PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید موتورهوندا xlr 250

yabo
19-07-1391, 08:14 قبل از ظهر
سلام
با 2-3 تومن دنبال یک xlr 250 مدرک دار(سند-پلاک قدیم) می گردم.دوستان نظرشونو درباره این موتور بدن.
آیا موتور بهتری میشه خرید؟
من فقط جمعه ها باش کوه و تپه می رم و پرش مرش نمی خوام.

AmiR.b
19-07-1391, 10:32 بعد از ظهر
اگه دنبال کراس هستی روان بگیری خیلی بهتره

sorush
20-07-1391, 06:13 قبل از ظهر
داداش روان تریله نه کراس

yabo
20-07-1391, 08:52 قبل از ظهر
داداش روان تریله نه کراس
روان چه خوبیایی داره؟قیمت؟استهلاک؟

7thRING
20-07-1391, 09:16 قبل از ظهر
روان چه خوبیایی داره؟قیمت؟استهلاک؟

[Only registered and activated users can see links]

M@hy@r
20-07-1391, 06:05 بعد از ظهر
:retarded::retarded::retarded::retarded::retarded:

با 2-3 تومن دنبال یک xlr 250 مدرک دار(سند-پلاک قدیم) می گردم.دوستان نظرشونو درباره این موتور بدن
سلام
من فکر نکنم بتونی این سالم این موتورو پیدا کنی (امارات) چه برسه به مدارک دار
قیمتش هم اگه پیدا کنی مطمئن باش از 2-3 تومن بالاتره
الان هیچکس دنبال این موتورا نمیره ، یعنی دورش سر امده
میتونم بپرسم دلیلت از انتخاب این موتور چیه؟ از یه طرف میگی برای پرش نمیخوام که خوب کراس برای پرشه دیگه ! اگه برای پرش نمیخوای خوب تریل بگیر !
از یه طرف دیگه این موتور خیلی قدیمیه اگه بخری برات درد سر داره
من پیشنهاد میکنم دنبال یه تریل خوب ژاپنی بگرد نه یه کراس داغون

yabo
22-07-1391, 06:30 قبل از ظهر
مگه xlr250 هوندا تریل نیست؟یعنی موتور چراغ دار که برای گشت وگذار در کوه و تپه هست و نه پیست موتور سواری؟شاید من این دو تا رو اشتباه می کنم.تریل ژاپنی خوب تو این رنج قیمت چی پیشنهاد می کنی؟

yabo
28-07-1391, 04:41 قبل از ظهر
یک دوست راهنماییم کنه

7thRING
28-07-1391, 05:39 قبل از ظهر
مگه xlr250 هوندا تریل نیست؟یعنی موتور چراغ دار که برای گشت وگذار در کوه و تپه هست و نه پیست موتور سواری؟شاید من این دو تا رو اشتباه می کنم.تریل ژاپنی خوب تو این رنج قیمت چی پیشنهاد می کنی؟

هوندا xl تریل هست.
موتور نرم و پرقدرتیه.
سبکه که کی مزیته واسش تو افرود.
اگه باهاش زمین بخوری صدمه ی زیادی نمیبینه.
موتور تریل بدرد پیست نمیخوره . بدرد گشت و گذار تو کوه میخوره.
xl هم موتور سگ جونیه ( اگه تمیز باشه) باکشو پر کن برو کوه. اخ نمیگه.

mammad
28-07-1391, 05:48 قبل از ظهر
بین تریل و کراس خیلی فرق هست، خوب کراس خاص پیسته، رو آسفالت باهاش بری اذیتت میکنه. 20-30 دیقه یه بار باید بذاری استراحت کنه، خیلی خیلی وحشیه و برا پرش مناسبه. خرجش هم بالاست.
ولی تریل برا شما که میخوای بری باهاش تپه ها رو بگردی مناسبه، چون میتونی مداوم (نسبت به کراس) باهاش راه بری، چراغ فابریک داره که میتونی شب هم باهاش راحت هر جایی میخوای بری، از همه مهمتر پلاک داره (البته اگه مدارک دارش رو بگیری) و وسط شهر هم خواستی بری میتونی بری.
موتور کارکرده میخوای بگیری باید دست به آچار باشی، با 2-3 تومن هم میتونی موتور ژاپنی بخری، ولی موتور شاخ نه! کادکس و اکس ال تو این رنج قیمت گیر میاد ولی نه هر جایی. موتوری رو که میخوای بگیری باید بومی اون منطقه هم باشه که لوازمش هم گیر بیاد، مثلا ایکس ال طرفای تبریز زیاده (شاید دوستان جاهای دیگه رو هم بشناسن که زیاد توش پیدا بشه) ، کادکس تو اراک و سمنان ، سی آر ام تو اراک و قزوین و ...

