PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جترو 200 تریل

صفحه ها : [1] 2

hamed zoro
23-06-1391, 11:09 بعد از ظهر
با سلام دوستان من این موتور را خریدم ولی تو سایت مطلبی براش ندیدم از این جهت که تور بازار تهران دیدم خیلی تو مغازه ها مدل 91 به بازار اومده گفتم این تاپیک را براه بندازم تا در موردش تبادل نظر کنیم و از نظرات شما دوستان استفاده کنیم

- - - Updated - - -

این هم عکسش قیمت 2400 البته هنوز صفر و آب بندی نشده

amiir
24-06-1391, 10:17 قبل از ظهر
جترو 250cc واقعی... ([Only registered and activated users can see links])قبلا بچه ها اومدن توضیح دادن 250 و 200 مثل همه

hamed zoro
24-06-1391, 08:01 بعد از ظهر
دوست عزیز من این تا÷یک را دیدم و عکس این موتور با موتورم تفاوت داشت حالا شما مقایسه کنید.[Only registered and activated users can see links]

hamed zoro
24-06-1391, 10:02 بعد از ظهر
دوستان با مقایسه بین عکس و دفترچه روان rv و جترو جدید متوجه شدم که با هم هیچ فرقی ندارن البته فروشنده جترو که توی نمایندگی شهریاری کار میکرد گفت جترو جدید و متین و روان همشون برای یک کارخونه تو چین من زیاد حرفشو جدی نگرفتم ولی الان که عکسها و دفترچه راهنمای روان را مقایسه میکنم میبینم فرقی ندارن اون تاپیکی هم که درباره جتور 250 بود دیدم که عکسهای اون موتور با این مدل فرق داشت در هنگام خرید جدیدا یک جعبه طلایی هم میدن که توش یک دست لنت عقب و یک دست لنت جلو و سیم گاز و ترمز و کلاچ به همراه صفحه کلاچ و رینگ و پیستون هست توش

amiir
25-06-1391, 07:44 قبل از ظهر
اینم جدید جترو زده ولی کیفیتش پایینه تو اصفهان خ سروش پر شده قیمتش 2600 ولی کیفیت روان چیز دیگه است :19:

- - - Updated - - -

قوای محرکه تک سیلندر-چهارزمانه - هواخنک با رادیاتور روغن OHV
حجم اتاق احتراق سی سی199
قطر سیلندر,طول کورس پیستون 58/2 x 66 میلی متر
نسبت تراکم 1: 4/9
سیستم استارت الکتریکی- هندلی
گیربکس 5 دنده
طول 2125 میلی متر
عرض 815 میلی متر
ارتفاع 1285 میلی متر
فاصله بین محورهای دوچرخ 1405 میلی متر
ارتفاع زین 810 میلی متر
وزن خالص 128 کیلوگرم
سیستم تعلیق جلو تلسکوپی
سیستم تعلیق عقب تک کمک فنر قابل تنظیم
ترمز جلو ترمز دیسکی
ترمز عقب ترمز دیسکی
لاستیک جلو 21 * 3/00
لاستیک عقب 18 * 4/10
سیستم جرقه تخلیه الکتریکی- CDI
ظرفیت باک 14 لیتر
رنگ بدنه مشکی , نارنجی

مشخصات بالا ماله روانه

جترو مشخصات نزده ولی این سایت و شماره تماس شرکت

[Only registered and activated users can see links]

ايران - اصفهان، خيابان سروش تلفن: 4456655 4459640 4468282 4465656 (311 98+)

omidco2003
25-06-1391, 09:36 قبل از ظهر
ببینید بچه ها درسته که روان کیفیت خوبی داره ولی یه واقعیتی هست و اون اینکه الان دیگه صفر روان نیست
پس خواهش طوری نظر بدین که امثال من که قصد خرید یه موتور صفر رو دارن بتونن بهتر تصمیم بگیرن
علی جون من هفته پیش قیمت گرفتم توی سروش 2450 بود یعنی گرون شده؟
راستی رادیات روغن نداره این موتور

Mohammad aghili
25-06-1391, 03:51 بعد از ظهر
دوست عزیز
بعضی واقعیتهارو باید گفت , بعنوان مثال اون موقعی که رادیسون رو موتوراش جعبه طلایی میداد , همه خیال میکردن , بح عجب شرکت خوبی , چه خدمات پس از فروشی دارن !!!!!

اما کسی نمیدونست که اون جعبه رو میدن چون لوازمش تو بازار نیس
شما درباره این موتور تحقیق کن
ببین اگه کیفیتش اونطور که باید و شاید قابل قبوله , بخرش

چون بقول خودت دیگه روان خشکش نیس , و با اون قیمت فضایی هم نمیصرفه

اگر بتونی با کسی که این موتور رو داره مشورت کنی خیلی بهتره , اینطوری معلوم میشه اینم مثه str 200 یا رادیسون مار خوش خط خاله یا نه

راستی شما مصرفت چجوریه?
بیشتر آفرود یا آنرود?!

omidco2003
25-06-1391, 06:43 بعد از ظهر
محمد جون من خیلی دنبال روان صفر گشتم ولی توی اصفهان پیدا نکردم یه نارنجی پیدا کردم 500 تا کار کرده بود طرف میگفت 3 تومن حدود 1 ماه پیش بود نخریدم ولی حالا پشیمون هستم
الان هم توی اصفهان تنها شاسی بلندی که ظاهر خوبی داره همین جترو 200 هست که همه فروشنده ها میگن موتورش با روان یکی هست
وگر نه متور هایی مثل پیشرو و احسان و کبیر مدل کانگو هم هست ولی ظاهر خوبی ندارن
من بیشتر برای داخل شهر میخوام و از قابلیت های افرود بیشتر برای صعود و فرود از پله و بلوار و جوی آب کنار خیابان و دست انداز ها و تپه های خاکی نهایتا با شیب 30 درجه میخوام استفاده بکنم
یک روز در هفته رو هم یه مسافت طولانی حدود 40 کیومتری رو باید برم و برگردم ( جاده بیرون شهری هست )

hamed zoro
25-06-1391, 09:48 بعد از ظهر
دوست عزیز برای شما که اصفهانی لوازمشو میتونی از خود شرکت بگیری البته فقط موتورش روان نیست کلا همچیش روانه فقط مونتاژ اصفهانه و البته چه روان چه جترو باید ازشون توقع موتور چینی را داشته باشی
فکر کنم اگر قطعات روان بگیری همش بهش میخوره پس تا قطعات اون باشه جای نگرانی نیست ولی من یک هفته هست خریدم و دارم تست میکنم فکر کنم با چند تغییر کوچک موتور خوبی بشه
اگر مثل من دنبال موتور صفر هستی البته متین 200 هم همین قیمته و دقیقا همین موتوره

amiir
26-06-1391, 12:14 قبل از ظهر
sx 250 cc محصول جهانرو lمشخصات میگه موتور خوبیه اینم سایتش در موردش تحقیق کن

Mohammad aghili
26-06-1391, 02:27 قبل از ظهر
این cpi هست و تولیدش فعلا متوقش شده

omidco2003
13-07-1391, 07:02 قبل از ظهر
دوست عزیز hamzy
از اخرین وضعیت موتورت بگو
چطور موتوری هست من میخوام این هفته برم بخرم

hamed zoro
14-07-1391, 08:00 بعد از ظهر
دوست عزیز من مصرفم در حد سرکار رفتن وبرگشتنه برای همین شاید نتونم بگم خوبه یا بد ولی تا الان هیچ مشکلی نداشتم باهاش بجز کیلومترش که از صفر خراب بود و با تعویض حلزونی روی لاستیک جلو حل شد مصرفش خوبه در حد 100/3 شتاب خوبی داره مثل بقیه موتورهای چینی تریل بعد از گرم شدن افت سرعت داره البته محسوس نیست البته همه موتورهای چینی این مشکل را داره و هرکی میگه نه تعصب بیجا روی برند داره من تعصبی روی هیچ مارکی ندارم خدمات بعد از فروش اصفهان سیکلت تو تهران در حد صفره ولی تو اصفهان نمیدونم در مورد آفرود هم هنوز تستش نکردم منتظرم از آبندی در بیاد تا تستش کنم من برای سرویس و آچار کشی بردمش پیش نمایندگی روان اون هم حرف منو تائید کرد که با هم فرقی ندارن اگر تونستم اطلاعات جدید کسب کنم حتما بهتون میگم دوست عزیز البته یک چیز که یادم رفت اگر مصرف آفرودی ندارید لاستیکاش مناسب شهر نیست بازهم سوالی بود در خدمتم

omidco2003
18-07-1391, 05:11 بعد از ظهر
دیروز رفتم یه سفید رنگ ش رو خریدم 2450 به اضافه بیمه رازی 130 و 20 تومن هم انعام اون شاگرده که موتور رو اماده کرد
مغازه داره میگفت گرون شده و 2700 هست خلاصه من هم خیلی چونه زدم
دفتر چه و جعبه طلایی و اینا هیچی بهم نداد گفت فقط سری اولش داشته
از خود شرکتش هم پرسیدم گفت دیگه نداره
من تا حالا موتور شاسی بلند سوار نشده بودم برای همین شاید خیلی چیزا برام عجیب باشه
اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد شتاب بالایی هست که این موتور داره
توی هر دنده ای میتونی شتاب بگیری
حس میکنم ضریب دنده ها خیلی کوتاه باشه چون دور موتور که از 4 بالاتر میره لرزش ها شروع میشه
یه مشکل خیلی بدی که داره این هست که خیلی بو میده
یه مشکل دیگه اینکه گاز برنمگشت و گیر میکرد که با روغن کاری دسته گاز درست شد
دیگه اینکه زود زود خاموش میکنه که گفت بعد از اب بندی موقع اچار کشی درستش میکنه و مال هوای کارب هست
به نظر من رانندگی با هاش یکمی دقت بیشتر لازم داره نسبت به موتور های معمولی مخصوصا توی پیچ ها که احساس عدم تعادل رو به ادم میده
نمیدونم شاید من این حس رو دارم چون تاحالا تریل سوار نشدم یا شایدم هم مرطوب به لاستیک ها میشه که افرودی هستن

hamed zoro
19-07-1391, 05:42 بعد از ظهر
دوست گرامی من تا الان حدود یک ماه سوارم و 700 کیلومتری باهاش راه رفتم اصلا بو نمیده حتما پیگیری کن ببین از چیه البته اگه منظورت بوی دود نیست چون بدلیل اینکه اگزوز تریل بالاست بوی دود کمی حس میشه در مورد خاموش شدن هم طبیعی نیست حتما یا تنظیم کلاچ یا دور موتورت مشکل داره البته معمولا با یک تنظیم معمولی درست میشه تعادل هم تو پیچ ها خوبه البته فراموش نکن که تریل با اون لاستیکهای گل درشت هیچ وقت مثل موتورهای اسپورت نمیشه حتما روغنشو دو بار تا 1000 تا عوض کن و زنجیرش را هم بده تنظیم کنن از آب بندی که در بیاد هر روز بهتر میشه و به همه چیش عادت میکنی
من که فعلا ازش خیلی راضیم

omidco2003
21-07-1391, 07:58 بعد از ظهر

این هم عکس موتور من امروز بعد از چند روز سواری روغن ش رو عوض کردم روغن خودش که خیلی شول و بی رنگ بود

بو دیگه نمیده به قول یکی از دوستام بوی نویی بوده که میداده
من تا حالا موتور شاسی بلند نداشتم برای همین خیلی برام جذابیت داره شتاب خیلی خوبی داره و کاملا راضی کننده هست توی هر دنده و دور موتوری که باشه میتونی شتاب بگیری که این خیلی عالی هست
یه جورایی لازم به معکوس کشیدن نیست
تنها چیزی که خیلی مهم هست اینه که روی خط کشی های خیابان کاملا حس عدم تعادل رو به راکب میده که مربوط به لاستیک و نوع گلش هست
از نظر نرمی واقعا عالیه اصلا چاله چوله های خیابان رو حس نمیکنی
خودم کلاچ رو با پیچی که روی دسته هست یکمی تنظیم کردم هم کلاچ دهی بهتر شد و هم خاموش شدن ولی همچنان موقع ایستادن خودش خاموش میکنه
اگه بعد از اچار کشی درست نشد باید یه فکر اساسی بکنم
مشکل دیگه ای که باهاش دارم و توی عکس ها هم مشخص هست اینه که سیم ترمز جلو از روی صفحه کیلومتر رد میشه که کاملا مانع از دیدن درست صفحه هست
توی این چند روز یکمی اذیتش کردم و بد بهش دنده دادم اخه من حدود 10 12 ساله فقط موتورایی سوار شدم که 4 تا پایین بوده و این اولین موتوری هست که فرق داره دنده دادنش

yasharazary
21-07-1391, 08:24 بعد از ظهر
مواظب باش اشتباهی دنده ندی که گیربکست به فنا میره

hamed zoro
22-07-1391, 05:04 بعد از ظهر
آقا امید من دیروز برای اولین بار باهاش رفتم آفرود البته خیلی فشار نیاوردم بهش چون هم تازه آب بندی شده هم خودم صفر کیلومترم ولی خیلی خوب بود چند تا شیب رفتم کم نیاورد ترمزهاش عالی بود کمک ها هم خوب جواب میداد البته میکن خورشیدیش عوض بشه قدرتش بیشتر میشه یک چیز جالب که از دیروز که رفتم باهاش کوه تازه نفسش باز شده

omidco2003
23-07-1391, 07:01 قبل از ظهر
hamzy جان اسم ت رو هم نمیدونم باید ببخشی
من کاربرد افرود ندارم بلد هم نیستم چون تا حالا شاسی بلند نداشتم ولی از روی پله و بلوار و کلا موانع خیابونی خیلی توی این چند روز رد شدم و حسابی کیف کردم واقعا لذت بخشه اصلا انگار ساخته شده برای همین کارا

omidco2003
27-07-1391, 05:51 بعد از ظهر
یه سوالی داشتم
عقب سمت چپ موتور درست موازی با اگزوز یه منبع استوانه ای شکل پلاستیکی هست در پوش هم داره من باز ش کردم هیچی توش نبود این مال چی هست؟
اگه نفهمیدی بگو تا عکسش رو بزارم

amo hosein
27-07-1391, 06:19 بعد از ظهر
یه سوالی داشتم
عقب سمت چپ موتور درست موازی با اگزوز یه منبع استوانه ای شکل پلاستیکی هست در پوش هم داره من باز ش کردم هیچی توش نبود این مال چی هست؟
اگه نفهمیدی بگو تا عکسش رو بزارم

جعبه آچار

omidco2003
27-07-1391, 07:31 بعد از ظهر
ممنون حسین جان
پس چرا اچاری توش نبود؟

amo hosein
27-07-1391, 07:34 بعد از ظهر
ممنون حسین جان
پس چرا اچاری توش نبود؟

از کسی که موتور خریدی بپرس

hamed zoro
27-07-1391, 08:16 بعد از ظهر
بله یک انبردست کوچک و آچار و پیچ گوشتی توش بود البته جنسش خیلی خوب نیست ولی بهر حال بی انصافی کرده بهتون ندادن راستی امید جان من حامد هستم اگر سوالی پیش اومد که در حد اطلاعم بود حتما در خدمتم راستی حتما تنظیم زنجیر یادت نره و حتما یادت باشه که تنظیم زنجیر این تریل ها با موتورهای اسپورت فرق میکنه و باید موقعی که شما روی موتور نشستی تنظیم بشه تا با وزنتون هماهنگ باشه وگرنه تو عبور از موانع و تحرک زیاد کمک عقب به راحتی پاره میشه دوم اینکه حتما باد لاستیکها تو همیشه چک کن چون تا کم بشه احتمال پاره شدن تیوپش هست و چون سنگین و تعویضش هم دردسر داره ازیت میشی

omidco2003
28-07-1391, 01:27 قبل از ظهر
حامد جان مرسی از نکاتی که بهم گفتی
امشب میخوام برم پیش فروشنده هم بگم چرا اچار نداره و هم بیمه رو بگیرم
راستی کارت و کارت سوخت چند وقته میاد؟ الان از من فکر کنم حدود 2 هفته ای شده باشه

hamed zoro
29-07-1391, 03:42 بعد از ظهر
بستگی به سند موتور داره اگه برگه سبز که همون سنده فروشندت زود بزنه و تحویل بده از تاریخ سندت حدود یک هفته تا ده روز بعد کارت موتور و یک هفته بعد هم کارت سوخت البته برای من هم هنوز نیومده چون بی انصاف فروشندم اول هفته پیش سندمو زده بود

hamidrezashz
05-08-1391, 06:54 قبل از ظهر
سلام دوستان منم امروز جتی شدم یدونه تریل جترو 200 سفید گرفتم :mypersianforum (531

motor91
05-08-1391, 07:17 قبل از ظهر
سلام دوستان منم امروز جتی شدم یدونه تریل جترو 200 سفید گرفتم :mypersianforum (531

سلام

تبريك ميگم

چند خريدي (قيمت)

hamidrezashz
05-08-1391, 07:30 قبل از ظهر
ممنون داداش 1/900 مدله 90 دست دوم ولی در حد نو تا برجه 2 هم بیمه داره

omidco2003
05-08-1391, 09:24 قبل از ظهر
مبارکت باشه دادا
ایشالا چرخش برات بچرخه 1000 سال
راستی عکس یادت نره

hamed zoro
06-08-1391, 04:17 بعد از ظهر
مبارک باشه به سلامتی و خوشی ازش استفاده کنی

hamidrezashz
06-08-1391, 05:41 بعد از ظهر
ممنون از همه دوستان عکسم چشم میذارم اینجا فعلا داره بارون میادایشالا بارون قطع بشه بشورمش عکسم میذارم

CGL
08-08-1391, 07:17 بعد از ظهر
سلام حميد رضا shz خوبي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
نميخواهي از موتورت عكس بزاري؟؟؟!!!!!!!!هنوز هوا خوب نشده؟؟؟؟ :biggrin:
درضمن مبارك باشه و 1000 سال برات كار كنه....... :2i8d4ao:
راستي موتوري كه خريدي ساري بود؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

اين خيلي تو عكس سالم ميزنه از نزديك نديدمش............

- - - Updated - - -

به نظر شما جترو200 بهتره يا كبير 200 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
:19:

Mohammad aghili
09-08-1391, 12:56 قبل از ظهر
با عرض خسته نباشید
لطفا برای مقایسه ، تو بخش مربوط به خودش

تاپیک جداگانه بزنید

اینجا تاپیک جترو 200 هست و مسائل مربوط به همین موتور به بحث پرداخته میشه

با تشکر

hamidrezashz
10-08-1391, 07:59 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان و تشکر نه دادا اینو تو شهره خودمون شانسی تو یه مغازه دیدم خریدم

شایسته فر
10-08-1391, 08:11 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان و تشکر نه دادا اینو تو شهره خودمون شانسی تو یه مغازه دیدم خریدم
داداشی آخرشم عکس نزاشتیا

hamidrezashz
10-08-1391, 08:12 قبل از ظهر
داداشی آخرشم عکس نزاشتیا

فدات دادا دوباره چک کن عکسم گذاشتم

شایسته فر
10-08-1391, 08:17 قبل از ظهر
فدات دادا دوباره چک کن عکسم گذاشتم
دستت درد نکنه
خیلی نازه
مبارکت باشه
ایشالا به سلامتی و شادی
تو این چند وقته ازش راضی بودی؟
ضمنا عکس گزاشتی ولیهمزمان با پست من!!!!!

hamidrezashz
10-08-1391, 08:25 قبل از ظهر
شما لطف داری ممنون اره شکره خدا تو این یه هفته که گذشته ازش راضیم
خوبیش اینه هر جا میرم مردم میخ میشن روش که چند خریدی مدله چنده بعد تا بهشون میگم 2 تومن میگن خل شدی 1 تومنه دیگه میزاشتی روش یه پراید میخریدی موندم از دسته این مردم :icon_pf _99_:
خب بگو به شما چه ربطی داره؟؟؟همشونم تاکید دارن که اینا چینیه فردا میوفته رو خرج پشیمونت میکنه و............................

شایسته فر
10-08-1391, 08:29 قبل از ظهر
داداشی بگو اگه با 3 تومن پراید تمیز و سرحال دارین می خرم!!!!!!!!!
خودشون می فهمن چه ......خوردن!!!!
ایشالا چرخش برات بچرخه
رنگشم خداییش خیلی شاخه
یه خونی چیزی جلوش بریز(خرافات نیست)

hamidrezashz
10-08-1391, 08:37 قبل از ظهر
شما لطف داری داداش قابله شما رو هم نداره فعلا که همینجوری پشته سر هم دارم فقط صدقه میدم تا سالم بمونم از دسته این مردم

hamed zoro
10-08-1391, 04:29 بعد از ظهر
مبارک باشه من که دو ماهی میشه دارمش هر روز هم بیشتر باهاش حال میکنم اگه خوب آببندی شده باشه و سر کیلومتر روغن و آچارکشی و تنظیم زنجیرش را انجام بدی به مشکلی بر نمیخوری قضیه اون فویل دور اگزوزت چیه ؟

hamidrezashz
10-08-1391, 04:36 بعد از ظهر
سلام اون فوبل و پیچیده دوره اگزوز که اگر یه وقت خواست هندل بزنه موتور گرم بود کفش خورد به اگزوز جایه کفش رو اگزوز نمونه
هر چند کیلومتری ببرمش واسه اچارکشی و تعویض روغن؟روغنه چی بریزم؟

stoncold
10-08-1391, 06:16 بعد از ظهر
اقا بهران تکتاز 50 20 بریز هر هزارتاهم عوض کن بزار موتور حال بیاد اکه موتورت اذیت نمیشه هر دو سه تا باک یه باک سوپر بزن

hamed zoro
10-08-1391, 09:21 بعد از ظهر
تعویض روغن دوستمون درست گفت هر هزار تا ببر ولی با بنزین سوپر برای تریل موافق نیستم چون میتونه مشکل ایجاد کنه و قطهات داخلی موتورتو به مرور زمان خراب کنه اینو از خودم نمیگم بردم یک نمایندگی تو تهران که خیلی آدم درستی بود اون گفت هر هزار تا آچارکشی کنی و زنجیر چک کن هر ۴۰۰۰ تا هم شمع چک کن و گریس کمک و بلبرینگ چرخ و لنتها رو روغن ترمز هم همیشه با شلنگهاش چک کن نشتی پیدا نکنه البته اگه تو خاک و آفرود میری بهتر بعد از هر آفرود یک سرویس برای تمیزی زنجیر و بازدید چرخ و ترمز کنی البته برای اینکه کلا همه اینا رو یادت نره میتونی دفترچه روان را از سایتش دانلود کنی نکات خوبی توش داره مثل هم هستند .

omidco2003
10-08-1391, 10:42 بعد از ظهر
مبارکت باشه دقیقا هم رنگ موتور من هست من که خیلی ازش راضیم واقعا عالیه
حمید جان مگه استارتش خرابه که میگی هندل میزنی؟
بچه ها من دقیقا 103 کیلو متر باش رفتم به نظرتون باید ببرم اچار کشی یا زوده هنوز؟
خودم تو فکرم هست که یه افرود باش برم بعد ببرم
هوا اینجا اصفهان خیلی سرده نمیشه زیاد موتور سوار شد

hamidrezashz
11-08-1391, 12:48 قبل از ظهر
مبارکت باشه دقیقا هم رنگ موتور من هست من که خیلی ازش راضیم واقعا عالیه
حمید جان مگه استارتش خرابه که میگی هندل میزنی؟
بچه ها من دقیقا 103 کیلو متر باش رفتم به نظرتون باید ببرم اچار کشی یا زوده هنوز؟
خودم تو فکرم هست که یه افرود باش برم بعد ببرم
هوا اینجا اصفهان خیلی سرده نمیشه زیاد موتور سوار شد

نه استارتش خراب نیست این کارو واسه روزه مبادا صاحبه قبلی موتور کرده همش 100 تا رفتی؟من از شنبه تا حالا باهاش 300 تا رفتم
چشمه شوره مردم هم کاره خودشو کرد موتورم خود به خود دمه در پارک بود پنچر شده غصم گرفته :(:(:(

omidco2003
11-08-1391, 03:51 قبل از ظهر
اره زیاد سوار نشدم هوا سرده اخه
اقا اتفاقا من هم تو فکر همین چیزا بودم چیزی نیست که بشه از این پنچری ها جلوگیری کرد؟

CGL
11-08-1391, 07:34 قبل از ظهر
دادا عكسهارو ديدم موتور خوبو سالمي هست انشا الله خوب ازش استفاده كني دوسته من.... :acigar:

ولي خودمونيم خوراكش لاستيكه گل كراسي هست خيلي خووووووووووووف ميشه :happy4:

omidco2003
14-08-1391, 05:53 قبل از ظهر
امروز برای اولین بار با هندل روشنش کردم با 4 تا هندل روشن شد بعد خاموش کردم و دوباره با هندل اول روشن شد
حدود 20 کیلومتری باش روندم یه مصافت طولانی هم با دنده 5 دور موتور 5 هزار فیکس 80 تا میرفت نکته جالب اینکه به محظ اینکه گاز میدادم سریع سرعت زیاد میشد و توی اون سرعت شتاب خوبی میگرفت دوباره
به چند باری گازش دادم حدود 85 تا راحت میرفت
امروز یه چیز دیگه هم فهمیدم اینکه موتور قبلیم کیلومترش خراب بود و زیاد نشون میداد من با موتور قبلیم که کاب بود وقتی 80 تا میرفتم قشنگ چشمام باز بود و اشک میومد ولی امروز به سختی میتونستم چشمام رو باز نگه دارم

hamed zoro
14-08-1391, 06:15 قبل از ظهر
حالا هرچی بیشتر سوار شی گاز خورش بهتر میشه البته اگه بد عادتش نکنی من باهاش 115 تا رفتم البته تو کفی بیشتر هم شاید با تغییر تو لاستیک بره چون آدم با لاستیک خودش کمی میترسه بیشتر بره فقط چون مدل روانش را سوار نشدم نمیدونم قدرتش همینه یا برای من کمی مشکل داره چون بنظرم اونجوری که باید بکنه نیست البته من هیچ موتور تریل چینی سوار نشدم تازه گیها قدیمتر هم که هیوسانگ داشتم با این که 125 بود ولی با نیش گاز سرش میومد بالا حالا دارم کمی تحقیق و مطالعه میکنم برای تقویتش با قطعات تریلهای خارجی اگه نتیجه گرفتم حتما بهتون میگم اگه کسی میتونه کمک کنه حتما همینجا بنویسه مرسی

omidco2003
20-08-1391, 02:43 قبل از ظهر
ساسات باید پایین باشه یا بالا؟
الان از من پایین هست به محض اینکه بالا میبرم دور موتور میره رو 4 هزار تا
ولی اخه روش نوشته انگار پایین 0n

sorush
20-08-1391, 03:01 قبل از ظهر
ساسات بایدطوری قراربیره که تادوراخرکه گازدادی گازبخوره ریپ نزنه اگه ساسات عمل کنه موتورت فینیش میشه میفهمی چی میگم

hamed zoro
20-08-1391, 05:52 بعد از ظهر
امید جان ساسات باید تو حالت عادی بالا باشه و دور موتورت هم روی 1200 تا 1400 ولی وقتی هوا سرده و موتور روشن نمیشه بهتر ساسات بدی پائین و بعد از روشن شدن نیمه بدی بالا تا گرم شد کامل بدی بالا دور موتور را هم میتونی با پیچ تنظیم دور آرام تنظیم کنی برای این که مطمئن بشی عکس و توضیحات را از روی دفترچه برات میزارم.

25450

25451

- - - Updated - - -

omidco2003
21-08-1391, 01:33 قبل از ظهر
دقیقا من هم از روی همین دفترچه دیدم ولی انگار برعکس هست زده پایین on حالا اگه شد یه عکس ازش میزارم
سروش جان منظورت رو نفهمیدم

legend761
21-08-1391, 09:14 قبل از ظهر
بچه ها در کل اگه بخوایم یه جمع بندی کنیم . برای آفرود روان بهتره یا جترو ؟؟

ali_r
21-08-1391, 09:34 قبل از ظهر
بچه ها در کل اگه بخوایم یه جمع بندی کنیم . برای آفرود روان بهتره یا جترو ؟؟

هیچکدوم

البته تو موتور های چینی روان خوبه و امتحانش رو پس داده ولی تا حالا از جترو چیزی نشنیدیم:11:

legend761
21-08-1391, 10:33 قبل از ظهر
بچه ها میشه روی جترو رادیات بست ؟؟؟

hamed zoro
21-08-1391, 07:04 بعد از ظهر
دوست عزیز من جترو دارم و تعصبی هم روش ندارم از نظر فنی و قدرت هیچ فرقی نداره باهم تو مدل مشابه بدون رادیاتورش البته بهر حال نباید از این موضوع گذشت که شرکت روان سیکلت خیلی وقت این مدل داره میفروشه و احتمالا هم تجربه اونا تو مونتاژ و هم تو خدمات از همه این شرکتها بهتره البته به نظر خودم مدل Qm روان از rv و جترو کمی بهتره ولی متاسفانه که بجز جترو هیچ کدوم صفر نداره که برای من حداقل خیلی فاکتور مهمی بود تو خرید در مورد رادیاتور هم بله خود نمایندگیهای روان رادیاتورش را روی جترو هم میبندن البته به گفته یکی از همین تعمیرکارها که سن و سالی داشت و به نظرم خیلی کاربلد بود چون واقعا یک جوری بااحترام با موتور برخورد میکرد که انگار بی ام و است نصب رادیاتور روی این مدل های قدیمی زیاد فرقی تو راندمانش نداره چون برای این طراحی نشده و پول دور ریختن ولی فکر میکنم اگر میخوای موتور بخری که باهاش فقط آفرود بری و مصرف دیگه ای نداری اول موتور غیر چینی ولی اگر هزینه شما محدوده یک روان یا فلات قدیمی سالم گیر بیار و کمی خرجش کن ولذت آفرودش رو ببر اگر هم که مصرف غیر آفرودی هم مثل من داری همون جترو را بخر چون صفر طبیعتا دلت نمیاد تغییرات زیادی بدی ببخشید اگه پر حرفی کردم سوال دیگه ای بود در خدمتم

---------- Post added at ۱۱:۳۴ قبل از ظهر ---------- Previous post was at ۱۰:۴۶ قبل از ظهر ----------

دقیقا من هم از روی همین دفترچه دیدم ولی انگار برعکس هست زده پایین on حالا اگه شد یه عکس ازش میزارم
امید جان من فکر کنم کلمه on یا offشما را به اشتباه انداخته وگر نه من همین امروز صبح هم از ساسات جترو خودم استفاده کردم شاید دلیل اشتباهت اینه باشه اصولا وقتی ساسات on هست یا همون پائین در حقیقت یعنی دریچه هوایی که وظیفه رساندن هوا برای مخلوط شدن با بنزین را دارد بسته تر میشود و در روزهایی که سرد است چون مخلوط بنزین و هوایی که از کاربراتور به سیلندر برای احتراق میرسه شبیه بخار خشک میمونه بدلیل سرمای جداره داخلی سیلندر قبل از احتراق تقطیر میشه که بابسته شدن اون دریچه بنزین غنی تر از ژیگلور وارد سیلندر میشود و چون هوای کمتری باهاش مخلوط شده کمی مایع تر هست و زودتر احتراق انجام میشود و موتور گرم میشود به همین دلیل که اولا وقتی موتور روی ساسات است نباید گاز زیاد داد چون ورود بنزین زیاد میتونه حالت خفگی به موتور بده دوما به مرور زمان و گرم شدن باید ساسات رو بدی بالاتر تا اون دریچه باز بشه و هوای بیشتر بیاد تو این حالت میگن ساسات خاموشه یا off است برای همین فکر کنم شما اشتباه گرفتی عزیز دل.

sorush
21-08-1391, 08:24 بعد از ظهر

یعنی اینکه onساسات عمل میکنه وسوخت غنی ارسال میکنه که اون سوخت فقط درزمستان درهوای سردموردنیازموتورهست به غیرازاین ضررمیرسونی به موتوریعنی بایدoffباشه فقط زمانی که هواسرده استفاده میکنی تاموتورگرم بشه دوباره میاری میزاری روی حالتoff
حله

legend761
21-08-1391, 08:27 بعد از ظهر
سلام مجدد به بچه های گل پرشین موتور خصوصا آقای hamzy که راهنمایی های مفیدی کردند ....... من بعد از تفکر بسیار و تحقیق فراوان به این نتیجه رسیدم که با توجه به این که روان صفر گیر نمیاد بهترین گزینه جترو 200 هستش و من قصد خریدشو دارم . ویه چنتایی سوال داشتم . 1 :من با توجه به این که محل سکونتم جزیره قشم هستش اینجا جترو موجود نیست و اگر میشه بگید از کجا و کودوم نمایندگی تو کشور بخرم که معتبر باشه و صفرشو موجود داشته باشه؟ . 2:آخرین قیمت استعلام شده چنده ؟ . 3 : آیا به صورت قسطی هم میدن موتورو ؟ . با تشکر ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید .

hamed zoro
21-08-1391, 09:48 بعد از ظهر
خواهش میکنم دوست من خودم آخرین بار ۲۴۰۰ خریدم یکی از دوستان تا ۳ میلیون هم قیمت داشت ولی میتونی ببینی نمایندگی نزدیک به شما کجا داره این شماره خود اصفهان سیکلته 03114456367 -031144655756 یا اینکه تهران فروشگاه تاپ سیکلت آقای شهریاری قبلا داشت و یکسری از شهرستانها هم نماینده های روان هم چون صفر نداره جترو متین کار میکنن اونهایی که بهتون نزدیکتر بود شماره هاشو براتون میگم 2223960 شیراز آقای گلدانی و زاهدان 3235918 آقای یزدی و بوشهر 3530750 آقای صفوی زاده در مورد اقساطی هم بستگی به اونی داره که ازش میخری تو تهران که بیشترشون میدن البته فکر کنم از همه مطمئن تر خود اصفهان سیکلت زنگ بزن درباره نمایندگی فروش نزدیکای خودتون بپرس راستی بندر عباس و بندر لنگه هم هست ولی شمارشونو ندارم

omidco2003
28-08-1391, 12:56 قبل از ظهر
مرسی از بچه ها بابت راهنمایی
حالا یه سوال دیگه این موتور چیزی به اسم ساسات اوتوماتیک داره؟ یعنی وقتی هوا سرده خودش دور موتور رو بالاببره و وقتی موتور گرم شد دور موتور به حالت عادی برگرده؟
دوست عزیزی که قصد خرید دارین جترو الان توی اصفهان 3 تومن هست متین 3400 افرود صفر مدل دیگه ای توی اصفهان نیست
اختلاف قیمت به گفته یکی از فروشنده ها اینه که متین کارخونه ش توی زنجان هست ولی جترو توی اصفهان
متین مثل روان دو مدل داره یکی معمولی و یکی با کمک گازی ( معمولیش 100 تومن ارزون تره )
جترو کیفیت منتاژ خوبی داره حتی میشه گفت خیلی خوبی داره این رو میتونی با چشم خودت هم به وضوح درک کنی وقتی در کنار موتور دیگه ای باشه
من اوایل دنده دان برام سخت بود چون این مدل دنده رو تاحالا سوار نشده بودم ( 1 پایین بقیه بالا ) برای همین چند بار معکوس دادم ولی اصلا خم به ابرو نیاورده هر موتور دیگه ای بود الان باید داغون شده باشه

اینم عکس های دیروز من در کویر زاینده رود

omidco2003
28-08-1391, 04:29 قبل از ظهر
راستی یه نکته ای الان به ذهنم رسید
روی کاربراتور موتور من نوشته ژاپن هیچی دیگه هم ننوشته
یعنی ژاپنی هست ؟

legend761
28-08-1391, 06:50 قبل از ظهر
سلام بچه ها وقتتون بخیر .. من احتمالا تا یک هفته دیگه میخوام یدونه جترو سفارش بدم . ولی یکی از دوستان یک حرفی زد که گفت تریل متین 200 که شبیه روانه کیفیت بهتری نسبت به جترو داره . من چون خودم دسترسی به هیچ کودوم از این موتورا ندارم تنها راه تحقیقم از طریق اینترنت و توسط تجربیات و اطلاعات مفید شما دوستان عزیزه . بچه ها خدا وکیلی بدون تعصب به نظرتون جترو بهتره یا متین . میدونم که اکثر قطعاتشون شبیهه همه و انجینشون یکیه ولی در کل کودوم بهتره خودتون بودین کودمو انتخاب میکردین . لطفا با نظرات ارزشمندتون این بنده حقیر رو راهنمایی کنید . ممنونم .

hamed zoro
28-08-1391, 03:54 بعد از ظهر
دوست عزیز هیچ کدام با هم فرقی نداره تو این رده بجز روان که بدلیل قدیمی بودن و تجربه بیشتر تو این موتورها از نظر کیفیت مونتاژ بهتره هیچ کدوم برتری نسبت به دیگری نداره البته فلات هم همین موتور داره که فرقش این که رادیات داره که طبیعا کمی بهتره ولی بقیه موارد فرقی نمیکنه بهتر ببینی کدوم بهتر گیرت میاد از نظر قیمت و نمایندگی فروش قطعات ذهنتو درگیر این مسائل نکن من حتی نقشه این موتور تو مدل های مختلف با هم مقایسه کردم فقط تو مدل qm روان کمی تفاوت دیدم تو بقیه موارد بجز رادیات روغن که تو جترو و متین نیست و طلق و چراغ جلو که تفاوت داره و دیسکی بودن ترمز عقب متین و جترو و تفاوت مهره تنظیم چرخ عقب و زنجیر هیچ فرقی نمیکرد و این موتور ها همگی برای چین چی (qingqi) است البته برخی هم پایونیر که اون هم برای همون کارخانه است در ضمن روی کاربوراتور هم نوشته میکونی ژاپن که برای کارخانه سوزوکی است ولی شک دارم اصل ژاپن باشه.

legend761
28-08-1391, 08:06 بعد از ظهر
خیلی ممنون hamzy جان .. راستی رنگ انجین جترو در مدل زرد رنگ فرق میکنه ؟ یعنی رنگش مشکیه آخه من یه عکسی از جترو زرد رنگ دیدم که رنگ انجینش مشکی بو د . بعد راستی جترو از لحاظ جنس کمک فنر و استقامت بدنه شبیه روانه دیگه درسته ؟ راستی من رادیات ازکجا میتونم بخرم برای جترو . ببخشید تعداد سوالات زیاد شد . ممنونم .

hamed zoro
28-08-1391, 10:22 بعد از ظهر
دوست عزیز اولا رادیات برای جترو باید از نمایندگی روان بگیری دور میدان گمرک بنام تکتاز موتور و درباره جنس کمک و استقامت هم باهم یکی است درباره رنگ انجین هم مشکی است ولی ظاهرا رنگهای دیگه هم داره که امروز من میدان گمرک بودم تازه اومدم یک چیزی شنیدم که اول تحقیق میکنم اگر صحت داشت همین جا به اطلاعتون میرسونم اصولا احتیاجی به رادیات هم نداره زیاد فکرتو درگیر نکن راستی تو تهران نمایندگی فروش قطعاتشم امروز پیدا کردم و باهاش صحبت کردم با اجازه مدیرای محترم آدرس دادم عضو بشه و اگه کسی چیزی خواست آن لاین جوابشو بده و بتونه همکاری کنه با بچه ها خیلی هم انسان مثبت و خوبی بود و استقبال کرد بزودی عضو میشه و آگهی میزاره تو سایت .

omidco2003
29-08-1391, 01:00 قبل از ظهر
اقا سوال من رو جواب ندادینا
ساسات اوتوماتیک داره یا نه ؟
دوست عزیزی که قصد خرید دارین این موتور ها دقیقا مثل انواع سی جی ها میمونه که فقط اسمشون فرق داره و از همه نظر یکسان هستن
هر کسی بسته به محل زندگیش و بازار یه مدلی رو انتخاب میکنه
توی اصفهان جترو ارزون تر از همه هست این معیار انتخاب من بوده + بازار دست دوم جترو ( حالا فرقی نداره کدوم مدل از موتوراش ) توی اصفهان بهتره
در مورد جترو زرد رنگ بله درست دیدن گیربوکس و رینگش مشکی هست به نظر من برای اینکه رنگ بندی قشنگ بشه اینکار رو کردن همین

legend761
29-08-1391, 02:42 قبل از ظهر
بچه ها چرا این سایت jetro.ir یا اصفهان سیکلت باز نمیشه ؟

hamed zoro
29-08-1391, 02:56 قبل از ظهر
وقت خودتو هدر نده باز نمیشه سایتش خرابه البته باز بشه هم چیز بدرد بخوری توش نیست در مورد سوال آقا امید اصولا وقتی ساسات دستی داره اتوماتیک دیگه نمیتونه داشته باشه و کاربردی نداره درمورد رنگ انجین و گیربکس که مشکی است درست گفتید ولی رینگش زرده برای من

legend761
29-08-1391, 04:05 قبل از ظهر
بچه ها سلام . میگم انجین جترو رو qingqi میزنه یا pioneer ? بعد از لحاظ کیفیت مقداری qingqi بهتره درسته ؟

omidco2003
29-08-1391, 07:32 قبل از ظهر

سایت اصلی این هست ولی کلا بد بالا میاد و به روز هم نیست

- - - Updated - - -

بچه ها سلام . میگم انجین جترو رو qingqi میزنه یا pioneer ? بعد از لحاظ کیفیت مقداری qingqi بهتره درسته ؟

روی پوسته اسم خود جترو رو زده ( حک شده ) چیزی به این اسم نداره مثل روان
متین هم پوسته ش بدون اسم هست فقط برچسب متین داره

legend761
03-09-1391, 03:56 قبل از ظهر
سلام بچه ها شما هنوز جتروتون رو تو آفرود تست نکردین ؟ یه دو تا عکسی فیلمی چیزی بزارین .

omidco2003
03-09-1391, 06:32 قبل از ظهر
دوست عزیز من که عکس های توی رود خونه رو گذاشتم
تا اونجایی که من تست کردم خیلی خوبه
باتوجه به شلوغی بیش از حد شهر من بیشتر استفادم از راه پله و جدول های توی خیابون هست که واقعا عالیه
ایشالا اگه فردا هوا خوب باشه دوباره میخوام برم افرود توی رودخونه :)

omidco2003
04-09-1391, 06:26 بعد از ظهر
از دیروز عصر تا حالا که صبح تاسوعا هست مداوم داره بارون میاد اینجا اصفهان ( خدا رو شکر)
من هم دیروز رفتم بیرون قبل از بارون ولی بعد بارون شروع شد اولش خیلی میترسیدم ولی بعد در کمال ناباوری حس کردم انگار این موتور توی زمین خیس و اب تعادلش خیلی بهتر از خشکی هست
نسبت به حالت خشکی بیشتر میشد موتور رو خوابوند

نیما نادری
05-09-1391, 01:59 قبل از ظهر
موتور تریل برای همین دیوانه بازیا ساخته شده ...جواب میده تو تهران یدونه سر کوچمونه نارنجی با کمک معکوس مشکی خیلی شاخه قیافش

hamed1358
16-09-1391, 03:17 قبل از ظهر
با سلام خدمت شما دوستانبنده قصد خرید روان صفرو داشتم 6 ماهه که صبر کردم بیاد تو بازار اما ظاهرا دیگه تولید نمیشهدوستان جترو 200 نظرمو جلب کرده چند تا سوال دارم که اگه کمکم کنید ممنون میشم:1- قطعاتش تقربا همون روانه و اینکه تو بازار پیدا میشه؟2- نقطه ضعف و نقطه قوت این موتور چیه؟3- بنظرتون اگه بخرمشو یه وقت خوشم نیاد تو بازار ازم ور میدارن؟ممنون

amo hosein
16-09-1391, 04:40 قبل از ظهر
با سلام خدمت شما دوستانبنده قصد خرید روان صفرو داشتم 6 ماهه که صبر کردم بیاد تو بازار اما ظاهرا دیگه تولید نمیشهدوستان جترو 200 نظرمو جلب کرده چند تا سوال دارم که اگه کمکم کنید ممنون میشم:1- قطعاتش تقربا همون روانه و اینکه تو بازار پیدا میشه؟2- نقطه ضعف و نقطه قوت این موتور چیه؟3- بنظرتون اگه بخرمشو یه وقت خوشم نیاد تو بازار ازم ور میدارن؟ممنون

میتونم راحت جواب سوال 3رو بدم.
خیلی میخوره تو سرش.

hamed zoro
16-09-1391, 04:56 قبل از ظهر
دوست عزیز اول اینکه هیچ فرقی با روان نداره دوم اینکه بله تمام قطعاتش تو بازار هست تو تهران نمایندگی فروش قطعات هم داره بجز اون تکتاز موتور لب میدون گمرک تمام قطعاتشو داره و همینطور ایمانی و تریل نادر نکته بعد اگه روان سوار شدی از این هم خوشت میاد اگه سوار نشدی که نمیدونم در مورد فروش هم هیچ موتوری تو ادنیا نمیتونی گیر بیاری که صفر بخری و تو سرش نخوره نکته بعدی فکر میکنم اگه یک روان دست دو qm قیمت مناسب گیر بیاری و نصف اون پولی که میخواستی صفر بخری بدی تر تمیزش کنی بازم برات بصرفه تره به نظرم QM روان برای آفرود بهتره ولی تومدل rv با جترو و متین فرقی نداره ..بازهم سوالی بود در خدمتیم من صفر خریدم و تا حالا سوارشم حدود 3-4 ماهه

K.I.A
16-09-1391, 05:20 قبل از ظهر
جترو همون روانه تازه قیافش بهتره اما رادیاتور روغن نداره و همه چیزاش یکیه
من یه دونه سراغ دارم 1000تا راه رفته در حد صفر دسته یه خانوم دکتر بوده ...!هرکی خواست پی ام بده
صفرش چنده ؟

hamed1358
16-09-1391, 06:18 قبل از ظهر
دوست عزیز اول اینکه هیچ فرقی با روان نداره دوم اینکه بله تمام قطعاتش تو بازار هست تو تهران نمایندگی فروش قطعات هم داره بجز اون تکتاز موتور لب میدون گمرک تمام قطعاتشو داره و همینطور ایمانی و تریل نادر نکته بعد اگه روان سوار شدی از این هم خوشت میاد اگه سوار نشدی که نمیدونم در مورد فروش هم هیچ موتوری تو ادنیا نمیتونی گیر بیاری که صفر بخری و تو سرش نخوره نکته بعدی فکر میکنم اگه یک روان دست دو qm قیمت مناسب گیر بیاری و نصف اون پولی که میخواستی صفر بخری بدی تر تمیزش کنی بازم برات بصرفه تره به نظرم QM روان برای آفرود بهتره ولی تومدل rv با جترو و متین فرقی نداره ..بازهم سوالی بود در خدمتیم من صفر خریدم و تا حالا سوارشم حدود 3-4 ماههممنون از راهنماییتونمن باید برم سمت همون جتروراستی شما که زحمت کشیدی یه سوال دیگه داشتم :بنظر شما این موتورو از نمایندگی بخرم یا گمرک؟نمایندگیش تو تهران کجاست؟متشکرم

omidco2003
16-09-1391, 06:34 قبل از ظهر
همه سوالات رو دوستمون جواب داد :)
الان اصفهان صفرش 3 تومن هست
متین 3400 و 3700 فرقش مثل روان ها توی کمک جلو هست
از نظر فنی این موتور هیچ فرقی با روان نداره کاملا کاملا شبیه هستن
من تا حالا تریل نداشتم به نظرم قدرتش خیلی عالییییییییی اصلا موتور سرعتی نیست با اینکه راحت 100 رو پر میکنه ولی در عوض برای بالا رفتن از هر چیزی عالیییییییییییی
صندلی خیلی نرمی داره کاملا توش فورو میری
روزای اول ( هنوز قلق ش دستت نیست ) امکان اینکه از روی موتور پرت بشی زیاده چون بازی کردن با کلاچ همانا و تیکاف کردن همان :)
تنها عیبی که توی این چند ماه من رو اذیت کرده صدای زیاد موتور هست نمیدونم شاید هم چون من تا حالا کاب سوار بودم این صداش برام زیاده :)

hamed zoro
19-09-1391, 04:11 بعد از ظهر
امید جان صداش خیلی قشنگه خیلی ها بخاطر صداش میخرنش شما چون عادت نداری اینومیگی ولی ظاهرا متین کیفیتش زیاد جالب نیست ولی در کلا این موتورهای چینی همشون مثل هندونه دربسته است یک میخری قرمز و شیرین یکی دیگه سفید بی مزه تا نخری معلوم نمیکنه چه جوری در بیاد حتما هم اولش که بخری تا اون جوری که بخوای از آب دربیاد حدود 300 تا 400 خرج داره کم کم باید یک کارایی کرد مثل تعویض شمع - لاستیک - صفحه -خورشیدی - زنجیر البته اگر بخوای آفرود بری وگر نه تو شهر همین حالت که داره کافیه و نمیخواد وسواس بخرج بدی... اگه کمک معمولی بگیری از معکوس بهتر همینطور ترمز عقب کاسه ای چون جفتش استهلاکش بیشتره ...

omidco2003
20-09-1391, 03:24 قبل از ظهر
اره خودم هم که گفتم چون قبلا کاب سوار بودم این برام اینطوری هست :)
والا از من که همین طوری خیلی هم خوبه از همه جا بالا میره :)

hamed zoro
20-09-1391, 06:47 بعد از ظهر
اگه خواستی بخری نمایندگی فروش تو تهران شهریاری تاپ سیکلت بود که داشت اگه داره بخر کیا جان هم که میگه یکی سراغ داره 1000 تا کار کرده اگه خوب میده با خانوم دکترش بخر البته اگه کیا تائید کنه یعنی حرف نداره چون دانش فنیش در مورد موتور و ماشین عالیه و دستش تو کاره چون از جترو تعریف کرد امشب خوابم میبره .....::thanks:

hamed1358
21-09-1391, 09:20 بعد از ظهر
اگه خواستی بخری نمایندگی فروش تو تهران شهریاری تاپ سیکلت بود که داشت اگه داره بخر کیا جان هم که میگه یکی سراغ داره 1000 تا کار کرده اگه خوب میده با خانوم دکترش بخر البته اگه کیا تائید کنه یعنی حرف نداره چون دانش فنیش در مورد موتور و ماشین عالیه و دستش تو کاره چون از جترو تعریف کرد امشب خوابم میبره .....::thanks:با سلام خدمت همه شما دوستان که بنده رو راهنمایی کردید بخصوص آقایhamzy از اینکه با تاخیر پاسخ دادم عذر می خوام مشکل اتصال به شبکه داشتم( وایمکس وصل نمی شد)چشم آقا البته ظاهرا اینجا باید گفت یه خانوم دکتره که باهاش یه جترو سالمم میدنآقای kia چه رنگیه؟ قیمت چند؟ بیمه تا کی؟ اگه ممکنه عکس هم از جتروتون بذارید.متشکر

K.I.A
22-09-1391, 05:27 قبل از ظهر
عکس میگیرم میزارم ندارم/1000تا راه رفته یک سال بیمه /خودم سرویسش زدم/سفیده/جعبه هدیه که شامل لوازمه فابریکشه هم هست/
صفرشو یکی میگفت 3500 نمیدونم

hamed1358
22-09-1391, 05:49 قبل از ظهر
عکس میگیرم میزارم ندارم/1000تا راه رفته یک سال بیمه /خودم سرویسش زدم/سفیده/جعبه هدیه که شامل لوازمه فابریکشه هم هست/صفرشو یکی میگفت 3500 نمیدونم
ممنون پس منتظر عکسای شما هستم
تقریبا 6 ماهه دنبال موتورای تیپ روان و متین و جترو می گردم .
یه ماه پیش این جترو تو گمرک 3100 بود (البته جسارتا)
حقیقت اینه که رو وسیله خیلی وسواسم پس همیشه صفر سوار میشم و اگه بخوام کارکرده بگیرم باید واقعا در حد نو باشه و خط و خش هم نداشته باشه ضمنا قیمت واقعا مناسب باشه
(البته بازم میگم جسارتا)

K.I.A
22-09-1391, 05:53 قبل از ظهر
09125011963

تماس بگیرید بازدید غرب تهران/

hamed zoro
22-09-1391, 06:17 بعد از ظهر
حامد جان من بهت گفتم منم مثل شما وسواس دارم بطوری که این موتور صفر خریدم تا حالا تو سه ماه نزدیک ۶۰۰ یا ۷۰۰ کم کم براش خرج کردم تا اونی که میخواستم شد حالا اگر کیا میگه سرویس هم کردش که برو کلاتو بنداز بالا چون خرجاشو کرده خیلی جولویی بد هم برو ببین ضرر نداره البته خیالت جمع اگه کیا تائید کرد مطمئن باش البته من رفاقتی با کیا - یا فروشنده جترو ندارم فقط برای اطمینانت میگم چون من که میخواستم بخرم اگر کسی کمکم میکرد سردرگم نمیشدم البته بازهم به لطف برخی عزیزان بعد از خرید مثل آقای نادری و کامرو خیلی از سردر گمی دراومدم که همین جا جاداره ازشون تشکر کنم ....ارزش داشتن دوستانی مثل این دوستان و همین آقا کیا ازکل پول موتورای تو سایت بیشتره...اگه بازهم کمکی خواستی مطرح کن درخدمتیم....

hamidrezashz
23-09-1391, 04:09 قبل از ظهر
سلام حمزی جان خوبی ؟یه لطفی کن لیسته خرجایی که تاحالا واست موتورت کردی رو واسمون بنویس و بگو تاثیری هم داشته یا نه ممنون

hamed1358
23-09-1391, 06:08 قبل از ظهر
09125011963تماس بگیرید بازدید غرب تهران/آقا کیا من امروز گمرک بودم - قیمت روز جترو صفر 3500 بودپس شما درست فرموده بودید

omidco2003
24-09-1391, 12:47 قبل از ظهر
حامد جان من بهت گفتم منم مثل شما وسواس دارم بطوری که این موتور صفر خریدم تا حالا تو سه ماه نزدیک ۶۰۰ یا ۷۰۰ کم کم براش خرج کردم تا اونی که میخواستم شد حالا اگر کیا میگه سرویس هم کردش که برو کلاتو بنداز بالا چون خرجاشو کرده خیلی جولویی بد هم برو ببین ضرر نداره البته خیالت جمع اگه کیا تائید کرد مطمئن باش البته من رفاقتی با کیا - یا فروشنده جترو ندارم فقط برای اطمینانت میگم چون من که میخواستم بخرم اگر کسی کمکم میکرد سردرگم نمیشدم البته بازهم به لطف برخی عزیزان بعد از خرید مثل آقای نادری و کامرو خیلی از سردر گمی دراومدم که همین جا جاداره ازشون تشکر کنم ....ارزش داشتن دوستانی مثل این دوستان و همین آقا کیا ازکل پول موتورای تو سایت بیشتره...اگه بازهم کمکی خواستی مطرح کن درخدمتیم....

داداش صفر رو این همه پول خرجش کردی؟ !!!!!!
تازه تو که میگی استفاده افرود هم نداری پس خرج کجاش کردی؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

آقا کیا من امروز گمرک بودم - قیمت روز جترو صفر 3500 بودپس شما درست فرموده بودید ولی توی اصفهان هنوز 3 تومن هست و متین گرون تر

F.Shahgol
24-09-1391, 02:38 قبل از ظهر
جترو 91 را همین الان میخاست 2900 بده به من رنگ سفید

legend761
24-09-1391, 09:43 قبل از ظهر
سلام به همه ی بچه های جترو سوار . یه سوال داشتم از
آقایhamzy میخواستم ببرسم دلیل این که تو چند تا بست قبل تر گفتن که کیفیت متین بایینه چیه . ممنون .

hamed zoro
24-09-1391, 09:09 بعد از ظهر
من همینطوری از تجربه شخصی خودم گفتم چون چند تا از دوستانم تو شهرداری بودن و این مدل و بهشون داده بودن خیلی ازیت شدن وگرنه شاید مدل بدی هم نباشه چون من اصلا روی مارک یا برند خاصی مخصوصا ایرانی و چینی تعصبی ندارم این درباره سوال دوت عزیز legend761

و امید جان من مصرف آفرود هم دارم ولی فعلا کم بعد هم من این موتور بیشتر به عنوان سرگرمی گرفتم برای همین خیلی باهاش ور میرم خرج هایی که یادم میاد ... بیمه - روغن - فیلتر روغن - حلزونی کیلومتر جلو تعویض باطری - تعویض تیوپ جلو و عقب - تعویض شمع سوزنی ایردیوم - تعویض خورشیدی عقب بزرگ و زنجیر - خرید محافظ دست - خرید صفحه و تعویض - اسپری روغن - آچارکشی - خرید گلگیر جلو بلند- کاسه نمد کمک و.... اینا یادمه بازم سوالی بود درخدمتم

legend761
24-09-1391, 11:02 بعد از ظهر
ممنون آقای hamzy اگر تونستید عکس جدیدی از موتورتون بزارید تا ببنیم چه شکلی شده . تشکر .

omidco2003
25-09-1391, 04:03 قبل از ظهر
من همینطوری از تجربه شخصی خودم گفتم چون چند تا از دوستانم تو شهرداری بودن و این مدل و بهشون داده بودن خیلی ازیت شدن وگرنه شاید مدل بدی هم نباشه چون من اصلا روی مارک یا برند خاصی مخصوصا ایرانی و چینی تعصبی ندارم این درباره سوال دوت عزیز legend761

و امید جان من مصرف آفرود هم دارم ولی فعلا کم بعد هم من این موتور بیشتر به عنوان سرگرمی گرفتم برای همین خیلی باهاش ور میرم خرج هایی که یادم میاد ... بیمه - روغن - فیلتر روغن - حلزونی کیلومتر جلو تعویض باطری - تعویض تیوپ جلو و عقب - تعویض شمع سوزنی ایردیوم - تعویض خورشیدی عقب بزرگ و زنجیر - خرید محافظ دست - خرید صفحه و تعویض - اسپری روغن - آچارکشی - خرید گلگیر جلو بلند- کاسه نمد کمک و.... اینا یادمه بازم سوالی بود درخدمتم

داداش گلم خیلی از این خرج ها که خرج های عادی یه وسیله نقلیه هست:biggrin: یعمی میخوای موتور بیمه نداشته باشه ؟ یا روغن عوض نشه ؟
اخه همچین زدی 700 تومن من خیلی ترسیدم گفتم یا علی بدون چه موتور داغونی هست که هنوز هیچی نشده این همه خرج ش کرده
خلاصه کلی ترسوندیمون :biggrin:

hamed zoro
25-09-1391, 04:21 قبل از ظهر
خوش تیپ من نگفتم بترسی گفتم بدونی بله بیشترش خرجهای عادین برای همین گفتم اگه یک موتور سالم گیر بیاری که صفرم نباشه مهم نیست چون همین خرجهای عادی رو صاحب قبلیش داده....:):24:

omidco2003
17-10-1391, 01:14 قبل از ظهر
یه سوالی داشتم جترو شما روی جک که هست روشن میشه؟

hamed zoro
17-10-1391, 06:47 بعد از ظهر
سلام امید جان بله روی جک روشن میشه ربطی نداره به روشن شدن البته حرکت نمیکنه و وقتی میزنی روی دنده اگه جک پائین باشه خاموش میشه یک سوئیچ زیر جک هست که احتمال داره خراب باشه و برای همین روشن نشه هم میتونی اون کلید یا سنسور تعویض کنی هم اگر هزینه زیادی داشت و دوست داشتی میتونی حذفش کنی مشکلی داشتی در خدمتیم. اینم عکسش برات گذاشتم

26477

omidco2003
18-10-1391, 04:52 قبل از ظهر
سلام دوست جون
نه من هم مشکلی ندارم و روشن میشه اتفاقا همین سویچ رو دیدم و این به نظرم اومد
پس کار این سویچ چی هست؟

---------- Post added at ۰۹:۲۲ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۰۸:۲۹ بعد از ظهر ----------

یه نگاهی به این بندازین بد نیست
با عوض کردن اگزوز جترو قدرتش رو حدود19 اسب کرده

به این لینک ها هم یه نگاهی بندازین جالب هست

این هم یه مقایسه جالب با هوندا crf230m هست

اینم شرکت سازنده

لینک اولی یه شخصی هست توی امریکا که با عوض کردن اگزوز qlink xf200 خودش که از نظر ظاهر هیچ فرقی با جترو ما نداره قدرتش رو به 19 اسب رسونده و عکس دستگاه دیانو ( شاید اسم دستگاه رو اشتباه گفته باشم ) رو هم گذاشته
لینک دومی یه مروری کرده روی این موتور و نکات مثبت و منفی ش رو گفته ( البته من وقت نداشتم کامل بخونم برای همین گذاشتم برای یه روز دیگه ) فقط عکس ها رو دیدم که عینا همین موتور ما هست حتی اون لوگوی کوچیک روی صفحه کیلومتر پایین دور موتور هم مثل هم هست
توی این مقاله قدرت موتور رو گفته 15 اسب توی دور 8500 و گشتاور رو هم گفته 12 نیوتن بر متر توی دور 7800
توی لینک سومی یه مقایسه ای انجام داده با هنودا crf 230m مدل 2009 و نمودار قدرت و سرعتش رو هم زده که برای هنودا 14 اسب و برای موتور ما 12 اسب رسم کرده
که خیلی فرق میکرد با مقاله قبلی

stoncold
18-10-1391, 05:06 بعد از ظهر
داداش اون سی ارا مه که یه سنسور داره موتور رو جک باشه روشن نمیشه

ali_k008
18-10-1391, 05:43 بعد از ظهر
سلام
کسی میدونه وزن این جترو چقدره؟

hamed zoro
19-10-1391, 06:52 قبل از ظهر
دوست عزیز وزنش حدود 120 کیلو است امید جان لینکها هم همش فیلتر فردا حتما نگاه میکنم ولی بهر حال اگزوز خیلی تو شتاب و خروجی دود تعصیر داره پس طبیعی که بتونه همچین اتفاقی ولی یک چیز دیگه هم بهت میگم امتحان کن ببین اصلا میتونی دور موتورتو به 7500 برسونی بدون ریب زدن شمع تو این جریان مهم تو دورهای بالا شمع های فابریکش جواب نمیده اگه یک شمع ایردیوم بخری خیلی بهتر میشه و کاربراتور هم بعضی دوستان عوض میکنن که تعصیر داره البته جا برای تغییرات زیاد داره ولی وقت و هزینه باید بکنی من فعلا نمیتونم بیشتر هزینه کنم ولی به محض اینکه بتونم یک فکرایی دارم براش .

legend761
19-10-1391, 06:06 بعد از ظهر
سلام بچه ها چطوری میتونم کمک فنر عقب موتور رو بالا ببرم آخه به دلیل بزرگ تر بودن لاستیک جلو موتور یه کم به سمت عقب شیب برداشته که استیل موتور رو بهم میزنه و اگه از بقل نگاش کنی یه مقداری زشته

omidco2003
19-10-1391, 07:21 بعد از ظهر
دوست عزیز وزنش حدود 120 کیلو است امید جان لینکها هم همش فیلتر فردا حتما نگاه میکنم ولی بهر حال اگزوز خیلی تو شتاب و خروجی دود تعصیر داره پس طبیعی که بتونه همچین اتفاقی ولی یک چیز دیگه هم بهت میگم امتحان کن ببین اصلا میتونی دور موتورتو به 7500 برسونی بدون ریب زدن شمع تو این جریان مهم تو دورهای بالا شمع های فابریکش جواب نمیده اگه یک شمع ایردیوم بخری خیلی بهتر میشه و کاربراتور هم بعضی دوستان عوض میکنن که تعصیر داره البته جا برای تغییرات زیاد داره ولی وقت و هزینه باید بکنی من فعلا نمیتونم بیشتر هزینه کنم ولی به محض اینکه بتونم یک فکرایی دارم براش .

از من روی 6500 دیگه شروع به ریپ زدن میکنه
البته من هنوز مشکل گاز خوردن دارم فکر کنم نیاز به تنظیم اساسی داره کاربراتورش
دیشب به اون پیچ برنجی رنگ که پشت هلالی سیم گاز هست یه کمی ور رفتم حدود نیم دور چرخوندمش ( یام نمیاد از کدوم طرف ) یکمی بهتر شد
اینایی که میگی خوب معلوم هست که تاثیر داره دیگه

- - - Updated - - -

سلام بچه ها چطوری میتونم کمک فنر عقب موتور رو بالا ببرم آخه به دلیل بزرگ تر بودن لاستیک جلو موتور یه کم به سمت عقب شیب برداشته که استیل موتور رو بهم میزنه و اگه از بقل نگاش کنی یه مقداری زشته من اون موقعی که خریدم میخواستم پایین بیارم ( فکر میکردم مشکل پیدا میکنم ) فروشنده گفت با یه اچار آلن میتونی هر کار میخوای بکنی ولی بعد از از سواری گرفتن دیدم مشکلی باش ندارم دستش نزدم

legend761
19-10-1391, 07:42 بعد از ظهر
نمیدونی دقیقا کودوم بیچ رو باید بیچوند تا ارتفاعش بیاد بالا ؟

hamed zoro
20-10-1391, 06:34 قبل از ظهر
امید جان ریب زدن بالای 6500 برای همون شمع عوض کن لذت ببر وتا موتور نترکه ریب نمیزنه ولی برای تنظیم پیچ دور موتور که گفتی خیلی ساده با تکون دادنش خودت میتونی بفهمی باید کمتر بشه یا بیشتر حتما هم وقتی موتور گرم شده تنظیم کن چون اگه موقع سرد بودن دور موتور باهمون پیچی که گفتی تنظیم کنی زود بهم میخوره تنظیمت و باید بین 1200 تا 1500 تنظیم کنی دورتو از روی دورسنج ببین و در ظمن برای اچارکشی 2000 تا اگر بردی حتما فیلر گیری کن تا راح صبح روشن بشه و از صدا بیوفته موتور کاملا ....... در مورد تنظیم کمک دوستمون legend هم باید بگو بصورت طبیعی موتور تریل ها کمی عقبش پائین تر البته تا کاربرد خاص نداشته باشی زیاد هم جالب نیستتنظیمشو بهم بزنی مخصوصا سرعت که بالا میره موتورت پشتش گیجتر میشه برای همین به نظرم تغییر نده تنظیمشو ...

omidco2003
20-10-1391, 08:47 بعد از ظهر
امید جان ریب زدن بالای 6500 برای همون شمع عوض کن لذت ببر وتا موتور نترکه ریب نمیزنه ولی برای تنظیم پیچ دور موتور که گفتی خیلی ساده با تکون دادنش خودت میتونی بفهمی باید کمتر بشه یا بیشتر حتما هم وقتی موتور گرم شده تنظیم کن چون اگه موقع سرد بودن دور موتور باهمون پیچی که گفتی تنظیم کنی زود بهم میخوره تنظیمت و باید بین 1200 تا 1500 تنظیم کنی دورتو از روی دورسنج ببین و در ظمن برای اچارکشی 2000 تا اگر بردی حتما فیلر گیری کن تا راح صبح روشن بشه و از صدا بیوفته موتور کاملا ....... در مورد تنظیم کمک دوستمون legend هم باید بگو بصورت طبیعی موتور تریل ها کمی عقبش پائین تر البته تا کاربرد خاص نداشته باشی زیاد هم جالب نیستتنظیمشو بهم بزنی مخصوصا سرعت که بالا میره موتورت پشتش گیجتر میشه برای همین به نظرم تغییر نده تنظیمشو ...

hamzy جان ( ببخش اسمت رو یادم رفت یه بار بهم گفتیا ولی خوب حافظم در حد ماهی هست ) پیچ تنظیم سیلو رو میدونم یه بار بهم گفتی و درست ش کردم یه پیچ دیگه هست پشت هلالی گاز این بار اون رو دست کاری کردم

HOSIN
25-10-1391, 06:05 بعد از ظهر
[دوستان كسي هست كه بدونه چرا لاستيك هاي اطراف زنجير جترو تريل 200 زود خورده ميشوند اصلا" تو بازار هست

omidco2003
26-10-1391, 09:19 قبل از ظهر
برای من که بعد از گذشت 500 کیلومتر هنوز سالمه

hamed zoro
26-10-1391, 09:29 قبل از ظهر
برای منم سالمه و مشکلی نداره ۲۳۰۰ کیلومتر هم راه رفته ولی اصولا اگر زود خورده میشه باید علتش و پیدا کنی موتورتو بزار روی استند یا همان چهار پایه بعد لاستیک را بچرخون از عقب ببین کجا باهاش درگیره یا لاستیکت تنظیم نیست و زنجیرت شل و سفته یا زنجیرت مشکل داره و مثلا حلقه ای چیزی توش خرابه که تو سرعت میزنه لاستیک دور زنجیرو خراب میکنه و یک احتمال دیگه هم داره که خود اون محافظ زنجیر سر جاش نیست ولی مطمئن باش خودت بهتر از هر کسی میتونی پیداش کنی ...

HOSIN
26-10-1391, 10:02 قبل از ظهر
دست دوستان درد نكنه راستي كنار سيلندر سمت سفه برق يك كانال پلمپ است كارش چيه تو موتور راستي نگفتين اين لاستيك ها هست يا نه

HOSIN
28-10-1391, 03:26 بعد از ظهر
سلام دوستان جترو 200 از اون زنجير سفت كن هاي فنري كه روي كراس ها است مي شه روش گذاشت آيا هست توي بازار چه قيمته

meisam
28-10-1391, 10:37 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من دارم شنبه یه حترو 200 میخرم مدل 91 1000 تا کار کرد
امروز سوار شدم تست کردم کمکاش خشک بود نمایشگر دور موتورش گیر داشت وقتی موتور خاموش بود گیر میکرد روی 2000
لاستیکاش عوض شده جفتشئ یاسا گذاشته که حس میکنم باریکه و بازم باید عوض شه
خیلی نرم گاز میخوره وخدایی اصلا ریپ نداره
اما حس میکنم مثل روان آسفالتو نمیکنه!!!
ترمز جلوش هم اصلا میخ نبود
نمیدونم از چیه مشکلش
ارتفاع زینش هم بالاتر از روانه
حالا با این اوضاع نظرتون چیه در موردش؟
کسی هست که این مشکلات رو باهاش داشته بوده؟
درست میشه کردش؟
یعنی بخرمش؟

stoncold
28-10-1391, 11:10 بعد از ظهر
سلام به همه دوستانمن دارم شنبه یه حترو 200 میخرم مدل 91 1000 تا کار کردامروز سوار شدم تست کردم کمکاش خشک بود نمایشگر دور موتورش گیر داشت وقتی موتور خاموش بود گیر میکرد روی 2000لاستیکاش عوض شده جفتشئ یاسا گذاشته که حس میکنم باریکه و بازم باید عوض شهخیلی نرم گاز میخوره وخدایی اصلا ریپ ندارهاما حس میکنم مثل روان آسفالتو نمیکنه!!!ترمز جلوش هم اصلا میخ نبودنمیدونم از چیه مشکلشارتفاع زینش هم بالاتر از روانهحالا با این اوضاع نظرتون چیه در موردش؟کسی هست که این مشکلات رو باهاش داشته بوده؟درست میشه کردش؟یعنی بخرمش؟مثل اینکه شما با وازه کنده شدن اسفالت اشنایی نداری که واسه روان بکارش میبریخب اون نمایشگر که گیر میکنه مشکلی ندارهلاستیکشم بستگی به استفاده خودت داره تو شهر هرچی پهن ترو گل دار تر بگیری اصطحلاک موتورت میره بالاتر سیمپرم زودتر میشکنهترمزو ارتفاع زینشم با کمک فنرتنظیم میشه بستگی به قیمتشم داره که می ارزه یا نه

K.I.A
28-10-1391, 11:38 بعد از ظهر
دست دوستان درد نكنه راستي كنار سيلندر سمت سفه برق يك كانال پلمپ است كارش چيه تو موتور راستي نگفتين اين لاستيك ها هست يا نه

جای رادیات هست.

HOSIN
29-10-1391, 07:53 قبل از ظهر
دوستان چطوري ميشود كمك جلوي جترو 200 رو براي بيابون تقويت كرد چون تو كوچكترين دست انداز ميكوبه كمك عقب هم خيلي نرمه

meisam
29-10-1391, 10:00 بعد از ظهر
مثل اینکه شما با وازه کنده شدن اسفالت اشنایی نداری که واسه روان بکارش میبریخب اون نمایشگر که گیر میکنه مشکلی ندارهلاستیکشم بستگی به استفاده خودت داره تو شهر هرچی پهن ترو گل دار تر بگیری اصطحلاک موتورت میره بالاتر سیمپرم زودتر میشکنهترمزو ارتفاع زینشم با کمک فنرتنظیم میشه بستگی به قیمتشم داره که می ارزه یا نه
کنده شدن آسفالت که اسطلاحه!!
اما شتابش کلا خوب نبود شایدم چون هنوز آببندی نشده اینطوره
قیمتش 2600 فکرکنم میده اما قیمت واسم دلیل نیست
میخوام بدونم یه روان rv کارکرده پیدا کنم بهتره یا فرقی ندارند؟
چون واقعا نو و تمیز بود
یه cpi 250 هم دیدم مدل 89 کارکردش حدود 15000 باید باشه
300 هم خرج داره 3800 میده
موندم بین این 2تا گذینه موجود!!!!!!!:10::10:

K.I.A
29-10-1391, 10:02 بعد از ظهر
دوست عزیز تاپیک مشاوره بزنید /cpi کاملا سر تره.

stoncold
29-10-1391, 10:06 بعد از ظهر
کنده شدن آسفالت که اسطلاحه!!
اما شتابش کلا خوب نبود شایدم چون هنوز آببندی نشده اینطوره
قیمتش 2600 فکرکنم میده اما قیمت واسم دلیل نیست
میخوام بدونم یه روان rv کارکرده پیدا کنم بهتره یا فرقی ندارند؟
چون واقعا نو و تمیز بود
یه cpi 250 هم دیدم مدل 89 کارکردش حدود 15000 باید باشه
300 هم خرج داره 3800 میده
موندم بین این 2تا گذینه موجود!!!!!!!:10::10: فرق بین سی پی ای با روان و جترو مثل فرق بین پیکانو 206 هست سی پی ای حدود ده اسب بخار از روانو جترو قوی تره ولی خب کارکدشم زیاده ولی می ارزه با سی پی ای بچه ها همین سایت تاپ اسپید 160 زدن موتور خیلی ردیفیه
اگه سی پی ای خرجی نداره برو بگیرش معطلم نکن چون هروقت سوار شی و کنار روانو بقیه تریلا ایرانی مقایسش کنی مارو یه کله دعا میکنی

meisam
29-10-1391, 10:19 بعد از ظهر
فرق بین سی پی ای با روان و جترو مثل فرق بین پیکانو 206 هست سی پی ای حدود ده اسب بخار از روانو جترو قوی تره ولی خب کارکدشم زیاده ولی می ارزه با سی پی ای بچه ها همین سایت تاپ اسپید 160 زدن موتور خیلی ردیفیه
اگه سی پی ای خرجی نداره برو بگیرش معطلم نکن چون هروقت سوار شی و کنار روانو بقیه تریلا ایرانی مقایسش کنی مارو یه کله دعا میکنی
مرسی از راهنماییت ولی جترو یا کلا این ردیف ایرانیای تریال چند تا مزیت هم داره
بابت لوازم یدک هیچ مشکلی نیست
قیمت مناسب
تعمیرکار تقریبا ارزون:11:
اما cpi هیچکدوم
اینم میدونم که اگه دستکاری نشه بیشتر از130 تا نمیره
زینشم صفته و بد روشن میشه و ریپم میزنه
سوار شدم که میگم
البته از هندلیگ عالیش نمیشه نگفت
در کل فرقشون خیلی نیست

K.I.A
29-10-1391, 10:22 بعد از ظهر
دوست عزیز شما با تریل 120 تا میری موتور تعادل نداره... گلگیر جلو تو باد وحشتناک تکون میخوره...
اصلا اصولی نیست تند رفتن با تریل تو سرعت ترمز خوب و لاستیک خوب و هندلینگ و ایرو لازمه که تریل نداره

stoncold
29-10-1391, 10:27 بعد از ظهر
مرسی از راهنماییت ولی جترو یا کلا این ردیف ایرانیای تریال چند تا مزیت هم دارهبابت لوازم یدک هیچ مشکلی نیستقیمت مناسبتعمیرکار تقریبا ارزون:11:اما cpi هیچکدوماینم میدونم که اگه دستکاری نشه بیشتر از130 تا نمیرهزینشم صفته و بد روشن میشه و ریپم میزنهسوار شدم که میگمالبته از هندلیگ عالیش نمیشه نگفتدر کل فرقشون خیلی نیستکلا دلت پیش جترویه وگرنه سی پی ای 24 اسب قدرت داره جترو طبق گفته بچه ها 12

دوست عزیز شما با تریل 120 تا میری موتور تعادل نداره... گلگیر جلو تو باد وحشتناک تکون میخوره...
اصلا اصولی نیست تند رفتن با تریل تو سرعت ترمز خوب و لاستیک خوب و هندلینگ و ایرو لازمه که تریل نداره

دوسته من موتور داریم تا موتور شما به این تریلا چینی که جنسا فلاپاشون مثل توپ پلاستیکیه توجه نکن که به یه باد میلرزن

meisam
29-10-1391, 10:38 بعد از ظهر
مرسی دوست عزیز
شباهت cpi , و jetro200 توی گلگیر جلوشه جفتش کوتاهن
چون دو منظوره هستن و برای سرعت 120-140 تا مشکلی ندارن
نکه فقط گلگیرشوناااا
برای مثال گفتم
اینجا تاپیک جترو هست خواستم طرفداراش نا امید نکنم
چون توی رنج خودش خدایی خوبه

- - - Updated - - -

اتفاقا دلم پیش cpi هست فقط نمیتونم خودمو قانع کنم

- - - Updated - - -

مطمعنم فرقشون 10 اسب نیست!!!!!
چون جفتشون سوار شدم
عملا خیلی فرق فاحشی ندارن
اما از لحاظ کیفیت لوازم چرا دارن

stoncold
29-10-1391, 11:59 بعد از ظهر
مرسی دوست عزیزشباهت cpi , و jetro200 توی گلگیر جلوشه جفتش کوتاهنچون دو منظوره هستن و برای سرعت 120-140 تا مشکلی ندارننکه فقط گلگیرشوناااابرای مثال گفتماینجا تاپیک جترو هست خواستم طرفداراش نا امید نکنمچون توی رنج خودش خدایی خوبه- - - Updated - - -اتفاقا دلم پیش cpi هست فقط نمیتونم خودمو قانع کنم- - - Updated - - -مطمعنم فرقشون 10 اسب نیست!!!!!چون جفتشون سوار شدمعملا خیلی فرق فاحشی ندارناما از لحاظ کیفیت لوازم چرا دارنفرق فاحشش اینجایه اگه جترورو تخت کنی 110 تا میره و میترکه ولی سی پی ای 160 البته تو جترو صفر کیلومتر سوار شدی بعد سی پی ای خسته

K.I.A
30-10-1391, 08:58 قبل از ظهر
دوستان تاپیک مقایسه نیست رعایت کنید

azarparand
30-10-1391, 01:56 بعد از ظهر
دوستان
درود بر همه
بنده هم تازه به جمع جترویی ها پیوستم. فعلا موتور 150 کیلومتر راه رفته و روز جمعه هم یه تست تپه کوچیک گرفتم که بسیار خوب بود. و در کل بسیار از این از این موتور راضی هستم. و تمام صحبت هایی که تا اینجا تو این تاپیک شده هم به نظرم درسته و در مورد من هم همینطور بوده.

ممنون

شایسته فر
30-10-1391, 02:05 بعد از ظهر
دوستان
درود بر همه
بنده هم تازه به جمع جترویی ها پیوستم. فعلا موتور 150 کیلومتر راه رفته و روز جمعه هم یه تست تپه کوچیک گرفتم که بسیار خوب بود. و در کل بسیار از این از این موتور راضی هستم. و تمام صحبت هایی که تا اینجا تو این تاپیک شده هم به نظرم درسته و در مورد من هم همینطور بوده.

ممنون
مبارکه آقا
عسکی چیزی تونستی از موتورت بزار
چند گرفتی/؟ از کجا؟

azarparand
30-10-1391, 02:20 بعد از ظهر
مبارکه آقا
عسکی چیزی تونستی از موتورت بزار
چند گرفتی/؟ از کجا؟

ممنون جناب شایسته فر.

من تقریبا دو هفته پیش از گمرگ خریدم 3300. که همراهش یه جعبه طلایی شامل یک سری از کلیه قطعات یدکی هم بود. بیمه هم جدا گانه 110000 بیمه رازی.

3 روز پیش هم که مجددا برای گرفتن سندش مراجعه کردم فروشگاه ها میگفتن قیمت کارخونه شده 4 ملیون ولی ما خرید قبل داریم تا 3500 میتونیم بدیم.

این هم عکسی که دیروز روی تپه گرفتم:

27073

مسلم
30-10-1391, 06:29 بعد از ظهر
سلام من هم این موتور رو تازه خریدم البته۴میلیون و فکر میکنم گرون خریدم اما موتور خوبیه یک تست افرود کوچیکم بردمش که فکر کنم خوب باشه چون زیاد فشار نیاوردم ولی دنده ۱ شیب ۵۰ درجه مثل بز میرفت بالا

می خوام جلو و عقب موتور رو عوض کنم ‍ مثلا چراغ جلو با قابش رو با چراغ گرد یا مستطیل بزگتر عوض کنم . گلگیر جلو بزرگتر کی خوام عقب کتور هم خوبه اما با چه گلگیر و چراغی عوض کنم بهتره ؟ ( احتمالا با گلگیر همون موتوری که جلوشو انداختم )
رو موتور برچسب کاوازاکی زدم و جلو عقبشم می خوام سبز کنم شبیه کی ال ایکس . موتور هم سبز و مشکی هست

لوازم و تعوض رو جایی سراغ دارین انجام بده؟؟؟

omidco2003
30-10-1391, 09:01 بعد از ظهر
سلام من هم این موتور رو تازه خریدم البته۴میلیون و فکر میکنم گرون خریدم اما موتور خوبیه یک تست افرود کوچیکم بردمش که فکر کنم خوب باشه چون زیاد فشار نیاوردم ولی دنده ۱ شیب ۵۰ درجه مثل بز میرفت بالا

کاملا تایید میشه

شایسته فر
01-11-1391, 12:58 قبل از ظهر
ممنون جناب شایسته فر.

من تقریبا دو هفته پیش از گمرگ خریدم 3300. که همراهش یه جعبه طلایی شامل یک سری از کلیه قطعات یدکی هم بود. بیمه هم جدا گانه 110000 بیمه رازی.

3 روز پیش هم که مجددا برای گرفتن سندش مراجعه کردم فروشگاه ها میگفتن قیمت کارخونه شده 4 ملیون ولی ما خرید قبل داریم تا 3500 میتونیم بدیم.

این هم عکسی که دیروز روی تپه گرفتم:

27073
ایشالا چرخش برات بچرخه
بعد که خوب اببندیش کردی و بیشتر باهاش چرخیدی بیا و از خوبی ها و بدیهاش بگو لطفا

hamed zoro
01-11-1391, 01:22 بعد از ظهر
دوستان که جدید به جمع تاپیک جترو پیوستید تبریک مبارک باشه در کل من بعد از 2500 کیلومتر هنوز راضیم خدارو شکر خوبه قدرتش با تعوض شمع و یک دست صفحه هیو 200 خوب کره ای بهتر هم میشه اگه گیرتون بیاد ترمزهاشم خوبه فقط لاستیکاش جنسش لیزه کمی برای آسفالت ولی تو خاک و کوه جواب میده شیب را هم خوب میره هرچی بیشتر سوارش میشم نرمتر داره میشه اگه سوالی داشتید در خدمتم

azarparand
01-11-1391, 04:20 بعد از ظهر
دوستان که جدید به جمع تاپیک جترو پیوستید تبریک مبارک باشه در کل من بعد از 2500 کیلومتر هنوز راضیم خدارو شکر خوبه قدرتش با تعوض شمع و یک دست صفحه هیو 200 خوب کره ای بهتر هم میشه اگه گیرتون بیاد ترمزهاشم خوبه فقط لاستیکاش جنسش لیزه کمی برای آسفالت ولی تو خاک و کوه جواب میده شیب را هم خوب میره هرچی بیشتر سوارش میشم نرمتر داره میشه اگه سوالی داشتید در خدمتم

ممنونم حمزی جان.
از اطلاعات مفیدتم تشکر میکنم.
امیدوارم بتونیم برنامه ریزی کنیم و یه گردهمایی هم برای دوستان جترو سوار بزاریم.

راستی کسی از دوستان میدونه تهران واطراف تهران مکانهای مناسب برای آفرود و یا حتی تمرین با جترو داریم یا نه؟ یا مثلا پیستی برای موتورهای مشابه؟
لطفا اگه مطلع هستید معرفی کنید

ممنون از اساتید.

K.I.A
01-11-1391, 09:07 بعد از ظهر
دماوند و کوهسار و سوهانک 3 نقطه شرق غرب شمال

azarparand
04-11-1391, 06:59 بعد از ظهر
دوستان درود برشما
یک اتفاق ساده ولی جالب:
همونطور که قبلا گفتم من موتور سوار حرفه ای نیستم و صرفا به خاطر علاقه و تفریح موتور گرفتم. موتور تو سه چهار هفته 160 کیلومتر راه رفته و منم دست به هیچی نزدم. تو فروشگاه روشن کردن وباطری و تحویل دادن و تا امروز همون.
امروز که داشتم دفترچه موتور و صحبت های دوستان رو میخوندم متوجه وضعیت های ساسات جترو شدم و به نظرم رسید که مال من در وضعیت بازه!
امروز قبل از سواری اون رو به وضعیت درست و معمولی در آوردم و باید بگم داستان کلا عوض شد! موتور دیگه خاموش نمیشه و بسیار مرتب تر کار میکنه!
خدا بگم چکار کنه این فروشگاه رو که من بهشون گفتم موتور سوار نیستم و اینجوری تحویل من دادن. کارخونه هم که نه دفترچه ای نه چیزی!
من موارد مربوط به جترو رو از دفترچه روان میخونم که از سایتش میتونید دانلود کنید.
البته مباحث اینجاهم خیلی کمک میکنه.
اساتید لطفا نظر کارشناسی بدن که موتور که صفر روشن شده و 160 کیلومتر با ساسات باز راه رفته چه پیامدهای احتمالی میتونه داشته باشه؟
ممنون از اساتید

K.I.A
05-11-1391, 12:00 قبل از ظهر
موردی نداره /فقط شمع دوده میزنه

کلا جترو میخری همه چی به ادم میدن جز دفترچه!

omidco2003
05-11-1391, 05:01 بعد از ظهر
من هم دقیقا مثل شما بودم از همون اول کار ساسات باز بود ولی اگه ببندم موتور روشن نمیشه جدیدا هم یه مشکلی پیدا کردم خیلی بد روشن میشه 7 8 تا هندل نیاز داره میتونه مال همین باشه

mraminalizadeh
14-11-1391, 07:08 بعد از ظهر
سلام جترو سوارا من می خوام یه دونه جترو 200 بخرم می خواستم بدونم در کل چه جور موتوریه ؟

azarparand
14-11-1391, 08:20 بعد از ظهر
داداش من یه ماهی هست خریدم راضیم. البته در سطح موتورهای ایرانی.

azarparand
14-11-1391, 08:22 بعد از ظهر
دوستان برای شستشوی جترو کارواش راه حله مناسبیه؟
اگه نکته ای به نظرتون میرسه بگید لطفا.

abolfazls
14-11-1391, 08:25 بعد از ظهر
جناب آذرپرند، كلاً براى شستشوى موتورسيكلت سعى كنيد از كارواش كمتر استفاده كنيد!!!
من خودم موتورو كارواش ميبرم، ولى ديدم چه ضررهايى به موتور وارد ميشه!!!
همين هفته پيش باعث شد تا سنسور جك موتورم خراب بشه!!!
بهترين كار براى شستشوى موتورسيكلت فكر كنم استفاده از اب بدون فشار باشه(شيلنگ آب) و يك تكه اسفنج...
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Babak
14-11-1391, 08:26 بعد از ظهر
در کل جترو یا روان؟

azarparand
14-11-1391, 08:32 بعد از ظهر
در کل جترو یا روان؟

روان که دیگه تولید آزاد نداره فقط سفارشی میزنه برا نیروی انتظامی. اگه صفر پیدا کنی که خوبه. من چون صفر میخواستم جترو گرفتم. قیمتشم کمتره.

mraminalizadeh
14-11-1391, 09:01 بعد از ظهر
بنظرتون جترو مدل 90 با 5000 کارکرد در حد بدون خط وخش و بیمه تا 5/92 و لاستیک ها هم 90/60 با قیمت 2300 - 2200 می ارزه؟

azarparand
14-11-1391, 09:08 بعد از ظهر
بنظرتون جترو مدل 90 با 5000 کارکرد در حد بدون خط وخش و بیمه تا 5/92 و لاستیک ها هم 90/60 با قیمت 2300 - 2200 می ارزه؟

قیمت خوبه. چونه هم بزن. ولی فقط ظاهر ملاک نیست باید ببینی دست کی بوده چه جوری سوار شده!
ببر پیش آدم حرفه ای نگا کنه. در ضمن جعبه لوازم همراهشم بگیر. لوازم یدکی کامل داره.

mraminalizadeh
14-11-1391, 09:16 بعد از ظهر
فردا با یه تعمیر کار میرم ببگیرمش - راستی رنگش رو میشه کاری کرد اخه نارنجیه :d

شایسته فر
14-11-1391, 09:17 بعد از ظهر
در کل جترو یا روان؟
داداش کیا یه جترو برا فروش داره
یه نگاهی بهش بندازی بد نیست
شذایطم برات اس ام اس کردم

azarparand
14-11-1391, 09:28 بعد از ظهر
فردا با یه تعمیر کار میرم ببگیرمش - راستی رنگش رو میشه کاری کرد اخه نارنجیه :d

نارنجیم زیاد طرفدار داره ولی همه رنگ فلاپ و قطعاتش موجوده. ولی نباید جوری بشه که با رنگ ذکر شده تو کارت متفاوت باشه که گیر بدن.

mraminalizadeh
14-11-1391, 09:30 بعد از ظهر
منظورم دقیقا همینه - میگم که بخوام رنگ رو از توی کارت و سند تغییر بدم چی؟

azarparand
14-11-1391, 09:45 بعد از ظهر

والا من مسایل قانونیش رو نمیدونم شاید دوستان دیگه بدونن.

شایسته فر
14-11-1391, 09:46 بعد از ظهر
اتفاقا نارنجیش یکی از قشنگ ترین رنگاشه!!

mraminalizadeh
14-11-1391, 09:52 بعد از ظهر
داداش خعلی مردی - فردا بذار ببینم که قسمتمون میشه بگیرمش یا نع :gigglesmile:

omidco2003
14-11-1391, 09:53 بعد از ظهر

موتور این امکان رو نداره تا جایی که من میدونم مثل ماشین نیست که با یه بازرسی حل بشه
چون کارخونه ها تقریبا همه رنگ ها رو تولید میکنن برای همین این امکان وجود نداره

mraminalizadeh
14-11-1391, 09:55 بعد از ظهر
سپاس از راهنمایی تون

azarparand
17-11-1391, 10:30 قبل از ظهر
من تاپیک روغن موتور رو کامل و با جزئیات خوندم ولی خواهش دارم بچه های جترو سوار تجربه خودشون رو در مورد روغن مناسب که استفاده کردن برا این موتور خاص بگن.

من دیروز رفتم دورو بر منزل روغن عوض کنم چیز مناسبی نبود یه پیرمرد با تجربه ای با یه مغازه تر و تمیز مرتب بود گفتم برام 10w40 بریز. گفت برات عوض نمیکنم روغن مخصوص موتورسیکلت ندارم!!! گفتم تو دفترچه زده همین 10w40 گفت فرمول روغن ماشین با موتور فرق میکنه. من ندارم!

خلاصه فعلا عوض نکردم. داستان این قوطی قرمز یه لیتری های ایرانی چیه تعمیر گاه های موتور دارن؟ روش اصلا عددی نزده بود!

stoncold
17-11-1391, 10:40 قبل از ظهر
داداش اینقد حساس نباش همین هبران تکتاز بریز حرف نداره همین یه لیتریا ایرانی نفت ایران بهترین روغن موتورارو از روش میسازن و این خارجیا فقط مارک خارجی دارن وگرنه از نفت خوده ایرانن بهرات تکتاز بریز به هزارتا نرسید کیلومترت عوض کن

به قول بچه ها ارزون تر بریز زود تر عوض کن

omidco2003
17-11-1391, 08:07 بعد از ظهر
دوست عزیز روغن موتور برای ماشین و موتور فرقی نداره چون هر دو تا موتور درون سوز بنزینی هستن همون 10 40 خوبه هر مارکی که میخواد باشه

Babak
18-11-1391, 02:04 قبل از ظهر
من دیروز رفتم دورو بر منزل روغن عوض کنم چیز مناسبی نبود یه پیرمرد با تجربه ای با یه مغازه تر و تمیز مرتب بود گفتم برام 10w40 بریز. گفت برات عوض نمیکنم روغن مخصوص موتورسیکلت ندارم!!! گفتم تو دفترچه زده همین 10w40 گفت فرمول روغن ماشین با موتور فرق میکنه. من ندارم! دوستمون stoncold ([Only registered and activated users can see links]) درست میگه.
اون بنده خدا شاید فکر کرده موتور دوزمانه است چون اونها روغن هاشون فرق می کنه

azarparand
23-11-1391, 07:29 بعد از ظهر
درود بر جترو سواران

آقا من موتور خاموش رو که خلاص هست دستم میگیرم و آروم راه میرم یه صداهای تق تق از چرخ جلو میاد. صدایی شبیه اون دونه هایی بود قدیما رو پره های دوچرخه نصب میکردیم راه میرفتیم آهسته میریختن بالا پایین صدا میکردن.

به نظرتون ماله چیه؟
ممکنه پره ها شل باشن داخل رینگ؟
نیاز به آچار کشی و صفت کردن نداره؟
اصلا تو موتورهای شما هم همچین صدایی هست؟

Babak
23-11-1391, 07:42 بعد از ظهر
دست به پره ها بکشی اگه لق باشه می فهمی.البته یه جایی هست که زنجیر روی تنه موتور راه میره شاید صدای اونه

abolfazls
23-11-1391, 07:51 بعد از ظهر
اگه از چرخ جلو هست امكان داره براى لنت هم باشه ؟؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

amir.cdi
23-11-1391, 07:55 بعد از ظهر
دادا وقتی صدا میاد موتور کمی صفت میشه یا نه فقط صدا میده اگه موقع راه بردن صدا بده و کمی گیر کنه مشگل از بربرینگ چرخت هست .

azarparand
23-11-1391, 07:58 بعد از ظهر
از زنجیر مطمعنم نیست. دقیقا از چرخ جلو هست. مال لنت هم فکر نمیکنم باشه آخه تعداد زیاد صدا ها مثل همون مهره ها. بیشترین احتمال مال همون پره ها باید باشه. دست کشیدم باید کاملا محکم باشن پره ها یا باید کمی خلاصی باشه؟

ممکنه داخل اون قسمت وسط چرخ ساچمه ای چیزی افتاده باشه چرخ راه میره این بازی میکنه؟
اصلا تا حالا بوده پره ها لق باشن؟

Babak
23-11-1391, 08:04 بعد از ظهر
چرخ جلو ساچمه نداره همون میاه است که یچ مهره شده.بله پره باید کاملا سفت باشه اصلا لقی نداشته باشه[Only registered and activated users can see links]

omidco2003
23-11-1391, 08:04 بعد از ظهر
من هم این مشکل رو با جترو م دارم بردم پیش مکانیک گفت روی 1000 تا که شد بیار تا برات اسپوک ها رو اچار کشی بکنم درست میشه
از من حدود 400 تا که شد این صدا شروع شد قبلش صدا نمیداد الان 600 تا رفتم باش و همچنان صدا داره
من هم اول فکر کردم از بلبرینگ چرخ هست ولی اصلا مال اون نیست چون وقتی چرخ رو از روی زمین بلند میکنم و میچرخونم صدا نمیده

nima.radison
28-11-1391, 12:20 بعد از ظهر
دوست عزیز توپی چرخ جلو رو هم چک کن ترک یا شکستگی نداشته باشه چون پره هات دقیقا یه سرش به توپی وصله

nima.radison
28-11-1391, 02:51 بعد از ظهر
من تاپیک روغن موتور رو کامل و با جزئیات خوندم ولی خواهش دارم بچه های جترو سوار تجربه خودشون رو در مورد روغن مناسب که استفاده کردن برا این موتور خاص بگن.

