PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت و کامپیوتر

Mohammad
03-12-1389, 10:16 قبل از ظهر
حتما شده یکی بخواد بگه این عکس از موتور یا ویلای منه، بعد شما می دونی داره خالی می بنده ولی هر چی اینترنت رو می چرخی پیداش نمی کنی، خلاصه مطلب اینکه کلی اعصابت می ریزه بهم.
راه حلش خیلی سادس و کافیه تشریف ببرید اینجا:
TinEye Reverse Image Search ([Only registered and activated users can see links])

Kenji
03-12-1389, 12:01 بعد از ظهر
با 2 تا عکس چک کردم. 0 ریزالت داد.
یا نسخه ی بتاه یا من نمی تونم باهاش کار کنم.

Alireza
03-12-1389, 12:04 بعد از ظهر
منم چک کردم نتیجه 0 بود

Mohammad
03-12-1389, 12:17 بعد از ظهر
احتمالا اشتباه سرچ می کنید، مثلا یکی از عکس های گالری رو سرچ کنید، مثل این: honda-cbr-250rr-fireblade-2011 - گالری تصاویر موتورسیکلت 619 - Powered by InterPhoto! ([Only registered and activated users can see links])

----

حتما واسه شما هم پیش اومده بخوایید اسم یک اهنگ که از تلویزیون پخش میشه رو بدونید، یا آهنگی دارید که روی کامپیوتر هست و اسمش رو ندارید، یک برنامه عجیب و غریب هست که این کار رو میکنه، کافیه فقط 10 ثانیه از آهنگ رو براش پخش کنید تا اسم آهنگ رو بهتون بگه:
[Only registered and activated users can see links]

BKING
03-12-1389, 01:31 بعد از ظهر
احتمالا اشتباه سرچ می کنید، مثلا یکی از عکس های گالری رو سرچ کنید، مثل این: honda-cbr-250rr-fireblade-2011 - گالری تصاویر موتورسیکلت 619 - Powered by InterPhoto! ([Only registered and activated users can see links])

----

حتما واسه شما هم پیش اومده بخوایید اسم یک اهنگ که از تلویزیون پخش میشه رو بدونید، یا آهنگی دارید که روی کامپیوتر هست و اسمش رو ندارید، یک برنامه عجیب و غریب هست که این کار رو میکنه، کافیه فقط 10 ثانیه از آهنگ رو براش پخش کنید تا اسم آهنگ رو بهتون بگه:
Welcome to Shazam ([Only registered and activated users can see links])

سلام

اينكه ايرانو پشتيباني نمي كنه:sad:

Kenji
03-12-1389, 01:57 بعد از ظهر

----

Welcome to Shazam ([Only registered and activated users can see links])

یعنی چی اشتباه سرچ کردید!؟
یه عکس آپلود می کنه ریزالت می ده دیگه. نتیجه 0 بود در هر صورت. الگوریتم قابل اعتمادی نداره به خاطر همین مشکلاتش.

برای سرچ موزیک خود وینمپ یه پلاگین داره که خیلی عالیه. کافیه رو آهنگ کلیک راست کنی و بری تو اینفو، اوتو تگ رو بزنی. کل مشخصات آهنگ رو برات بعد از چند ثانیه ست می کنه

Mohammad
03-12-1389, 02:34 بعد از ظهر
یعنی توی وینمپ میشه اسم آهنگی که نمی دونی چیه رو پیدا کنی؟ مثلا اسمش track02 باشه؟

Kenji
03-12-1389, 04:24 بعد از ظهر
یعنی توی وینمپ میشه اسم آهنگی که نمی دونی چیه رو پیدا کنی؟ مثلا اسمش track02 باشه؟

آره.
ورژن آخرش فکر کنم 3.6 باشه دان کن.
تو اینفوی هر آهنگ می تونه اوتو تگ کنی

farzadprogram
03-12-1389, 05:54 بعد از ظهر
حتما شده یکی بخواد بگه این عکس از موتور یا ویلای منه، بعد شما می دونی داره خالی می بنده ولی هر چی اینترنت رو می چرخی پیداش نمی کنی، خلاصه مطلب اینکه کلی اعصابت می ریزه بهم.
TinEye Reverse Image Search ([Only registered and activated users can see links])

من یه عکس آپ کردم 8 نمونه پیدا کرد ، البته عکس آپاچی بود که تو همه سایتا هست .

Amir
02-01-1390, 01:13 بعد از ظهر
بیلیارد با طعم HTML5

Amir
03-01-1390, 10:41 قبل از ظهر
Firefox 4 Download Stats ([Only registered and activated users can see links])

واقعا فر خوردم ولی بازم کروم یه چیز دیگه س :wall3:

BKING
03-01-1390, 10:47 قبل از ظهر
Firefox 4 Download Stats ([Only registered and activated users can see links])

واقعا فر خوردم ولی بازم کروم یه چیز دیگه س :wall3:

سلام

اينو ديدم ياد يه نمايشگاه افتادم كه مخابرات يه تابلوي گذاشته بود و تعداد سيم كارتهاي در حال فعال شدن رو نشون مي داد

اصلا قابل باور نيست:s (9):

mehrdad.
22-01-1390, 04:54 بعد از ظهر
پسورد قوی:icon_pf (94):
برای این منظور از منوی استارت run را باز کنید.وتایپ کنیدsyskey
پنجره ای باز میشه از میان سه گزینهUpdate را انتخاب کنید
در اینجامیتوانید پسورد برای سیستم خودتون انتخاب کنید...

Red Hat
23-01-1390, 01:03 بعد از ظهر
معرفی یک نرم افزار خوب برای remote به سایر کامپیوتر های در اینترنت برای کمک و حل مشکل دوستانتان .

اسم این نرم افزار teamviewer و کاملآ رایگان است .

پس از نصب نرم افزار باید به اینترنت متصل باشید (هر دو طرف) و سپس برنامه را اجرا کنید که مثل شکل زیر 2 تا عدد به شما میدهد که ID و Password است .

کاربر اول که برای کمک می خواهد به کامپیوتر کاربر دوم متصل شود باید مقدار ID و Pass را که در PC کاربر دوم آمده است را درون قسمت create session و در داخل ID وارد کند و سپس روی کانکت کلیک کند که بعد از این کار برنامه از شما پسورد را می خواهد که بعد از وارد کردن پسورد می توانید به PC مورد نظر وصل شوید که کار های لازم را بکنید .

این برنامه کاملآ مجانی است .

برای دانلود

TeamViewer Download ([Only registered and activated users can see links])

Kenji
23-01-1390, 03:31 بعد از ظهر
اووووف خداس این برنامه ای که حمید معرفی کرد. فقط یادتون باشه Non-commercial نصب کنید

mehrdad.
23-01-1390, 04:17 بعد از ظهر
ترکیبات کلیدکنترل arrow CTRL
:riz284:

CTRL+q=خروج

CTRL+e=جستجو در مسیر جاری

CTRL+r=تازه کردم صفحه معادلf5..refresh

CTRL+y=redo

CTRL+i=باز کردنfavorites
CTRL+o=open
CTRL+p=پرینت
CTRL+a=انتخاب تمام ایتم ها
CTRL+s=ذخیره
CTRL+d=در مرور گرها صفحه جاری را به علاقه مندیها اضافه میکنه
CTRL+f=جستجو
CTRL+h=معادلhistory
CTRL+b=پنجره سازماندهی علاقه مندیها
CTRL+f1=باز کردن راهنما در برنامه ها
وتعدادی دیگه هیت که خودتون بهتر از من بلد هستید و معروف هستند:11:

mehrdad.
23-01-1390, 09:37 بعد از ظهر
ترکیبات :mypersianforum (531ALt
ALt+a=باز کردن منوی علاقه مندیها

ALt+d=انتقال مکان نما به address bar

ALt+f4=بستن پنجره های جاری

ALt+Esc=پیمایش بین پنجره های جاری

ALt+TAB=سوییچ کردن مابین پنجره های جاری

ALt+Home=پرش به home page
ALt+→=معادل forward
ALt+←=معادلback
ALt+Enter=متعلقاتpropertiesآیتم های انتخاب شده را نمایش میده

farzadprogram
23-01-1390, 10:51 بعد از ظهر
من با teamviewer کار کردم خیلی نرم افزار مفیدیه ، ممنون از حمید که به بچه ها معرفی کرد .

Amir
29-01-1390, 09:15 بعد از ظهر
به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی سی*نت شرکت مایکروسافت در تازه*ترین آگهی تبلیغات ویدیوئی خود در آستانه عرضه نسخه بلو-ری فیلم آواتار رایانه*های موسوم به مک شرکت اپل را به خاطر عدم برخورداری از این سیستم عامل به باد تمسخر گرفت.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
در این آگهی تبلیغاتی ویدیوئی که در کانال رسمی ویندوز در یوتیوب قابل مشاهده است این شرکت در یک سرزمین خیالی یک هواپیمای در حال پرواز را نشان می دهد که در داخل هواپیما دو رایانه مشخصا با دو سیستم عامل ویندوز و مکینتاش وجود دارند.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
تمسخر اپل از آنجا اغاز می*شود که رایانه ویندوز با اشاره به طولانی بودن سفر پیش*رو شروع به پخش نسخه بلو-ری فیلم اواتار می*کند که رایانه مک با تعجب از او می*پرسد که این چیه؟ که ویندوز در پاسخ به او می*گوید که این بلو-ری است و مک در پاسخ به او ناامیدانه تنها تماشا می*کند.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
در این تیزر تبلیغاتی که با نام “PC & Mac take flight — Avatar & Windows 7″ ارائه شده است، این گونه آمده است که: “شما شاید PC و مک را به صورت همزمان داشته باشید اما شما در یک پرواز طولانی از دیدن بلوری آواتار در ویندوز هفت خود لذت خواهید برد”.

شرکت اپل با وجود اینکه یکی از ۱۹ حامی اولیه فناوری بلو-ری بود حتی در تازه*ترین سیستم عامل خود یعنی مکینتاش ۱۰٫۶٫۵نیز از این فناوری پشتیبانی نمی کند و این درحالیست که ویندوز با وجود اینکه ابتدا در برابر بلو-ری از HD-DVD حمایت کرد و با شکست آن به بلو-ری روی آورد از این فناوری پشتیبانی می*کند.
این بار اول شرکت مایکروسافت نیست و این شرکت در آوریل سال ۲۰۰۹ نیز حملاتی علیه این نقطه ضعف رایانه*های مک کرده بود که البته آن حملات کمی زیرکانه*تر برنامه*ریزی شده بود که گمانه*زنی*ها در خصوص پشتیبانی ایکس*باکس۳۶۰ از بلو-ری را تقویت کرده بود.
انتظار می*رفت اپل در رایانه*های جدید خود پشتیبانی از بلو-ری را اضافه کند که که بازهم استیو جابز طرفداران بلو-ری را ناامید کرد.

.................................................. .................................................. .................................................. .............

لینک یوتوب (کیفیت های مختلف) ([Only registered and activated users can see links])

لینک مستقیم full- HD 1080 ([Only registered and activated users can see links])

mehrdad.
29-01-1390, 10:27 بعد از ظهر
ترکیبات کلید
Shift

Shift+F10=معادل راست کلید

Shift+Tab=وارونه کار tab رو انجام میده

ترکیبات کلید
winkey

winkey+E=باز کردن My comدر حالت فولدر

winkey+R=باز کردن RUN

winkey+U=باز کردن UTILITY MANAGER

winkey+D=نمایش دسکتاپ

winkey+F=جستجو

winkey+L=قفل کردن سیستم

winkey+M= مینی مایز تمامی پنجره ها

winkey+Shift+m=تمامی پنجر های minimize شده را restor میکند

Amir
29-01-1390, 10:41 بعد از ظهر
آدرس google.com بازه اینی که شما زدید googEL هست

mehrdad.
29-01-1390, 10:50 بعد از ظهر
اوه چه سوتی دادم:riz481:به کسی نگی:13::3:
از بی خوابیه برم بخوابم...:sarma::sleep:

mehrdad.
31-01-1390, 12:07 قبل از ظهر
Backupگیری :28:

از منوی startگزینه به runرفته تایپ کنیدntBackup و اینتر کنید

در پنجره باز شده گزینه Advanced mode را انتخاب کنید..پنجره ای باز میشود که ابزارهای مفیدی را شامل میشود.

بر روی تب backupکلیک کنید ..در این قسمت باکس مربوط به system stateرا انتخاب کنید...محل backup گیری را روی هارد یا CD مشخص کنید و بر روی START BACKUP کلیک کنید./

Salman
18-02-1390, 12:32 قبل از ظهر
آقا کلیپ های یوتیوپ را چطوری میشه دانلود کرد؟برنامه می خواد حتما؟

Amir
18-02-1390, 12:41 بعد از ظهر
عمده ترین روش ها این ها هستند

لیچر ها
نرم افزار های دانلود از یوتوب
وب سایت های مخصوص دانلود ویدیوهای یوتوب _که تقریبا همون مورد اول هستد ولی تمرکزشون رو یوتوب هست)
نرم افزار internet download manager

اصلی ترین راه ها اینا بودن ممکنه راه های دیگه ای هم باشه

RIDER
18-02-1390, 01:22 بعد از ظهر
مردشوره مایکروسافتو ببرم مسخره ها اینترنت اکسپلورر ۹ بیرون دادن مشکل داره هرکیم نصب کرده خرابه بعد از نصب و اجرا بعد۱ساعت کارکردن ارور میده میاد بیرون همشم هنگ میکنه و تمام سایت های پخش ویدیو هم مشکل داره:khak:

reza KTM
18-02-1390, 01:56 بعد از ظهر
مردشوره مایکروسافتو ببرم مسخره ها اینترنت اکسپلورر ۹ بیرون دادن مشکل داره هرکیم نصب کرده خرابه بعد از نصب و اجرا بعد۱ساعت کارکردن ارور میده میاد بیرون همشم هنگ میکنه و تمام سایت های پخش ویدیو هم مشکل داره:khak:

مرور گر فقط اپرا
البته اینا سایت اپرا رو هم فیلتر کردن

Salman
18-02-1390, 01:57 بعد از ظهر
internet download manager هم میشه؟چطوری ؟

Amir
18-02-1390, 02:11 بعد از ظهر
مرور گر فقط اپرا

اپرا نسخه ای قبلیش با css مشکل داشت (ورژن جدید رو نمیدونم)

internet download manager هم میشه؟چطوری ؟

آخرین ورژن idm رو نصب کنید ؛ هنگام دیدن ویدیو گزینه ای بالای اون اضافه میشه که نوشته downlaod this video یا یه چیزی شبیه این (تو کادر سبز) که به راحتی می تونید دانلود کنید

farzadprogram
18-02-1390, 04:18 بعد از ظهر
مردشوره مایکروسافتو ببرم مسخره ها اینترنت اکسپلورر ۹ بیرون دادن مشکل داره هرکیم نصب کرده خرابه بعد از نصب و اجرا بعد۱ساعت کارکردن ارور میده میاد بیرون همشم هنگ میکنه و تمام سایت های پخش ویدیو هم مشکل داره

من حدود یک ماه هست شبانه روزی از این نرم افزار استفاده میکنم مشکلی نداره :waiting:
شما سیستم عاملت چیه ؟
از کجا دانلود کردی ؟

RIDER
18-02-1390, 05:41 بعد از ظهر
windos7 ultimateاز خود سایت مایکروسافت همون روز اول که نسخه9 اومد دانلود کردم الان هر پیجیو باز میکنم dont sent میده میاد بیرون همش هنگ میکنه یبارم ویندوز عوض کردم رو 10 تا سیستم تست کردم همه کافی نت ها هم همین مشکلو دارن

farzadprogram
18-02-1390, 07:01 بعد از ظهر
پس چرا من این مشکل و ندارم ؟ شرایط من هم مثل شماست .
میخوای فایلی رو که دانلود کردم بدم بهت تست کنی ؟

Amir
18-02-1390, 07:13 بعد از ظهر
منم تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم خودم از این سایت دانلود کردم مشکلی نداشت
Download Internet Explorer 9.0 Windows 7 - FileHippo.com ([Only registered and activated users can see links])

RIDER
18-02-1390, 09:24 بعد از ظهر
هر وقتم میرم تو یوتیوب برا خودش رفرش میکنه بعد فیلد میده و دیسکانکت میکنه و نرم افزار میترکه

Amir
18-02-1390, 09:52 بعد از ظهر
هر وقتم میرم تو یوتیوب برا خودش رفرش میکنه بعد فیلد میده و دیسکانکت میکنه و نرم افزار میترکه

ممکنه از جاوا باشه

دانلود کنید Download Free Java Software ([Only registered and activated users can see links])

Salman
18-02-1390, 11:03 بعد از ظهر
آخرین ورژن idm رو نصب کنید ؛ هنگام دیدن ویدیو گزینه ای بالای اون اضافه میشه که نوشته downlaod this video یا یه چیزی شبیه این (تو کادر سبز) که به راحتی می تونید دانلود کنید[/QUOTE]
با برنامه free download maneger نمیشه ؟

superbike_iran
18-02-1390, 11:21 بعد از ظهر
من هیچ مشکلی با اینترنت اکسپلورر 9 ندارم ویندوزمم 7 هست 64 بیتی ولی نمیدونم چرا با idm بعضی وقتها نمیتونم از یوتوب دانلود کنم

Salman
18-02-1390, 11:36 بعد از ظهر
آقا راستی یه سواله دیگه!شرمنده ها.از فیس بوکم میشه سوال کرد؟!
من تو فیس بوک که میرم یکی دو نفر رو که اد می کنم دیگه نمی تونم اد کنم.میزنه بلوکد برای 7 روزه این حرفا.بعد که 7روز میگذره درست میشه.بعد دوباره بلوکد میشه واسه14 روز.الاف کرده خلاصه مارو!کسی میدونه جریان چی هست؟

Amir
19-02-1390, 07:15 بعد از ظهر
با برنامه free download maneger نمیشه ؟

اینو امتحان نکردم ولی با id, کلا شما می تونید هر ویدیو یا آهن آنلانی رو دریافت کنید (از هر سایتی)

قدرتمندترين نرم افزار دانلود Internet Download Manager v6.05 Build 14 Final ([Only registered and activated users can see links])

RIDER
26-02-1390, 09:03 بعد از ظهر
جاوا رو آپدیت کردم درست شد اومدم بیرون رفتم تو از دوباره خراب شد:wall3:

Amir
28-02-1390, 03:32 بعد از ظهر
کاربر ایرانی در اینترنت بودن خودش به تنهایی کم مصیبتی نیست! باور نمی کنید؟ این مطلب را بخوانید تا باورتان شود. اینترنت همین الان هم خیلی خیلی ملی است و حتی جای یک روز تعطیلی در تقویم، برای روز ملی شدن اینترنت به شدت خالی است!
فرض کنید برای نوشته ای که در وبلاگ خود می*خواهید بنوسید نیاز به جستجو برای عکس دارید. مصیبت از همین جا شروع می*شود. می*روید داخل گوگل و برای تصاویر جستجو می کنید. مهم نیست چه کلمه ای بزنید در هر حال چیزی نیست!
بیایید با هم چند کلمه را جستجو کنیم.

