PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه هیوسانگ 250 و نینجا 250

مهدی مریدا
22-11-1389, 05:40 بعد از ظهر
با اجازه پیشکسوتهای سایت اگه صلاح می دونید یه مقایسه هم بین این دو موتور که از لحاظ فنی به لحاظ این که 2 سیلندر هستن تو موتورای مجاز بی رقیبن بذاریم .
هیوسانگ 250 :
نوع موتور : 2 سیلندر v شکل dohc چهارزمانه .
حجم موتور : 249 سی سی .
نسبت تراکم 10/3 به 1 .
تعداد سوپاپ در هر سیلندر : 4
حداکثر قدرت : 28/8 اسب بخار در 10000 دور در دقیقه .
حداکثر گشتاور : 22/75 نیوتن متر در 8000 دور در دقیقه .
وزن خالص : 171 کیلوگرم .
شتاب صفر تا صد : 8/4 ثانیه .
حداکثر سرعت : 155 کیلومتر بر ساعت .
نوع جعبه دنده : 5 سرعته
حجم مخزن سوخت : 17 لیتر .
ابعاد : 1125*760*206
فاصله بین محورها : 1445 میلی متر .
ارتفاع زین : 780 میلی متر .
ابعاد لاستیک جلو / عقب : 17-70-110 / 17-70-150
قیمت در بازار آزاد : قیمتن نامتعارف 7/8 میلیون تومان .

نینجا 250 :
نوع موتور : 2 سیلندر v شکل dohc چهارزمانه .
حجم موتور : 249 سی سی .
نسبت تراکم 11/6 به 1 .
تعداد سوپاپ در هر سیلندر : 4
حداکثر قدرت : 26/5 اسب بخار در 11000 دور در دقیقه .
حداکثر گشتاور : 18/5 نیوتن متر در 9750 دور در دقیقه .
وزن خالص : 152 کیلوگرم .
شتاب صفر تا صد : 7/7 ثانیه .
حداکثر سرعت : 155 کیلومتر بر ساعت .
نوع جعبه دنده : 6 سرعته
حجم مخزن سوخت : 18 لیتر .
ابعاد : 1110*715*2085
فاصله بین محورها : 1400 میلی متر .
ارتفاع زین : 780 میلی متر .
ابعاد لاستیک جلو / عقب : 17-70-110 / 17-70-130
قیمت در بازار آزاد :قیمت وحشتناک وی بی حساب کتاب ، 16 میلیون تومان .

nOviA
22-11-1389, 11:50 بعد از ظهر
نینجا 250 تا اونجایی که من تو سایت های مختلف دیدم قدرتش 32 33 اسب هستش.

Ali
23-11-1389, 12:11 قبل از ظهر
با سلام این اولین نوشته ی منه خوشحالم از این که با این سایت اشنا شدم :happy4:میخواستم بگم که دوست عزیز این مشخصاتی که شما دادین خیلی قدیمی و غلطه و احتمالا مال سال 2008-2009 هست که هیوسانگ کاربراتوری بوده هیوسانگ سری جدید که سال 2010 به بعد رو شامل میشه از ابعاد بگیر تا وزن و قدرت و گشتاور مشخصاتش فرق داره مثلا وزن 2010 به بعد 159 کیلوه وابعاد در حد 2الی3 سانت فرق داره و انجین نینجا هم فکر میکنم خطی باشه و برای دیدن اطلاعات دقیق هیوسانگ هم به سایتش مراجعه کنید

feri
23-11-1389, 12:20 قبل از ظهر
درسته انجین نینجا خطی هست الان فقط انجین وی شکل برای هیوسانگ هستش ولی شما از کجا این وزن رو برای هیوسانگ پیدا کردید 159 کیلو من توی هر سایتی که گشتم چنین وزنی ندیدم
2009 Hyosung GT250R ([Only registered and activated users can see links])

2010 Hyosung GT250R FI ([Only registered and activated users can see links])

2011 Hyosung GT250R EFI ([Only registered and activated users can see links])

Ali
23-11-1389, 11:22 قبل از ظهر
ببخشید اشتباه شد اونی که من نوشتم dry mass بود که سریع نگاه کردم با dry weight اشتباه گرفتم

مهدی مریدا
25-11-1389, 05:05 بعد از ظهر
دوستان عزیز این اطلاعات ممکنه بعضیش ایراد داشته باشه . بریم سر مقایسه .:297:وزن هیوسانگ هم دقیقه . با توجه به نسبت نیرو به وزن بهتر نینجا شتابش بیشتره . وگرنه قاعدتا با توجه به قدرت بیشتر هیوسانگ اگر وزنشون یکی بود باید شتاب و سرعت بیشتری می داشت . به نظر من توی سرازیری برگ برنده در دست هیوسانگه و در سربالایی ها نینجا برنده است .

Ali
12-12-1389, 06:53 بعد از ظهر
هیوسانگ رخ خیلی بهتری نسبت به نینجا داره و گندس و فراتر کلاسشه هر دو موتور هم شناخته شده هستند و از سطح کیفی بالایی برخوردارند و اگر هیوسانگ اگزوزش عوض بشه صدای خیلی شاخ و گنده و قشنگی پیدا میکنه و از همه مهمتر قدرتش افزایش پیدا میکنه و تا حدی مشکل حرارتش رو برطرف میکنه و از همه مهمتر نینجا کاربراتوریه و مصرفش از هیوسانگ بیشتره

مهدی مریدا
13-12-1389, 09:24 قبل از ظهر
کلا نینجا تیز تره ولی توی دور ثبات و پایداری هیو بهتره .

Kami
24-05-1390, 12:01 بعد از ظهر
با توجه به وزن بالای هیوسانگ و ابعاد بزرگش به نظرم در برابر باد بهتر مقاومت میکنه و نینجا با وزن کمتر در داخل شهر مانور بهتری داره . اما یکی از ایراد های نینجا اینکه از پشت رخ قشنگی نداره .
هیوسانگ از بغل رخش واقعا دیدنیه . اما در کل نمیشه گفت کدوم یک بهتر هستن . در هر صورت نینجا و هیوسانگ خوبی های خودشونو دارن .

alirezamobile
04-08-1390, 03:38 بعد از ظهر
سلام
میتونی مگلی 250 بخری حدود 5.5 میلیون
یا دایلیم 250 بخری حدود 4.5 میلیون
یا پالس 220 بخری در حدود 2.950 میلیون
یا اگه دست دو بخوای میتونی کاوازاکی بخری کیپس و های کیپس که حدود 5 میلیون در میاد
یا اگه موتور کراس دوست داشته باشی میتونی kmx 125 یا kdx 200 برداری که قیمتش زیر 5 میلیون هستش
اما اگه بدون مدارک بخوای من اشنا دارم موتور 400 سند کویتی برات میاره حدود 4 میلیون هر مدلی رو که بخوای البته دست دوم
اگه با برگ سبز بخوای برات حدود 5.5 تا 6.5 میلیون در میاد که هر جا موتورت گیر کنه چون برگ سبز داری در میاد
البته میتونی با همون 5 تومن یه 250 اصل برداری یه چیز ترو تمیزه دست دو . نه مثل مگلی و دایلیمو هیوسانگ آبکی باشهمنظور شما از 250 اصل چیه؟؟؟ میشه چند تا مثال بزنی؟

---------- Post added at 03:38 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

مگلی کلا به درد نخوره! فقط قیافه و قیمت داره.یادمه یه زمان 3 میلیون و خورده ای بود

Kami
04-08-1390, 03:39 بعد از ظهر
البته میتونی با همون 5 تومن یه 250 اصل برداری یه چیز ترو تمیزه دست دو . نه مثل مگلی و دایلیمو هیوسانگ آبکی باشه
حرفتون اصلا درست نیست
هیوسانگ و دایلیم کره . هیچ کمتر از نینجا نیست
و با مدرک حرفتون رو ثابت کنید نه از روی هوا

alirezamobile
04-08-1390, 03:46 بعد از ظهر
حرفتون اصلا درست نیست
هیوسانگ و دایلیم کره . هیچ کمتر از نینجا نیست
و با مدرک حرفتون رو ثابت کنید نه از روی هوامگه میشه کمتر از نینجا نباشه؟؟؟اگه مثل هم بودن که قیمتشون اونجوری نبود!در ضمن نینجا ژاپنی هست

Kami
04-08-1390, 03:51 بعد از ظهر
مگه میشه کمتر از نینجا نباشه؟؟؟اگه مثل هم بودن که قیمتشون اونجوری نبود!در ضمن نینجا ژاپنی هست
هر 2 موتور با قیمت 4000 دلار یعنی 4 میلیون تومان به بازار عرضه میشن
اما به دلیل اینکه کسایی مثل شما فقط دنبال مارک های معروف هستن با قیمت 14 میلیون تومان خریداری میکنند و فکر میکنند که این موتور خدای موتور هاست
در صورتی که یه مشت دلال موتور هارو وارد میکنن و با این قیمت میفروشن و یک عده که از چیزی خبر ندارن میخرن
یکی از دوستانمون هم نینجا داره هم هیوسانگ و میگه هیوسانگ حتی از نینجا بهتره
اگه کسی نینجا نخره . مطمعن باشید قیمتش به 7 میلیون میرسه
کره و ژاپن هر 2 در صنعت ماشین و موتور موفق هستن
لطفا بحث های الکی نکنید . 20 سال اونقدر محصولات ژاپنی وارد شد که همه میگن ژاپن ژاپن

alirezamobile
04-08-1390, 03:54 بعد از ظهر
هر 2 موتور با قیمت 4000 دلار یعنی 4 میلیون تومان به بازار عرضه میشن
اما به دلیل اینکه کسایی مثل شما فقط دنبال مارک های معرف هستن با قیمت 14 میلیون تومان خریداری میکنند و فکر میکنند که این موتور خدای موتور هاست
در صورتی که یه مشت دلال موتور هارو وارد میکنن و با این قیمت میفروشن و یک عده که از چیزی خبر ندارن میخرن
یکی از دوستانمون هم نینجا داره هم هیوسانگ و میگه هیوسانگ حتی از نینجا بهتره این رو میدونم که قیمت هاشون تو خارج اندازه هست.یه جا هم زده بود نینجا 250 سه هزارو ششصد دلار ولی هیوسانگ داغ میکنه و به نظرم کیفیت کاوازاکی بهتر و معروف تر است

Kami
04-08-1390, 03:58 بعد از ظهر
این رو میدونم که قیمت هاشون تو خارج اندازه هست.یه جا هم زده بود نینجا 250 سه هزارو ششصد دلار ولی هیوسانگ داغ میکنه و به نظرم کیفیت کاوازاکی بهتر و معروف تر است
بحث داره منحرف میشه
به این تاپیک مراجعه کنید تا بیشتر گفت و گو کنیم
[Only registered and activated users can see links]

Kami
04-08-1390, 04:00 بعد از ظهر
این رو میدونم که قیمت هاشون تو خارج اندازه هست.یه جا هم زده بود نینجا 250 سه هزارو ششصد دلار ولی هیوسانگ داغ میکنه و به نظرم کیفیت کاوازاکی بهتر و معروف تر است
اینکه شما میگی کیفیت کاوازاکی بهتره و ...
میشه بگید شما چه مدت کاوازاکی 250 داشتید که به این نتیجه رسیدید؟
لطفا از روی هوا و حرف های دیگران این حرفو نزنید

sachoo
04-08-1390, 04:15 بعد از ظهر
مگلی 5 میلیون هستش صفرش
و دایلیم 5 میلیون 600
ببخشید قیمت ها رو اشتباه زدم مگلی حدود 4.5 الی 5 تومن هستش دایلیم حدود 5.5 البته دایلیم ساخت کره هستش اما مگلی ساخت چین هستش
البته این قیمت هایی که من دادم برای اوایل تابستون هستش
اوایل مهر قیمت موتور کشید بالا اما الان چون هوا سرد شده باید قیمتش اومده باشه پایین
حالا قیمت دقیقشو میتونی از توی گمرک بگیری یا توی خیابون شهباز پایین تر از میدون شهدا این دو تا جا مرکز موتور فروشی هستش که من میشناسم

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

دوستان ببینید اصلا قیمت موتور سنگین توی ایران یه رقم پرت هستش و اصلا با قیمت اصلی موتور زمین تا اسمون فرق داره
چون درصد گمرکی توی ایران بالاست
و اما این که نینجایی که درموردش بحث هستش اسمش کاملش Kawasaki ZX Ninja 250R هستش که قیمتی معادل 14 - 15 میلیون داره البته که توی خیابون گمرک تهران هم برید بیشتر موتور های Kawasaki ZX Ninja 250R برای بردارای شهریاری هستش
معلومه که ZX از هیوسانگ و مگلی و دایلیم بهتره
الان خوده هیوسانگ توسط جهانرو مونتاژ داره میشه حتی روی بدنه هیوسانگ نوشته حهانرو کنار فرمونش
ولی ZX اینطور نیست تمامی قطعاتش ساخت خوده ژاپنه
شاید اسم کیپس زیاد به گوشتون خورده باشه که میگن موتوره کیپس داره
کیپس یا بهترش دریچه بغل که توی موتور های ZX استفاده شده باعث میشه اکسیژن بیشتری به موتور برسه و احتراق بهتری داشته باشه و دلیل این که موتور هایی مثل ZX توی یه چشم بهم زدن تبدیل نقطه میشن هم همینه
دریچه بغل یا همون کیپس مثل نیتروژن یا همون توربویی که توی ماشین ها استفاده میشه عمل میکنه
امید وارم متوجه شده باید که ZX و هیوسانگ اصلا با هم قابل مقایسه نیستن

Kami
04-08-1390, 04:30 بعد از ظهر
کاربر عزیز sachoo
بحث در مورد هیوسانگ و نینجا در تاپیک خودش
در ضمن شما انگار فراموش کردید اینجا انجمن تخصصی موتور هست و دارید به ما اسم کامل نینجا رو معرفی میکنید !!
هیوسانگ در حال حاضر مونتاژ کویر هست و تمام قطعات از کره میاد
هم نینجا هم هیوسانگ خارج از کشور تولید میشن
اما نینجا کامل وارد ایران میشه
اما هیوسانگ داخل ایران سر هم میشه ( یعنی انجین و ... در خارج بسته میشه و در ایران لاستیک و فلاپ و قطعات بزرگ روی هم بسته میشن )
همینجوری الکی بدون اطلعات پست نزید
در صورت تکرار برخورد میشه

alirezamobile
04-08-1390, 04:38 بعد از ظهر
کاربر عزیز sachoo
بحث در مورد هیوسانگ و نینجا در تاپیک خودش
در ضمن شما انگار فراموش کردید اینجا انجمن تخصصی موتور هست و دارید به ما اسم کامل نینجا رو معرفی میکنید !!
هیوسانگ در حال حاضر مونتاژ کویر هست و تمام قطعات از کره میاد
هم نینجا هم هیوسانگ خارج از کشور تولید میشن
اما نینجا کامل وارد ایران میشه
اما هیوسانگ داخل ایران سر هم میشه ( یعنی انجین و ... در خارج بسته میشه و در ایران لاستیک و فلاپ و قطعات بزرگ روی هم بسته میشن )
همینجوری الکی بدون اطلعات پست نزید
در صورت تکرار برخورد میشه اقا شما چرا بحث رو تبدیل به دعوا میکنی؟؟؟ اخه برخورد میشه یعنی چی؟؟؟ خوب اینجا جای بحثه دیگه! نیست؟حالا یه ذره هم بحث منحرف بشه مشکلی نداره که.به کسی ضرر نمیرسونه دوست عزیز! غیر از اینه؟

Kami
04-08-1390, 04:40 بعد از ظهر
اقا شما چرا بحث رو تبدیل به دعوا میکنی؟؟؟ اخه برخورد میشه یعنی چی؟؟؟ خوب اینجا جای بحثه دیگه! نیست؟حالا یه ذره هم بحث منحرف بشه مشکلی نداره که.به کسی ضرر نمیرسونه دوست عزیز! غیر از اینه؟
بنده خیلی جدی به تمام پست ها جواب دادم . ( برخورد میشه چون اینجا تاپیک مشاوره هستش نه مقایسه )
ما بحث میکنیم اما اطلاعات اشتباه نباید کسی بده

sachoo
04-08-1390, 04:43 بعد از ظهر
داداش 500 بزار رو پولت یه مگلی صفر بخر . اگه زیر 5 تومان هم بخوای یا باید مگلی و یا دایلیم کارکرده بخری . پیشنهاد بعدی من پیشرو پارس 250 هست حدود 2300 قیمتشه جدیدم اومده .
منظورت از پیشرو پارس همون پیشرو 200 نیستش که ساخته چین هستشو وزن خیلی زیادی هم داره؟ چون من تا حالا پیشرو 250 ندیدم اصلا که قیمتشم همون اولش که اومده بود حدود یک میلیون و خورده ای بود در کل به دو میلیون هم نمیرسید

sachoo
04-08-1390, 04:48 بعد از ظهر
اخه اصلا معلومه ZX بهتره شما چون هیوسانگ داری نمیخوای قبول کنی که موتور خوبی نسبت اون نیست اما من هم سوار هیوسانگ شدم هم نینجا واقعا زمین تا اسمون با هم فرق داره هیوسانگ در برابر اون افتاده ست نینجا برخلاف وزن سبک تری که نسبت به هیوسانگ داره اما قدرت مانور بیشتری در زمان ترمز گرفتن داره
این مشخصاتش خودتون با هیوسانگ مقایسه ش کنید
مشخصات فنی Kawasaki Ninja ZX 250R
نوع موتور ([Only registered and activated users can see links]) : DOHC , چهار زمانه , آب خنک , 8 سوپاپه
تعداد سیلندرها : 2
حجم موتور ([Only registered and activated users can see links]) ( سی سی ) : 249
حداکثر قدرت ( اسب بخار / دور در دقیقه ) : 32 / 10500
حداکثر گشتاور ( نیوتن متر / دور در دقیقه ) : 22 / 9500
نسبت تراکم : 6/11 به 1
قطر سیلندر و کورس پیستون : 41.2 × 62
تعداد دنده ها : 6
حجم باک ( لیتر ) : 18
وزن ( کیلوگرم ) : 170
طول ( میلی متر ) : 2085
عرض ( میلی متر ) : 715
ارتفاع ( میلی متر ) : 1115
سایز تایر جلو : 17 - 70 / 110
سایز تایر عقب : 17 - 70 / 130
قطر دیسک ترمز جلو ( میلی متر ) : 290
قطر دیسک ترمز عقب ( میلی متر ) : 220

