PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : kawasaki KDX 200cc

MR.K
24-01-1389, 01:00 بعد از ظهر
من حدود 4 سال هست که یک موتور KDX 200cc دارم و باید بگم که یکی از بهترین موتورهای enduro یا به قول معروف دو منظوره هستش و این مدت هیچ بدی ای ازش ندیدم.
البته موتور روان 200 جزو کلاس offroad یا به قول معروف بیابانی هستش که موتورهای ایندورو قابلیت بیابانی بشتری نسبت به offroad داره.
موتور KDX 200 دارای یک موتور 200 سی سی 2 زمانه و خنک شونده توسط آب هستش (رادیاتور آب ) و قدرتش 35 اسب بخار هستش و 6 دنده داره و از نظر قدرت هیچ کم و کاستی نداره ومی تونید باهاش هر جا برین. کمک ها قابلیت تنظیم سفتی و نرمی داره و کمک عقبش دارای تنظیم ارتفاع هستش و از نظر سرعت با این حال که دنده زنجیر عقب رو بزرگ کردم 140 تا رو میره و با دنده زنجیر فابریک فکر کنم تا 160 تا رو بره. البته این موتورها برای سرعت طراحی نشده اند, پس بهتره برای سرعت دنبال این موتورها نرید.
از نظر فنی خیلی سیستم راحت و ساده ای داره به طوری که من خودم حتی موتورشم بازو بسته میکنم. و به علت ساده بودن سیستم موتوری, دیر تر هم دچار مشکل میشه.
فقط در موتور های 2 زمانه یه نقطه ضعف وجود داره و اینکه نباید به مدت طولانی باهاش تخته گاز برین چون روغن به رینگ و پیستون نمیرسه و باعث فرسوده شدن رینگ و پیستون موتور میشه. البته بر خلاف موتور های 4 زمانه که ممکنه خرج رینگ و پیستون و سوپاپ و شاتون و زنجیر تایم و .... داشته باشه, فقط خرج رینگ و پیستون براتون پیش می آد.

اینم عکسش
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Alireza
24-01-1389, 01:06 بعد از ظهر
اطلاعات جالبی بود ممنون دوست عزیز

Red Hat
24-01-1389, 01:47 بعد از ظهر
ممنون از اطلاعات شما.

شما مطمئن هستید که 35 اسب قدرت داره؟

البته من یه kdx 125 داشتم که انصافآ موتور نرمی بود ولی اصلآ تو آفرود به گرد پای روان هم نمیرسید!

MR.K
24-01-1389, 05:46 بعد از ظهر
اگه حرف منو قبول نداری میتونی از اینک زیر مشخصات kdx200 یا هر موتور دیگه ای رو پیدا کنی.
البته مشخصات روان توش نیست چون ماله چین هستش و اصلا معلوم نیست ماله کدام شرکت هستش.

[Only registered and activated users can see links]

Red Hat
24-01-1389, 06:32 بعد از ظهر
اگه حرف منو قبول نداری میتونی از اینک زیر مشخصات kdx200 یا هر موتور دیگه ای رو پیدا کنی.
البته مشخصات روان توش نیست چون ماله چین هستش و اصلا معلوم نیست ماله کدام شرکت هستش.

نه آقا این چه حرفیه ما شمارو قبول داریم.

موتور روان مال شرکت qingqi هست که تحت لیسانس سوزوکی تولید میشه و حتی به کشور هایی از جمله ترکیه شیلی و... صادر میشه و فکر کنم یک بار یک کلیپ دیدم که تو آمریکا بود.

Dalton
24-01-1389, 08:08 بعد از ظهر
حدود قیمتش چقدره؟؟؟

Red Hat
24-01-1389, 08:18 بعد از ظهر
حدود قیمتش چقدره؟؟؟

125 یا 200 ؟

من 125 رو یک سال پیش (به آشنا) حدود 800 فروختم.
البته توصیه میکنم از این موتور های از رده خارج نخری هم اصتحلاک بالایی داره و تردد موتور های 2 زمانه ممنوعه( در تهران و یک سری دیگر از شهر ها) و هم قیمت قطعات بالایی داره ( تازه اگه پیدا بشه).

