PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جترو 200 تریل

صفحه ها : 1 [2]

legend761
07-02-1392, 11:04 قبل از ظهر
تا اونجایی که من اطلاع دارم : زرد با انجین مشکی - زرد با انجین خاکستری ( رنگ معمولی ) - سفید - نارنجی - مشکی نارنجی ... شایدم رنگای دیگه داشته باشه

خیر محصول اصفهان سیکلته و ربطی به سپاهان نداره .

omidco2003
07-02-1392, 11:26 قبل از ظهر
در تایید حرفای دوستمون باید بگم منظور ایشون از مشکی نارنجی یعنی مشکی با برچسب های نارنجی هست البته مشکی با برچسب سبز و مشکی با برچسب قرمز هم داره

Babak
20-02-1392, 10:48 بعد از ظهر
یه کشف تازه جترو کات آف داره :sad:
تخته که می کنه فکر کنم بالای 8 تا کات آف می کنه

!NAVID!
20-02-1392, 10:52 بعد از ظهر
مطمعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جترو که کاربراتوره!!!!!!!!

K.I.A
20-02-1392, 10:53 بعد از ظهر
کاربرات و انزکتور نداره سی جی 125 هم کات اف داره

!NAVID!
20-02-1392, 11:02 بعد از ظهر
والا من میدونستم فقط انژکتور کات اف میده

K.I.A
20-02-1392, 11:04 بعد از ظهر
نوید جان کات اف برق سر شمع هست که قطع میشه ربطی به انزکتور و کاربرات نداره

Sadegh.galaxy
01-06-1392, 12:48 قبل از ظهر
جدیداجترویه تریل زده که طرح ایکس ال با این تفاوت که چراغ جلوو کیلومتر تفاوت داره.باراهنماهای سی جی!200سی سی،حدس میزنم انجین زنجیرتایم باشه.قیمت3ملیون

Babak
01-06-1392, 02:06 قبل از ظهر
همین بصورت تریل زده?

Sent from my ST26i using Tapatalk 4

Sadegh.galaxy
02-06-1392, 01:30 بعد از ظهر
دوستان تجربه ی سواری روندارن؟؟

arahat
07-06-1392, 04:59 بعد از ظهر
سلام دوستان اگ کسی هست راهنمایی کنه یه دنیا ممنون میشم بغله موتور شکسته من ایلامم کل شهرو گشتم نیس میدونین کجا میتونم گیر بیارم؟؟
صدای موتورم زیاد شده میتونم کمش کنم مثلا با دو اگزوزه کردنش یا...؟؟
مرسی از همتون
اینم عکسش
[Only registered and activated users can see links]
واقعا بی بغلش زشت شده در ب در دارم واسش میگردم

sorush
07-06-1392, 05:15 بعد از ظهر
دوست عزیزتهران یا شماره نمایندگیشو گیربیارزنگ بزن برات پست میکنن
یااگه نتونستی به یکی ازبچه های تهران بگو

- - - Updated - - -

درضمن داداشم به اون میگن(( فلاپ))

arahat
08-06-1392, 04:10 بعد از ظهر
دوست عزیزتهران یا شماره نمایندگیشو گیربیارزنگ بزن برات پست میکنن
یااگه نتونستی به یکی ازبچه های تهران بگو

- - - Updated - - -

درضمن داداشم به اون میگن(( فلاپ))
داداش مرسی از راهنماییت ولی راستش تو نت خیلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم از کجا میتونم شماره نمایندگیشو پیدا کنم؟

sorush
09-06-1392, 03:42 بعد از ظهر
اسم کارخانه پای سندزدن میری سایتش شماره نمایندگی پیدامیکنی زنگ میزنی

mehran
09-06-1392, 03:56 بعد از ظهر
09126712395
اين شماره يه مغازه هست تو گمرك به اسم نادر.زنگ بزن بگو چي ميخواي برات با اتوبوس ميفرسته اگه داشته باشه.
فقط سرش شلوغه ممكنه دير جواب بده .

sorush
09-06-1392, 04:04 بعد از ظهر
این شماره نادرتریل نیست؟؟؟
اخه چندباری لوازم هیو 125ازش خریدم برام فرستاد بااتوبوس شهرمون

Erfan Ts
15-06-1392, 12:03 بعد از ظهر
دوستان کسی آدرس سایت این شرکت رو داره؟؟

arahat
15-06-1392, 12:07 بعد از ظهر
اسم کارخانه پای سندزدن میری سایتش شماره نمایندگی پیدامیکنی زنگ میزنی

داداش مرسی ولی سرچ کردم همچین چیزی نیس

- - - Updated - - -

09126712395
اين شماره يه مغازه هست تو گمرك به اسم نادر.زنگ بزن بگو چي ميخواي برات با اتوبوس ميفرسته اگه داشته باشه.
فقط سرش شلوغه ممكنه دير جواب بده .

مرسی داداش زنگ زدم ی روز تمامو بر نداشت شنبه باز میزنگم شاید برداره... مرسی داداش

Babak
23-06-1392, 04:22 قبل از ظهر
داداش مرسی ولی سرچ کردم همچین چیزی نیس

- - - Updated - - -

مرسی داداش زنگ زدم ی روز تمامو بر نداشت شنبه باز میزنگم شاید برداره... مرسی داداش

سرش خیلی شلوغه زنگ یزن 100% داره

Sent from my ST26i using Tapatalk 4

hamed zoro
23-06-1392, 07:18 قبل از ظهر
شماره مغازه نادر تریل 55386890 و 55369784 است

hamed241
22-08-1392, 08:31 بعد از ظهر
دوستان من یه جترو 200 مدل 91 دارم.در رابطه با فرقش با روان باید بگم که هر دوی این موتور ها از کارخانه کیولینک هستن.جترو تا مدل 91 بدون تغییرات وارد ایران شده ولی با نام و شهرت شرکت ایرانی به نام جترو.که البته روان هم همینطور.کارخانه کیولینک دو مدل تریل داره xp200 وxf200 که اتفاقا جترو همون xf200هستش و اونیکی روان.اینهم سایتش[Only registered and activated users can see links]موفق باشید

sami021
23-08-1392, 03:55 قبل از ظهر
سلام
جترو طرح روان چرا بعضیها رنگ انجینشون مشکی بعضیا نقره؟فرقی داره؟
صفرش الان چنده؟

رحمان جلیلی
25-08-1392, 08:17 بعد از ظهر
سلام. میخواستم بدونم میشه واسه جترو رادیات خنک کننده گذاشت همونطور که واسه روان qm میزارن؟ ؟ اگه میشه هزینش چقدر میشه؟ ؟ ؟

eshgh_namordeh
26-08-1392, 01:07 قبل از ظهر
هیچ تفاوتی با همدیگر ندارند .
رادیات روغن تاثیری در خنک کنندگی ندارد ، خیلی تاثیرش کمه خودتون را درگیرش نکنید

امیر41
11-09-1392, 11:07 بعد از ظهر
شماره مغازه نادر تریل 55386890 و 55369784 است
سلام حامد جان این کیه؟

hamed zoro
12-09-1392, 08:59 قبل از ظهر
امیرجان این نادر خان از فروشنده قطعات روان و جترو تو گمرک هست که جنس های خوبی داره و معمولا اگه سرش خلوت باشه همچی پیدا میکنه

ماکیاولی
14-09-1392, 01:59 بعد از ظهر
مدل نود و یک صفر میده 4.500 خوبه؟

ali_r
14-09-1392, 02:06 بعد از ظهر
مدل نود و یک صفر میده 4.500 خوبه؟

میخوای جترو بگیری؟ مگه پالس 220 نمیخواستی؟

ماکیاولی
14-09-1392, 02:24 بعد از ظهر
میخوای جترو بگیری؟ مگه پالس 220 نمیخواستی؟

دادا تو شهر ما زاهدان موتور اصلا نیست
ولی موتور افرودی زیاده
باور میکنی تو مشهدهم 220 پیدا نکردن؟
کل مطهری و طبرسی رو گشتن
220 صفر پیدا نکردن
ولی 135 و آپاچ زیاد بوده
هشون گفتن الان فصلش نیست فروش کمه نمیاریم
شرکت ها همین موتورا رو میارن بعد سال به عنوان 93 میفروشن.
من اعصابم خراب شد امروز رفتم یه موتور افرودی بگیرم یا روان یا جترو

ali_r
14-09-1392, 02:29 بعد از ظهر
دادا تو شهر ما زاهدان موتور اصلا نیست
ولی موتور افرودی زیاده
باور میکنی تو مشهدهم 220 پیدا نکردن؟
کل مطهری و طبرسی رو گشتن
220 صفر پیدا نکردن
ولی 135 و آپاچ زیاد بوده
هشون گفتن الان فصلش نیست فروش کمه نمیاریم
شرکت ها همین موتورا رو میارن بعد سال به عنوان 93 میفروشن.
من اعصابم خراب شد امروز رفتم یه موتور افرودی بگیرم یا روان یا جترو

روان تمیز میخوای سراغ دارم یک یک
برای یاشاره
شما چند سالتونه؟ قدتون به این موتورا میرسه؟

ماکیاولی
14-09-1392, 02:49 بعد از ظهر
روان تمیز میخوای سراغ دارم یک یک
برای یاشاره
شما چند سالتونه؟ قدتون به این موتورا میرسه؟

22 سالمه قدم 175

10000hp
04-10-1392, 09:36 بعد از ظهر
سلام دوستان.
این اولین پست من تو این سایت هست:2:.بعد از کلی برس و جو و خواندن کل مطالب این تاپیک دیروز یعنی 92/09/01 یک دستگاه جترو تریل 200 صفر خریدم.تا این لحظه که 60 کیلومتر باهاش رانندگی کردم مشکل خاصی توش ندیدم و حتی یه آفرود نسبتا طولانی باهاش رفتم!ولی با کلی مدارا و چون هنوز آب بندی نشده دورو موتور بیشتر از 5000 rpm نبردم.البته قبلش یه آآچار کشی کلی (غیر از موتور و گیرباکس) انجام دادم.به غیر از دو سه مورد شل بودن غیر عادی پیچ بقیه موارد در وضعیت خوبی بودن که نسبت به ایرانی بودنش نسبتا با کیفیته.البته هماهنگی کلاژ و عملکرد گیرباکس یه نمه مدارا میخواد ولی رو هم رفته رضایت بخش بود.با توجه به نو بودن موتور دسته گازو تا انتها نمیچرخوندم ولی با این وجود تو دور موتور های پاپین هم شتاب قابل قبولی رو اراءه میداد که نشان از قدرتی بودن انجین و گیرباکس هست تا سرعتی ولی چند مورد کاستی هایی احساس میشد که تصمیم دارم خورشیدی عقب رو بزرگتر کنم تا گشتاور انتقالی رو بیشتر کنم.دوستان اگه محبت کنن راهنمایی کنن در این مورد و دوستانی که جترو صفر کیلومتر رو تا حالا آب بندی کردن از تجربه خودشون بگن.
یه سری عکس از اولین ساعتی که خریدمش+کلاه و جعبه لوازم:
34979

