PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر قرار شهری 11 مهر | مشهد

Mohammad aghili
12-07-1391, 08:43 قبل از ظهر
سلام

برای اولین بار یک قرار شهری رو به آمار خوب و البته یوزر های آنرودی تجربه کردیم

بسیار شیرین و بیاد ماندنی بود

امید است که منبعد هم همچین قرار هایی داشته باشیم و از دوستان کسب فیض کنیم (چه ادبی شد :297:)

به زبون خودمون : حال داد ! :pm1:

اول پارک ملت قرار گذاشتیم تا دوستان جمع شن

اولین نفر خودم بودم (روان حیگر طلا)

دومین کسی که اومد جناب همیلتووون :)) بود که با عروسک خوشگلشون تشریف آوردن (آمیکو 250)

سومین نفر شهاب بود (فلات 250 نارنجی)

چهارمین نفر منزززح بود (پیشرو پارس 200)

پنجمین نفر نیما 12 (آپاچی سفید)

ششمین نفر اساسین 09151200 (پیشرو پارس 250)

هفتمین و هشتمین نفر جواد و رسول بودن (روان زرد و مشکی)

و نهمین نفر هم علی بود با سی جی !

23783
این موتوراشون

23784

اینم خودشون با موتوراشون

علی هم که با تاخیر رسید
اینم مراسم استقبال از علی (کلا بچه های ما سی جی میبینن ، علاقه پیدا میکنن فتحشن کنن ، نمیدونم چرا)

23785

بعد از مذاکره با جمع تصمیم بر این شد که بریم دور دور (بلوار وکیل آباد ) و بعد هم بریم یه چی بزنیم بر بدن

آماده حرکت شدیم

23786

23787

23788

و راهی شدیم
تو مسیر قرار بود به اصطلاح آروم بریم و تو یه خط (حد اکثر 2خط حرکت کنیم) ولی خب نشد دیگه یهو میدیی یکی گازشو میگرفت ، هرچی میگی وایسا داداش آروم کن ، نــــه اصن تو کارش نیس

میگازی که بهش بگی وایسا ، میبینی بقیه هم شروع کردن :25r30wi:

داستانی داشتیما

همش هم زیر سر جواد بود
به قرآن ننم

23789
23790

23791

23792

آقا تو مسیر من یه صحنه با این پیشرو پارس ها سر کل افتادم (حالا اینارو من نباید بگم ، بد آموزی داره و تخلف محسوب میشه تو قرار ملاقات ها ، اما خیلی جالبه گوش کنید)

جواد نشسته بود ترک منزح (پیشرو پارس 200 ) خب موتور تو آب بندی بود تقریبا و زیاد ازش انتظار نمیرفت ، با روان ردش کردم ، پیشرو پارس 250 یا همون اساسین پا به پا داشت میومد (البته من خورشیدی 46 تایی و لاستیک گل کراس بودم) واقعیتش نشد زیاد تست کنیم ، ولی تو همون گیر و دار که داشتیم یه کله میرفتیم ، یهو دیدیم جناب همیلتون با آمیکو 250 ، عین هلو آمد زد جلو و دیگه علنا من ول کردم گازو ، انصافا شخصیتم خورد شد ، انجینم داشت میترکید ، تخت گاز ، بعد یهو اومد مثل اینکه من دارم 60 تا میرم ، و اون 100 تا ، رد شد رفت :icon_pf _99_:

دمش گرم انصافا

اینم موتور مذکور به روایت تصویر

23793
اینم خودش و صاحب محترمش

23794

هیچی دیگه خلاصه کم آوردم اسیدی

رسیدیم به محل مقرر و رفتیم برای صرف ساندویچ
دوست خوبمون جناب نیما 12 مجبور شدن برن خونه و شام رو با ایالات متحده صرف کنن و ازمون خدافظی کردن

اینجا دوستان داشتن درباره موتور ها به بحث و تبادل نظر می پرداختن

23795
بعد از شام هم رفتیم به تست موتور ها

تقریبا همه موتور همه رو سوار شدن و تست کردن
نظر شخصی من : آمیکو خیلی خوفه
واقعا موتور خوبیه

درسته شتاب اولیه ش زیاد بالا نیست اما خدای من ، وقتی میوفته تو دور عین کامارو میمونه ، خر خر میکنه و میره فقط ، هیچی جلو دارش نیس ، عالیه این موتور

سرعت هم ایشون گفتن 160 رو رد کرده !

