PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همایش موتور سواران قانونمند با حضور موتورهای غیر قانونی!!!!!

yasharazary
15-07-1391, 06:40 بعد از ظهر
قرار بود جمعه (91/07/14) تو شهر ما يه همايش برگزار بشه به اسم "موتورسواران قانون مند" با محوريت استفاده از کلاه ايمني!!!که فقط 30 در صد جمعیت کلاه داشتن!!!!
حدود 40 نفر (30 تا موتور)شرکت کرده بودن که چندتا موتور سرشناس ژاپني هم مجلس رو نوراني کرده بودن!!از جمله یاماها ZEAL ک نتونستم ازش عکس بگیرم!
همايش از جلوي پايانه زرگران شروع و به مجتمع بزرگ ورزشي بناب ختم شد!و بنده هم تو قرعه کشی یه قفل برنده شدم که تو راه کلیداشو گم کردم!!!!
ممنون از دوستانی که شرکت کرده بودن:میلاد نایب--علی نوری--بهزاد خیالی -----محسن--ممد آکلیوس!
اولين عکس از عروس تازه وارد خودم Ravan 200 صبح اول وقت:
23941
روان در کنار Kawasaki KX125:
23942
وحالا از کوچیک به بزرگ کنار هم RMX 250----Ravan 200---Falat250(راکب RMX یکی از خبره ترین تعمیرکارای بنابه آقای رستم فام):

23943
اینک عموزاده های سامورایی( دوتا RMZ 250 و یدونه هم RMX 250):
23944
این عکس رو فقط به خاطر داش ممد عقیلی گرفتم چون میدونم دوتاشم دوس داره اسیدی!!(عروس بنده در کنار Kawasaki KX 450F):
23945
روان در رکاب بزرگان:
23946
اینم جناب بهزاد خیالی(کارخانه جهان همتا سیکلت بناب--فلات و همتاز و غیره---مال ایشون میباشد) در کنار موتور زیبا وخفنشون که صدای اون همه موتور کنار صدای این گم میشد!!لازمه بگم ایشون پسر با ادب و با معرفتی هستن در حد اعلا:

23947
تمام—اولین بارمه عکس میزارم –میخوام نظر دوستان رو بدونم—چطور بود؟؟هم عکسا هم توضیحات!

yasharazary
15-07-1391, 10:41 بعد از ظهر
دوستان لطفا نظر بدین لااقل بدونم کارم خوب بوده یا نه؟

nopo
15-07-1391, 10:54 بعد از ظهر
قرار بود جمعه (91/07/14) تو شهر ما يه همايش برگزار بشه به اسم "موتورسواران قانون مند" با محوريت استفاده از کلاه ايمني!!!که فقط 30 در صد جمعیت کلاه داشتن!!!!
حدود 40 نفر (30 تا موتور)شرکت کرده بودن که چندتا موتور سرشناس ژاپني هم مجلس رو نوراني کرده بودن!!از جمله یاماها ZEAL ک نتونستم ازش عکس بگیرم!
همايش از جلوي پايانه زرگران شروع و به مجتمع بزرگ ورزشي بناب ختم شد!و بنده هم تو قرعه کشی یه قفل برنده شدم که تو راه کلیداشو گم کردم!!!!
ممنون از دوستانی که شرکت کرده بودن:میلاد نایب--علی نوری--بهزاد خیالی -----محسن--ممد آکلیوس!
اولين عکس از عروس تازه وارد خودم Ravan 200 صبح اول وقت:
23941
روان در کنار Kawasaki KX125:
با لباس خونه سوار بر موتور ژاپني!!!واي برمن:13:
23942
وحالا از کوچیک به بزرگ کنار هم RMX 250----Ravan 200---Falat250(راکب RMX یکی از خبره ترین تعمیرکارای بنابه آقای رستم فام):

23943به فلات گستاخي نكن!!!روان كوچيكتره!!:retarded:
اینک عموزاده های سامورایی( دوتا RMZ 250 و یدونه هم RMX 250):
23944
این عکس رو فقط به خاطر داش ممد عقیلی گرفتم چون میدونم دوتاشم دوس داره اسیدی!!(عروس بنده در کنار Kawasaki KX 450F):
23945
روان در رکاب بزرگان:
23946
اینم جناب بهزاد خیالی(کارخانه جهان همتا سیکلت بناب--فلات و همتاز و غیره---مال ایشون میباشد) در کنار موتور زیبا وخفنشون که صدای اون همه موتور کنار صدای این گم میشد!!لازمه بگم ایشون پسر با ادب و با معرفتی هستن در حد اعلا:

23947
تمام—اولین بارمه عکس میزارم –میخوام نظر دوستان رو بدونم—چطور بود؟؟هم عکسا هم توضیحات!

باقيش كو؟توي خيابون مگه راه نميرفتن؟
توي مشهد هم قرار بود برگذار بشه و به همه كلاه ايمني بدن.منم نرفتم!!!

توي فرماندهي انتظامي استان بود

از اين گزارش ها بازم بزار استقبال ميشه.دمت گرم خوبه ادامه بده:flower4:

sorush
15-07-1391, 10:59 بعد از ظهر
قشنگ بود
همدان قراربودمسابقه تریل وکراس برگزاربشه که نشدمن بقیه بچه های همدان هم بی نصیب موندیم برای همایش هم همین طورتابلشوزدن دوروزمونده به همایش همه چی تعطیل شد

ali_r
15-07-1391, 11:43 بعد از ظهر
یاشار جان هم عکسات و هم توضیحاتت عالی بود:clap::14:
فقط به یه چیز تاسف میخورم و ناراحت هستم که چرا کراس سواران با لباس و تجهیزات کامل نیستن و با لباس بیرون اومدت تو خیابون
واقعا جای تاسف داره...:khak::khak:
اخه چی بگم...:fingersmiley:

yasharazary
16-07-1391, 06:22 قبل از ظهر
جناب نوپو شرمنده به ترکم گفتم موقع حرکت عکس بگیره ولی نتونست!عکس صاحب کارخونه فلات رو هم به خاطر شما مشهدی ها گذاشتم !!!
کلا ایمنی اینا تعطیل بود--فقط 20 یا 30 نفر کلاه داشتن--یکیش هم خودم!!اون rmz وسطی یه تک چرخ خفن زد ولی متاسفانه نهایتا راهی جوی آب شد ولی چیزیش نشد!!

Mohammad aghili
18-07-1391, 01:17 قبل از ظهر
عالی بود داداش
ادامه بده

فقط سعی کن دیگه kx-f نزاری :sad:

این روانه دیگه طاقت نداره مث کا ایکس گاز بخوره بیچاره :retarded:

فعلا
یاعلی

FAARID
21-07-1391, 11:53 بعد از ظهر
عالیه عکسهای بیشتری بزار

yasharazary