34980

34981

احمد.سوزوکی
05-10-1392, 02:05 قبل از ظهر
سلام دوستان.
این اولین پست من تو این سایت هست:2:.بعد از کلی برس و جو و خواندن کل مطالب این تاپیک دیروز یعنی 92/09/01 یک دستگاه جترو تریل 200 صفر خریدم.تا این لحظه که 60 کیلومتر باهاش رانندگی کردم مشکل خاصی توش ندیدم و حتی یه آفرود نسبتا طولانی باهاش رفتم!ولی با کلی مدارا و چون هنوز آب بندی نشده دورو موتور بیشتر از 5000 rpm نبردم.البته قبلش یه آآچار کشی کلی (غیر از موتور و گیرباکس) انجام دادم.به غیر از دو سه مورد شل بودن غیر عادی پیچ بقیه موارد در وضعیت خوبی بودن که نسبت به ایرانی بودنش نسبتا با کیفیته.البته هماهنگی کلاژ و عملکرد گیرباکس یه نمه مدارا میخواد ولی رو هم رفته رضایت بخش بود.با توجه به نو بودن موتور دسته گازو تا انتها نمیچرخوندم ولی با این وجود تو دور موتور های پاپین هم شتاب قابل قبولی رو اراءه میداد که نشان از قدرتی بودن انجین و گیرباکس هست تا سرعتی ولی چند مورد کاستی هایی احساس میشد که تصمیم دارم خورشیدی عقب رو بزرگتر کنم تا گشتاور انتقالی رو بیشتر کنم.دوستان اگه محبت کنن راهنمایی کنن در این مورد و دوستانی که جترو صفر کیلومتر رو تا حالا آب بندی کردن از تجربه خودشون بگن.
34979

34980

34981
موتور رو چند گرفتی؟

Babak
05-10-1392, 02:46 قبل از ظهر
به نظره من تا 1000 تای اول فشار نیار و به چیزی دست نزن.
روی 100 تا روغن عوض کن بعد روی 500 و بعد هم روی 1000 تا عوض کن.
من روغن آترود میریزم خوب جواب گرفتم.
اگر خواستی خودت عوض کنی زیرش آچار 17 می خوره

Sent from my ST26i using Tapatalk

معمار
05-10-1392, 10:25 قبل از ظهر
سلام دوستان.

دوست عزیز مدلش چنده ؟

شنیدم دیگه از اینا تولید نمیشه

10000hp
09-10-1392, 11:08 بعد از ظهر
سلام.
قیمت 4 میلیون مدل 91 خریداری شده از خیابان گمرک تهران.البته با کلی گشت و گذار و چانه زنی
تولیدش هم متوقف شده در خیابان گمرک تهران.
3 روز پیش رفتم روغن موتور 1 لیتری بهران و دزدگیر مارک لیزر مخصوص موتور سیکلت (فکر کنم ضد آبه) براش خریدم تا سر فرصت خودم نصبش کنم .تخلیه روغنش رو هم درسته یه دیدم پیچ 17 داره که خودم عوض میکنم.
بردم خورشیدی چرخ عقب رو به 45 دندانه تغیر دادم و شتابش از این رو به اون رو شد :retarded:! شتاب دنده 2 با دنده یک قبلی یکی شده که با توجه اینکه بشتر اوغات تو کوهستان میخواد استفاده بشه و 90 ٪ اوغات تو خارج جاده هست خیلی به کار میاد:
35132

MOHAM2AD
10-10-1392, 01:32 قبل از ظهر
سلام.
قیمت 4 میلیون مدل 91 خریداری شده از خیابان گمرک تهران.البته با کلی گشت و گذار و چانه زنی
3 روز پیش رفتم روغن موتور 1 لیتری بهران و دزدگیر مارک لیزر مخصوص موتور سیکلت (فکر کنم ضد آبه) براش خریدم تا سر فرصت خودم نصبش کنم .تخلیه روغنش رو هم درسته یه دیدم پیچ 17 داره که خودم عوض میکنم.
بردم خورشیدی چرخ عقب رو به 45 دندانه تغیر دادم و شتابش از این رو به اون رو شد :retarded:! شتاب دنده 2 با دنده یک قبلی یکی شده که با توجه اینکه بشتر اوغات تو کوهستان میخواد استفاده بشه و 90 ٪ اوغات تو خارج جاده هست خیلی به کار میاد:
35132
دوست عزیز با این کار به موتور خیلی فشار میاد عمرش نصف میشه.برو از خودشو بنداز

10000hp
10-10-1392, 10:45 بعد از ظهر
امروز رفتم کوه های شهران تهران و یه تست آفرود نسبتا سنگین انجام دادم.با این دنده خورشیدی 45 که بستم قدرت موتور زمین تا آسمون فرق کرده بود و با دنده 2 به راحتی از هر شیبی بالا میرفتم و تو هر حالتی به راحتی دور میگرفت.دنده 1 هم که شده تراکتور!:sumo:فکر کنم باهاش به راحتی بشه یه پرایدو بکسل کرد!این سنگین تر شدن دنده 1 تو پاپین اومدن از شیب های خیلی تند بسیار کمک بود و با تسلط کامل از هر مسیری چه خاکی سنگلاخی گلی و حتی برفی میشه بالا یا پاپین رفت که نو بودن تایر ها هم بی تاثیر نبود.امروز یکی دو تا اتفاق دیگه هم افتاد که یکی جدا شدن کابل پشت کیلومتر شمار بود که نه مایلیج کار میکرد نه اسپیدو.یکی از محافظ های فلزی دسته گاز هم نمیدونم کجا تو مسیر افتاد.دوستان
میخوام برای قدرت بیشتر از بنزین سوپر استفاده کنم نظرتون چیه؟

3514735146

B-MAX
10-10-1392, 10:59 بعد از ظهر
امروز رفتم کوه های شهران تهران و یه تست آفرود نسبتا سنگین انجام دادم.با این دنده خورشیدی 45 که بستم قدرت موتور زمین تا آسمون فرق کرده بود و با دنده 2 به راحتی از هر شیبی بالا میرفتم و تو هر حالتی به راحتی دور میگرفت.دنده 1 هم که شده تراکتور!:sumo:فکر کنم باهاش به راحتی بشه یه پرایدو بکسل کرد!این سنگین تر شدن دنده 1 تو پاپین اومدن از شیب های خیلی تند بسیار کمک بود و با تسلط کامل از هر مسیری چه خاکی سنگلاخی گلی و حتی برفی میشه بالا یا پاپین رفت که نو بودن تایر ها هم بی تاثیر نبود.امروز یکی دو تا اتفاق دیگه هم افتاد که یکی جدا شدن کابل پشت کیلومتر شمار بود که نه مایلیج کار میکرد نه اسپیدو.یکی از محافظ های فلزی دسته گاز هم نمیدونم کجا تو مسیر افتاد.دوستان

3514735146

مبارک باشه
بنزین سوپر من همش دارم میزنم درست که میگن قدرت کمی افزایش پیدا میکنه اما اونقدری نیست که بتونی حسش کنی
خودم بیشتر به خاطر تمیز موندن باک و کاربراتم و ... بنزین سوپر میزنم

اقا 1 سوال
تو گمرک تریل در حد صفر چیزی موجود هم بود؟
قیمت چجوریاس؟

احمد.سوزوکی
11-10-1392, 10:06 بعد از ظهر
سلام.
35132

سرعت چی تغییر کرده؟

معمار
12-10-1392, 07:53 قبل از ظهر

3514735146

دوست عزیز میتونید تصاویر زییای افرودیتون و تو این تاپیک قرار بدید

MOHAM2AD
12-10-1392, 12:14 بعد از ظهر
برادر من میل خوذت ولی داری متورت را به روغن سوزی میندازی میل خودت.

10000hp
14-10-1392, 07:34 بعد از ظهر
مبارک باشه
بنزین سوپر من همش دارم میزنم درست که میگن قدرت کمی افزایش پیدا میکنه اما اونقدری نیست که بتونی حسش کنی
خودم بیشتر به خاطر تمیز موندن باک و کاربراتم و ... بنزین سوپر میزنم

اقا 1 سوال
تو گمرک تریل در حد صفر چیزی موجود هم بود؟
قیمت چجوریاس؟
ممنون
بنزین سوپر هم زدم قدرتش یکم بهتر شد ولی ارزشش رو داره برای یه باک 10 لیتری همیشه از سو\ر استفاده کرد.مخصوصا که تو حالت درجا بهتر و بی صدا تر کار میکنه.
قیمت صفرش همون از 4 تا 5 تومن قیمت میدن صفرش هم بله پیدا میشه

سرعت چی تغییر کرده؟

سرعت هر دنده 30 درصد کمتر شده.ضریب دنده ها کوتاه تر شده

برادر من میل خوذت ولی داری متورت را به روغن سوزی میندازی میل خودت.
من که متوجه نمیشم چرا باید تغیر کردن قطر خورشیدی چرخ عقب ربطی به سوختن روغن داخل محفظه سیلندر داشته باشه ولی اگر منظورت بیشتر گاز خوردن موتور به خاطر کمتر شدن سرعت هر دنده هست باید بگم که از دنده یکم فقط تو شیب های بیشتر از 50 درجه استفاده میکنم و تو حالت عادی به راحتی با دنده 2 شروع به حرکت میکنم حتی 2 ترک.اینطوری حتی استحلاک از حالت استاندارد هم کمتره.

دوستان راستی دیروز بردم هم آچارکشی کردم هم یه روغن کاری کلی حتی توی سیم گاز و سیم کلاچ سیم کیلومتر هم 8 تومن خریدم و عوضش کردم.
دزدگیر مارک لیزر هم خریدم و خودم نصبش کردم :icon_pf (95): البته بعد از 3 ساعت پیدا کردن سیم های مرتبط!

یه سری عکسهای طبیعت گردی دیگه هم دارم که میزارم تو همون تاپیکی که دوستمون گفت

Babak
15-10-1392, 12:13 قبل از ظهر
سی کن تو اتوبان دوره موتورت بالای 6500 نره.:bargh:
اگر خورشیدی 42 تایی مینداختی بهتر بود

10000hp
22-10-1392, 07:32 بعد از ظهر
سلام .دیروز بردمش کارواش حسابی تمیز شد.اولش استارت می خورد ولی روشن نمیشد که وایر شمع رو یه ذره بازی بازی دادم بعد با نیش استارت روشن شد.
راستی دوستان جدیدا تو دنده 3 به بعد یه سری صدای ویز ویز از سمت گیرباکس و زنجیر میاد وقتی کلاچ رو میگرم قطع میشه صدای چیه بنظرتون؟

10000hp
26-10-1392, 09:08 بعد از ظهر
سلام.امروز رفتم شمع ایریدیومی مارک top انداختم و تاثیرش هم واقعا تاپ بود:19:
صدای موتور حداقل 15 درصد کمتر شده بود و خیلی نرمتر کار می کرد و شتابش هم خیلی بهتر شده بود مخصوصا هم که بنزین سوپر داشتم واقعا کارکرد موتور تغییر کرده بود.به دوستانی که موتور 4 زمانه دارند حتما پیشنهاد میکنم از این شمعها استفاده کنن.خیلی بیشتر از 10-15 تومنی که هزینه می کنی مزایا داره مخصوصا تو افزایش عمر مفید موتور.به طور کلی شمع های سوزنی یا همون ایریدومی به نصف ولتاژ شمع های دیگه برای جرقه زدن احتیاج دارن که این موضوع تو استارت زدن موتور تو سرما خیلی کمک میکنه.

