PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های قرار ملاقات پارک اب . اتش پنجشنبه 13/7/91

matrixaidin
14-07-1391, 09:04 قبل از ظهر
دست همگی درد نکنه که اومدن...
خیلی خوش گذشت
شرمنده فقط من عکس گرفتم
امیدوارم همیشه قرارا منظم و شاد باشه
[Only registered and activated users can see links]

Milad_2Rbo
14-07-1391, 09:22 قبل از ظهر
قرار خوبی بود.ممنون از ایدین .هماهنگ کننده قرارا
اینم واسه دوستانی که نمیشاسن (تو این قرار 3 نفر کاربر جدید به جمعمون اضافه شدن)شرمنده تعداد عکسا کم بود!
البته نصف بچه ها اونورن کسایی که تو عکس نیستن:kenji_behzad_hoseyn123456_ali_Babak_far are_matrixaidin-
ایلیا هم که همونطور تو عکس مشخص.داره والیبال بازی میکنه!ایلیا جنسش خوب نبوده!؟:gigglesmile:چه فازی گرفتی پسر!؟

ایلیا
14-07-1391, 09:39 قبل از ظهر
قرار خوبی بود.ممنون از ایدین .هماهنگ کننده قرارا
اینم واسه دوستانی که نمیشاسن (تو این قرار 3 نفر کاربر جدید به جمعمون اضافه شدن)شرمنده تعداد عکسا کم بود!
البته نصف بچه ها اونورن کسایی که تو عکس نیستن:kenji_behzad_hoseyn123456_ali_Babak_far are_matrixaidin-
ایلیا هم که همونطور تو عکس مشخص.داره والیبال بازی میکنه!ایلیا جنسش خوب نبوده!؟:gigglesmile:چه فازی گرفتی پسر!؟
جنسش که خوب بود. داشتم میرفتم فضا. نمیدونم کی اومد فازمونو پروند :-)
ممنون از آیدین عزیز که قبول زحمت کرد و کنجی و علیرضا ...
از دوستان هم تشکر میکنم. واقعا خوش گذشت. از بهزاد جان که اذیتش کردیم، دوستانی که جدیدا به ما اضافه شدن ...

amo hosein
14-07-1391, 10:05 قبل از ظهر
بچه ها ملاقات خوبی بود.
دست همه درد نکنه.
آقا بهزاد ممنون از لطفت ایشالا چرخش بچرخه.کار یادت نره.ایلیا پشت هیو کت شلوار بپوش پسر.بهت میاد.
آقا شهروز گل.آقا فرشاد.
آقا بابک خوشحل شدم باهات آشنا شدم.همچنین آقا میلاد.و دوستان جدید.
دوستان هم راحت باشن.هر چی خاستن به ما بگن...
و در آخر مدیران محترم آیدین و کنجی و علیرضا دمتون گرم.
علیرضا دوست دارم.
کسی رو نگفتم ببخشید.

shahin.r1
14-07-1391, 07:13 بعد از ظهر
دوستان خیلی خوش گذشت امیدوارم از ما راضی بوده باشید اذیت نکرده باشیم ایشالله از این به بعد هم بتونیم تو قرارا شرکت کنیم:flower4:

شایسته فر
14-07-1391, 08:55 بعد از ظهر
دست آقا آیدین گل درد نکنه بابت هماهنگ کردن قرار این هفته
منم به نوبه ی خودم از همه تشکر می کنم
مخصوصا داداش بابک گل که واقعا می تونم بگم بهترین نباشه یکی از بهترینایه سایته
یه گله کوچولو هم دارم از دوستانی که تازه و برای اولین بار بود میومدن تو قرار :
دو نفر که اسمشونو نمی برم همیشه یه گوشه بودند و با جمع قاطی نشدن
یه نفرم که اومد با 2-3 نفر سلام کرد و رفت با فاصله حدود 15 دقیقه نشست بعدشم معلوم نشد کی رفت، کجا رفت!!!!!
دوستان احساس غریبی نکنید، جمع خودمانی و دوستانه هست
مخصوصا مدیران محترم که هر جوری شده می خوان جمعو خودمانی تر کنن و دونه دونه با دوستان می خوان آشناتر بشن :121fs725372:
جوری که دست 2-3 نفرو گرفتن بردنشون که مدیرشون کنن(حالا نمی دونم مدیر شدن یا نه):image111:

ZirCgari
14-07-1391, 11:53 بعد از ظهر
وجدانن یه عکاس حس میشه اینجا:biggrin:
من موتور ندارم وگرنه همیشه پایه بودم.......:biggrin:
هیچکی که مارو ترکش نمیبره!:biggrin:

Mojtaba180
15-07-1391, 12:21 قبل از ظهر
دوستان محترم سلام
اول از همه از آقا ایلیا تشکر میکنم که میخواستن تو مسیر همراهیم کنن ولی قسمت نشد.در هر حال از توجه ایشون ممنونم
دوم اینکه تعریف کنین دقیقا چی کارا کردین.
سوم اینکه من یه مشکل یهویی برام پیش اومد نتونستم بیام و اینکه من احساس میکنم که هنوز نمیتونم به جمع بچه ها وارد بشم چون سنم زیر بیسته!!!!!!!!!!!!!یعنی احساس میکنم جمع منو تو خودش نپذیره!آیا اینطوره؟
کوچیکترین کسی که تو این قرار بود چند سالش بود؟

شایسته فر
15-07-1391, 12:34 قبل از ظهر
کوچکترین حدود 17 خورده ای بود
سن مشکلی نداره فقط بحث گواهی نامه پیش میاد که برای اونم شما می تونی ترک یکی از دوستان بیای و مشکل ساز نباشه این قضیه
اول که حدود 1 ساعت نو محل قرار یعنی همین سکیی که عکسش هست نشستیم و کلی حرف زدیم و یکی از برابچز تخمه مهمون کردمون و کلی خندیدیم
بعد رفتیم تو چمنا که یکم پانتومیم بازی کنیم که به لطف دوستان عملی نشد و همین قضیه کلی مسایل جدید پیش آورد که قرارو جالب تر و دلپذیر تر کرد
بعدشم طبق معمول راه افتادیم به سمت ساندویچی بهروز(اگه اشتباه اسمشو نگفته باشم!!)یه چیز برگری دور همی زدیم و در آخر لحظه ی خداحافظی
یکی از زیبا ترین قسمتهای هر قرار زمانیه که با موتور باهم میریم دور دور و تو خیابون می چرخیم
تجربه ی خیلی قشنگیه، توصیه می کنم از دستش ندین و حداقل یه بار تجربش کنین(البته اگه یه بار بیاین ، مشتری می شین:image111:)

amo hosein
15-07-1391, 12:42 قبل از ظهر
و تشکر از آقا شایسته فر

erfan557
16-07-1391, 07:14 قبل از ظهر
سلام
دست همه درد نکنه خیلی خوب بود .
ایشالله مشکل گواهی مام تا 2-3 ماه دیگه ردیفه

خیلی خوش گذشت.ممنون:flower4::flower4::flower4::flo wer4::flower4::flower4:

Kenji
16-07-1391, 04:42 بعد از ظهر
این هم گذشت....