت برای اعتراض واقعا بی غیرتم شخص خود من بی غیرتم

مهدی مریدا
12-12-1389, 07:42 بعد از ظهر
از موقعی که مغول ها به ایران حمله کردند و نژاد کثیفشون با نژاد ما قاطی شده ، روح پاک آریایی رو از دست رفته بدونین ............ از هر شخصی که تو خیابون می بینی ممکنه هر کاری سر بزنه ، شاید ما هم اگه مامور می شدیم همین کارها رو می کردیم . پس لعنت به چنگیر خان و تیمور لنگ که با اجداد مادری ما .................. کردند و نسل های بعد را به گند کشیدند .:3:

Kenji
12-12-1389, 07:54 بعد از ظهر
از موقعی که مغول ها به ایران حمله کردند و نژاد کثیفشون با نژاد ما قاطی شده ، روح پاک آریایی رو از دست رفته بدونین ............ از هر شخصی که تو خیابون می بینی ممکنه هر کاری سر بزنه ، شاید ما هم اگه مامور می شدیم همین کارها رو می کردیم . پس لعنت به چنگیر خان و تیمور لنگ که با اجداد مادری ما .................. کردند و نسل های بعد را به گند کشیدند .:3:

حاجی جوگیر شدیا.
مردم ایران خوراکشون گنده کردن یه چیزه. بیخیال بابا اجدادمون چه گهی بودن؟ اگه گه نبودن جلوی همون چنگیز و تیمور وامیستادن. اگه منظورت باباشونه، باباشون اگه آدم بود جوری بچشو تربیت می کرد که بتونه جلو چنگیز و مغول مقاومت کنه.

لعنت بر هر چی تعصب و نژاد پرستی و این چرت و پرتاس

با این جملات نژاد پرستانه فقط باعث خنده ی غربی ها به خودمون میشیم. دنیا داره کنار هم پیشرفت می کنه و تا سال 2040 انسان احتمال داره غیرفانی بشه ماها هنوز عقلمون تو بوق سال پیشه که فلانی چی کار کرد و چی گفت. جهنم چی گفت. الان خودمون چی می گیم و چی هستیم.

Mohammad
12-12-1389, 08:11 بعد از ظهر
جدای این مسائل نژادپرستانه، همین الآنم اگر تشریف ببرید سمت تبت می بینید چه آدم هایی هستند و چه منشی دارن، ما نشستیم می گیم عرب سوسمار خور، اما اون عربا شدن مظهر جاه و ثروت توی هالیوود، بی خیال این صحبتا، اگر مردشیم کاری کنیم که 6 نسل بعد نگه مردم این دوره زمونه چه افرادی بودن... همون غربی ها که گویا نژادشون از مریخ اومده تا 400 سال پیش داشتن واسه دزدیدن سیب زمینی با گیوتین اعدام می کردن، اما الآن اعدام لغو شده حتی واسه قتل.
بودیم رو بی خیال، هستیم رو بچسبید.

مهدی مریدا
12-12-1389, 09:16 بعد از ظهر
:98:آقا من اصلا اشتباه کردم حرف زدم . شما متنظور من رو نگرفتید من داشتم از تینت بد ایرانی ها یعنی خودمون صحیت می کردم که هر موقع هر کاری می کنیم خودمون رو جای اون نفر نمی ذاریم ببینیم چه حالی می شه ! در اون لحظه فقط به نمایش قدرت و ضایع کردن نفر فکر می کنیم و تخلیه روانی خودمون . حالا اون مامور هم اگه تو بچگیش بهش ........................ شده باشه ! می خواد تلافیشو سر مردم در بیاره . یه چیزی یگم باور نمی کنید ، نیروی انتظامی در استخدام پرسنلش هیچگونه تست روانی ازشون زمان استخدام نمی گیره ، حالا فرض کنین نفر عغده دنیا تو دلش باشه ( مثلا عغده حقارت ) ، بدبخت اون مردمی که زیر دستش می افتن . فکر کردین این مامورا کین ؟ یارو تو علی آباد سفلی داشته رو زمین بایرش که هیچ وقت محصول نمی ده کار می کرده ، یه نفر رد می شه می گه اصلان آقا هوی ی ی ی !!! می دونی نیروی انتظامی درجه دار استخدام می کنه ؟!!!! یارو هم به همین راحتی وارد این سازمان شده . البته فکر نکنین من رو غرض این حرفو می زنم من خودم یه جورایی نظامی هستم . ولی این مسئله توی افسران دانشکده افسری بسیار بسیار کمتر است ، چون بالاخره نفر 4 سال تحصیل کرده شده پلیس و لی درجه دارا فقط 6 ماه دوره می بینن . بازم ببخشید !