Babak
27-10-1392, 12:59 قبل از ظهر
10000 موتور که کارواش میبری روغن زنجیرش کاملا پاک میشه حتما روغن بهش بزن

CITROEN
29-11-1392, 10:41 بعد از ظهر
قیمت شمع ایریدیوم چنده تو بازار ؟؟؟؟؟
همچنین قیمت جترو 200 تریل الان الان؟؟؟؟

پشیمان
29-11-1392, 11:06 بعد از ظهر
ببخشید میگم میدونم دارم بد جایی این مسله رو میگم ولی شماها از سی دی ای های 200 جدید خبر دارید

Hamid_r_2003
13-12-1392, 09:52 بعد از ظهر
سلام به دوستان.
آقا من یه چند روزه یه جترو 200 خشک ولی مدل 91 گرفتم.
به غیر از تعویض روغن و روغنکاری زنجیر چیز دیگه ای نیاز داره این اوایل؟
روغن چی باید بریزم؟
میخوام یه جفت لاستیک on-road واسش بگیرم. به نظرتون چی بگیرم؟
لطفا منو راهنمایی کنید
:22:

Babak
15-12-1392, 01:19 قبل از ظهر
حمید جان لاستیک فابریک روش کاملا on road هست ولی برای خاطر جمعی یک عکس ازش بزاز ببینم.
کازه خاصی نیاز نیست انجام بدی فقط زیاد گاز بندش نکن دوره موتور رو بالای 6000 نبر واسه آبندی.من خودم شخصا روغن آترود میزیزم.

Hamid_r_2003
15-12-1392, 11:58 بعد از ظهر
حمید جان لاستیک فابریک روش کاملا on road هست ولی برای خاطر جمعی یک عکس ازش بزاز ببینم.
کازه خاصی نیاز نیست انجام بدی فقط زیاد گاز بندش نکن دوره موتور رو بالای 6000 نبر واسه آبندی.من خودم شخصا روغن آترود میزیزم.

بابک جان مرسی از راهنماییت.
این عکسارو از قبل دارم. نمیدونم مشخص میکنه یا نه.
اگه این لاستیکا on-road هستن پس چرا همش لیز میخوره؟
یه چیز دیگه، جدیدا وقتی میخوام راه بیفتم کلاچو که میگیرم تو دنده 1 میزنم موتور شوک میده. بعضی وقتا هم دندا 1 جا نمیره. خودم حدس میزنم کلاچ باید رگلاژ بشه. لطفا راهنمایم کنین.

37507
37508

Babak
17-12-1392, 09:22 بعد از ظهر
آره یه نیمچه آفرودیه البته زیاد فرقی نمیکنه جون ماله من جلو عقب گل کراسیه ولی سر نمیخوره باید لمش دستت بیاد.
اون دنده 1 هم 2 دلیل داره یا کلاچت ریگلاژ نیست یا اینکه روغنه توش خوب نیست و موقع تعویضش شده.
داداش جمعه ها میروم سوهانک آفرود بیا که صفایی داره:bunnyearsmiley:

Hamid_r_2003
17-12-1392, 10:06 بعد از ظهر
آره یه نیمچه آفرودیه البته زیاد فرقی نمیکنه جون ماله من جلو عقب گل کراسیه ولی سر نمیخوره باید لمش دستت بیاد.
اون دنده 1 هم 2 دلیل داره یا کلاچت ریگلاژ نیست یا اینکه روغنه توش خوب نیست و موقع تعویضش شده.
داداش جمعه ها میروم سوهانک آفرود بیا که صفایی داره:bunnyearsmiley:

والا یه 50 تایی که اولش باهاش رفتم روغنی که کارخونه داده بود روی موتور رو ریختم توش. فکر کنم مرغوب نبوده باید عوض کنم. کلاچ هم احتمالا باید رگلاژ شه.
آقا دمت گرم که دعوت کردی. متاسفانه هنوز تو روندن موتور یه کمی مشکل دارم. ایشالا گواهینامه که ردیف شد حتما باهاتون میام. البت اگه قابل بدونید
:thanks:

prince0fpersia
25-01-1393, 10:05 بعد از ظهر
سلام
دوستان شتاب و سرعا این موتور چطوریه؟ همچنین سر و صداش؟
الان قیمت صفر چنده؟ میشه توی شهر هم استفاده کرد؟ قابل قیاس با پالس هست؟!

Babak
26-01-1393, 11:20 قبل از ظهر
شتابش خوبه سرعت نهایی هم 110 صداش کمه و کاملا برای شهر است.با پالس قابل مقایسه نیست چون این تریله.کمک های خوبی داره مخصوصا برای چاله چوله های تو شهر

saman zx
26-01-1393, 12:25 بعد از ظهر
سلام
دوستان شتاب و سرعا این موتور چطوریه؟ همچنین سر و صداش؟
الان قیمت صفر چنده؟ میشه توی شهر هم استفاده کرد؟ قابل قیاس با پالس هست؟!

توضیحات فنی جناب بابک دادن
این موتور تا 91 زده شد
و صفرش تو کمرگ زیاده بری میبینی و التماس میکنن به جا روان بیا از اینا ببر
و قیمتی هم 4200 تا 500

hyo savar
14-02-1393, 10:21 بعد از ظهر
دوستان درسته که میگن جترو 200 صفر دیگه نیست اصلا تولید نمیشه؟؟؟؟

من دنبال یه صفر میگردم بابک جانم یه دونه پیشنهاد کرد ولی بازم دنبال صفرش میگردم ؟؟؟؟

از نظر لوازم یدکی چطوره کلا تو این موتور تریل های چینی جترو بهتره ؟؟؟

arsalan1373
01-03-1393, 02:33 قبل از ظهر
سلام به همگی.آقا من میخوام جترو 200 بخرم. میتونم برونمش؟قدم 175 وزنم 60 ولاغر اندام هستم.

Babak
01-03-1393, 10:28 قبل از ظهر
ماشالله که قد بلندی مشکلی نداری من با قد 168 دارم سوار میشم:24:

arsalan1373
01-03-1393, 11:49 قبل از ظهر
اقا بابک سلام. این موتور چجور موتوریه میشه یکم راه نماییم کنید؟تاحالا زیاد موتر شاسی بلند سوار نشدم.

arsalan1373
01-03-1393, 03:28 بعد از ظهر
سالام.من موتورو دارم بارقیمت 4 الی 5 ملیون میگیرم.به نظر شما گرون نیست؟

Hamid_r_2003
01-03-1393, 10:21 بعد از ظهر
سالام.من موتورو دارم بارقیمت 4 الی 5 ملیون میگیرم.به نظر شما گرون نیست؟

دوست عزیز بین 4 تا 5 ملیون 1 ملیون اختلافه، کم نیستا.
دقت کن که جترو هایی که تو گمرک هست اکثرا مدل 91 هستن. به نظرم که اگه واسه زیر پات میخوای بگیری و قصد فروششو نداری همون مدل 91 خوبه فقط مراقب باش به قیمت 93 ندن (البته شک دارم که کارخونه مدل 93 زده باشه). مدل 91 هم با 4 تومن میشه خرید.

من که از موتورم راضیم. البته موتور دیگه ای نداشتم که بخوام مقایسه کنم ولی خوب شنیده بودم موتورای طرح تریل فرمون پذیری خوبی ندارن، ولی فکر کنم چونکه جترو از موتورای دیگه مثل فلات و کویر جمع و جور تره فرمون پذیریش بهتره و واسه تو شهر مناسب تر. در کل که جنس چینی میخری باید شانس داشته باشی که همون اول مشکل خاصی نداشته باشه.

arsalan1373
01-03-1393, 11:55 بعد از ظهر
دوست عزیز بین 4 تا 5 ملیون 1 ملیون اختلافه، کم نیستا.
دقت کن که جترو هایی که تو گمرک هست اکثرا مدل 91 هستن. به نظرم که اگه واسه زیر پات میخوای بگیری و قصد فروششو نداری همون مدل 91 خوبه فقط مراقب باش به قیمت 93 ندن (البته شک دارم که کارخونه مدل 93 زده باشه). مدل 91 هم با 4 تومن میشه خرید.

من که از موتورم راضیم. البته موتور دیگه ای نداشتم که بخوام مقایسه کنم ولی خوب شنیده بودم موتورای طرح تریل فرمون پذیری خوبی ندارن، ولی فکر کنم چونکه جترو از موتورای دیگه مثل فلات و کویر جمع و جور تره فرمون پذیریش بهتره و واسه تو شهر مناسب تر. در کل که جنس چینی میخری باید شانس داشته باشی که همون اول مشکل خاصی نداشته باشه.

سلام دادش.شرمنده من اهل شهرستان بهشهرم و نمیتونم از گمرک بخرم قیمتشم حدود 4300-500 گفتن. می خواستم مطمعن شم به درد من پسر 20 ساله که لاغر اندامم میخوره؟

Babak
02-03-1393, 12:42 قبل از ظهر
والا قیمتو دقیق نمیدونم ولی از نظره سواری راحته برات مخصوصا قدت بلنده.مشکلی برات پیش نمیاد

arsalan1373
02-03-1393, 01:37 بعد از ظهر
والا قیمتو دقیق نمیدونم ولی از نظره سواری راحته برات مخصوصا قدت بلنده.مشکلی برات پیش نمیاد

Sent from my ST26i using Tapatalk.

