PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر قرار پیست 21 مهر | مشهد

monazzah
22-07-1391, 01:11 قبل از ظهر
سلام اینم تاپیک جدا

امروز ساعت 9:30 قرارمون زیر پل آب و برق بود اول از همه من بودم البته از ساعت 9 اونجا رسیده بودم

بعد مصطفی اومد بهد محمد عقیلی و رسول و اون یکی دوستمون اسمش چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی خوش گذشت بقیه ماجرا و عکسا با محمد عقیلی

Mohammad aghili
22-07-1391, 08:03 بعد از ظهر
ممنون از منزح بابت تاپیک

روز بسیار خوبی بود
ممنون از دوستان که اومدن

توضیحات داده شده
مستقیم میرم سراغ عکسها

24389

تو مسیر - ممنون از دوست خوبم حواد بهرامی عزیز بابت عکسها

24390

اینم عکس تویین پیشرو پارس :biggrin:

24391

خلاصه از جلوی پیست کراس رد شدیم دیدیم خبری نیس هنوز ، رفتیم سمت پیست ماشین و ریس که جلوی در با ورود تریل ها مخالفت کردن تو همین حوالی جناب همیلتوون هم با سوزوکی 250 شون رسیدن
و شهاب هم زنگ زد و گفت داره میاد

منتظر شهاب موندیم
تا زمانی که شهاب میرسید ، از موتور سنگین هایی که داشتن میرفتن داخل عکس گرفتم

24392

24393

خلاصه شهاب رسید و قرار شد تریل ها رو دم در محموعه قفل کنیم و بشینیم ترک دوستان و بریم داخل ، اما با پرس و جو از کسایی که اونجا بودن مشخص شد اونجا امن نیست ، نه اینکه دزد بیاد ببره ها
آقا پلیسه زحمتش رو میکشه

واس همین تصمیم بر این شد که به غریزه آفرودیمون عمل کنیم و از اون پشت مشتا ، از جایی که نباس بریم ، بریم داخل :2i8d4ao:

منتها چون داخل پیست نباید رویت میشدیم ، در نزدیکترین حالت موتور هارو یه جا خف کردیم و ادامه مسیر رو پیاده رفتیم

اینم محل بسیار دلنشین موتور ها :))))

24394

خلاصه رفتیم داخل و اول رفتیم سمت پیست دریفت که جدیدا تاسیس شده و بسیار هم جذاب و دیدنی هست

24395این هم دریفت بسیار زیبای استاد رضا موسوی عزیز
DK ایران و آسیا
24396

بعد از این رفتیم سمت پیست موتور سنگین
24397

و بعد از حض معنوی ، راه افتادیم سمت پیست کراس

ولی خب دوستان اصرار زیاد کردن که ما راضی نیستیم شما اینهمه راه پیاده برید موتور هاتون رو بردارید ، بیاید ما می رسونیمتون تا اونجا :2i8d4ao:
منم که بشخصه اصلا نمیتونم جلوی اصرار زیاد مقاومت کنم ، نشستیم با موتور ها رفتیم سمت موتور ها :crazy:

البته خب یه خورده مسیر آفرودی هم بود :دی

24398

بهرحال
رفتیم سمت پیست کراس

24399

اونجا که رسیدیم ، دیدیم زرشک ، خبری نیس
چارتا کادیکس و دبلیو آر و موتور های خسته تو پیست واس خودشون دور میزدن ، یه دونه وای زد اف هم بود که همون اول رفت

دیگه گفتیم هرطور هست باید روان رو سربلند کنیم
شهاب هم که زنجیرش مشکل داشت ، نمیتونست بره تو پیست

اول از همه شهاب با موتور من رفت یه دور زد تو پیست ، نزدیک بود به گاج بره ، بنده خدا
بخاطر کمک فنر یویو من ، تو پرش ، ته موتور پرتت میکنه جلو

خلاصه منم که دیگه حسابی حشری شده بودم ، رفتم تو پیست و یه دلی از عزا در آوردم

24400

مرسی از شهاب عزیز بابت عکسها
اینم یه پرش با کمی چاشنی whip

24401از هرچه بگذریم ، سخن یه چرخ خوش تر است :2i8d4ao:

24402

رسول هم با روانش رفت و یه دور زد

24403

که متاسفانه یه جا تو فرود واسش مشکل پیش اومد و جفت پاهاش از ناحیه قوزک بصورت 3D زخمی شد

درکل روز خوبی بود

کلیپ هم هست که متاسفانه الان وفت ندارم بذارم
برن اوت روانیا - دریفت های جانانه - درگ های هایابوسا و ...

