PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Suzuki rmx

yasharazary
05-07-1391, 09:25 قبل از ظهر
از اساتید کسی در مورد این موتور اطلاعات و تجربه داره؟اندازه انجینش چقدره؟در چه رنج قیمتی هس؟با تی اس آر چه فرقی داره؟این بهتره یا سی آر ام؟

سیاوش
06-07-1391, 04:24 قبل از ظهر
سلام.rmx یکی از وحشیترین موتوراییه که میتونی تو اندرو ها تجربه کنی البته اگه تمیز باشه و سر حال.
از crm تو شتاب قویتره اما اصطحلاکش بالاتره. یکی از دوستام داشت تمیزشو دنده 4 بی کلاج بلند میشد.
موتوره خوبیه اما قطعاتش کم پیدا میشه و فوق العاده گرون. به همین دلیلم قیمت خریدش از crm کمتره حدوده 3500 به بالا بسته به تمیزی.

arsenlopen
15-09-1391, 07:21 بعد از ظهر
سلام دوستان دیروز قسمت شد یدونه rmx تمیز خریدم واقعا عین اون crm که داشتم خیلی وحشیه .هر کاری کردم نتونستم عکسشا بزارم تو سایت ..
اینم لینکش [Only registered and activated users can see links]

stoncold
15-09-1391, 07:28 بعد از ظهر
سلام دوستان دیروز قسمت شد یدونه rmx تمیز خریدم واقعا عین اون crm که داشتم خیلی وحشیه .هر کاری کردم نتونستم عکسشا بزارم تو سایت ..اینم لینکش [Only registered and activated users can see links]داداش مبارک باشهمنم نمیتونم عکس بزارم عکس اواتارم نمیتونم نمیدونم چرا

dementor
15-09-1391, 08:27 بعد از ظهر
این موتور بازدهش بالا است اما زود عیب بر میداره من تجربش رو داشتم ولی انصافا خیلی تیزه و اگزوزش زود صدا بر میداره

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

alikian
16-09-1391, 01:53 قبل از ظهر
سلام دوستان دیروز قسمت شد یدونه rmx تمیز خریدم واقعا عین اون crm که داشتم خیلی وحشیه .هر کاری کردم نتونستم عکسشا بزارم تو سایت .. اینم لینکش [Only registered and activated users can see links] مبارک باشه حاجی خوب تمیزه اما مدلش فکر میکنم اونی که گفتی نباشه مدل پایین هاش کمک جلو هاش مثل توئه مدل بالا هاش کمکش گردگیر داره و تلسکوپیه

abolfazls
16-09-1391, 02:32 قبل از ظهر
داداش ميگه كه عكس موتور خودش نيست. گوشه عكس علامت بايكيپسو ببين

Sent from my iPhone using Tapatalk

abolfazls
16-09-1391, 02:38 قبل از ظهر
[QUOTE=1981;148711]داداش ميگه كه عكس موتور خودش نيست. گوشه عكس علامت بايكيپسو ببين ولى اگه اينه كه تميزه

Sent from my iPhone using Tapatalk

arsenlopen
16-09-1391, 04:31 قبل از ظهر
[QUOTE=1981;148712][QUOTE=1981;148711]داداش ميگه كه عكس موتور خودش نيست. گوشه عكس علامت بايكيپسو ببين ولى اگه اينه كه تميزه

سلام داداش این عکسو خودم گذاشتم تو bikepics عکس خود موتوره .

FAARID
24-09-1391, 08:57 بعد از ظهر
سلام دوستان حدودا یک ماهی میشه rmx خریدم میشه بگید چه جوری باید این وحشیو رامش کنم:2gwb921:

رضا استکی
25-09-1391, 01:44 قبل از ظهر
سلام دوستان حدودا یک ماهی میشه rmx خریدم میشه بگید چه جوری باید این وحشیو رامش کنم:2gwb921:کاری نداره که مرحله به مرحله میریم جلو 1کلاچو محکم میگیری و میزنی دنده یک 2گازو تا اخر نگه میداری به صورتی که پیستون گاه گداری از ته اگزوز سلام کنه و برگرده سر جاش 3مرحله اخر:در این هنگام کلاچ را همانند یک میله ی داغ که یکباره رها میکنید.رها کنید!! انگاه رام میشود!! یکی از دوستان ناشی بود این کارو وقتی من ترکش نشسته بودم انجام داد جای همتون خالی!!!!!

yasharazary
25-09-1391, 06:07 قبل از ظهر
کاری نداره که مرحله به مرحله میریم جلو 1کلاچو محکم میگیری و میزنی دنده یک 2گازو تا اخر نگه میداری به صورتی که پیستون گاه گداری از ته اگزوز سلام کنه و برگرده سر جاش 3مرحله اخر:در این هنگام کلاچ را همانند یک میله ی داغ که یکباره رها میکنید.رها کنید!! انگاه رام میشود!! یکی از دوستان ناشی بود این کارو وقتی من ترکش نشسته بودم انجام داد جای همتون خالی!!!!!

و همانا چنان رستگار میشوی که عمرا تیکه هات پیدا بشه

آنتی اسپم : یکی واسه فروش دارم ---اینم لینکش:

[Only registered and activated users can see links]

FAARID
14-11-1391, 11:34 بعد از ظهر
دوستان از تنظیم کاربراتور rmxکسی اطلاع داره ابتدای گاز خفه کار میکنه ولی وقتی دور بالا میره خوب میشه هوای دور آروم رو باز و بسته کردم نشد

arsenlopen
16-11-1391, 10:15 قبل از ظهر
سلام اگه خودت دست به آچاری کاربراتورو باز کنی یه سرویس کامل روش انجام بدی بد نیس .
شمع موترتو عوض کن . شایدم سوختشو ببری بالا تر بهتر بشه . من خودم وقتی همه این کارا رو انجام میدم روش موتور بعدش عین ساعت کار میکنه .

FAARID
16-11-1391, 01:29 بعد از ظهر
کاربراتو سرویس کردم تنظیم دقیقش مشکله تنظیم هوا وسوخت و روغن ؟

yasharazary
26-05-1393, 02:28 قبل از ظهر
بیا بالا
کسی از دوستان درحال حاضر از این موتور داره؟

معمار
03-06-1393, 03:33 بعد از ظهر