MR.K
25-01-1389, 08:03 قبل از ظهر
البته اگه بدون مدارد و سند باشه این قیمتو داره وگرنه با مدارک کامل وحتی کارت سوخت بین 3 تا 5 ملیون قیمت داره و اصلا هم جزو موتورهای رده خارج حساب نمیشی. به قول بچه های کمرک موتور باید جاپونی باشه.
اگر هم می خوای بخری فقط 200 سی سی رو بخر که لوازمش هست, من خودم رینگ و پیستونشو 25 هزار تومن خریدم.
125 یا 250 رو نخر چون اصلا لوازمش نیست.

Red Hat
25-01-1389, 08:35 قبل از ظهر
البته اگه بدون مدارد و سند باشه این قیمتو داره وگرنه با مدارک کامل وحتی کارت سوخت بین 3 تا 5 ملیون قیمت داره و اصلا هم جزو موتورهای رده خارج حساب نمیشی. به قول بچه های کمرک موتور باید جاپونی باشه.
اگر هم می خوای بخری فقط 200 سی سی رو بخر که لوازمش هست, من خودم رینگ و پیستونشو 25 هزار تومن خریدم.
125 یا 250 رو نخر چون اصلا لوازمش نیست.

نه اتفاقآ سند داشت ولی چون پلاک ملی نمیشد فروختم البته جای دوری هم نرفت . و حدود 300 هزار هم خرج داشت! ( تعویض کمک عقب و تعویض کاسه نمد کمک جلو - مشکل داشتن رینگ و پیستون - خط افتادن سیلندر و ...)

ولی بنظر من اگه میخوای موتور ژاپونی تو این قیمت بخری 2.5 تا 4 ax1 از همه بهتره و 4 زمانه هم است و 2 سیلندر .
اگه تمیزشو بخوای با 3 تومن میتونی بخری.

MR.K
25-01-1389, 09:19 قبل از ظهر
فکر کنم در مشخصات ax-1 اشتباهی رخ داده, چون ax-1 تک سیلندر هستش. البته موتور بسیار خوبی هستش فقط برای شهر چون از نظر offroad قابلیت چندانی نداره و حتی میشه گفت روان بهتره چون من خودم مدتی ax_1 داشتم. این موتور 28 اسب قدرت داره و ارتفاعش نسبت به موتورهای offroad کمه و چون برای خیابان طراحی شده رینگهای کوچک و پهن داره و نمیشه لاستیک enduro روش انداخت, البته موتوری که من داشتم لاستیک آجدار داشت ولی بازهم تو خاکی لیز میخورد , چون لاستیکش پهنه و در سربالای دچار عفت قدرت میشد ولی موتور بسیار مناسبی برای شهره, انگار ژاپتی ها اینو برای تهران طراحی کردن, چون فنراش حسابی از پس چاله چوله ها و خندق های تهران بر میاد. :)
ولی اگر موتور 4 زمانه enduro می خواین بهتره دنبال suzuki dr 250 یا kawasaki klx 250 یا yamaha tt-r 250 بگردین و موتور سوزوکی و یاماها بهتره چون به وسیله روغن خنک میشه که روغن داخل شاسی چرخش میکنه تا خنک بشه و عمر موتوریش نسبت به klx250 بیشتره و کاوازاکی رادیات آب داره. البته لوازم اینها کمتر از kdx پیدا میشه. و اگر هم پیدا بشه قیمت بالایی داره.
برای اطلاعات بیشتر هم میتونی از سایتی که بالا معرفی کردم استفاده بکنید.