مرسی آقا باباک بابت راهنمایی. هر موقع موتور رسید دستم یه چنتا عکس میفرستم.

arsalan1373
04-03-1393, 01:47 بعد از ظهر
دوستان سلام امروز به رفتم مغازه فروشنده گفت مدل 92 نیست ولی گفت تا20 روز دیگه برات مدل 93 میارم خواستم بپرسم که چنین موتوری هست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!1

arahat
05-03-1393, 12:33 بعد از ظهر
:29dz8zk:بلاخره موفق شدم تغییر صداش بدم ، دقیق این موتور سنگین شده صداش ، سر سوزن فرق نداره، صداش بمو بدون تپ تپ شده، عالی شده ولی حیف زمان ساخت اگزوز زیاد شدو الان کهسواریش توپ شده دارم میفروشمش:3:

- - - Updated - - -

راستی بچه ها پول لازمم اگه کسی سراغ داشتید بخره بهم اطلاع بدید دمتون گرم
رضایتی ، 09361034280

hamed1358
10-03-1393, 05:35 بعد از ظهر
آقای arsalan1373 عزیز من تا بحال دو تا جترو 200 داشتم که ازشون جهت طبیعت گردی (آفرود سبک) استفاده می کردم
از هر دوشون راضی بودم ( اولی سفید بود 5/1 سال پیش صفر خریدم - دومی زرد بود یه ماه پیش دست دوم تمیز خریدم هنوزم دارمش)
نقاط قوت جترو 200 (به اعتقاد من ) : سبک - کمک های نرم - صندلی راحت - خوش فروش - استیل زیبا - فراوانی قطعات
نقاط ضعف جترو 200 (به اعتقاد من ) : وقتی رو موتور سواری و داری رو آسفالت میری صدای انجین چینی بوضوح شنیده میشه ( تو خاکی چون سرعت کمتره و لذت بیشتری از موتور میبرید اصلا متوجه صدای انجین نمیشید:22:
در مجموع اگه بخوایم انصافو رعایت کنیم با این قیمت (بین 4 تا 5 تومن اگه اشتباه نکنم) واقعا می ارزه
در آخر اینم بگم به نظرمن متین 200 طرح روان هم موتور خوبیه و با جترو هیچ فرقی نداره

m-s-d
10-03-1393, 05:55 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز ،می خواستم بدونم نداشتن رادیات در جترو تاثیری در حرارت یا عملکرد انجین نسبت به روان یا متین نداره؟
دوستانی که واردن (آقا بابک و سایر دوستانی که هردو این موتور ها رو داشتند)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Babak
10-03-1393, 07:43 بعد از ظهر
نه هیچ فرقی نداره ماله روان هم که داره فرقی نمکینه به حالش ماله یکی سوراخ شده بود اصلا جمع کرد رادیاتور روغن

arsalan1373
12-03-1393, 09:50 بعد از ظهر
آقای arsalan1373 عزیز من تا بحال دو تا جترو 200 داشتم که ازشون جهت طبیعت گردی (آفرود سبک) استفاده می کردم
از هر دوشون راضی بودم ( اولی سفید بود 5/1 سال پیش صفر خریدم - دومی زرد بود یه ماه پیش دست دوم تمیز خریدم هنوزم دارمش)
نقاط قوت جترو 200 (به اعتقاد من ) : سبک - کمک های نرم - صندلی راحت - خوش فروش - استیل زیبا - فراوانی قطعات
نقاط ضعف جترو 200 (به اعتقاد من ) : وقتی رو موتور سواری و داری رو آسفالت میری صدای انجین چینی بوضوح شنیده میشه ( تو خاکی چون سرعت کمتره و لذت بیشتری از موتور میبرید اصلا متوجه صدای انجین نمیشید
:22:
در مجموع اگه بخوایم انصافو رعایت کنیم با این قیمت (بین 4 تا 5 تومن اگه اشتباه نکنم) واقعا می ارزه
در آخر اینم بگم به نظرمن متین 200 طرح روان هم موتور خوبیه و با جترو هیچ فرقی نداره

سلام آقا hamed1358 ([Only registered and activated users can see links]) منم بعد این همه اینور اونر بلخره به جترو200 رسیدم ایشالا تا چند روز دیگه میرسه دستم.مرسی از راهنماییت.

s.mm
15-03-1393, 05:54 بعد از ظهر
مصرفش صدی چند هست؟

اندازه گیری کردید دقیقا؟

Hamid_r_2003
15-03-1393, 08:33 بعد از ظهر
مصرفش صدی چند هست؟

اندازه گیری کردید دقیقا؟

صدی 3. البته منظور رو از اندازه گیری دقیق نفهمیدم. حالا چند سی سی بالا پایینو به بزرگی خودتون ببخشید

s.mm
18-03-1393, 12:36 قبل از ظهر
صدی 3. البته منظور رو از اندازه گیری دقیق نفهمیدم. حالا چند سی سی بالا پایینو به بزرگی خودتون ببخشید

بخشش از بزرگانه

منظور اینه که دقیق اندازه گیری شده باشه نه اینکه بر اساس شنیده ها و توهمات باشه

باکش تا خرخره پر بشه چقدر جا میگیره؟ 15؟

Babak
18-03-1393, 08:39 قبل از ظهر
باکش 10 لیتر میگیره مصرفشم همو صدی 3 هست

دانی
06-04-1393, 01:07 قبل از ظهر
سلام.من از بچه های گل این سایت میخام که قیمت صفر این موتورو بگیرن حالا در هر شهری که هستند.ممنون میشم این کارا بکنید.راستی یه سوالم داشتم که فرق انجین سیاهش با سفیدش چیه؟ ایا تفاوت دارند؟ممنون.:12:

Hamid_r_2003
09-04-1393, 06:19 بعد از ظهر
راستی یه سوالم داشتم که فرق انجین سیاهش با سفیدش چیه؟ ایا تفاوت دارند؟ممنون.:12:

میگن انجین مشکی کپی کویر رادیسونه و انجین نقره ای هم کپی روانه البت بدون رادیات روغن. یه کم هم ظاهرشون متفاوته. میتونی دقیقترشو تو خود سایت سرچ کنی. الانم تو بازار صفر انجین مشکی من ندیدم. مثل اینکه خیلی وقته دیگه نمیزنن.

hamed1358
09-04-1393, 06:47 بعد از ظهر
با سلام خدمت آقا دانی عزیز
من تا بحال دو تا جترو 200 داشتم :
اولی : مدل 91 ، بدنه سفید ، انجین مشکی ، طوقه ها و دو شاخ جلو طلایی
دومی : مدل 91 ، بدنه زرد ، انجین نقره ای ، طوقه ها و دوشاخ جلو مشکی
مطمین باشید که انجین مشکی یا نقره ای هیچ فرقی با هم نداره (سواری و صدا و . . . هیچ تفاوتی نداره)
من دیروز گمرک (میدان رازی تهران) بودم صفر 93 این موتور موجود نیست صفر 92 رو هم من بشخصه تو هیچ مغازه ای ندیدم
نمایندگی شهریاری (تات سیکلت) سه تا متین 200 طرح روان مدل 91 صفر داشت به قیمت 4700
پس باز تکرار میکنم انجین مشکی یا نقره ای هیچ تفاوتی نداره (از نظر سواری و کیفیت )
اگر کسی از من بپرسه با 4500 یا 4700 چه تریل صفری بخرم بهش میگم برو متین 200 طرح روان بخر
در پناه خدا

mohamad_norbakhsh
11-04-1393, 09:42 قبل از ظهر
سلام دوستان لوازم جترو رو از کجا میتونم تهیه کنم نمایندگی ای هست ک بفرسته شهرستان؟ لطفا اگه هست شمارشو بدبد یکی از دوستام موتورش خوابیده ثواب داره

K.I.A
11-04-1393, 03:36 بعد از ظهر
سلام دوستان لوازم جترو رو از کجا میتونم تهیه کنم نمایندگی ای هست ک بفرسته شهرستان؟ لطفا اگه هست شمارشو بدبد یکی از دوستام موتورش خوابیده ثواب داره
02155488022
02155387552فاضل ایمانی
هر قیمتی گفت ازش تخفیف بگیرید

MEBRAHIMI
11-04-1393, 08:47 بعد از ظهر
سلام دوستان من همین امروز عضو انجمن شدم میخوام یه دومنظوره در حد 4 یا 5 میلیون بخرم این جترو که اینجینش دقیقا مثل روان هست از لحاظ شتاب و سرعت میخواستم بدونم مثل روان هست؟
ممنون

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال دیگه اصلا صفرش هست آخه تو قیمت روز موتور سیکلت اسمش بود

mohamad_norbakhsh
12-04-1393, 05:20 بعد از ظهر
02155488022
02155387552فاضل ایمانی
هر قیمتی گفت ازش تخفیف بگیرید

مرسی زنگ زدم تهیه کردم thank you ♡♡♡♡♡♡

معمار
12-04-1393, 05:35 بعد از ظهر
ببخشید من اینقد عجولم اصلا صفرش تو بازار الان هست>؟؟

تا 91 زدن
گمرک صفر 91 هست التماست میکنن بیا جترو ببر

picar
13-04-1393, 11:06 بعد از ظهر
دوستان سلام

محسن هستم از چالوس و این اولین پست من در سایته ...

مدتی بدنبال خرید موتور روان بودم و حالا به علت قیمت نجومیش جترو اولین گزینست...

تو شهر خودم 4550 میلیون بدون کلاه و جعبه طلایی بهم قیمت دادن ولی انگار میخوان بپیچونن منو چون قرار بود از تهران بیارن و قرار شد من جمعه تماس بگیرم تا شنبه برم پیششون ولی اینطور که معلومه جریان منتفیه...

با توجه به اینکه تا شهرستان نزدیک 150 هزار تومن کرایه میشه به نظر خودتون چه گزینه هایی برام میمونه؟ بیام تهران بگیرم؟ از شهر خودم سفارش بدم؟ و آیا مغازه یا نمایندگی خاصی در گمرک میشناسید که منصف باشه و بشه ازش قیمت خوبی تهیه کرد ؟

پیشاپیش ممنون بابت جوابتون

MANHUNT
13-04-1393, 11:11 بعد از ظهر
بيا تهران بگير دوست عزيز با لوازم كامل ميتوني چونه هم بزني با يه قيمت مناسب تر از شهر خودتون بگيري نياز به اين همه كارايه هم نيست ميتوني حتي با اتوبوس موتورت رو ببري

MEBRAHIMI
13-04-1393, 11:54 بعد از ظهر
بيا تهران بگير دوست عزيز با لوازم كامل ميتوني چونه هم بزني با يه قيمت مناسب تر از شهر خودتون بگيري نياز به اين همه كارايه هم نيست ميتوني حتي با اتوبوس موتورت رو ببريسلام با باربری نمیفرستن شهرستان؟

MANHUNT
13-04-1393, 11:59 بعد از ظهر
منظورت اين هست كه خوه فروشنده بفرسته يا شما بري بخري خودت از طريق باربري ببري شهرستان؟

MEBRAHIMI
14-04-1393, 12:05 قبل از ظهر
منظورت اين هست كه خوه فروشنده بفرسته يا شما بري بخري خودت از طريق باربري ببري شهرستان؟
خود فروشنده منظورم هست ببخشد گنگ گفتم

MANHUNT
14-04-1393, 12:11 قبل از ظهر
شما ميخواي مستقيم خريد كني يا غير مستقيم؟بله يه سري جاها اينكارو انجام ميدن

picar
14-04-1393, 12:13 قبل از ظهر
سلام با باربری نمیفرستن شهرستان؟

چرا دوست عزیز اونهم کرایه زیر 100 تومن نداره و احتمال ضربه زدن موتور زیاده چون صاحب بار میاد میده باربری و دلش نمیسوزه...

