PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Yamaha dt 230 lanza

رضا افرود
05-07-1391, 05:59 بعد از ظهر
YAMAHA DT 230 LANZA

مشخصات فنی:
موتور:تک سیلندر دو زمانه مایع خنک
حجم:224 cc
حداکثر قدرت:40 hp
قطر پیستون:66.8 mm
تراکم:6.5:1
سیستم جرقه زنی:CDI
جعبه دنده:6 سرعته
انتقال قدرت:زنجیر
ترمز عقب و جلو:دیسک
تایر جلو:3.00_21
تایر عقب:4.60_18
ارتفاع صندلی:865 mm
وزن خشک:121 کیلو گرم
حجم باک:11 لیتر
آخرین سال ساخت 2000

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

به جرات می تونم بگم که به همراه CRM یکی از محبوبترین تریل های ایرانه.

عابدی
05-07-1391, 06:21 بعد از ظهر
چنده قیمتش؟من که تو همدان
اصلا ندیدم

رضا افرود
05-07-1391, 06:23 بعد از ظهر
همه جور داره با برگه سبزش 5 ولی بستگی به تمیزیش داره ولی اماراتش 3

سیاوش
06-07-1391, 04:31 قبل از ظهر
این موتورا 2تا تو شهرمون هست یکی پلاک قدیم که فروخته شد یکیم پلاک ملی.موتوره خوبیه.کم صداتر از crm ولی به پا crm نمیرسه.

رضا افرود
06-07-1391, 07:07 بعد از ظهر
این موتورا 2تا تو شهرمون هست یکی پلاک قدیم که فروخته شد یکیم پلاک ملی.موتوره خوبیه.کم صداتر از crm ولی به پا crm نمیرسه.درسته چون crm 250cc هستش ولی این استهلاکش خیلی پایینه پلاک ملی هاش رو با بند پ پلاکشون کردن چون دو زمانس در کل خیلی موتور خوبیه.

- - - Updated - - -

دفترچه راهنمای سرویس دانلود ([Only registered and activated users can see links])

دفترچه راهنمای استفاده دانلود ([Only registered and activated users can see links])

ali_r
20-09-1392, 07:06 بعد از ظهر
لانزا واقعا زیباست

[Only registered and activated users can see links]

ali_r
21-09-1392, 05:10 بعد از ظهر
این تریل دوزمانه یکی از کم استهلاکترین موتورهای دوزمانه هستش که برای استفاده تو شهر عالیه
کیلومترش دیجیتالیه و باز شدن کیپس تو دنده 2 و 3 لذت خاصی به ادم میده شتابش هم عالیه چند روز پیش یکی رو تست کردم واقعا عالی بود مخصوصا با صدای دلنوازش
امارتی این موتور تمیزش از 8 ت شروع میشه تا 12
نمونه پلاک ملیش هم که عکسش رو بالا گزاشتم 18 تومن آب میخوره

senior.alireza
21-09-1392, 05:43 بعد از ظهر
امروز خیلی اتفاقی یه دونه این موتور رو دیدم پلاک رشت بود و نسبت به بقیه دوزمانه ها دود زیادی داشت . صدای اگزوزش هم مثل zx تیز نبود و البته پرشتاب هم بود . دقیقا همین رنگی بود

ali_r
27-09-1392, 11:52 قبل از ظهر

saeid mohamadi
11-09-1393, 11:20 قبل از ظهر
سلام به دوستان عزیز پرشین موتور. ببخشید لانزا تو شتاب و سرعت و کیفیت کارکرد موتور از wr200 بهتره بعدش top speed این یاماها چند تاس

