PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه rkv200cc و robin 200cc

javad jojo
20-07-1391, 06:15 قبل از ظهر
من می خوام موتر بگیرم (با 2500)دوستان این 2 موتور پیشنهاد کردن2429524296

شایسته فر
20-07-1391, 06:46 قبل از ظهر
داداش این دوتا زمین تا زیر زمین با هم فرق می کنن
من اگه بودم rkv ور میداشتم
از نظر کیفیت از روبین بهتره
روبین بیشتر از کیفیت ظاهر داره که اونم بعد از چندتا دست انداز دیگه نداره چون فلاپها مقاومت و استحکام کافی رو ندارن و خیلی زود ترک ور میدارن و می شکنند

Magma
20-07-1391, 06:51 قبل از ظهر
دوست عزیز شما با یک نگاه سرسری هم میفهمین که rkv چیز دیگس. همه جوره از روبین بهتره. یک موتور چینی با کیفیت هست. به علاوه ی قیافه ی خوب و سرعت قابل قبول. با پولی که میدین یه استریت فایتر جذاب دارین. البته 2500بیشتر قیمتشه. فکر کنم الان قیمتش از 3گذشته باشه

شایسته فر
20-07-1391, 06:53 قبل از ظهر
روبین 2.900
rkv 3100

gto
20-07-1391, 07:10 قبل از ظهر
من می خوام موتر بگیرم (با 2500)دوستان این 2 موتور پیشنهاد کردن2429524296

دوست عزیز روبین جنبه فانتزی داره و برای مصرف کننده واقعی هزینه بر هست البته اگه قعاطش موجود باشه از کثیر 150 ریس که نیست

javad jojo
20-07-1391, 07:30 قبل از ظهر
آخه شندیم می‌شه رابین بدون هزینه تقویت کرد طوری که ۱۵۰ تا بره

شایسته فر
20-07-1391, 07:35 قبل از ظهر
دوست عزیز چجوری بدون هزینه؟؟!!!!!!!!!
شاید منظورتون با هزینه ی کم هست!!!!!!!!
داداش موتوری که همینطوری تو 110-20 تا داره منفجر میشه از لرزش و عدم اطمینان از موتورو بهتون الغا می کنه؛ اونوقت می خوای تقویتش کنی و 150 تا باهاش بری؟؟!!!
بیخیال روبین شو
با 2500 یا بهتر بگم 3000 می تونی پیشرو پارس 250 و 200 و دایچی 250 بگیری که صد برابر روبین می ارزن

javad jojo
20-07-1391, 07:35 قبل از ظهر
نظرتون در مورد وینیر چیه؟

gto
20-07-1391, 07:39 قبل از ظهر
آخه شندیم می‌شه رابین بدون هزینه تقویت کرد طوری که ۱۵۰ تا بره

برادر این موتور که کثیر باشه زورکی خودشا جمع جور میکنه اونم توشهر من و رفیقما الکی زمین نزد دیگه چه برسه به تقویت کردشن اگر بخوای یذره راحت باشی بین این دوتا موتور ار کی وی بردار از ما گفتن

شایسته فر
20-07-1391, 07:40 قبل از ظهر
داداشی وینرم یه چیزیه بدتر از روبین!!!!!!!!
کلا انتخوابای جالبی نداری!!!
داداش اگه دنبال یه موتور با استیل و ابهت می گردی و همینطور ارزون
به نظر من همون پیشرو 250 یا دایچی 250 رو بگیر
موتورهای بزرگ و همینطور در بین چینی های بازر با کیفیت هستن

gto
20-07-1391, 07:41 قبل از ظهر
نظرتون در مورد وینیر چیه؟

شوووووووووووووووووووووووت
فقط زورش به موتور بیکلاج میرسه
اونم نه هنداویو ژاپن

javad jojo
20-07-1391, 07:43 قبل از ظهر
خدایی وینر بد نیست من باش راحت ۱۴۰ رفتم

gto
20-07-1391, 07:48 قبل از ظهر
خدایی وینر بد نیست من باش راحت ۱۴۰ رفتم

از لحاط هیکل بله خوبه
ولی 140 !!!!! وینر!!!!!
کیلومتر انالوگ=اشتباه نشان دادن سرعت
ببین موتور های فلاپ داره امروزی بعد یه مدت برات مشکل ساز میشن
اقای شایسته فر حرف خوبی زدا