بيا تهران بگير دوست عزيز با لوازم كامل ميتوني چونه هم بزني با يه قيمت مناسب تر از شهر خودتون بگيري نياز به اين همه كارايه هم نيست ميتوني حتي با اتوبوس موتورت رو ببري

حالا کرایه مهم نیس من یکمقدار ترسم از خرید جنس تهران دارم ... یکی دو باری سرم کلاه رفته چشمم ترس خورده میترسم اگه مشکل خاصی پیش بیاد دیگه دستم کوتاه بشه یا اتفاقی بیفته که مجبور شم چند بار برم برای کارای موتور مثل سند و ... اطلاعات کامل ندارم برای مراحل خرید و بعلت مشغله کاری توان تهران رفتن رو برای چند بار ندارم...

نظرم خودم بر اینه که بایکی از دوستانی که پیکان وانت داره برم تهران همونجا خریداری کرده و بیارم ... فقط سوالم اینه که چه مراحلی داره بعد از خرید آیا نیازی هست دوباره به تهران بیام و اینکه راسته خاصی مد نظر دارید که بازاریهای معتبر تری داشته باشه و اذیت نشم؟

ببخشید یکم نا مفهوم گفتم چون شدیداً درگیری ذهنی سر مسائل کاری دارم و همچی باهم قاطی شده . ممنون

MANHUNT
14-04-1393, 12:33 قبل از ظهر
فداي تو أشكال نداره بهترين كارو ميكني با رفيقت بيا اينجا خريد كن موتور ببر تمام چيز هايي كه براي سند زدن بايد همراه داشته باشي ببر شما موتور خريداري كني سند رو اون طرف باست پست ميكنه باز اساتيد هستن راهنمايي ميكنن در رابطه با اون يكي سوالت اره نميشه به هر كسي اعتماد كرد اما سعي كن از يه فروشگاه معتبر كه طرف سرش به تنش ميارزه خريد كني ايشالا كه چيزي نميشه خوبيش هم اينه كه داري موتور صفر ميخري فقط با طرف بايد طي كني كه شهرستاني هستي سعي كن صبح اونجا باشي براي سند هم چون موتور صفر هست مدارك ميدي باست سند ميزنن كارت سوخت هم خودشون باست أقدام ميكنن كارت سوخت و كارت موتور مياد در خونتون اما سند رو فكر كنم طرف باست پست ميكنه

- - - Updated - - -

فقط يه چيز ديگه جعبه طلايي موتور و كلاه بگير از فروشنده

picar
14-04-1393, 02:24 بعد از ظهر
دوستان سلامی دوباره ...

تصمیم گرفتم تا چند روز آینده بیام تهران فقط یک آدرسی به من بگید که اومدم ترمینال غرب به راننده تاکسی بگم منو برسونه اونجا ... چون گمرک بزرگه یه راسته ی خوبشو اگه به من آدرس خیابون بدید لطف میکنید ...

ببخشید اگر پستم کمی بی ربط بود !!! در نهایت ربطش به موضوع اینه که میخوام برم جترو بخرم ...

بازم ممنون از راهنمایی که میکنید

پ.ن : تصمیم بر این گرفتم تنها برم چون اگر موفق به خرید نشدم الکی پول وانت ندم اگرم خریدم کاراشو انجام میدم ؛ میدم همون باربری بیاره شایدم بیشتر از یه روز زمان ببره برا همین تنها باشم بهتره به نظرم. ولی ایکاش دوستانی که از گمرک موتور خریدن یه مغازه دار امین و با انصاف بهم معرفی میکردن...

MANHUNT
14-04-1393, 02:42 بعد از ظهر
نياز به هزينه تاكسي نيست داداش ترمينال غرب كه پياده شدي مياي ضلع شرقي ميدان ازادي سوار اتوبوس بي ار تي ميشي بعدش ايستگاه ميدان انقلاب پياده ميشي بعدش مياي ضلع جنوبي ميدان انقلاب خيابان كارگر همون جا چندتا اتوبوس وايساده مقصدها هم رو اتوبوس هستش اوني كه روش زده گمرك يا ميدون رازي رو سوار شو ميدون گمرك پيادت ميكنه اونجا ادم با انصاف كم پيدا ميشه اما از فروشگاهاي بزرگ خريداري كن مثل تاپ سيكلت شهرياري اما امار اصلي فروشنده هارو داداش فرشاد كاربر farshad 54 داره

hyo savar
14-04-1393, 07:00 بعد از ظهر
دوستان دور موتور تریل من وقتی توحرکت میخوام دنده بدم گازرا که رها میکنم دور موتور دیر میاد پایین ولی برای دنده زدن هیچ ایراد یا مشکلی پیشنمیاد ملی میخوام بدونم واسه چی دور موتور 3 ثانیه ای طول میکشه تا دور موتور بیاد پایین؟؟؟مثلا 125 سی سی را که گاز میدی تا گاز را رها میکنی دور موتور میاد پایین ولی موتورمن 3 ثانیه ای طول میکشه تا بیاد پایین؟؟؟

Hamid_r_2003
14-04-1393, 08:12 بعد از ظهر
واسه من همچین موردی پیش نیومده. 3 ثانیه خیلی زیاده.

بسم الله الرحمن الرحیم
16-04-1393, 11:39 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم و سلام
خیابان هلال احمر را تا پل هوایی کامل از یک طرف بگرد بعد از اون طرف برگرد دو سه هفته پیش قیمت کردم جترو طرح روان را مدل 93 را 4600000 می گفت.

picar
19-04-1393, 10:43 قبل از ظهر
دوستان سلامی دوباره

دیروز اومدم با دوستم که پیکان وانت داره گمرگ...

تمام گمرکو زیر رو کردم فقط چند جا جترو داشتن با قیمتهای نجومی 5400 یا 5600

یک جا پیدا کردم تو گاراژ ظهیرالدوله طرف میگف 4600 ولی خیلی آدم دو رویی بود بیخیال شدم...

تات سیکلت شهریاری رفتم هم جترو داشت و هم متین قیمت جفتش 4800

بازم گشتم قیمت پایین تر ندیدم . همه میگفتن اینا آخرین دونه هاشه که مونده ...

برگشتم شهریاری دیدم 10 هزار تومنم کم نمیکنه هر کاری کردم کم نکرد !! اصن اینقد مشتری موتور سنگین داش محل نمیکرد منو !!! خلاصه اینکه جترو سفیدو اومدم بگیرم گف تو انبار نداریم همین یدونه سبزش موجوده !!! رفتم کنار موتور جترو دیدم یدونه متینم هس هر چی دقت کردم تفاوتی بینیشون ندیدم و جوش کاری های شاسی متینم با جترو فرقی نداشت چون خودم جوشکاری بلدم میگم . از طرح چراغ جترو و رنگش بشخصه خوشم نیومد و متینم که یه رادیات روغن اضاف داشت + ترک بند + رنگش پس نتیجه دلرو به دریا زدم و متین گرفتم ! (چون تخفیف نداده بود 50 تومن پول قولنامه سوری رو ندادم+ یه کلاه 30 تومنی + یسری قطعات مث سیم گاز و ترمز و رینگ و پستون و اون سیمه که مال شمعه موتوره) رو گرفتم جا تخفیف !!!

434654346643464

دوست خوب ما آقای MANHUNT ([Only registered and activated users can see links]) که همچنان اسم شریفشو بلد نیستم گفت که منتاژ جترو به علت سابقش میتونه بهتر بوده باشهو جترو بگیری بهتره ؛ منم حرف ایشونو قبول دارم ولی هر کاری کردم که بتونم منطقی تصمیم بگیرم این رنگ جترو میرفت اعصابم ! آخرش گفتم بیخیال قطعات یکیه بقیشم باشه به شانس ...

کلاهم 145 تومن گرفتم از نمایشگاه محمدی

پ.ن : دور موتور وقتی خلاصه خیلی میره بالا و وقتی تو دنده میزارم اولش میاد پایین علتش چیه؟

picar
19-04-1393, 11:19 قبل از ظهر
کل هزینه هام : 4800 موتور + 211 بیمه رازی + 190 کرایه وانت + 150 کلاه + 50 هزینه سفر = 5400

بیمه رازی روبری تات سیکلته دفترش ! یه قولنامه داد و قرار شد سندو و کارت موتورو 15 روز دیگه ارسال کنه به آدرسم ! " توی عمرم اینقد موتور ندیده بودم و هنوز هنگم !"

دوستان شهرستانی :

اگر میخواید موتور بگیرید از فروشگاههای معتبر بگیرید حتی اگه گرون تر بود چون یه یارو لوتی بود مسئول پارکینگ تا دید با وانت اومدیم پرسید میخواید موتور بگیرید گفتیم آره ! گفت خیلی جاهها موتور ارزون میدن ولی موقع تحویل سند یهو دیدی بیچارت کرد ... میگفت خودمم سوختم سر این مورد و 6 ساله یکی مدارک موتورمو نمیده و بهانه دلیل میاره مخصوصاً اگه دنبال دست دوم هستید !!!

پس زیاد ریسک نکنید چون بعد از خرید فقط یه قولنامه دسستتونو میگیره ...

چون پلاک موتور تهرانه باید یه قولنامه یا کپی سند خونه تو تهران داشته باشید که بتونید پلاک تهران رو بزنید به اسم خودتون و یه آدرس که تو تهران مدارک به اونجا ارسال بشه ... اگه این دو مورد رو ندارید براتون با هزینه 50 تومن یه قولنامه سوری میزنن و آدرس رو همون موتور فروشی میدن تا بعد رسیدن مدارک براتون به آدرستون پستش کنن !

سوالیم بود در خدمتم

m-s-d
19-04-1393, 11:21 قبل از ظهر
به به مبارک،به سلامتی اینشاا....
کار خوبی کردید متین گرفتید
من زیاد فنی نیستم ولی طبیعتا اولاش کاربرات میزان نیست و باید میزونش کنی با پیچ هوا و بنزین
وقتی میزنید تو دنده چون صفحه کلاچ تازه است احتمالا دور موتورو میاره پایین .کلاچ هم حتما رگلاژ ی خواد

Hamid_r_2003
19-04-1393, 08:27 بعد از ظهر
مبارکت باشه داداش. گلگیر جلو و کله چراغش با جترو فرق داره. و اینکه دو شاخ عقب جترو مشکیه که من تو کمتر تریلی دیدم.
فعلا هم زیاد یهش گاز نده. دور موتورو هم بالاتر از 6000 نبر.