محمدفضل
30-07-1391, 06:26 قبل از ظهر
دوست عزيز اكه از من ميشنوي همون xl رو بخر واسه اينكه خييييييييييلي سرتر از تريل هاي ايرانيه. از روي تعصب خاصي نميكم خودم داشتم و فروختمش . اكه يه xl تميز بيدا كني فقط خرجش بنزين و روغنه. اينجا منطقه ي ما تو مازندران مركز xl هست از آشغالش هست تا بهترينش هم با مدارك هم بي مدارك.موتور خودم رو اول تابستون با مدارك كامل فروختمش ٣.٥٠٠ البته موتور من انجينش بدون هيج صدايي بود واقعا هم تميز بود.ايكاش نميفروختمش.واقعا موتور قوي و سك جونيه ،همينطور هم نرم و راحت

yabo
02-08-1391, 07:33 قبل از ظهر
دوست عزيز اكه از من ميشنوي همون xl رو بخر واسه اينكه خييييييييييلي سرتر از تريل هاي ايرانيه. از روي تعصب خاصي نميكم خودم داشتم و فروختمش . اكه يه xl تميز بيدا كني فقط خرجش بنزين و روغنه. اينجا منطقه ي ما تو مازندران مركز xl هست از آشغالش هست تا بهترينش هم با مدارك هم بي مدارك.موتور خودم رو اول تابستون با مدارك كامل فروختمش ٣.٥٠٠ البته موتور من انجينش بدون هيج صدايي بود واقعا هم تميز بود.ايكاش نميفروختمش.واقعا موتور قوي و سك جونيه ،همينطور هم نرم و راحت
یه دونه xlr250 خیلی تمیز با کارت و پلاک ملی و کارت سوخت پیدا کردم. میگه 5 میلیون.میرزه؟

goldwing
02-08-1391, 09:07 بعد از ظهر
اگه تمییز باشه با پلاک ملی میارزه.

yabo
07-08-1391, 05:42 قبل از ظهر
بازدید شد.متاسفانه موتور پلاک ملی نبود.لاف گزاف بود.دوستان با 3-4 تومن موتور مدرک دار 4 زمانه چی میشه خرید؟

02109002
07-08-1391, 05:54 قبل از ظهر
اگر برای کوه و بیابان میخوای

همون xl 250 نه xlr بهترین گزینه است
تا اونجائی که من شنیدم قطعات xlr گرون تر هستش

برای پرش هم تا حدی جوابگوست

از لحاظ نرمی و راحتی هم که نظیر نداره

الان با وضع موجود میتونید 5 برگ سند یا با کارت سوخت و پلاک قدیم گیر بیارید

ولی یه نکته رو بگم خدمتتون ، در مورد این موتور عجله نکنید ؛ سعی کنید بهترین گزینه رو انتخاب کنید

یکی از دوستان پس از بازدید 30 35 موتور تونست یکی با بهترین شرایط گیر بیاره و موقع فروش هم سود خوبی کرد

پایدار و موفق باشی دوست عزیز

محمدفضل
07-08-1391, 08:04 قبل از ظهر
یه دونه xlr250 خیلی تمیز با کارت و پلاک ملی و کارت سوخت پیدا کردم. میگه 5 میلیون.میرزه؟

با پلاک ملی که بعید میدونم پیدا بشه. واسه Xl 250r مدارک دار نهایت قیمت 4 تومن میرزه اونم اگه یه چیز خوبی باشه.

yabo
13-08-1391, 08:24 قبل از ظهر
اگر برای کوه و بیابان میخوای

همون xl 250 نه xlr بهترین گزینه است
تا اونجائی که من شنیدم قطعات xlr گرون تر هستش