Kami
04-08-1390, 04:51 بعد از ظهر
خیر بنده از تعصب حرف نمیزنم
اما طاقت اینکه فقط از روی لجبازی یکی بگه این خوبه اون بده رو ندارم
سوار شدن خالی رو این 2 موتور کافی نیست
اگه کسی مایل بود درگ میندازیم تا ببینیم کدوم بهتر میره
شکی نیست نینحا نرم تره اما دلیل نمیشه هیوسانگ موتور کمی باشه

sachoo
04-08-1390, 05:09 بعد از ظهر
من نمیگم هیوسانگ بده اما قبول کن شرکت هایی مثل کاوازاکی و سوزوکی و یاماها و هوندا و بی ام و و دوکاتی و ... از این شرکت سر تر هستن
شما کجای دنیا دیدی یا شنیدی که توی مسابقات موتوری به اسم هیوسانگ شرکت داشته باشه اما این شرکت هایی که من برات نام بردم همه شون معروف هستن و توی بیشتر مسابقاتم حضور دارن

Kami
04-08-1390, 05:13 بعد از ظهر
بله کاوازاکی معروفه اما دلیل نمیشه چون هیوسانگ مثل کاوازاکی معروف نیست کیفیت بدی داشته باشه
به امید روزی که همه شماها مارک های معروف سوار شید

sachoo
04-08-1390, 05:24 بعد از ظهر
هیوسانگ خوبه خدایی. اما در برابر اون حرفی برای گفتن نداره
از لحاظ ظاهری و فنی و غیره به قیمتش می ارزه اما اون موتور چیزه دیگه ای هستش

Kami
04-08-1390, 05:31 بعد از ظهر
هیوسانگ خوبه خدایی. اما در برابر اون حرفی برای گفتن نداره
از لحاظ ظاهری و فنی و غیره به قیمتش می ارزه اما اون موتور چیزه دیگه ای هستش
لطف کنید بگید از چه نظر بهتره که دوستانی که این مطلبو میخونن گمراه نشن
درسته کاوازاکی معروف تره از هیوسانگ اما دلیل بهتر بودن نیست
مثل این میمونه که نوکیا یه زمانی برای خودش بازاری داشت اما با وارد شدنه ایفون که سال 2007 اولین مدلش وارد بازار شد . وضعیت کلا فرق کرد

مهدی مریدا
04-08-1390, 06:38 بعد از ظهر
آقا هیوسانگ تو دور ، بالای 150 کیلومتر بر ساعت بهتر می ره ، اونم به خاطر نوع آرایش انجینش ( وی شکل ) هست ، ولی تو دورهای پایین این نینجا است که حرف اول رو می زنه ، شتاب اولیه نینجا بهتره ، در عوض هیوسانگ گشتاور بیشتری تولید می کنه ، در سرعت های بالا هم موتور نیاز مبرم به گشتاور زیاد موتور داره ، به همین علت هیوسانگ به راحتی به سرعت 170 به بالا می رسه ، ولی در شتاب اولیه این نسبت نیرو به وزن و قدرت موتوره که کمک به دور گیری سریع می کنه ، واسه همین نینجا با وزن سبک تر و نسبت نیرو به وزن بهتر شتاب بهتری داره ، مثلما اگه هیوسانگ وزنش کمتر بوده ، به راحتی نینجا رو تو شتاب هم می گرفت ، ولی در مجموع با توجه به قیمت بالای نینجا ، و شتاب اولیه کمی بهتر از هیوسانگ ، کار عاقلانه و منطقی خرید هیوسانگ هست .

nOviA
05-08-1390, 12:43 بعد از ظهر
نینجا موتور اسپرت تورینگ هستش . هیوسانگ اسپورت. Style این 2 با هم فرق داره و من نمیگم کدوم بهتره چون کاملا سلیقه ای هستش.

یه موتور اسپرت تورینگ به هیچ وجه نمیتونه مثل یه موتور اسپرت هندلینک داشته باشه. اگه کسی مخالف اینه یه نینجا بیاره بریم تو پیچ بهش ثابت میکنم.

انجین نینجا قدرتی معادل 32 اسب داره اما نمودار داینو (یعنی قدرتی که به چرخ عقب میرسه) حدود 27 اسب رو نشون میده که مثل نمودار داینوی هیوسانگه. من 2 ترک با یه نینجای 2ترک تو جاده بهشت زهرا انداختم 1 رو زدم 2 اون سوت شد!

در کل خرید هر2 کاملا بستگی به سلیقه ی شما داره.

در مورد کیفیت هم یکم کیفیت کاوازاکی بهتره اما اینطور نیست که بگیم هیوسانگ کیفیتش پایینه.

eshgh_namordeh
05-08-1390, 01:13 بعد از ظهر
از لحاظ سرعت باید بگم مثل هم هستند حتی دوستانی که اگزوز عوض کردن هیو به سرعت بیشتری میرسه
قدرت نینجا بیشتره دو ترک توی سربالائی خودش رو نشون میده که قدرت بیشتری داره با توجه به اینکه هیو وزن زیادش اینجا به ضررش میشه
شتاب اولیه نینجا بیشتره اما به قول دوستمون توی سرعتهای بالاتر هیو خیلی سریعتر سرعت میگیره و وزنش به سودش میشه و دیدم که دو ترک هیو تقریبا مشابه تک سرنشین به سرعت مناسبی میرسید در حالی که نینجا این طور نیست وقتی دو ترک باشه خیلی افت میکنه من کفی هر دو سرنشین 80 کیلو وزن حداکثر 140 رسیدم .

نمیدونم دور موتور هیو وقتی با 160 میره چند هست یا راحت به این سرعت میرسه یا مجبور میشین ردلاین بزنید ؟ اما خوبیه نینجا اینه که با این سرعت به ردلاین نمیرسه و فقط روی 180 کیلومتر که به اول رد لاین میرسه و خود به خود باعث میشه مسافت زیادی را بتونیم با این سرعت حرکت کنیم و فشار کمتری به موتور بیاد . اگر هدف شتاب سریع نباشه برای رسیدن به 160 کیلومتر هم روی هیچ دنده ایی نیاز نیست رد لاین بزنیم به این سرعت میرسه .

از لحاظ استایل نشستن همینطور که دوستمون نویا گفت توی2 کلاس متفاوت هستن برای مسافتهای زیاد مسافرت معلومه که نینجا بهتره بستگی کمتری داره .

از لحاظ کیفیت قطعات موتوری هنوز کارکرد هیوسانگ دوستان زیاد نشده که بتونیم قضاوت کنیم یا من اطلاع ندارم اما فکر نمیکنم کسی بیشتر از 10000 داشته باشیم.

اگر هدف کسی از خرید موتور مسافرت باشه بین نینجا و دایلیم یکی را انتخاب کنه
اگه میتونه خستگی هیو را در مسافتهای زیاد تحمل کنه یا قصد سفر طولانی با موتور نداره - اگر کیفیت قطعات و انجین هیو خوب باشه معلومه با این قیمت هیو خیلی بهتره
من تنها شکی که به هیوسانگ دارم اینه که آیا این موتور میتونه 4 ساعت با حداکثر سرعت حرکت کنه و آسیب نبینه ؟ با توجه به رادیات روغن

و دیگه اینکه این موتور پس از 30 هزار کارکرد آیا تقریبا شبیه روز اولش هست ؟ درصد خرابیش چقدره ؟

خارج از نرمی و استایل نشستن اگر این دو مورد هیو سانگ تائید بشه به نظر من هیچ تفاوتی با نینجا نداره تازه مزیتهای بیشتری مثل زیبائی سرعت بیشتر هم داره .

Kami
05-08-1390, 01:46 بعد از ظهر
همین دوستمون اقای aka هم نینجا داره و هم هیوسانگ
یادمه میگفت ترمز ها و سرعت هیوسانگ بهتره و کلا از هیو راضی تر بود
قصد کوبیدن نینجا رو ندارم . دوستان نینجایی ناراحت نشن ( مخصوصا علیرضا جان )
شکی نیست کاوازاکی عمرش بیشتر از هیو هست اما خوب به قول نویا هیو ریس هست و نینجا اسپورت تورینگ

ali khoramian
05-08-1390, 02:00 بعد از ظهر
به نظر من کیفیت نینجا بالا تره ولی هیوسانگ هم خشگلتره هم قیمتش مناسبتره هم اینکه توی سرعت و شتاب از نینجا کم نمیاره در کل نظر من هیو بهتره.

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

شاید اگر مارک هیوسانگرو بر میداشتند و کاواساکی میزاشتن هیوسانگ خیلی گرونتر از الان نینجا بود .

nOviA
05-08-1390, 02:31 بعد از ظهر
1-قدرت نینجا بیشتره دو ترک توی سربالائی خودش رو نشون میده که قدرت بیشتری داره با توجه به اینکه هیو وزن زیادش اینجا به ضررش میشه
شتاب اولیه نینجا بیشتره اما به قول دوستمون توی سرعتهای بالاتر هیو خیلی سریعتر سرعت میگیره و وزنش به سودش میشه و دیدم که دو ترک هیو تقریبا مشابه تک سرنشین به سرعت مناسبی میرسید در حالی که نینجا این طور نیست وقتی دو ترک باشه خیلی افت میکنه من کفی هر دو سرنشین 80 کیلو وزن حداکثر 140 رسیدم .

2-نمیدونم دور موتور هیو وقتی با 160 میره چند هست یا راحت به این سرعت میرسه یا مجبور میشین ردلاین بزنید ؟ اما خوبیه نینجا اینه که با این سرعت به ردلاین نمیرسه و فقط روی 180 کیلومتر که به اول رد لاین میرسه و خود به خود باعث میشه مسافت زیادی را بتونیم با این سرعت حرکت کنیم و فشار کمتری به موتور بیاد . اگر هدف شتاب سریع نباشه برای رسیدن به 160 کیلومتر هم روی هیچ دنده ایی نیاز نیست رد لاین بزنیم به این سرعت میرسه .

3-من تنها شکی که به هیوسانگ دارم اینه که آیا این موتور میتونه 4 ساعت با حداکثر سرعت حرکت کنه و آسیب نبینه ؟ با توجه به رادیات روغن

4-و دیگه اینکه این موتور پس از 30 هزار کارکرد آیا تقریبا شبیه روز اولش هست ؟ درصد خرابیش چقدره ؟

خارج از نرمی و استایل نشستن اگر این دو مورد هیو سانگ تائید بشه به نظر من هیچ تفاوتی با نینجا نداره تازه مزیتهای بیشتری مثل زیبائی سرعت بیشتر هم داره .

1-علیرضا جان از خصوصیت انجین های V-Twin گشتاور بالاتر نسبت به انجین های In-Line هستش.در عوض انجین های In-Line دور بالا رو بهتر و راحت تر پر میکنن. مثلا اینقدری که هیو تو دور بالا زور میزنه نینجا نمیزنه و راحت تر پر میکنه.
گشتاور بالاتر تو سربالایی ها به کار میاد. من با ترک 80 کیلویی تو کفی 150-160 رو زدم. تا 150 به راحتی میرسید و تا 160 یکی یکی اضافه میشد و ته تهش هم 160 بود هرکاری هم کردم بیشتر نرفت تو کفی 2ترک. حتی 1 ترک هم بیشتر از 160 نتونستم برم. همون جاده بود اما تو راه برگشت! (اوایل جاده قم قبل از عوارضی)
من با ترک 80 کیلویی حدود 100 کیلومتر رو پا به پای موتور کیا با حداکثر سرعت تو باد مخالف رفتم(سرعت 150-165). البته اینم بگم که ****** عقب میموند:4chsmu1:

2- دور موتور هیو وقتی به 160 میرسه حدود 9.5 هستش و به ردلاین نمیرسه. ردلاین حدودا رو 170 به بعد هستش. بعدشم اینکه این سرعت ها همیشه لحظه ی پر میشه. شما نمیتونی مداوم با این سرعت حرکت کنی. ماشین میاد جلوت،باید بپیچی،پلیس میبینی کم میکنی و ...

3-من موتورم هر موقع داغ میکنه،گازو که ول میکنم خاموش میشه. اما این حالت فقط زمانی اتفاق می افته که تو ترافیک گیر میکنم. وقتی با سرعت تو اتوبان باشم این مشکل رو ندارم. این مساله معنیش اینه که هیوسانگ تو حرکت به راحتی با فشار باد خنک میشه. اما در هر صورت نمیشه 4 ساعت مداوم 170-180 رفت با هیچ موتوری. اون دربی اسپانیا انجین موتو جی پی بود توریش نشد.من نه به نینجا اعتماد دارم نه به هیو.

4-دوام موتور بستگی به نحوه ی رانندگی و رسیدگی داره.

اما یک مساله در مورد کیفیت انجین هیوسانگ! اینکه آیا اگه نینجا یا مگلی یا دایلیم رادیاتور رو باز کنند و تو اتوبان پر گاز حرکت کنند انجین دووم میاره یا نه؟

eshgh_namordeh
05-08-1390, 02:40 بعد از ظهر
به نظر من در مورد کیفیت هنوز نمیشه قضاوت کرد یادم رفت از محک بپرسم نظرش چیه
نینجا را میگفت موتور تنبلیه دنده 1و2 را پر نکن هیچیش نمیشه
گذرم افتاد میپرسم هیو چطوره تعمیر میارن چی اون خراب شده

امااینکه سرعت و قدرت خوبی داره هیو شکی نیست موتور خیلی خوبیه اما الان موتور نو هست ، حدس میزنم چون کره ایی هست خوب باشه چون دایلیم بابک با 17 هزار کارکرد موتورش افت نکرد و سالمه مشکلی نداره .
اما خوب گذشت زمان بیشتر معلوم میکنه و فقط کسی که سوار این موتوره میتونه درست نظر بده من خودم تا حالا سوار نشدم نمیتونم زیاددقیق نظر بدم .

nOviA
05-08-1390, 02:45 بعد از ظهر
علیرضا منم اون اوایل سوار موتورت شدمو خوب یادمه. به نظرم 1 و 2 کند بود تو دور پایین. اما وقتی دور میرفت بالا تازه موتور جون میگرفت. اما هیو اینطور نیست. هیو دقیقا برعکسه.

در مورد کیفیت هم نظرت رو قبول دارم.

K.I.A
21-09-1390, 11:30 بعد از ظهر
جدیدا در پی بحث و گفتگو در مورد این دو موتور لازم دونستم مقایسه و اطلاعات مختصری ارائه بدم:1-هردو دارای انجین 2 سیلندر و 4 سوپاپ هستن و در هیو انجین هوا خنک بارادیاتور روغن و سیلندرها ترتیب چیدمانش vشکل و مجهز به گیربکس 5 سرعته ودر نینجا اب خنک با رادیاتور اب و فن و ترتیب خطی و گیربکس 6 سرعته داراست/2-حداکثر قدرت هیو 28 اسب در 10000دور و گشتاور 7/22 و در دور 8000 و در نینجا حداکثر قدرت 26 اسب و در دور 11000 وگشتاور پایین 5/18 در 10000 دور میباشد/3- وزن خالص هیو 175 کیلو گرم و مصرف سوخت میانگین 5 لیتر در 100 کیلو متر و نینجا 152 کیلوگرم و مصرف مینگین5/4 در 100 کیلومتر و هردو حدود 18 لیتر در باکشون بنزین جا میشه/4- طبق ادعای سازنده 0تا100 هیو 5/8 و نینجا 7/7 در بهترین شرایط دارا میباشند/5-کیفیت قطعات نینجا وگرانی قطعات و کمبود بعضی از قطعات از ان نینجاست و فراوانی قطعات و کیفیت پایین تر قطعات نسبت به نینجا قیمت بهتر از ان هیو هست/6- قیمت هیو جدید حدود 8 میلیون با اختلاف 150 هزار تومانی ود مدل های زیر 2011 حدود 6800 و در نینجا انزکتور 2012 با رنگ بندی ترکیبی 500/16 و مدل های پایین تر کاربرات حدود 13 تا 14 میلیون خرید و فروش میشه/7-سواری و لذت رانندگی در هیو در دور موتور پایین و سر گاز و در سرعت بالا پایداری و لذت رانندگی رو به راکب هدیه میده و در نینجا سواری و لذت رانندگی در دور موتور بالا حدود13000 و شتاب گیری مناسب و نرم وجود داره/و و و و و ........