Hamid_r_2003
17-05-1393, 07:28 بعد از ظهر
از اساتید تریل سوار یه سوال داشتم. میگن هر 3000 تا 4000 کیلومتر باید بدی موتورو فیلر گیری کنن. واسه موتور ضرری نداره؟ لازمه آیا؟

GHOUL72
30-05-1393, 08:49 بعد از ظهر
سلام به همه
.
من تازه واردم
.
آخرین قیمت این موتورو کسی داره ؟
.
من ۳ روز پیش رفتم اصفهان نمایندگی اصلی اصفهان سیکلت (جترو) بهم قیمت داد 6380000 که جا خوردم یکم
.
ولی چون به قصد خرید رفته بودم گفتم یدونه مشکی نارنجیشو ردیف کن برم من
.
گفت اینا سری جدیده تستای استانداردو کارای اداریه تاییدشم همه انجام شده ولی راهنمایی رانندگی الان چند وقته بازی در میاره و پلاک واسشون صادر نکرده واسه همین نمیفروشیم !!!
.
یه نگا کردم دیدم تمام موتوراش پلاک داره غیر از اینا :icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:
.
حالمون گرفته شد بدجور و اومدیم بیرون

stoncold
31-05-1393, 09:00 قبل از ظهر
6800؟؟؟؟

پرسه
31-05-1393, 11:22 قبل از ظهر
از اساتید تریل سوار یه سوال داشتم. میگن هر 3000 تا 4000 کیلومتر باید بدی موتورو فیلر گیری کنن. واسه موتور ضرری نداره؟ لازمه آیا؟

سلام نه دادش فقط موتور شتاب و سرعت اولیه رو از دست میدهو انگار موتور تو دنده 5 زور میزنه ولی بیشتر نمیرهو فقط افت سرعت رو به دنبال داره وگرنه نه هیچ ضرری نداره . به این علت که.>پدر من یه سیجی مدل 84 داره وتا حالا فیلر نگرفته هیچیش نشده فقط افت سرعت داره. منم یه احسان 200 دارم یک ساله فیلر نگرفتم فقط مصرفش یکمی رفته بالا و تو سرعت بالا روون کار نمیکنه و افت سرعت داره شاید 20 کیلومتر کمتر از گذشته میره

Hamid_r_2003
31-05-1393, 09:39 بعد از ظهر
سلام نه دادش فقط موتور شتاب و سرعت اولیه رو از دست میدهو انگار موتور تو دنده 5 زور میزنه ولی بیشتر نمیرهو فقط افت سرعت رو به دنبال داره وگرنه نه هیچ ضرری نداره . به این علت که.>پدر من یه سیجی مدل 84 داره وتا حالا فیلر نگرفته هیچیش نشده فقط افت سرعت داره. منم یه احسان 200 دارم یک ساله فیلر نگرفتم فقط مصرفش یکمی رفته بالا و تو سرعت بالا روون کار نمیکنه و افت سرعت داره شاید 20 کیلومتر کمتر از گذشته میره

ممنون. تو تاپیک روان هم مطرح کردم دوستان گفتن که بهتره هوا که خنک شد فیلر گیری کنم

GHOUL72
01-06-1393, 01:26 قبل از ظهر
نه 6380000
.
.
:10:

بسم الله الرحمن الرحیم
01-06-1393, 02:20 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم و سلام
بچه ها جترو 200 اصلا این قیمت ها نمی ارزد ماه پیش تو تهران می گفتند 4700-4800 تازه متین mq200 بهتر هم هست چون رادیات روغن هم دارد و مطمئن هستی که موتورش qingqi است اون هم همین قیمت بودش، از همه اینا بهتر پیشرو گلد 250 است که جدیدا 100 تومان گران شده و اونم 5300 است و البته موتور سوزوکی ساخت qingqi است.

hamed1358
01-06-1393, 05:43 بعد از ظهر
دوستان سلامی دوباره

دیروز اومدم با دوستم که پیکان وانت داره گمرگ...

تمام گمرکو زیر رو کردم فقط چند جا جترو داشتن با قیمتهای نجومی 5400 یا 5600

یک جا پیدا کردم تو گاراژ ظهیرالدوله طرف میگف 4600 ولی خیلی آدم دو رویی بود بیخیال شدم...

تات سیکلت شهریاری رفتم هم جترو داشت و هم متین قیمت جفتش 4800

بازم گشتم قیمت پایین تر ندیدم . همه میگفتن اینا آخرین دونه هاشه که مونده ...

برگشتم شهریاری دیدم 10 هزار تومنم کم نمیکنه هر کاری کردم کم نکرد !! اصن اینقد مشتری موتور سنگین داش محل نمیکرد منو !!! خلاصه اینکه جترو سفیدو اومدم بگیرم گف تو انبار نداریم همین یدونه سبزش موجوده !!! رفتم کنار موتور جترو دیدم یدونه متینم هس هر چی دقت کردم تفاوتی بینیشون ندیدم و جوش کاری های شاسی متینم با جترو فرقی نداشت چون خودم جوشکاری بلدم میگم . از طرح چراغ جترو و رنگش بشخصه خوشم نیومد و متینم که یه رادیات روغن اضاف داشت + ترک بند + رنگش پس نتیجه دلرو به دریا زدم و متین گرفتم ! (چون تخفیف نداده بود 50 تومن پول قولنامه سوری رو ندادم+ یه کلاه 30 تومنی + یسری قطعات مث سیم گاز و ترمز و رینگ و پستون و اون سیمه که مال شمعه موتوره) رو گرفتم جا تخفیف !!!

دوست خوب ما آقای MANHUNT ([Only registered and activated users can see links]) که همچنان اسم شریفشو بلد نیستم گفت که منتاژ جترو به علت سابقش میتونه بهتر بوده باشهو جترو بگیری بهتره ؛ منم حرف ایشونو قبول دارم ولی هر کاری کردم که بتونم منطقی تصمیم بگیرم این رنگ جترو میرفت اعصابم ! آخرش گفتم بیخیال قطعات یکیه بقیشم باشه به شانس ...

کلاهم 145 تومن گرفتم از نمایشگاه محمدی

پ.ن : دور موتور وقتی خلاصه خیلی میره بالا و وقتی تو دنده میزارم اولش میاد پایین علتش چیه؟

با سلام خدمت شما
خیلی خیلی مبارک باشه به اعتقاد من شما دو تا کار درست انجام دادید و این نشون میده پولتون حلاله حلاله :
1- خرید متین بجای جترو (البته نکه جترو بد باشه ها به این خاطر که جترو کمیابه و . . . ) 2- خرید از فروشگاه تات سیکلت(تا بحال دو بار ازشون جترو200 خریدم خیلی راضی هستم بخصوص آقا وحید شهریاری با اخلاق )

پیشنهاد می کنم:
1- یه گرمکن و شلوار ورزشی رنگ مشکی یا مثلا نارنجی هم بگیرید خیلی استیل جالبی میشه (نارنجی یا مشکی)
2- اگه هدفتون آفرود سنگین هست حتما قبل از آفرود آینه ها رو باز کنید و اگه شد محافظ دسته ببندید(محافظ دسته رو خودتونم میتونید درست کنید)
3- یه مشکلی که تمام موتورای تریل دارن جدا شدن پلاک موتور تو خیابون هست (لرزش زیاد دم عقب) پس حتما حتما زیر پلاکی یا قاب پلاک نصب کنید و با واشر پهن تقویتش کنید
موفق باشید

fasele111
07-06-1393, 09:08 بعد از ظهر
سلام دوستان ...سوالی خدمتتون داشتم...من یه جترو مدل 200 دارم..چند وقتیه دست دوم خریدم..
به چند تا مشکل برخوردم ممنون میشم اگه میدونین راهنمایی کنیم
.یکی این که صدای موتورش خیلی زیاد شده ...وقتی خلاص گاز میدم یه جور صدای زنجیر از تو موتورش میاد...چند جا نشون دادم زیاد وارد نبودن...
یکی دیگه ام این که وقتی میزنم دنده یک موتور یه تکون میخوره در صورتی که کلاج رو تا ته گرفتم...
چه روغنی واسش خوبه ؟؟
روغن ترمز نمبخواد اضافه کنم بعد سه سال کار؟؟نشان گر روغنش تقریبا وسطه...
یه فیلتر ام نزدیک دنده اش هست ...نمیخواد تعویض بشه ؟؟

پبشاپیش ممنونم

hamed1358
08-06-1393, 08:42 بعد از ظهر
سلام دوستان ...سوالی خدمتتون داشتم...من یه جترو مدل 200 دارم..چند وقتیه دست دوم خریدم..
.یکی این که صدای موتورش خیلی زیاد شده ...وقتی خلاص گاز میدم یه جور صدای زنجیر از تو موتورش میاد...چند جا نشون دادم زیاد وارد نبودن...
یکی دیگه ام این که وقتی میزنم دنده یک موتور یه تکون میخوره در صورتی که کلاج رو تا ته گرفتم...
چه روغنی واسش خوبه ؟؟

پبشاپیش ممنونم

من از فنی موتور خیلی سر در نمیارم
دوستان باتجربه تو سایت زیادن مشکلو حل میکنن
فقط اینو بگم وقتی موتور سرد سرده و تازه روشن کردیم چون روغن موتور و گیربکس سرده طبیعیه که حتی اگه کلاجو تا ته بگیریم دنده یک بد جا بره
تا بحال 4 تا موتور داشتم دو تاش 125 بوده دو تاشونم تریل بودن هر 4 تاشون این مساله رو داشتن
البته شاید با یکم شل کردن پیچ رگلاج کلاج رو دسته کلاج یا رو انجین یکم روبراه تر بشه
در پناه خدا

ali_r
08-06-1393, 09:00 بعد از ظهر
در مورد بد جا خوردن دنده یک صبح ها وقتی میخوایین موتور روشن کنید موتور رو بزارین دنده یک تایر عقب رو یکم بلند کنید تا از زمین کنده بشه و کلاج رو بگیرین و استارت رو بزنید این کار باعث میشه دنده بد جا نخوره و صدا نده یا اینکه حین حرکت با سرعت خیلی کم کلاج رو چند بار بگیرین ول کنید بعد به آرامی بزنید بره دنده
به همین راحتی :32:

fasele111
11-06-1393, 05:48 بعد از ظهر
ممنون دوستان...شما مشکل صدا ندارین؟من صدای موتورم زیاد شده...یه جور صدای زنجیر زیاد از داخل موتور میاد حتی وقتی خلاص گاز میدم

fasele111
13-06-1393, 11:19 بعد از ظهر
سلامدوستان جایی رو میشناسید بتونم اورینگ های موتور جترو دویصد رو بگیرم ؟کلا لوازم یدکی اش رو میشه تو اهواز پیدا کرد ؟

دانيال
22-06-1393, 12:32 قبل از ظهر
سلام دوستان من تازه اين موتورو دست دوم خريدم.فنر كمك عقبش خيلي نرمه چجوري ميشه سفتش كرد كه انقدر پايين و بالا نشه؟يعني بيش از حد نرمه.امكانش هست شاسي يكم بياد بالا؟توضيح بديد.يدنيا ممنون.

- - - Updated - - -

سلام دوستان من تازه اين موتورو دست دوم خريدم.فنر كمك عقبش خيلي نرمه چجوري ميشه سفتش كرد كه انقدر پايين و بالا نشه؟يعني بيش از حد نرمه.امكانش هست شاسي يكم بياد بالا؟توضيح بديد.يدنيا ممنون.