برای پرش هم تا حدی جوابگوست

از لحاظ نرمی و راحتی هم که نظیر نداره

الان با وضع موجود میتونید 5 برگ سند یا با کارت سوخت و پلاک قدیم گیر بیارید

ولی یه نکته رو بگم خدمتتون ، در مورد این موتور عجله نکنید ؛ سعی کنید بهترین گزینه رو انتخاب کنید

یکی از دوستان پس از بازدید 30 35 موتور تونست یکی با بهترین شرایط گیر بیاره و موقع فروش هم سود خوبی کرد

پایدار و موفق باشی دوست عزیز
مرسی از راهنمایی تون.یه سوال ایکس ال ذاتا سگ جون هست یا نه؟با 4 میلیون انتخاب دیگه ای هست؟

amo hosein
13-08-1391, 08:32 قبل از ظهر
xl250خیلی پر قدرته.ماهه.XL250R016.jpg (about:blank)

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

25114

khodaygani
13-08-1391, 08:49 قبل از ظهر
مرسی از راهنمایی تون.یه سوال ایکس ال ذاتا سگ جون هست یا نه؟با 4 میلیون انتخاب دیگه ای هست؟

اکسل ذاتا سگ جون و کم خرج ِ ، بنزین بریز برو حالشو ببر ، فقط در مقایسه با 250 های ژاپنی دیگه کمی کم قدرت تره مثل اینکه، 28 اسب قدرتش. تقریبا برابر کادکس 125 ِ که 26 اسب ِ (البته اگه اشتباه نکنم )
ولی داداش، شرایط اینطوری نمیمونه به نظرم، قیمتا پایین میان

amo hosein
13-08-1391, 08:55 قبل از ظهر
3فشقنث شظ حثمثاششهث ئهقشبفشد ذشمش.حثمث 24تایی.خیلی قویه

- - - Updated - - -

3ترکه باهش پله هایه 24 تایی رو میرن بالا.خیلی قویه.من با kmxدو ترک تونستم برم

khodaygani
13-08-1391, 09:28 قبل از ظهر
3ترکه باهش پله هایه 24 تایی رو میرن بالا.خیلی قویه.من با kmxدو ترک تونستم برم

خوب همه چی که موتور نیست!
اینم منبع
[Only registered and activated users can see links] این کامکس 125 ِ که قبل کادکس به دنیا اومده
[Only registered and activated users can see links] کادکس 125
[Only registered and activated users can see links] اکسل 250 آر
[Only registered and activated users can see links] این هم xlr250
[Only registered and activated users can see links] کادکس 250
[Only registered and activated users can see links] سی آر ام (مد ظله العالی)

البته کاملا طبیعیه، چون زمان طراحی اکسل هنوز کاوازکی کیپس رو معرفی نکرده بود و تکنولوژی هم در حد زمان کادکس نبود و البته همشون به جز اکسل 2 زمانن و این یه امتیاز تو قدرت براشون مخسوب میشه

yabo
13-08-1391, 10:45 قبل از ظهر
اکسل ذاتا سگ جون و کم خرج ِ ، بنزین بریز برو حالشو ببر ، فقط در مقایسه با 250 های ژاپنی دیگه کمی کم قدرت تره مثل اینکه، 28 اسب قدرتش. تقریبا برابر کادکس 125 ِ که 26 اسب ِ (البته اگه اشتباه نکنم )
ولی داداش، شرایط اینطوری نمیمونه به نظرم، قیمتا پایین میان
دمت گرم.از جوابت خوشم اومد. اما کسی نگفت با 3-4 تومن انتخاب بهتری دارم یا نه.

