PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتوری که فقط سند دارد !

aali361
27-06-1391, 09:43 بعد از ظهر
سلام دوستان . ما سال 83 یک موتور معمولی از این هوندا 125 ها خریدیم از یه اقایی که خودش موتور رو توی بانک برده بود. انموقع موتور فقط سند داشت یعنی هنوز کارتش نیومده بود . سند به نام بابام هست . یه مدتی گذشت و دیدم کارت نیومد . وقتی پیگیری کردیم دیدیم بله از شانس ما شرکت تولید کننده ( شرکتی به نام شیرویه ) ورشکست شده و جمع کردند رفتند . حالا ما موندیم یک موتور بی کارت . از بد شانسی داداشم یه روز که با موتر رفته بوده گردش وقتی از موتور پیاده میشه میبینه پلاکش افتاده ( هر چقدر دنبالش گشتیم نتونستیم پیداش کنیم ) . از اون جایی که زیاد ازش استفاده نمیکردیم و داداشم میخواست بره خدمت و پیگیری این کارا کسی رو میخواست که وقت ازاد داشته باشه و کلا باید هفت خوان رستم طی کنی ( مخصوصا ما که توی شهرستانیم و واسه این کارا باید 100 کیلومتر راه بری تا مرکز استان ) ما بیخیال شدیم و سفارش یک پلاک جعلی رو دادیم و طرف هم دو روزه تحویل داد . اما حالا چند روز که من گواهینامه رو گرفتم ( البته هنوز به دستم نرسیده و چون شهرمون کوچیکه مامور های اینجا منو بس که واسه گواهینامه رفتم راهنمایی و رانندگی مینسن و بهم کاری ندارند ) . اما از شانس من جدیدا تو شهر ما به این پلاک قدیم ها گیر میدن و میبرن پارکینگ .

حالا میخواستم ببینم میشه واسه این موتور کاری کرد یا نه ؟

سند داره . اما کارت و بیمه و پلاک ( البته جعلی دارم ) نداره .

Kenji
27-06-1391, 09:48 بعد از ظهر
ینی سالها از پلاک جعلی استفاده می کردی؟

چه ریسکی.

فرض کن کارت و پلاک موتور گم شده. سند که داری. باید برات صادر بشه المثنی.

aali361
27-06-1391, 10:32 بعد از ظهر
ینی سالها از پلاک جعلی استفاده می کردی؟

چه ریسکی.

فرض کن کارت و پلاک موتور گم شده. سند که داری. باید برات صادر بشه المثنی.

اره . 4 5 سال میشه . اما پلاکش جوری هست که فقط از نزدیک میشه متوجه شد . البته یک بار هم منو به خاطر نداشتن کلاه گرفتند که طرف وقتی داشت پلاک رو مینوشت متوجه نشد .

فردا میرم راهنمایی و رانندگی ببینم چی میگن . بخوام یه کارت المثنی بگیرم چقدر طول میکشه ؟ اگه بخوام پلاک ملی بگیرم معاینه فنی میخواد ؟