javad jojo
20-07-1391, 07:50 قبل از ظهر
به نظر من تنها مشکله وینیر وزن زیاده

شایسته فر
20-07-1391, 08:03 قبل از ظهر
داداش با دوستانی که وینر داشتن صحبت کن
هیشکی ازش راضی نیست
اصلا سمتش نرو
اگه دنبال دردسر می گردی و فقط می خوای یه موتور زیبا داشته باشی و کیفیت برات مهم نیست همون روبینو بخری بهتر از وینره

- - - Updated - - -

داداشی شما که خودت zx150 داری
چرا دنبال این موتورا میری
همه دنبال zx هستن
اگه یه موتور دم دستی می خوای که فقط کارای روز مرتو انجام بدی یه سی جی معمولی بخر
اون zx که شما داری صدتای هیو و ..... می ارزه و راه میره

javad jojo
20-07-1391, 08:06 قبل از ظهر
داداش zx رو فرستم تو باقالیا فرختمش

شایسته فر
20-07-1391, 08:07 قبل از ظهر
یکی از بزرگترین اشتباهاتو کردی
هیولارو فروختی دنبال موش می گردی!!!!

javad jojo
20-07-1391, 08:10 قبل از ظهر
یه هیولا دیگه گرفتم ولی‌ اجازه تردد نداره

شایسته فر
20-07-1391, 08:13 قبل از ظهر
داداش شما که هیولا داری نیازی به موتور شاخ نداری
فکر می کنم یه موتور دم دستیه ارزون بگیر که فقط کارای روز مرتو انجام بدی
همه عشق و حالتو می تونی با اون هیولایی که نمی دونم چیه بکنی
اگه می تونی بگو چی گرفتی

javad jojo
20-07-1391, 08:15 قبل از ظهر
honda hornet 250

شایسته فر
20-07-1391, 08:17 قبل از ظهر
دادا بازم میگم
یه موتور دم دستی بگیر فقط برای کارای روز مره
با هورنت هم که میشه اندازه یه دنیا عشق و حال کرد
برو باهاش زندگی کن
الکی هم خرج نکن و پولتو پای این چینی های بی کیفیت حروم نکن

javad jojo
20-07-1391, 08:22 قبل از ظهر
خدایی من سوار سی‌جی بشم دوستام دورم می‌کنن می‌خوام یه متر معمولی‌ بگیرم

شایدrkv گرفتم

Ali.K
20-07-1391, 08:25 قبل از ظهر
داداش منم قبل از اینکه موتورمو عوض کنم تو فکر سه تا گزینه بودم : rkv ، robin ، pishro pars
که در نهایت با کلی تحقیق rkv گرفتم (چرا؟)
من خودم یکی از گزینه هام ظاهر بود، روبین از نظر ظاهر خیلی قشنگه و به قول خودت یکم دست کاریش بکنی مثل پایین آوردن شاسی،تعویض خورشیدی،تعویض یه اگزوز 200-300 تومنی و تعویض شمع میتونی یه موتور خوبی بسازی که برات 150 تا رو بره اما واقعا شما با سرعت 150 تا کجا میخوای بری؟ با این وضع جاده های مملکتمون ماشینش امنیت نداره اونوقت شما به یه موتور سبک 150 تارو دیگه باید پرواز کنی. با پرایدش که میرسی به 120 انگار میخواد پرواز کنه دیگه چه برسه به این موتورای سبک.
در ضمن روبین نه کیفیت داره نه مشتری و نه قطعات. خلاصه از همه نظر مفت نمی ارزه و مطمئن باش هفته اول باهاش خوشی ولی بعد میزنه تو ذوقت ( چون خودم از این نوع موتورای بی کیفیت داشتم )