Red Hat
25-01-1389, 09:25 قبل از ظهر
فکر کنم در مشخصات ax-1 اشتباهی رخ داده, چون ax-1 تک سیلندر هستش. البته موتور بسیار خوبی هستش فقط برای شهر چون از نظر offroad قابلیت چندانی نداره و حتی میشه گفت روان بهتره چون من خودم مدتی ax_1 داشتم. این موتور 28 اسب قدرت داره و ارتفاعش نسبت به موتورهای offroad کمه و چون برای خیابان طراحی شده رینگهای کوچک و پهن داره و نمیشه لاستیک enduro روش انداخت, البته موتوری که من داشتم لاستیک آجدار داشت ولی بازهم تو خاکی لیز میخورد , چون لاستیکش پهنه و در سربالای دچار عفت قدرت میشد ولی موتور بسیار مناسبی برای شهره, انگار ژاپتی ها اینو برای تهران طراحی کردن, چون فنراش حسابی از پس چاله چوله ها و خندق های تهران بر میاد. :)
ولی اگر موتور 4 زمانه enduro می خواین بهتره دنبال suzuki dr 250 یا kawasaki klx 250 یا yamaha tt-r 250 بگردین و موتور سوزوکی و یاماها بهتره چون به وسیله روغن خنک میشه که روغن داخل شاسی چرخش میکنه تا خنک بشه و عمر موتوریش نسبت به klx250 بیشتره و کاوازاکی رادیات آب داره. البته لوازم اینها کمتر از kdx پیدا میشه. و اگر هم پیدا بشه قیمت بالایی داره.
برای اطلاعات بیشتر هم میتونی از سایتی که بالا معرفی کردم استفاده بکنید.

بله حق با شماست 1 سیلندره .
ممنون از اطلاعات شما

MR.K
25-01-1389, 04:15 بعد از ظهر
خواهش میکنم دوست عزیز.

airwolf
02-02-1389, 04:15 بعد از ظهر
سلام
من قصد خرید 1 kmx یا kdx دارم البته ار جحیت با kdx و حالا که شما گفتید 200 سی سی قطعاتش بهتر هست دنبال 200 میگردم اما من تو اراکم و شاید
این موتور گیرم نیاد می خوام بدونم بین kmx ها از نظر موجود بودن قطعات 125 بهتر هست یا 200

Red Hat
28-02-1389, 09:27 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوست عزیز k1_kdl ([Only registered and activated users can see links])

نیستی . نکنه با ما قهر کردی .

میخواستم بدونم قیمت یک انجین kdx یا kmx در حجم 200 سی سی چقد هست و آیا گیر میاد؟

ما منتظر شما در قرار های آفرود بودیم ولی شما نیومدی؟

MR.K
02-03-1389, 08:15 قبل از ظهر
شرمنده دوستان عذیز یه مدت تهران نبودم برای همین به تاپیک نتونستم سر بزنم.
دوست عذیز airwolf اگر قصد خرید kmx دارید بهتره 125 رو بخرین. به علت اینکه شرکت جهانرو وارد کننده این موتور بوده و قطعاتش بیشتره.
باسلام خدمت دوست عذیز red hat شرمنده نتونستم بیام. هم تهران نبودم و هم موتور kdx رو فروختم :10: . اگه می خای اینجین رو برای موتور خودت میخوای بهتره رنبال یک نمونه هوا خنک بری. چون موتور kdx. kmx نیاز به رادیاتور داره .kdx 2 تا و kmx 1 رادیاتور می خواد. بهتره اینجین سوزوکی dr250 رو رو موتور نسب کنی . هم قدرت خوبی داره و هم هوا خنکه و کسی به این راحتی ها نمیتونه متوجه تغییر انجین بشه
البته قراره یک kdx 125 بدون پلاک بخرم مخصوص آفرود. البته شرایط
مناسبی نداره ولی خودم میوفتم به جونش :27: تا ردیفش کنم و با شما بیام آفرود