من دیروز رفتم دورو بر منزل روغن عوض کنم چیز مناسبی نبود یه پیرمرد با تجربه ای با یه مغازه تر و تمیز مرتب بود گفتم برام 10w40 بریز. گفت برات عوض نمیکنم روغن مخصوص موتورسیکلت ندارم!!! گفتم تو دفترچه زده همین 10w40 گفت فرمول روغن ماشین با موتور فرق میکنه. من ندارم!

خلاصه فعلا عوض نکردم. داستان این قوطی قرمز یه لیتری های ایرانی چیه تعمیر گاه های موتور دارن؟ روش اصلا عددی نزده بود!

1- برای جترو 200 باید 1300 سی سی روغن بریزی
2- روغن مخصوص موتور با ماشین 100 درصد فرق میکنه
3-روغن موتوری باید بریزی که گرانروی بالایی داشته باشه چون موتور های کراس قدرت تورک بالایی دارن این موضوع باعث میشه که پیستون به سر سوپاپ ضرباته قوی تری بزنه اگر روغن موتورت شل باشه به وضوح صدای چخ چخ چخ رو خواهی شنید و این کارکرد موتور رو غیر ایمن میکنه و باعث میشه دود سفید از اگزوزت بیرون بزنه و اگه بهش توجه نکنی بعد از چند مدت این دود آبی میشه و این به این معنی هستش که سوپاپت سره جاش شل کرده و یا به عبارتی مرخص شده و ...
4- من روغن موتور atrod رو پیشنهاد میکنم برای خودم که جواب داده البته قوطی اون 1 لیتری هستش باید 300 سی سی سر ریز کنی

meisameag
28-11-1391, 03:18 بعد از ظهر
اولین باره که میبینم که برای جترو 1300 میلی لیتر پیشنهاد شده!میتونین دلیلش یا یه منبع موثق معرفی کنین؟

Babak
28-11-1391, 04:32 بعد از ظهر
روی خوده بوسته انجینش زده 1000 سی سی:s (9):

omidco2003
29-11-1391, 12:02 بعد از ظهر
دوست عزیز اشتباه میکنی من 4 بار تاحالا عوض کردم و همیشه 1 لیتر ریختم روی خود پوسته زده 998

nima.radison
29-11-1391, 08:59 بعد از ظهر
اگر هر 1000 کیلومتر روغن رو عوض کنی میشه 1000 سی سی ریخت ولی اگر میخوای بیشتر بری و سر ریز هم نکنی بیشتر بریزی بهتره البته در صورتی که روغن خوب ریخته باشی. اینجینش جا داره من رادیسون200 دارم حجم موتورش اندازه جترو هست و همیشه 1300 سی سی میریزم نکته مهم اینه که تو دراز مدت جواب میگیری

K.I.A
29-11-1391, 11:12 بعد از ظهر
کاملا اشتباه میکنید دوست عزیز روغن زیاد بریزیم که براش ضرر داره این یه کم غیر معقول هست.
حجم خودش فقط بریزید
گیج روغن تا فول باشه کافیه.

farshid37
29-11-1391, 11:14 بعد از ظهر
دقیقا چه جور جوابی؟ چرا باید بیشتر از توصیه کارخونه ریخت؟

nima.radison
30-11-1391, 02:50 بعد از ظهر
دوستانه عزیز من اصراری به ریختن 1300 سی سی روغن ندارم ولی روغن موتور اگر شل باشه یه مقدارش سوخته میشه و از اگزوز دود میشه بیرون و یه مقدار از کنار اورینگها میزنه بیرون و یه مقدار از زیر پیچ کارتر نشت میکنه میریزه کف زمین البته در طی مدت زمان و اگر کسی وقت نداره تند تند به موتور برسه و دیر به دیر میره سرویس بهتره بیشتر بریزه لازم به ذکره یک اینجینه خوب بعد از چند سال کار به شرطی برادریشو ثابت میکنه که حواسمون به این چیزاش باشه

meisameag
30-11-1391, 06:33 بعد از ظهر
به نظر من مقدار مواردی که شما میفرمایید خیلی کمتر از 300 میلی لیتره که بخواد اضافه ریخته شه مگه اینکه موتور دارای ایراد فنی باشه

keyvanjj
04-12-1391, 01:06 قبل از ظهر
دوستان کسی قیمت کاربرات این موتور رو میدونه؟

eshgh_namordeh
04-12-1391, 01:10 قبل از ظهر
اگر با روان یکی باشه 140 هزار تومان

omidco2003
04-12-1391, 05:34 بعد از ظهر
امروز کاربرات رو یه سرویس حسابی کردم
کلا باز کردم و دوباره بستم همه چی ش سالم بود
ولی باز هم دود سیاه خوب نشد
یه ابتکار از خودم زدم و اون سیستمی که جدیدا روی موتور ها هست برای کم مصرف شدن که بهش میگم انژکتور ( خود موتور ساز ها میگن انژکتور ولی در واقع اصلا هیچ ربطی به انژکتور نداره و فقط اسم انژکتور رو داره )
این سیستم رو کلا قطع کردم به طور کاملا غیر باوری همه چی درست شد
الان موتور خیلی خوب گاز میخوره و سریع بر میگرده
دود سیاه هم نمیکنه و توی خلاص هم به خوبی کار میکنه و مثل قبلا هی خاموش نمیشه

meisameag
04-12-1391, 07:06 بعد از ظهر
سلام دوستان جترو سوار.این موتور ما موقع استارت زدن یه صدای تغه ناجوری میده!صداش مثل کوبیده شدن دوتا آهن روی همه وبسیار شدید!اوایل این صدا کم بود ولی جدیدا خیلی زیاد شده طوری که کلا بیخیال استارت شدمو هندل میزنم.کسی تا حالا این مشکلو داشته؟

K.I.A
04-12-1391, 11:31 بعد از ظهر
صدای تقه کمپرس هست میزنه به استارت

meisameag
04-12-1391, 11:43 بعد از ظهر
کیا استارتو باز کردم دوباره بستم دیگه صدا نمیده!!اون دنده ای که با استارت درگیر میشد خیلی خلاصی داشت،نه اینکه لق باشه ولی تویه شفتش 5 میل بازی داشت!طبیعیه؟این تقه کمپرس که میگی ایراده یا طبیعیه؟

K.I.A
04-12-1391, 11:46 بعد از ظهر
طبیعیه کمپرس ضربش
اما دنده استارت لقی داشته باشه ایجاد صدا میکنه موقع ضربه

HOSIN
05-12-1391, 04:37 قبل از ظهر
سلام دوستان كمك جلوي جترو 200 رو چطوري سفت تر كنم ريگلاژ نداره تو بيابون خيلي نرمه راستي كمك عقب رو ميشه باد معمولي زد چقدر بايد زد تو پرش مي كوبه به گلگير خورشيدي عقب رو ميخام بزرگ تر كنم چه خورشيدي ميخواد مال هندا xl بش ميخوره

meisameag
09-12-1391, 12:31 بعد از ظهر
یکی دیگه از هنرنمایی های مونتاژ کاران ایرانی!!!اامروز کمکای جلوی موتورو باز کردم و با کمال تعجب دیدم به جای روغن هیدرولیک،روغن معمولی ریختن:wow:روغن سیاه و کاملا سفت!امیدوارم خدا بهشون برکت بده که همه جوره از ملت میکنن.:sad:

azarparand
09-12-1391, 01:16 بعد از ظهر
آقا موتورت صفره؟

vahidshah
09-12-1391, 01:26 بعد از ظهر
سلام دوستان كمك جلوي جترو 200 رو چطوري سفت تر كنم ريگلاژ نداره تو بيابون خيلي نرمه راستي كمك عقب رو ميشه باد معمولي زد چقدر بايد زد تو پرش مي كوبه به گلگير خورشيدي عقب رو /
ميخام بزرگ تر كنم چه خورشيدي ميخواد مال هندا xl بش ميخوره

مجبوری روغنشو باز کنی و روغن سفت تر بریزی البته کیفیت یفت تر شدن و بهتر کار کردن اون روش با کمکهای تنظیمدار متفاوت و پایینه اما بد روشی نیست من خودمم رو فلات اون جوری کردم سفت تر شده

meisameag
09-12-1391, 02:40 بعد از ظهر
آقا موتورت صفره؟

بله.صفر گرفتم

hamed zoro
10-12-1391, 11:02 بعد از ظهر
بابا میثم واسه خودت تعمیرکاریا باید بیایم پیشت دوره منم کمکهام روغن زده شاید این داستانو داره درست کردی نتیجه کارو به من هم بگومرسی

K.I.A
11-12-1391, 12:53 قبل از ظهر
ضعف جترو اورینگی و کاسه نمد کمکای جلو و روغن کمکش هست که باید درست بشه
اگه کمکتون روغن بده رو دیسک جلو میریزه و ترمز جلو رد میکنه و ترمز ضعیف میشه و خطر ناکه

meisameag
11-12-1391, 01:17 قبل از ظهر
بابا میثم واسه خودت تعمیرکاریا باید بیایم پیشت دوره منم کمکهام روغن زده شاید این داستانو داره درست کردی نتیجه کارو به من هم بگومرسی

من در خدمتتم حامد جان فقط کافیه امر بفرمایید.در مورد ضعف کمکهاش کیا جان بنظر من خیلی کوتاهن و نرم و اگر با نمونه بلندتر عوض شه هم چهره موتور خیلی بهتر میشه هم کاراییش

hamed zoro
12-12-1391, 10:01 قبل از ظهر
میثم جان من کوچیکتم آقا اگه دیدی از اون شب تماس نگرفتم پای بی معرفتی من نزار گرفتاری پیش اومد داستان شد ولی خدابخواد در حال رفع و هفته دیگه به بعد حتما کلی خوش میگرونیم در مورد کاسه نمد یک مکانیکی گفت کاسه نمد فابریک خودش خوب نیست برو سعدی بگرد یک مدل داره که بست فلزی داره بخر حرف نداره حالا نمیدونم راست میگفت یا نه کسی دیده این مدل کاسه نمدو

azarparand
16-12-1391, 05:03 بعد از ظهر
دوستان جترو سوار

چرا حضورتون تو گردهمآیی آخر سال انقدر کمرنگه؟
بیاید پرچم جترو رو بالا نگه داریم بابا.

omidco2003
16-12-1391, 11:28 بعد از ظهر
از بچه های شهرستانی فکر کنم فقط من هستم که خوب راه دوره و کار های شخصی نمیزاره بیام

keyvanjj
17-12-1391, 05:19 بعد از ظهر
چند تا سوال
آقا قیمت جترو 200 مودل 90 تمیز سالم الان چند پیدا میشه؟
از نظر لوازم و قطعات چه طوریه؟ راحت پیدا میشه؟
تریلش چند تا مدل داره؟

- - - Updated - - -

چند تا سوال
آقا قیمت جترو 200 مودل 90 تمیز سالم الان چند پیدا میشه؟
از نظر لوازم و قطعات چه طوریه؟ راحت پیدا میشه؟
تریلش چند تا مدل داره؟

Babak
18-12-1391, 04:24 بعد از ظهر
من مدل 90 رو با 2800 تا کارکرد حدوده 10 روز پیش گرفتم 2/800/000 تومان.
لوازمشم فت و فراون تو بازار هسن چون همه چیش روانه:32:

omidco2003
21-12-1391, 09:03 بعد از ظهر
یه چیز جالب که امروز فهمیدم
فلاپ سمت چپ عقب رو باز کردم که تمیزش بکنم حدس میزنید زیرش چی نوشته شده؟ !!!!
نوشته qlink
و یه جدول هم داره که نفهمیدم یعنی چی

K.I.A
21-12-1391, 09:06 بعد از ظهر
رو همه فلاپ اصلیای روان جترو سوزوکی اون علائم هست.

HOSIN
26-12-1391, 09:37 قبل از ظهر
سلام دوستان کمک جلوی جترو 200 رو چتوری تنظیم کنم میخوام سفت تر و بلند تر بشه تو کوه کم میاره خیلی نرمه

omidco2003
26-12-1391, 05:32 بعد از ظهر
میزان باد تایر ها برای افرود چقدر باید باشه؟

نیما نادری
26-12-1391, 09:34 بعد از ظهر
حداکثر 15psi

میتونی بسته به نوع مسیر تا 10-12psi هم باد رو کم کنی

azarparand
27-12-1391, 03:28 بعد از ظهر
دوستان اگر امکانش هست راهنمایی کنن از کدوم یکی از فروشگاه ها میشه فلاپ های جترو رو با کیفیت مناسب تهیه کرد؟ تا حالا کسی فلاپ هاشو عوض کرده؟
اگر تجربه ای دارید محبت کنید در میون بزارید.

من قصد دارم فلاپ های عقبم رو از مشکی به زرد تغییر بدم. الان فلاپهای عقب مشکیه با برچسب های زرد رنگ. به نظر اگه زردشون کنم با فلاپهای جلو ست میشه و قشنگ تر میشه.

omidco2003
27-12-1391, 09:02 بعد از ظهر
حداکثر 15psi

میتونی بسته به نوع مسیر تا 10-12psi هم باد رو کم کنی

اخه این دستگاه های فشار سنج یه طرف Bar هست یه طرفش Psi
بعد زیر 30 psi اصلا باد نداره خیلی کم باد هست

omidco2003
04-01-1392, 12:05 بعد از ظهر
30748

roland
07-01-1392, 08:08 بعد از ظهر
سلام به همگی شاید شاید شاید ................... منم یه جترو خریدم فقط قیمت که من دارم 4.100 هست

چطوره؟

یه آر وی هم پیدا کردم 1114 کیلومتر کار کرده 3.200

حالا که دارم فقط تحقیق میکنم.

omidco2003
07-01-1392, 09:40 بعد از ظهر
اگه صفر بودن برات ملاک هست فط و فقط جترو بگیر

hamed1358
08-01-1392, 12:50 قبل از ظهر
با سلام خدمت علاقمندان به تریل
چند سوال:
قیمت روز صفر تریل جترو 200 (طرح روان) ؟
و قیمت تریل جترو 3 ماه کارکرده (1400 کیلومتر ) خط و خش جزیی و لاستیک عقب 80 درصد؟
ممنون می شم راهنمایی کنید

Babak
08-01-1392, 01:00 قبل از ظهر
قیمته اسفند صفرش بود 4100 تا 4200
کترکرده اش هم بستگی داره به شرایطش اینی که شما می گیم حدوده 3400 می ارزه

جانسون
08-01-1392, 01:38 قبل از ظهر
دوستان اگر امکانش هست راهنمایی کنن از کدوم یکی از فروشگاه ها میشه فلاپ های جترو رو با کیفیت مناسب تهیه کرد؟ تا حالا کسی فلاپ هاشو عوض کرده؟ اگر تجربه ای دارید محبت کنید در میون بزارید. من قصد دارم فلاپ های عقبم رو از مشکی به زرد تغییر بدم. الان فلاپهای عقب مشکیه با برچسب های زرد رنگ. به نظر اگه زردشون کنم با فلاپهای جلو ست میشه و قشنگ تر میشه. یاسر جان داداش گمروک میدانه رازی به سمته قطعه فروشا از بی ای تی اولین مغازه تو پیاده رو تمام قطاعاته روان جترو .....داره تا کراس و قهرمانی اسمه مغازش معروفه علی شمعی از هر مغازه داری بپرسی بهت میگه.....

roland
08-01-1392, 08:59 قبل از ظهر
تو مسافت نسبتا طولانی چطوره موتور؟
طولانی نمیشه گفت ولی حدود 100-150 کیلومتر چطوری خسته میشی؟

چند صفحه قبل خودنده بودم موتور ریپ میزنه

کلا یه معایب هم باید داشته باشه دیگه موتور مشکلاتش رو کسایی که دارن لطف کنن اگه میشه بگن که ما هم یه تغییر سبک از کروزر به تریل بدیم.

