PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض صفحه کیلومتر پیشرو پارس 250

saeid1346
16-07-1391, 09:02 قبل از ظهر
ویرایش

monazzah
16-07-1391, 05:04 بعد از ظهر
سلام مال خودشو بخر عوض کن

saeid1346
16-07-1391, 11:15 بعد از ظهر
نظر دیگه ای ندارید ؟

شایسته فر
16-07-1391, 11:36 بعد از ظهر
اگه بتونی دیجیتال بخورونی بهش جالب میشه
یکی از قشنگ ترین کیلومتر های موجود کیلومتر rkv هست
دورسنج آنالوگ و کیلومتر سنج دیجیتال

2402824029

saeid1346
17-07-1391, 05:34 قبل از ظهر
شایسته فر ([Only registered and activated users can see links])

تشکر خودم تو همین فکرم که یه صفحه کیلومتر دیجیتال براش بزارم ولی ظاهرا خیلی گرونه و اون نمونه هایی که روی پالس نصبه ظاهرا پردازنده داره که انقدر دقیقه و ... اگر نمونه خاصی مد نظرتونه معرفی کنید ممنون میشم

باتشکر

monazzah
17-07-1391, 05:51 قبل از ظهر

تشکر خودم تو همین فکرم که یه صفحه کیلومتر دیجیتال براش بزارم ولی ظاهرا خیلی گرونه و اون نمونه هایی که روی پالس نصبه ظاهرا پردازنده داره که انقدر دقیقه و ... اگر نمونه خاصی مد نظرتونه معرفی کنید ممنون میشم

باتشکر

دادا من شنیدم پالسی 400 هزار تومنه

چی بگم هر جور خودت می دونی

شایسته فر
17-07-1391, 05:55 قبل از ظهر

باتشکر
داداش گفتم که
قشنگ ترین کیلومتر موجود در بازر همین کیلومتر های rkv هست
نه پالس نه آپاچی از لحاظ زیبایی به گرد پاشم نمی رسن
قیمت ندارم ولی اگه بتونی بخورونی بهش خیلی ناز میشه موتورت
چراغشم به نظر خوشگله ها :image111:

dariush
17-07-1391, 10:42 بعد از ظهر
داداش گفتم که
قشنگ ترین کیلومتر موجود در بازر همین کیلومتر های rkv هست
نه پالس نه آپاچی از لحاظ زیبایی به گرد پاشم نمی رسن
قیمت ندارم ولی اگه بتونی بخورونی بهش خیلی ناز میشه موتورت
چراغشم به نظر خوشگله ها :image111:

قشنگ هست ولی چون دیجیتال هستش وماله پیشرو انالوگه شنیدم نمیشه

راستی کیلومتره دایچی 250 هم هستش اونم بد نیست

monazzah
18-07-1391, 03:08 قبل از ظهر
دادا نمیشه چون:

موتور های ما دور موتورش سیم نداره و کیلومترش سیم داره

اما rkv دور موتورش سیم داره و کیلومترش برقیه

اینو یکی از دوستام گفت

Ali.K
18-07-1391, 05:06 قبل از ظهر

باتشکر

منم با نظر آقای شایسته فر موافقم صفحه کیلومتر rkv هم خیلی شیکه و هم دقیقه فقط یکم گرونه حدودا 140-150 تومنه. نمایشگر دور سنجش که عقربه ایه و سرعت سنجش دیجیتالیه نمایشگر بنزینشم خیلی خیلی دقیقه اصلا با کج شدن یا تکون خوردن موتور کمو زیاد نمیشه ، خلاصی رو نشون میده ، تعداد دنده ها رو نشون میده، ساعت داره که تا ثانیه شمار نشون میده. مسافت سنجش هم دو تا مد داره که هم میتونی بر اساس کیلومتر احتساب کنی و هم بر اساس مایل ، سرعت سنجش هم دوتا مد داره، مسافت سنجش هم میتونی در دو حالت ازش استفاده کنی برای نمایش مسافت های نزدیک و مورد نظر و حالت دوم هم مسافت کلی راه رفته موتور هست
دور سنجشم که خیلی دقیقه اصلا توی تکون خوردنا که رو دست انداز بری یا موتور کج بشه عقربش تکون نمیخوره
نورشم که توی شب خیلی قشنگه
در ضمن وقت سوئیچو میبری روی حالت برق موتور، کیلومتر روشن میشه و اول سیستم موتور رو یه چک آپ میکنه بعد آماده استارت میشه :bargh:
من اگه شد یه فیلم ازش میذارم، حالا یه عکس واضح تر ازش دارم
حالا اگه بازم اطلاعات خواستین بگین

24137 24138

ولی من بعید میدونم به پیشرو بخوره مگه اینکه کاسه چراغ رو هم عوض کنی و یه دستی رو سیم کشی موتور بکشی :smilies(182):

دادا نمیشه چون:

موتور های ما دور موتورش سیم نداره و کیلومترش سیم داره

اما rkv دور موتورش سیم داره و کیلومترش برقیه

اینو یکی از دوستام گفت

آره عزیز کیلومترش برقیه، اصلا اول سوئیچو که میپیچونی که برق موتورو روشن کنی کیلومترشم اول بعد از یه چک آپ روشن میشه

شایسته فر
18-07-1391, 02:59 بعد از ظهر
یکی از دوستان پیگیر قضیه خوروندن کیلومتر دیجیتال به آمیکو 250 بود، janson هم کلی راهنماییش کرد که باید چی کار کنه ولی یادم نمیاد اسم تاپیکش چی بود
اینو یادمه که باید علاوه بر کیلومتر ؛ سنسور کیلومتر دیجیتالم یجوری به چرخ جلو بخورونی
در مورد اومدن به چراغ گرد هم خودم قبلا گفته بودمچراغ rkv مثل کیلومترش واقعا زیباست و از طراحی روز دنیا بهره می بره(البته ظاهرشو گفتم؛ باطنشو الله اعلم)

Ali.K
19-07-1391, 06:17 قبل از ظهر
یکی از دوستان پیگیر قضیه خوروندن کیلومتر دیجیتال به آمیکو 250 بود، janson هم کلی راهنماییش کرد که باید چی کار کنه ولی یادم نمیاد اسم تاپیکش چی بود
اینو یادمه که باید علاوه بر کیلومتر ؛ سنسور کیلومتر دیجیتالم یجوری به چرخ جلو بخورونی
در مورد اومدن به چراغ گرد هم خودم قبلا گفته بودمچراغ rkv مثل کیلومترش واقعا زیباست و از طراحی روز دنیا بهره می بره(البته ظاهرشو گفتم؛ باطنشو الله اعلم)

باطنش والا من که خیلی راضیم چون با هم رده های خودش که مقایسه کردم واقعا یه سرو گردن بالاتر بوده

amirkelan
01-09-1391, 10:54 بعد از ظهر
آره..می تونید یه عکس از سنسور کیلومت rkv بزارید................