Kami
21-09-1390, 11:41 بعد از ظهر
بله نینجا از نظر شتاب بهتر از هیوسانگ هستش
در مسیر طولانی نینجا بهتر از هیوسانگ هستش
قیمت نینجا اگه 10 میلیون بود واقعا کسی هیوسانگ نمیخرید ( این حرف من دلیل نمیشه هیوسانگ بد باشه )
در درگی که داشتیم شاهد بودیم نینجا در 400 متر هیوسانگ رو گرفت
من تا حالا تجربه از نینجا نداشتم اما دوستان میگن به شدت لذت بخشه رانندگی باهاش که امیدوارم حجم های بالاتر ازاد شه و قیمت های نامناسب کاهش پیدا کنه تا همگی از این لواشک ژاپنی لذت ببریم

nOviA
22-09-1390, 12:38 قبل از ظهر
در درگی که داشتیم شاهد بودیم نینجا در 400 متر هیوسانگ رو گرفت

آقا چرا شایعه درست میکنی. من موتورم داغ کرده بود و جدا از همه ی اینا حواسم اصلا به دنده عوض کردن نبود. محو زین نینجا شده بودم(همچین قشنگم نیستا ولی نمیدونم چرا منو گرفت).تا به خودم اومدم دیدم باید بزنم 2 که خوب دنده عوض نکردم.نینجا هم دقیقا 1 به 2 افتاد جلو. من اصلا قبول ندارم نینجا با این قدرت و این گشتاور از پس هیو بر بیاد.

Kami
22-09-1390, 12:42 قبل از ظهر
آقا چرا شایعه درست میکنی. من موتورم داغ کرده بود و جدا از همه ی اینا حواسم اصلا به دنده عوض کردن نبود. محو زین نینجا شده بودم(همچین قشنگم نیستا ولی نمیدونم چرا منو گرفت).تا به خودم اومدم دیدم باید بزنم 2 که خوب دنده عوض نکردم.نینجا هم دقیقا 1 به 2 افتاد جلو. من اصلا قبول ندارم نینجا با این قدرت و این گشتاور از پس هیو بر بیاد.
منم مثل خودت دوست دارم هیوسانگ نینجا رو بگیره
اما خوب اگه واقعا اشتباه کردی تو درگ در اینده باید یه درگ دیگه بندازیم که مشخص شه
چون تعصب ندارم واسه همین بی طرفم

BKING
22-09-1390, 09:39 قبل از ظهر

مهم نتیجس و برای بدست آوردن نتیجه خوب در یک مسابقه علاوه بر موتور راننده هم نقش مهمی رو ایفا می کنه

بنابراین پیشنهاد می شه دفعه بعد سعی کنی حواست به زین نینجا نباشه:26:

در ضمن بهتره مسابقه با موتوری باشه که تغییری توش بوجود نیومده باشه

یا یه راه ساده تر اینه که همه موتورها توسط یک نفر تست بشن

Kami
22-09-1390, 09:42 قبل از ظهر
مهم نتیجس و برای بدست آوردن نتیجه خوب در یک مسابقه علاوه بر موتور راننده هم نقش مهمی رو ایفا می کنه

بنابراین پیشنهاد می شه دفعه بعد سعی کنی حواست به زین نینجا نباشه:26:

در ضمن بهتره مسابقه با موتوری باشه که تغییری توش بوجود نیومده باشه

یا یه راه ساده تر اینه که همه موتورها توسط یک نفر تست بشن
این جمله رو میگم و تمومش میکنیم که بحث منحرف نشه
این دفعه برای درگ دیگه نیازی به مسابفه نیست . تایم میگیرم و معلوم میشه راحت و بدون هیچ نگرانی

BKING
22-09-1390, 09:51 قبل از ظهر
این جمله رو میگم و تمومش میکنیم که بحث منحرف نشه
این دفعه برای درگ دیگه نیازی به مسابفه نیست . تایم میگیرم و معلوم میشه راحت و بدون هیچ نگرانی

البته مسابقه که هیجان خودشو داره:icon_pf _100_::2gwb921:

من هم همینو گفتم باتوجه به اینکه راننده یکی باشه:25:

:offtopic:

BEHDAD
22-09-1390, 10:42 قبل از ظهر
تجربه سواری نینجا علیرضا دارم و هیوسانگ! هر کدام یه لذتی داشت که ادم 2دل میمونه سوار کدام شه! نرمیه حرکت و گیربکس نینجا تحسین بر انگیزه و کلی حرف دیگه در مورد مقایسه این 2موتور که الان وقت نیست بگم!

درگ این 2موتور فقط به مهارت بستگی داره چون چیزی از هم کم ندارن! یبار دیدم نینجا گرفت یبارم هیو!!!  اگه هیو چند اسب قوی تره یا انجین وی گشتاورش بیشتره بجاش نینجا 3000 دور بیشتر جا داره! مثل بی او و 1000 که سره 3000 هزار دور بیشترش از بقیه موتورهای 1000 سرتره تو قدرت

هدف اصلیم از زدن این پست این بود که بابت این تاپیک تشکر کنم! چون قبل این تاپیک مقایسه مگلی و هیوسانگ بود که خنده دار بود و شاکیم کرده بود :4chsmu1:

K.I.A
22-09-1390, 11:58 قبل از ظهر
قدرت با وزن رابطه ی مستقیم داره....

Aka
22-09-1390, 03:01 بعد از ظهر
شتاب با وزن
قدرت که مطلقه و از انجین ناشی میشه

K.I.A
22-09-1390, 03:43 بعد از ظهر
قدرت شتابو میسازه...بار روی انجین هست

Ali
22-09-1390, 03:52 بعد از ظهر
نینجا وزنش 169 کیلو گشتاورش 21.7 و قدرتش 33 که 26 اسب اون به چرخ عقب میرسه ولی هیوسانگ وزنش 188 کیلو و گشتاورش 22 و قدرتش 28اسب که 24 اسب از اون به چرخ عقب میرسه

BKING
22-09-1390, 05:27 بعد از ظهر
نینجا وزنش 169 کیلو گشتاورش 21.7 و قدرتش 33 که 26 اسب اون به چرخ عقب میرسه ولی هیوسانگ وزنش 188 کیلو و گشتاورش 22 و قدرتش 28اسب که 24 اسب از اون به چرخ عقب میرسه

پس بقیه قدرتشون کجا می ره ؟:28:

nOviA
22-09-1390, 06:13 بعد از ظهر
هیوسانگ 28اسب که 24 اسب از اون به چرخ عقب میرسه

منبع؟ نمودار داینو دارید؟ من تو سایت یوشیمورا چیز دیگه ای دیدم. 28 اسب در چرخ عقب با اگزوز فابریک. 30 اسب در چرخ عقب با یوشیمورا.

26 اسب در چرخ عقب. اون 28 اسب مثل اینکه قدرت روی Crank هستش نه چرخ عقب.

Ali
24-09-1390, 12:34 قبل از ظهر
قدرت تا از انجین به چرخ برسه بخشیش برای به حرکت در اوردن قطعات متحرک که شامل گیرباکس،چرخ دنده،زنجیر... هست تلف میشه

اینم نمودار:

hyo savar
13-12-1390, 09:38 بعد از ظهر
کاسه چراغ

چرخ جلو

موتور در حال حرکت

نمای ثابت از موتور

کوروش
13-12-1390, 10:02 بعد از ظهر
هیو از نظر ظاهری و استیل نشستن روش خیلی بهتر از نینجا هستش ولی تو کیفیت و سرعت و شتاب فکر کنم نینجا ر تر باشه

mohamad javad
13-12-1390, 10:55 بعد از ظهر
هيو تنها مشكلش وزنشه

Ali
13-12-1390, 11:27 بعد از ظهر
هندلینگ/قدرت/صدای بسیار بهتر و متفاوت/داغ نکردن/گیرباکس 6 سرعته/وزن کمتر همه و همه برتری های نینجا نسبت به هیو هستن

ap_peiki
13-12-1390, 11:29 بعد از ظهر
جاپونی بودنش هم به کنار حتی اگه فقط اسمش جاپونی باشد

حسـن
13-12-1390, 11:30 بعد از ظهر
نینجا در هند تولید میشه

Ali
13-12-1390, 11:33 بعد از ظهر
الان نینجا 650 هم در هند تولید میشه و این هم نشانه ی اطمینان کاواساکی به باجاجه پس ما هم باید اطمینان کنیم

mohamad javad
14-12-1390, 12:16 قبل از ظهر
لاكي جان يكي از بچه ها كه خارج از ايران بود
يه توضيحي درباره جفتشون داده بود كه به نظرم خيلي منصفانه بود فردا مي گردم پيداش مي كنم
هندلينگ هيو بهتره گير بكس ٦ دنده هم به خاطر انجين v فكر كنم گفته بود كه احتياج نداره
داغ كردن هم براي تو شهره و گرنه تو اتوبان اينطور نيس

ap_peiki
14-12-1390, 12:26 قبل از ظهر
مهم طراحی ونظارتشه که انجام میشه

Ali
14-12-1390, 12:28 قبل از ظهر
لاكي جان يكي از بچه ها كه خارج از ايران بود
يه توضيحي درباره جفتشون داده بود كه به نظرم خيلي منصفانه بود فردا مي گردم پيداش مي كنم
هندلينگ هيو بهتره گير بكس ٦ دنده هم به خاطر انجين v فكر كنم گفته بود كه احتياج نداره
داغ كردن هم براي تو شهره و گرنه تو اتوبان اينطور نيساگر هندلینگ هیو بهتر بود نصف این عکسایی که از نینجا توی اینترنت هست که سر پیچ موتورو کامل میخابونن ویا حرکات نمایشی از هیو هم بود

گیر باکس 6 سرعته هم برای یک موتوره اسپرت لازمه و ربطی به نوع انجین نداره دوکاتی 1199 هم با انجین v 6 سرعتست تعداد کم دنده فقط برای یک موتوره مسافرتی مزیته که نیاز به تعویض دنده کمتر باشه و راحت تر باشه

داغ شدن هم مسالست چون که این موتورها شهری هستن و بهرحال جایی که استفاده میشن ترافیکم هست

mehdi asadshoar
14-12-1390, 12:48 قبل از ظهر
من مهدی هستم و یک ساله هیوسانگ سوار میشم و تمام ایران را گشتم.باید اگزوز و لاستیک عقبش عوض بشه.خیلی موتور بی ازاریه.:23:

شاهین هزار
17-12-1390, 11:35 بعد از ظهر
تا اونجایی که من میدونم فرق زیادی بین این دو نیست.نه که نباشه، نه هست ولی اون کسی که میخواد 9.900 تومن(هیوسانگ) یا 18-15 تومن(نینجا) برای این یکی از دو موتور بده چیزی رو احساس نمکنه، و از نظر من اصلا فرقشون اینقدر نمی ارزه (6 تومن اختلاف قیمت).هر جوفتشون به بازه سرعت رو میرن (نینجا = 185 ، هیوسانگ = 180) این 6 تومن اختلاف قیمتم به خاطر اینکه نینجا پول برند kawasaki رو میگیره و میگن یخورده کیفیتش بهتر ولی از اونجا که هر جوفتشون تو ایران منتاژ چین هستن فرقی نمیکنه.
پس عقلانی هرکی قصد خرید داشته باشه هیوسانگ بخره.

salahshor
17-12-1390, 11:40 بعد از ظهر
خوش اومدی . یه کم بیشتر تو سایت بچرخ !
185 و 180 تاب اسبیدهای جدیده ؟!

K.I.A
17-12-1390, 11:43 بعد از ظهر
بیشتر جستجو کنید یا سوار شید تا فرق این دورو ببینید و متوجه بشید /فرقشون مریخ تا زیر زمینه!!!

Ali
17-12-1390, 11:55 بعد از ظهر
بیشتر جستجو کنید یا سوار شید تا فرق این دورو ببینید و متوجه بشید /فرقشون مریخ تا زیر زمینه!!!بله کیا جان درست میگن حتی من که تا حالا فقط ترکشون نشستم هم متوجه این فرق در نرمی و شتابگیری نینجا با هیو شدم نینجا یه چیز دیگست

---------- Post added at 01:55 AM ---------- Previous post was at 01:52 AM ----------

بیشتر جستجو کنید یا سوار شید تا فرق این دورو ببینید و متوجه بشید /فرقشون مریخ تا زیر زمینه!!!بله کیا جان درست میگن حتی من که تا حالا فقط ترکشون نشستم هم متوجه این فرق در نرمی و شتابگیری نینجا با هیو شدم نینجا یه چیز دیگست

جوفتشون تو ایران منتاژ چین هستن فرقی نمیکنه.هیو که اصلا برای هیچ کشوری از چین نمیره و اصلا در چین تولید نمیشه اینایی هم که در ایران هستن از کره میان و در کویر موتور منتاژ میشن
نینجا هم در باجاج هند

ap_peiki
17-12-1390, 11:56 بعد از ظهر
بله همین که دوستان میگن تفاوت زیاده
توی تور ابیانه من موتوره آکا رو گرفتم ببینم سواریش چطوره دیگه دوست نداشتم پیاده شم یه نیم ساعت یه ساعتی دستم بود

Ali
18-12-1390, 12:01 قبل از ظهر
نینجا که اصلا به هیچ وجه در شتاب و سرعت از هیو کم نمیاره

اما باز هم همه چیز شتاب و سرعت نیست چیزهای مهمتری هست.......

Milad
18-12-1390, 12:40 قبل از ظهر
هیوسانگ خوبه ولی حالا حالاها کار داره تا بشه مثل کاوازاکی...

K.I.A
18-12-1390, 12:52 قبل از ظهر
این دو هیچ شباهتی بهم ندارن و همه چیشون باهم فرق داره... دلیل بر بد بودن هیچ کدوم نیست.

mostafak021
18-12-1390, 01:08 قبل از ظهر
هیوسانگ خوبه ولی حالا حالاها کار داره تا بشه مثل کاوازاکی...

به این می گن آدم منطقی.کسی که خودش هیوسانگ داره ولی واقعیت رو قبول می کنه نه مثله ...

roh savar
21-12-1390, 03:49 بعد از ظهر
نینجا کجا هیو کجا یه مقایسه میزاشتید که بگنجه.:25r30wi:اگه تو شتاب سرعت با هم یکی باشن هیچ فرقی بینشون نباشه عمر انجین کاوازاکی 2 برابر هیو بخاطر آلیاژ ژاپنی. آدمی پول داره حتی شک نمیکنه فقط نینجا میخره:icon_pf (95):

Milad
21-12-1390, 04:36 بعد از ظهر
آدمی پول داره حتی شک نمیکنه فقط نینجا میخره
دوست عزیز....! بهتره بگی کسی که پول اضافه داره. وگرنه کجای نینجا ۱۶ میلیون میرزه؟؟؟؟ البته تقصیر شمام نیست. عادت کردیم هی فشارمون بدن بعد بگیم خوب داریم پول برند میدیم!!!!!!!

roh savar
25-12-1390, 11:55 قبل از ظهر
دوست عزیز....! بهتره بگی کسی که پول اضافه داره. وگرنه کجای نینجا ۱۶ میلیون میرزه؟؟؟؟ البته تقصیر شمام نیست. عادت کردیم هی فشارمون بدن بعد بگیم خوب داریم پول برند میدیم!!!!!!!
نه عزیز دلم شما بگو کجای هیوسانگ 10 تومن میرزه به هیوسانگ سوار ها توهین نشه ولی موتوری که همش هیکله و قدرت موتورش به این لاشه نمی خوره فقط و فقط ماله قیافه گرفتنه جلویه پالس آپاچی دیگه جای مقایسه ای نداره شما با این حرفت صنعت کاوازاکی با این همه سابغه زیرسوال میبری و میگی کاوازاکی همش یه برنده

ARSH
25-12-1390, 12:09 بعد از ظهر
صنعت کاوازاکی با این همه سابغه زیرسوال میبری

آلیاژ ژاپنی

شما مطمئنی نینجایی که زیر دسته منو و شماست آلیاژش تو ژاپن ریخته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کوروش
25-12-1390, 12:18 بعد از ظهر
شما مطمئنی نینجایی که زیر دسته منو و شماست آلیاژش تو ژاپن ریخته شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این موتور درسته کاوازاکی هستش ولی در ژاپن ساخته نشده !!!
طبق چیزی که تو سایت باجاج هستش این 250 و 600 رو داره باجاج زیر نظر و تحت لیسانس کاوازاکی میزنه !!!
این نینجا یا هندیه یا تایوان !!!
ولی اصل کاوازاکی نستش البته این چیزی از موتور کم نمیکنه چون کاوازاکی اجازه نمیده موتوری بی کیفیت با برند اونا منتاژ بشه واسشون گرون تموم میشه !!!

mehran
25-12-1390, 01:25 بعد از ظهر
همش هیکله و قدرت موتورش به این لاشه نمی خوره فقط و فقط ماله قیافه گرفتنه جلویه پالس آپاچی
:297: من معذرت میخوام ولی شما واقعا تاحالا هیو رو امتحان کردید که همچین حرفی میزنید؟؟؟؟من خودم هیچ حرفی درباره نینجا نمیزنم چون واقعا حرف نداره ولی هیوم اینجور که شمامیفرمائید موتور ذلیلی نیشت.من خودم بدون هیچگونه دستکاری تو کفی با این موتور 172 تا رفتم.آیا موتوری که این سرعت میره باید بیاد جلوی آپاچی قیافه بگیره؟؟؟؟؟؟

کوروش
25-12-1390, 01:46 بعد از ظهر
:297: من معذرت میخوام ولی شما واقعا تاحالا هیو رو امتحان کردید که همچین حرفی میزنید؟؟؟؟من خودم هیچ حرفی درباره نینجا نمیزنم چون واقعا حرف نداره ولی هیوم اینجور که شمامیفرمائید موتور ذلیلی نیشت.من خودم بدون هیچگونه دستکاری تو کفی با این موتور 172 تا رفتم.آیا موتوری که این سرعت میره باید بیاد جلوی آپاچی قیافه بگیره؟؟؟؟؟؟
خواهشا کسی نظر بده که سوار هر 2 شده باشه !!!
من هر دو رو سوار شدم نینحا هم سرعت داره هم شتاب فوق العاده !!!
ولی هیو هم خودش هیولایه !!!
از اپاچی/پالس/ مگلی و خیلیییییییی موتور های دیگه هم بهتره هم پرسرعت تر !!!
ولی فقط یه مشکل داره اونم اینه شتابش کمی پایینه اگه کمی شتاب داشت و کمی وزنش پایین بود دیگه کسی توان رغابت باهاش نداشت

Milad
25-12-1390, 01:50 بعد از ظهر
گفتنی هارو مهران گفت...