- - - Updated - - -

راستي بچا دزدگيراشون چه قيمته اينارو ميگم كه استارت از راه دورم داره؟

GHOUL72
14-09-1393, 12:20 بعد از ظهر
موتور خیلی خوبیه جریان چیه که تو تبلیغات انقدر ضعیف عمل شده واسش نمیدونم
.
۱۰۰۰۰۰بارم گفتم مدل ۹۳ با قیمت ۶ تا ۶۵۰۰ تولید شده و فقط تو نمایندگی مرکزی اصفهان دیدم همه تو سایت مسخرم کردن که خواب دیدی این دیگه تولید نمیشه !!!
.
بین عکسای تجهیزات ضد شورش جدید نیرو انتظامی یه عکس دیدم که واسه همین موتوره
.

دانی
30-09-1393, 03:00 بعد از ظهر
سلام خدمت همه ی دوستان.شنیدم قیمت جترو ترکیده از 6میل اومده رو 4400 :gigglesmile::gigglesmile:حالا میپرسین چرا بهتون میگم.دقیقا همین موتورو شرکت پیشرو فارس میزد به نام گلد 200 منتها با تایر های کوچک سایز 17 ریس ولی موتورش با مال جترو یکی بود هر دوشون مال کینگکی چینن هستن.این موتورو تو زمانی که جترو با قیمت 6 تومن میفروخت پیشرو موتورشو با قیمت 4 تومن میفروخت و همه رفتن گلد 200 پیشرو رو خریدن وقتی جترو دید نه فایده نداره اینجوری و کسی از موتوراش نمیخره و همه رفتن سراغ پیشرو مجبور شد قیمتو بکشه پایین.من واقعا متاسفم واسه کشورمون که انقدر گل و بلبله هر کی هرچقدر دلش خاست موتورشو میفروشه و وای به حال مردم ساده ی ما که میخرند واقعا یعنی هیچ ارگانی نیست که نظارت کنه؟:icon_pf _99_:ولی دم پیشرو گرم که با جترو دست به یکی نکرد که اونم قیمتو ببره بالا حالا هم حال جترو گرفته شده و بنظر من دوستانی که میخان موتور بخرن همچنان از جترو نخرن تا قیمتش بازم پایین تر بیاد.اون دوستمونم راس میگه کی گفته تولید جترو متوقفه؟فقط انقدر گرونش کرده بودن که کسی نمیخرید وگرنه مدل 93 هم تولید شده.واقعا ادم دیوونه میشه با این قیمتی که جترو داده بود.

دانی
30-09-1393, 03:38 بعد از ظهر
دوستان من خودم تو همین بازه زمانی که جترو انقدر موتورش رو گرون کرده بود تصمیم به خرید گرفتن وقتی دیدم جترو انقدر گرونه رفتم سراغ گلد پیشرو و همینو خریدم البته بگم با کلی تحقیق که فهمیدم موتورش با مال جترو یکی هست اقدام به خرید کردم و الان من یدونه گلد 200 پیشرو دارم که از همه نظر عالیه شاید حتی از جترو هم بهتر ولی تنها ایرادش رینگ و تایرش بود که اونم با 200 هزار تومن درست کردم.تایر و رینگ جلو رو با 21 عوض کردم عقب هم فقط تایر. یه تایر کراسی 17 انداختم عقب.موتور عالی شده حف نداره.خیلی قشنگ شده از فابریک جترو هم بهتر چون جترو سایز تایر عقبش 18ولی مال من 17.همین یه سایز انقدر موتورو قیافه اورده.حیف بلد نیستم از تو کامپیوتر عکسشو اپلود کنم.اگه کسی بلده راهنمایی کنه.یه واقعیتیم که هست اینه که تنها موتور تریلی که تو ایران هست و شرکتا مونتاژ میکنن همین انجین کینگکی چین هست که شرکتای مختلف مونتاژش کردن و شرکتایی که نام برده میشه این موتورو به اسم شرکت خودشون روانه بازار میکنن.پیشرو گلد200 و جترو 200 و روان rv200 و متین 200qm و کویر 200str که نمیدونم چیکارش کردن که انقدر اشغاله نسبت به بقیه موتورای شرکتای دیگه.توی این موتورای نام برده شده انجینشون یکی فقط خودشون یسری وسایل بهش اضاف ه کردن مثل رادیات روغن و تغییر در رینگ و لاستیک.مثل روان و متین.هر کدومشونم هر چقدر که دلشون بخاد میفروشن.فقط پیشرو هست که مناسب تر میفروشه اونم نسبت به شرکتای دیگه حالا حساب کنید شرکتایی مثل جترو و روان که انقدر گرون میفروشن چقدر رو موتورا میخورن.اینم بدونید که روان بخاطر اینکه اولین شرکتی بود که این موتورو مونتاژ کرد و واقعا هم کیفیت مونتاژش خوب بود اسم دراورد.بعدچندسال وقتی شرکتای دیگه دیدن این موتور خوب فروش میره به فکر مونتاژ این موتور به اسم شرکتای خودشون افتادن و همه رفتن از شرکت کینگکی چین نمایندگی گرفتن.خیلی ممنون که وقت گزاشتید و حرفای منو خوندید امیدوارم کمکتون کرده باشم تو خرید.با تشکر از همه.

GHOUL72
17-12-1393, 01:48 قبل از ظهر
داداش واقعا شده ۴۴۰۰ ؟!!!
.
از کجا قیمت داری ؟:wow:

GHOUL72
25-12-1393, 05:24 قبل از ظهر
دوستان جترو قیمت این مدلو فقط ۳۰۰ هزار کم کرده
.
اون مدلی که به قیمت ۴۳۰۰ داره عرضه میشه تغییرات قابل توجهی کرده
که از جمله اونها تغییر شکل چراغ جلو . تغییر کمکهای جلو که معکوس نیستن و به شدت بی کیفیت هستن . ترمز عقب هم از حالت دیسک به درام یا کاسه ای تغییر کرده
.
.
جترو ۲۰۰ طرح روان اصلی با رادیات روغن ۶۲۰۰
و بدون رادیات ۵۷۰۰
و این مدل ارزون قیمت و جدیدی که از خودشون در آوردن ۴۳۰۰ :khak:

ali_r
07-01-1394, 05:44 بعد از ظهر
عکس اونی که 4700 هست رو دارین؟

Babak
08-01-1394, 01:45 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

راستي بچا دزدگيراشون چه قيمته اينارو ميگم كه استارت از راه دورم داره؟
اگ از زیر نگاه کنی بالای فنر دو تا مهره مانند داره رویی رو باید شل کنی زیری رو بوسیله ضربه سفت کنی و بعد بالایی رو بیاری روی مهره زیری سفت کنی.یه مقدار کمک وسط سفت میشه اما باید ببینی که کمک وسط روغن نزده باشه این رو تعمیرگاه ببینه متوجه میشه

send from my samsung Note3 N9005

Babak
08-01-1394, 01:48 قبل از ظهر
چه روغنی واسش خوبه ؟؟

پبشاپیش ممنونم
در مورده صدای موتور اگزوز رو ببین از قسمتی که به سیلندر هست ترک نخورده باشه اون صدای زنجیر مانند هم ممکنه از زنجیر تایم باشه که شله یا گشاد کرده.
دنده یک هم تقه زدنش زیاد چیزه مهمی نیست اولش که سرده همشون اینطوری میشن.روغن هم 10w40 بریز بهران پیشتاز و اینها اون قیلتر روغن رو هم هر 10.000 تا عوض کنی خوبه

Babak
08-01-1394, 01:49 قبل از ظهر
در مورده روغن ترمز نیازی نیست اگر لنت تمام بشه روغن ترمز طبیعی هست پایین رفتنش و با عوض کردنه لنت روغن ترمز به جای خودش بر میگرده

m-s-d
08-01-1394, 05:28 بعد از ظهر
از دوستان کسی خبر داره الان جترو موجوده و قیمتش چنده؟

آخه مثل اینکه مدلاش فرق کرده؟!

Babak
08-01-1394, 07:29 بعد از ظهر
حدوده 5.5 تا6

alikk
24-07-1394, 10:52 قبل از ظهر
سلام دوستان جترو ۲۰۰مدل ۹۰بدون بیمه کارکرد ۸۰۰۰-به گفته صاحبش دوسال خواب بوده،سند هم به نام خودش نیست،میگه ۲۶۰۰یه کلاه و قفی دیسک هم روشه میارزه؟ ،طولانی مدت نمیخوام نگهش دارمند مدت سوار شم بعد میخوام بفروشم.[Only registered and activated users can see links]

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

ali_r
24-07-1394, 01:24 بعد از ظهر
قیمتش عالیه یک لحظه هم شک نکن تو بازار3 تومن پولشه

alikk
28-07-1394, 11:19 قبل از ظهر
سلام دوستان یه مشکل هست وقتی گاز رو رها میکنم دور موتور طول میکشه تا کم بشه ،سیم گاز هم نرمه و راحت حرکت میکنه،میشه راهنمایی کنید مشکل چیه؟

mogrem
28-07-1394, 10:26 بعد از ظهر
سلام دوستان یه مشکل هست وقتی گاز رو رها میکنم دور موتور طول میکشه تا کم بشه ،سیم گاز هم نرمه و راحت حرکت میکنه،میشه راهنمایی کنید مشکل چیه؟

مشکل از کاربرات هستش تنظیم پیچ هوای کاربرات رو دست زدی

alikk
29-07-1394, 09:37 قبل از ظهر
سلام ،نه دست نزدم ،موتور چند مدت خوابیده بوده ،دیروز گاز میدادی اروم اروم میمد پایین الان گاز میدی دیگه پایین نمیاد مثلا رو همون ۶۰۰۰میمونه،ممکنه از کثیفی کاربرات باشه؟

ali_r
29-07-1394, 10:34 قبل از ظهر
هر چی هست از همون کاربراته بده سرویسش کنن

alikk
29-07-1394, 01:16 بعد از ظهر
اینم وضعیت دیافراگم[Only registered and activated users can see links]
یه دو سه تا دیگه از این سوراخا داشت،باید عوض شه دیگه ؟

kamran s
06-10-1394, 11:44 قبل از ظهر
تجربه ی سفر اف روود

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

سلام به همه ی دوستان عزیز.

من تجربه 4سال رانندگی با موتور تریل جترو200 را دارم.
هرسال تقریبا 300الی500 کیلومتر مسافرت جاده ای و اوف روود را با این موتور رفتم که یه بخشی از واقعیت های این موتور را براتون میگم..

جترو 200 طرح روان بنا به دلایلی که خدمتتون عرض میکنم ازنظر کیفیت تو موتور سیکلتهای ایرانی 200 و 250 جزو بالاترین هاست.

من تو منطقه ای زندگی میکنم که کوهستانی هست و شهرت داره به بام ایران.شهرستان فریدونشهر
این شهرستان ازنظر راه های آوف روود چیزی کم نداره.

