PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزار دزدي در کارنامه قهرمان موتورسواری !

MCP
07-12-1389, 10:47 قبل از ظهر
س:* قهرمان پیست موتورسواری، 6 هزار سرقت در کارنامه تبهکاری خود به ثبت رساند. این مرد 37 ساله به نام «آرش» معروف به «لبوقرمز» 2*بار از زندان مرخصی گرفت و دیگر بازنگشت. این دزد تک*رو سوار موتور می*شد و توطئه سرقت*های میلیاردی خود را به مرحله اجرا می**گذاشت.

آذرماه سال*جاری وقتی ماموران پلیس در جریان سرقت*های زیادی در محدوده مرکز پایتخت قرار گرفتند، رسیدگی به این پرونده حساس را آغاز کردند. مالباخته*ها مدعی بودند که مرد موتورسوار با پلاک مخدوش دست به سرقت کیف، لپ*تاپ، گردنبند و... زده و پا به فرار می*گذاشت.

ماموران تجسس کلانتری 148 انقلاب با دریافت دستور قضایی از سوی هاشمیان، بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی تهران دستگیری این دزد زنجیره*ای را در دستور کار خود قرار دادند.

یکی از مالباخته*ها در شکایت خود گفت: ساعت 9 شب بود که از محل کارم به خانه می*رفتم. در یکی از کوچه*های خلوت خیابان جمالزاده موتورسواری به سمت من آمد و قصد سرقت کیف مرا داشت.

وی افزود: در برابر دزد تنها مقاومت کردم اما ناگهان این مرد که کلاه بر سر داشت، قمه*ای از جیبش درآورد و به سمت من گرفت. وحشت کردم. او مرا تهدید به مرگ کرد و با قاپیدن کیفم پا به فرار گذاشت. داخل کیفم 700 هزار تومان پول، مدارک شناسایی و لپ*تاپم بود. تحقيقات از مالباخته*ها نشان می*داد دزد تک*رو سوار بر موتوری که پلاک ندارد یا پلاکش مخدوش است طعمه*های خود را شکار کرده و دست به دزدی می*زند. دزد تک*رو وقتی با مقاومت طعمه*های خود روبه*رو می*شد با قمه و چاقو آنها را مجروح می*کرد. با توجه به حساسیت موضوع و خطرناک بودن دزد موتورسوار، تیم تحقیق به چهره*نگاری متهم از سوی مالباخته*ها پرداخت.

پس از چهره*نگاری و بررسی آلبوم مجرمان سابقه*دار ردی از جوان سابقه*داری به نام آرش به دست آمد. تحقیقات نشان داد این متهم که صورت قرمزی دارد در بین دوستان و آشنایان معروف به «لبو قرمز» *است که 2*بار به اتهام سرقت و کیف*قاپی دستگیر شده و 6 سال پشت میله*های سلول بوده است. وی از 17 سال پیش زمانی که 20 سال بیشتر نداشت پا در باند*های کیف*قاپی گذاشته است. این متهم سابقه*دار آخرین*بار سال 88 با سپردن وثیقه از زندان مرخصی گرفته و دیگر بازنگشته بود.

با دریافت این اطلاعات، دستگیری «لبو قرمز» در دستور کار پلیس قرار گرفت. 11 دی*ماه سال*جاری ماموران کلانتری 148 انقلاب، این متهم را حوالی میدان هفت*تیر مشاهده کردند. این تبهکار موتورسوار با دیدن ماموران قصد زیر گرفتن آنها و فرار از دست ماموران را داشت اما در نقشه خود ناکام ماند و دستگیر شد.

این متهم 37 ساله که موتورسوار بسیار ماهر و قهرمان پیست بوده در بازجویی*ها به 6 هزار سرقت، کیف*قاپی و گردنبند قاپی در محدوده خیابان*های عباس*آباد، انقلاب، ونک، گاندی، یوسف*آباد و* فلسطین اقرار کرد.

آرش در بازجویی*ها گفت:*سوار موتور می*شدم و پلاکش را مخدوش می*کردم تا قابل شناسایی نباشد. همیشه قمه و چاقو همراهم بود. هرکسی مقاومت می*کرد تهدیدش می*کردم یا ضربه*ای به دستش می*زدم.

وی افزود:*از بچگی به موتورسواری علاقه داشتم و قهرمان پیست هستم. هیچ*کس حریفم نمی*شود. همه وقتی می*خواستند تعقیبم کنند، موفق نمی**شدند، چون به صورت ماهرانه موتورسواری می*کنم و هیچ*کس حریفم نیست.

آرش لبو ادامه داد: *در دزدی*هایی که انجام دادم میلیارد*ها تومان پول به جیب زده*ام و حاضرم رضایت همه مالباخته*ها را جلب کنم. قهرمان موتورسواری پس از اقرار به دزدی*های بزرگ، با قرار قانونی روانه زندان شد و بررسی*های پلیسی و قضایی در این زمینه برای افشای حقایق ادامه دارد.

تابناک ([Only registered and activated users can see links] 8%B1%DB%8C)

Mohammad
07-12-1389, 11:14 قبل از ظهر
اگر قضیه حقیقت داشته باشه، این بنده خدا یک آدم روانی هست. کسی که میلیاردها تومان پول داره دیگه واسه چی دزدی کنه؟

Kenji
07-12-1389, 11:40 قبل از ظهر
شش هزار دزدی؟
گوشامون مخملیه؟

روزی 10 تا دزدی کنه می شه 2 سال هر روز!!

قهرمان پیست!

Mohammad
07-12-1389, 01:03 بعد از ظهر
نکته همین جاست، توی چند تا خیابون یک نفر 6 هزار بار دزدی کرده گریم طی 15 سال به طور متوسط روزی 1 عدد، یعنی پلیس ایران انقدر بی کفایته بعد از 15 سال یک مجرم فراری رو نتونه بگیره؟
آقا نمی خواید مجوز موتور بدید دیگه چرا قصه حسین کرد شبستری تعریف می کنید. بگید نمی دیم، قهرمان پیست شده دزد، هیچ کسم نه، قهرمانه پیست!
جالب اینجا که هیچ کسم به این قهرمان پیست نمی رسیده و جالب تر اینکه توی این مدت 15 سال حتی یکبار هم توی هیچ کدوم از سرقتاش با یک راننده زن که یک دفعه تصمیم می گیره بپیچه تصادف نکرده.

Kenji
07-12-1389, 02:07 بعد از ظهر
دقیقا.

مسئله همون قضیه ی بستر سازی و آماده کردن دید عمومی نسبت به قضیه ی خاصیه که خودشون دنبالشن
مثل همیشه اول بستر سازی می کنن که به طور مثال، اونایی که می خوان بیان تو خیابون منافقن و مسلح میانا!!!
بعد جو عمومی اماده می شه تا هر کس اون روز مرد اعلام بشه کار کار منافقای مسلح بود!

باید منتظر باشیم تا یه خبر عجیب دیگه در مورد موتورسواران بشنویم

Mohammad
07-12-1389, 02:26 بعد از ظهر
آخرین خبر: طبق اسناد افشا شده توسط ویکی لیکس، آرش عامل بیگانگان بوده و از خوده والنتینو روسی دستور می گرفته. شایان ذکر است که این عامل خود فروخته به انگیزه کیف قاپی این کار را نمی کرده، بلکه می خواسته پلیس ایران را بی کفایت جلوه دهد، پدر سوخته.