شما با این حرفت صنعت کاوازاکی با این همه سابغه زیرسوال میبری و میگی کاوازاکی همش یه برنده
من هیچ وقت کاوازاکی رو زیر سوال نبردم حرف من سر قیمت این موتور هست نه نینجا نه هیو به قیمت های فعلیشون نمی ارزند.
دیگه همه جای دنیا نینجا رو با هیو مقایسه میکنند..

roh savar
25-12-1390, 03:40 بعد از ظهر
من شک ندارم نینجا با اینکه تحت لیسانسه و توی هند تولید میشه کیفیتش تفاوتی بکنه چون اگه تفاوتی داشت روش اسم کاوازاکی نبود ......بعدشم شما مطمئنی با هیو مقایسه می کنن:297::297::297::297:کجا کدوم سایت

Kami
25-12-1390, 03:54 بعد از ظهر
من شک ندارم نینجا با اینکه تحت لیسانسه و توی هند تولید میشه کیفیتش تفاوتی بکنه چون اگه تفاوتی داشت روش اسم کاوازاکی نبود ......بعدشم شما مطمئنی با هیو مقایسه می کنن:297::297::297::297:کجا کدوم سایت
[Only registered and activated users can see links] ki_ninja_250r/viewall.html
مقایسه علمی کنید
نه مقایسه حرفی
با تشکر

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

اینم یه سایت دیگه
[Only registered and activated users can see links] _gt250r_comparison_test/viewall.html

RezaCBR400RR
28-12-1390, 12:03 قبل از ظهر
دوست عزیز ی که شما فکر میکنی نینجا یه موتور ژاپنی هستش باید بگم که کاملا" در اشتباهی عزیزم.
این موتور فقط داره اسمه کاواساکی رو یدک میکشه و اصلا" هم ربطی به کاواساکی ژاپن نداره شما خودت مستقیم برو تو سایت کاواساکی این موتورو سرچ کن ببین هیچی بهت نشون نمیده اسمه این موتورو گذاشتن ZXR250ninja ولی شما این موتورو با ZXR250 اصل خودته کاواساکی مقایسه کن و ببین تفاوت در چی هستش!!!
اون موتور 4 سیلندر و 16 سوپاپ ولی این موتور چی!!؟؟؟
این موتورو ساخت همکاری کشورهای مالزی و تایوان هستش که زیر نظر یکیاز مهندسین کاواساکی هستش که اصلا نباید پول بابت اسم این موتور بدی که واقعاگ واسه اون دسته از دوستان متاسفم که واسه اسمش این موتورو خریدن وقتی از پشت نگاه موتور میکنی انگار براوو نگاهمیکنی.
راجبه هیوسانگ باید بگم که موتور ساله کره انتخاب شد و در تمام شرایط از نینجا بهتره و واقعا" نسبت به نینجا که من خجالت میکشم اسم نینجارو واسه ان موتور خراب میکنم واقعا" حیف این اسم!!!!هیوسانگ خیلی خیلی از این موتور بهتره
تو موتورهایی که پلاک دار هستن.
1-هیوسانگ
2-دربی
3-نینجا
4-دایلیم
5-مگلی

Ali
28-12-1390, 12:13 قبل از ظهر
دوست عزیز ی که شما فکر میکنی نینجا یه موتور ژاپنی هستش باید بگم که کاملا" در اشتباهی عزیزم.
این موتور فقط داره اسمه کاواساکی رو یدک میکشه و اصلا" هم ربطی به کاواساکی ژاپن نداره شما خودت مستقیم برو تو سایت کاواساکی این موتورو سرچ کن ببین هیچی بهت نشون نمیده اسمه این موتورو گذاشتن zxr250ninja ولی شما این موتورو با zxr250 اصل خودته کاواساکی مقایسه کن و ببین تفاوت در چی هستش!!!
این موتورو ساخت همکاری کشورهای مالزی و تایوان هستش که زیر نظر یکیاز مهندسین کاواساکی هستش که اصلا نباید پول بابت اسم این موتور بدی که واقعاگ واسه اون دسته از دوستان متاسفم که واسه اسمش این موتورو خریدن وقتی از پشت نگاه موتور میکنی انگار براوو نگاهمیکنی.
راجبه هیوسانگ باید بگم که موتور ساله کره انتخاب شد و در تمام شرایط از نینجا بهتره و واقعا" نسبت به نینجا که من خجالت میکشم اسم نینجارو واسه ان موتور خراب میکنم واقعا" حیف این اسم!!!!هیوسانگ خیلی خیلی از این موتور بهتره
1-هیوسانگ
2-دربی
3-نینجا
4-دایلیم
5-مگلیاگر منظورتون اینه که موتور ژاپنی حتما باید در ژاپن تولید بشه کاملا باهاتون مخالفم چون الان هوندا هم cbr250 و cbr150 رو در همون باجاج که کاواساکی داره ninja250 و ninja650 رو تولید میکنه تولید میکنه و کاملا تحت نظر شرکتشون هست و توی کیفیت هیچی کم نداره

در ضمن الان دیگه هیچ شرکتی موتور 250 رو چهار سیلندر تولید نمیکنه و این یک نقص و کمبود حساب نمیشه در مورد برتری هم نینجا کاملا سرتره اینو کسانی که هیو دارند هم میگن

کوروش
28-12-1390, 12:16 قبل از ظهر
این موتور فقط داره اسمه کاواساکی رو یدک میکشه و اصلا" هم ربطی به کاواساکی ژاپن نداره شما خودت مستقیم برو تو سایت کاواساکی این موتورو سرچ کن ببین هیچی بهت نشون نمیده اسمه این موتورو گذاشتن ZXR250ninja ولی شما این موتورو با ZXR250 اصل خودته کاواساکی مقایسه کن و ببین تفاوت در چی هستش!!!
1-هیوسانگ
2-دربی
3-نینجا
4-دایلیم
5-مگلی
اولا شما یه کم تحقیقات کنید بعد تاپیک بزنید / نینجا در باجاج تولید میشه نه در تایوان !!!
بعدشم همه جوره از هیو سر تره جه سرعت چه شتاب / درسته هیو هم خصوصیات خودشو داره ولی نه اونقد !!!
خواهشا علافه ای نظر ندین !!!
15 تومن پولشه حالا بخواد پایین تر از دربی باشه ؟؟؟
مردم خودشون میدونن چه موتوری خوبه پس چرا کسی دربی استفاده نمیکنه ؟؟؟ چون این موتور دربی توان رغابت نداره !!!
نینجا یا هر چی که اسمشو میزارید تحت لیسانسه و کسی جرات نداره یه پیجشو جابه جا بزاره چون خود کاواساکی جلوشو میگیره !!!
اون نینجایی که شما میگی تو ژاپن کاریی داره تو ایران که اصلا مجوز نمیگیره /// نینجایی که تو ایران طبق قوانین وارد شده و کمی ضعیف شده ((محدود))
تو همه نظر سنجی ها اول نینجا بعد هیو !!!
خود من بیشتر با قیافه و استیل هیو حال میکنم ولی حقیقت یه چیزیه که نمیشه علاقه رو توش دخالت داد

Kami
28-12-1390, 12:50 قبل از ظهر
15 تومن پولشه حالا بخواد پایین تر از دربی باشه ؟؟؟
عزیز دلم خوشگلم
نینجا و هیوسانگ 4000 دلار هستن تو ایران تقاوت قیمت دارن

ap_peiki
28-12-1390, 12:51 قبل از ظهر
ینجا در باجاج تولید میشه نه در تایوان !!!
نینجا هم در هند هم در مالزی و هم در تایوان منتاژ میشه

کوروش
28-12-1390, 12:58 قبل از ظهر
عزیز دلم خوشگلم
نینجا و هیوسانگ 4000 دلار هستن تو ایران تقاوت قیمت دارن
**** جان از نظر کیفیت و تکنولوژی و طبق لیست اقا رضا که زده بود 1 هیو 2 دربی 3 نینجا و غیره .... گفتم /// بحث قیمت که جداست !!!
بله درسته جای دیگه هم تولید میشه ولی باجاج از همه معروف تره و اگه اشتباه نکنم تولید بیشتری هم داره

ap_peiki
28-12-1390, 01:04 قبل از ظهر
**** جان از نظر کیفیت و تکنولوژی و طبق لیست اقا رضا که زده بود 1 هیو 2 دربی 3 نینجا و غیره .... گفتم /// بحث قیمت که جداست !!!
بله درسته جای دیگه هم تولید میشه ولی باجاج از همه معروف تره و اگه اشتباه نکنم تولید بیشتری هم داره

تو تایوان خیلی وقته تولید میشه !
هیو در مقابل نینجا مثل پیشرو جی وایه در مقابل روان

Babak
28-12-1390, 01:43 قبل از ظهر
1-هیوسانگ
2-دربی
3-نینجا
4-دایلیم
5-مگلی
کی تا حالا دربی 160 سی سی قاطی 250 مقایسه میشه؟

ap_peiki
28-12-1390, 02:11 قبل از ظهر
1-هیوسانگ
2-دربی
3-نینجا
4-دایلیم
5-مگلی

به نظر من
1 - نینجا
2- دایلیم
3- هیو
28 - مگلی

K.I.A
28-12-1390, 02:20 قبل از ظهر
شماها از چه نظر دارید رتبه بندی میکنید!

Ali
28-12-1390, 02:48 قبل از ظهر
شماها از چه نظر دارید رتبه بندی میکنید!از همه نظر کیا جان مثل:کیفیت/شتاب/هندلینگو.... کلا چیزایی که کسی اگه موتورش اونجوری باشه حال میکنه:happy4:

K.I.A
28-12-1390, 03:05 قبل از ظهر
اینجا فقط بحث مقایسه نینجا و هیو هست /اما محضه اطلاع بگم مگللی انقدرم ذلیل نیست که اخر باشه...
درسته تو بحث کیفیت ضعیف تر از بقیه هست اما تو شتاب حرف اولو میزنه و بعد هندلینگ.
و لطفا کسایی که این موتورارو تا حالا سوار نشدن و اطلاعاتی ندارن نظر ندن.

Babak
28-12-1390, 03:16 قبل از ظهر
اینجا فقط بحث مقایسه نینجا و هیو هست /اما محضه اطلاع بگم مگللی انقدرم ذلیل نیست که اخر باشه...
درسته تو بحث کیفیت ضعیف تر از بقیه هست اما تو شتاب حرف اولو میزنه و بعد هندلینگ.
و لطفا کسایی که این موتورارو تا حالا سوار نشدن و اطلاعاتی ندارن نظر ندن.
مگلی شتاب داره ولی خوب همین دیگه حرفی نداره

roh savar
28-12-1390, 04:21 بعد از ظهر
1-هیوسانگ
2-دربی
3-نینجا
4-دایلیم
5-مگلی
دمت گرم داداشم گند زدی به هرچی نینجا سواره آخه دربی هم موتوره کردیش لا این موتورا :297:الکی گرونه شما اگه نینجا رو سوار بشی میفهمی یه موتوره حسابیه حس موتور سنگین داری پشتش. ........... شماخودت بگو مردونه اگه20 ملیون پول داشتی نینجا میخریدی یا هیو اونیکه هیو خریده شک نکن پول نینجا نداشته.....................

Kami
28-12-1390, 04:25 بعد از ظهر
داشتی نینجا میخریدی یا هیو اونیکه هیو خریده شک نکن پول نینجا نداشته.....................
حرف شما توهین به هرچی هیوسانگ سواره
خود من نخواستم 16 میلیون پول 250 بدم ( میرفتم cbr600 با برگه سبز میخریدم )
کسی که پول اضافی داره میده واسه نینجا
برای بار اخر میگم مقایسه حرفی نکنید
دفعه دیگه بی احترامی چه به نینجا چه هیوسانگ چه دربی چه هرچی بشه برخورد میشه

کوروش
28-12-1390, 06:27 بعد از ظهر
دمت گرم داداشم گند زدی به هرچی نینجا سواره آخه دربی هم موتوره کردیش لا این موتورا :297:الکی گرونه شما اگه نینجا رو سوار بشی میفهمی یه موتوره حسابیه حس موتور سنگین داری پشتش. ........... شماخودت بگو مردونه اگه20 ملیون پول داشتی نینجا میخریدی یا هیو اونیکه هیو خریده شک نکن پول نینجا نداشته.....................
اونی که نینجا خریده مطمعن باش پول 400 سی سی نداشته و اونی که 400 خریده پول 600 سی سی نداشته و اونی که و اونی که و اونی که ...
خوب این جوری پیش بریم که هر کسی پول نداشته دیگه درسته ؟؟؟؟
این بحث از ریشه مشکل داره یعنی هر چی موتور گرون تره بهتره و اونی که موتور ارزون تر داره موتور سوار نیستش ؟؟؟
پس حتما 125 دیگه دوچرخه هستش نه موتور !!!
ببینید هیو مزایایی خودشو داره بدی داره خوبی هم داره هر کی هم میخره میتونه بالاتر از اون بگیره ولی هیو رو دوست داشته و گر نه کسی که 8 تومن داده حتما میتونسته 3-4 دیگه هم بزار روش موتور بالاتر بگیره !!!
واقعا این فرهنگ بد بین ما جا افتاده که اول گول حچم موتور بدش قیمت رو میخوریم !!!
فکر میکنیم هر چی بیشتر حجم داشته باشه و گرون تر باشه از همه بهتره !!
هیو و نینجا پا به پای هم هستن /// در نقاطی مشترک و در نقاطی از هم جلو تر !!!
خواهشا نگید یار اگه پول داشت اینو میخرید اونو میخرد !!!

Milad
28-12-1390, 07:43 بعد از ظهر
هیو خریده شک نکن پول نینجا نداشته.....................عجب!!!!!!!!ش ا خودت به این نتیجه رسیدی یا با کس دیگه هم فکر کردی؟؟
آخه دربی هم موتوره کردیش لا این موتوراچقدر خوب بود از موتور سواری (فقط گاز گوز و۲۷۰ تا رفتن تو جاده اصفهان) یاد نگیریم یه خوردم اطلاعتمونو ببریم بالا.

Babak
28-12-1390, 08:05 بعد از ظهر
هیو موتور ریس و نمیشه زیاد روش نشست و خیلی خستخ کننده است من خودم 15 دقیقه پشته هیو نشستم و کمر ومچ گردن برام موند این دلیل نیست که هیو موتوره بدیه شرایط و انتظاره من از موتور به این موتور نمی خوره والا هیو هندلینگ سرعت ترمز گیریش و حتی صداش در صورته تعویض اگزوز بسیار عالیه..