Red Hat
02-03-1389, 09:23 قبل از ظهر
شرمنده دوستان عذیز یه مدت تهران نبودم برای همین به تاپیک نتونستم سر بزنم.
دوست عذیز airwolf اگر قصد خرید kmx دارید بهتره 125 رو بخرین. به علت اینکه شرکت جهانرو وارد کننده این موتور بوده و قطعاتش بیشتره.
باسلام خدمت دوست عذیز red hat شرمنده نتونستم بیام. هم تهران نبودم و هم موتور kdx رو فروختم :10: . اگه می خای اینجین رو برای موتور خودت میخوای بهتره رنبال یک نمونه هوا خنک بری. چون موتور kdx. kmx نیاز به رادیاتور داره .kdx 2 تا و kmx 1 رادیاتور می خواد. بهتره اینجین سوزوکی dr250 رو رو موتور نسب کنی . هم قدرت خوبی داره و هم هوا خنکه و کسی به این راحتی ها نمیتونه متوجه تغییر انجین بشه
البته قراره یک kdx 125 بدون پلاک بخرم مخصوص آفرود. البته شرایط
مناسبی نداره ولی خودم میوفتم به جونش :27: تا ردیفش کنم و با شما بیام آفرود

با سلام

نه برای موتور خودم نمی خوام و یکی از دوستام برای درست کردن قایق می خواد ( اونجوری که من فهمیدم) .

ما منتظر شما هستیم.

MR.K
02-03-1389, 01:47 بعد از ظهر
آگه برای قایق می خواد خیلی مناسب هستش :)
دیگه نیازی به رادیاتور هم نیست و میتونی با آب دریا خنک بشه . میتونید تو اوراغیها دنبال بگردی. البته نیاز به سرویس هم داره. تو خیابون گمرک. کوچه انبار نفت یه اوراغی هست. زیر یک پاساژه. آدرسشو بپورسی بهت میگن. میتونی اونجا پیدا بکنی

high-speed
05-03-1389, 01:35 بعد از ظهر
سلام k1_kdl عزیز

خسته نباشی ، آقا یه کراس کاوازاکی میخوام ترجیحا چهارزمانه قیمت خیلی خوب ، کاردار هم باشه مسئله نداره واسم ....چون میخوام ارزون بخرم و خرجش کنم

اگه سراغ داشتی واسم پیام خصوصی بفرست

راستی خودت هم که استادی ....... سرطان نباشه ، ببین کدوم قطعاتش راحت گیر میاد

اگه لطف کنی کلی ممنونت میشم

البته یه دونه kdx پیدا کردم سند اموال تملیکی میگه 2.......در حد صفر

اما اگه ارزون تر باشه قابل جمع کردن بهتره

MR.K
05-03-1389, 03:07 بعد از ظهر
سلام k1_kdl عزیز

خسته نباشی ، آقا یه کراس کاوازاکی میخوام ترجیحا چهارزمانه قیمت خیلی خوب ، کاردار هم باشه مسئله نداره واسم ....چون میخوام ارزون بخرم و خرجش کنم

اگه سراغ داشتی واسم پیام خصوصی بفرست

راستی خودت هم که استادی ....... سرطان نباشه ، ببین کدوم قطعاتش راحت گیر میاد

اگه لطف کنی کلی ممنونت میشم

البته یه دونه kdx پیدا کردم سند اموال تملیکی میگه 2.......در حد صفر

اما اگه ارزون تر باشه قابل جمع کردن بهتره

اگه یک موتور کراس خوب می خوای بخری که از نظر فنی خوب باشه و لوازمش هم به راحتی گیر بیاد اول هوندا , دوم هم هوندا و اگه گیر نیاوردی برو دنبال یاماها.
این حرفو چنتا از مکانیک های خوب موتور کراس که من بهشون اطمینان دارم می گن.
در مورد kdx هم با 3 تا 3.5 میتونی یک موتور خیلی سالم با مدارک کامل بخری. و چیزی که برای kdx مهم است اینه که سیلندرش کروم باشه. که اگه کروم باشه 500 گرونتره. البته به نظر من کروم بودن زیاد مهم نیست چون با یک بار رینگ شکستن با رینگ چسبوندن از بین میره و الان بوشهای کروم خارجی مخصوص kdx هم هست که با پیستونش بین 200 تا 300 با اجرتش در میاد وقابل تعمیر هست و دیگه مثل فابریکش یک بار مصرف نیست.