ممنون

پیچ هوا داره این کاربراتش دیگه؟
روان رو که پرسیدم هیچ کس اصلا جواب نداد!

azarparand
08-01-1392, 11:17 قبل از ظهر
والا داداش من طولانی طرین مسافتی که رفتم کرج تا تهران و بعد همراه بچه ها گردهمایی آخر سال تا شهریار و بعد هم برگشت به کرج. به هیچ وجع خسته نشدم. فکر کنم در حدود 180 تا 200 کیلومتر شد. من کلا راضیم از جترو.
من موتورم کلا زیر 600 تا کار کرده و تا حالا هیچ ایرادی ندیدم.

hamed1358
08-01-1392, 12:24 بعد از ظهر
تو مسافت نسبتا طولانی چطوره موتور؟
طولانی نمیشه گفت ولی حدود 100-150 کیلومتر چطوری خسته میشی؟

چند صفحه قبل خودنده بودم موتور ریپ میزنه

کلا یه معایب هم باید داشته باشه دیگه موتور مشکلاتش رو کسایی که دارن لطف کنن اگه میشه بگن که ما هم یه تغییر سبک از کروزر به تریل بدیم.

ممنون

پیچ هوا داره این کاربراتش دیگه؟
روان رو که پرسیدم هیچ کس اصلا جواب نداد!

سلام خدمت شما دوست عزیز
تریل جترو من بود که ریپ می زد خیالتون از این بابت راحت باشه چون از ناشی گری و آماتور بودن من بود چراکه بنزین تموم شده بود و من فراموش کرده بودم شیر بنزین را رو زاپاس بزارم

roland
08-01-1392, 12:32 بعد از ظهر
بابت جواب های بالا سپاس

فقط یکی بگه که پیچ هوا داره این موتور؟
بعدش تاپ اسپیت واقعیش!
رنگ بندی و اگه سایت داره
ممنون جعبه طلایی هم که دیگه نمیدن.

azarparand
08-01-1392, 01:36 بعد از ظهر
بابت جواب های بالا سپاس

فقط یکی بگه که پیچ هوا داره این موتور؟
بعدش تاپ اسپیت واقعیش!
رنگ بندی و اگه سایت داره
ممنون جعبه طلایی هم که دیگه نمیدن.

والا من پیچ هواشو بی خبرم دوستان دیگه که تجربشون بیشتره بگن. من تازه موتورم آب بندی شده تا 110 راه میره راحت. بیشتر من دلم نیومد گاز بدم.
جعبه طلایی هم بهم دادن همه چی توش هست. تقریبا دو ماهی میشه گرفتم.

omidco2003
08-01-1392, 05:17 بعد از ظهر
همه جترو ها باید جعبه طلای داشته باشه
کاربراتش هم دقیقا مثل کاربرات روان هست ( دقیقا همه چیش مثل روان هست )
هیچ پیچی اصلا نداره
اگه بد کار بکنه کالا باید یه بار دمونتاژ بکنی و بعد دوباره مونتاژ بکنی کاملا درست میشه
یعنی من این کار رو کردم
رنگ بندی هم
سفید با برچسب مشکی
مشکی با برچسب نارنجی
مشکی با برچسب سبز سیدی
زرد با برچسب مشکی
تاپ اسپید هم بچه ها گفتن بیشتر از 100 110 تا نمیره

meisameag
08-01-1392, 05:54 بعد از ظهر
پیچ تنظیم هوا داره،بالای کاربرات هستش.تاپ اسپید با خورشیدیه 36 و تو کفی 115

roland
08-01-1392, 08:29 بعد از ظهر
omidco2003 ([Only registered and activated users can see links]) عزیز مطمئنی که هنوزم جعبه طلایی رو میدن؟

عکس از جای پیچ هوا اگه امکانش هست ممنون از همگی.

omidco2003
08-01-1392, 11:42 بعد از ظهر
موتور من جزء اولین جترو ها تولیدی هست از من جعبه نداشت ولی بعد چون دیدم همه دارن رفتم و از مغازه داره خواستم که گفت نداره شماره شرکت رو داد زنگ زدم پرسیدم گفت همه جترو های تولیدی از شهریور 91 به بعد حتما باید با جعبه طلایی داشته باشن اگه مغازه داری نداد میتونی شکایت بکنی ربطی هم به قیمت موتور نداره ولی بعضی از خریدار ها برای اینکه ارزون تر بخرین با خود فروشنده توافق میکنن و نمیگیرن که حدود 150 تا 200 از قیمت موتور کم میکنن فروشنده ها
ولی توی بازار آزاد حدود 300 میفروشن این حرفی بود که شرکت به من زد
شماره شرکت رو هم خواستی بگو تا برت پیام خصوصی بکنم ( شاید اینجا تبلیغ حساب بشه )

omidco2003
10-01-1392, 07:12 بعد از ظهر
امروز توی افرود یکمی خصارت وارد شد میخواستم ببینم باید چیکار بکنم

اینجا هایی که علامت زدم روی اگزوز نشتی پیدا کرد مثل اینکه پیچش شکسته قبلنش رو یادم نمیاد چه شکلی بود

این شلنگ هم از سرجاش کنده شده به کجا باید وصل بشه؟ با اینکه کنده شده ولی توی کارکرد موتور هیچ تاثیری نزاشته

این پیچ هم گوم شده

roland
10-01-1392, 08:22 بعد از ظهر
omidco2003 ([Only registered and activated users can see links]) عزیز خودت چیزیت نشد موتور فدا سرت

والا پیچ که مشخصه همون یکی که جلو تر رو اگزوز هست رو باز کن یه پیچ سایزش پیدا کن بزار جاش چون محافظ

من این موتور رو ندارم تا جایی که در جریانین ولی در کل چیزی نشه موتور

hamed zoro
10-01-1392, 09:39 بعد از ظهر
امروز توی افرود یکمی خصارت وارد شد میخواستم ببینم باید چیکار بکنم

اینجا هایی که علامت زدم روی اگزوز نشتی پیدا کرد مثل اینکه پیچش شکسته قبلنش رو یادم نمیاد چه شکلی بود

این شلنگ هم از سرجاش کنده شده به کجا باید وصل بشه؟ با اینکه کنده شده ولی توی کارکرد موتور هیچ تاثیری نزاشته

این پیچ هم گوم شده
امید جان پیچ اگزوزت که بریده باید در بیاری بهمراه اون پیچ محافظ روکش روی اگزوز گیر بیاری عوض کنی جفتشم روی صدای اگزوزت تاثیر داره اول میتونه دودای خروجی هم خراب کنه ولی محافظه ÷یچش یک وز وز لرزش دار اضافه میکنه که رو مخه ولی گیر میاد جفتشو عوض کن چیز مهمی نیستن اون شلنگ هم برای هوای تو کاربوراتورته که از اون وسط ÷شت کمک عقبت اویزون میشه پائین که یک طرفش وله نگران نباش فقط برای اینکه کنده نشه بزار سرجاش

omidco2003
10-01-1392, 09:51 بعد از ظهر
یه عکس از اون قسمت اگزوز که میگی بریده شده میزاری که ببینم دقیقا قبلا چطوری بوده برم درستش بکنم
ممنون از راهنمایت

hamed zoro
10-01-1392, 10:21 بعد از ظهر
- - - Updated - - -

فکر نکنم از این واضحتر باشه امیدوارم کارتو رابندازه
31013

اینم دیاگرام اون قسمت

omidco2003
11-01-1392, 10:08 بعد از ظهر
اینطور که مشخص هست بست شماره 4 باید تعمیر بشه

نیما نادری
13-01-1392, 10:49 قبل از ظهر
فکر نکنم جایی بریده باشه فقط شل شده اومده پایین

به پیچش گریس بزن شلترش کن بعد ببین انبار اگزوز سر جاش محکم باشه و عقب نیامده باشه

بعد بست رو بیار بالاتر (همون جای اولش ) و سفتش کن فقط پیچو نبری و مهره هرز نکنی

موتور صفر کیلومتر باید یک سری آچار کشیه حسابی قبل آفرود بشه و گرنه همه چیش تو راه میریزه

omidco2003
13-01-1392, 06:44 بعد از ظهر
نیما خان حق با شما هست من آچار کشی نکردم

omidco2003
14-01-1392, 09:49 بعد از ظهر
امروز رفتم نمایندگی برای تهیه اون چنتا پیچ و بست در کمال ناباوری نمایندگی گفت هیچ کدوم از قطعات این موتور رو نداریم
یا برو از کسایی که روان کار میکنن تهیه بکن یا مدارکت رو بیار تا برات درخواست بدیم اگه باشه از کارخونه بفرستن
قیمت صفر ش هم 4250 شده توی اصفهان
متین هم 5450
حالا چرا متین انقدر گرون تره خدا میدونه

vahidshah
14-01-1392, 11:14 بعد از ظهر
محض اظلاع دوستان/
قبلاتوتاپیک روان هم مشکلاتی تو دنده های روان گفته شده بود از صدا دادن دنده 3 ومشکلاتش .جترو 200 دوستم هم که مدل90هس و باکارکرد معمولی چندروز پیش به دنده 3نمیرفت انجین باز شد و دیدیم 4تا برجستگی که کنار دنده 3هست شکستن و عوض شد
فلاتی که اغلب با اون همه جا رفته بود و گاها بیشتر از اون توفشار بود و مثلا مسیرطولانی 3ترکه رفته بود فعلا سالمه

فقط محض اظلاع گفتما هردو موتور خوبین و ممکنه به هر موتور ی پیش بیاد

Babak
16-01-1392, 01:23 قبل از ظهر
امروز لاستیک عقب با لاستیک گل کراسی تعویض شد
لاستیک+تیوپ شد 125.000 تومان
بعد از تعویض بلافاصله تو سوهانک تست شد فوق العاده بود :acigar:

omidco2003
16-01-1392, 12:06 بعد از ظهر
اینم از طبیعت گردی امروز من
3138531385

azarparand
21-01-1392, 10:37 قبل از ظهر
درود خدمت دوستان و اساتید گرام

کسی میتونه راهنمایی کنه در رابطه با افزایش ارتفاع کمک فنر جترو تریل؟ ایا باید گاز داخل کمک هم افزایش پیدا کنه؟

کسی هست تا حالا ارتفاع موتور رو کم یا زیاد کرده باشه؟ آموزشی احتمالا توی بخش روان هست یا نه؟ سوال آخر اینکه فکر نمیکنم کار پیچیده ای باشه آیا خودم هم میتونم انجام بدم یا نه؟

ممنون

meisameag
21-01-1392, 12:47 بعد از ظهر
درود خدمت دوستان و اساتید گرام

کسی میتونه راهنمایی کنه در رابطه با افزایش ارتفاع کمک فنر جترو تریل؟ ایا باید گاز داخل کمک هم افزایش پیدا کنه؟

کسی هست تا حالا ارتفاع موتور رو کم یا زیاد کرده باشه؟ آموزشی احتمالا توی بخش روان هست یا نه؟ سوال آخر اینکه فکر نمیکنم کار پیچیده ای باشه آیا خودم هم میتونم انجام بدم یا نه؟

برای افزایش ارتفاع کمک جلو 2 تا کار میشه انجام داد،یکی بوش زدن به کمک فابریکه و دومیش تعویض با کمک هیوسانگ rx125.من خودم از گزینه 2 استفاده کردم ولی هنوز تو افرود تست نشده.در ضمن هیچ کدوم این کمکها گازی نیستن

hamed1358
27-01-1392, 08:35 بعد از ظهر
جترو در سوهانک یعنی تزریق آدرنالین تو خون :wall3:

31996

sorush
27-01-1392, 09:29 بعد از ظهر
برای افزایش ارتفاع کمک جلو 2 تا کار میشه انجام داد،یکی بوش زدن به کمک فابریکه و دومیش تعویض با کمک هیوسانگ rx125.من خودم از گزینه 2 استفاده کردم ولی هنوز تو افرود تست نشده.در ضمن هیچ کدوم این کمکها گازی نیستن

هیوسانگ اخرتشه کمکاش معرکه هست هم بلندتر وهم نرم تر کارمیکنه
شماچندخریدی؟؟

hamed1358
28-01-1392, 08:30 بعد از ظهر
بدون شرح

mohsen2001
02-02-1392, 10:33 بعد از ظهر
سلام .

بدون داشتن رادیات روغن مشکلی نداره؟

Babak
03-02-1392, 12:38 قبل از ظهر
تو rv هم کاره خاصی نمی کنه

hamed zoro
03-02-1392, 08:24 قبل از ظهر
فقط باهاش میشه نیمرو درست کرد تو آفرود فقط تعویض مرتب روغن و فیلتر و هواکش خیلی موثر هست

omidco2003
05-02-1392, 03:40 بعد از ظهر
دوستان یه مدتی هست از زیر زین یه صدایی مثل صدای زنبور میاد با گاز دادن به موتور هم زیاد میشه علت چیه؟

!NAVID!
05-02-1392, 03:47 بعد از ظهر
امکانش هست یه چیز فلزی کوچیک رفته تو اگزوز اونجا گیر کرده با گاز دادن میخوره به دیواره اگزوز صدا میده

omidco2003
05-02-1392, 08:43 بعد از ظهر
دقیقا از زیر زین هستا !!!

hamed1358
05-02-1392, 09:23 بعد از ظهر
آقای mohsen 2001 سلام
شرمنده پاسخ بنده دیر شد
من خیلی حرفه ای نیستم ولی از جترو خیلی راضیم به عقیده بنده هر چی تشکیلات یه موتور ( رادیات روغن و ...... ) کمتر باشه و ساده تر یاشه در صورتی که با وسیله مدارا بشه در دراز مدت هزینه کمتری رو دست صاحبش خواهد گذاشت
من تو همین سایت خوندم که تریل ktm که طرفدار هم خیلی داره تنها از روغن بخصوصی که خیلی هم گرونه فقط میتونه استفاده کنه
مطمینا این تریل از طراحی انجین پیشرفته ای برخورداره و درسته که طراحی جدید راحتی و لذت سواری بیشتری رو برا راکب به همراه میاره اما هزینه نگهداری اونم بالاست

در پناه خدا

ali_r
06-02-1392, 03:56 بعد از ظهر
دوستان این جترو کلا چند رنگ داره؟
برای شرکت سپاهان اصفهان هستش؟
قیمت صفرش چه حدودی هست؟
میخواستم جایگزین سی جیم کنم نظرتون چیه؟

yasharazary
06-02-1392, 06:39 بعد از ظهر
پست منو کی حذف کرد ؟؟؟ چرا اینکارو میکنین ؟؟؟ فقط پستای من اسپم محسوب میشه ؟؟ شورش دراومده!

من که آنتی اسپم گذاشته بودم !!! قیمت تبریز 3700

ali_r
06-02-1392, 07:42 بعد از ظهر
پست منو کی حذف کرد ؟؟؟ چرا اینکارو میکنین ؟؟؟ فقط پستای من اسپم محسوب میشه ؟؟ شورش دراومده!

من که آنتی اسپم گذاشته بودم !!! قیمت تبریز 3700

من گفتم پاکش کنند
بابت قیمت ممنون

hamed1358
06-02-1392, 11:02 بعد از ظهر
با سلام خدمت شما ali - r
آخرین قیمتی که من تو همین سایت یک ماه پیش از این موتور دیدم 4200 (صفرش) بود
که البته فکر میکنم تو یک ماه اخیر قیمتا خیلی بالا پایین نشده باشه

---------- Post added at ۰۸:۳۲ قبل از ظهر ---------- Previous post was at ۰۷:۴۶ قبل از ظهر ----------

دوستان یه سوال دارم که البته از این که به موضوع ربطی نداره عذر می خوام
آدرس دقیق پیست موتور کراس اتوبان بابایی و نحوه ورود به اون ؟
من یه بار بابایی شرق رو تا ته (ورودی پارچین) رفتم بعد دور زدم بابایی رو به سمت غرب برگشتم سمت راست هر چی نگاه کردم فقط پادگان و منطقه ممنوعه دیدم
ممنون میشم راهنمایی کنید

ali_r
07-02-1392, 09:46 قبل از ظهر
دوستان این جترو کلا چند رنگ داره؟
برای شرکت سپاهان اصفهان هستش؟