PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امضا اصغر آقا

mamalb
07-12-1389, 12:32 قبل از ظهر
دوستان سلام . یکی از دوستان به نام اصغر آقا یک جمله خیلی زیبا در امضاش داره در مورد کلاه .
می خواستم بگم به نظر من هر موتور سواری که کلاه به سرش نمی گذاره به هیچ عنوان مهارت و هنر رانندگی نداره .چون اگه واقعا موتور سوار باشه می دونه کلاه شرط رانندگی درست است .
من خودم چهارسال پیش تصادف کردم.با سر روی زمین آمدم و کلاهم سه تکه شد ولی سالم ماندم فقط پاشنه پایم چون صندل پام بود به قلاب هندل گیر کرد و کلا کنده شد .
پس دوستان عزیزم به نظر من هیچ قیافه گرفتن و چیزی به یک دقیقه تو بیمارستان بودن نمیارزد .
مخلص همه شما موتورسوارهای حرفه ای مخصوصا اصغر آقا:hanghead:

حسـن
07-12-1389, 01:30 بعد از ظهر
به نظر من موتور سوار ی بدون کلاه ایمنی اصلا یه جور بی فرهنگی و اصلا هم منظره جالبی نداره:[Only registered and activated users can see links]

Farzad
07-12-1389, 03:19 بعد از ظهر
نوکرم ممل جون ایشالا واسه کسی از این اتفاقا پیش نیاد اما معمولا بعدش همه به این نتیجه میرسن متاسفانه

mamalb
07-12-1389, 03:45 بعد از ظهر
تازه یک عده با دمپایی و شلوار کردی و یک وضع افتضاهی موتور سوار میشن که آبروی همه موتور سوارها را میبرند .
بابا هرچیزی یک کلاسی داره

mohamad javad
07-12-1389, 07:10 بعد از ظهر
تا حالا 2بار از مرگ نجاتم داده؛

مهدی مریدا
07-12-1389, 07:25 بعد از ظهر
من همین چند وقت پیش روی این خطای عابر پیاده که خیس بود خردم زمین . اگه کلاه سرم نبود کله ام مثل هندونه می ترکید و الان زنده نبودم . کلاه نذاشتن به نظر من یه جور کار انتحاری و استقبال از عزرائیله .:25r30wi: