PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش شتاب و قدرت در هیوسانگ ۲۵۰

soroush
05-07-1391, 03:34 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه عزیزان سایت....

دوستان چطوری باید شتاب یا قدرت یا اگر هر دو با هم بشه رو تقویت کرد؟؟؟؟

بیشتر مصرف مسابقه تو پیست رو دارم تا تو شهری...

ممنون از همه

Magma
05-07-1391, 04:29 قبل از ظهر
یک شرکتی هست که حجم موتورتونو زیاد میکنه و به 320 میرسونه. اسمشو یادم نیست. البته اولین گزینه واسه تیونینگ یه هیوسانگ اگزوزش میتونه باشه

اروین
05-07-1391, 04:58 قبل از ظهر
تو تاپیک هیو هست.شمع.لاستیک.خورشیدی.زنجی ر.باطری.وایر شمع.باد لاستیک نتظیم یکم بیشتر از استاندارد.صفحه کلاچ زاپنی.دیاگ

شایسته فر
05-07-1391, 07:03 قبل از ظهر
یک شرکتی هست که حجم موتورتونو زیاد میکنه و به 320 میرسونه. اسمشو یادم نیست.
داداشی می شه یکم در موردش توضیح بدی!!

فرشاد
05-07-1391, 07:24 قبل از ظهر
شما به استاد بزرك اقاي سلحشور بايد بري واست موتور هزار مي سازه كارشون حرف نداره يا بهشون بيام خصوصي بده كه فكر نكنم سايت بياد ديكه يا از اقا كاميار شماره يا ادرسشونو ب*** يراس برو بيشش كاراي خوبي بلده (اسمشون اقا كاظم هست نام كاربريش سلحشور) اميد وارم موفق باشيد و كارايي كه رو موتورتون كردينو در اختيار ما هم بزارين

soroush
05-07-1391, 11:02 قبل از ظهر
دوستان یک لطفی میکنن و بگن که دنده ۱ و دنده ۲ رو تا رد لاین چند تا سرعت میرن؟؟؟

به جایی رسیدم تو تایپیک میگم...

باز هم از همه ممنون کمک کردین....یا علی

فرشاد
05-07-1391, 03:10 بعد از ظهر
دنده يك 60 تا دنده دو يادم نيست كيلومتر شمارمو قطع كردم .... فقط مي خواي فنيشو قوي كني ؟ طرح ربسول رو هيولا خيلي قشنك ميشها

Magma
05-07-1391, 10:42 بعد از ظهر
داداشی می شه یکم در موردش توضیح بدی!!

یه جایی توی همین سایت چند وقت پیش خوندم. مطمئن نیستم اما مثل اینکه یه نفر از شرکت جترو نام برده بود و گفته بود موتورو بهشون تحویل میدی و پس از تیونینگ حجم هر سیلندر به 160 میرسه که در مجموع 320 میشه و یک سری تغییرات دیگه هم انجام میدن. اما چیزی که معمول هست بین هیو سوارها تعویض اگزوز هست. فکر میکنم. البته دوستمون گفتن که موتورشونو توی پیست استفاده میکنن. بنابر این مییتونن بفکر کاهش وزن هم باشن. مثل باز کردن فلاپها و بعضی از قطعات ظاهری

soroush
05-07-1391, 10:43 بعد از ظهر
ممنون که گفتی فرشاد جان....کار اسپرت ظاهرش امشب تموم میشه....من هم شیفته طرح رپسول بودم ولی از دست این پلیس ها نگذاشتن بسکه هی گفتن موتور دزدی و رنگش عوض شده و از این حرف های بیخود که موتور رو بگیرن(البته روی موتور قبلیم این کار رو کردم)

تصمیم گرفتم که یه جورایی روش وکتور کار کنم که رنگ و طرح اصلیش بمونه....

اروین
05-07-1391, 11:18 بعد از ظهر
دنده 2 فکر کنم 95 اینل میره

soroush
06-07-1391, 04:51 قبل از ظهر
اروین جان ممنون ازت....
امروز رفتم تو کار تعویض خورشیدی ببینم چی کارا میشه کرد...