۱-جستجو برای کلمه “کتاب”
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
۲-جستجو برای کلمه “ورزش”
۳-جستجو برای کلمه “سلامتی”
ای بابا اصلا” ببینیم فرقی می کند چه کلمه ای بزنیم؟
۴-جستجو برای کلمه “بیل”
۵-جستجو برای کلمه “کلنگ”
خوب نتیجه جستجو که عالی بود [Only registered and activated users can see links] حالا بریم نرم افزار دانلود کنیم. چند تا افزونه خوب برای مرورگر کروم لازم هست! هوررراااا خوب خوشبختانه اینجا فیلتر نیست [Only registered and activated users can see links] اما چون با آی پی ایرانی آمده اید به شما اجازه دانلود نمی دهند!
Google Chrome Extensions ([Only registered and activated users can see links])

نخواستیم .. برویم اقلا” با تبلیغ گوگل ترافیک سایتمان را بالا ببریم! عجب این چرا فیلتر شده؟

Google AdWords ([Only registered and activated users can see links])

([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ای بابا! چه کنیم برویم اقلا” چهار تا تبلیغ گوگل بگیریم بگذاریم در سایت تجارت کنیم، هزینه های سایت در بیایید! خوب به به، به سلامتی این یکی فیلتر نیست! ای بابا اینجا به انگلیسی چی نوشته؟ شما از کشوری هستید که ما به دلیل تحریم منع رابطه تجاری داریم!
Google AdSense ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

خوب حالا دیدید الان هم اینترنت هم از داخل و هم از خارج کاملا” ملی هست؟ کلا” وقتی ملی بشود دیگر اصلا” اینترنت متنی خواهد بود! البته نه هر متنی!
منبع: وب شهر ([Only registered and activated users can see links])

RIDER
28-02-1390, 03:45 بعد از ظهر
دقیقا میشه یه دیوی دی با حجم بالا یا مثل وی کی پدیا فقط چیزایی رو که میخوان میبینی:gigglesmile:

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

یعنی هم پیجت چه بخوای چه نخوای سایت آقاست صبح تا شبم توش خبرای دروغ .اگر اینترنت اینجوری بشه به جان مادرم از ایران فرار میکنم اول مالزی بعد نیویورک

Amir
12-04-1390, 12:24 بعد از ظهر

گوگل هم این سیستم رو تو قسمت سرچ عکسش راه انداخته من بنر رو تست کردم خیلی خوب بود نتیجه هاش

Classified
21-04-1390, 03:56 بعد از ظهر

reza KTM
22-04-1390, 11:57 بعد از ظهر
میشه رو مودم وایمکس بی سیم (وای فای) اشتراک adsl گرفت؟؟؟

Kenji
23-04-1390, 08:23 بعد از ظهر
میشه رو مودم وایمکس بی سیم (وای فای) اشتراک adsl گرفت؟؟؟

من نمنه؟

خیر.

Kami
27-04-1390, 11:17 بعد از ظهر
با سلام خدمت همگی
میخواستم چند تا سایت به درد بخور معرفی کنم و امیدوارم بقیه دوستان کم لطفی نکنن
سایت ترافیک تهران [Only registered and activated users can see links]
انلاین چکر یاهو Vizgin - Detect Invisible Yahoo! Messenger Users (A Yahoo Invisible Detector site) ([Only registered and activated users can see links])
بهترین سایت برای تمام برنامه های کامپیوتر FileHippo.com - Download Free Software ([Only registered and activated users can see links])
بهترین سایت برای دانلود کرک انتی ویروس ها Nod32 Username and Password - Kaspersky Keys - TrialReset روزانه ([Only registered and activated users can see links])
کاملترین سایت نرم افزار و بازی های ایفون apptrackr home ([Only registered and activated users can see links])
بهترین سایت پارسی موبایل GSM.ir - پايگاه تخصصي اطلاع رساني موبايل - Mobile Phone Information Site ([Only registered and activated users can see links])
بقیه دوستان ادامه بدن

حسـن
27-04-1390, 11:27 بعد از ظهر
بهترین سایت در مورد موتور سیکلت و موتور سواری : persianmotor.net :smilies(113):

سگ کی باشه motorcycleusa

Amir
27-04-1390, 11:29 بعد از ظهر
تاپیک ادغام شد

Amir
06-06-1390, 08:04 بعد از ظهر
به لینک های زیر برید و ببینید که با html5 و css3 چه کارهایی که نمیشه کرد!!

با چرخش موس حرکت و رنگ ها را به شکلی شگفت انگیز تغییر دهید..
کد:

موس نورانی به همراه بازی با سایه ها...

اینم یک نمونه دیگه از اولی برای مشاهد کامل با safari ادرس زیر را باز کنید.

افکت بسیار زیبای دود بر روی متن ( موس را بر روی متن ببرید)

صبر کنید تا صفحه کاملا لود بشه....

Mohammad
08-06-1390, 01:52 قبل از ظهر

افزونه‌ی [Only registered and activated users can see links] Everywhere برای مرورگر فایرفاکس، برنامه‌ای است که با رمزگذاری ترافیک اینترنت کاربران که میان مرورگر و وب‌سروها در تبادل هستند، به ارتقای امنیت ارتباطات آنلاین آنها کمک می‌کند.
با [Only registered and activated users can see links] فرایند تبادل اطلاعات میان کاربر و یک وب‌سایت یا سرویس آنلاین، محرمانه باقی می‌ماند و چون روی این پروتکل امن، مرورگر کاربر دائما در حال تایید هویت و چک کردن وضعیت وب‌سرور است، راهی برای نفوذ هکرها و قرار گرفتن آنها در میانه مسیر ارتباطی باقی نمی‌ماند.

بنیاد Electronic Frontier از موسسات فعال در زمینه آزادی بیان آنلاین و از مدافعان حق ناشناس‌ماندن در اینترنت در پروژه‌ای مشترک با کمپانی TOR که از سازمان‌های موثر در توسعه فیلترشکن‌ها و ابزارهای عبور از سد سانسور آنلاین است، به تازگی نسخه‌ای جدید از نرم‌افزاری ارائه کرده‌اند که می‌تواند امکان اتصال کاربران به بسیاری از وب‌سایت‌های مهم از طریق [Only registered and activated users can see links] را فعال کند.

این نرم‌افزار در قالب افزونه‌ای برای مرورگر فایرفاکس ارائه شده است که با مراجعه به این لینک می‌توانید آن را دریافت کنید.

افزونه‌ی [Only registered and activated users can see links] Everywhere امکان اتصال امن به بیش از هزار وب‌سایت را برای کاربران فراهم می‌کند و با نصب کردن آن، وقتی مثلا گوگل دات کام را در آدرس بار خود تایپ کنید، به‌صورت اتومایتک به نسخه امن وب‌سایت هدایت خواهید شد.

اکثر سرویس‌های بانکی و مالی آنلاین، به‌صورت پیش‌فرض از [Only registered and activated users can see links] استفاده می‌کنند، اما هنوز برای بسیاری از وب‌سایت‌ها این امکان فعال نشده و این همان ضعفی است که این افزونه برطرفش می‌کند و به‌طور چشم‌گیری از ضریب آسیب‌پذیری امنیتی ارتباطات آنلاین شما می‌کاهد.

توییتر از اواسط مارس ۲۰۱۱ [Only registered and activated users can see links] را به صورت اتوماتیک برای همه کاربرانش فعال کرد و فیس‌بوک نیز از اواخر ژانویه ۲۰۱۱ این امکان را به کاربرانش داده که بتوانند از طریق [Only registered and activated users can see links] به وب‌سایت وصل شوند.

(بخوانید: ۱۰ نکته‌ای که باید درباره تنظیمات حریم خصوصی در فیس‌بوک بدانید)

اما نکته اساسی اینجاست که برای استفاده از [Only registered and activated users can see links] در توییتر، جی‌میل، فیس‌بوک یا هر سرویس دیگری، باید با مراجعه به تنظیمات آن را فعال کنید، در حالی که این افزونه به صورت اتوماتیک برای بسیاری از سرویس‌ها این کار را خواهد کرد و نیازی به اقدام مستقیم کاربر نیست.

سرچ گوگل، وردپرس، ویکی‌پدیا، توییتر، فیس‌بوک، یوتیوب، نیویورک‌تایمز، PayPal و سرویس کوتاه‌کننده لینک bit.ly از جمله وب‌سایت‌هایی هستند که توسط این افزونه پشتیبانی می‌شوند.

[Only registered and activated users can see links] چیست و چه مزایایی نسبت به HTTP دارد؟

HTTP یا پروتکل انتقال هایپرتکست، اگرچه توسط اکثر سایت‌های موجود در دنیا استفاده می‌شود، اما پروتکل امنی نیست. راه فهمیدن این که اتصال شما به یک وب‌سایت از طریق [Only registered and activated users can see links] برقرار شده یا نه، نگاه به آدرس بار مرورگر است. صرف‌نظر از این‌که از فایرفاکس استفاده می‌کنید، یا گوگل‌کروم یا حتی اینترنت اکسپلورر (که ناامن‌ترین مرورگر جهان است) با نگاه به آدرس بار خواهید دید که آدرس یک وب‌سایت مشخص با http شروع می‌شود یا [Only registered and activated users can see links]

وب‌سایت‌ها برای ارائه سرویس به کاربر، با مرورگرها مکالمه‌می‌کنند و فقط در حالتی که روی [Only registered and activated users can see links] هستید، وب‌سایت و وب‌سرور به‌صورت پیوسته چک می‌کنند که این مرورگر شما باشد که در گفت‌وگو با سرور است. [Only registered and activated users can see links] در واقع یک کانال امن ارتباطی است، چون از پروتکل‌های رایج برای تبادل اطلاعات استفاده نمی‌کند و دقیقا به همین خاطر است که می‌تواند تضمین‌کننده برقراری ارتباط امن با سرور مشخصی باشد که سایت مورد نظر شما روی آن قرار گرفته.

[Only registered and activated users can see links] ترافیک اینترنت یک سیستم یا شبکه‌کامپیوتری را به‌گونه‌ای یکتا رمزگذاری می‌کند که بازگشایی و رویت بسته‌های داده به سادگی برای یک نگاه ثالث ممکن نباشد. وقتی از [Only registered and activated users can see links] استفاده می‌کنید همه بار ترافیکی ارتباطات آنلاین‌تان از تونلی می‌گذرد که به شدت حفاظت‌شده است.

هنگام استفاده از وای‌فای رایگان [Only registered and activated users can see links] را از یاد نبرید

استفاده از [Only registered and activated users can see links] به‌خصوص در مواقعی که از کانکشن‌های باز رایگان و بدون پسورد وایرلس استفاده می‌کنید، اهمیتی حیاتی پیدا می‌کند. در WiFiهای باز، نفوذ به سیستم کاربر خیلی ساده‌تر است. وقتی مثلا در کافه‌ای نشسته‌اید و از WiFi رایگانش استفاده می‌کنید، اگر از طریق [Only registered and activated users can see links] وارد مثلا صفحه‌فیس‌بوک یا توییترتان نشوید، بی‌شباهت به این نیست که لپ‌تاپ‌تان را کلا در اختیار کسی که روی میز بغلی یا پشت سرور نشسته قرار دهید.

هر کسی که به سیگنال یک شبکه وایرلس باز دسترسی دارد، به سادگی می‌تواند ترافیک شبکه را مانیتور کند. اما اگر روی همین شبکه باز، شما از [Only registered and activated users can see links] استفاده کنید، کل ترافیک داده‌هایتان روی اینترنت به‌گونه‌ای یکتا رمزگذاری می‌شود و در چنین شرایطی رمزگشایی از ترافیک که حالا تبدیل به جریانی از بایت‌های تصادفی شده، تنها با در اختیار داشتن کد‌های مولد آن ممکن خواهد بود، که در دسترس کسی نیست.

اچ‌تی‌تی‌پی‌اس اما به‌طور چشم‌گیری از ضریب آسیب‌پذیری سیستم‌های کامپیوتری می‌کاهد و از گیر افتادن در دام حملات «مرد در میانه» (Man in the Middle Attacks) و Sniffing جلوگیری می‌کند. در حملات اسنیفینگ، هکرها با بررسی ترافیک داده میان مرورگر و وب‌سرورهای مشخص، نقاط ضعف و آسیب‌پذیری‌ها را شناسایی می‌کنند و از طریق‌آنها وارد می‌شوند.

اگر می‌خواهید در هنگام ارتباط با همه وب‌سایت‌های مهم روی [Only registered and activated users can see links] باشید، [Only registered and activated users can see links] Everywhere یکی از بهترین برنامه‌ها است و کاربری آن بسیار ساده و همه‌فهم است.

[Only registered and activated users can see links] Everywhere را از طریق آدرس زیر دانلود کنید:

منبع: دویچه وله
احسان نوروزی
تحریریه: یلدا کیانی

Amir
08-06-1390, 11:09 قبل از ظهر
دامین های [Only registered and activated users can see links] فیلتر نمی شوند مگر با ip :flower4:

اما سرعتو خیلی کم می کنه می تونید واسه تست google رو هم زمان با [Only registered and activated users can see links] و http باز کنید و یه کلمه رو سرچ کنید

Shenzo
18-06-1390, 05:08 بعد از ظهر
درخواست کمک جهت یک برنامه
سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان عزیز
همیشه سلامت و موفق باشید
میخواستم اگه ممکنه بهم کمک کنید، نیاز به ابزاری دارم که از یک صفحه که پر از متن های مختلف می باشد، فقط ایمیلها را جدا کرده و به صورت فایل متن در آورد.
از دوستان عزیز که در کار نرم افزار و برنامه نویسی هستند شدیدا تقاضا دارم کمک کنند.
با تشکر فراوان:thanks:

ضمنا، اگه تاپیکو تو جای مناسب قرار ندادم عذرخواهی می کنم:i'm sorry:

Shenzo
19-06-1390, 02:51 بعد از ظهر
دوستان عزیز
کسی نیست که تو برنامه نویسی اطلاعاتی داشته باشه و کمکم کنه؟:s (9):
شدیدا نیاز به کمک دارم:wall3:
خیلی ممنون:thanks:

Amir
19-06-1390, 07:51 بعد از ظهر
دوست من , فکر نمی کنم چنین برنامه ای باشه که ایمل ها رو جدا کنه (یا حداقل من ندیدم)

nazamm
19-06-1390, 08:14 بعد از ظهر
درخواست کمک جهت یک برنامه

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان عزیز
همیشه سلامت و موفق باشید
میخواستم اگه ممکنه بهم کمک کنید، نیاز به ابزاری دارم که از یک صفحه که پر از متن های مختلف می باشد، فقط ایمیلها را جدا کرده و به صورت فایل متن در آورد.
از دوستان عزیز که در کار نرم افزار و برنامه نویسی هستند شدیدا تقاضا دارم کمک کنند.
با تشکر فراوان:thanks:

ضمنا، اگه تاپیکو تو جای مناسب قرار ندادم عذرخواهی می کنم:i'm sorry:

سلام دوست عزیز

شما با دو برنامه vb.net و c++ میتونین این کارو انجام بدین

اگه تحت نت باشه با وی بی و اگه نه با سی پلاس پلاس.

توی این الگوریتم ها بیشتر از چرخه های if else استفاده میکنن

چون شما نیازتون سیپریت کردنه از جداسازی های آرایه ای نیز میتونین کمک بگیرید

این کتاب بهتون کمک میکنه deitel and deitel c++ how to program

Amir
19-06-1390, 08:15 بعد از ظهر
وقت گیره پیشنهاد شما خیییلی

nazamm
19-06-1390, 08:43 بعد از ظهر
وقت گیره پیشنهاد شما خیییلی

شرمنده مدیر !!!