به شخصه تنها ایرادی که از هیوسانگ می تونم بگیرم هواخنک بودنشه که اونم باعث بد بودنه انجینش نیست فقط باعث میشه تو تابستان مخصوصا در ترافیک بخاطره گرماش یه مقدار قابله تحمل نباشه واذیت کنه:i'm ok:

reza KTM
28-12-1390, 10:02 بعد از ظهر
دربی هم موتور بسیار عالی هست در حجم خودش
کی میگه موتور اسپانیایی دربی موتور بدیه ؟
مشکل دربی هم گرون بودن بیش از حدش هست و حجم پایینش مطمئنن اگر دربی به جای 160 سی سی 250 سی سی یا 220 سی سی بود بهت میگفتم چقدر طرفدار پیدا میکردن

هم هیو هم دایلیم هم نینجا و هم سی بی آر مزایای خودشونو دارن که اون یکی نداره

Kami
28-12-1390, 11:05 بعد از ظهر
تاپیک عنوانش مقایسه نینجا با هیو هست
محرف نشه بحث

Alireza
29-12-1390, 12:47 قبل از ظهر
من این 2 کاربر رو بن دائم کردم بهتره که همچین نخاله هایی اصلا تو سایت نباشن
این بحث رو هم تموم کنید و لطفا دیگه ادامه ندین

Aka
29-12-1390, 12:49 قبل از ظهر
هیوسانگ موتور ریسه ، موتور کپی برداری شده از یک انجین سوزوکیه ، همه جا میخونید که یه موتور برای Beginner هاست ،چون سنگینه و استایلش ریسه ، کیفیت کاملا متوسط ، قیمت در ایران هم کاملا متوسط
نینجا تورینگه ، طراحی کاملا ژاپنی ، کیفیت واقعا بالا ، در شتاب ، هندلینگ و راحتی و ترمز شاید 10 پله از هیوسانگ سر تره ، قیمت هم قبلا که 14-15 بود در ایران معقول !
من از سال 88 هیوسانگ داشتم و تا حالا هم CG نداشتم و از هیوسانگ به عنوان موتوره زیر پا استفاده میکردم ، 8-9 ماه هم هست نینجا انژکتوری دارم
به نظر من لذت سواری هیوسانگ بیشتره ، اونم فقط و فقط به خاطره اینه که من ریس سوارم ولی این باعث نمیشه که کوچکترین چیزی از برتری نینجا کم بشه
حالا باز واسه هم شاخو شونه بکشید !

کوروش
29-12-1390, 01:09 قبل از ظهر
دست بالا دست بسیاره / حرفه ای اونه که تواضع داشته باشه نه اونی که حالا فرض 20 تا موتور 30 تا موتور سنگین داشته که یه ژاپنی اونو ساخته و فقط داری تو پزشو میدی و به خدا اگه بتونی یه موتور در حد وینرو تا حد طراحی ببری !!!
سویچیر هوندا که موسس هندا بود اندازه تو ادعا نداره!!!
شما هم اگه پول داشتی کی تی ام میخریدی نه روان !!!
راننده موتور چی پی به خدا اینجوری نمیکردش / بارها شده تصادفات داشتن اشتباهات کردن و بارها شده در مسابقات باختن چون هر بار بهتر از خودشون برنده شده
و موتورهای سوار شدن که من و تو باید خوابشو ببینیم/سرعت هایی رفتن کاریی با موتور کردن / مقام های کسب کردن ولی ادعا ندارن !!!
تو میگی هیو موتور نیست من میگیم هست و مطمعن باش حرف من درسته !!!
تو میگی موتورم شاحه اقا مسعود بی کینگ داری ؟؟؟؟ موتور میارم که موتورتو ..... اره ....
افای روح سوار تو ار یک داری یه موتور هم میارم که موتورتو کامل مچاله کنه .....
حالا چی میگید ؟؟؟؟
کسای رو میشناسم که ما وقتی 3چرخه داشتیم اونا دود 1000 رو میخوردن امثال سام که کل گمرک میشناسشو موتورهای ناجا رو تغمییر میکردن ولی هیچ وقت ادعا نداشتن اینارو میگم چون باهاشون رفتو امد داشتم !!!
ار بحث دور نشین هیو تمامی مشخصات یه موتور خوب رو داره از امنیت بالا تا رانندگی خوب / امکانات صفحه کیلومتری گرفته تااااااااا ترمز های خوب دیسکی و کیفیت درجه دوم کره ای !!!
استیل زیبا / سنگین بودن موتور که در سرعت های بالا باعث میشه راننده اطمینان خاطر داشته باشه
رو صداش و اگزوز هاش خیلی خوب میشه کار کردش و خیلی انعطاف داره !!!
فرم نشستن هم روش خوبه /// نقص هاشم که بابک جان گفتن دیگه هوا خنک یه بدی دیگش هم سنگین بودن بش از جده که هم خوبی هم باعث تنبل شدن موتوره اگه کمی سبکتر بود میتونست بهتر شتاب گیری کنه !!!
حرف اخر دست بالا دست زیاده هر چقدر هم در کاری پیش بری بازم چیز های هست که نمیدونی
سعی کن مثل درختی باشه که هر چه پربار تر میشه خمیده تر هم میشه (سرش میاد پایین )

Alireza
29-12-1390, 01:18 قبل از ظهر
من ip شما رو تقدیم پلیس فتا میکنم
پستتون رو هم حذف دائم نمیکنم
حالا حالا ها باهات کار دارم

RezaCBR400RR
29-12-1390, 11:09 قبل از ظهر
به کسی از دوستان جسارت نشه...
خدوکیلی خودتون قضاوت کنید چه برتری نسبت به هیوسانگ داره که بری 16 میلیون پول بی زبونو بدی بابت موتوری که اصلا حالی نداره باز هیوسانگ حداقل تریپش به موتور سنگین میخوره چون اتاقش واسه 400 سی سی هستش ولی نینجا چی!!!!
درضمن تورو خدا کسی به این موتور نگه نینجا.
بابا من از نینجا چیزهایی سوار شدم وقتی اسمه نینجا روی این میزارن خجالت میکشم.
درکل حرفم اینه که هیوسانگ وقعا" موتورش خیلی خیلی سرتر و زیباتر از این موتوری هستش که میگید به قول شما نینجا!!!!!
هرکی ندونه فکر میکنه الان دریم بحث zx14 میکنیم انقدر گفتیم نینجا!!!!!

کوروش
29-12-1390, 11:56 قبل از ظهر
به کسی از دوستان جسارت نشه...
خدوکیلی خودتون قضاوت کنید چه برتری نسبت به هیوسانگ داره که بری 16 میلیون پول بی زبونو بدی بابت موتوری که اصلا حالی نداره باز هیوسانگ حداقل تریپش به موتور سنگین میخوره چون اتاقش واسه 400 سی سی هستش ولی نینجا چی!!!!
درضمن تورو خدا کسی به این موتور نگه نینجا.
بابا من از نینجا چیزهایی سوار شدم وقتی اسمه نینجا روی این میزارن خجالت میکشم.
درکل حرفم اینه که هیوسانگ وقعا" موتورش خیلی خیلی سرتر و زیباتر از این موتوری هستش که میگید به قول شما نینجا!!!!!
هرکی ندونه فکر میکنه الان دریم بحث zx14 میکنیم انقدر گفتیم نینجا!!!!!
دوست عزیر اتاق 600روشه نه 400 البته اگه اشتباه نکنم 600 هستش !!!
خواهشا به موتوری توحین نکنید چون باعث میشه کسی که اون موتور رو داره ناراحت بشه !!!
بعدشم نینجا اصل نیست ولی کیفیت خیلی خوبی داره بله نسبت به نینجا 6 و یا حتی به 4 خیلی کمتر و بی سرعت تره ولی بازم در نوع خوش کارایی خوبی داره

RezaCBR400RR
29-12-1390, 03:47 بعد از ظهر
آقا کوروش عزیز من به کسی بی احترامی نکردم فقط دارم میگم منطقی نیست آدم بابت یه همچین موتوری این همه پول بده بابا خداوکیلی به اسم آسونه ولی 16 یا 17 میلیون رقم خیلی زیادیه خیلی از دردهارو میتونه دوا کنه!! من اگه همچین پولی داشتم باهاش زن میگرفتم ولی با این تفاصیر با این پول یه r6 مدل 2006 با برگه سبز میخری باهاش زندگی میکنی

Ali
29-12-1390, 05:49 بعد از ظهر
دوستان اشتباه برداشت نشه نینجا از لحاظ فنی هیچ ضعفی نسبت به هیو نداره هیو 27 اسب و نینجا 33 اسب بخار قدرت دارن و نینجا بخاطر خطی بودن انجین چندین برتری نسبت به هیو داره که یکیش صداش هست و دیگه دوربالا بودن انجینش که از 13000 تا 15000 قرمزه اما در هیو از 10500 تا 13000 البته دور پایین بودن هیو عیب نیست خصوصیت انجین v شکل هستش دوکاتی 1199 2012 هم زمانی که بعضی از رقباش تا 18000 دورموتور دارن تا 12000 دور بیشتر نداره

در مورد همه چیز هم اکا جان که هر دورو دارند نظرشون رو گفتند

DJMOREZ
05-02-1391, 12:36 قبل از ظهر
همگی خسته نباشید
ولی بحثاتون خیلیاش با تعصبه ....
اول یه سوال: میگین هیو به دلار هم قیمت نینجا هست..خوب پس اینجا هیو رو دارن ارزون میفروشن.. چون نینجا ۴۰۰۰ دلاره با دلاره روز حساب کنی میشه حدود ۷ میلون قیمت اونجاشه با گمرک و بقیه چیزا میشه ۱۴ تومن حالا هرکی یه سودی میگیره ،پس اینجا هیو خیلی قیمتش خوبه نه اینکه نینجا گرونه
من خودم نینجا دارم و اگه به چشم ایرادای هیو رو نمیدیدم هیو میگرفتم چون اصتیلش رو دوست دارم .. من ۳ تا از دوستام که همشونم racer هستن هیو دارن..همه داغ میکردن و خاموش میشدن
اونا حلش میکردن ولی یه ۲۵۰ میخاستم تو شهر راحت برم و بیام ، انتخابم همین ۲ تا بود و تنها دلیل گرقتن نینجا و خداییش راحتم
کلا بگم به سرعت و اینا گیر ندید.. هیو خوبه ولی برای اهلش پس همو نکوبید

شاد باشید

K.I.A
05-02-1391, 01:29 قبل از ظهر
هیو تنبله نینجا فرزه...
نینجا از هیو کاملا بالاتره تو همه چی اما کمکاش و لاستیکا از ضعفاشه .

---------- Post added at 02:29 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

هیو اگه وزنش حدود30 کیلو سبک بود میتونست جزو مدعیا باشه و هم تو هندلینگ هم شتاب از نینجا تنبل تره

Ali
05-02-1391, 01:31 قبل از ظهر
هیو اگه وزنش حدود30 کیلو سبک بود میتونست جزو مدعیا باشه و هم تو هندلینگ هم شتاب از نینجا تنبل ترهپس با این حساب فقط هیو بی فلاپ حرفی برای گفتن داره

K.I.A
05-02-1391, 01:37 قبل از ظهر
نه هیو نیکد هم همینه فقط حدود 15 کیلو سبک تره اونم تازه معلوم نیست/
احساس میکنم لاستیکای خوبی نداره یا ترمزاش خیلی قویه هیو!

معمار
22-09-1391, 11:02 بعد از ظهر
حرف همتون درست ولی جنس ژاپنی هرگز نیمیشه با هر اشغالی مقایسه کرد

abolfazls
23-09-1391, 12:08 قبل از ظهر
حرف همتون درست ولی جنس ژاپنی هرگز نیمیشه با هر اشغالی مقایسه کرد

نينجا ژاپنى نيست دوست عزيز
هيو هم اشغال نيست دوست عزيز، اگرم اشغاله آشغاله گرونيه ها
من نميگم نينجا بده كه اگر اينجور بود خودم دنبالش نبودم .هيو به پاش نميرسه ولى هيو هم در حد خودش بد نيست

shahriar
23-09-1391, 03:32 قبل از ظهر
فکر کنم لرزش فلاپ‌های هیو بیشتره

جانسون
23-09-1391, 10:18 قبل از ظهر
دوستان کسی از این عکس نموداری از مقایسه هیو و نینجا نداره ؟؟؟[Only registered and activated users can see links] این برا نینجا و cbr 250

abolfazls
23-09-1391, 08:05 بعد از ظهر
26180
26181
26182
ببخشيد اگه مال سال ٢٠١١ جديدتر نداشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

شایسته فر
23-09-1391, 08:12 بعد از ظهر

Kami
26-10-1391, 11:15 قبل از ظهر
:7tir:

mehran
26-10-1391, 01:07 بعد از ظهر
كاميار مرسي از عكسات فقط برام سواله كه اينجا كدوم كشوره كه موتوراش بايد پلاك جلوم داشته باشن؟؟؟

Kami
26-10-1391, 01:15 بعد از ظهر
كاميار مرسي از عكسات فقط برام سواله كه اينجا كدوم كشوره كه موتوراش بايد پلاك جلوم داشته باشن؟؟؟

هند اگه اشتباه نكنم مهران جان

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kami
29-10-1391, 04:02 بعد از ظهر

honda1000
29-10-1391, 09:37 بعد از ظهر
تجربه این که در مورد کیفیت این دو موتور صحبت کنم رو ندارم.اما از لحاظ ظاهری نینجا واقعا شکیلتر و زیباتره

Kami
21-11-1391, 11:28 قبل از ظهر
دیروز یه تاپ اسپید زدیم
من داشتم 167 تا میرفتم که نینجا اروم اروم از بغلم رد شد
تو تاپ اسپید و شتاب نینجا ، هیو رو میگیره

- - - Updated - - -

البته سرپایینی بود
حالا تو کفی درگ میندازیم

حاج محسن خط خطی
21-11-1391, 12:29 بعد از ظهر
وزن دقیق هیو چقدره ؟؟؟
سنگین تره درسته ؟؟؟
من هیوسانگ نداشتم ولی ازش سواری گرفتم
به نظرم نینجا خیلی تو دست تره نسبت به هیو
کنترلش بهتره حداقل واسه من که اینطوری بود

erfan k
21-11-1391, 01:43 بعد از ظهر
هیوسانگو فقط باید با موتورایی مثل مگلی و دایلیم و... مقایسه کرد نه با نینجا 250. گرچه حجم موتورشون یکی هست...:16:

محمد سوزوکی@
21-11-1391, 01:47 بعد از ظهر
هیوسانگو فقط باید با موتورایی مثل مگلی و دایلیم و... مقایسه کرد نه با نینجا 250.:16: میشه بگی چرا دوست عزیز؟

K.I.A
21-11-1391, 08:57 بعد از ظهر
هیوسانگو فقط باید با موتورایی مثل مگلی و دایلیم و... مقایسه کرد نه با نینجا 250. گرچه حجم موتورشون یکی هست...:16:

اگه میشه از لحاظ فنی و علمی و عملی بگید چرا؟

Kami
22-11-1391, 08:26 بعد از ظهر
با توجه که هر 2 موتورو دارم
هندلینگ نینجا واسه شهر و ترافیک خیلی خوبه خسته کننده نیست
اما هندلینگ هیوسانگ و ریس بودنش یه سواری خاصی میده که خیلی از نینجا بهتره ( الان به حرف اکا رسیدم که میگفت هیو چیز دیگس تو سواری )
اما اگه از نظر کیفیت بخوام حرف بزنم نینجا یه سر و گردن بالاتره
شتاب نینجا هم که بیشتره
اما فکر کنم تو کفی هیوسانگ یکم بیشتر بره اما سرپایینی نینجا میگیره هیوسانگو

کوروش
22-11-1391, 08:37 بعد از ظهر
با توجه که هر 2 موتورو دارم هندلینگ نینجا واسه شهر و ترافیک خیلی خوبه خسته کننده نیستاما هندلینگ هیوسانگ و ریس بودنش یه سواری خاصی میده که خیلی از نینجا بهتره ( الان به حرف اکا رسیدم که میگفت هیو چیز دیگس تو سواری )اما اگه از نظر کیفیت بخوام حرف بزنم نینجا یه سر و گردن بالاترهشتاب نینجا هم که بیشترهاما فکر کنم تو کفی هیوسانگ یکم بیشتر بره اما سرپایینی نینجا میگیره هیوسانگوبا **** موافقم با اینکه هیو یه سری مشکلات و خصوصیات خودشو داره ولی حس رانندگیه خوبی داره به قول خودمونی ادرنالین خون رو بالا میبره که اگه داغ کردنش با یه رادیات اب و شتابش با تغییرات انجین بهتر بشه / جز بهترین ها میشه که شاید هیو های اینده پرشتاب تر و کم اشکال تر باشن و اون موقعه میشه گفت هیو یه چیز دیگست !!!

Kami
22-11-1391, 08:42 بعد از ظهر
2 گرگ در حال استراحت
نرمی کلاچ نینجا خیلی خوبه
خیلی خوب خلاص میشه
از رو نینجا هر وفت میشینم رو هیوسانگ انگار از یه ماشین کف خواب رو یه ماشین شاسی بلند میشینم

جانسون
22-11-1391, 09:51 بعد از ظهر
**** ردیف کن جمعه این هفته یا هفته دیگه 250 یه درگ بزنن گروگو بهت نشون بدم جولوش چجوری میاید بالا تازه شمعم هنوز فابریکو باقیه وسایل

کوروش
22-11-1391, 10:20 بعد از ظهر
اره خیلی خوبه درگ کلا خوبه / خبرشو هم بزارید ببینیم اون شمع و اون روغن موتوری که جانسون اونقدر ازش تعریف میکرد چقدر بین 2 تا هیو تغییر میزاره

Kami
22-11-1391, 10:22 بعد از ظهر
با نینجا که راحت میگیرمت جانسون
با هیو هم باید تست کنیم چون سبک تری

جانسون
22-11-1391, 10:47 بعد از ظهر
**** رو نینجا نظری ندارم تا تست نکنم چون 2 سیلندر خطیه و شاتونش کوتاهتره نسبت به هیو سره همین کپرسش بالا تره ولی هیوتو نجویده قورررررت میدم تازه وزنه من 73 کیلو تو وزنت کم تره....