اروین
06-07-1391, 07:20 قبل از ظهر
داش سروش به نضرم خورشیدی عقب بزرگتر کنی بهتره.قدرت زیاد میشه شاید بشه تک چرخ زد.شتاب مهمتره اگه خورشیدی کوچیک کنی سرعت زیاد میشه ولی زور موتور نمیکشه.شاید 10 15 کیلومتر بیشتر شه که نمیارزه.بزرگ کن شتاب زیاد میشه ولی سرعت میشه حدود 150 اینا.

soroush
13-07-1391, 06:24 قبل از ظهر
دوستان گفتم کار هایی رو که انجام میدم رو هیو رو بگم این جا که دوستان دیگه هم استفاده کنن...

فعلا برای خورشیدی به مشکل فیزیکی(تو محاسبات)بر خوردم که دارم روش کار میکنم اگه این درس ها بزارن...

ولی برای تقویت فنی توجهم رفت به مکمل های سوختی(البته فعلا نوع مایع نه جامد مثل قرص ها)...یکی از دوستانم اورد و تست کردم هم رو ماشین و هم روی موتور(ماشین و موتور رو هم تو پیست ارزیابی کردم)
موتور داشت فریاد میزد که دنده بده و تونستم ۰ تا ۶۰ رو از ۴.۱ به ۳.۸ برسونم و یک بار هم که نمیدونم چی شد ۳.۲ رو زد و روی ماشین هم که سمند بود تقریبا شتاب گیری روان و صداش هم جالب شده بود با این ۸ سیلندر هست صداش مثل ۱۶ ef7 شده بود...
تازه مکمل هم ایرانی بود و هم مارک خاصی نداشت که باید خارجی اون به نسبت بهتر از باشه....
و با محاسبات فهمیدم که فعلا تونستم ۱ تا ۲ اسب بخار رو افزایش بدم...اندازه مکمل هم ۲۰۰ ml تو کل باک پر(۱۷ لیتر)

خلاصه جواب گرفتم که فعلا +۱.۵ HP رو تا این جا دارم انشا ا... تا بعد که ببینم دیگه چیکارا میشه کرد....
یا علی......

soroush
15-08-1391, 03:33 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان گل سایت....
به یاری خدا داره کم کم مشکل خورشیدی حل میشه و بعد از نصب جوابش رو به دوستان میگم....
و الان تو یک وب ساست دیدم که توربور الکترکی برای موتور داره که زیاد نصب خواصی نداره...
نظر عزیزان رو می خواستم در این مورد بدونم.
WEB : turbonos.com

mohsen46
15-08-1391, 05:03 بعد از ظهر
استفاده از بنزین معمولی بجای سوپر تو قدرت وشتابگیری موتور تاثیر داره؟

soroush
15-08-1391, 05:57 بعد از ظهر
از تجربه ای که من داشتم اره..بازدهی موتور بنزینی با بنزین سوپر بهتره چون اکتان بالاتری داره..ولی خیلی محسوس نیست...میتونم بگم که بین ۰.۲ تا ۰.۵ اسب بخار اضافه میشه...ولی تغییر در صدای خروجی موتور(اگزوز) شاید بشه گفت فرق میکنه....db رو تو اگزوز افزایش میده و صدای موتور بهتر میشه و تعداد خفی موتور کمتر میشه.
اگر مسائل مالی صد راهت نیست بنزین سوپر بزنی بهتره...

Magma
15-08-1391, 06:05 بعد از ظهر
دوست عزیز توربو شارژر برقیه اونی که تو سایت هست اصلا به درد نمیخوره. پول الکی ندیا! پشیمون میشی

شایسته فر
15-08-1391, 06:19 بعد از ظهر
توربو برقی نیست
اون سوپر شارژره که برقیه÷÷÷

ایلیا
29-10-1391, 06:11 بعد از ظهر
- نه سوپر شارژر برقیه، نه توربو.
- تا جایی ک یادمه سوپر چیپ هیوسانگ تو بازار هست.
- واسه تقویت هیو:
تعویض هدرز با نمونه‌ی استیل یا آلومینیومی و آبکاری شده + تعویض اگزوز + کاهش وزن موتور + استفاده از باتری به اصطلاح خشک + شمع ایریدیوم سوزنی + فیلتر هوای الیافی + ......... .