khodaygani
13-08-1391, 11:32 قبل از ظهر
قربونت، خوب بستگی داره به شرایطی که میخوای توش موتورو نیگه داری،
اگه میخوای ببری بذاری ویلایی ، جایی که از همون جا بزنی ببریش کوه و بیابون صد در صد داری، چون میتونی موتور مزایده ای، اموال تملیکی، فقط برگ سبز دار ، پلاک قدیم و .... بگیری ، مثلا همین
[Only registered and activated users can see links] البته اینم باید در نظر داشته باشی که این موتورارو اگه گرفتن باید باهاشون خداحافظی کنی. از در و همسایه هم باید مطمئن باشی.
اگه نه که باید به قول آقای 02109002 بگردی،30-40 میبینی یکیشو پسند میکنی اونم با شرایط خوب. باید دنبال موتور باشی.اینارو هم ببین،
موفق باشی

yabo
15-08-1391, 04:34 قبل از ظهر
مرسی از راهنمایی شما.باز هم چشم به راه نظراتتون هستم

yabo
19-08-1391, 04:40 قبل از ظهر
دوستان بین یک روان صفر و یک ایکس ال نسبتا تمیز کدام را انتخاب می کنید؟

stoncold
19-08-1391, 06:18 قبل از ظهر
دوستان بین یک روان صفر و یک ایکس ال نسبتا تمیز کدام را انتخاب می کنید؟
بدون شک روان یا هر تریلی که پلاک داشته باشه و بروز باشه
چون درده سر خیلی داره مدل پایین

yabo
19-08-1391, 07:51 قبل از ظهر
مشخصات روان؟ مالی هست؟

محمدفضل
19-08-1391, 10:10 بعد از ظهر

xl رو مطمئنا انتخاب میکردم (با مدارک). چون قدرت شتاب موتور بیشتر واسم اولویت داره.

nopo
20-08-1391, 01:25 قبل از ظهر

مجيدجان دلبندم روان تريله نه كراس درضمن چينيه.ايشون گفتن دنبال ژاپني بامدرك هستند:121fs725372::riz481:

سلام
با 2-3 تومن دنبال یک xlr 250 مدرک دار(سند-پلاک قدیم) می گردم.دوستان نظرشونو درباره این موتور بدن.
آیا موتور بهتری میشه خرید؟
من فقط جمعه ها باش کوه و تپه می رم و پرش مرش نمی خوام.

با 2-3تومن ميتوني يك فلات يا روان پيدا كني!!!(اگر مدرك مهمه)
اگر بدون مدرك ميخوايد بايد بيشتر از3تون خرج كنيد موتور زير 3تومن(ژاپني)سالم پيدا نميشه

بازدید شد.متاسفانه موتور پلاک ملی نبود.لاف گزاف بود.دوستان با 3-4 تومن موتور مدرک دار 4 زمانه چی میشه خرید؟

4زمانه رو كه نميدونم
ولي دوزمانه kdx-dr-xl ميتوني پيدا كني
البته بايد بگردي چون موتور گرون شده و موتور سالم به اين قيمتا كم پيدا ميشه

4به بالا ميتوني سي آر ام تميز پيدا كني

- - - Updated - - -

در ضمن موتور با مدرك زير 7-8تومن فكر نمي كنم بشه پيدا كرد-تازه اگه باشه پلاك قديمه-بازم گير ميكنه

yabo
20-08-1391, 06:01 قبل از ظهر
سپاسگزارم.روان مال کدوم شرکته؟از نزدیک دیدمش.نصف xl هیبت نداره.

محمدفضل
20-08-1391, 07:45 قبل از ظهر
4زمانه رو كه نميدونم
ولي دوزمانه kdx-dr-xl ميتوني پيدا كني
البته بايد بگردي چون موتور گرون شده و موتور سالم به اين قيمتا كم پيدا ميشه

نوپو جان ایکس ال چهار زمانه است.
دوست عزیز آقای yabo با این قیمت تو رنج 3-4 تومن یا دنبال xl باش یا تریل ایرانی . موتور دوزمانه( ... و wr kdx kmx ) با مدارک هست ولی بوش خورده یا سالمش نه یه موتور درحد. این همه بچه ها راهنماییتون کردن دیگه الان باید بتونید انتخابتونو انجام بدید.
موفق باشید.