بابت پیشرو پارس خب 200 ش رو که نمیتونم نظر بدم چون تو آب بندی بود
اما 250 خوب بود
یکی از نقاط طلایی این موتور ترمز هاش بود که با کوچکترین اشاره ای موتور میخخخخخ می ایستاد

اما خب به اندازه آمیکو به دلم ننشست

روان هم که دیگه :clap::pm1:

اینجا جواد در حال تست آمیکو و خوشحال و خجسته از اینکه موتور استریت سوار شده

LOL

23796

مرسی از همه دوستان که تشریف آوردن و خیلی خیلی خوش گذشت

تشکر ویژه از جواد عزیز که بدون موتور هم اومد و خصوصا بابت اینکه زحمت عکسهای این قرار رو کشید
ماشالله یه پا عکاس شده دیگه

ایشالله باز هم از این برنامه ها داشته باشیم

فعلا
یاعلی

alinozad
12-07-1391, 08:56 قبل از ظهر
اولا که یک نکته رو یادت رفت!همه موتورا بالای 2 تومن ولی اینجانب با یه موتور 300 تومنی با کمی تاخیر در شتاب پا به پا اومدم!طفلک هر موتوری که زیر دست من میاد روش فشاره!سه نفر کلاه ایمنی نداشتن،جواد که اصلا میگی شب دامادیش بود!!من که کلاهمو پادگان جا گذاشته بودم و شهاب!سری بعد لطفا همه کلاه داشته باشن من جمله خودم!
در مورد موتورها:آمیکو شتابش کمتر بود چون یک مقداری اگزوز چرب بود و این باعث میشه شتاب کمتر بشه تاپ اسپیدش خیلی خوب بود،دور برداشتنش با دنده یک خوب بود فک کنم 50 تا میشد با دنده یک رفت،استایلش جوری بود نمیشد استپی زد سر میخورد!حتی تقه هم زدم ولی نتونستم،پیشرو 250 رو خیلی پسندیدم تاپ اسپیدش از آمیکو کمتر بود ولی شتابش بیشتر بود و صدای خیلی خفه ای داشت!ولی ترمزهاش مثل آمیکو بود و خوشم نیومد،پیشرو 200 کمی از 250 شتابش کمتر بود ولی ترمزهاش خیلی بود و باهاش میشد استوپی زد چون سریع قفل نمیکرد!عقبشم خوب بود.آپاچی هم که زود در رفت موتورشو نده تست :4chsmu1: ولی هیچی تریل نمیشه....
بچه ها خدائی بچه های خوبی بودن،حال کردم،دست همه درد نکنه!فقط کرایه سوار شدن به سی جی رو ندادیداااا

assassins09151200
12-07-1391, 09:42 قبل از ظهر
فقط یکم تو عکسا بد افتادم !!!

hamiltoon
12-07-1391, 03:26 بعد از ظهر
سلام .ممنون از همه دوستان كه اومدن . جاي ديگر دوستان خيلي خالي بود .خيلي خوش گذشت. به اميد اينكه همه بتونن موتور خوب بگيرن و جوني شونو ................

- - - Updated - - -

ديشب موقع برگشت با جواد باد هم از روبه رو بود 135 تا 140 رو رسوندم اما باد ..... بود تك نفره مي گم باشي باد از روبه رو نباشه 160 رو ميره راحت .تازه خورشيديش فابريكه كوچيك نشده.42 دندانه است .

monazzah
12-07-1391, 04:06 بعد از ظهر
سلام به همه دیشب بمنم خیلی خوش گذشت

انشالله یک روز بریم بیرون شهر

nopo
12-07-1391, 06:57 بعد از ظهر
جواد نشسته بود ترک منزح (پیشرو پارس 200 ) خب موتور تو آب بندی بود تقریبا و زیاد ازش انتظار نمیرفت ، با روان ردش کردم ، پیشرو پارس 250 یا همون اساسین پا به پا داشت میومد (البته من خورشیدی 46 تایی و لاستیک گل کراس بودم) واقعیتش نشد زیاد تست کنیم ، ولی تو همون گیر و دار که داشتیم یه کله میرفتیم ، یهو دیدیم جناب همیلتون با آمیکو 250 ، عین هلو آمد زد جلو و دیگه علنا من ول کردم گازو ، انصافا شخصیتم خورد شد ، انجینم داشت میترکید ، تخت گاز ، بعد یهو اومد مثل اینکه من دارم 60 تا میرم ، و اون 100 تا ، رد شد رفت :icon_pf _99_:

دمش گرم انصافا

اما خب به اندازه آمیکو به دلم ننشست

روان هم که دیگه :clap::pm1:

اینجا جواد در حال تست آمیکو و خوشحال و خجسته از اینکه موتور استریت سوار شده

LOL

23796

مرسی از همه دوستان که تشریف آوردن و خیلی خیلی خوش گذشت

تشکر ویژه از جواد عزیز که بدون موتور هم اومد و خصوصا بابت اینکه زحمت عکسهای این قرار رو کشید
ماشالله یه پا عکاس شده دیگه

ایشالله باز هم از این برنامه ها داشته باشیم

فعلا
یاعلی

خداييش اين سوزوكيه موتور روپايي بود.
ميگن هركس در شب چهارشنبه سوزوكي زرد سوار شود خداوند در آخرت به او يك حوريه با موتور ميدهد!!!
پيشرو پارس 200 هم بد نبود.طبق صحبت دوستان 400 تومن اختلاف قيمت بين 200 و 250 بود.اما من نميدونم واقعا ترمز جلو 2 ديسك لازم بود يا نه؟!!!