با حجم های بالا خوب جواب میده گزینه مناسبیه

وقت نداشتم وگرنه خودم زحمتشو میکشیدم:22:

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

شرمنده فرمودین امیر خان:bunnyearsmiley:

Kenji
19-06-1390, 09:09 بعد از ظهر
البته خواهش می کنم چه زحمتی!

==

با پاسکال هم میشه این برنامه رو نوشت. چه برسه به سی ++ و وی بی

خلاص.

Amir
31-06-1390, 11:39 قبل از ظهر
چرا و چگونه گواهینامه های رمزنگاری شرکت هلندی هک شدند؟
یک ماه پیش تر از آن روزی که شرکت گوگل اقدام به افشاء سازی نسبت به سرقت اطلاعاتی گواهینامه های شرکت همکارش DigiNotar کند، کاربران در خطر بودند. پس از یک هفته از این خبر رسانی، گوگل با استفاده از وبلاگ تازه تاسیس فارسی زبانش ([Only registered and activated users can see links]) به کاربران فارسی زبان هشدار و راهنمایی های امنیتی ارائه داد اما به این اعلامیه ها اکتفا نکرد و بطور شخصی برای این کاربران ایمیل فرستاد. اما سوالات افراد کنجکاو عرصه امنیت همواره با کلماتی همچون چرا و چگونه شروع میشود در حالیکه در عمده و شاید همه نوشته های مربوط به این فاجعه امنیتی، سوالاتی که مطرح شدند و گاهی یک طرفه جواب داده شدند شامل سوالاتی همچون: که چه کسی و با چه اهدافی این حملات را هدایت کرده است؟
این در حالیست که از گذشته های بسیار دورتر، نفوذ ها و نفوذگرها و افراد حوزه مطبوعاتی این خبرها در تلاش بودند که عامل فنی و اشکالات فنی این موارد امنیتی رو گوشزد کنند. اما خبر سرقت گواهینامه های امنیتی اس اس ال بدون آنکه بطور کامل در چرخه بحث و گفت و گو فنی به تکامل برسد به دست افراد ناشی در این زمینه افتاده است تا با منحرف کردن افکار عمومی در این زمینه، عوامل فنی و نواقص امنیتی لایه های زیرین شبکه وب را که سال ها از طراحی آن میگذرد، از نقد مصون بدارند. نویسنده در این مقاله به هدف نقد پاسخگویی شرکت گوگل، عوامل نقص فنی، آسیب پذیری های اس اس ال و مسائل امنیتی پیرامون سرقت گواهینامه های امنیتی اخیر نوشته است.

به گزارش وین بتا ([Only registered and activated users can see links])، یک ماه پیش تر از آن روزی که شرکت گوگل اقدام به افشاء سازی نسبت به سرقت اطلاعاتی گواهینامه های شرکت همکارش DigiNotar کند، کاربران در خطر بودند. پس از یک هفته از این خبر رسانی، گوگل با استفاده از وبلاگ تازه تاسیس فارسی زبانش به کاربران فارسی زبان هشدار و راهنمایی های امنیتی ارائه داد اما به این اعلامیه ها اکتفا نکرد و بطور شخصی برای این کاربران ایمیل فرستاد.

این طرز برخورد گوگل در حالی اتفاق می افتد که مشابه این نمونه نقص امنیتی در خاک کشور های غربی یا حتی خود امریکا باعث دردسرهای گسترده ای برای ارائه دهندگان خدمات مذکور خواهد شد. ولی گوگل تصمیم گرفت که در هشدارهای امنیتی خود از قبول مسئولیت شانه خالی کند و بدون هیچگونه عذرخواهی حتی به شکل غیر مستقیم به اطلاع رسانی در اینباره ادامه دهد.
در واقع گوگل در این نقص امنیتی بطور نا مشخص افکار کاربرانش را بدون هدایت رها کرد تا برای اتفاق افتاده مقصر انتخاب کنند و یا حتی بطور نا محسوس این افکار به سویی هدایت شدند که مهاجم یا مهاجمان عوامل حمله بودند و بایستی آنها را بدلیل سوء استفاده از نقص امنیتی مقصر دانست.
در ایمیلی که گوگل به کابران ایرانی و به زبان فارسی ارسال کرد، اعلام شد که کاربران مرورگر گوگل کروم از خطرات این حمله در امان بوده اند اما متذکر نشد که شرکت گوگل خود به عنوان ارائه دهنده سرویس جیمیل و بکارگیری گواهینامه های امنیتی شرکت DigiNotar باعث اولیه آن بوده است که دیگر مرورگرها و دریافت کنندگان سرویس ها همچون شرکت های مایکروسافت و موسسه غیر انتفاعی موزیلا این گواهی نامه های امنیتی را با اعتبار بدانند.
گزاش Fox-IT که منبع اصلی اغلب اخبار این رخداد امنیتی است اعلام میکند که از تاریخ ۱۳ ژوئن تا ۲۸ ژوئن بیش از ۳۳۳ مورد گواهینامه امنیتی اس اس ال جعلی از داخل شرکت DigiNotar کشف و منهدم میشود. بیش از نیمی از این گواهی نامه های جعلی برای خدمات دهی سرویس دهندگان بزرگ اینترنتی صادر شده بوده اند. اما به نظر میرسد که DigiNotar (همکار شرکت گوگل) بدون آنکه آسیب پذیری که مهاجم استفاده کرده است را شناسایی و اصلاح کند به ادامه فروش خدماتش به شرکت های طرف قراردادش ادامه میدهد تا آنکه در ماه سپتامبر، تقریباً یک ماه پس از آن پنهان کاری، کاربران جیمیل اشکال امنیتی در مورد به جیمیل را مشاهده میکنند و سپس گوگل به اطلاع رسانی در اینباره میپردازد.
اغلب در اخبار پیرامون این خبر خوانده ایم که که DigiNotar یک شرکت هلندی است. اما زمانیکه غفلت در خبر رسانی فوری درباره جعل گواهینامه های امنیتی به درون پارلمان کشور هلند رسید، جواب سخنگوی این شرکت قابل توجه بود: که این شرکت زیر مجموعه یک شرکت امریکایی معرفی شد که در واقع زیر مجموعه شرکتی با نام Vasco Data Security International میباشد.
ارجاع این سوء استفاده امنیتی به پارلمان هلند ([Only registered and activated users can see links]) باعث شد که جواب های شفاف تری در این زمینه به گوش برسد. از سخنگوی شرکت DigiNotar سوال شد که چرا مدت زمانی طولانی طول کشید تا این نقص امنیتی به اطلاع عموم برسد و در این زمان هیچگونه جلوگیری، اصلاح و همکاری با شرکت های طرف قرارداد انجام نشد؟
- سخنگوی این شرکت اعلام کرد که در این مدت به اسنادی رسیده بوده اند که این اتفاق یک غفلت عمدی و جرم داخلی بوده است. این در حالیست که بیانیه های خارج از پارلمان هلند، این شرکت انگشت اتهام را به سوی مهاجم و یا مهاجمان نشانه گرفته است و حتی بدون ارائه سند قانع کننده ای در مورد آنکه مهاجم چه اهدافی داشته است اظهار نظر کرده است که در حیطه اهداف این مقاله نیست و بطور کامل توسط دیگر سایت ها اطلاع رسانی شده است.
وزیر کشور هلند در این باره اعلام کرده است که هنوز سندی بدست نیامده است که جعل گواهینامه های DigiNotar به اطلاعات شهروندان هلند صدمه زده باشد. در همین حال هیچ منبع دولتی از ایران نیز در مورد آنکه این اتفاق به اطلاعات کاربران ایرانی صدمه زده است اظهار نظر نکرده است و در واقع هیچ داده و منبع مناسبی در دسترس نیست که ابعاد واقعی سوء استفاده های انجام شده را تخمین بزند.
کارشناسان امنیتی F-Secure ([Only registered and activated users can see links]) با ارائه اسنادی بدون آنکه در مورد اهداف مهاجم گمانه زنی کنند، ابعاد نقص فنی این مشکل امنیتی را بررسی کرده اند که نتیجه گیری میشود شرکت DigiNotar نه تنها گوگل بلکه بیش از ۵۰۰ سایت دیگر را آلوده کرده بوده است. اگر از شرکت های کوچک تر مشتری DigiNotar بگذریم سوال اینجاست که چگونه گوگل قادر به شناسایی و حذف شرکت DigiNotar از میان لیست خدمات دهندگان قابل اعتماد اش نبوده است؟
در جواب این سوال گوگل هیچ زمان احساس مسئولیت نکرده است. چرا که اولاً قربانیان این جعل گواهینامه ها عمدتاً کاربران ایرانی بوده اند و گوگل به دلایل متعدد از جمله تحریم های سازمان بازرگانی ایالات متحده امریکا و نداشتن فعالیت رسمی با ثبت شرکتش در ایران و یا غیره، خود را به کاربر ایرانی پاسخگو نمیداند.
دوم آنکه گوگل از ابتدای افشاء سازی این خبر خود را مصون از این اتهام میداند و شرکت همکارش را هدف حملات نفوذگران معرفی کرده است که گواهینامه های اس اس ال برای جیمیل صادر کرده است. اما یک بار دیگر این موضوع را مرور کنیم اگر گوگل (با در نظر گرفتن آنکه یک شرکت غول پیکر اینترنتی است) خریدار گواهینامه های DigiNotar بوده است و در واقع گواهی نامه های جعل شده از مرکز کنترل DigiNotar صادر شده اند پس هدف حملات نیز سرویس جیمیل بوده است و گوگل در تامین امنیت سرویس جیمیل با در نظر گرفتن انتخاب شرکت DigiNotar برای تامین امنیت جیمیل، از عاملین مقصر به خطر اندازی کاربران ایرانی بوده است.
سوم آنکه DigiNotar در نهایت به عنوان یک شرکت امریکایی به کارشناسان و سیاستمداران هلندی معرفی شده است و با ثابت شدن آنکه استفاده از گواهینامه های جعلی در هلند صدمه ای وارد نکرده است این پرونده به دادگاه هلندی کشیده نخواهد شد، چرا که منافع اروپا و مخصوصاً کشور هلند به خطر نیفتاده است و اگر شکایتی از خدمات دهی این پرونده موجود هست باید در خاک کشور امریکا طرح شود!
چهارم آنکه عوامل طراحی و پیاده سازی گواهینامه های اس اس ال با ایران رابطه تجاری ندارند بطوریکه بانک های ایرانی برای تامین این نیاز به شرکت های همسایه ایران سفارش میدهند و یا آنکه حتی مشاهده شده که از گواهینامه های تایید شده رایگان استفاده میکنند. این در حالیست که استفاده از یک الگو داخلی برای پیاده سازی SSL بدون تاییده شرکت های مرورگر میبایست به کار خود در ایران ادامه دهد و این باعث میشود که سرویس دهنده ایرانی به کاربرhنش اعلام کند که هشدار های دریافتی درباره SSL را بدون توجه خاص رد کند.
گوگل نیز به خوبی از مورد چهارم آگاه بوده است و به این دلیل آنطور که باید خود را مسئول عواقب جعل گواهینامه های امنیتی نمی داند.
در سوی دیگر به بررسی نگاهی ویژه تر به این مسئله می اندازیم که بر فرض گوگل مانند دیگر شرکت ها از جمله مایکروسافت و غیره بی تقصیر بوده اند چرا که تنها گواهینامه های اس اس ال شان را از DigiNotar تامین میکرده اند و در سریعترین زمان اطلاع از این نقص امنیتی به اطلاع رسانی و بازگشت امنیت روی آورده اند. در این شکل از پرونده، سوال این است که به DigiNotar چگونه نفوذ شد و چگونه رفع شد؟
برای پاسخ به این سوال فقط شرکت DigiNotar میتواند منبع قابل دسترسی باشد زیرا برای بررسی آزمایش های نفوذ و پیگیری رد مهاجمان نیاز به دسترسی به سرورهای این شرکت میباشد. در واقع خود شرکت DigiNotar هم برای آنکه آن دسته از کاربران کنجکاو را بی جواب نگذارد به ارائه گزارشی با عنوان گزارش اولیه ([Only registered and activated users can see links]) مسئله را با زبان خودش توضیح داده است:
در گزارش آنها، شرکت DigiNotar یک شرکت امتیاز دهی گواهی نامه های امنیتی معرفی شده است که دارای شرکای هلندی است اما توسط شرکت اصلی اش با نام Vasco اداره میشود. آنها اعلام کرده اند که در گزارشی که تهیه کرده اند شرکت Fox-IT و خودشان مشاهداتی داشته اند که در این گزارش گرد هم آورده اند و نتیجه گیری را بر عهده خواننده گزاشته اند (در حالیکه در بیانیه های عمومی خود با روزنامه های نیویورک تایمز و … به گونه ای دیگر به نتیجه گیری هم رسیده بودند و مهاجمان را ایرانی و با اهداف سیاسی معرفی کرده بودند.)
در قسمت ابتدایی این گزارش اعلام شده است که نفوذ به سرورهای این شرکت در روز ۱۹ جولای کشف میشود و ۱۲۸ مورد گواهینامه جعلی از بین میرود. سپس در روز ۲۰ جولای، ۱۲۹ گواهینامه آلوده دیگر مشاهده میشود که در روز بعد یعنی در روز ۲۱ جولای توسط این شرکت از بین میروند.
با وارد آمدن این پاراگراف ها، کارشناسان امنیتی در F-Secure نتیجه گرفته اند که سیستم های DigiNotar از هیچگونه ضد ویروس ابتدایی نیز برخوردار نبوده اند تا بتوانند جلوی فایل مخرب نفوذ گر را بگیرند و فراموش نکنیم که این شرکت یک تامین کننده خدمات برای کمپانی گوگل بوده است.
به گزارش DigiNotar گواهی نامه آزار دهنده و اصلی که برای جیمیل بوده است در تاریخ ۲۹ جولای کشف میشود و همان روز آن را نیز حذف میکنند. اما آنها به یک روز قبل تر اشاره میکنند یعنی تاریخ ۲۸ جولای که این گواهینامه امنیتی توسط کاربران ایرانی استفاده گردیده است.
پس در واقع بدون هیچ شک کاربران چه ایران و چه مکان های دیگری که مهاجم توانسته این گواهینامه را واسطه میان ارتباط کاربر و سایت هدف قرار دهد در طول یک روز (۲۸ جولای) بطور کامل در معرض خطر بوده اند.
در ۲۹ جولای گوگل اطلاع رسانی میکند و به کاربران ایرانی هشدار میدهد که موارد امنیتی را رعایت کنند اما ۵ روز بعد تصمیم میگیرد که شرکت DigiNotar را از لیست شرکت های قابل اعتمادش بیرون کند! ( ۳ سپتامبر).
در گزارش DigiNotar موارد فنی دیگری به چشم نمیخورد که به عنوان محتوای مستقل محسوب شود. تنها یک جدول از سایت هایی که برای آنها احتمال انتشار گواهینامه جعلی وجود داشته است منتشر میشود که با توجه به این جدول امنیت SSL به طور جدی مورد بحث قرار خواهد گرفت.
گفتنی است که در کنفرانس هکرهای کلاه سیاه ([Only registered and activated users can see links])، پیش از این نیز امنیت SSL مورد نقد قرار گرفته بود.
DigiNotar در گزارش اش فایل متنی را نیز منتشر کرده است که وجود آن را از منبع مستقل دیگری نمیتوان مطمئن شد، از آنجا که این شرکت یک بار قبلاً با تاخیر در اطلاع رسانی اعتماد افکار عمومی را از دست داده است و برای اثبات اسنادش حتی خط کوتاهی از کدهای مخرب نفوذ گر را منتشر نکرده است. آنها متن مذکور را اثر بر جا مانده عمدی از نفوذگر اعلام کرده اند.
در واقع DigiNotar به هیچکس نگفت که چگونه سرورهایش هک شدند. اما برخی کارشناسان تخمین زده اند که اقدامات پیشگیرانه این شرکت بسیار مبتدی بوده اند در حالیکه برخی اظهار نظر کاملا متفاوتی دارند و نفوذگران را دارای مهارت های ویژه دانسته اند. تا هنگامیکه که این شرکت اطلاعات بیشتری ارائه نکند، نمیتوان در اینباره تصمیم گیری کرد.
اطلاعت بیشتر در این زمینه توسط شرکت های مذکور منتشر نشده است اما مطمئناً اگر این اقدام نفوذگری بر ضد امنیت کاربران اروپایی بود، پاسخگویی شفاف تری از این شرکت ها احساس میشد. در آخر این سوال نیز تکرار میشود که سیاست شرکت های امثال گوگل برای سرویس دهی به کاربران ایرانی در نتیجه گیری آیا حاصل سود و آسودگی کاربران ایرانی بوده است یا بر عکس، ضرر و دردسر برای آنها ایجاد کرده اند؟
گوگل در ارائه اغلب سرویس های خود به کاربران ایرانی تبعیض ایجاد کرده است و نه تنها قوانین تبعیض آمیز وزارت خزانه داری امریکا بهانه خوبی برای ادامه این گونه سیاست هاست، بلکه در دیگر اوقات همچون مثال فاجعه امنیتی اخیر، گوگل فراتر از آن میرود و بدون ارائه توضیحات کامل با کابران ایرانی به عنوان کابران درجه ۲ رفتار میکند و تنها به صدور دستورات امنیتی اکتفا میکند. آیا هنگامی که در اتفاق اخیر که برای کاربران کنسول بازی پلی استیشن افتاد و اطلاعات محرمانه کاربران سونی به خطر افتاد با آن کاربران این گونه رفتار شد؟ آنها با دریافت دستورات امنیتی رضایت به ادامه سرویس دهی سونی دادند؟
ابتدای این مقاله ([Only registered and activated users can see links]) با طرح سوال اینکه چرا و چگونه گواهینامه های رمزنگاری شرکت هلندی هک شدند شروع به تحلیل این فاجعه امنیتی کردیم اما بدلیل کمبود اطلاعات و مشاهده رفتار تبعیض آمیز شرکت های عامل این اتفاق، نتیجه گیری این مقاله به امید دریافت اطلاعات بیشتر به آینده موکول میشود.
منابع و اطلاعات بیشتر:
نیویورک تایمز ([Only registered and activated users can see links])
پی سی پرو ([Only registered and activated users can see links])
اف- سکیور ([Only registered and activated users can see links])
پیست-بین ([Only registered and activated users can see links])
وبلاگ رسمی گوگل ([Only registered and activated users can see links] og%29&utm_content=Google+Reader)
وبلاگ امنیتی گوگل ([Only registered and activated users can see links])
وبلاگ رسمی مرورگر گوگل کروم ([Only registered and activated users can see links])
دیجی-نوتار ([Only registered and activated users can see links])
گیزمودو ([Only registered and activated users can see links])