- - - Updated - - -

این موتورهایی هم که گفتیم همه تاپیکشون موجوده تو بخش موتورهای دومنظوره

goldwing
20-08-1391, 11:09 بعد از ظهر
dr هم 4 زمانه هست.

mohammad reza 23
22-08-1391, 01:47 بعد از ظهر
سلام yabo جان.
اگه نظر من و بخواهی xl موتور خوبی ولی قدیمیه.......که عمرشو کرده........
اما با 2.3 ملیون 2راه داری که یکی خرید موتور خارجی مثل wr . kdx . ... و اگر ایرانی بخوای میتونی موتور مدارکدار مثل روان بخری.......... فرقش اینه روان ایرانیه و مدارک داره موتورم سالم ....اما wr . kdx ..... بدون مدارک و موتورم تو این قیمت بوش خورده......... اما از xl بکش بیرون................./
:pm1:

yabo
28-08-1391, 08:27 قبل از ظهر
مرسی از راهنمایی همتون.بازم به شما که هم فکری کردین.هر چی بگین برای من غنیمته.

- - - Updated - - -

سلام yabo جان.
اگه نظر من و بخواهی xl موتور خوبی ولی قدیمیه.......که عمرشو کرده........
اما با 2.3 ملیون 2راه داری که یکی خرید موتور خارجی مثل wr . kdx . ... و اگر ایرانی بخوای میتونی موتور مدارکدار مثل روان بخری.......... فرقش اینه روان ایرانیه و مدارک داره موتورم سالم ....اما wr . kdx ..... بدون مدارک و موتورم تو این قیمت بوش خورده......... اما از xl بکش بیرون................./
:pm1:
با حال بود! ار XL بکش بیرون! انگار ازش دل خوش نداری!! مرسی دادا.

yabo
16-09-1391, 01:01 قبل از ظهر
نظرات جدید؟

farshid37
16-09-1391, 01:35 قبل از ظهر
من هم اوایل که دنبال خرید موتور بودم می گفتم فقط برای آخر هفته و بیابون می خوام. ولی خوشحالم که موتورم مدارک داره. چون همون اندازه خارج از شهر داخل هم سوارش می شم. بخصوص با کلاه که کسی آدمو نمی شناسه. در ضمن فکر از شهر تا خارج شهرم باشید. با این وضع آلودگی هوا بعیید نیست بیشتر رو موتورهای قدیمی سخت گیری بشه. نکته آخر این که وقتی موتور بی مدارک می خرید فکر این هم باشید که ممکنه مال دزدی دارید می خرید و با خرید اینطور موتورها دزدان محترم رو تشویق می کنید. یکی از دلایل سرقت زیاد موتور اینه که مشتریش هست.

gilanian_1000
17-09-1391, 07:16 قبل از ظهر
به نظر من یا این موتور رو نگیر یا داری میگیری موتور پلمپ و کاملا سالم بگیر وگرنه انگشتی و تسمه تایمشو تایوانی میندازن تا یکی دو ماه سوار میشی موتور صدا میاد{منم عاشق این موتورم ولی سالم یا گیر نمیاد یا قیمتش فضاییه و واقعا ارزش خریدش رو نداره}

yabo
20-09-1391, 10:42 بعد از ظهر
به نظر من یا این موتور رو نگیر یا داری میگیری موتور پلمپ و کاملا سالم بگیر وگرنه انگشتی و تسمه تایمشو تایوانی میندازن تا یکی دو ماه سوار میشی موتور صدا میاد{منم عاشق این موتورم ولی سالم یا گیر نمیاد یا قیمتش فضاییه و واقعا ارزش خریدش رو نداره}
مگه لوازم تایوانی هم داره؟

gilanian_1000
20-09-1391, 11:59 بعد از ظهر
آره لوازم تایوانی موجوده

mortezarasuol
28-07-1394, 08:46 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز من خودم ی دونه xlr250دارم از نظر سرعت شتاب قدرت بخدا کم نظیره پلاک دار هم هست ولی اگه اینجوری میخوای باید 3 الی 4 برابر پولی که الان میخوای بدی باید هزینه کنی با دو سه میلیون فقط موتور ایرانی میشه خرید

ali_r
29-07-1394, 10:27 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز من خودم ی دونه xlr250دارم از نظر سرعت شتاب قدرت بخدا کم نظیره پلاک دار هم هست ولی اگه اینجوری میخوای باید 3 الی 4 برابر پولی که الان میخوای بدی باید هزینه کنی با دو سه میلیون فقط موتور ایرانی میشه خرید

اقای ایکس ال سوار یه نگاه به تاریخ تاپیک بنداز برای سه سال پیشه