PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس و گفتگو درباره سفرهای داخلی وخارجی با موتورسیکلت

apache
26-06-1391, 07:52 بعد از ظهر
سلام دوستان در خدمتیم

- - - Updated - - -

سلام دوستان عزیز خیلی خوشحالم با سومین سایت مربوط به موتورسیکلت مخصوصا انجمنها سفر با موتور در ایران آشنا شدم. وخیلی بیشتر خوشحالم که مسافرت با موتور در ایران رواج پیدا کرده و انقدر تخصصی به این امر پرداخته میشه امیدوارم در این تاپیک عکسها و تجربیات خود را از سفرهای داخلی و خارجی در اختیار دیگر دوستان قرار بدین.

apache
28-06-1391, 09:55 بعد از ظهر
جاده رویان بلده - سفر به مازندران

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

reza KTM
28-06-1391, 10:17 بعد از ظهر
سلام دوستان در خدمتیم

- - - Updated - - -

سلام دوستان عزیز خیلی خوشحالم با سومین سایت مربوط به موتورسیکلت مخصوصا انجمنها سفر با موتور در ایران آشنا شدم.
مام از آشنایی با شما خوشبختیم
این نکته رو هم بگم این سایت اولین باشگاه مجازی و سایت تخصصی (مختص موتور - فقط و فقط موتور از همه مدل و دوچرخه) در ایران است
بقیه سایت ها یا وب سایت وابسته به هیات و فدراسیون هستند یا مخصوص نوع خاصی از موتور سیکلت مثل ریس و موتو جی پی یا وب سایت ماشین که موتور بخشی از اونه

تو این سایت هستند کسانی که با موتور به خارج از ایران سفر کردند یه سری از بچه هام الان ارمنستانن
سفرهای داخلی هم که دیگه ترکوندن بچه ها کم مونده برن کیش با موتور
انشالله با حضور پر رنگ تر دیگر کاربرا و شما این قرار ها بهتر بیشتر هم میشه

apache
02-07-1391, 06:01 قبل از ظهر
سلام رضا جان مرسی از لطفت البته من قبلا شمارو تو تیونینگ تاک دیده بودم منم ایرانو خوب چرخیدم اتفاقا قبل از این دوستان تصمیم سفر به ارمنستان و گرجستانو داشتیم که به خاطر شکستگی دست دوستم به تعویق افتاد . امیدوارم با سرد شدن هوا این تاپیک ها همچنان پررنگ باقی بمونه.

reza KTM
02-07-1391, 06:23 قبل از ظهر
سلام رضا جان مرسی از لطفت البته من قبلا شمارو تو تیونینگ تاک دیده بودم منم ایرانو خوب چرخیدم اتفاقا قبل از این دوستان تصمیم سفر به ارمنستان و گرجستانو داشتیم که به خاطر شکستگی دست دوستم به تعویق افتاد . امیدوارم با سرد شدن هوا این تاپیک ها همچنان پررنگ باقی بمونه.
دوست عزیز جسارت نشه ولی من فکر کنم تو تی تی فقط و فقط اسم کاربری داشته باشم که اونم خدا وکیلی شک دارم اصلا هنوز هست یا نه
کلا هیچ فعالیتی تو تی تی ندارم

با نظر شمام موافقم و امیدوارم قرارهای بهتری برگزار بشه
موفق باشید

apache
10-07-1391, 08:41 قبل از ظهر
دوستان فردا سفر ما با موتور از تهران به سمت ارمنستان و گرجستان آغاز میشه.به امید دیدار.( دوشنبه 10/7/91

suzuki_bandit
07-11-1392, 11:40 قبل از ظهر
دوستان برای بهمن یا اسفند 92 کسی پایه سفر باموتور هست ؟ طولانی داخل یا خارج از کشورهم فرق نداره. هرجام باشین میام از اونجا میریم. لطفا فقط پیام خصوصی بدین.متشکرم