من سال گذشته با جترو یه سفر 160کیلومتری جاده خاکی را تجربه کردم که جترو تو این مسیر واقعا به هیچ مشکلی برنخورد.جاده تمام کوهستانی بود.و سربالایی و سراشیبی های تند جاده لذت یه سفر اوف روود را چندبرابر میکرد.
حدود 5یا6کیلومتراز جاده سربالایی 30الی40 درجه بود.و حدود 200متر شیب 45تا50

تو این قسمت با توجه به دوسرنشین ..جترو هیچ مشکلی از نظر داغ کردن و یا کم اوردن ازنظر قدرت موتور نداشت.اما اگه رادیات داشت عملکردش بهتر میشد.
ازنظر موتوری ..پشت فرمونی..شاسی..سوخت ..روشنایی ..هیچ مشکلی درطول سفر پیدانکرد.
خلاصه جترو 200 واقعا تونست ازپس یه اوف رود نسبتا سنگین به اسونی بربیاد.

جترو 200 اگه اصولی و بجا استفاده بشه سالیانه طولانی میتونه برای رانندش خدمت کنه.
اصطحلاکش (بدنه.شاسی.موتوری.)نسبت به پیشرو زیپ استار 200.دلتا 250 فلات 200 یا 250. رادیسون 200 .خیلی پایین تره.
مصرف سوخت کم هم با باک 11لیتری اجازه ی مسافرت های طولانی را به راکب میده.
یه نکته ی مهم این موتور .طراحیه خوب و اصولیه کنسول جلو و قسمت زین و باتری هست که به راحتی امکان دسترسی به همه ی قسمتای موتور را در شرایط نیاز فراهم میکنه.
ازنظر مسافرت های آسفالتی هم تا 200 کیلومتر خستگیه زیادی به راننده نمیده.البته مسافرت با موتور سیکلت باید کاملا تفریحی باشه نه عجله ای.تا نه موتور فشاری بهش بیاد و نه راننده.

درکل جترو 200 با یه طراحیه قشنگ و اصطحلاک پایین میتونه یه بخش زیادی از هیجانات تریل سوار را جوابگو باشه.
هیچوقت به پای موتورای ژاپنی مثله crf250.و هم کلاس هاش نمیرسه .
اما برای ما تو این شرایط محدود موتور خوب و وفاداریه.
قیمتش الان 6700000 همراه با رادیات

بازم اگه سوالی بود درمورد جترو..من درخدمتم.

Babak
14-10-1394, 09:13 بعد از ظهر
ولی اصلا موتوره قابل اعتمادی برای سفرهای آفرودی نیست

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

B-MAX
16-10-1394, 10:17 بعد از ظهر
نمیدونم واقعا ایراد کار کجاست؟

من خودم با روان هم دنده 1 خورد کردم و هم دنده 3
یکی از دوستانم بعد از 3 ماه که جترو 200 صفر کیلومتر خرید دنده 1 خورد کرد
همین آقا بابک که قبل از من پست داده جترو 200 خودش یادمه دنده 3 خورد کرد

ولی باز هم بعضی از دوستان میان و تعریف میکنن
یا واقعا معجزه شده و موتور خیلی خوبی بهشون رسیده
یا اینکه به اندازه کافی به موتورشون فشار نیاوردن؟:29:

kamran s
17-10-1394, 03:43 بعد از ظهر
درمورد کیفیت پایین قطعات که هیچ بحثی نیست...
اما من تاحالا بعد از 4 سال همچین مشکلی برام پیش نیومده...
درسته که بی کیفت هستن .اما تو بد و بدتر من دارم حرف میزنم.
نحوه ی استفاده و راننده هم خیلی مهمه.تا وسیله سالم بمونه.
من تاحالا از راهی نبوده که انتخاب کنم و برم و بعد پشیمونم کنه جترو.
شتابش هم تو کفی تو موتورای ایرانی 200 تاحالا جایی کم نیاورده.

این صحبتها را هم واقعا بدونه تعصب میگم.
درسته که اشغال ترین جنسا را توایران تولید میکنن ولی خب گاهی هم تو بعضی موارد شاید یادشون میره دزدی کنن یا حداقل کمتر میدزدن.

- - - Updated - - -

تصاویر بعضی از جاهای سختی راهم که با جترو رفتیم.موجوده

جهت اثبات مطالب.

ولی بازم میگم ..من به اندازه ای که به موتور فشاراوردم به همون اندازه تو اچارکشی و روغن و موارد
نگهداریش هم جدی بودم.
تاوقتی به وسیله احترام بزاری .جایی تو راه نمیزاردت ولی اگه بنا فقط سوار شدن و فشار اوردن بی حد و بی جهت به وسیله باشه ...توقعه وفاداریه زیادی از وسیله حتی ژاپنیش .نباید داشت

Gladiator
20-10-1394, 11:13 قبل از ظهر
موتور طرح روان زیاده ، جترو ، متین ، کبیر ، پیشرو و ... جالب اینجاست که کبیر به هیچ وجه مشکل گیربکس نداره ، آفرودایی بردم کبیرمو که موتور کامل آسفالت شد ولی گیربکس آخ نگفت ( 200 کیلومتر آفرود که 14 کیلومتر موتور فقط تو تنگه از تو رودخونه میرفت ، خورشیدی جلو کامل کچل شد ، زنجیر خراب شد ، کاسه نمدای کمک جلو جواب کرد ، نیم لیترم فقط روغن تبخیر کرد ) تو این چند سالی که دارمش و فقط آفرود میبرمش گیربکسش نه صدا افتاده نه چیز دیگه ، ولی روان مشکل گیربکس داره ، خیلی عجیبه که انجین همشون یکیه ولی گیربکسا انگار فرق میکنه

kamran s
20-10-1394, 12:52 بعد از ظهر
والا اون حرفایی که دوستمون درمورد خورد شدن دنده ها گفت ..من خیلی تعجب کردم..
موتورای خوب و با کیفیت عالی نیستن ولی خیلی هم ضعیف نیستن.
ایشالا چرخش برات بچرخه و تبدیلش کنی به موتور ژاپنی.

فعلا ناچاری باید سوار براین وسیله ها بشیم .تا ببینیم بعد چی پیش میاد.

10000hp
21-10-1394, 02:40 بعد از ظهر
دو ستان موتور سوار اگه به موتور نرسید و باهاش بد رقتاری کنید هوندا سی آر اف هم تا که باشه نهایتا تا یه جاهایی بهت حال میده.موتور سواری یعنی نگه داری یعنی رسیدگی :28:.یعنی وقتی میبینی انجینت انقدر داغ کرده که بوی روغنش بلند شده مسیر شیب رو ادامه ندی و نذاری بیشتر از این داغ کنه!!
قابل توجه اون دوستانی که میگن موتور قابل اطمینانی نیست:من از کلاردشت تا تهران رو با این موتور اومدم!!درسته تمام مسیر آسفالت بود ولی اگه با این جاده آشنایت داشته باشید میدونید که از خود دزد بن تا خود تونل کندوان به مدت 2 ساعت تمام سینه کش کوهو باید بری بالا!!
تا الان هم که تجربه 6 هزار کیلومتر رانندگی تو همه نوع مسیر رو باهاش داشتم گیرباکس مثل ساعت کار میکنه حتی نرمتر هم جا میره!!

10000hp
21-10-1394, 03:30 بعد از ظهر
چند روز پیش هم دیدم یکم کم جون کار میکنه شمشو باز کردم دیدم فقط رسوبه!!:wow:
با سمباده افتادم به جونش و دوباره بستم دیدم از این رو به اون رو شد!!!صدا انجین خییلی کمتر شد

لامپ چراغ کوچیک رو هم عوض کردم که هم نور بیشتر و زیباتر شه هم به باطری کمتر فشار بیاد

kamran s
21-10-1394, 07:56 بعد از ظهر
دقیقا همینه دوست عزیز.

وسیله را باید بااحترام باهاش برخورد کرد.
نه خدایی تو این چهارسال..حداقل هرتابستان 2بار (رفت و برگشت)مسیراصفهان تا فریدونشهر را باهاش رفتم.( km200)
ولی هربار قبل از حرکت یه روغن براش عوض کردم و یه کارواش بنزین.
دو ،سه ساعت مداوم در حال حرکت بوده و مشکلی پیدا نکرده.

به قول دوستمون...شرط هر عهد و وفاداری ،اول احترام به وسیله ست.

ali_r
22-10-1394, 11:02 قبل از ظهر
تاپبک موتور موجوده بهتره اونجا بحث کنید

alikk
28-10-1394, 01:48 بعد از ظهر
سلام،چند مدت پیش یه جترو ۲۰۰دست دو گرفتم که از همون اول مشکل داشت و درست گاز نمیخورد ،یکی دو صفحه قبل هم نوشتم دربارش،الان براش دیافراگم و شمع نو گرفتم ولی بازم همون مشکلو داره ،دیگه باید چیشو تست کنم ؟مشکل برقی میتونه باشه؟

kaveh_am
28-10-1394, 05:18 بعد از ظهر
موتور من بعضی موقع ها یه حوری میشه انگار گاز که میدی بهش هوا نمیرسه(تو این 5 ماه دوبار اینجوری شده)
ساست رو چجند بار بازو بسته میکنم درست میشه(احتمالا درش تو ضربه نصفه بسته میشه)
شما هم فیلتر هوا رو باز کن ببین ساسات رو که باز میکنی دریچه کامل باز میشه یا نه...
یه سوراخم هست که از اونجا هوا میره تو کاسه کاربرات اون هم بگیره زورش کم میشه...

alikk
28-10-1394, 09:20 بعد از ظهر
ممنون از پاسختون ،مشکل حل شد،از وقتی گرفتمش همین چوری بود ،تمیز کردم ،چند بار بازو بسته کردم فایده نداشت،از رو این عکس متوجه شدم[Only registered and activated users can see links]ترتیب قرار گرفتن فنر و سوزن اینطوریه ،متاسفانه صاحب قبلی فنرو بالای سوزن قرار داده بود و منم هر بار باز میکردم همیچور میبستمش،الان عالی شده،

picar
03-11-1394, 04:03 قبل از ظهر
دوستان سلام ... خواستم برای جلوگیری از سوء برداشت ها بگم که قیمت 4.8 میلیونی که برای جترو و متین تو بازار هست مربوط به موتور خشک تولیدی سال 1391 هستش و ربطی به کیفیت اون نداره ... متین که تولید نمیشه ولی اگر خواستید مدل جترو 94 رو خریداری کنید باید 6.2 میلیون هزینه کنید و تنها فرقشم کمی ظاهری و کیلومتر شمارشه ... اینم بگم جترو 91 رادیات روغن نداره ولی 94 ها دارن ...

تنها علت افت 1.2 میلیونی قیمت بخاطر مدل ساختشه ...

اینم یه عکس از متینم

samanni
02-08-1396, 12:08 بعد از ظهر
عزیزان امیدوارم بتونم جواب بگیرم
چند نوع جترو 200 سی سی موجود هست؟
اخه من یه مدل دیدم که کمک های جلو معمولی بود(معکوس نیست)و ترمز عقب کاسه ای
ایا این مدل تفاوتهای دیگه ای هم داره با جترو کمک معکوس و ترمز عقب دیسکی؟
محبت کنید اگه تفاوتهایی از این مدل میدونید بفرمایید قصد خرید این تریل رو دارم مدل 94 هست
ممنون