BROCK
13-11-1393, 11:40 بعد از ظهر
سلام همگی.اره لانزا تو شتاب اول اگ سرحال باشه دبلیو ار رو میگیره.تاپ اسپیدشم تقریبا از همه تریل های دو زمانه مطرح بیشتره.ب جرات میشه گفت 160 تا راه میره.کلا خیلی دوست داشتنیه.من خودم خیلی دوسش دارم.نرمی خاصی داره. باز شدن کیپس تو تریل های دوزمانه از نظر من اول کامکس لذت بخش ترین باز شدن کیپسو داره بعد لانزا.ی اگزوز pro skill شهری بنداز روش تا صبح بشین صدای اگزوزو گوش بده سیر نمیشی.اگ سوارش بشی دیگ سواری هیچ موتوری ارضات نمیکنه.اگ سالم باشه وحشتناک کم اصطحلاکه.برای افرود هم خوبه ولی طراحی موتور بیشتر شهریه.ولی با توجه به جست پایین و هیکل جمع و جور تر نسبت به موتورایی مث سی ار ام یا دبل یا کادکس توی افرود خیلیییی تو دسته و کنترلش خیلی راحته .تو فکرم یکی بگیرم برای خودم ولی لامصب چند وقتیه کفگیر خورده ته دیگ و مایه نداریم.رفقا حیفه یه تاپیک که برای یه موتور تریل چینی باز کردن صفحه هاش به انتها نرسه از بس زیاد در موردش بحث شده.بعد لانزا کلا نصف صفحه در موردش بحث شده.همت کنید تاپیکو بکشیم بالا رفقا.
در مورد قیمتش دوستان چه نظری دارن؟؟؟ حدود قیمت؟؟
یا علی

BROCK
28-11-1393, 04:49 بعد از ظهر
تاپیک خوابید :icon_pf (95):

farshad 54
28-11-1393, 05:19 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

hosin suzuki
14-02-1394, 01:30 بعد از ظهر
سلام بچه ها کسی میتونه قیمت لانزا برگه سبز رو به من بده؟

BROCK
25-02-1394, 01:18 قبل از ظهر
سلام همگی.داداش با قیمتایی که ما الان میبینیم.از 12 تا 14-15 باید در نظر بگیری.ولی واقعا موتوره.بیشتر تریل سوارا بعد کلی موتور عوض کردن وقتی به لانزا رسیدن توش گیر کردن و به جرات میشه گفت بعد لانزا هیچ موتوری درحد لانزا به ادم سواری نمیده.:icon_pf _99_:

ali-y
25-02-1394, 11:14 قبل از ظهر
یعنی زین دوشاخم به لانزا نمیرسه؟!!من شنیدم که لانزا نسبت به wrشهری تره وwrآفرودش خیلی بهتره...درسته
در کل کدوم بهتره به نظر شما wr یا لانزا؟؟؟؟نظر خودم زین دوشاخه....

BROCK
26-02-1394, 01:16 قبل از ظهر
داداش لانزا شهریه و هیچ تریلی تاپ اسپیدش به لانزا نمیرسه.ولی اگ بخای باهاش افرود بری رو سفیدت میکنه و بدلیل جثه ی کوچک ترش بیشتر تو دسته.ولی ضعف هایی ک داره ک بیشتر اونو تبدیل به یک موتور شهری میکنه تنه ی سنگینش و کمک های جلوش ک معکوس نیس و یخورده قدرتش نسبت به 230 سی سی کمتره.ولی من نگفتم لانزا بهترین موتور برای افروده.گفتم قشنگ سواری میده.روی اسفالت مث یه موتور شهری استریت گاز میخوره و توی افرود هم کم نداره و واقعا نرمه و لذت خاصی داره سواریش.برای افرود فقط سی ار ام.موتوری کم اصطحلاک ک هرچی میخای گازش بده.آخ نمیگه.ار ام ایکس 250 و کادکس 220 فوق العاده وحشی هستن و شاسیشون بیشتر مثه کراسه ی کادکس 220 سوار شدم مثل کراس 450 تو همه ی دنده ها جلوش با گاز بلند میشدولی موتور هایی هستن ک نمیشه بدون ترس گاز داد بهشون.دبلیو ار هم شاسی سبک و مقاومی داره.برای افرود خوبه ولی زیاد وحشی نیست و نقطه قوتش اصطحلاک کم و قطعات زیاد و ارزونش هست.اگ موتور تریل رو فقط برای افرود سنگین میخای دبلیو ار بهتر از لانزاست ولی اگ بیشتر طبیعت گردی میکنی و بیشتر برات لدت سواری مهمه لانزا اخرشه.شرمنده طولانی شد.ببخشید اینا نظرات من بود.یا علی

hosin suzuki
15-03-1394, 11:01 بعد از ظهر
بچه ها من لانزا خریدم عالیه سالللللم واقعی گازخور عالیییی صداش هم خیلی قشنگه خیییییییییییییییلی هم کم مصرفه

ali-y
16-03-1394, 11:37 بعد از ظهر
مبارک باشه یه چندتا عکس بذا حال کنیم

BROCK
19-03-1394, 01:52 بعد از ظهر
سلام همكي.اتفاقا منم جند روزي يدونه سالم شو خريدم.جندخريدي؟! كم مصرف يعني جقدمصرف ميكنه؟! كازخور جطوره؟!؟ تاب اسبيد و شتاب؟!