MEHRDAD
08-06-1389, 07:04 قبل از ظهر
من ax-1 پلاک سراغ دارم 4 میلیون.
موتور خوبیه و لی نه تریله و نه ریسی. ککمک بندی خیلی نرمی هم داره

saeedeses2010
17-10-1389, 09:05 بعد از ظهر
کادیکس موتور خیلی خوبی است ولی دیگه بورس بازار نیست
فعلا لانزا و سی آر ام بورس بازار است

مجی
12-08-1390, 12:16 قبل از ظهر
سلام.یکی از دوستان میگه سی ار ام با پلاک ملی سراغ داره...راست میگه؟؟؟؟

Alireza
12-08-1390, 01:01 قبل از ظهر
این تاپیک جای crm هستش؟ در صورت تکرار مجبورم پستاتونو حذف کنم دقت بیشتری کنید

roh savar
27-12-1390, 02:31 بعد از ظهر
من خودم دی تی داشتم دی تی لانزا داشتم روان داشتم ولی وقتی سوار این موتور شدم کف کردم شتابش باور نکردنی بود 135 باش رفتم تو نخش بودم که بخرمش چند جا قیمت کردیم 5 تومن می ارزید حیف پشیمون شد 10 سال بدون خرج کار میداد

7thRING
27-12-1390, 02:57 بعد از ظهر
kdx موتور خوبیه ولی اگه بیافته تو خرج درست و حسابی میافته.

seyed
28-12-1390, 11:52 بعد از ظهر
اتفاقا خرج درست و حسابیش عوض کردن رینگ و پیستونه سیستمش هیچ پیچیدگی خاصی نداره و به راحتی خودت میتونی تعمیراتشو انجام بدی و خرج خاص دیگه ای نداره
فکر میکنم مخارجش از یک روان کمتره

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

من crm و rmx داشتم و الان هم kdx سوار میشم کلا موتور ژاپنی رو خیلی قبول دارم و کلا محصولات چینی رو قبول ندارم
هفته پیش با یکی از بچه ها رفته بودیم بیرون اون بنده خدا با روان بود و یه مسیری موتورامون رو عوض کردیم وقتی سوار روان شدم یه حس خنده داری بهم دست داد
ببخشید این جوری میگم ولی کاملا نظر شخصی خودمه و نمیخوام به کسی بربخوره مخصوصا روانیا
ولی حسم این بود که از یک اسب جوون سرکش پیاده شدم و سوار یک الاغ پیر و خسته شدم.
حسم این بود دیگه چیکار کنم

nopo
08-01-1391, 01:56 بعد از ظهر
cpi چي شد؟

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

اون رو فروختيد؟
اون كه از روان بدتر بود؟

Mohammad aghili
08-01-1391, 02:51 بعد از ظهر
ولی حسم این بود که از یک اسب جوون سرکش پیاده شدم و سوار یک الاغ پیر و خسته شدم.

متاسفانه منم همین حس رو داشتم ، وقتی سوار kdx 220 شدم

راستی این درسته که میگن kdx 220 تکه !

میگن کلا بین kdx ها 220 ش از همه شاخ تره !؟

alikian
08-01-1391, 03:10 بعد از ظهر
درسته 200 و 220 از 250ش بهتر هست یه کی از بچه ها یه 220 هفت رنگ داشت مدل 98 عجب موتور نازی بود اما اخرش ضعیفه نسبت به رقباش نمیدونم چرا اما زود اوراق میشه

nopo
08-01-1391, 03:11 بعد از ظهر
ها درسته
زابل هم ديروز گفت

jamal ktm
04-02-1391, 09:56 قبل از ظهر
من هم 12 سال پیش از این موتور داشتم موتور خوبیه غذاش روغن.اون موقع لوازم نداشت من پیستون 175 dt روش می انداختیم بهترین خاطراتمو با این موتور دارم

MOHAMMAD_VIOLIN
20-03-1391, 01:53 بعد از ظهر
خوب خدمت دوستان عرض کنم :

KDX200 SR دارای 35 اسب بخار قدرت هست ولی KDX200 R دارای 37 اسب قدرت هست.

