PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض انجین پیشرو پارس

padra
15-06-1391, 04:35 قبل از ظهر
سلام به همه عزیزان من یکسالیه که پیشروپارس دارم موتور بدی نیست اما می خوام انجینش رو عوض کنم یه انجین خارجی سوار کنم که زورش به بدنه موتور برسه نظرتون چیه به نظرتون جواب می ده بعدا مشکلی پیش نمیآد البته می خوام انجین رو جدا بخرم بدم یه آدم این کاره ردیف کنه واسم لطف کنید راهنمایی کنید اگه چیز به درد بخوری واسه فروش سراغ داررین بگین ممنون براورد هزینه ها رو هم بهم بگین
اگه کمکم کنید واقعا ممنونم

Magma
15-06-1391, 11:03 قبل از ظهر
سلام داش! دمت گرم. این اسکلت از این انجین خیلی زیاده! یکی تور آگهی ها آگهی فروش انجین ax-1 داده بود. قیمتش هم 370. بنظرم راس کار خودته

padra
15-06-1391, 02:06 بعد از ظهر
سلام داش! دمت گرم. این اسکلت از این انجین خیلی زیاده! یکی تور آگهی ها آگهی فروش انجین ax-1 داده بود. قیمتش هم 370. بنظرم راس کار خودته

الان دارم نگاه می کنم تایپیک ها رو اما 370 ندیدم همشون 700 به بالا می گن که... اگه بازم می تونی بیشتر راهنمایی کن توی این بازار دیگه نمیشه موتور خرید می خوام همینو ردیف کنم البته امیدوارم بدون مشکل

408404
15-06-1391, 03:13 بعد از ظهر
به نظر من یه انجین این امیکو ها رو بگیر بد نیست انجینش قیمتش هم مناسبه

کاوه
15-06-1391, 03:24 بعد از ظهر
اصلا این کارو نکن
به صرفه نیست و از نظر راهنمایی رانندگی غیر مجازه
بیخیال شو داداش

Magma
15-06-1391, 04:21 بعد از ظهر
دوستمون راست میگه. اگه میدونی از طرف راهنمایی و رانندگی واست مشکلی پیش نمیاد دست بکار شو! ببخشید. فکر کنم 730بوده نه 370.

padra
16-06-1391, 12:41 بعد از ظهر
اصلا این کارو نکن
به صرفه نیست و از نظر راهنمایی رانندگی غیر مجازه
بیخیال شو داداش
حرف شما درست یعنی تو این مملکت با این اوضاع اگه یه بیچاره ای انجین موتورش نابود شدفقط بدنه براش موندن باید بدنه رو بندازه دور؟؟؟
من اگه بخوام این کاروبکنم اگه قبلش موتور ببرم تعویظ پلاک ردیف کنم یعنی تو شهر بگیرن می فهمن انجین خودش نیست؟؟؟؟

کاوه
16-06-1391, 01:46 بعد از ظهر
حرف شما درست یعنی تو این مملکت با این اوضاع اگه یه بیچاره ای انجین موتورش نابود شدفقط بدنه براش موندن باید بدنه رو بندازه دور؟؟؟
من اگه بخوام این کاروبکنم اگه قبلش موتور ببرم تعویظ پلاک ردیف کنم یعنی تو شهر بگیرن می فهمن انجین خودش نیست؟؟؟؟

نخیر قوانین این مملکت میگه حق ندارید انجین رو عوض کنی فقط میتونی با تهیه لوازم یدکی و نصبش روی انجین اون موتور رو دوباره احیا کنی
در ضمن اگر قبلش ببری تعویض پلاک و کارها رو انجام بدی بعد چند وقت اگر تصمییم به فروش بگیری واست مشکل پیش میاد یا مثلا بخوای بری معاینه فنی باز هم به مشکل خواهی خورد
من نمیگم این کار غیر ممکنه ولی میگم غیر قانونیه
خیلی هارو میشناسم که یه انجین رو یه شاسی سوار کردن کسی هم نفهمیده
اما امان از زمانی که بفهمن