hosin suzuki
20-03-1394, 12:02 قبل از ظهر
داداش 12 با برگه سبز گمرک و استعلام اگاهی.با خیال راحت سوار میشم خودم باهاش2 ترک150 تا پر کردم ترسیدم بیشتر برم صاحب قبلیش رفیقم بود میگفت باهاش160 تار و راحت پر کرد!من هم سی ار ام داشتم هم دبلیو هم ار ام ایکس و... همشونو تجربه کردم این با همشون فرق داره

- - - Updated - - -

شتاب عالی . گاز خور عالی .نرم بودنش که هیچ یحثی نداره.موتور من از نوع استارتی هست و هندل نداره و با تک استارت روشنه

- - - Updated - - -

عکس هم حتما وقت بشه میذارم.شما هم از موتورتون بذارین

BROCK
20-03-1394, 12:43 قبل از ظهر
اره.موتور نرم و خوبيه.خوب خريدي.كلا سواريه خاصي ميده.طراحي موتور هم محشره. نيم رخ موتور مث ي بلنكه ك ب سمت شكارش شيرجه زده.سوارشي ديك هيج موتوري انقد بهت حال نميده.مباركت باشه داداش

hosin suzuki
27-03-1394, 11:33 بعد از ظهر
ممنون داداش قابلتونو نداره

BROCK
06-04-1394, 04:52 قبل از ظهر
سلام. دوستان كسي قيمت راهنما ودمبي عقب يا همون جا بلاكي لانزا رو نداره؟!؟منبع اكزوز عقب حرفه اي جي؟!؟

sad.seds
07-04-1394, 01:53 بعد از ظهر
سلام
یه راهنمایی میخواستم
اینا که پلاک قدیم و سند داره برگ سبز نداره بهتره
یا اینایی که برگه داره فقط
???

ghool
07-04-1394, 02:05 بعد از ظهر
برگ سبز گمرکی از همشون معتبرتره

sad.seds
07-04-1394, 02:11 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییت داداش
فقط یه سوالم اینکه شتابش در چه حده
مثلا با چه موتوری تو کلاس خیابونی یا ریس قابل مقایسست?

hosin suzuki
07-04-1394, 09:25 بعد از ظهر
باقر کراس تو گمرک تهران همچیشو داره فقط یکم گرون بازه اینم شمارش09123358296
خودم دنبی و راهنما و بقیه وسایلشو تومغازش دیدم
یه عکس هم از موتورت بذار بینیم چجوریه؟

BROCK
08-04-1394, 12:44 قبل از ظهر
سلام.داداش من نتم مشكل داره.عكس نميفرسته.مشكلشو رفع كنم ميفرستم جشم.شما بذار عكس از موتورت ببينيم.
داداش شتاب موتور تو تريل با ريس خيلي فرق داره.تريل سبكه شتاب بالا جلوي موتورو از زمين ميكنه.مجبوري بزني دنده بالاتر.ولي ريس سنكينه اونم مياد بالا ولي نه بشدت تريل.بس بهتر ميشه دنده هارو بر كرد.با اين احوالات شتاب اولش بايد درحد bandit 250 يا zeal 250 باشه.اميدوارم متوجه منظورم شده باشي.يا علي

sad.seds
08-04-1394, 01:00 قبل از ظهر
ممنون از جوابت
من تجربه تریل ندارم اصن
یعنی با گاز جلوش میاد بالا? تو دنده ۱ ۲ یا بالاترم همینجوره?

BROCK
09-04-1394, 05:04 قبل از ظهر
سلام دوستان.بستكي ب موتورش داره.لانزا سر حال 1و 2 رو راحت مياد بالا تا 3 هم مياد اك سرحال باشه.ارميكس 250 سفارشي باك بلاستيكي بدون روغن بغل كازخورش دقيقا مث كراسه.تو همه دنده ها جلوش مياد بالا.يا حتي كاديكس 220 هم همينطور.لانزا كلا جلوش سنكينه.صندليش جوريه كه خيلي جلو ميشيني و همين عوامل باعث ميشه نسبت ب بقيه كمتر با كاز بياد بالا.ولي بازم تريل دوزمانه كيبس داره و شتاب مخصوص ب خودش.يا علي

stoncold
09-04-1394, 07:28 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییت داداش
فقط یه سوالم اینکه شتابش در چه حده
مثلا با چه موتوری تو کلاس خیابونی یا ریس قابل مقایسست?
شتابش از موتورا چهارصد سی سی هم بیشتر مثل سی بی یا امثالش
در حد باشه شتاب اولیش در حد ششصد سی سی ها هم هست