منبع : وین بتا

---------- Post added at 11:39 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

--- تمام متن بالا تایید نیمشه و فقط جهت آشنایی کلی بوده که می تونیم راجع بهش بحث کنیم

Amir
15-07-1390, 11:33 بعد از ظهر
برگرفته از وبلاگ علیرضا شیرازی

آیا وی پی ان غیر قانونی است؟

([Only registered and activated users can see links])
در خبرها آمده است که وزیر ارتباط در پاسخ به سوالی در مورد قطعی اخیر VPN گفته اند که اساساً VPN و استفاده از آن یک اقدام خلاف قانون است و اکنون برابر قانون اقدام شده است.[+ ([Only registered and activated users can see links])]
جالب است بدانیم که چگونه شد که ناگهان وی پی ان و استفاده از اقدام خلاف قانون شد. به طور مشخص و در واقع تنها قانون رسمی در زمینه مورد بحث قانون جرائم رایانه ای است. همچنین در این قانون نهاد مشخصی به نام کمیته تعیین مصادیق وظیفه بررسی و ارسال دستور پالایش برای سرویس دهندگان و زیرساختهای فیلترینگ را دارد و به زبان ساده تر وزارت ارتباط در جایگاه تصمیم گیرنده در مورد مصادیق و پالایش محتوای مجرمانه نیست. مدتی پس از تصویب این قانون در سایت دادستانی کل کشور و به نقل از دکتر خرم آبادی فهرستی از محتوای مجرمانه در فضای مجازی اعلام شد که در آن هر بند اشاره ای مستقیم به قانون جرایم رایانه ای یا دیگر قوانین کشور داشت. در قانون جرایم رایانه ای اشاره مشخصی به فیلترشکن نشده است اما در مصادیق اعلام شده در سایت دادستانی کل کشور به توجه به بند ج ماده 25 قانون جرایم رایانه انتشار فیلتر شکن ها و آموزش روشهای عبور از سامانه های فیلترینگ به عنوان محتوای مجرمانه ذکر شده است. در بند ج ماده 25 نیز اینگونه نوشته شده است.
«آموزش نحوه ارتکاب جرایم دسترسی غیرمجاز، شنود غیرمجاز، جاسوسی رایانه‌ای و تخریب و اخلال در داده‌ها یا سیستم‌های رایانه‌ای و مخابراتی.»
اما سوال اینجاست که آیا استفاده از وی پی ان براساس موارد بالا خلاف قانون است؟ البته جواب این سوال برعهده نهادهای قضائی و کمیته فیلترینگ است اما حداقل براساس آنچه در قوانین آمده و بخصوص در مصادیق اعلام شده استفاده از فیلترشکن هم جرم اعلام نشده است در واقع فقط انتشار و آموزش روشهای عبور به عنوان عملکردی مجرمانه ذکر شده است و حداقل براساس آنچه در قوانین آمده است نمی توان فردی را که از فیلترشکن استفاده کرده است مجرم دانست(که اگر اینگونه باشد تمام فعالین در سایتهای شبکه اجتماعی و سایتهای وبلاگ نویسی خارجی و.... همه مجرم هستند) پس حتی اگر وی پی ان یک ابزار فیلترشکن باشد استفاده از آن حداقل براساس قوانین موجود خلاف قانون (وبه زبان دیگر جرم) نیست. اما مسئله مهمتر این است که آیا وی پی ان نوعی فیلترشکن است ؟ در این مورد نگاهی به تعریف و هدف VPN خواهیم داشت. در سایت ویکی پدیا اینگونه نوشته شده است.

A virtual private network (VPN) is a network that uses primarily public telecommunication infrastructure, such as the Internet, to provide remote offices or traveling users access to a central organizational network.
VPNs typically require remote users of the network to be authenticated, and often secure data with encryption technologies to prevent disclosure of private information to unauthorized parties.

همانطور که مشخص است تعریف و هدف وی پی ان خصوصی سازی و امنیت تبادل اطلاعات است. اینرا باید بدانید که اطلاعاتی که بین کامپیوتر ما و اینترنت (منظور یک سایت خاص) تبادل می شود ممکن است از چندین کامپیوتر و گاهی دهها کامپیوتر بگذرد و این کامپیوترها امکان دسترسی به اطلاعات را خواهند داشت و یکی از روشهای مرسوم هکرها و کرمهای اینترنتی نیز جاسوسی و مشاهده این اطلاعات است. بطور مثال چندی پیش یک کرم اینترنتی چندین شرکت سرویس دهنده اینترنت در ایران را آلوده کرده بود و این کرم اطلاعات FTP تبادل شده بین کاربران این سرویس دهنده ها با سایت هایشان را سرقت و سپس با استفاده از همین اطلاعات کدهای مخربی را در این سایتها قرار میداد. بنابراین وی پی ان ابزار مناسبی برای امنیت تبادل اطلاعات است و در حال حاضر نیز حتی برخی نهادهای دولتی ما نیز جهت تبادل اطلاعات بین اعضای خود از وی پی ان استفاده می کنند.
اگرچه ممکن است اینگونه مطرح شود که رمز گذاری اطلاعات باعث عدم امکان پالایش محتوا می شود و به همین دلیل غیرقانونی است اما اگر اینگونه فکر کنیم پروتکلی مانند SSL (کاربران عادی به [Only registered and activated users can see links] می شناسند) هم غیرقانونی خواهد بود و لذا باید کلا استفاده از VPN و SSL غیرقانونی اعلام شود!
همانطور که اشاره شد ماهیت VPN فیلترشکن نیست ولیکن ممکن است توسط عده ای به عنوان ابزاری برای عبور از فیلتر معرفی شود (مثل کسانی که اقدام به فروش VPN به عنوان ابزار فیلترشکن می کنند) که در این حالت براساس قانون عملکردچنین افرادی میتواند مطابق بند ج ماده 25 غیرقانونی باشد اما در واقع این قضیه ماهیت VPN را غیر قانونی نمی کند همانطور که اگر مثلا عده ای اینترنت را بستری برای ارتکاب جرم معرفی کنند یا بخواهند که مردم در وبلاگهایشان محتوای مجرمانه بنویسند این قضیه ماهیت اینترنت یا وبلاگ را غیرقانونی و مجرمانه نخواهد کرد.
در نهایت آنکه لازم است اشاره شود که VPN در واقع یک مفهوم است و پروتکلهای متفاوتی برای پیاده سازی این مفهوم وجود دارد و حتی برخی از نرم افزارهای تامین کننده سرویس VPN بصورت Open Source نیز وجود دارند و این بدین معناست که مسدود سازی یک پورت خاص یا یک پروتکل خاص شاید در کوتاه مدت تاثیر داشته باشد اما به زودی ارائه کنندگان VPN در پورتها و پروتکلهای غیرمعروف وحتی اختصاصی خود اقدام به ارائه VPN خواهند کرد که در این حالت دیگر حتی برای شرایط اضطراری هم امکان مسدود سازی موقت VPN نیز وجود نخواهد داشت.

Kenji
15-07-1390, 11:56 بعد از ظهر
امیر ساده ایا.

طبق اصول قانون اساسی راهپیمایی و تظاهرات آرام هم جرم نیست. جرات داری برو وسط خیابون

Amir
16-07-1390, 12:20 بعد از ظهر
دقیفا موضوع همینه دیگه

قانون مکتوب تو ایران واسه پشت ویترینه

nightwolf_suzuki
16-07-1390, 12:30 بعد از ظهر
بنظر بنده قانون طبق شرایط میتونه تغییر کنه...
مثال میزنم : پدران ما وقتی سنمون کم بود میگفتن شب نباید تا دیر وقت بیرون بمونید... خب این شب که پدرانمون میگفتن در زمستون از ساعت 6 و 7 شروع میشه و در تابستان ها از ساعت 9 و 10 ... اینجا نمیشه گفت قانون پدرم تغییر کرده... بلکه چون شرایط عوض شده بندهایی بهش اضافه شده...
حالا مثال از قانون : الان وی پی ان میاد... ازاده و مشکل قانونی نداره... خریدش هم ازاده... توی قانون هم گفتن ازاده... بعد یک سال میفهمن که توسط این وی پی ان میتونن به سرور های ایرانی نفوذ کنن و استخراج اطلاعات کنن... خب اعلام میکنن وی پی ان غیر قانونیه...
یا حرف داداش کنجی : (طبق اصول قانون اساسی راهپیمایی و تظاهرات آرام هم جرم نیست. جرات داری برو وسط خیابون) ... درسته اصل بر اینه ... اما یه موقع شرایطی پیش میاد اکه اگر جلو گیری نشه از این راهپیمایی ها امکان داره کودتا و جنگ داخلی و خارجی پیش بیاد... پس برخورد میشه....

دوستانم یه خواهش دارم ازتون... همیشه اصول رو نگاه نکنید ... چون به مشکل بر میخورید... همه اصول فروعی(احکام جانبی) هم داره که به مراتب یادگرفتنش از اصول هم مهمتره... و یادگرفتن این فروع مستلزم اینه که منطق بخونید و تحقیق کنید.... پس بدون خوندن منطق و تحقیق سعی کنید نظر ندید... چون این نظرات امکان بوجود اوردن مشکلات بسیاری حتی در اعتقادات خودتونم داره....
یاعلی

Amir
01-09-1390, 02:34 بعد از ظهر
به احتمال زیاد بارها برای‌تان پیش‌ آمده ‌است که بخواهید جواب سوالی را به‌دست آورید که جواب مشخص و کوتاهی دارد اما جست‌وجوی گوگل شما را به صفحات دیگر وب راه‌نمایی کرده و در سایت‌های مختلف تنها سردرگم شده و با اطمینان به جواب خود نرسیده باشید. در این هفته می‌خواهیم تکنیک‌هایی را جهت رسیدن به جواب برخی از این سوال‌ها با شما در میان بگذاریم.اگر می‌خواهید از وضعیت هوای چند روز آینده‌ی شهر خود با خبر شوید کافی‌ست تا عبارت weather و بلافاصله نام شهر مورد نظر را در گوگل جست‌وجو کنید. به‌عنوان مثال با وارد کردن عبارت Weather Tehran در بالای صفحه‌ی گوگل و قبل از اعلام دیگر نتایج جست‌وجو وضعیت و درجه فعلی هوای تهران را هم‌راه با وضعیت وزش باد و رطوبت هوا مشاهده خواهید کرد. هم‌چنین اطلاعاتی را در مورد وضعیت چند روز آینده‌ی هوای تهران خواهید داشت.اگر قصد دارید با دوست خود در کوالالامپور تماس داشته باشید حتمن عبارتtime kuala Lumpur را در گوگل سرچ کنید تا ساعت دقیق کوالالامپور را به راحتی و در بالای صحفه جست‌وجوی گوگل در اختیار شما قراردهد.برای اطلاع از زمان دقیق طلوع و غروب خورشید در شهر خود کافی‌ست تا نام شهر خود را جلوی عبارت sunrise و یا sunset وارد نمایید و گوگل کنید.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])علاقه‌مندان به ورزش در صورتی که تنها نام تیم ورزشی خود را بدون کلمه‌ای اضافه و یا کم در گوگل سرچ کنند، می‌توانند از وضعیت تیم محبوب خود در لیگ، نتیجه آخرین بازی و زمان بازی بعدی آن مطلع شوند.گوگل می‌تواند مانند یک ماشین حساب برای شما عمل کند. هر عمل ریاضی که دوست دارید را در گوگل وارد کرده و یک علامت مساوی جلوی آن بگذارید تا مانند یک ماشین حساب جواب شما را بدهد. به‌عنوان مثال با وارد کردن عبارت «sqrt 9 + 2= » گوگل به شما جواب 5 را خواهد داد.اگر احساس کردید که زمین زیر پای‌تان لرزیده است به مراجعه به سایت گوگل و وارد کردن کلمه earthquake می‌توانید مطلع شوید که زلزله‌ای رخ داده است یا خیر. گوگل اطلاعات آخرین سه زلزله رخ داده در جهان را در اختیارتان قرار خواهد داد.اگر معنی لغتی را می‌خواهید بدانید define را تایپ کرده و با یک فاصله کلمه مورد نظر را وارد نمایید. گوگل معنی، تلفظ و توضیحات مربوط به آن کلمه را در اختیارتان قرار خواهد داد.برای تبدیل نرخ ارزهای مختلف به یک دیگر مثلن تبدیل 150 پوند انگلیس به دلار آمریکا از فرمت 150 GBP in USD استفاده کنید.به‌طور کلی گوگل یکه‌تاز عرصه موتورهای جست‌وجوگر بوده و هر مدلی که جست‌وجو کنید به نتیجه مورد نظر می‌رسید. اما تکنیک‌های بالا به شما کمک می‌کنند که در موارد خاص در کوتاه‌ترین زمان ممکن دقیقن همان نتیجه‌ای را بگیرید که می‌خواهید.[Only registered and activated users can see links]

Amir
11-09-1390, 09:50 بعد از ظهر
سرعت پایین اینترنت در روزهای گذشته تمام کاربران را به ستوه آورده است.
اگر تا پیش از این بسیاری از کاربران برای استفاده از سایت های خارجی با مشکل مواجه شده بودند، این مشکل از روز چهارشنبه به سایت های عمومی و پرکاربردی مثل گوگل و جی میل نیز سرایت کرده است و کاربران از چک کردن ایمیل های خود هم عاجز شدند.
جی میل و گوگل به عنوان دو سایت مهم همواره مورد استفاده کاربران قرار می گیرد اما اختلال در شبکه اینترنت بسیاری از افرد را با مشکل مواجه کرده است.
خلاصه اینکه مشکل روزهای گذشته به سایت های داخلی نیز رسیده است و گرفتن خبر از سایت های داخلی هم ساعت ها طول می کشد. بر این اساس طی این روزها کمتر کاربری می تواند کوچک ترین دسترسی ای به سایت های موردنظر داشته باشد.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])وجود این نارسایی ها موجب شد “تماشا” جویای علت این رخداد از “حسن کریمی” مدیر کل دیتای وزارت ارتباطات و فناوری شود.
حسن کریمی مدیر کل دیتای وزارت ارتباطات و فناوری در این گفت و گو می گوید:

وضعیت اینترنت امروز (روز گذشته) مشکلی نداشت و فقط اختلالات متوجه VPNهاست. همچنان که جناب آقای تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری در مصاحبه های خود اعلام کردند استفاده از VPNها غیرقانونی است. بنابراین محدودیت هایی در این مورد اعمال شده است.
مدیرکل دیتای وزارت ارتباطات درمورد اختلالات جی میل نیز می گوید:

جی میل از یکسری پروتکل های VPNهاست بنابراین وقتی VPNها دچار مشکل می شود، جی میل هم با اختلال مواجه می شود.
کریمی اظهارات صورت گرفته درباره جایگزینی اینترانت (شبکه داخلی) به جای اینترنت می گوید:

هیچ گاه اینترانت جایگزین اینترنت نمی شود اما این مسئله واضح است که ما به شبکه داخلی سرعت بیشتری بدهیم.
این اظهارات درحالی است که به عقیده بسیاری از کارشناسان رایانه از دو روز پیش وزارت ارتباطات و فناوری اقدام به کندکردن سرعت اینترنت کشور کرده است. مهندس صادقی یکی از مهندسان رایانه دیروز درخصوص این موضوع گفت: “برای محدود کردن اینترنت در کشور چند راه وجود دارد که یکی از این راه ها کندکردن سرعت اینترنت به جای فیلتر کردن آن است”.
به گفته این کارشناس در این روش مسئولان به اندازه ای سرعت را پایین می آورند که کاربر از خیر بازکردن سایت ها می گذرد. همچنین به گفته او ظاهرا طی دو روز گذشته متولیان اینترنت راه های ارتباطی را بی نهایت کند کرده بودند، موضوعی که البته مسئولان آن را تکذیب می کنند.

---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

02109002
11-09-1390, 11:26 بعد از ظهر
با سلام

حالا میخوام یک خبر بسیار خوب به کاربرای فایرفاکس بدم و آن، افزونه ای بسیار قدرتمند برای دانلود انواع فیلم های فلش از صفحات اینترنتی مانند یوتیوب و ... می باشد.

