PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور سیکلت کاب پرواز glx-125

nima360
27-06-1391, 05:01 بعد از ظهر
دوستان سلام.من امروز داشتم توی سایتهای شرکتهای موتورسیکلت سازی میگشتم،که توی سایت نیرو موتور این موتور کاب پرواز رو دیدم.ولی هرچی در موردش تحقیق کردم هیچی دستگیرم نشد خواستم اینجا یه تاپیک واسش بزارم اگه کسی از دوستان در موردش چیزی میدونه به ماهم بگه ممنون.
از نظر ظاهری با بقیه کاب ها تفاوت های قابل توجهی داره که خودتون توی عکس میتونین مشاهده کنید.
این لینک اصلی موتور:

[Only registered and activated users can see links]

اینم عکس هاش:[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

gto
29-06-1391, 11:48 بعد از ظهر
کسی نظری نداره؟؟؟منتظرم ها.....
:98::s (9)::waiting::wall3::hanghead:

من نظر خاصی ندارم چون کم دیدم توخیابون انقدر که گلگسی و گلگسی gt و tvs110 میبینم اینا زیاد نمیبینم ولی تقریبا شبیه کاب انرژی هست از بغل و از جلو هم به گلگسی میخوره راستی اطلاعات فنیش هم میذاشتی بد نبود

nima360
30-06-1391, 02:03 قبل از ظهر
من نظر خاصی ندارم چون کم دیدم توخیابون انقدر که گلگسی و گلگسی gt و tvs110 میبینم اینا زیاد نمیبینم ولی تقریبا شبیه کاب انرژی هست از بغل و از جلو هم به گلگسی میخوره راستی اطلاعات فنیش هم میذاشتی بد نبود
دوست خوبم جناب gto من خودمم دنبال اطلاعات فنیش میگردم شاید کسی باورش نشه ولی وقتی رفتم نمایندگی نیروموتور ازشون سرلغ این موتور گرفتم همشون دهنشون وا مونده بود.باورشون نمیشد که این موتور داشته باشن.به هر بدبختی بود راضیشون کردم با سیستم خودشون رفتیم توی سایت نیرو موتور و همه متقاعد شدن که بله اون گوشه کنارهای سایت خبری هست.
به هر حال بگذریم.من فکر کنم این موتور فقط در حد یه ایده بوده و به تولید انوه نرسید

gto
30-06-1391, 04:50 بعد از ظهر
دوست خوبم جناب gto من خودمم دنبال اطلاعات فنیش میگردم شاید کسی باورش نشه ولی وقتی رفتم نمایندگی نیروموتور ازشون سرلغ این موتور گرفتم همشون دهنشون وا مونده بود.باورشون نمیشد که این موتور داشته باشن.به هر بدبختی بود راضیشون کردم با سیستم خودشون رفتیم توی سایت نیرو موتور و همه متقاعد شدن که بله اون گوشه کنارهای سایت خبری هست.
به هر حال بگذریم.من فکر کنم این موتور فقط در حد یه ایده بوده و به تولید انوه نرسید

ببین من دیدم انگارولی خییییلییی کم یه دفعه فکرکنم غیر ممکن هست که نباشه البته شاید هم شبیه به این بوده من دیدم
ولی چقدر شیرتوشیره نمایندگی شون شوته ترکیدم ازخنده:25r30wi:
بازم دستت دردنکه رفتی امارشا گرفتی

- - - Updated - - -

میگم اینا نگاه کن عجب موتور نازیه خوب بودنش از 10کیلومتری معلوم
[Only registered and activated users can see links]
فکر نکنم حتی یه دونشم تو اصفهان باشه ولی ای کاش بود
راستی کسی از تاپ اسپیدtvs110 اطلاعی نداره؟؟

nima360
01-07-1391, 08:48 قبل از ظهر
خواهش میکنم داداش آره خیلی باحاله یارو شاخ دراورده بود میگفت شما جوونا سر تو چه جاهایی میکنید.اینم موتور خیلی نازیه.
یه اسکوتر 180سی سی که به گمونم سرعت نهاییش بالای 130تا باشه ولی چیز شاخیه یه سری به این سایت بزن چیزهای خوبی دستگیرت میشه ولی واقعا کی باورش میشه یه موتور اسکوتر انجینش آب خنک باشه؟؟؟
واقعا که چیز مردیه.
اینم سایت اصلی کمپانی سازنده این هیویلا تایوانی: [Only registered and activated users can see links]

gto
01-07-1391, 03:38 بعد از ظهر
خواهش میکنم داداش آره خیلی باحاله یارو شاخ دراورده بود میگفت شما جوونا سر تو چه جاهایی میکنید.اینم موتور خیلی نازیه.
یه اسکوتر 180سی سی که به گمونم سرعت نهاییش بالای 130تا باشه ولی چیز شاخیه یه سری به این سایت بزن چیزهای خوبی دستگیرت میشه ولی واقعا کی باورش میشه یه موتور اسکوتر انجینش آب خنک باشه؟؟؟
واقعا که چیز مردیه.
اینم سایت اصلی کمپانی سازنده این هیویلا تایوانی: [Only registered and activated users can see links]

بازم دستت درد نکنه رفتم تو سایت خوندم مشخصات فنیا تاپ اسپیدم زده بود 115 ظاهرا کم بود اما انگار اینا سرعت واقعی موتورا میزنند(مثل سرعت جی پی اس) که اگه از این جهت بهش نگاه کنی بازم خیلی راه میره

nima360
02-07-1391, 08:05 بعد از ظهر
خواهش میکنم.قابلی نداشت آره موتور جالبیه کاش یکی از قیمتش خبر داشت و به ماهم میگفت.
:24:

sin3723
23-04-1393, 03:19 قبل از ظهر
سلام.من این موتورو دارم عالیه از همه لحاظ
ولی به علت شخصی میخوام بفروشمش
اگر سوالی داشتید به 09174466617 زنگ بزنید