BKING
12-12-1389, 10:55 بعد از ظهر
:98:آقا من اصلا اشتباه کردم حرف زدم . شما متنظور من رو نگرفتید من داشتم از تینت بد ایرانی ها یعنی خودمون صحیت می کردم که هر موقع هر کاری می کنیم خودمون رو جای اون نفر نمی ذاریم ببینیم چه حالی می شه ! در اون لحظه فقط به نمایش قدرت و ضایع کردن نفر فکر می کنیم و تخلیه روانی خودمون . حالا اون مامور هم اگه تو بچگیش بهش ........................ شده باشه ! می خواد تلافیشو سر مردم در بیاره . یه چیزی یگم باور نمی کنید ، نیروی انتظامی در استخدام پرسنلش هیچگونه تست روانی ازشون زمان استخدام نمی گیره ، حالا فرض کنین نفر عغده دنیا تو دلش باشه ( مثلا عغده حقارت ) ، بدبخت اون مردمی که زیر دستش می افتن . فکر کردین این مامورا کین ؟ یارو تو علی آباد سفلی داشته رو زمین بایرش که هیچ وقت محصول نمی ده کار می کرده ، یه نفر رد می شه می گه اصلان آقا هوی ی ی ی !!! می دونی نیروی انتظامی درجه دار استخدام می کنه ؟!!!! یارو هم به همین راحتی وارد این سازمان شده . البته فکر نکنین من رو غرض این حرفو می زنم من خودم یه جورایی نظامی هستم . ولی این مسئله توی افسران دانشکده افسری بسیار بسیار کمتر است ، چون بالاخره نفر 4 سال تحصیل کرده شده پلیس و لی درجه دارا فقط 6 ماه دوره می بینن . بازم ببخشید !

سلام

اين پستت با پست قبليت خيلي تفاوت داره و درست و منطقي به نظر ميرسه

اگر منظورتون اين بود كه كاملا صحيحه اما هيچ ربطي بين حمله اعراب و تينت بد ما وجود نداره

مهدی مریدا
12-12-1389, 11:08 بعد از ظهر
دقیقا منظورم همین بود . ولی خوب دوستان زود موضع می گیرن . من اصلا منظورم نژاد پرستی و این حرفا نبود ...........:4chsmu1: . همه با هم برابرن فقط انسانیت و نوع دوستی آدمه که نشونه فرهنگ و ادب نفره ، که متاسفانه اکثر ما ایرانی ها نداریم .........

Mohammad
12-12-1389, 11:26 بعد از ظهر
البته من به این موضوع اعتقادی ندارم که همه با هم برابرند.
در ثانی به این نکته هم توجه کنید که صحبت شما سر این بود که یکسری مغول از خدا بی خبر ژنشون رو وارد خون ما کردن، اگر این طور بود الآن نشده بودیم 2 دسته، یک سری ها با باطوم یک سری ها با ماسک ضد آلرژی فصلی، متاسفانه همه یادمون رفته به خداوندی خدا چه باطوم به دست چه ماسک به صورت زن همه ایرانی هستیم، توی یک سنگریم و هم وطن، دشمن ما اونایی هستن که 6 ماه زودتر از ما شروع به خالی کردن نفت حوزه مشترک می کنن، همونایی که زور می کنن تخم مرغ ازشون بخریم.
دشمن ما کسانی هستن که باعث این دو دستگی در ایران شدند، یک سری رد بول می خورن و یک سری کتک، اما وقتی جدای عقیده نگاه می کنیم، می بینیم جفتشون عین همن، برنج می خورن، ته دیگ دوست دارن، اما چرا این همه شکاف توی عقایدشون پیدا شده؟
نه به اون شوری و نه به این بی نمکی.
ای کاش می شد مثل ویتنام مجلس آشتی ملی برگزار کرد.
پدران ما یکبار انقلاب کردن و نیازی نیست نسل سوخته ما انقلاب کنه، یکسری ها که تورم رو توی ایران پایه گذاری کردن باید تشریف ببرن، همونایی که هر جا می رفتید دروغ یا راست می گفتن اینجا ماله پسرشه، اینجا ماله دخترشه، اینجا ماله زنشه. اون موقع می بینید که باطوم و ماسک بی معنا میشه. پلیس ایران توی یک دوره توسط یک نفری اداره می شد که خودش رو کشت همه جا بگن پلیس نگن نیروی انتظامی. اما الآن کسی جرات نمی کنه تو چشم پلیس معمولی نگاه کنه چه برسه به فاتب.
اگر دو دستگی در سطح مردم نباشه این همه مصیبت به وجود نمی یاد.
یا همه باطوم بگیریم دستمون یا همه ماسک بزنیم.

Kenji
12-12-1389, 11:49 بعد از ظهر
آغاز مانور گشت های موتور پلیس. بحث منحرف نشه تا تاپیک و پست ها حفظ بمونه