BROCK
09-04-1394, 10:57 بعد از ظهر
یعنی شتابش درحد cbr 600 ??? والا ما که اینجور شتاب از تریل ندیدیم امیر جون

ali_r
10-04-1394, 12:04 قبل از ظهر
امیر هیچ حرفی رو از رو هوا نمیگه وقتی میگه هست بدون که هست

sad.seds
10-04-1394, 12:39 قبل از ظهر
اخه شتاب سی بی ار ۶۰۰ مثلا ۰ تا ۱۰۰ 3.5 ثانیست! قلب ادم جا میمونه
یعنی انقد خوب میره? اگه اینجوری باشه من یه دونه میخرم

BROCK
10-04-1394, 12:54 قبل از ظهر
دوست من شتاب cbr 600 كم از هزار نداره.حالا بكي درحد cb 400 ي جيزي جون شتاب bandit و cb ب اونصورت تفاوتي نداره.ولي واقعا شتاب cbr 600 ي جيز روياييه.

stoncold
10-04-1394, 11:55 قبل از ظهر
اخه شتاب سی بی ار ۶۰۰ مثلا ۰ تا ۱۰۰ 3.5 ثانیست! قلب ادم جا میمونه
یعنی انقد خوب میره? اگه اینجوری باشه من یه دونه میخرم
بله گفتم موتورش درحد باشه شتاب اولیش کمی از ششصد سی سی هم نداره چهارصد سی سی که جا خود داره
وای زد ۲۵۰ سی سی شتاب اولیش با کمی تغییرات در حد هزار سی سیه

BROCK
09-06-1394, 02:47 قبل از ظهر
سلادوستان.من میخام موتورمو بفروشم.دوستم طالبش شده نمیشه ندم بهش.میخام یدونه دیگ بخرم.اگ کسی سراغ داره ی خبر بده.مخصوصا اطراف خراسان.نظرتون درمورد قیمت های لان چیه؟؟

shahriarr
09-06-1394, 09:25 قبل از ظهر
سلادوستان.من میخام موتورمو بفروشم.دوستم طالبش شده نمیشه ندم بهش.میخام یدونه دیگ بخرم.اگ کسی سراغ داره ی خبر بده.مخصوصا اطراف خراسان.نظرتون درمورد قیمت های لان چیه؟؟
سلام داداش
لانزاتو دوس داشتم بیام ببینم چند بار ولی وقت نشششششششششششششششششد
به کی میدی چند میدی؟
یه لانزا هم اگهی کردن بجنورد دقت کردم نمیدونم بژ بود نقره ای بود چی بود
دیدیش اونو؟
کادکس 125 امین اقا مدارک داره؟

BROCK
09-06-1394, 04:21 بعد از ظهر
سلام داداش.به یکی از دوستان.هنوز برای قیمت صحبت نکردیم.اون نقره ای رو میشناسم.باب دلم نیس.من با امین صحبت نمیکنم ولی فک نکنم کادکس داشته باشه.فقط سر مردم کلاه میذاره.موتور خاستی به خودم بگو

shahriarr
09-06-1394, 07:50 بعد از ظهر
سلام داداش.به یکی از دوستان.هنوز برای قیمت صحبت نکردیم.اون نقره ای رو میشناسم.باب دلم نیس.من با امین صحبت نمیکنم ولی فک نکنم کادکس داشته باشه.فقط سر مردم کلاه میذاره.موتور خاستی به خودم بگو

جریان کامکس هم اومد گفت سند آپاچی مشکل داره (هیچج مشکلی نداشت من بعدش راخت فروختم) اومد معامله رو برگردوند رفت رو مخ

لانزا قیمت چند میاد داداش؟
اگه یه موتور ژاپنی خوب سراغ داشتی خبرم کن-یه اس بده شمارتم گم کردم

آنتی اسپم

BROCK
11-06-1394, 02:13 قبل از ظهر
اون عادتشه.همین کارارو میکنه همیشه مث گدا هاست.موتورم پلمب و کرومه.حول و حوش 8-9 احتمالا معامله کنیم.