408404
16-06-1391, 04:38 بعد از ظهر
خود من انجین دوتا سی جی رو جابه جا کردم هیچی هم نفهمید ولی اره غیر قانونیه ولی اگه انجینی که گیر میاری مدارک داشته باشه ومجاز باشه فکر نکنم به مشکی بر بخوری

kourosh_bandit2
16-06-1391, 04:54 بعد از ظهر
دوست عزیز اول از همه اینکه شاسی ضعیف و همین الان همین انجین 200 به تنه و شاسی زوره. من خودم داشتم. قدرت موتورش خیلی هم زیاده. فقط کیفیت نداره وگرنه حرف نداره. شما اول به فکر تقویت شاسیت باش بعدم انجینایی که به این شاسی میخورن ax1 cbr250 سوزوکی 250 بندیت 250
ولی بازم اگه نصب کنی وقتی دوتا نیم کلاچ بدی مطمئن با شتنه از وسط دونیم میشه. پس اول به فکر تقویت شاسی باش و تعبیه یک دسته موتور و بوش برای بالای انجین به قوطی های طرفین و زیر باک باش.22512 بست اکزوز منو توی عکس ببین دوست عزیز. فکر میکنی چی شده؟ هیچی یک لگد به ته اگزوز خورده بود و به جا ی اینکه پیچ های دم سیلندر ببرن شاسی بریده پس ببین خیل ضعیفه یا جک خود من بعد از ی مدت نقطه اتصال به شاسیش دهنه باز کرده بود با جوش و دو لایه اهن محکمش کردم. در ضمن دو تا میله هایی که طرفین انجین هستند اونام خیلی ضعیفن.22513

Ramtin Ducati
17-06-1391, 12:58 قبل از ظهر
بندیت ۲۵۰ بهش نمیخوره برادر

padra
17-06-1391, 02:07 بعد از ظهر
دوست عزیز اول از همه اینکه شاسی ضعیف و همین الان همین انجین 200 به تنه و شاسی زوره. من خودم داشتم. قدرت موتورش خیلی هم زیاده. فقط کیفیت نداره وگرنه حرف نداره. شما اول به فکر تقویت شاسیت باش بعدم انجینایی که به این شاسی میخورن ax1 cbr250 سوزوکی 250 بندیت 250
ولی بازم اگه نصب کنی وقتی دوتا نیم کلاچ بدی مطمئن با شتنه از وسط دونیم میشه. پس اول به فکر تقویت شاسی باش و تعبیه یک دسته موتور و بوش برای بالای انجین به قوطی های طرفین و زیر باک باش.22512 بست اکزوز منو توی عکس ببین دوست عزیز. فکر میکنی چی شده؟ هیچی یک لگد به ته اگزوز خورده بود و به جا ی اینکه پیچ های دم سیلندر ببرن شاسی بریده پس ببین خیل ضعیفه یا جک خود من بعد از ی مدت نقطه اتصال به شاسیش دهنه باز کرده بود با جوش و دو لایه اهن محکمش کردم. در ضمن دو تا میله هایی که طرفین انجین هستند اونام خیلی ضعیفن.22513
اینجوری که خیلی خرجم میره بالا من از بی پولی که 2تومن ندارم بذارم رو این یه موتور معمولی بگیرم گفتم اینو با 1تومن یه چیز بدرد بخور بکنم اما اینجوری که داداش تو می گی خیلی اوضاع خرابه

- - - Updated - - -

نخیر قوانین این مملکت میگه حق ندارید انجین رو عوض کنی فقط میتونی با تهیه لوازم یدکی و نصبش روی انجین اون موتور رو دوباره احیا کنی
در ضمن اگر قبلش ببری تعویض پلاک و کارها رو انجام بدی بعد چند وقت اگر تصمییم به فروش بگیری واست مشکل پیش میاد یا مثلا بخوای بری معاینه فنی باز هم به مشکل خواهی خورد
من نمیگم این کار غیر ممکنه ولی میگم غیر قانونیه
خیلی هارو میشناسم که یه انجین رو یه شاسی سوار کردن کسی هم نفهمیده
اما امان از زمانی که بفهمن
حق با شماست قبول دارم حرفت رو مرسی از راهنماییت

- - - Updated - - -

کوروش جان داداش حرفت رو قبول دارم دیشب موتورو کامل بدنه رو باز کردم دیدم رو شاسی چه خبررررررررره از جای ترک جوش ها

amirkelan
22-08-1391, 08:17 قبل از ظهر
داداش من تازه این تاپیکو دیدم منم یه چند وقتیه رفته تو سرم.............اگه پایه اید باهم ردیف کنیم............