طرز کار این افزونه بدین صورت است که آیکن آن در گوشه ی صفحه ی مرورگر فایرفاکس قرار می گیرد و شما با کلیک بر روی آن می توانید لیست تمامی فیلم های فلش موجود در آن صفحه را دیده و آن هایی که دوست دارید را دانلود نمایید.

برخی از ویژگی های UnPlug 1.6.06 :
1. در دسترس بودن، به طوری که آیکن آن همیشه در فایرفاکس آماده است!
2. دانلود بسیار آسان، حتی با یک کلیک!
3. حجم بسیار کم ، چیزی در حدود 230 کیلوبایت!
4. اجرای روی تمامی نسخه های فایرفاکس.

دانلود با حجم 232 کیلوبایت ([Only registered and activated users can see links])

reza KTM
12-09-1390, 12:19 قبل از ظهر
به نظر من بهترین مرورگر اپراست
فقط یک بار امتحان کنید بهتون قول میدم پشیمون نمیشید
یه زمانی تو صفحه اول سایتش میزد سریعترین مرورگر دنیا (مطمئنم هست چون من این مرورگرها رو مثل موزیلا تو دانشگاه زیاد تست کردم ولی اپرا یه چی دیگست)
مثلا برای کاربرانی که با دایل آپ میان یه گزینه داره میزنی و حجم عکس های سایت رو میاره پایین و سریع تر سایت رو باز میکنه
و کلی امکانات دیگر

Amir
12-09-1390, 02:25 بعد از ظهر
اوپرا شدیدا با سی اس اس ها و کلا نسل جدید طراحی وب مشکل داره

این رو قبول دارم که ایده هاش از کروم و فایرفاکس جلوتره اما تو وب الان اوپرا تقریبا جلوی فایرفاکس و کروم جایی نداره

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

با سلام

حالا میخوام یک خبر بسیار خوب به کاربرای فایرفاکس بدم و آن، افزونه ای بسیار قدرتمند برای دانلود انواع فیلم های فلش از صفحات اینترنتی مانند یوتیوب و ... می باشد.

طرز کار این افزونه بدین صورت است که آیکن آن در گوشه ی صفحه ی مرورگر فایرفاکس قرار می گیرد و شما با کلیک بر روی آن می توانید لیست تمامی فیلم های فلش موجود در آن صفحه را دیده و آن هایی که دوست دارید را دانلود نمایید.

برخی از ویژگی های UnPlug 1.6.06 :

1.در دسترس بودن، به طوری که آیکن آن همیشه در فایرفاکس آماده است!

2.دانلود بسیار آسان، حتی با یک کلیک!

3.حجم بسیار کم ، چیزی در حدود 230 کیلوبایت!

4.اجرای روی تمامی نسخه های فایرفاکس.

دانلود با حجم 232 کیلوبایت ([Only registered and activated users can see links] 1.6.06_easytech.mihanblog.com.xpi)

جدیدترین نسخه idm رو دانلود کنید همه ی این امکانات رو خواهید داشت + نرم افزار مدیریت دانلود

02109002
12-09-1390, 04:03 بعد از ظهر
ممنون امیر جان idm رو دارم ولی همه جا کمک نمیکنه ولی این برنامه هر جا خواستم کمکم کرده امتحانش کن ببین چطوریه

Kami
29-09-1390, 09:16 بعد از ظهر
دوستان نظرتون در مورد اسپید اینترنت یکی از دوستان من خارج از ایران جیه؟
5102

nOviA
29-09-1390, 09:31 بعد از ظهر
حدودا 10 مگابایت تو ثانیه! محشره

Kami
29-09-1390, 09:33 بعد از ظهر
حدودا 10 مگابایت تو ثانیه! محشره
اشتباه میکنی محمد جان
100 مگ در ثانیه دانلود
و 35 مگ در ثانیه اپلود
تازه من پایین دارم میگم چون تقسیم بر 8 باید بشه اون عدد

02109002
29-09-1390, 10:55 بعد از ظهر
wooooooooooooow
اما در ایران یک رویاست...

Kenji
29-09-1390, 11:02 بعد از ظهر
**** اون ریمومت کرده رو سرور

خوب معلومه سرعت می ره بالا.

اون سرور و که برای کار های شخصیش استفاده نمی کنه که.... اون برای کارهای دیگست.....

Kami
29-09-1390, 11:07 بعد از ظهر
**** اون ریمومت کرده رو سرور

خوب معلومه سرعت می ره بالا.

اون سرور و که برای کار های شخصیش استفاده نمی کنه که.... اون برای کارهای دیگست.....
سرور نیست علیرضا
چون عموی خودش مدیر عامله شرکت اینترنتی تو امریکا هستش این سرعت رو در اختیار داره
beverly hills امریکا

S!L3NT
29-09-1390, 11:56 بعد از ظهر
پینگ 3 :دی
پینگ منو از اینجا تا انگلیس تست کردم شد بالای 500 :دی
دوستان جدیدا سرعت اپلود اومده پایین درسته ؟ یا فقط ماله من اینطور شده ؟

Masoud
30-09-1390, 09:14 قبل از ظهر
دوستان نظرتون در مورد اسپید اینترنت یکی از دوستان من خارج از ایران جیه؟
5102

داداش ببخشید که این و می گم ولی سرعت دوستتون در دانلود یا 1096.67 و آپلود یا همون Send 275.11 و پینگ محشر 3 میلی ثانیه
که مقدار سرعت هاشون برابر 1096 مگابایت یا یک گیگ دانلود وسرعت ارسالی یا آپلود 275 مگابایت آپلود

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 08:46 AM ----------

سرعت اینترنت من اینه ...

Kami
30-09-1390, 09:34 قبل از ظهر
داداش ببخشید که این و می گم ولی سرعت دوستتون در دانلود یا 1096.67 و آپلود یا همون Send 275.11 و پینگ محشر 3 میلی ثانیه
که مقدار سرعت هاشون برابر 1096 مگابایت یا یک گیگ دانلود وسرعت ارسالی یا آپلود 275 مگابایت آپلود

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 08:46 AM ----------

سرعت اینترنت من اینه ...

بله کاملا درسته

RIDER
30-09-1390, 12:52 بعد از ظهر
اینم مال من تا سرور کرج.البته ایشونم برای پینگ با سرور منطقه خودشون گرفتن چون اگه اینترنتت فضایی هم باشه با کشورای دور دست بالای 100 باید بشه
5109512kbp

Alireza
30-09-1390, 08:43 بعد از ظهر
اینم واسه من
1 مگ اسیاتک

Kenji
30-09-1390, 08:47 بعد از ظهر
الان آکا میاد جم می کنه سیستم همتون و

Alireza
30-09-1390, 08:53 بعد از ظهر
با اکا نباید شوخی کرد

Masoud
30-09-1390, 09:49 بعد از ظهر
هر کسی باید با سرور خودش بزنه ....
مال من همون تهرانه کرج میزنم پینگ ام می شه 35 ms
:2gwb921:

RIDER
01-10-1390, 01:24 قبل از ظهر
کل ایران 2تا سرور داره دیگه تهران و کرج

Amir
17-10-1390, 09:57 قبل از ظهر
آقا من به تازگی به این نتیجه رسیدم که هر انسانی روی زمین با داشتن 10 هزارتومن پول میتونه سایت بزنه و خودشو نخستین برترین و بهترین و بالاترین بدونه البته این حرف هیچ ربطی به سایت های اصلی ندار ه برای مثال ویبی ایران و یا دانلود ها اینا.

خب من موندم کسایی که اینجوری سایت میزنن چجوری و چقدر دووم میارن برای مثال:

( این متن را با احساس بخونید ) صبح ساعت 10 پامیشه چشما بسته هیجا دیده نیمشه به جا روشوئی میره انباری خب خلاصه یجوری صورتشو میشوره و چشاش باز میشیه میاد سر کامپیوتر از قضا ای دی اس ال هم داره میره گوگل یه گشتی میزنه یهو پاش وا میشه به یه انجمن عه اینجا مدیراش چه مقامی دارن همه بهشون گوش میدنو اینا بعد با هیجان که خودتون صورتو اینارو تصور کنید هیجان زده تازه از خواب بیدار شده صبحونه نخورده یه چش باز یکی بسته بر میگرده گوگل متنی که سرچ میکند: چجوری سایت باز کنم خب گوگلم یه مطلبی میاره میبینه عه اینی که این میخواد همین چنتا اسکریپته زپرتیه و کاری نداره ( زهی خیال باطل )

خب بعدش اسم فرومو نمیدونه نمیدون هیچ انجمن چیه مینویسه جایی که چند نفر باهم حرف میزنن ایشون از شانس این بنده یه متنی در مورد ویبولتین میاره اونم کجا وی بی ایران بیا دیگه همچی جور شد.

میره یه تحقیق از کجا هاست بگیرم آخه بد بخت نمیدونه هاستو دامین چیه اونم انقدر میبینه اینو اونور میفهمه که یه همچین کلماتی هم وجود داشتن خب خلاصه میره یه چی میخره میاد با هزارتا منت کشیو تورو خدا و این حرفا به یکی میگه داداش بیا واسم اینارو نصب کن و غیره

خب حالا شد مدیر واو میره تو سایت کفش میبره آخه نه بلده فارسی کنه نه بلده انجمن بزنه میاد همچی رو کپی میکنه. خب نوبت رسید به چی قالب چیکار کنم چیکار نکنمم یه سرچ تو گوگل عه اینجار وقالب دانلود ها چه قشنگه ( آخه تازگیا دانلود ها قالبش خیلی رو بورسه )بذار نصبش کنم خودشم بلد نیست باز کار یه بدبخت دیگس خب قالب انجمن چی عه شاین بلو رو نگاه چه قشنگه خب نصب شد حالا چون یه بار خونه پسر داییش سر کامپیوتر روی آیکونه فتوشاپ کلیک کرده فکر میکنه طراحه و این جور چیزا خلاصه از خودش یچی میزنه یا به یکی میگه درست کن جبران میکنم خلاصه این شد سایت ایشون الان مطاب اینور کپی اونور کپی بعد یک هفته آخه چرا بازدید سایتم همین 1 نفره ( اونم خودشه ) چیکار کنم چیکار نکنم سایتو میبنده.

حالا اینجاشو با احساس بیشتر بخونید که کیفش بیشتره: ی

کی: سایتت چرا بسته شد نمیدونم والا یکی اومد هک کردو اینا واسه چی هک کرد دست خالی بود

حالا تو مسنجر با یکی دعواش میشه سر قطعیه سایت اولی میگه ببین آی پی تو هک میکنم میدم دست سایبری ها حالا این میگه بچه جون هیچکاره ای من خودم جزء مدیران برجسته ی آشیونم خب خلاصه تموم میشه ایشون دیگه سایت نمیزنه و لی بازم تو کفش میمونه

تیجه: سایت ها همشون رایگانن پول هاست هم یه پول صلواتیه که میدن به هاستینگ ها

نکته قابل توجه: این مطالب به یک نفر صدق نمیکنه کلی گفته شده.

منبع ([Only registered and activated users can see links])

pouria
17-10-1390, 12:09 بعد از ظهر
اینم adsl من

5494

walther
17-10-1390, 02:45 بعد از ظهر
دوستان فقط خواهش میکنم نخندین 5534 اینم از اینترنت ما از مخابرات میگیرم:gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile :

Aka
17-10-1390, 05:09 بعد از ظهر
شرمنده پورت این کامپیوتر من صده

5539

pouria
17-10-1390, 06:10 بعد از ظهر
دوستان فقط خواهش میکنم نخندین 5534 اینم از اینترنت ما از مخابرات میگیرم:gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile :

پینگ ؟؟؟؟ :|:wow:

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

شرمنده پورت این کامپیوتر من صده

5539

ضمن اینکه شاخم در اومده :دی مجوز این نت بر چه اساسیه ؟ :دی

walther
17-10-1390, 08:41 بعد از ظهر
دوستانی که سرعتشون اینقده بالاست بگن از چه شرکتی و با چه قیمتی میگیرن

Amir
17-10-1390, 09:04 بعد از ظهر
دوستانی که سرعتشون اینقده بالاست بگن از چه شرکتی و با چه قیمتی میگیرن

اگه منظورتون اکا هست تا جایی که من اطلاع دارم ایشون سرور داخل ایران دارند پس موضوع ایشون فرق داره

باقی دوستان هم اکثرا سرویس های حجمی پارس آنلاین یا شاتل هستند که تو سایتشون قیمت ها رو اعلام کردن

Aka
17-10-1390, 09:28 بعد از ظهر
ماله من که فتوشاپه :d

Kenji
17-10-1390, 10:01 بعد از ظهر
آکا دایل آپ وصل می شه همیشه : )))

با یه بررسی رو چند تا سایت، تعدادکسایی که از ایرانسل استفاده می کنن نسبت به بقیه بسیار بیشتره.

reza KTM
17-10-1390, 10:01 بعد از ظهر
مال من 512 پارس آنلاینه
اینجوریه این پینگ چیه ؟
هرچی بالاتر باشه خوبه یا پایین تر؟
اصلا این آمار و ارقام من یعنی خوبه یا بده؟

Amir
17-10-1390, 10:06 بعد از ظهر
مال من 512 پارس آنلاینه
اینجوریه این پینگ چیه ؟
هرچی بالاتر باشه خوبه یا پایین تر؟
اصلا این آمار و ارقام من یعنی خوبه یا بده؟

رضا جان وضعیتت خیلی خوبه

دانلود و آپلود که مشخصن

پینگ یعنی سرعتی که درخواست شما به سرور میره و بر میگرده طبیعتا هرچی کمتر باشه بهتره

02109002
17-10-1390, 10:17 بعد از ظهر
اینم برا من از مخابرات میگیرم
128طرح بعثت (حجمی)
5542

pouria
17-10-1390, 10:30 بعد از ظهر
شرمنده ذوباره عکس میزارم

512 مخابرات (به نظرتون یکم فضایی نیست؟ :دی)

5545

pouria
17-10-1390, 10:35 بعد از ظهر
ماله من که فتوشاپه :d

من فکر کردم adsl شما 100mb باشه ، قضیه vps هست تعجب نداره چون خودم هم دارم :دی

Alireza
17-10-1390, 11:01 بعد از ظهر
نه بابا خودش isp داره

Aka
18-10-1390, 12:46 قبل از ظهر
سند رو این آپاراته دهن سرویس خورده وگرنه اونم بالا بود
یه طرح می خوام بزارم به بچه های سایت اینترنت وایرلس بدم ، بدون محودیت سرعت رو سایت پرشین موتور
منتظر باشید :d

Kenji
18-10-1390, 12:49 قبل از ظهر
سند رو این آپاراته دهن سرویس خورده وگرنه اونم بالا بود
یه طرح می خوام بزارم به بچه های سایت اینترنت وایرلس بدم ، بدون محودیت سرعت رو سایت پرشین موتور
منتظر باشید :d
جلو استخر منتظریم :d

Aka
18-10-1390, 01:18 قبل از ظهر
من عذر میخوام که اسپم میکنم ولی
کنجی دهنت سرویس از خنده داشتم می ش ا ش ی دم :d

علی یزدانی
18-10-1390, 05:32 قبل از ظهر
اینم از مال من ، 128kb چطوره؟

walther
20-10-1390, 12:05 قبل از ظهر
شرمنده ذوباره عکس میزارم 512 مخابرات (به نظرتون یکم فضایی نیست؟ :دی)5545چطوری از مخابرات 512 گرفتی تا اونجایی که من پیگیری کردم(حتی با رییس مرکز مخابرات صحبت کردم)اولا"بالاتر از 256رو فقط به نهاد های دولتی میدن دوما" اون هم از حیطه اختیارات رییس مرکز خارج میشه وباید رییس مرکز دیتا تایید کنه!!!؟

Aka
20-10-1390, 03:09 قبل از ظهر
نامه از شرچت بیاری میشه

walther
20-10-1390, 11:15 قبل از ظهر
نامه از شرچت بیاری میشه

نامه از شرکت!!!
مرد مومن من گفتم برای کار بازرگانی میخوام یعنی مکاتبه و فرستادن و گرفتن کاتالوگ و....... نامه و فاکتور وحتی پاکت نامم هم همشون چاپ سربرگ دارن.
تازه بعد از 1ساعت صحبت راجع به کار و کلنجار رفتن و هزار تا وعده وعید گفت قانون قانونه اگه بخوای میتونم 256بدم (برام تعریف کرد که یه استاد دانشگاه با مدرک دکترا با یه تاییدیه از یکی از دوستاش که نماینده مجلس هم بوده اومد ودرخواست 512کرد منم نامش رو دادم به مرکز دیتا جوابیه اش رو که برام فرستادن توش نوشته بود شما اجازه دارید که سرعت 256رو براش فعال کنید)منم موندم حاج و واج:297::13::wow: بهش گفتم مگه ما جاسوسیم که اینقده میترسین
بازم برگشت گفت قانون قانونه

حالا این قانون که میگه ما نفهمیدیم منظورش چیه اگه شما فهمیدین به ما هم بگین:28:

Alireza
20-10-1390, 11:45 قبل از ظهر
حالا مجبوری از مخابرات بگیری؟

walther
20-10-1390, 11:59 قبل از ظهر
1-اون پست رو بابت این نوشتم که پوریا گفته بود512ازمخابرات داره میخواستم ببینم چه جوری گرفته(گفتم شاید فک و فامیل رییس جومهوره)