اولا که یک نکته رو یادت رفت!همه موتورا بالای 2 تومن ولی اینجانب با یه موتور 300 تومنی با کمی تاخیر در شتاب پا به پا اومدم!طفلک هر موتوری که زیر دست من میاد روش فشاره!سه نفر کلاه ایمنی نداشتن،جواد که اصلا میگی شب دامادیش بود!!من که کلاهمو پادگان جا گذاشته بودم و شهاب!سری بعد لطفا همه کلاه داشته باشن من جمله خودم!
در مورد موتورها:آمیکو شتابش کمتر بود چون یک مقداری اگزوز چرب بود و این باعث میشه شتاب کمتر بشه تاپ اسپیدش خیلی خوب بود،دور برداشتنش با دنده یک خوب بود فک کنم 50 تا میشد با دنده یک رفت،استایلش جوری بود نمیشد استپی زد سر میخورد!حتی تقه هم زدم ولی نتونستم،پیشرو 250 رو خیلی پسندیدم تاپ اسپیدش از آمیکو کمتر بود ولی شتابش بیشتر بود و صدای خیلی خفه ای داشت!ولی ترمزهاش مثل آمیکو بود و خوشم نیومد،پیشرو 200 کمی از 250 شتابش کمتر بود ولی ترمزهاش خیلی بود و باهاش میشد استوپی زد چون سریع قفل نمیکرد!عقبشم خوب بود.آپاچی هم که زود در رفت موتورشو نده تست :4chsmu1: ولی هیچی تریل نمیشه....
بچه ها خدائی بچه های خوبی بودن،حال کردم،دست همه درد نکنه!فقط کرایه سوار شدن به سی جی رو ندادیداااا
ماشاالله علي اعتماد به نفسش خيلي خوبه.سي جي كرايه هم مي خواد؟.خوب شد من يابو مو فروختم!!
من با استايل سوزوكي بيشتر حال كردم.

فقط یکم تو عکسا بد افتادم !!!

شما خوشتيپي داداش دوربين ما بد بوده.

سلام .ممنون از همه دوستان كه اومدن . جاي ديگر دوستان خيلي خالي بود .خيلي خوش گذشت. به اميد اينكه همه بتونن موتور خوب بگيرن و جوني شونو ................

- - - Updated - - -

ديشب موقع برگشت با جواد باد هم از روبه رو بود 135 تا 140 رو رسوندم اما باد ..... بود تك نفره مي گم باشي باد از روبه رو نباشه 160 رو ميره راحت .تازه خورشيديش فابريكه كوچيك نشده.42 دندانه است .

دعا كن زود تر پول برسه.
يك كاسه ي هست بهش ميگن كاسه صبر!
امh واسه من فكر كنم تشت قرمز باشه!!!
خداييش صبرم خيلي زياد شده.اما اين پوله هي دير و زود ميشه!

سلام به همه دیشب بمنم خیلی خوش گذشت

انشالله یک روز بریم بیرون شهر

برنامه گل گشتي باحال

در كل مرسي از همه كه قدم رنجه فرمودن و محفل درويشي مارو رونق بخشيدن!
عجب جمله اي گفتم 4كيلو چاق شدم

monazzah
12-07-1391, 07:20 بعد از ظهر
پيشرو پارس 200 هم بد نبود.طبق صحبت دوستان 400 تومن اختلاف قيمت بين 200 و 250 بود.اما من نميدونم واقعا ترمز جلو 2 ديسك لازم بود يا نه؟!!!

برنامه گل گشتي باحال

دادا اگه دو دیسک نبود نمی خریدمش

لطف داری شما

MRasool
12-07-1391, 09:09 بعد از ظهر
خیلی عالی بود
دم همه گرم
فقط یه نکته اینکه فکر میکنم اگه آپشن رد آی دیتکشن اون دوربین فعال بود من کمتر شبیه گودزیلا ها به نظر میرسیدم :s (9):

Nima12
12-07-1391, 10:14 بعد از ظهر
دوستان با عرض پوزش که زود رفتم انشاالله دفعه بعدی آویزین میشم اسیدی:sleep:
با همتون حال کردم که مارو همراهی کردید. منم با سوزوکی محمد حال کردم فقط حیف که تو موقعیت فروش موتورم با وضع خراب مالی:icon_pf _15_:

assassins09151200
12-07-1391, 11:07 بعد از ظهر
دوستان برنامه جمعه رو هم بریزین دور هم باشیم

monazzah
13-07-1391, 12:27 قبل از ظهر
منم پایه ام جمعه بریم دور دور آسفالت باشه ملتم زیاد داشته باشه :25r30wi:

Nima12
13-07-1391, 06:40 قبل از ظهر
جمعه من نیستم. چون باید برم نیشابورکار دارم. شما رفتید جاما رو هم خالی کنید. ولی تو هفته دیگه هرروزی برنامه داشتید هستم.:clap:

amir74
16-07-1391, 07:42 قبل از ظهر
ماشالا سوزوکی می بینم که همرو ترکوندی
خوش به حالتون کاش ماهم تو این شهرایه بزرگ بودیم

ali_r
23-10-1392, 11:58 قبل از ظهر
قفل......