Kami
22-11-1391, 10:50 بعد از ظهر
**** رو نینجا نظری ندارم تا تست نکنم چون 2 سیلندر خطیه و شاتونش کوتاهتره نسبت به هیو سره همین کپرسش بالا تره ولی هیوتو نجویده قورررررت میدم تازه وزنه من 73 کیلو تو وزنت کم تره....
توهم زدی؟ من 79 کیلوم ، انصافا رو چه حسابی گفتی وزنت ازم بیشتره:au:
دنده دادن مهمه حالا تو درگ مشخص میشه

شایسته فر
25-01-1392, 06:27 قبل از ظهر
مدل های 2013!!!!!!!
31883

Hamid_brg1325
31-01-1392, 01:08 قبل از ظهر
به نظرم تو مقایسه ها که خوندم به دلیل محدودیت تو ایران توقعات از این 2 موتور خیلی بالا رفته .
آخه این موتورا 250 هستن و نباید با 600 و 1000 غیره مقایسه بشن که به نظرم تو ذهن خیلیها اینجوری هست .
مثلا من با هیو با ax1 درگ اندختیم که ax1 جا موند .پس میفهمیم که موتور بدی نیست که یه 250 ژاپنی رو شکست داده .
ولی خوب یه بدیهایی هم داره و حرفم اینه در حد یه 250 ازش توقع داشته باشیم نه بیشتر .

masoudrider
31-01-1392, 10:08 قبل از ظهر
سلام آقا **** با آقای جانسون درگ ننداختین هنوز؟؟؟

جانسون
31-01-1392, 11:51 قبل از ظهر
چرا نینجا اول شد و اول میمونه تا با هیو تقویت یه تست کنیم.....=))

abolfazls
20-09-1392, 12:15 قبل از ظهر
هميشه تو جاهاى مختلف اين دو موتور باهم مقايسه ميشن .
اين تاپيك رو ايجاد كرديم كه بحث هاى مربوط به مقايسه اين دو موتور اينجا انجام بشه

هيوسانگ يه موتور اسپرت ريس با حجم ٢٥٠ سى سى
و كاوازاكى نينجا يه اسپرت تورينگ با حجم ٢٥٠ سى سى

هر كدوم از اين موتورها معايب و محاسن خودشون رو دارن كه در پستهاى بعدى با كمك دوستان به اون ميپردازيم ...

VAHID
20-09-1392, 06:54 قبل از ظهر
نینجا دو سیلندر خطی هست و هیو دوسیلندر وی که قدرت نینجا حدود 32 اسب و هیو 28 اسبه.
از لحاظ ترمز هیو با دو دیسک در جلو نسبت به تک دیسک نینجا در جلو برتری داره

koosha
20-09-1392, 08:36 قبل از ظهر
شتاب اوليه نينجا بخاطره سبكيه وزنش نسبت به هيو بسيار بهتر است ولي تو دندهايه بالاتر هيو توانه مقابله با نينجارو تا حدودي خواهد داشت ولي از نظره سيستمه خنك سازي بخاطره اينكه نينجا اب خنك است تو مسافتهايه طولاني باعث ازاره موتور سوار نخواهد شد ولي هيو بخاطره سيستمه روغن خنكي كه دارد باعث اذيته راكب در فصول گرما مي شود.

abolfazls
17-10-1392, 07:59 بعد از ظهر
نینجا دو سیلندر خطی هست و هیو دوسیلندر وی که قدرت نینجا حدود 32 اسب و هیو 28 اسبه.
از لحاظ ترمز هیو با دو دیسک در جلو نسبت به تک دیسک نینجا در جلو برتری داره

وحيد جان در مورد ترمز كاملا در اشتباهى !
دو ديسك بودن ترمز جلوى هيوسانگ دليل بهتر بودن ترمزش نيست ، ترمزهاى نينجا طراحى شركت نيسين ژاپن هست كه يكى از بهترين توليد كننده هاى لوازم موتور تو جهان هست ( نيسين با برمبو رقابت ميكنه ) و عملكرد ترمز نينجا خوبه ،

از نظر من هيوسانگ فقط براى زيبايى ترمز جلوى gtr رو دو ديسك زده چون تو مدل gtn كه هيچ فرقى با مدل ريس نداره ترمز جلو تك ديسكه !

koosha
17-10-1392, 08:08 بعد از ظهر
حرفه استادم ابولفضل درسته هيو اصلا ترمزايه خوبي نداره عقبش كه داغ ميكنه ترمز خالي ميشه جلوهم توانه نگه داريه وزنه هيورو نداره

imported_Garbaz
18-10-1392, 02:29 بعد از ظهر
نظر شخصی : از نظر فنی که نینجا حرف اول میزنه ولی از نظر ظاهر هیو شاختره. ولی نینجا 250 اتاق جدید که داستانش جداست. و خیلی طراحی زیبایی داره.

VAHID
18-10-1392, 02:43 بعد از ظهر
بله درسته هیو به دلیل بدنه اش که مال 650 هست اتیل شاخی داره .نینجا اتاق جدید هم ظاهرا کیفیتی پایین اومده چون زاپن نیست

abolfazls
18-10-1392, 05:39 بعد از ظهر
وحيد جان بدنش كه نه ولى فريم ظاهريش بله ، مثل ٦٥٠ هست

MOEIN ASPIRIN
08-04-1393, 01:37 بعد از ظهر
من هیوسانگ250 دارم البته به هیچ عنوان نمیخوام طرف داری متور خودمو بکنم ولی واقعا عالیه تا حالا به جز بنزین و روغن خرج دیگه ای رو دستم نزاشته و چون شهرمون کوچیکه و موتور من تکه کلا جذابیتش برام زیاده ترمز هاشم عالیه و یه بار تهران سوار نینجا شدم یه دو روزی هم دستم بود ولی بدون تعریف باید بگم هیو سانگ بهتره نینجا موتوری نیست که نیاز های منو بر طرف کنه ولی هیوسانگ بهتر تونسته این کارو بکنه تازه قیمتشم مناسب تره از نینجا در ضمن فلاپ های هیو سانگ محکم تره

Alireza.BMW
08-04-1393, 03:27 بعد از ظهر
داداش مطمعنی نینیجا سوار شدی؟؟؟ بعد 2روزم دستت بوده و انتظاراتتو برآورده نکرده:s (9):فلاپای هیوسانگ جنسش از فلاپای نینجا بهتره:25r30wi:نینجا دنده یکش هیوسانگتو قورت میده
توی موتورای 250 تو ایثران بیشترین شتابو سرعتو داره...خیلی جالبه دادا یا شما سوار طرح نینیجا شدی یا سوار نینجایی شدی که پوکیده بوده یا اصلا سوار نشدی...صفر تا 100 نینجا 6/5ثانیست تاپ اسپیدشم تا جایی که یادم میاد 180تای واقعیه نه مثه هیو که با توجه به گفته های **** خان 17کیلومتر خطی داره

ali.motahari
08-04-1393, 03:30 بعد از ظهر
به نظرم تو مقایسه ها که خوندم به دلیل محدودیت تو ایران توقعات از این 2 موتور خیلی بالا رفته .
آخه این موتورا 250 هستن و نباید با 600 و 1000 غیره مقایسه بشن که به نظرم تو ذهن خیلیها اینجوری هست .
مثلا من با هیو با ax1 درگ اندختیم که ax1 جا موند .پس میفهمیم که موتور بدی نیست که یه 250 ژاپنی رو شکست داده .
ولی خوب یه بدیهایی هم داره و حرفم اینه در حد یه 250 ازش توقع داشته باشیم نه بیشتر .
ببخشید میشه چندتا از بدیاشو مثال بزنی؟

moein 007
16-04-1393, 01:12 قبل از ظهر
نسبت به قیمت هیو سر تره من خودم یک ترک 184تا رفتم البته قلبم رو دو هزار میزد و موتور ردلاین رو رد کرده بود

- - - Updated - - -

داداش مطمعنی نینیجا سوار شدی؟؟؟ بعد 2روزم دستت بوده و انتظاراتتو برآورده نکرده:s (9):فلاپای هیوسانگ جنسش از فلاپای نینجا بهتره:25r30wi:نینجا دنده یکش هیوسانگتو قورت میده
توی موتورای 250 تو ایثران بیشترین شتابو سرعتو داره...خیلی جالبه دادا یا شما سوار طرح نینیجا شدی یا سوار نینجایی شدی که پوکیده بوده یا اصلا سوار نشدی...صفر تا 100 نینجا 6/5ثانیست تاپ اسپیدشم تا جایی که یادم میاد 180تای واقعیه نه مثه هیو که با توجه به گفته های **** خان 17کیلومتر خطی داره

نینجا زیاد مالی نیست البته موتور خوبیه ها ولی نسبت به قیمتش دو هزارم نمیارزه من سوار شدم خودمو کشتم یک ترک تازه خمم شده بودم 167تا بیشتر نرفت تازه داشت موتورش میترکید در ضمن فقط شتاب نینجا بالا تره هیو سانگ بهترین موتور 250 است قابل توجه بعضی ها

سوپربایک
16-04-1393, 01:15 قبل از ظهر
تصبت به قیمتش نینجا نمیرزه .نهایت نینجا باید ۴تومن گرونتر باشه

moein 007
16-04-1393, 01:17 قبل از ظهر

واقعا همین طوره دوست گلم نینجا فقط پول مارک رو میگیره

- - - Updated - - -

واقعا همین طوره دوست گلم نینجا فقط پول مارک رو میگیره

K.I.A
24-04-1393, 07:14 بعد از ظهر
قیمتش دو هزارم نمیارزه من سوار شدم خودمو کشتم یک ترک تازه خمم شده بودم 167تا بیشتر نرفت تازه داشت موتورش میترکید در ضمن فقط شتاب نینجا بالا تره هیو سانگ
سلام دوست عزیز موتور قبل از هیوسانگتون چی بود؟
رو کیلومتر انولوگ عقربه ای چطور 167 دقیق دیدید؟
مطمئن هستید فقط شتاب هست؟
تکنولوژی انجین و هزار مورد دیگه
هیو جلو نینجا حرفی از هیچ نقطه ای نداره.

کاوه
24-04-1393, 07:24 بعد از ظهر
بعضی از دوستان از یه انجین 250 سی سی انتظارات 1000 رو دارن !!!!!!

Alireza.BMW
24-04-1393, 07:50 بعد از ظهر
نسبت به قیمت هیو سر تره من خودم یک ترک 184تا رفتم البته قلبم رو دو هزار میزد و موتور ردلاین رو رد کرده بود

- - - Updated - - -

نینجا زیاد مالی نیست البته موتور خوبیه ها ولی نسبت به قیمتش دو هزارم نمیارزه من سوار شدم خودمو کشتم یک ترک تازه خمم شده بودم 167تا بیشتر نرفت تازه داشت موتورش میترکید در ضمن فقط شتاب نینجا بالا تره هیو سانگ بهترین موتور 250 است قابل توجه بعضی ها
شما تو تاپیک هیوسانگ بری تو همین صفحه آخر یکی از بچه ها یه آر سی داره که خطی کیلومترش با جی پی اس 17 کیلومتر رو بیان کردن...**** خان هم تو یک تاپیک که ایجاد کردند در مورد خطی کیلومتر موتورها هیوسانگ خودشونو که مدل 91 بود رو خطی کیلومتر رو 17 بیان کردن یرعت 184 هیوسانگ برابر 167 جی پی اس هست...کیلومتر نینیجا هم مطمئن باشید با هیو دقیقتره بعدشم هیوسانگ به هیچ وجه تو کفی اون 184 رو که فرمودید نمیره

- - - Updated - - -

بعدشم تاپ اسپید موتور 250 بین 160 تا 175 هست حالا یه موتور 5 تا بالاتر میره یه موتور 5تا پایینتر...شما هیچوقت کیفیت نینجا رو با هیو مقایسه نکن هیو موتور کره ای هست و نسبت به کاوازاکی نو پا اما کاوازاکی شرکت معروف و قدیمی هست به نظر من ارزش داره به جای هیو نینیجا بگیری حالا صفر نه کاکرده...موتور آب خنک+شتاب هیولا تو 250 های موجود تو ایران+کیفیت عالی

eshgh_namordeh
24-04-1393, 11:14 بعد از ظهر
راحت بگم متوجه بشین ، پراید 140 تا میره ، بنز هم 140 تا میره ، اما این کچا و آن کجاست
هیو موتور خوبیه مخصوصا وقتی ارزون بود اما خیلی با نینجا فرق دارند
سی جی هم 100 تا میره هیو هم 100 تا میره با هر دو همه مسافرت میرن و ... اما واقعا خیلی فرق داره ، کلا تولیدات ژاپن توی همه چیز خیلی خوبه به خیلی چیزها دقت کردن ، حتی وقتی با ننیجا میخوری زمین موتور روی پاهات نیست قوس فلاپش هم حساب شده هست و خیلی چیزهای دیگر
در کل قیمت هر دو خیلی زیاده اما اگر قرار کسی هیو صفر خریداری کنه بهتر نینجا تمیز کارکرده خریداری کنه خیلی فرق دارند

ابوالفضل88
20-05-1393, 09:14 قبل از ظهر
دوست عزیزمن نمیخوام طرفداری نینجا کنم ولی نینجا از هر دلیل برتری داره به هو چه سرعت چه زیبایی چه شتاب و..... ومن دلیل میدم نینجایی که سوار شدین صاحب اصلیش با اون تو پیست موتور کراس باهاش میپریده ومدل 1998بوده

hosinmaster
20-05-1393, 11:19 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

......
واقعا" این حرفا عجیبه...هیوسانگ 184 تا نمیره..170هم نمیره...اختلاف هیو و نینجا از لحاظ کیفی زمین تا زیر زمینه..از لحاظ طراحی نینجا خیلی خیلی مهندسی سازتره...هیچ وقت نمیشه یه موتور

با طراحیه ژاپنی رو با برندای متفرقه مقایسه کرد... از لحاظ شتاب نینجا سرتره..تاپ اسپید نینجا هم بیستره ولی نه خیلی...

هیوسانگ بهترین موتور 250 هیتش؟!!! طبق چه منبعی؟؟!! بله هیوسانگ بین برندای متفرقه بهترینه و حرفی توش نیست...ولی وقتی پای شرکتای معتبر میاد وسط قضیه فرق داره..

ضمنا" نینجا بهترین 250 آماتور دنیا هستش...از سال 2009 تا الان هم همچنان هیچ شرکتی نتونسته نینجارو پشت سر بزاره..

moein 007
20-05-1393, 01:47 بعد از ظهر
حسین جان هیو میره 184 تا رو میره ولی شما نباید بیاین باکاوازاکی مقایسش کنی نسبت به قیمت هیو سر تره ولی خوب آدم اگه از نظر اقتصاد مشکل نداشته باشه نینجا میخره زمانی که هیوسانگ وجود نداشته کاوازاکی داشته موتور میزده واقعا کاوازاکی درجه یک هست البته اگه بی ام دبلیو و هندا بزارن

hosinmaster
22-05-1393, 10:53 قبل از ظهر
حسین جان هیو میره 184 تا رو میره ولی شما نباید بیاین باکاوازاکی مقایسش کنی نسبت به قیمت هیو سر تره ولی خوب آدم اگه از نظر اقتصاد مشکل نداشته باشه نینجا میخره زمانی که هیوسانگ وجود نداشته کاوازاکی داشته موتور میزده واقعا کاوازاکی درجه یک هست البته اگه بی ام دبلیو و هندا بزارن
........

...
معین جان اینجا تاپیک مقایسه هستش دیگه..
تو پست قبلی گفتی نینجا مالی نیستو دو هزار هم نمی ارزه...و اینکه داشتی میترکوندیش 167 تا بیشتر نمیرفت..!!
حالا من یه حرفی میخوام بزنم...این نظر شخصیه من هستش..من هر دوتاشو داشتم..یکی دوسال هیو ..یکی دوسال هم نینجا..بدون هیچ نوع تعصب و غرضی اینو میگم..
نینجا واقعا" چندین سر و گردن از هیو بالاتره..موتور ژاپنی و مهندسی سازی مثل نینجارو هیچ وقت نباید با هیو یکی کنید یا اینکه هیورو از اون سرتر بدونید..
هیو بعد از 5هزار تا کارکرد کمک عقبش یویو میشه..بعد از 10 هزارتا کمکهای جلو روغن میزنه....بعد از 15هزارتا مشکلات برقی شروع میشه..شارژر.. کوئل..وایر..باطری..
سوختن لامپهای جلو که دیگه اپیدمی شده..فلاپها به سر و صدا میوفتن..قبل از 20هزارتا صفحه میسوزه..زنجیر تاب بر میداره...آیینه ها جاش اینقد شل شده که دیگه قابل استفاده نیست..
اینا مشکلات عمومی هستش و غیر اینا یه سری مشکلات هم هست که دیگه واسه هر کسی متفاوته... یه سری مشکلات هم از روز اول وجود داره (ترشح روغن از گیج شیشه ای..ترشح روغن از
واشر سر سیلندر..اینو کمتر دیدم..ولی این مشکل وجود داره..مثال موتور علی جانسون..)
اینایی که گفتم هم برای خودم و هم اطرافیانم پیش اومده بود..حداقل رو 5تا هیو که من باشون ارتباط کامل داشتم این مشکلات پیش اومد...