بعدش هم دایچی 250 و پیشرو 250 هم هست که اونا هم موتورای خوبی هستن ولی خودم به شخصه از ظاهرشون خوشم نمیاد ( نظر شخصی ) ولی کیفیتشون از روبین بهتره ولی به این معنی نیس که مشکل نداره ، شما یه سر به پیچ پیشرو بزن ببین

و Rkv که انتخاب نهایی خودم شد چند دلیل داشت، اول از همه اینکه شرکتی که این موتور رو زده شرکت خوب و میشه گفت معروف و نو پایی هست ( Keeway ) این شرکت همه اجناسش به سفارش اروپاست ( برای اثبات حرفم میتونی به انگلیسی توی گوگل تایپ کنی rkv 200 ببین چقدر سایت های خارجی باز میشن ) برو توی سایت یوتیوب ببین هرکسی که از rkv فیلم گذاشته همشون اروپایی هستن مخصوصا ایتالیایی یا فرانسوی.
که خوشبختانه کویر انتخاب خوبی رو کرد برای وارد کردن این. یا اصلا وارد خود سایت keeway بشو ببین تاریخچشون چیه.
غیر از شرکت خوبش که معلوم میشه این موتور پدر مادر داره، قطعات به کار رفته تو این موتور هم بسیار با کیفیتن. یعنی شما 3 تومن میدی واقعا به اندازش و حتی بیشتر آب میخوری. من نمیخوام تبلیغ کنم ولی اینا چیزاییه که خودم دیدم و اگر واقعا rkv مشکل داشته باشه من میگم، که به نظرم تنها مشکلش گرونی قطعاتشه که اونم طبیعیه چون شرکت سازندش پدر مادر داره.

من خیلی شرمندم که زیاد صحبت کردم ولی آخرش میگم شما 3 تومن میخوای بدی اصلا توقع نداشته باش که یه چیزی بگیری مثل هوندا واست 10 سال مثل خر کار کنه و آخ نگه. شما باید انتخابت به قول معروف سبک سنگینی باشه چون هرکدومشون معایب و مزایایی دارن و یکمی هم سلیقه ای باشه

- - - Updated - - -

honda hornet 250

داداش تو که hornet داری دیگه غمت چیه؟ :retarded:

به قول شایسته فر یه دم دستی بگیر دیگه اینقد دل دل نکن

شایسته فر
20-07-1391, 08:29 قبل از ظهر
منم به شخصه rkv رو توصیه می کنم
من خودم عاشق صفحه کیلومتر و کاسه چراغشم که به جرات می تونم بگم یکی از زیبا ترین ها تو بازاره
شما که می خوای هزینه کنی همین rkv رو بردار حالشو ببر
ضمنا شما با هورنت می تونی راحت 170-80 رو پر کنی پس نیازی به پوکوندن این موتور های چینی و تقویتشون نداری

- - - Updated - - -

داداش منم قبل از اینکه موتورمو عوض کنم تو فکر سه تا گزینه بودم : rkv ، robin ، pishro pars
که در نهایت با کلی تحقیق rkv گرفتم (چرا؟)
من خودم یکی از گزینه هام ظاهر بود، روبین از نظر ظاهر خیلی قشنگه و به قول خودت یکم دست کاریش بکنی مثل پایین آوردن شاسی،تعویض خورشیدی،تعویض یه اگزوز 200-300 تومنی و تعویض شمع میتونی یه موتور خوبی بسازی که برات 150 تا رو بره اما واقعا شما با سرعت 150 تا کجا میخوای بری؟ با این وضع جاده های مملکتمون ماشینش امنیت نداره اونوقت شما به یه موتور سبک 150 تارو دیگه باید پرواز کنی. با پرایدش که میرسی به 120 انگار میخواد پرواز کنه دیگه چه برسه به این موتورای سبک.
در ضمن روبین نه کیفیت داره نه مشتری و نه قطعات. خلاصه از همه نظر مفت نمی ارزه و مطمئن باش هفته اول باهاش خوشی ولی بعد میزنه تو ذوقت ( چون خودم از این نوع موتورای بی کیفیت داشتم )