نکنه جالب اینکه : KDX 250 هم قدرتش کمتر از 200 هست چون بسیار قدیمی تره و تکنولوژی پایین تری داره دارای 33 اسب بخار هست

پس فک نکنید اگه KDX 250 بخرید موتور قوی تری زیره پاتونه ! وسایلشم گیر نمیاد !!!

KDX 200 R

KDX200 SR

miladrm
20-03-1391, 06:02 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان‏ اگه کسی کادیکس داره و قصد فروش داره من خریدارم اینم شمارم09196218195 اس بدید

7thRING
08-04-1391, 10:16 بعد از ظهر
سلام دوستان.
kdx 200 بدون مدارک(هیچی نداشته باشه) چنده؟؟
کلا تو چه رنج قیمتاییه.
ممنون

ARSH
08-04-1391, 10:38 بعد از ظهر
از 1 تومن(700 تومن هم دیدم ) هست تا 3 تا 3/5 به نظرم بیشتر ارزش نداره

Rocky
13-04-1391, 11:55 بعد از ظهر
من یا جفت لاستیک واسه کاوازاکی خودم میخوام کمکم کنین چی بگیرم ؟؟؟
ممنون میشم از همتون دوستان

zx6r
03-07-1391, 08:25 بعد از ظهر
دوستان لطفا موتورهای ژاپنی مثل کاواساکی وهندا را باموتورهای مسخره وخنده داری مثل روان200 سی سی که یک قرون هم نمی ارزه مقایسه نکنید من اگه توی کویر گیر کنم وهیچ راه خلاصی هم نباشه ویک موتور روان از کنارم ردبشه وبگه سوارشو حاضرم بمیرم ولی سوار این موتورهای مزخرف(مثل روان وپالس و..)نشم شمارونمی دونم موتورهای ژاپنی رااصلا نمشه با هیچ موتوری مقایسه کرد چون از هرلحاظ بهترین هستند پس بهتره برید موتورهای مسخره چینی را با همان موتورهای دیگه چینی وهندی مقایسه کنید هنوز کسی ازمادر متولد نشده که بخواهد گرد پای موتور ژاپنی (کاواساکی)رو جمع کنه

Mohammad aghili
03-07-1391, 09:44 بعد از ظهر
ممنون میشم منبعد پستهاتون رو با چاشنی ادب ببینم

تو این فروم خیلی ها موتور چینی و هندی سوار میشن ، و همشون هم میدونن کادیکس از روان بهتره

ولی خب با کادیکس نمیشه رفت دانشگاه
اوکی ؟

yasharazary
05-07-1391, 09:21 قبل از ظهر
ممنون میشم منبعد پستهاتون رو با چاشنی ادب ببینم

تو این فروم خیلی ها موتور چینی و هندی سوار میشن ، و همشون هم میدونن کادیکس از روان بهتره

ولی خب با کادیکس نمیشه رفت دانشگاه
اوکی ؟
تائید میشود شدیدا

در ضمن یه نیمه مقایسه ای بین اینو crm بگین ممنون میشم

yabo
16-09-1391, 06:11 قبل از ظهر
دوستان یه کادیکس 200 بی مدرک قرمز پیدا کردم سر سیلندرش بازه فروشنده میگه یه دست رینگ میندازم میدم حدود 1 میلیون.میرزه؟

farshid37
16-09-1391, 07:24 قبل از ظهر
دوستان لطفا موتورهای ژاپنی مثل کاواساکی وهندا را باموتورهای مسخره وخنده داری مثل روان200 سی سی که یک قرون هم نمی ارزه مقایسه نکنید من اگه توی کویر گیر کنم وهیچ راه خلاصی هم نباشه ویک موتور روان از کنارم ردبشه وبگه سوارشو حاضرم بمیرم ولی سوار این موتورهای مزخرف(مثل روان وپالس و..)نشم شمارونمی دونم موتورهای ژاپنی رااصلا نمشه با هیچ موتوری مقایسه کرد چون از هرلحاظ بهترین هستند پس بهتره برید موتورهای مسخره چینی را با همان موتورهای دیگه چینی وهندی مقایسه کنید هنوز کسی ازمادر متولد نشده که بخواهد گرد پای موتور ژاپنی (کاواساکی)رو جمع کنه