حالا نینجا..من از روز اولی که نینجا خریدم..یا اگزوز انداختم روش..یه فیلتر هوا..یه لاستیک 150..کتی رنتال... 2بار لنت عوض کردم..روغن هر 1000تا..
حدود 38000هزارتا باش راه رفتم..کوچکترین مشکلی براش پیش نیومد...هرچی کارکرد بیشتر میشد موتور نرمتر میشد..تازه از 20هزارتا به بعد موتورم آب بندی شده بود..
دنده 1 موتور به راحتی سرش سیخ میشد.... نسبت به هیو شتاب بهتر..طرز نشستن راحت تر..قدرت مانور بیشتر(توی ترافیک) هم تو شهر راحتتر بودم هم تو مسافرت..تاپ اسپید بیشتر..
ترمزای عالی..مصرف کمتر از هیو... خلاصه بدون هیچ نوع دردسری بهم 38000تا سواری داد...و مطمئنا" تا 50000تا هم به راحتی میتونستم سوار شم..
نینجاها مونتاژ هند یا تایلند هستن..ولی هندی یا تایلندی نیستن...روی تمتمیه لوازم حک شده denso...made in jepan..از ای سی یو بگیر تا رادیاتور..
حال باز بگید نینجا الکی گرونه ...نمی ارزه و فلان...
و یه چیز دیگه..الان قیمت نینجا 300 هستش 5000دلار البته 5500 دلار...ولی همون 5 در نظر میگیریم... 5000 ضرب در دلاری 3000 تومن میشه 15میلیون..120 درصد گمرک میشه 15+18 که میشه 33..
یه مقدار هزینه ترخیص + هزینه حمل +هزینه پلاک گزاری + چندین بند دیگه دست کم روهم میشه 5میلیون تومن یعنی 33+5=38 میلیون.. قیمت تو ایران=32 ... پس قیمت واقعی
هستش..ارزش پول ما خیلی کمه..

Alireza.BMW
22-05-1393, 11:14 قبل از ظهر
کلیپ های درگ هیو و نینجا موجوده حتی کلیپی هم هست که درگ میکنن و تاپ میزنن تو یوتیوب هست یه هیوسانگ ناکد با نینیجا درگ میکنن و نینجا راحت میگیرش...صفر تا 100 نینجا...6تا 6/5ثانیست اما مال هیو 8/5 تا 9 ثانیه...در ضمن هیو 17 کیلومتر کیلومترش خطی داره توی سرعت 184 هم که میفرمایید بیشتر میشه...با جی پی اس بگیرید اونوقت خوشحالیتون از بین میره...نینجا با همون سرعتی که فرمودید روی کیلومترش نشون میده هیو رو میگیره...بقیه حرفا رو هم حسین جان عرض کردند

Gladiator
22-05-1393, 11:20 قبل از ظهر
قطعا نینجا از نظر کیفیت ساخت و سواری از هیوسانگ بهتره

moein 007
22-05-1393, 12:15 بعد از ظهر
دوستان عزیز مسلما یه شرکت با تجربه ی چندین ساله(کاوازاکی)بهتر از یه موتور مثل هیوسانگه ولی از نظر قیمت هیو سر تره خوب ولی به قول معروف هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری ولی بازم انتخاب این دو تا موتور کاملا به نظر شخصیه آدم ربط داره من به شخصه حتی اگه هم قیمت باشن هیوسانگ رو بیشتر دوس دارم

- - - Updated - - -

در مورد حرف قبلیم هم که گفتم هیو بهتره اعتراف میکنم از روی تعصب گفتم ولی واقعا اون نینجایی که من سوار شدم بیشتر نرفت

hosinmaster
22-05-1393, 12:17 بعد از ظهر
به نظر من سلیقه و علاقه آدم به موتور یا هر وسیله دیگه ای از همه مهمتره....در واقع اون موتوری که دوست داریو بخری همیشه برد کردی..من بشخصه اگه یه وسیلع رو بخرم
ولی دوسش نداشته باشم و باش حال نکنم...از چشم میوفته..بهش نمیرسم..خلاصه که نبودش بهتر از بودنشه..

Gladiator
22-05-1393, 12:22 بعد از ظهر
هیوسانگ موتور خوب و خرکاریه و اگه درست ازش استفاده کنی به این راحتیا خراب نمیشه ، تنها ایرادی که من ازش دیدم سیستم برقشه ، به باطری خیلی حساسه ، وگرنه انجین و تعلیق و ترمزاش خوبه ، در کل موتور تو شهر نیست و تو سرعت پایین واقعا ادم اذیت میشه روش چون وزن موتور بالاست و تو سرعت پایین سر پیچها باید تعادلشو حفظ کنی که از کتو کول میندازه آدمو ( تو سرعت کم قدرت مانورشم کمه ) ، در عوض تو سرعت بالا خیلی باهاش راحتی و مانور پذیری خوبی داره ، در ضمن هیوسانک عضلانی تر و درشت تر از نینجاست که خود همین باعث شده سنگین تر و تنبل تر از نینجا باشه ، ولی خب من ظاهر هیوسانگو از نینجا بیشتر دوس دارم و حداقل تو استایل از نینجا سره
انجینشم که میگم خرکاره چون یک ساعت تمام یک نفس با سرعت میان 150 تا 160 کیلومتر تازید و آخ نگفت ، نه افت توان مشاهده کردم نه ریپ زدن و نه هیچ مشکل دیگه ، در صورتی که تو شهر و تو ترافیک تابستون هم خستت میکنه هم داغ میکنه و شاهد افت توانش میشین

moein 007
22-05-1393, 12:33 بعد از ظهر
ولی خودمونیم هیو واقعا زیباست مخصوصا برای من چون قدم2متره و وقتی روی نینجا میشینم یکمی خنده دار میشم ولی رو هیو حالت خوابیده تر میگیره آدم خداکنه پولم جور شه گلادیاتور رو از دست هیوسانگش نجاتت بدم

ali.motahari
22-05-1393, 01:49 بعد از ظهر
آقا تنها چیزی که باعث میشه از نینجا خوشم نیاد استایل نشستنشه!!میشه استایلشو مثل هیو کرد؟تابحال کسی انجام داده؟

hosinmaster
22-05-1393, 02:03 بعد از ظهر
تو تاپیک نینجا 300 گفتم..عکس هم هستش..فرمون ریسی داره که میندازی روش..فرمونه هم عقب تره هم پایینتر...اونو بندازی مثل هیو باید بخوابی روش

ali.motahari
22-05-1393, 02:24 بعد از ظهر
حسین جان با توجه به گرون بودن لوازم نینجا هزینش چقده و چیاش باید عوض شه و خود شرکت تولید کرده و تاییدش میکنه و جنسش ژاپنه؟

MeysamElisha
22-05-1393, 02:28 بعد از ظهر
فنی: نینجا
استایل: هیو
هردو دارای قیمت کاذب.

hosinmaster
22-05-1393, 02:39 بعد از ظهر
حسین جان با توجه به گرون بودن لوازم نینجا هزینش چقده و چیاش باید عوض شه و خود شرکت تولید کرده و تاییدش میکنه و جنسش ژاپنه؟
....
قیمت 300هزار...البته اگه گیرتون بیاد..فقط یکی دو جا پیدا میشه..
فقط فرمون عوض میشه..همین

Amir 1986
22-05-1393, 11:20 بعد از ظهر
سلام

خواستم چیزی نگم ، اما دیدم خیلی بحثا زیاد هست و کسی که موتورسوار باشه و با این مدلا آشنا باشه ، کاملا متوجه میشه که خیلی از پست های دوستان بیشتر جنبه ی فان داره و بدرد کوچه و بازار و مردم عام میخوره ، نه فروم تخصصی موتورسیکلت

چه ما بخواییم و چه نخواییم ، واقعیت اینه که نینجا بهتر از هیوسانگ هستش ، حتی cbr250 هم بهتر از هیوسانگ هستش
طراحی هیوسانگ اصلا خوب نیست ، وزنش بالاست
شاسی اصلا خوبی نداره و آهن جوش دادن و انگار دادن بچه های دبستانی با اسپری رنگش کردن
تو شتاب و سرعت کاملا نینجا برتر هستش و انجین موازی تو کلاس ریس خیلی بهتر جواب میده تا خورجینی و انجین هیوسانگ بیشتر مناسب مدل آکوئیلا هستش

حالا اینکه دوستان میتونن با موتورهاشون بالای 200 کیلومتر هم حرکت کنن بحثش جداست ، ولی واقعیت اینه که هیچ موتور 250 پلاکدار موجود تو کشور نمیتونه بیشتر از 170 کیلومتر سرعت بره ( منظور تو جاده کفی هستش ، نه سقوط ار برج میلاد )

پس دوستان لطفا یکم خونسرد باشید و سعی کنید تجربیات حقیقی خودتونو بنویسید ، نه آرزوهاتونو

اگه اینطوره منم با cbr150 تا سرعت 200 تا حرکت کردم ، باور ندارید لینک فیلم تو یوتیوب بدم ؟!!!

سعی کنیم یکم صادقانه تر مطلب بنویسیم و کمتر واسه موتورامون تبلیغ کنیم

خنده دار ترین حرف اینه که بگیم هیوسانگ کیفیتش بهتر از نینجا هستش ، کسی که این حرفو میزنه ، تا حالا نینجا از نزدیک ندیده

موفق باشید

moein 007
23-05-1393, 01:35 قبل از ظهر
امیر جان من اون نینجایی که دیدم واقعا افتضاح بود راستشو بخوای اولین نینجایی بود که از نزدیک دیدم البته به قول دوستان پوکیده بود خیلی داغون بود و از همه جاش روغن میچیکید واسه همین اصلا از نینجا بدم اومده بود من اگه حرفی از روی تعصب زدم از همه عذر میخوام و شرمندم مخصوصا دارندگان موتور نینجا

hosinmaster
25-05-1393, 10:06 قبل از ظهر
امیر جان من اون نینجایی که دیدم واقعا افتضاح بود راستشو بخوای اولین نینجایی بود که از نزدیک دیدم البته به قول دوستان پوکیده بود خیلی داغون بود و از همه جاش روغن میچیکید واسه همین اصلا از نینجا بدم اومده بود من اگه حرفی از روی تعصب زدم از همه عذر میخوام و شرمندم مخصوصا دارندگان موتور نینجا
..........
معین جان به هیچ وجه اینجور مقایسه ها نباید به دارندگان این دو موتور بر بخوره..اصلا" بحث برخوردن نیستش..من اگه مثلا" نینجا داشته باشم یا هیوسانگ..تنها کاری که کردم اینه که پول دادمو خریدمش..
همین..نه تولیدش کار من بوده..نه طراحیش..نه وارداتش و در کل با من بی ارتباط بوده... پس دلیل هم نداره به من بر بخوره..
اینجا هدف فقط مقایسه و راهنمایی هستش..من حرفایی که زدم رو کاملا" تجربه کردم..از روی تعصب نبود..حالا شما یا از تجربیات دوستان استفاده میکنی و یا نه دوست داری خودت تجربه کنی...
انشااله هر موتوری که میگیری چرخش برات بچرخه

MeysamElisha
25-05-1393, 05:55 بعد از ظهر
سلام

خواستم چیزی نگم ، اما دیدم خیلی بحثا زیاد هست و کسی که موتورسوار باشه و با این مدلا آشنا باشه ، کاملا متوجه میشه که خیلی از پست های دوستان بیشتر جنبه ی فان داره و بدرد کوچه و بازار و مردم عام میخوره ، نه فروم تخصصی موتورسیکلت

چه ما بخواییم و چه نخواییم ، واقعیت اینه که نینجا بهتر از هیوسانگ هستش ، حتی cbr250 هم بهتر از هیوسانگ هستش
طراحی هیوسانگ اصلا خوب نیست ، وزنش بالاست
شاسی اصلا خوبی نداره و آهن جوش دادن و انگار دادن بچه های دبستانی با اسپری رنگش کردن
تو شتاب و سرعت کاملا نینجا برتر هستش و انجین موازی تو کلاس ریس خیلی بهتر جواب میده تا خورجینی و انجین هیوسانگ بیشتر مناسب مدل آکوئیلا هستش

حالا اینکه دوستان میتونن با موتورهاشون بالای 200 کیلومتر هم حرکت کنن بحثش جداست ، ولی واقعیت اینه که هیچ موتور 250 پلاکدار موجود تو کشور نمیتونه بیشتر از 170 کیلومتر سرعت بره ( منظور تو جاده کفی هستش ، نه سقوط ار برج میلاد )

پس دوستان لطفا یکم خونسرد باشید و سعی کنید تجربیات حقیقی خودتونو بنویسید ، نه آرزوهاتونو

اگه اینطوره منم با cbr150 تا سرعت 200 تا حرکت کردم ، باور ندارید لینک فیلم تو یوتیوب بدم ؟!!!

سعی کنیم یکم صادقانه تر مطلب بنویسیم و کمتر واسه موتورامون تبلیغ کنیم

خنده دار ترین حرف اینه که بگیم هیوسانگ کیفیتش بهتر از نینجا هستش ، کسی که این حرفو میزنه ، تا حالا نینجا از نزدیک ندیده

موفق باشید

با اینطور حرفایی که زدی معلومه چیزی از موتور نمیفهمی.

moein 007
26-05-1393, 09:56 قبل از ظهر
آقایون بیاین بحث و بی احترامی رو بزارین کنار به سوال من جواب بدین
الان یه نینجا در حد چند گیر میاد
الان یه هیوسانگ در حد چند گیر میاد

hamidreza_pahlavan
26-05-1393, 10:36 قبل از ظهر
با سلام

اینو می دونم که اگر یکی با ماشین بهت بزنه چه سوار نینجا باشی چه سوار هیو چه سوار سی جی در هر صورت می ری اون دنیا این اصول موتور سیکلته من خودم چند هفته پیش دایلیم ترو تمیزمو رد کردم جایی نداشتم بزارمش

به نظر من با این قیمتا اصلا ارزش پول دادن ندارن چه نینجا چه هیو برای کسایی خوبه که پولشون از پارو بالا می ره و وسیله همیشگی داره حالا می خواد یه چرخی هم تو خیابان بزنه و دل دختر های مردمو ببره :biggrin:

ولی در کل از قدیم گفتن که کاوازاکی یه سرو گردن از همه بالاتره البته اگر واقعا این نینجا همون نینجا باشه که بعید می دونم یکی از دوستان می گفت توی هند مونتاژ می شه نمی دونم شایدم من اشتباه می کنم ولی اینو می دونم که هرچی توی بازار ایران می یاد یا قیمتش نجومی یا آشغاله غیر از این نیست

این انتقاد ها رو باید به کسایی می گفتیم که تو خارج ایران هستن مثلا طرف می تونسته بره Yamaha R1 انتخاب کنه ! رفته هیو برداشته!!

جاتون خالی دیروز حدود ساعت 18 توی میدون ونک یه موتور 750 BMW راهنمایی رانندگی دیدم البته قدیمی بود ! ولی یه صدای اگزوزی داشت که همون جا فهمیدم این موتور های 250 توی ایران واقعا بچه بازی

Milad
26-05-1393, 11:02 قبل از ظهر
به عنوان کسی که چهار سال داره از این دو موتور استفاده میکنه به هیچ عنوان قابل مقایسه نیستن
حالا منهای بحث های فنی و تاریخچه که سری نینجا کاوازاکی 50 سال قدمت داره
هیو سانگ استیل ریس داره و رانندگی باهاش لذت بخش تره از اون طرف زودتر خسته میکنه
نینجا هم که از لحاظ فنی و تکنلوژی چند سرو گردن بالاتر از هیو هستش

با تشکر از دوستانی که با هیوسانگشون یکم دیگه پیش برن میتونن دیوار صوتی رو بشکنن

hosinmaster
26-05-1393, 02:04 بعد از ظهر
با اینطور حرفایی که زدی معلومه چیزی از موتور نمیفهمی.