حالا مجبوری از مخابرات بگیری؟

2-بله چون دانلودم بالاست باید از مخابرات بگیرم شرکتهای خصوصی قیمتشون 3برابر مخابرات هستش(128مخابرات ماهیانه=10000تومن 128شرکت خصوصی ماهیانه=28000تومن) حالا فکرش رو کن 512یا 1 رو چند میدن؟

Alireza
20-10-1390, 12:05 بعد از ظهر
شما با 128 چه قدر داری دانلود میکنی که دانلودت بالاس؟ من با 1 مگ اسیاتک 40 تومنی ماهی 60 70 گیگ دانلود دارم

walther
20-10-1390, 12:38 بعد از ظهر
1مگ آسیا تک ماهی چقد!!!40تومن اونوقت 60 70 گیگ هم دانلود داری ؟
مطمئنی
من چون سرعتم کمه عین 24ساعت لپ تاپم روشنه تا دانلود کنه تازه وقت هم کم میارم

Alireza
20-10-1390, 12:41 بعد از ظهر
اره عزیزم
1 مگ اسیاتک 10 گیگ حجم داره در میاد 40 سرعت دانلودت بین 350 تا 360 کیلو تو ثانیه هستش
2 تا 8 هم مجانیه تو این 6 ساعت قشنگ 2 گیگ دانلود میکنم

walther
20-10-1390, 12:49 بعد از ظهر
اون وقت یه سوال چون از سرویس حجمی استفاده میکنی اگه مودمت 24ساعت روشن باشه از حجمت خیلی کم نمیشه الان یه سر هم رفتم تو سایت آسیا تک یه سرویس داره به نام cra نامحدود ماهیانه 1 مگ 38320تومن اون چطوره

Alireza
20-10-1390, 12:54 بعد از ظهر
نه واسه وب گردی حجم مصرف نمیشه زیاد روشن هم باشه نه

ندیدم تا حالا امارشو در میارم

02109002
20-10-1390, 01:56 بعد از ظهر
دوستان عزیز
برای وب گردی چون در حال ارسال و دریافت هستید مسلما" از حجمتون کم میشه ولی این مقدار مصرفی بسیار ناچیزه که زیاد خودشو نشون نمیده
مثلا تماشای آنلاین همانند دانلود آن محسوب میشه چون باید یه فیلم رو لود کنه تو کش بعد پخش کنه
ولی اگر وب گردی نداشته باشید و مودمتون 2 ساعته هم که روشن باشه چون ارسال و دریافتی ندارین در نتیجه چیزی از حجمتون کم نمیشه

و اما یه چیز دیگه در مورد تعرفه های اینترنت

اینایی که میگین حجمی درست ولی به دو گونه تقسیم میشه
1. فاقد دانلود شبانه رایگان
این نوع تقریبا" میشه گفت از لحاظ سرعت به نفعه مشتری چون خودم تو شرکت دارم از این طرح استفاده میکنم 128 مخابرات با 9g در 3 ماه 26550 ولی سرعتش دانلود 128 نیست بلکه در مواقعی به 400 کیلو بایت نیز میرسه
2. با دانلود شبانه رایگان که در بعضی 2-8 و یا 12-7 هستش
و اما این یکی من از این طرح برا خونه استفاده میکنم 128 مخابرات با 15g در 3 ماه 37440 ولی در مقایسه با تعرفه 128 بالایی باید بگم که سرعت افت شدیدی داره تا حدی که میانگین 60 کیلو بایت هستش
اما 112-7 صبح رایگان

walther
20-10-1390, 09:53 بعد از ظهر
امروز زنگ زدم آسیا تک :interview: گفت 1گیگ دارم طرح cra(مخابراتی)نامحدود ماهی تقریبا"48می افته ولی سرعت دانلود از سرویس های حجمی کمتره حدود 160کیلو بایت
فکر کنم چون میخوان سرویس های حجمی خودشون رو بیشتر بفروشن اینجوری میگفت
صبانت هم همین دلیل رو آورد اونم با همین قیمت ولی فروشندش (که اندازه میخ طویله هم نمیفهمید)گفت سرویس 1گیگ مخابرات مثل دایال آپ میمونه!!:297::wow:
پارس انلاین هم داشتند ولی تو مرکزی که مربوط به من میشه گفت فعلا"فعال نشده
با یه حساب سر انگشتی فهمیدم داتک درست میگه(من الان 128دارم دانلودم حدود18کیلوبایت هستش)128*8=1024 پس 18*8=144کیلو بایت دانلود
احتمالا" از سر برج برم از داتک بگیرم
اینترنت 1گیگ نبود نمشنوم نبود ها صدا نمیاد
:22::25r30wi:

شهرام
21-10-1390, 12:25 قبل از ظهر
مخابرات 512 میده با اسم همارا سیستم.سه ماهه نوزده هزارتومن 4گیگ. وبا سرعت 100دانلودت هستش خیلی بهتره. به نظرم.

Mohammad
21-10-1390, 01:59 بعد از ظهر
امروز زنگ زدم آسیا تک
:interview: گفت 1گیگ دارم طرح cra(مخابراتی)نامحدود ماهی تقریبا"48می افته ولی سرعت دانلود از سرویس های حجمی کمتره حدود 160کیلو بایت
فکر کنم چون میخوان سرویس های حجمی خودشون رو بیشتر بفروشن اینجوری میگفت
صبانت هم همین دلیل رو آورد اونم با همین قیمت ولی فروشندش (که اندازه میخ طویله هم نمیفهمید)گفت سرویس 1گیگ مخابرات مثل دایال آپ میمونه!!:297::wow:
پارس انلاین هم داشتند ولی تو مرکزی که مربوط به من میشه گفت فعلا"فعال نشده
با یه حساب سر انگشتی فهمیدم داتک درست میگه(من الان 128دارم دانلودم حدود18کیلوبایت هستش)128*8=1024 پس 18*8=144کیلو بایت دانلود
احتمالا" از سر برج برم از داتک بگیرم
اینترنت 1گیگ نبود نمشنوم نبود ها صدا نمیاد
:22::25r30wi:

من شرکت آسیا تک دارم، سرعت دانلودش فوقالعادس، قبلا سریس 1 مگ می گرفتم، اما الآن 256 کیلو بیت می گیرم، دانلودمم حدود 280 کیلوبایت هست.
احتیاجی به گرفتن اینترنت با سرعت بالا نیست، منتها یه مشکلی هست اینه که آسیا تک و یه سری isp سرعت باروزشون افتضاحه، تقریبا حدود 8 کیلوبایت بیشتر نیست.

Alireza
21-10-1390, 02:07 بعد از ظهر
تو پیج دیدن محدود میکنن دیگه اگه نمیکردن که همه 256 یا 128 میگرفتن حالشو میبردن

ARSH
21-10-1390, 03:20 بعد از ظهر
من 128 پارس انلاین دارم ماهی 4 گیگ حجمش و سرعت دانلودشم خیلی حالش خوب باشه 140
قیمت ماهی16 هزار و 600 تومن
بعد 1 فیلم 600 مگابایتی دانلود میکنم یهو 4 گیگ میشه 1 گیگ:25r30wi:

Mohammad
21-10-1390, 05:09 بعد از ظهر
تو پیج دیدن محدود میکنن دیگه اگه نمیکردن که همه 256 یا 128 میگرفتن حالشو میبردن

پهنای باند یعنی سرعت سند و رسیو. تمام مشکلات هم به خاطر پورت سکیور هست و ربطی به اعمال محدودیت نداره، خونه لایزر دارم سرعت دانلودم بالاست و باروزمم عالیه.
پهنای باند فروخته شده سرعت رسیو 2 برابر سرعت سند هست.

pouria
21-10-1390, 09:44 بعد از ظهر
چطوری از مخابرات 512 گرفتی تا اونجایی که من پیگیری کردم(حتی با رییس مرکز مخابرات صحبت کردم)اولا"بالاتر از 256رو فقط به نهاد های دولتی میدن دوما" اون هم از حیطه اختیارات رییس مرکز خارج میشه وباید رییس مرکز دیتا تایید کنه!!!؟

به سادگی ! با کارت دانشجویی !

در ضمن تا 2 مگ هم میدن بهم به خاطر اینکه شرکت داریم .

این چیزی که شما میگید من نشنیدم تا حالا :s

ترافیک ماهیانه مخابرات هم به این شکله

128> 4 گیگ
256> 8 گیگ
512> 16 گیگ
1024> 32 گیگ
2048> 64 گیگ

walther
21-10-1390, 11:59 بعد از ظهر
به سادگی ! با کارت دانشجویی !

در ضمن تا 2 مگ هم میدن بهم به خاطر اینکه شرکت داریم .

این چیزی که شما میگید من نشنیدم تا حالا :s

ترافیک ماهیانه مخابرات هم به این شکله

128> 4 گیگ
256> 8 گیگ
512> 16 گیگ
1024> 32 گیگ
2048> 64 گیگ
اونجوری که من متوجه شدم دوستانی که خارج از تهران هستند به راحتی از مخابرات هر سرعتی میتونن بگیرن ولی توی تهران ظاهرا"نمیدن(دلیلش چیه منم نفهمیدم)
درضمن سرویسهایی که مخابرات تهران میده محدودیت حجمی نداره
اینم از قیمت سرویسها
[Only registered and activated users can see links] HQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfABzM 0kDQ6UGb0lGd

Amir
22-10-1390, 12:14 بعد از ظهر
اونجوری که من متوجه شدم دوستانی که خارج از تهران هستند به راحتی از مخابرات هر سرعتی میتونن بگیرن ولی توی تهران ظاهرا"نمیدن(دلیلش چیه منم نفهمیدم)

سلام

مخابرات تو تهران سرویس نا محدود میده به همین علت بالاتر از 128 به کسی داده نمیشه (با کارت دانشجویی کارشناسی ارشد می تونید 256 بگیرید , هیئت علمی ها فکر کنم 512 میگیرن)

شهرستان ها نامحدود نیستن و حجمی هستند یه همین علت سرعت بالاست که حجم تموم بشه!

شهرام
25-10-1390, 11:35 بعد از ظهر
سلام به دوستان. میخوام یه خبر بد بدم بهتون. شایدم بعضی هاتون بدونه.
خبر بد:اینترنتو دارن ملی میکنن ویعنی کلا هر چی سایت خارجی هستش.وسایتای دانلود فیلم وموزیک ویدیوهستش یکیکی دارن میبندنشون تا دانلود نکنن. و تا الان بیش از1568سایت فیلم رو بستن..تا اینترنت ملی باشه.

Kami
25-10-1390, 11:39 بعد از ظهر
سلام به دوستان. میخوام یه خبر بد بدم بهتون. شایدم بعضی هاتون بدونه.
خبر بد:اینترنتو دارن ملی میکنن ویعنی کلا هر چی سایت خارجی هستش.وسایتای دانلود فیلم وموزیک ویدیوهستش یکیکی دارن میبندنشون تا دانلود نکنن. و تا الان بیش از1568سایت فیلم رو بستن..تا اینترنت ملی باشه.
شهرام جان
منبع این خبر چیه؟
از اخبار شنیدی یا سایت های اینترنتی؟

شهرام
25-10-1390, 11:46 بعد از ظهر
اخبار گفته.اگه میخوای بفهمی که درسته.10/20تا سایت میدم تا نگا کنی که فیلتر کردن. از جمله سایت.ایزی دانلود.پاروس26.[Only registered and activated users can see links]سفا فیلم که داره کمکم فیلتر میشه.اتش موزیک.بعد الا اخر.

Mohammad
25-10-1390, 11:57 بعد از ظهر
فیلتر کردن ارتباطی به ملی شدن اینترنت نداره، در توضیح اینترنت ملی این رو باید بگم که دیتا های داخل ایران به جای اینکه توسط کشور های ثالث در ایران ترنسفر بشه، توسط سرورهای داخلی منتقل میشن، مثل سرورهایی که توی دانشکده فردوسی و تبیان و اینجور جاها هست اما در ابعاد گسترده تر که کل شبکه داخلی رو پوشش بده.
از یه سمت خیلی عالیه، به جای اینکه واسه سایتتون از یه هاست خارجی سرویس بگیرید از توی ایران با پهنای باند بسیار بالا سرویس می گیرین، که صد البته این حرف روی کاغذه و مسلما با توجه به تجربه شخصی در مورد سرور های داخلی که مدادم ریبوت میشن در دراز مدت شکست می خوره، مگر اینکه کار اصولی انجام شه که بعید می دونم.
ارتباط با اینترنت جهانی فعلا قطع نمیشه و به احتمال قریب به یقین در فاز اول دسترسی مشترکین خانگی مسدود میشه. در ادامه دانشجویان و در انتها شرکت های بازرگانی ثبت شده تنها می تونن به یه سری از سایت ها دسترسی داشته باشن منتها محدود تر از حال حاضر. البته اینا نظر شخصی منه.
فعلا تورنت پای برجاست.

Amir
26-10-1390, 11:20 قبل از ظهر
دوستان بحث اینترنت جدید کلا اینجوری نیست که الان می بینید

خیلی ساده ـش رو بخوام بگم تو فاز اول سرعت وب سایت هایی که میزبانی اونا تو خارج از کشور هست به اندازه ای پایین میاد که کاربر از خیر باز کردشپنشون بگذره و در عوض سرعت سایت هایی که در داخل ایران میزبانی میشن افزایش پیدا می کنه

Amir
01-11-1390, 10:39 بعد از ظهر

بسته شد متاسفانه بنا بر قانون sopa

واقعا این مسائل + اینترنت ملی داره فضای مجازی رو زیرو رو میکنه

reza KTM
01-11-1390, 11:08 بعد از ظهر
مگه کنجی نگفت قانون سوپا تصویب نشد؟
ولی سوپا به سایتای ایرانی که نمیتونه گیر بده میتونه؟

Kenji
01-11-1390, 11:13 بعد از ظهر
سوپا اگه تصویب بشه به تمام سایتای جهان می تونه گیر بده. به خاطر بحث دامین.

سوپا هنوز تصویب نشده.

گیر دادن به مگا آپلود به خاطر دو تا مسئله بود.

اول اینکه بدون محدودیت کپی رایت همه چیز رو می ذاشت بمونه.

دوم اسپانسر طرح مخالفت با قانون سوپا شده بود که خشم آمریکا رو به همراه داشت.

Amir
01-11-1390, 11:19 بعد از ظهر
سوپا اگه تصویب بشه به تمام سایتای جهان می تونه گیر بده. به خاطر بحث دامین.

سوپا هنوز تصویب نشده.

گیر دادن به مگا آپلود به خاطر دو تا مسئله بود.

اول اینکه بدون محدودیت کپی رایت همه چیز رو می ذاشت بمونه.

دوم اسپانسر طرح مخالفت با قانون سوپا شده بود که خشم آمریکا رو به همراه داشت.

به نظرم کپی رایت دلیلش نیست و الا فایلسونیک و دبلیو آپلود باید تا با این بسته میشدند چون فایل های اونا هم جدیدتره و هم الان رو بورس ترن و...

احتمالا قضیه ای پشت پرده هست چون به سرور های آمازون که میزبان بوده اخطاری ندادن

pouria
02-11-1390, 10:54 قبل از ظهر
سلام

نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی از دوستان کمک میخوام :icon_pf _99_:

1 هفته میشه که مانیتورم به این شکل در اومده
6276
خط های عمودی زرد !
در نگاه اول فکر کردم مانیتور خرابه ولی به شک افتادم ، چون وقتی وارد منو مانیتور میشم خبری از این خط ها نیست و تصویر شفاف هست :2gwb921:
توضیح بعدی اینکه ویندوز 7 رو فقط در حالت safe mode نشون میده حالت معمولی اصلا بالا نمیاد
به نظرم کارت گرافیکم نابود شده :s

دوستان متخصص کمکم کنن :)

و سوال آخر اینکه کارت gtx 560 ti با مین برد p5kpl-c سازگاری داره که بخرم؟ :wall3:

ممنون!

.:ALIREZA NADERI:.
02-11-1390, 11:46 قبل از ظهر
تلویزیون سامسونگ ال ای دی ما هم اینطوری شده و فقط یک خط عمودی سفید رنگ هست !

Amir
02-11-1390, 12:46 بعد از ظهر
سلام

نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی از دوستان کمک میخوام :icon_pf _99_:

1 هفته میشه که مانیتورم به این شکل در اومده
6276
خط های عمودی زرد !
در نگاه اول فکر کردم مانیتور خرابه ولی به شک افتادم ، چون وقتی وارد منو مانیتور میشم خبری از این خط ها نیست و تصویر شفاف هست :2gwb921:
توضیح بعدی اینکه ویندوز 7 رو فقط در حالت safe mode نشون میده حالت معمولی اصلا بالا نمیاد
به نظرم کارت گرافیکم نابود شده :s

دوستان متخصص کمکم کنن :)

و سوال آخر اینکه کارت gtx 560 ti با مین برد p5kpl-c سازگاری داره که بخرم؟ :wall3:

ممنون!