از شما با این همه تعصب رو موتور ژاپنی واقعا بعیده تکناز 125 سوار بشید. شایدم ژاپنیه من اطلاعاتم کمه و یا شرایط فعلیتون از مردن در کویر بدتره؟:retarded:

ali khoramian
16-09-1391, 08:20 قبل از ظهر
من 1 هفته ای هست kdx220 پلاک ملی خریدم گاز خورش فوق العادست.

Sadegh.galaxy
16-09-1391, 08:39 قبل از ظهر
قیمت چند؟پلاک ملی؟

ali khoramian
18-09-1391, 07:55 قبل از ظهر
12.500 پلاک ملی220

farshid37
18-09-1391, 08:12 قبل از ظهر
مبارکه. کارکردش چقدر هست؟ راضی هستید از خریدتون؟

- - - Updated - - -

مبارکه. کارکردش چقدر هست؟ راضی هستید از خریدتون؟

yasharazary
18-09-1391, 08:15 قبل از ظهر
12.500 پلاک ملی220

واقعا دوازده و نیم میلیون دادی واسه کادیکس؟؟؟

ali khoramian
20-09-1391, 06:54 قبل از ظهر
من تا حالا این همه موتور عوض کردم . از هیچ کدوم به اندازه این راضی نیستم. واقعا سواریش بهم حال میده. شتابش از 250 بالا تره . اگزوز قهرمانی هر 2 قسمتش. کارت موتور هم جهانرو خورده. یعنی جهانرو وارد کرده . دیگه هیچ ارگانی نمیتونه گیر بده.

F.Shahgol
20-09-1391, 07:04 قبل از ظهر
من تا حالا این همه موتور عوض کردم . از هیچ کدوم به اندازه این راضی نیستم. واقعا سواریش بهم حال میده. شتابش از 250 بالا تره . اگزوز قهرمانی هر 2 قسمتش. کارت موتور هم جهانرو خورده. یعنی جهانرو وارد کرده . دیگه هیچ ارگانی نمیتونه گیر بده.
مبارک باشه علی اقا ما که از افرود کشیدیم بیرون
این روان خیلی اذیتم کرد
انشا الا..... تو قرار بعدی میام کوه نخودی تماشا تا تجدید خاطره کنم:icon_pf _99_:

محمدفضل
20-09-1391, 07:55 قبل از ظهر
من تا حالا این همه موتور عوض کردم . از هیچ کدوم به اندازه این راضی نیستم. واقعا سواریش بهم حال میده. شتابش از 250 بالا تره . اگزوز قهرمانی هر 2 قسمتش. کارت موتور هم جهانرو خورده. یعنی جهانرو وارد کرده . دیگه هیچ ارگانی نمیتونه گیر بده.آره درسته. واقعا موتور سرحالیه.هم ظاهریش عالی هم فنی. من کلی با موتور علی آقا حال کردم.شیب های کوه نخودی که راحت بالا میرفت.اگه 250ش بود که همون اول داغ میکرد.مدارکش خیلی مهمه که هیچ بنی بشری نمیتونی بهت گیر بده.مدارکش محکمه.

had1sad
25-09-1391, 08:31 قبل از ظهر

علی آقا اگر زحمتی نیست چند تا عکس از این نو رسیدتون بزارید،بابا دهنمون آب افتاد ......