بعدش هم دایچی 250 و پیشرو 250 هم هست که اونا هم موتورای خوبی هستن ولی خودم به شخصه از ظاهرشون خوشم نمیاد ( نظر شخصی ) ولی کیفیتشون از روبین بهتره ولی به این معنی نیس که مشکل نداره ، شما یه سر به پیچ پیشرو بزن ببین

و Rkv که انتخاب نهایی خودم شد چند دلیل داشت، اول از همه اینکه شرکتی که این موتور رو زده شرکت خوب و میشه گفت معروف و نو پایی هست ( Keeway ) این شرکت همه اجناسش به سفارش اروپاست ( برای اثبات حرفم میتونی به انگلیسی توی گوگل تایپ کنی rkv 200 ببین چقدر سایت های خارجی باز میشن ) برو توی سایت یوتیوب ببین هرکسی که از rkv فیلم گذاشته همشون اروپایی هستن مخصوصا ایتالیایی یا فرانسوی.
که خوشبختانه کویر انتخاب خوبی رو کرد برای وارد کردن این. یا اصلا وارد خود سایت keeway بشو ببین تاریخچشون چیه.
غیر از شرکت خوبش که معلوم میشه این موتور پدر مادر داره، قطعات به کار رفته تو این موتور هم بسیار با کیفیتن. یعنی شما 3 تومن میدی واقعا به اندازش و حتی بیشتر آب میخوری. من نمیخوام تبلیغ کنم ولی اینا چیزاییه که خودم دیدم و اگر واقعا rkv مشکل داشته باشه من میگم، که به نظرم تنها مشکلش گرونی قطعاتشه که اونم طبیعیه چون شرکت سازندش پدر مادر داره.

من خیلی شرمندم که زیاد صحبت کردم ولی آخرش میگم شما 3 تومن میخوای بدی اصلا توقع نداشته باش که یه چیزی بگیری مثل هوندا واست 10 سال مثل خر کار کنه و آخ نگه. شما باید انتخابت به قول معروف سبک سنگینی باشه چون هرکدومشون معایب و مزایایی دارن و یکمی هم سلیقه ای باشه

- - - Updated - - -

داداش تو که hornet داری دیگه غمت چیه؟ :retarded:

به قول شایسته فر یه دم دستی بگیر دیگه اینقد دل دل نکن
قربون آدم چیز فهم

javad jojo
20-07-1391, 08:30 قبل از ظهر
داداش با هورنت که نمی‌شه تو تهران گشت هورنت و۳ ساعت ۱۲ شب به بده

شایسته فر
20-07-1391, 08:34 قبل از ظهر
داداش با هورنت که نمی‌شه تو تهران گشت هورنت و۳ ساعت ۱۲ شب به بده
شما می خوای با موتورت عشق و حال کنی درسته؟؟!!
پس 3 و 4 و 12 شب نمی شناسه این کار
با هورنت عشق و حالتو بکن، با یه موتور معمولیم کاراتو
توقع نداری که با هورنت روز بری دنبال کارات
شما انتظاراتت از موتور چیه؟

javad jojo
20-07-1391, 08:36 قبل از ظهر
تو تهران بیصاحاب شده یه جاده خوب نیست این هرنترو تاپ اسپید کنیم

- - - Updated - - -

اولین انتظار صداشه بد شتابش

Ali.K
20-07-1391, 08:40 قبل از ظهر
دقیقا شایسته فر راست میگن شما عشقو حالو کلاس بازیاتو با هوندات بکن و کاراتم با یه دم دستی، دیگه مشکلت من نمیدونم چیه :297:

- - - Updated - - -

تو تهران بیصاحاب شده یه جاده خوب نیست این هرنترو تاپ اسپید کنیم

- - - Updated - - -

اولین انتظار صداشه بد شتابش

داداش خداییش تهران به این درن دشتی این همه جا داره ، اگه شما بیای شهرستان چی میگی؟ اینجا که قوطی کبریته :hanghead:

javad jojo
20-07-1391, 08:40 قبل از ظهر
مشکل حال فقط قیمت دقیقه rkvچنده؟

شایسته فر
20-07-1391, 08:41 قبل از ظهر
دنبال پالس و آپاچیم نیستی احیانا؟
دوست من با وجود هیولایی زیر پات، برای من سواله که هنوز دنبال شتاب با این شتر(موتور های چینی و هندی) هستی
من اول از همه از نظر شخصی و علاقه اول دایچی رو انتخواب می کردم
بعد rkv
اگه پالس و آپاچیم تو لیستم بود
اول پالس 220 بعد پالس 200 بعدشم آپاچی

- - - Updated - - -

rkv 3100 تو پست سوم زده بودم

javad jojo
20-07-1391, 08:45 قبل از ظهر
بهترین جاش اتوبان همت که همش چلست

- - - Updated - - -

من پالس ۱۳۵ ماده نظرم هست ولی‌ سوسولی

- - - Updated - - -

اصلا از قیافه دایچی خوشم نمیاد

شایسته فر
20-07-1391, 08:46 قبل از ظهر
135 هم واقعا موتوره خوبیه داداشی
به درد موتور زیر پا می خوره
با توجه به حجم انجینش شتاب فوق العاده ای داره
ضمنا 4 سوپاپ هم هست و خیلی هم کم مصرف
این شد یه گزینه ی درست و حسابی

javad jojo
20-07-1391, 08:48 قبل از ظهر
۱۳۵ خیلی‌ زیاد بد اکثرا سنّ بلاها میگیرن

شایسته فر
20-07-1391, 08:52 قبل از ظهر
به نطر من بشین خودت یکم فکر کن
سوالاتو جمع کن همرو
یکم ذهنتو و فکرتو مرتب کن بعد بیا ادامه ی بحث
الان یه جورایی داره بحث درجا میزنه، یعنی شما الان خودتم موندی چی دوست داری و چی دوست نداری

javad jojo
20-07-1391, 08:55 قبل از ظهر
دقیقا آخه بجز zx خدا بیامرز همه یه خوبیها و بدیهایی دارن :biggrin:

شایسته فر
20-07-1391, 08:58 قبل از ظهر
دوست عزیز هرچیزی در دنیا نمی تونه صرفا خوبی و یا صرفا بدی باشه
هرچیزی خوبی و بدی داره
همون zx هم خوبی ها و بدی هایی داشت
بگذریم
من آخرین حرفم اینه که شما یه موتور معمولی بخر بنداز زیر پات
حالا می تونه این موتور معمولی یه سی جی باشه
یا اگه خواستی بیشتر خرج کنی یه پالس یا آپاچی باشه
دیگه خود دانی
موفق و پیروز باشی
یا علی مدد

javad jojo
20-07-1391, 09:01 قبل از ظهر
دادا دامت گرم کمک کردی خدا بزرگ
علی‌ یارت

saeid1346
20-07-1391, 09:55 قبل از ظهر
javad jojo ([Only registered and activated users can see links])

دوست عزیز اگر یه موتورم میخوای واسه کارات و کلاس گذاشتن و ... بیین rkv و پیشرو پارس و دایچی میتونی یه انتخاب عالی داشته باشی به نظر من این سه تا موتور هم هیکل خوب دارن هم کیفیت متوسط و شاید انتظارات شما رو براورده کنه !

اگر از دایچی خوشت نمیاد بیین پیشرو پارس و rkv یکی رو انتخاب کن به نظر من rkv خیلی قشنگتر از پیشرو پارسه!

اینم تصویر پیشرو پارس :

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

drr07q3spi9wiry4247.jpg ([Only registered and activated users can see links])

e5l2ufipelun8z1tzxtl.jpg ([Only registered and activated users can see links])