اگه مشکل از کارت نباشه خط های عمودی تا جاییکه می دونم می تونه مشکل از پنل باشه چون بالاش یه برد هست که با کابل های فلت به پنل وصل میشن , شاید مشکل از اونا باشه

در هر صورت چیزی هست که خودتون نمی تونید تعمیر کنید , باید بره گارانتی اگرم گارانتی ندارید , ببرید پاساژ ایران یا طبقه سوم بازار رضا

سوال آخرتون هم , معمولا ایسوس با گیگا مشکلی نداره , می تونید اطلاعات به روزتر و تو انجمن مشاوره پی سی ورلد پیدا کنید

Mohammad
04-11-1390, 12:01 قبل از ظهر
مشکل شما vertical sync 2D هست. نگران نباش، کارت گرافیکت رو بنداز سطل آشغال اگه گارانتی نداره. برق مازاد از پی سی آی کشیده و مشکل بسیار شایعی هست.
اما چون سیستم جلوم نی احتمال خراب بودن خود پورت پی سی آی مادر برد هم هست، که دلیل اصلیش اورکلاک کردنه دائمی هست.
مانیتور هم شاید ولی خیلی بعیده.

Amir
04-11-1390, 06:04 بعد از ظهر
واکنش سایت های فایل شرینگ بعد از دستگیری ادمین مگا آپلود:

آپلودد در بیشتر کشورهای جهان به شکل زیر درآمد و سایت خود را برای تعداد زیادی از کشورهای دنیا از دسترس خارج کرد .
فایل پست - فایل جانگل و آپلوداستیشن سیستم کسب درآمد خود را حذف کردند .

Fileserve – Stopped filesharing. You can only download your own files.
Deleting multiple files. Banning Premium accounts. Closed Affiliate Program.
Filesonic – Stopped filesharing. You can only download your own files.
Closed Affiliate Program. Changed server location Jan 22, 2012. Taken down it's Facebook page
Now using Digital fingerprinting. Files are being deleted as soon as uploaded
VideoBB – Closed Affiliate Program.
Filepost – Started suspending accounts with infringing material
Videozer – Closed Affiliate Program.
Filejungle – Owned by Fileserve (same as above). Testing USA IP addresses blocking.
Uploadstation – Owned by Fileserve (same as above). Testing USA IP addresses blocking.
4Shared – Deleting multiple files
EnterUpload - Down

pouria
04-11-1390, 07:34 بعد از ظهر
مشکل شما vertical sync 2D هست. نگران نباش، کارت گرافیکت رو بنداز سطل آشغال اگه گارانتی نداره. برق مازاد از پی سی آی کشیده و مشکل بسیار شایعی هست.
اما چون سیستم جلوم نی احتمال خراب بودن خود پورت پی سی آی مادر برد هم هست، که دلیل اصلیش اورکلاک کردنه دائمی هست.
مانیتور هم شاید ولی خیلی بعیده.

اورکلاکر که اصلا نیستم، الآن برگشته به حالت عادی و مشکلی نداره عجیبه :wall3: ولی دنبال کارت gtx 560 ti هستم اینجا پیداش نکردم در حال جستجو هستم

Kami
09-11-1390, 10:36 بعد از ظهر
دوستانی که وایمکس ایرانسل دارن دقت کنن
حتما از حالت Route استفاده کنید
حالت bridge اصلا توصیه نمیشه چون طی تست هایی که زدم حدود 50 % پینگ شمارو بالا میبره و خیلی سرعت اینترنتتون پایین میاد

Kami
01-12-1390, 09:04 قبل از ظهر
مثل فشنگ شده نتم
تو 1 ثانیه ( فی س بوس ) رو باز میکنه

علی یزدانی
10-12-1390, 04:35 قبل از ظهر
اساتید
من ثبت نامم رو تو فی س بوک نیمه کاره ول کردم
تا اونجا هم که یادم میاد فک کنم موقع نوشتن کد امنیتی کنسلش کردم
حالا وقتی میخوام وارد بشم این میاد
هرکار کردم نتونستم درستش کنم

چیکارش کنم؟

کوروش
10-12-1390, 07:46 قبل از ظهر
دوستانی که وایمکس ایرانسل دارن دقت کنن
حتما از حالت Route استفاده کنید
حالت bridge اصلا توصیه نمیشه چون طی تست هایی که زدم حدود 50 % پینگ شمارو بالا میبره و خیلی سرعت اینترنتتون پایین میاد
**** جان در مورد این دو حالت یه توضیحی میدی ؟؟؟؟
بعدش اگه میشه بگو چه جوری باید رفت رو حالت route ؟؟؟؟
مرسی :flower4:

Kami
10-12-1390, 11:37 قبل از ظهر
اساتید
من ثبت نامم رو تو فی س بوک نیمه کاره ول کردم
تا اونجا هم که یادم میاد فک کنم موقع نوشتن کد امنیتی کنسلش کردم
حالا وقتی میخوام وارد بشم این میاد
هرکار کردم نتونستم درستش کنم

چیکارش کنم؟

ایمیلت رو چک کن ببین چیزی اومده برات یا نه ، اگه نه که بیخیال شو از یه ایمیل دیگه استفاده کن

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:33 AM ----------

**** جان در مورد این دو حالت یه توضیحی میدی ؟؟؟؟
بعدش اگه میشه بگو چه جوری باید رفت رو حالت route ؟؟؟؟
مرسی :flower4:
bridge اگه باشه فقط یه کامپیوتر میتونه به اینترنت وصل شه
route اگه باشه هرچند تا کامپیوتر بخوای وصل میشن
در حالت bridge با هر بار کانکت شدن باید رمز عبور وایمکس رو وارد کنی اما route اینجوری نیست
192.168.1.1 وارد این صفحه میشین و میرین رو گزینه basic و بعدش wan و بعد route رو میزنین
و در اخر وارد گزینه wimax میشین و بعد گزینه security بعدشم بوز و پسورد وایمکس رو میزنین

aban
28-01-1391, 10:49 بعد از ظهر
یه نرم افزار میخام که باهاش صدا ضبط کنم... کسی میدونه لطف کنه و اسمشو بگه.....

:hippie7:

02109002
28-01-1391, 10:52 بعد از ظهر
خود ویندوز نرم افزاری به نام Sound Recorder برای این کار داره

Ali
28-01-1391, 11:32 بعد از ظهر

Kenji
28-01-1391, 11:35 بعد از ظهر

سریتر از 51% ایران؟

رو ما چه حسابی وا کرده؟

28-01-1391, 11:38 بعد از ظهر

مثل فشنگ شده نتم
تو 1 ثانیه ( فی س بوس ) رو باز میکنه
شما ها از کجا سرویس میگیرین ؟

Ali
28-01-1391, 11:46 بعد از ظهر
شما ها از کجا سرویس میگیرین ؟من از اسیاتک صبحها سرعتم 4مگ هستش:2i8d4ao:

Alireza
28-01-1391, 11:50 بعد از ظهر
اینم واسه من

28-01-1391, 11:52 بعد از ظهر
چط.وری این اینترنت رو بهتون میدن ؟!
3 مگ بر ثانیه ؟!
من میخام پارس انلاین 128 بگیریم سرعت دانلودش چنده ؟

Ali
29-01-1391, 12:15 قبل از ظهر
چط.وری این اینترنت رو بهتون میدن ؟!
3 مگ بر ثانیه ؟!
من میخام پارس انلاین 128 بگیریم سرعت دانلودش چنده ؟الان دیگه به همه میدن

اونم بنظرم خوبه ولی خب 128ه دیگه

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:09 AM ----------

راستی چرا مال من گرید c هستش اما مال علیرضا a؟

Ali
29-01-1391, 11:01 قبل از ظهر

29-01-1391, 01:17 بعد از ظهر
سایت سرویس دهنده ای رو که ازش اینترنت میگیری رو بده

Alireza
29-01-1391, 01:26 بعد از ظهر
1844.ir

29-01-1391, 01:47 بعد از ظهر
1844.ir
رو باز نمیکنه !؟

کوروش
29-01-1391, 01:49 بعد از ظهر
1844.ir
واسه من باز کرد

29-01-1391, 02:04 بعد از ظهر

---------- Post added at 03:04 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

بعید میدونم قزوین هم اینطوری سرعت داشته باشه....
تعرفه هاش باز نشد

09-02-1391, 11:34 بعد از ظهر
بچه ها این جا برین
توی قسمت حجم نامحدودش TRA
ضریب اشتراک پهنای باند خدمات TRA ، یک به ده می باشد.
من که خانگی هستم میتونم از اینجا فقط تا سقف سرعت 128 بگیرم ؟
جون جیزی در رابطه با این ننوشته

Ali
09-02-1391, 11:50 بعد از ظهر
واقعا لپ تاپ فقط فوجیتسو_زیمنس یجورایی دایلیم لپ تاپ ها هستش :999:

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:49 AM ----------

حتی از سونی هم بیشتر قبولش دارم و حتی از اپل!!!

10-02-1391, 10:21 قبل از ظهر
اپل شد لپ تاپ اخه حالم بهم میخوره !

sezar
23-02-1391, 10:41 قبل از ظهر
اپل که به نظر من فقط پول اسمشو میخوره، خب بابا مکینتاش دوست داری بخدا میشه رو همین لپ تاپ ها هم نصب کرد چرا دیگه میری اپل خداتومنی بالای قیمت میخری ؟

طبق گزارش یک شرکت معتبر ( اسمش یادم نیست، بروشورش پیدا شد حتما میگم) در مورد کارکرد و خراب شدن لپ تاپ و رجوع جهت تعمیر بعد از 2سال کارکرد در امریکا این رتبه ها بدست آمد : ( رتبه بالاتر یعنی خرابی کمتر مثلا رتبه 1 از رتبه 4 خیلی کمتر خراب میشه)

1- ایسوز ( 16 % مرجوعی)
2- توشیبا ( 17 % مرجوعی)
3- سونی ( فکر کنم حدود 20 % مرجوعی)
4- اپل ( فکر کنم حدود 22% مرجوعی)

بقیه یادم نیست

---------- Post added at 11:41 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

البته خودم به شخصه از سونی بیشتر از اپل متنفرم !!

دنیا ایسوز !!! :999:

Milad
23-02-1391, 11:03 قبل از ظهر
اپل محصولاتش چون گرونه همه میگن اشغاله.جریان همون گوشت و گربه هست.

Kami
24-02-1391, 10:44 بعد از ظهر
نبود؟
:s (9):

کوروش
24-02-1391, 10:48 بعد از ظهر
بزار adsl 2meg بگیرم شاختو میشکونم **** :1tongue:
با 128 1 ساعت هم تو اینترنت موندن عذابه !!!
تا 1 ماهه دیگه سرعت 2 meg:acigar:

nopo
24-02-1391, 11:09 بعد از ظهر
الان داشتم كلمه no spam رو جستجو مي كردم كه با اين صحنه مواجه شدم:

واقعا متاسفم

24-02-1391, 11:33 بعد از ظهر

نبود ؟
اینم از ای دی اس 1 مگا بیت مبارک باشه
نگفتینم نگفتین دیگه

Alireza
25-02-1391, 12:05 قبل از ظهر
1 مگ من شاختره

mostafak021
25-02-1391, 12:06 قبل از ظهر
آقا این پسر عمو من ای ی اس ال از یه شرکت بی نام و نشون گرفته سرعته دانلودش 400 تا 450 کیلو بایت در ثانیه هست!!!!! کرک و پرم ریخت سرعتش رو دیدم یه آهنگ رو تو کمتر از 10 15 ثانیه دانلود می کرد.

25-02-1391, 12:15 قبل از ظهر
1 مگ من شاختره

اخه من به اسم 128 گرفتم 1 مگ دادن
شما 1 مگ گرفتی 3 مگ دادن

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

علیرضا این رو چی میگی ؟
9 مگ میشه حدودا ؟

[Only registered and activated users can see links]نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali1100
25-02-1391, 01:28 قبل از ظهر
اینترنت در بعضی از شرکت ها علی الخصوص شرکت های دولتی مهم که سر کار زیادی با اینترنت دارند . به صورت فوق پر سرعت ارائه میشود . اما کیفیت یک مگ خانگی رو با آن مقایسه کنید . فرق ش زمین تا آسمونه !!!

کوروش
25-02-1391, 06:16 قبل از ظهر
قضیه طرح ارم پپسی بود روی ماه میخواستن انجام بدن !!!
ما هم میخوایم اینو هم رو ماه انجام بدیم هم رو کیبورد ها

25-02-1391, 10:19 قبل از ظهر
اینترنت در بعضی از شرکت ها علی الخصوص شرکت های دولتی مهم که سر کار زیادی با اینترنت دارند . به صورت فوق پر سرعت ارائه میشود . اما کیفیت یک مگ خانگی رو با آن مقایسه کنید . فرق ش زمین تا آسمونه !!!

بله همینطوره بسیار سرعتش بالاست
خودم تست کردم.

علی یزدانی
27-02-1391, 03:55 بعد از ظهر

اینم از سرعت اینترنت ما !

اگه گفتین از چه نوع سرویسی استفاده میکنم؟(منظورم 128 یا 256 یا 512 یا 1مگ یا 2مگ)

02109002
27-02-1391, 04:05 بعد از ظهر
اینم از 128 ما :

sezar
28-02-1391, 06:49 بعد از ظهر
علیرضا نوشته 1.25 مگ شما چجوری توش 9 مگ در آوردی ؟؟؟

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

اپل محصولاتش چون گرونه همه میگن اشغاله.جریان همون گوشت و گربه هست.

نه اتفاقا !!! من نمیگم آشغاله ، خیلی چیزای خوبی هم هستن اتفاقا ، من گفتم خودم از اپل و سونی متنفرم هیچ ربطی هم نداره !!!

باید قبول کرد بعضی چیزا فقط پول اسمو میخورن !! آیا تا به حال مکینتاش رو کامپیوتر معمولی نصب کردی و فرق خاصی دیدی ؟؟؟ در مورد قطعات هم که همه از اینتل و انویدیا و ای تی آی و .... میگیرن پس قطعاتش فرقی نداره ، فقط فرق تو قیافه ، وزن و کیفیت نمایشگر میتونه باشه که اپل زیاد فرقی نداره ، حالا بذار اون بروشور رو پیدا کنم تا بهت اثبات بشه که تو کیفیت از ایسوز و توشیبا پایین تره ( این تست تو امریکا گرفتن و اونجا زیاد براشون فرقی بین قیمت ایسوز و اپل نیست )

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

تازه تو ایران که همه برنامه های اپل گیر نمیاد برا خیلی ها شده ملاک پولداری ( طرف کنترل تلویزیون ذستش میگیره هنگ میکنه رفته مک بوک پرو خریده تا بگه ما پولداریم ، آیفون 4 تو جیبش و یه تبلت اپل هم تو کیفش که چی ؟؟؟؟؟ ما پولداریم )):khak::khak:

ولی اگه کسی مکینتاش باز باشه چیز بدی نیست شاید واقعا از یه جهاتی ارزش پولی که میدی رو داشته باشه، ولی چیزایی که بالا گفتم ..........

اگر بحثت هم یر سیستم عامل هست که هم میشه مکینتاش رو سیستم معمولی نصب کرد هم لینوکس و .......

28-02-1391, 06:58 بعد از ظهر
علیرضا نوشته 1.25 مگ شما چجوری توش 9 مگ در آوردی ؟؟؟

اینترنت علیرضا نمیگم مال خودم رو میگم همون عکس که سرعت دانلود 1.120 کلیوبایت بود رو گفتم مییشه 9 مگابیت

sezar
28-02-1391, 07:04 بعد از ظهر
این هم از لینک دانلود فایل مقایسه توسط شرکت Square trade معتبر ترین شرکت گارانتی لپ تاپ در امریکا

[Only registered and activated users can see links] FSquareTrade_laptop_reliability_1109.pdf&ei=qBm1T7zzJYiG4gTltfS4Dg&usg=AFQjCNH6T5v6XiK5SZeswh0UudsgdyB6Hw&sig2=vUFzaburQqMg0gy_lCsLnw

آقا این هم مدرک علمی و معتبر از خود امریکا مهد اپل ، حالا باز بگو گوشت و گربه و .....

خودتون هم اگه square trade 2009 november 16th رو در گوگل سرچ کنید همین فایل پی دی اف رو بهتون میده در نتیجه اول

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

:mypersianforum (531:icon_pf (3)::icon_pf (3)::sumo::sumo:
:32::32::sumo::sumo::32::32::icon_pf (95)::icon_pf (95)::mypersianforum (531

09-03-1391, 03:53 بعد از ظهر

این هم سرعت من
بچه ها اگر چیز شکن دارن یه سری به این هنرمند علرضا 24 بزنین خیلی باحاله

Kami
17-03-1391, 07:33 بعد از ظهر
متاسفانه وايمكس ايرانسل دست به دزدي زده و ٢ گيگ از پهناي باند بنده رو كم كردن و بعد از اون بازم شارژ كردم اما با اينكه مودم خاموش بود بازم حسابم خالي شد ، پشتيباني متاسفانه پاسخگو نيست

reza KTM
17-03-1391, 08:28 بعد از ظهر
یه جاهایی اینجوری میکنن یه بارم من پول ریختم ازم خداد تومان کم کردن بابت اشتراک قبلیم ولی شانس آوردم که یهویی کاملا اتفاقی آنت سمت خونه ما ترکید و مجبور شدن پول من رو برگردونن
خیلی طول کشید تا پولم رو بدن و نزدیک 10 ساعت بهشون زنگیدم
که اونام بعد از یکی دوماه دادن دمشون گرم نمیدونم چرا بیشترم دادن

17-03-1391, 09:03 بعد از ظهر
ایرانسل دزد برزگی هست
با دادن پبامک ها فریبنده که در مسابقه 20 سوالی تخت گاز شرکت کنید یک جنسیس کوچه با 1000 لیتر بنزین ببرین و ...
اخرش هیچی به هیچی !
4000 تومن اعتبار شما کم شده !
و....
دزدی ها دیگه
پیشنهاد میکنم به همه کسانی که از ایرانسل استفاده میکنن سرویس خودشون رو عوض کنن

علی یزدانی
30-03-1391, 10:52 قبل از ظهر
امروز رفتم اینترنتم رو کردم 2مگ

فرزاد شاه گل
30-03-1391, 12:49 بعد از ظهر
امروز رفتم اینترنتم رو کردم 2مگ

علی جان توضیح بده چقدر شد هزینش؟؟

علی یزدانی
14-05-1391, 10:51 قبل از ظهر
علی جان توضیح بده چقدر شد هزینش؟؟

جواز کسب مغازه رو بردم مخابرات خیابون فروغی ، بعد فرستادنم پیشه یا آقایی اونم سرعت رو از 1مگ به 2مگ تغییر داد!

mostafa71
14-05-1391, 11:01 قبل از ظهر
امروز سرویس نتمو عوض کردم

خیلی عالیه

اینم مشخصاتش :

mostafa71
14-05-1391, 11:03 قبل از ظهر
جواز کسب مغازه رو بردم مخابرات خیابون فروغی ، بعد فرستادنم پیشه یا آقایی اونم سرعت رو از 1مگ به 2مگ تغییر داد!