......
ابنجا تاپیک مقایسه هستش و همه در اضهار نظر آزادن..ولی محترمانه..توهین به یکدیگر طبق قوانین سایت ممنوع میباشد..
شما اگر نظرتون با ایشون مخالف هست..میتونید با دلیل حرفهای ایشون رو نقد یا نهی کنید..

hosinmaster
27-05-1393, 08:54 قبل از ظهر
تو تاپیکهای مقایسه که بحث زیاده..با هر کاربری که ادب رو رعایت نکنه..قوانین انجمن زیر پا بزاره..به شدت برخورد میشه..بدون در نظر گرفتن سابقه و رفاقت و هر چیز دیگه..

abolfazls
30-05-1393, 04:46 بعد از ظهر

Ali
30-05-1393, 04:56 بعد از ظهر
یجورایی مقایسه هیو با نینجا مثل مقایسه مگلی با هیو هستش :dd:

omid kawasaki
31-05-1393, 12:27 بعد از ظهر
یجورایی مقایسه هیو با نینجا مثل مقایسه مگلی با هیو هستش :dd:

مگلی باز شاید یه خصوصیت بهتر از هیو داشته باشه ، ولی هیو هیچ حرفی جلو نینجا نداره ...

ali.motahari
31-05-1393, 10:37 بعد از ظهر
مگلی باز شاید یه خصوصیت بهتر از هیو داشته باشه ، ولی هیو هیچ حرفی جلو نینجا نداره ...
امید جان مثلا مگلی چه خصوصیته بهتری نسبت به هیووووووووو داره!؟

omid kawasaki
02-06-1393, 01:32 بعد از ظهر
امید جان مثلا مگلی چه خصوصیته بهتری نسبت به هیووووووووو داره!؟

شتابش خیلی از هیو بهتره ، لوازمش خیلی ارزون تره

cbr 1000 fireblade
04-06-1393, 06:35 بعد از ظهر
بچه یه سوال نینجا پلاک میشه؟
بعد قیمتشون خیلی باهم اخطلاف نداره؟؟

VAHID
04-06-1393, 06:59 بعد از ظهر
بچه یه سوال نینجا پلاک میشه؟
بعد قیمتشون خیلی باهم اخطلاف نداره؟؟
بله پلاک میشه

اختلاف قیمتشون حدود 13 ملیون تومن هست

cbr 1000 fireblade
04-06-1393, 08:10 بعد از ظهر
بله پلاک میشه

اختلاف قیمتشون حدود 13 ملیون تومن هست

خب مقایسشون با این اخطلاف درست نیست

ضمنا موتور ژاپنی با این چرتو پرتا هیوسانگو دایلیمو اینا که قابل مقایسه نیست
به قول دوست عزیزمون باز مگلی یه شتابی داره یه قیافه داره یه تاپ اسپید خوبی داره این که هیچی نداره!!!:motorrad11:

koosha
04-06-1393, 08:20 بعد از ظهر
خب مقایسشون با این اخطلاف درست نیست

ضمنا موتور ژاپنی با این چرتو پرتا هیوسانگو دایلیمو اینا که قابل مقایسه نیست
به قول دوست عزیزمون باز مگلی یه شتابی داره یه قیافه داره یه تاپ اسپید خوبی داره این که هیچی نداره!!!:motorrad11:

دوسته عزيز اينجوري كه مي فرماييدم نيس هيوسانگ تو كلاسه خودش خيلي سر تر از هم مدلاشه البت بجز نينجا، بنده ٢سال هيو سوار بودم مگلي نه سواريه هيوسانگو داره نه استايلشو نه صداشو نه تاپ اسپيدشو لطفا بحثايي كنيد كه سنديت داشته باشه نه از رويه دلايله بي منطق

ali.motahari
05-06-1393, 12:48 قبل از ظهر
منکه تابحال ندیدم مگلی سرحالو
ولی شنیدم دانیال با موتورش که خیلی سرحال بوده تونسته بود 173 تا بره با جی پی اس
نتیجه میگیریم که مگلی تاپ و شتابش از هیو بیشتره ولی چند بار گازش بدی به خاطر کیفیت مزخرفش به تعمیر میاد و آچار کشی لازم میشه تمام قطعاتش
مگلی درسته قشنگه ولی فقط برای آدمایی خوبه که قد کوتاهی دارن(زیر175)و میخان فقط یه دوری بزنن و اصلا به جاده نمیرن

hosinmaster
05-07-1393, 02:47 بعد از ظهر
سلام دوستان من بی طرفانه دانستنیهامو میگم چون هیچکدوم رو ندارم
رنگ بندی هیو یه ذره قشنگ تر از نینجا هس ولی نینجا قیافش قشنگ تره از نظر ترمز مساوین نینجا ای بی اس هیو 2 دیسک شتاب نینجا از هیو بیشتره کیلومتر هیو قشنگتره چون دیجیتاله ولی نینجا معمولیه نینجا رادیات آب داره که باعث میشه موتور خیلی داغ نکنه ولی هیو رادیات روغن داره قیمت هیو خیلی بهتر از نینجاس استیل نشستن هیو عین موتور سنگیناس خیلی جذابه و این یه حسن واسه هیو هست اسب بخار هیو 28 یا 29 ولی نینجا 32 هیوسانگ صداش قشنگ تر نینجاس توی دور یعنی سرعت پایداری هیو بهتر از نینجاس سرعت نینجا 190 تا 195 وهیو 175تا 180هست فکر کنم از نظر نوردهی هیو بهتر باشه ببخشید زیاد طول کشید ولی هیو بصرفه تر از نینجاس
ریخت هیو و رنگ آمیزیش از نینجا قشنگتره من اشتباه نوشتم
...........
دوست عزیز شما وقتی هیچمکدوم این موتورارو نداری چطور میخوای قظاوت کنی؟!!طبق چه معیاری؟!!!چطور میخواین از لحاظ فنی در مورد این 2موتور نظر بدید؟؟!!
رنگ بندی کاملا" سلیقه ای هستشو به هیچ عنوان نمیتونه جزئی از گزینه های مقیسه باشه...
از نظر ترمز چطور مساوین؟؟!! یعنی ترمز abs یه آپشن الکیه؟؟!!! نینجا تا 2012 ترمزاش فقط دیسک بوده و خیلی هم عالی بود..2014 اومده abs کرده ترمزاشو...و این یعنی پیشرفت..
ترمز abs یه مزیت..چطور شما میگید مساوین!!! نظر عجیبیه..
شما بر چه اساسی این حرفو میزنید؟؟وقتی حتی کیلومتر نینجارو ندیدید!!!! کیلومتر نینجاهای 2013 به بالا دیجیتال ههستشو بسیار هم کاملو زیباست..
در مورد رادیات آب حرفتون درسته..
استایل نشستن هیو عین موتور سنگیناست؟!!!!یعنی شما موتور سنگین استریت ندیدید؟؟!!! cb400-cb1000-cb1300.....z1000...biking...اینا سنگین نیست؟؟!! استایل
نشستن هیو ریس هستش و در واقع خود هیو ریسه..و نینجا تورینگ.. جفتشون اسپرتن..هیو ریس و نینجا تورینگ... استایل ریس یه مزایایی داره و تورینگ یه مزایا..که محاسن تورینگ
به مراتب بیشتره...خستگی کمتر..تسلط بهتر در شهر...راحتی در مسافرت..تحمل زمان بیشتر موتور سواری...
قدرت هیوسانگ 28 اسب هستش و قدرت نینجا 32 اسب .. معنیش این میشه که نینجا 5 اسب قویتره..
صدای هیوسانگ قشنگتره؟؟!!!! این دیگه از اون حرفا بود:icon_pf _99_: .... سیلندرای هیوسانگ v شکل هستش و نینجا خطی...بزرگترین عیب موتورهای v شکل صدای نا منظم و تقریبا"
بدی هستش که ایجاد میکنه....و برعکس موتورهای خطی صدای منظم و زیبایی داره... بحث صدا کلا" منتفی هستش و توی 10هزار کاربر پرشین اولین بار یکی میگه هیو صداش
از نینجا قشنگتره!!!! :gigglesmile:
توی دور؟؟!!! تو سرعتهای بالا هیو وزنش بیشتره و پایداری خوبی داره...
سرعت نینجا 190تا195 هستش؟!!!!!!!!!!!!! من تا حالا همچین نینجائی ندیدم..داریم در مورد موتور250cc حرف میزنیم..250های 4سیلندرم به همچین سرعتی نمیرسن دوست عزیز..
نینجا تاپ اسپید 170تا داره و در شرایط خوب هم تا زیر 180 و هیو هم تاپ اسپید 160تا داره ودر شرایط خیلی خوب زیر 170تا
از نظر نوردهی هیوسانگ بهتر؟؟!!! از نظر نوردهی هیوسانگ خیلی ظعیفه و اینم یکی از ظعفهای هیوسانگ هستش...و برعکس نینجا نوردهی بسیار بسیار خوبی داره...
میشه بفرمائید این اطلاعاتو از کجا درآوردید؟؟!!!!!!!!!!!
دوستان در درجه اول تو اینجور بحثای مقایسه ای بهتره در مورد موتوری حرف بزنیم که زیر پامون هستو از نظر فنی میشناسیمش و حداقل اطلاعاتمون در موردش غلط نیست..
و یا نهایتا" اگر موتورو ندارید..سعی کنید اطلاعات درست ازش داشته باشید...شما کلا" دانستنیهاتون از این 2 موتور اشتباهه..پس چجوری میخواید مقایسه هم بکنید!!!!

mhajlo
14-07-1393, 09:59 قبل از ظهر
از همه این حرفا بگذریم
هیچ وقت کره و ژاپن از لحاظ صنعت مکانیک با هم برابر نبودن و نیستن
----
هیوسانگ ؟! دوام ؟!
نه عزیز تو ایران یه موتور حداقل عمرش ده ساله
موتورهای ژاپنی دوامشون بحدی هست که تا بیست سال پس از تولید افت کیفیت کمی دارند
به شما وعده میدم
من مرده شما زنده سال 1399 هر کی جرئت داره بره یه هیوسانگ 1389 بخره.
همین الام خیلیا میرن موتور ژاپنی دهه نودی میخرن و حال می کنن وای که اگه مشکل تردد نداشتن الان همتون دنبال هونداهای دهه نود بودین 100 درصد

Amir 1986
30-07-1393, 01:07 قبل از ظهر
سلام

من یه مدت نبودم و حالا میبینم به بعضی دوستان برخورده

قصد ندارم با کسی بحث کنم ، چون فایده ای نداره
من فقط اطلاعات و تجربیاتمو رایگان در اختیار دوستان قرار دادم و هر 2 این موتورارو تست کردم و بین دوستام هم کم نیستن کسایی که نینجا و هیو دارن

تو موقعیت های مختلف و شرایط مختلف عملکرد این 2 تا موتورو از نزدیک دیدم ، متاسفانه بعضیا وقتی چیزی دارن ، دوست دارن که همه بگن بهترینه و شاید میترسن گفتن واقعیت ها باعث بشه بازار اون موتور خراب بشه و تو فروشش به مشکل بخورن

من ادعایی نکردم و خیلیا تو سایت هستن که اطلاعاتشون بیشتر از من هست ، اگرم حرف اشتباهی زدم یا اطلاعات غلطی دادم ، دوستانی که خودشون تجربه دارن بیان و اشتباه بنده رو بگن ، منم قبول میکنم

موفق باشید

فلات دوست
30-07-1393, 09:40 قبل از ظهر
دوستان ببخشید عرضی دارم خدمتتون و اون اینه که لطفا راهنمایی و مشاوره و مقایسه موتورها را دارین بدون تعصب باشه و نظر افراد را جویا باشین نه اینکه انتظار داشته باشین همه بگن به به و چه چه . هر کسی نظر و سلیقه ای دارد و بیان میکنه و دلیل نیست که به کسی بر بخوره. من خودم موتور فلات دارم و نظر دوستان را خواستم راهنمایی کردن و بعضی دوستان گفتن خوبه برخی گفتن مفتش گرانه و البته دلیل نظراتشون رابپرسید به نتیجه خوب میرسین . با راهنمایی دوستان الان میدونم چه کارهایی را بکنم تا موتورم سرحال باشه و تا چه حد از موتورم انتظار داشته باشم. ختم کلام دنبال راهنمایی و کمک باشین بدون تعصب به موتورتون و خواهشن انتقاد پذیر باشین. چاکر دوستان. خوش رکاب باشیننننننننننننننننننننن نننننننننن .

Amir 1986
30-07-1393, 11:30 قبل از ظهر
دوستان ببخشید عرضی دارم خدمتتون و اون اینه که لطفا راهنمایی و مشاوره و مقایسه موتورها را دارین بدون تعصب باشه و نظر افراد را جویا باشین نه اینکه انتظار داشته باشین همه بگن به به و چه چه . هر کسی نظر و سلیقه ای دارد و بیان میکنه و دلیل نیست که به کسی بر بخوره. من خودم موتور فلات دارم و نظر دوستان را خواستم راهنمایی کردن و بعضی دوستان گفتن خوبه برخی گفتن مفتش گرانه و البته دلیل نظراتشون رابپرسید به نتیجه خوب میرسین . با راهنمایی دوستان الان میدونم چه کارهایی را بکنم تا موتورم سرحال باشه و تا چه حد از موتورم انتظار داشته باشم. ختم کلام دنبال راهنمایی و کمک باشین بدون تعصب به موتورتون و خواهشن انتقاد پذیر باشین. چاکر دوستان. خوش رکاب باشیننننننننننننننننننننن نننننننننن .

سلام

بنظرم در مورد موتورسیکلت ها باید واقعیت هارو گفت ، اینه یه موتور چی هست
توضیحات باید کامل باشه ، هرکیم بسته به بودجش و انتظاراتش یه موتورو انتخاب میکنه
اما وقتی بحث مقایسه پیش میاد ، باید گفت کدوم موتور بهتره و نسبت به هم مقایسشون کرد
اگه هیوسانگ بهتر از نینجا نیست ، دلیل بر بد بودن هیوسانگ نیست ، خب هرچقدر پول بدی آش میخوری
به هر حال تاپیک مقایسه هست و در مورد موتورها هرکی آزاده نظرشو بگه ، خواننده ها هم خودشون تصمیم میگیرن که حقو به کی بدن ، این درست نیست که بخوایم به کسی توهین کنیم و نمیدونم چرا بعضیا خودشونو با موتورشون یکی میدونن و اگه در مورد موتورشون بد بگی ، احساس میکنن که کسی داره بهشون فحش میده

اگه عاشق موتوری هستید ، سوارشید و لذتشو ببرید ، اما سعی نکنید واسه موتورتون تبلیغ الکی کنید

hosinmaster
30-07-1393, 04:05 بعد از ظهر
موافقم...بهترین مقایسه در اختیار گذاشتن تجربیاتتون هستش...تجربه داشتن هیو یا تجربه داشتن نینجا..
مثلا" من هیو دارم به فلان دلیل ازش راضیم یا ناراضی..حالا یا نینجا...

فلات دوست
07-08-1393, 10:02 قبل از ظهر
بنظرم در مورد موتورسیکلت ها باید واقعیت هارو گفت ، به بودجش و انتظاراتش یه موتورو انتخاب میکنه
اما وقتی بحث مقایسه پیش میاد ، باید گفت کدوم موتور بهتره و نسبت به هم مقایسشون کرد، خب هرچقدر پول بدی آش میخوری در مورد موتورها هرکی آزاده نظرشو بگه ، چرا بعضیا خودشونو با موتورشون یکی میدونن و اگه در مورد موتورشون بد بگی ، احساس میکنن که کسی داره بهشون فحش میده
واسه موتورتون تبلیغ الکی کنید[/QUOTE]

سلام موافقیم. هر کی تجربه اش رو میگه و راهنمایی میکنه دیگه. از ایراد موتورتون هم ناراحت نشین . به نظرم اگه ایراد موتورتون رو گفتن باید خوشحال بشی و به فکر درست کردنش باشی. ما که از این سایت راضی هستیم و خدا اموات بانی هاش رو بیامرزه .
اگه راهنمایی دوستان نبود با موتورم تخته گاز میرفتم و به بادش میدادم ولی به کمک دوستان موتورم فشار الکی نمیبینه .

ابوالفضل88
15-09-1393, 02:29 بعد از ظهر
تو 250 سی سی ها نینجا حرف اول رو میزنه دوم هیوسانگ سوم دایلیم چهارم مگلی . سرعتاشون هم نینجا در بهترین شرایط 180 و هیو هم در بهترین شرایط 170 تا 175 تا است ولی عمر مفید نینجا ی ژاپنی بیشتر از هیوسانگ کره هست و خیلی دورتر به خرج میوفته . دوستان اینارو نوشتم که بفهمید در پست بالای که جناب حسین مستر جواب یارو دادن اون من نبودم یکی رمز منو بلد شده بود و به جای من چرت میگفته و با تغیر رمز عبور این مشکل درست شد . کوچیک همه ی شما :28:

کاوه
25-10-1393, 07:41 بعد از ظهر
داداشای گلم با سلام
هزینه نگهداری این موتورا چجوریه؟
من تصمیم دارم یه هیو 91 یا 92 بگیرم, البته فقط واسه دور زدن آخر هفته میخوام.
پیشنهاد شما چیه؟

این تاپیک برای مقایسه هستش نه مشاوره خرید
شما تو همون تاپیک مشاورتون بپرسید بهتره یا در مورد موتور مورد نظر بهتره تاپیک هاشون رو مطالعه کنید
پست اسپم ارسال نکنید