PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوه خرید موتور کراس

s.a.m
15-07-1391, 12:45 قبل از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان عزیز

از دیروز تا الان این دومین تاپینگی هست که میزنم دلیلشم اینه که چنتا موتور بهم معرفی شده اما این که کدومش وردارم مردد هستم

من خیلی نمیخوام واسه موتور هزینه کنم تو یکی از شهرهای اطراف شیراز چنتا موتور کراس دیدم که به پولم میخوره

یه rmz 250 2008 طرف میگه 5800 که گفت جای تخفیفم داره
یه crf 250 2008 در میاد 6500
crf 450 2008 خیلی تمیز بود میگفت 8500

من خودم نظرم رو rmz هست چون هم تمیزه هم خوش قیمت اما نمیدونم از نظر کیفیت چطوره خرابی ؟ قطعات ؟ مشتری داره؟زیاد سرچ کرذم ولی چیزه زیادی دست گیرم نشد اطلاعات این جور موتورام تجربی بیشتر

نظر شما اساتید درباره قیمت این موتورایی که گفتم چیه ؟ و نکات کلیدی که لازم به ذکر هست حتما منم در جریان بزارید

کسی از دوستان rmz داشته که راهنمایی کنه؟
ممنون

AmiR.b
15-07-1391, 01:39 قبل از ظهر
من اگه جات بودم ktm duke می گرفتم
خیلی چیزه شاخیه:icon_pf _99_:

سیاوش
15-07-1391, 02:10 قبل از ظهر
اگه کراس نداشتی سمت 450 نرو نمیتونی باش منار بیای مثه کفی سوارا که خیلیاشون با 1000 به بالا کنار نمیان.در مورد طلبه داشتنم crf خوب به نظر کم اصطحلاکتره و قویتر در کیفیت قطعات نسبت به سوزوکی.از نظر مشتری هم والا هر سال چیزی که تو مسابقات میبینیم فرق داره.امثال مثلا برند کاوازاکی تو بچه ها تهران بیشتر بود.قبلنم یاماها بود.هندا هم که همیشه جای خودشو داشته.اما من یکی با سوزوکی تو کراس ها کنار نیومدم.چند ماه پیش یکی از بچه ها یه rmz250 خرید بعد 2 3 جلسه موتور قطعات موتورشو زایمان کردو شاتون از پوسته زد بیرون. اینم در مورد 450 بگم که بعد 7 8 جلسه تمرین البته اگه خط استارت بزنی یه دست لاستیک نو میخواد.خورشیدی عقبشم یه جورایی مصرفیه هی دنده هاش کنده میشه به خاطر قدرت موتور.کلا پر هزینستو به درد آفرودم نمیخوره.

s.a.m
15-07-1391, 04:16 قبل از ظهر
از چه نظر شاخه ؟؟؟ تو استان فارس من هرچی گشتم ktm کم پیدا میشه یا حداقل من ندیدم بیشتر هوندا یاماها تو بورسه باز ممنون از نظرتون

- - - Updated - - -

ok حتما از 250 شروع میکنم اما چون تازه کارم با توجه به نظرتون من فکر میکنم باید از crf شروع کنم اما قیمتا دستم نیست باید بگردم

NANO
15-07-1391, 05:12 قبل از ظهر
من اگه جات بودم ktm duke می گرفتم
خیلی چیزه شاخیه:icon_pf _99_:

ایشون مشاوره برای خرید موتور کراس خواستن نه استریت!!

AmiR.b
15-07-1391, 09:59 بعد از ظهر
از چه نظر شاخه ؟؟؟ تو استان فارس من هرچی گشتم ktm کم پیدا میشه یا حداقل من ندیدم بیشتر هوندا یاماها تو بورسه باز ممنون از نظرتون

- - - Updated - - -

ok حتما از 250 شروع میکنم اما چون تازه کارم با توجه به نظرتون من فکر میکنم باید از crf شروع کنم اما قیمتا دستم نیست باید بگردم
منظور من از شاخ اینه که کاره خشگله و باحالیه

- - - Updated - - -

ایشون مشاوره برای خرید موتور کراس خواستن نه استریت!!

حالا منم یه موتور باحال بهش پیشنهاد کردم...کاره بدی کرد؟!؟!