من تو خونه نشستم با زدن چنتا دکمه اینترنتو از 512 به 4 مگ افزایش دادم

Milad_2Rbo
14-05-1391, 11:19 قبل از ظهر
این مبین نت بی پ.ر .... پدر .گ از ترافیکم دزدی میکنه .یه روز 2 ساعت استفاده کردم که میشد نهایتا 50 مگ زده 846 مگ !:vardane:

ali_r
11-06-1391, 10:31 بعد از ظهر
بچه ها کمک
اگه بخوام یه فایلی رو از جیمیلم به ایمیل یه کسی بفرستم چه کار باید بکنم
کسی اطلاعاتی داره؟؟
ممنونم

02109002
11-06-1391, 10:36 بعد از ظهر
بچه ها کمک
اگه بخوام یه فایلی رو از جیمیلم به ایمیل یه کسی بفرستم چه کار باید بکنم
کسی اطلاعاتی داره؟؟
ممنونم
تو صفحه ارسال ایمیل زیر Subject یه گزینه به نام Attach a file وجود داره ، از اون استفاده کن فایلها رو پیوست کن

ali_r
11-06-1391, 10:42 بعد از ظهر
تو صفحه ارسال ایمیل زیر Subject یه گزینه به نام Attach a file وجود داره ، از اون استفاده کن فایلها رو پیوست کن

داداش دمت گرم
دستت درد نکنه یه ساعت داشتم ور میرفتم نتونستم
همسایمون هم نتونست بره
ایکاش از همون اول از تو میپرسیدم
بی نهایت ممنون:flower4:

:pm:

02109002
11-06-1391, 10:53 بعد از ظهر
اینم برا من از مخابرات میگیرم
128طرح بعثت (حجمی)

یادش به خیر

بعد از تعویض :

Erfan Ts
13-06-1391, 05:37 بعد از ظهر
سلام دوستان.

موقعی که به اینترنت وصل میشم بعد از 9 دقیقه وصلی .... تایم اوت (کاملا قطع) میشه ....اما اگه دیس کانکت کنم دوباره وصل میشه و دو باره همون اتفاق (قطعی پس از 9 قیقه) انجام میشه .

این مشکل غیر از ای اس پی مربوط به کامپیوتر یا مودم هم میشه؟؟

Milad_2Rbo
13-06-1391, 06:29 بعد از ظهر
سلام دوستان.

موقعی که به اینترنت وصل میشم بعد از 9 دقیقه وصلی .... تایم اوت (کاملا قطع) میشه ....اما اگه دیس کانکت کنم دوباره وصل میشه و دو باره همون اتفاق (قطعی پس از 9 قیقه) انجام میشه .

این مشکل غیر از ای اس پی مربوط به کامپیوتر یا مودم هم میشه؟؟
از وایمکس استفاده می کنی؟

Erfan Ts
13-06-1391, 06:31 بعد از ظهر
از وایمکس استفاده می کنی؟

خیر دوست عزیز ........

Adsl

02109002
13-06-1391, 10:15 بعد از ظهر
خیر دوست عزیز ........

Adsl

اگه با کانکشن وصل میشی تنظیماتشو چک کن

اگه با روشن شدن مودم به طور خودکار کانکت میشی بازم تنظیمات مودم رو چک کن

کلا" مودم رو ریست کن دوباره کانفیگ کن

مشکلی بود مطرح کن

Erfan Ts
13-06-1391, 11:03 بعد از ظهر
یه سوال داشتم که شاید مسخره بیاد اما یه چیزایی شنیدم در موردش.....ایناج الان 3 4 روزه داره بارون میاد....ممکنه علتش همین باشه؟؟ چون دیدم چندبار چراغ ای دی اس ال مودم چشمک میزنه که فکر کنم از خط ها باشه...:khak:

02109002
13-06-1391, 11:08 بعد از ظهر
یه سوال داشتم که شاید مسخره بیاد اما یه چیزایی شنیدم در موردش.....ایناج الان 3 4 روزه داره بارون میاد....ممکنه علتش همین باشه؟؟ چون دیدم چندبار چراغ ای دی اس ال مودم چشمک میزنه که فکر کنم از خط ها باشه...:khak:

نه فکر نمیکنم مشکل مربوط به بارون باشه

برا منم طی دو سه روز دو بار قطعی داشته ولی اینکه بخواد بر از چند دقیقه قطع شه طبیعی نیست

یک بار برا من اتفاق افتاد چون مکرر بود حوصلم سر رفت و بعد از تماس با پشتیبانی این جواب رو گرفتم :

یکی داره از اینترنت و خط شما استفاده میکنه !!!

که با تعویض یوزر نیم و پسوورد مشکل حل شد

ali_r
14-06-1391, 11:22 قبل از ظهر
با سلام
من یه مشکلی دارم که تازه اینطوری شده
من وقتی بعضی سایت ها رو باز میکنم خود به خود یه فایلی رو کامپیوتر خود به خود دانلود میکنه و حجمش صفر بایتس هست و وقتی میرم ببینم چی هست نیستش...
چه جوری میتونم نزارم فایل خود به خود دانلود شه؟؟؟
ممنون

02109002
14-06-1391, 02:04 بعد از ظهر
با سلام
من یه مشکلی دارم که تازه اینطوری شده
من وقتی بعضی سایت ها رو باز میکنم خود به خود یه فایلی رو کامپیوتر خود به خود دانلود میکنه و حجمش صفر بایتس هست و وقتی میرم ببینم چی هست نیستش...
چه جوری میتونم نزارم فایل خود به خود دانلود شه؟؟؟
ممنون

فکر کنم شما از Internet Download Manager برای مدیریت دانلود های خود استفاده میکنید :

برای جلوگیری از این عمل به تنظیمات IDM بروید در تب اول تیک گزینه سوم را بردارید (دانلود خودکار لینک های موجود در حافظه کلیپ برد )

اگر مشکل حل نشد مطرح کنید

ali_r
14-06-1391, 09:54 بعد از ظهر
فکر کنم شما از Internet Download Manager برای مدیریت دانلود های خود استفاده میکنید :

برای جلوگیری از این عمل به تنظیمات IDM بروید در تب اول تیک گزینه سوم را بردارید (دانلود خودکار لینک های موجود در حافظه کلیپ برد )

اگر مشکل حل نشد مطرح کنید

نه مشکلم حل نشد یعنی اون گزینه خالی بود
فکر کنم از تنظیمات مرورگر باشه ولی نمیدونم کجا

02109002
14-06-1391, 09:56 بعد از ظهر
نه مشکلم حل نشد یعنی اون گزینه خالی بود
فکر کنم از تنظیمات مرورگر باشه ولی نمیدونم کجا
مرورگرت چیه ؟

بیا یاهو :

taksavar2012

albaloo
15-06-1391, 02:16 بعد از ظهر
یه هارد اینترنال یک ترابایت میخوام بهترین پیشنهادتون چیه ؟ میخوام سرعت خوبی داشته باشه

ali_r
15-06-1391, 02:19 بعد از ظهر
مرورگرم فایر فاکس هست

ای دی من

tak_del21

ممنونم

fr_sdgh
17-07-1391, 10:08 قبل از ظهر
امیدوار هستم خیلی بی ربط نباشه
دوستان لایک دیس

amir.cdi
18-10-1391, 10:19 بعد از ظهر
سلام دوستان من بعد از قرنی کامپیوتر عوض کردم حالا درست کردم خیلی توپ شده ولی یه مشگل بزرگ دارم
اونم ویندوز8 روشه نمیشه باش کار کرد .
مثلا درایو نداره .
مای کامپیوتر نداره
دیونم کرده
میتونید کمی راهنماییم کنید

02109002
19-10-1391, 01:21 قبل از ظهر
سلام دوستان من بعد از قرنی کامپیوتر عوض کردم حالا درست کردم خیلی توپ شده ولی یه مشگل بزرگ دارم اونم ویندوز8 روشه نمیشه باش کار کرد . مثلا درایو نداره . مای کامپیوتر نداره دیونم کرده میتونید کمی راهنماییم کنید
سلام امیر عزیز اینو دانلود کن :
لینک دانلود کتاب آموزشی

abolfazls
08-11-1391, 05:41 بعد از ظهر
نشانه كم فروشى ...
من مشترك با سرعت ٢٠٤٨ مبين نت هستم ...

الان تست سرعت اينترنت كردم ، هم با كامپيوتر ، هم با گوشى ، سرعتى كه به من داد ٢٢ بيت بر ثانيه بود ٢٠٤٨ كجا و ٢٢ كجا
زنگ زدم پشتيبانى يه جور دست به سر كرد كه خودمم نفهميدم چى شد.
حالا به نظر شما من چه كنم؟؟؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

amir.cdi
08-11-1391, 06:15 بعد از ظهر
دادا کل ایران همینه من اسیاتک اولین بار با سرعت 1 گرفتم بعد باسرعت 512 بعد 256 الان 1 ساله دارم با 128 کار میکنم هیچ فرقی با 1 نداره

abolfazls
08-11-1391, 06:19 بعد از ظهر
ببين منه خواربار فروش كم فروشى كنم ، يارو زنگ ميزنه تعذيرات ، ميان دهنمو صاف ميكنن.
ببين سر هيچى سالى دو بارو حدالقل بايد جريمه بدم.
حالا ايناهم بايد مرجعى باشه كه به حسابشون رسيدگى كنه!!!!!.....

شایسته فر
08-11-1391, 06:55 بعد از ظهر
آقا من از شاتل گرفتم
512 ولی روزا از 8 صبح تا 1 شب سرعتم 2 مگ هست هزار بارم تست کردم
دانلودم هم 370-80 کیلو پر سکند هست ولی شبا از 1 تا 8 تازه می شه 512 و سرعت دانلودم میشه 67-8!!!!
بیاین شاتل بگیرین
سرویساشم هم قیمتش خوبه و هم خدماتش
تو این 2 سالی که داشتم هم شاید 3-4 بار قطع شده که اونم خبر می دن قبلش و زمانشم کمتر از 12 ساعت بوده!!!!
خواستین می تونم کارت طلایی بدم بهتون
هم برای شما 10 تومن تخفیف داره
هم برای من

porya0441
12-01-1392, 02:34 بعد از ظهر
سلام به همه بچه هاي گل پرشين موتور.
يه سوال داشتم اينكه ميشه اسم خودمو از فيس بوك پاك كنم كلا ميخوام پاك شه يعني هر چي اطلاعات از من هست نابود شه....اگه راهي هست و كسي بلده توضيح بدهه ممنون ميشم.:flower4:

Kami
12-01-1392, 02:39 بعد از ظهر
سلام به همه بچه هاي گل پرشين موتور.
يه سوال داشتم اينكه ميشه اسم خودمو از فيس بوك پاك كنم كلا ميخوام پاك شه يعني هر چي اطلاعات از من هست نابود شه....اگه راهي هست و كسي بلده توضيح بدهه ممنون ميشم.:flower4:
اول میری تو account settings
بعدش security
بعدش deactive your account

omid141
12-01-1392, 04:27 بعد از ظهر
نشانه كم فروشى ...
من مشترك با سرعت ٢٠٤٨ مبين نت هستم ...

الان تست سرعت اينترنت كردم ، هم با كامپيوتر ، هم با گوشى ، سرعتى كه به من داد ٢٢ بيت بر ثانيه بود ٢٠٤٨ كجا و ٢٢ كجا
زنگ زدم پشتيبانى يه جور دست به سر كرد كه خودمم نفهميدم چى شد.
حالا به نظر شما من چه كنم؟؟؟؟

منم مبين نت ١مگ دارم.واقعا سرعتش افتضاحه.
اصلا خوب نيست.
تو دفترم شاتل دارم.خيلي عاليه،نه قطعي،نه افت سرعت.قيمتهاشم مناسبه

محمدفضل
12-01-1392, 09:11 بعد از ظهر
اول میری تو account settings
بعدش security
بعدش deactive your account

**** جان فکر کنم تو این روش کل اطلاعاتت از آرشیو فیس بوک پاک نمیشه چون با لاگین کردن دوباره ی اکانت ، کل اکانتت restore میشه.

porya0441
12-01-1392, 09:30 بعد از ظهر
مرسي كامي جان رفتم انجام دادم اوكي شد ولي ظاهرا ميگن تا يه مدتي كه من نميدئنم چقده بايد وارد اكانتت نشي تا به قول دوستمون رستور نشه و كامل حذف شه.درسته يا من اشتباه فهميدم؟:297:

02109002
14-01-1392, 08:34 قبل از ظهر
درسته يا من اشتباه فهميدم؟

درسته ، تا 14 روز معلق میمونه ، بعدش اگه لاگین نکرده باشی به طور کامل حذف میشه

محمدفضل
14-01-1392, 01:26 بعد از ظهر
درسته ، تا 14 روز معلق میمونه ، بعدش اگه لاگین نکرده باشی به طور کامل حذف میشه

درسته محمد جان ولی وقتی میخای دی اکتیو کنی دلیلش رو ازتون میپرسه. بستگی به این داره که واسه چی میخای دی اکتیو کنی اگه کلا دیگه از فیس بوک خسته شدی و حال نمیکنی باهاش همینی که شما میگی درسته ولی یه گزینه هست که نوشته بعد از مدتی برمیگردم که اگه همینو انتخاب کنی هروقت برگشتی دوباره لاگین کنی اطلاعاتت برمیگرده. خودم از اول مهر تا همین یه هفته پیش دی اکتیو بودم دوباره برگشتم

Kami
08-11-1392, 10:49 بعد از ظهر
وایمکس ایرانسل افتضاح شده

ali_r
08-01-1393, 01:09 بعد از ظهر
دوستان این درایورها رو چیکار کنم که علامت خطرشون بره وشناخته بشن؟اصلا اینا چی هستن؟

02109002
08-01-1393, 01:18 بعد از ظهر
دوستان این درایورها رو چیکار کنم که علامت خطرشون بره وشناخته بشن؟اصلا اینا چی هستن؟

درود ...

بلوتوثت کامل نصب نشده

اگر سی دی درایور داره بذار و آپدیت کن اکی میشه

اگر نداره روش کلیک راست کن و گزینه Update Drivers Software رو بزن بعد و گزینه اولی رو بزن خودش آنلاین سرچ میکنه و بروز میشه

ali_r
08-01-1393, 01:21 بعد از ظهر
درود ...

بلوتوثت کامل نصب نشده

اگر سی دی درایور داره بذار و آپدیت کن اکی میشه

اگر نداره روش کلیک راست کن و گزینه Update Drivers Software رو بزن بعد و گزینه اولی رو بزن خودش آنلاین سرچ میکنه و بروز میشه
ممنون محمد
بلوتوث کار میکنه در حد تیم ملی

سی دی درایورش رو ندارم
اون کاری رو که گفتی کردم نشد میگه نمیتونم ابدیت کنم خواستی عکسش رو بگیرم

02109002
09-01-1393, 07:25 قبل از ظهر
درود ...

یه اسکرین شات بذار

ali_r
09-01-1393, 10:26 قبل از ظهر

02109002
09-01-1393, 10:49 قبل از ظهر
اگر برند خاصی داره میتونی از وب سایتش بگیری

اگر نداره میتونی از مرجع درایور Driver Pack Solution V 13.0 R399 استفاده کنی

برای تهیه : خرید از محصولات نرم افزاری یا دانلود از اینترنت

اگر اذیتت نمیکنه و داره کار میکنه چی کار بهش داری خوووو:gigglesmile:

ali_r
09-01-1393, 11:01 قبل از ظهر
اره کار میکنه بیخیالش شدم
یه سوال این علامت هایی که با فلاش مشخص کردم میدونی چیه محمد جان؟

02109002
09-01-1393, 12:28 بعد از ظهر
اولی مربوط به cpu

دومی مربوط به chipset

سومی مربوط به دسته بازی

این 6 درایور نسخه جدیدترش موجوده میتونی با همون نرم افزار آپدیت کنی

ali_r
09-01-1393, 12:36 بعد از ظهر
اولی مربوط به cpu

دومی مربوط به chipset

سومی مربوط به دسته بازی