اینارو بعدا تو کلیپ میبینید

دوستان اگه چیزی از قلم جاموند اضاف کنید

فعلا
یاعلی

GSX
22-07-1391, 08:39 بعد از ظهر
این عکس پایین r6 و fzr چه موتوریه ؟

Mohammad aghili
22-07-1391, 09:05 بعد از ظهر
Honda 929 fireblade

yasharazary
22-07-1391, 09:37 بعد از ظهر
جمله ای جز این به ذهنم نمیرسه:

عالیییییییییییییییییییییی یییییییی بود!!!!!!!!!!مثل همیشه!

- - - Updated - - -

راستی چطوری با روان تکچرخ میزنین؟؟؟؟؟
من هرکاری کردم بالا نیومد----(البته فک کنم از صفحه کلاجم باشه)

Mohammad aghili
22-07-1391, 09:44 بعد از ظهر
مرسی یاشار جان
چشات عالی می بینه

واسه تکچرخ هم تو تاپیک آموزش حرکات نمایشی توضیح دادم ، آسونه ، فقط تمرین میخواد

alinozad
23-07-1391, 02:16 قبل از ظهر
محمد چند نکته رو دیدم اشک تو چشمام جمع شد!آخه منو این همه خوشبختی محاله......
عکس نهمی که ملت مثل متمدنین از پشت میله های باغ وحش موتور سوارها رو نگاه میکردن!بدبختها میخاستن از موتورا فیلم بگیرن ولی همچین سیم کشی کرده بودن انگار اونور چند تا شیر درندست و دستشونم از لای سیمها رد نمیشد!
عکس یازدهمی میدونید جاده کجاست؟آسفالتش که شبیه کویر لوته!این جاده،جاده دهکده ورزشی ثامن الائمه هست که 20 ساله میخان یه مجموعه کمی شبیه به آزادی بسازن که سال 53 تاسیس شد و هنوز خود درگیری دارند و اینم از آسفالتشه!من یادم میاد 5 ساله میخان یه دریاچه مثل دریاچمه آزادی بزنن توش!فقط نقشش آماده شده!تو این عکس به شخصی که لباس آبی پوشیده دقت کنید و موتورش!
عکس دوازده و سیزده:واقعا کفشات منو گرفت!شلوارت تو حلق رسول!استایلت تو حلق خودم :wall3: شهاب رو لخت کردی پیرهنشو گرفتی چرا کفشو ساقشو نگرفتی هان؟؟؟؟؟:27:
میرسیم سر رسول!اقا رسول شما که مچ پات 3d شد و پیچید چرا پوتین شهاب و ساقشو نپوشیدی؟درست بشو نیستین نه؟اقا رسول شما که 70% سیم پره هات سرجاشه و بقیش بریده چرا با اون موتور میپری؟طوق تاب برمیداشت و کله پا میشدی کی میخاست جواب بده؟اقای محمد خان به بچه اینجوری موتورسواری یاد میدن؟؟؟؟؟:khak::khak:
خیلی خوشگذشت...مخصوصا اون صحنه ای که مثل متمدن ها داشتم رد میشدم و بعضیا هی تیکه مینداختن....موندم موتوری جماعت با ماشینی جماعت چرا حرف میزنن؟:biggrin:

MRasool
23-07-1391, 03:13 قبل از ظهر
میرسیم سر رسول!اقا رسول شما که مچ پات 3d شد و پیچید چرا پوتین شهاب و ساقشو نپوشیدی؟درست بشو نیستین نه؟اقا رسول شما که 70% سیم پره هات سرجاشه و بقیش بریده چرا با اون موتور میپری؟طوق تاب برمیداشت و کله پا میشدی کی میخاست جواب بده؟ا
خیلی بد آسیب دیدم . ینی فقط همینو بگم که دیشب از درد خوابم نبرد :25r30wi:

hamiltoon
23-07-1391, 03:28 بعد از ظهر
آره خيلي خوش گذشت اما من موندم كلي عكس دوستان گرفتن. اما همين چند تا رو گذاشتيد محمد جان ؟!!!!