PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر آفرود 14 مهر | مشهد

monazzah
15-07-1391, 11:41 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان

محمد آقای عقیلی کلاس داشتند من عکسای دیروز رو آپ کردم

دوستانی که دیروز تو برنامه تشریف داشتند توضیحات عکس ها رو بدند:

23955
23956
23957
23958
23959
23960
23961

23966
23967
2396823970

239692397023972
23973
23974
23975
23976
23977
23978
23979
23980

sorush
16-07-1391, 03:13 قبل از ظهر
خوشابه حالتون ماروتوی پیست راه نمیدن حتی باکراس ادم های بدجنسی پستو دراختیارگرفتن

mostafa71
16-07-1391, 03:16 قبل از ظهر
چنتا سوال:

یعنی مجمد نیومد آفرود ؟؟؟

عکس دومی مال موتور محمده یا آقا رسول ؟؟؟(خورشیدی)

در ضمن چنتا از عکسا هم باز نمیشن لطفا دوباره آپشون کنید

hamiltoon
16-07-1391, 03:34 قبل از ظهر
اي .... اصلا از ما يادي كردين .قيافه ها نشان از خوش گذشتگي داره .انشاالله هميشه خوش باشين

shahab rezaei
16-07-1391, 08:55 قبل از ظهر
خب من توضیح عکسا رو میدم. البته به خوبی محمد نمیتونم....
متاسفانه من یکم دیر رسیدم چشمه رفته بودم دنبال علی. وقتی رسیدیم دیدیم بله یه عنصر روان به دلایل نامعلومی پیچ تنظیم زنجیرش شکسته و محمد و رسول مشغول تعمیرا. پس کو بقیه؟؟ همش همین؟؟ متاسفانه دوستان آنرودی مارو تنها گذاشتن زیر آفتاب و مجبور شدیم خودمون امروز رو سپری کنیم. یکی از دوستای منم که تازه فلات خریده و متاسفانه بدون هیچ لولزم ایمنی به همراه دوستش با یه روان زرد هم به ما ملحق شدن. باز خوبه جمعمون آفرودی تر شد. خب آچار ماچار کم داشتیم یکم طول کشید تا بالاخره موتور محمد یه جورایی درس شد. ولی متاسفانه فقط میتونس مث یه سی جی راه بره. خب همینم خوبه از هیچی که بهتره.
صبحونه رو زدیم و راه افتادیم سمت سد. تو راه چن تا شیب زدیم. فقط من و رسول. علی و محمد هم با موتور رسول خودشونو تخلیه میکردن. ابالفضل دوست منم چون لوازم ایمنی نداش فقط یه شیب رو با موفقیت زد.بووووووووووووووووووووو ووووقققققققققققققققققققق ققق
بیخیال رسیدیم به سد و بلههههههههه شیب فوق خفن خلج. من یه بار اومده بودم سد دیدم چن تا تریل میخوان این شیبو بزنن. اولی رفت بره بالا رو اون تیکه ی آخرش موتور سرش بلند شد و یه چند متری غلط زد. رانندش هم اگه لوازم ایمنی نداشت الان یحتمل تو بهشت رضا بود. خلاصه من ترس خاصی از این شیب داشتم. محمد اولین استارت و زد و با موتور رسول مث یه kxf سوار حرفه ای شیب رو زد و باعث دلگرمیم شد. نوبت من رسید ضربان قلبم تند تر و تند تر شد . محمد اومد دلگرمیم داد منم دل و زدم به دریا و یا علی مدد. رفتم و رفتم تا به اون تیکه ی آخرش که رسیدم..... یا خدا این سنگا اینجا چیکار میکنه؟ چرا زاویه اینجوری شد؟ به لطف خدا موفق شدم این شیب رو واسه بار اول بزنم. بعدشم نوبت رسول شد. اونم دلگرمی دادیم. منو محمد تا نصفه شیب اومدیم واسه عکاسی... رسول شروع کرد... دفعه ی اول که همون اول شیب به دلیل ننشستن سرش (سر موتور) خورد زمین. بار دوم بهتر و عالیتر شد. رفت و رفت تا اون تیکه ی آخرم رد کرد به سلامتی ولی متاسفانه همون قدم آخر موتور از دستش در رفت و شد اون چیزی که تو عکس میبینین.

ناها رو زدیم و به سرعت اومدیم سمت مشهد. قرار شد من و محمد و علی و دوستم و آقای رجیو بریم پیست یه سری بزنیم. اونجا هم زیاد خبری نبود و برگشتیم خونه. امیدوارم خوشتون اومده باشه. یا علی

ويرايش شد
شهاب اين آخرين باري باشه تيكه ميندازي.يكم رعايت كن

khodaygani
16-07-1391, 09:22 قبل از ظهر
دست دوستانی که عکس گذاشتن و توضیح دادن درد نکنه

ولی خداوکیلی ممد عقیلی یه مزه دیگه میده به داستان :))

Mohammad aghili
17-07-1391, 01:57 قبل از ظهر
خب خب خب
با سلام به محضر دوستان عزیزم

شرمنده ام بابت تاخیری که داشتم ، متاسفانه نتم قطع بود و یه سری مشکل داشتم
بهرحال
الان اینجام

اول از همه یه معذرت خواهی به جمعی که جمعه اومدن آفرود میکنم ، که با ضد حالی که زدم آفرود رو قهوه ای کردم
من میخواستم همون اول برگردم ، اما دوستان اصرار فراوان کردن ، دیگه منم که اصلا نمیتونم جلوی اصرار دووم بیارم (خصوصا وقتی کسی موتور تعارف میزنه):retarded:

ایشالله هفته آینده ، موتور رو جر میدم تا جبران شه

شهاب عزیز هم تو توضیحاتش یه کم اغراق کرده
ما کوچیک جمعیم !

دوس داشتم خودم عکسهارو توضیح میدادم ، منتها واقعا نمیتونستم ، هم نت نداشتم ، هم کلاس و کار و اینا ، دیگه حسابی شرمنده

منتها یه سورپرایز دارم
بخاطر کم کاری اخیر ، یه کلیپ درست کردم از 2-3 آفرود گذشته که چیز خوبی از کار در اومد
امیدوارم خوشتون بیاد
[Only registered and activated users can see links]
فعلا
یاعلی

s.jafar
18-07-1391, 03:33 قبل از ظهر
عکس دوم مربوط به خورشیدی فابریک موتور رجیو هستش.

Mohammad aghili
18-07-1391, 03:36 قبل از ظهر
بر منکرش لعنت

یه قابلیت خوبی که ریجو داره اینه که سرش راحت سیخ میشه ، این قابلیتش مرا هم مجذوب کرده است:retarded:

monazzah
18-07-1391, 03:50 قبل از ظهر
یه قابلیت خوبی که ریجو داره اینه که سرش راحت سیخ میشه ، این قابلیتش مرا هم مجذوب کرده است:retarded:

مردم از ایم جمله تتتتتتتتتتت

shahab rezaei
18-07-1391, 07:57 قبل از ظهر
شهاب عزیز هم تو توضیحاتش یه کم اغراق کرده

کجاش اغراقه؟ :3ztzsjm:

Mohammad aghili
18-07-1391, 06:33 بعد از ظهر
همینکه لطف کرده بودی نسبت به من عزیزم