محمدفضل
15-01-1392, 12:04 قبل از ظهر
خوب خدمت دوستان عرض کنم :

KDX200 SR دارای 35 اسب بخار قدرت هست ولی KDX200 R دارای 37 اسب قدرت هست.

نکنه جالب اینکه : KDX 250 هم قدرتش کمتر از 200 هست چون بسیار قدیمی تره و تکنولوژی پایین تری داره دارای 33 اسب بخار هست

پس فک نکنید اگه KDX 250 بخرید موتور قوی تری زیره پاتونه ! وسایلشم گیر نمیاد !!!

KDX 200 R

KDX200 SR

داداش یه نیگاهی به مشخصات kdx 250 بندازی میفهمی که 40 اسب قدرتشه نه 33 تا . من که ازش راضیم . موتور خوبیه به راحتی هم 200 رو قورت میده !

31337

farshid37
15-01-1392, 12:13 قبل از ظهر
فکر می کنم kdx 250 قدرتش 33 اسب بخار هست و kdx r 40 اسب بخار:
شما کدومش رو دارید؟

محمدفضل
17-01-1392, 12:02 قبل از ظهر
فرشید جان آیا میشه دو موتور رو با ده سال اختلاف تولید باهم مقایسه کرد؟ خب معلومه که نه! اون موتوری که دوستمون گفت kdx 250 هست و 33 اسب بخار، مال عهد بوق هستش که تو ایران نیست. و اون موتوری که تو پست قبلیم لینکشو گذاشتم و عکسش رو هم گذاشتم موتوریه که تقریبا با kdx 200 تولید میشد و kdx 250 r هست. من هم همین kdx 250 r رو دارم.

amir.cdi
17-01-1392, 03:54 بعد از ظهر
تو گمرگ یدونه kdx 250 سند دار بدون پلاک گذاشته بود 4.400
موتور فقظ فلاپاش سالم بود همه رنگ شاسی برچسب ها پریده بود رینگ زنگ زده داغون بود همچینم میگفت موتور سلامته :98:

- - - Updated - - -

kdx 250 مدل 1992 :
Max Power

Max Torque

kdx 220 مدل 2003 :
Max Power

Max Torque

kdx 200 مدل 2005 :

Max Power

Max Torque

ali_r
02-06-1392, 07:08 بعد از ظهر

Erfan Ts
02-06-1392, 07:40 بعد از ظهر
تنها چیزی که تو ذوغ میزنه چراغ عقبشه....بد طراحی شده اصلا .....:image111::bargh::D

ali_r
02-06-1392, 07:55 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

تنها چیزی که تو ذوغ میزنه چراغ عقبشه....بد طراحی شده اصلا .....:image111::bargh::D

عرفان جان اینجور چیزا سلیقه ای هستش و نمیشه گفت بدجور طراحی شده
:clap:
من که خیلی خوشم میاد

- - - Updated - - -

عرفان جان اینجور چیزا سلیقه ای هستش و نمیشه گفت بدجور طراحی شده
:clap:
من که خیلی خوشم میاد

yasharazary
02-06-1392, 08:31 بعد از ظهر
کادیکس های 220 مدل بالاهاشون قشنگن -- بقیه رو من خوشم نمیاد!!! فک نکنم به دود اگزوز rmx هم نمیرسه!!

ali_r
02-06-1392, 08:39 بعد از ظهر
کادیکس های 220 مدل بالاهاشون قشنگن -- بقیه رو من خوشم نمیاد!!! فک نکنم به دود اگزوز rmx هم نمیرسه!!

یاشار عکس کادیکس 220 مدل بالا رو داری؟

ali_r
26-10-1392, 07:43 بعد از ظهر

Yavar
13-11-1392, 02:32 بعد از ظهر
سلام دوستان:grouphug:یه kdx200خوب وسرحال مدارک هم نداشته باشه الان چندمی ارزه:29:

ali_r
13-11-1392, 05:57 بعد از ظهر
مدارک دار بخوای 5ت ولی تمیز نیست

بدون مدارک از 3 تومن بگیر تا 10 ت بستگی به تمیزی داره