PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ☼ خبر مهم : حق بیمه موتورسیکلت 83 هزار تومان شد !!!

02109002
10-06-1391, 11:38 بعد از ظهر
بینا- قائم مقاوم وزیردادگستری اعلام کرد: براساس مصوبه دولت صندوق تامین خسارتهای بدنی باید ۴۰ میلیارد تومان به ستاد دیه پرداخت کند که در ۴ ماه نخست امسال ۱۷ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

به گزارش بینا، غلامرضا سعیدی با بیان اینکه رئیس جمهور قول داده اند تا پایان دولت دهم ۸ هزار زندانی جرائم غیر عمد آزاد شوند به مهر گفت: دولت برای تحقق این مهم در هر دوره سفرهای استانی مبالغی را اختصاص داده و تاکنون ۵ هزار زندانی آزاد شده اند.

وی افزود: سال گذشته ۱۲هزار و ۷۸۳ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد با کمک خیرین و بخشی از کمکهای دولت آزاد شدند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۹۳۰ نفر از طریق پرداخت منابع مالی و مابقی نیز با گرفتن رضایت طرفین دعوا آزاد شدند.

قائم مقاوم وزیردادگستری اعلام کرد: براساس مصوبه دولت صندوق تامین خسارتهای بدنی باید ۴۰ میلیارد تومان به ستاد دیه پرداخت کند که در ۴ ماه نخست امسال ۱۷ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

سعیدی در مورد حق بیمه بالای شخص ثالث موتور سواران گفت:

برای تسهیل و ایجاد انگیزه دارندگان موتورسیکلت با همکاری بیمه ایران تعرفه بیمه موتورسیکلتها به ۸۳ هزار تومان کاهش یافت که تا پایان سال اجرایی می شود.

خدا کنه اجرا بشه اما مشخص نیست تا چه سقف پوشش میده و آیا پوشش سرنشین رو هم ارائه میده یا نـــه ؟؟؟

شایسته فر
11-06-1391, 12:06 قبل از ظهر
اونایی که الان بیمه می کنن تکلیفشون چیه؟؟
مبلغ مابدتفاوتو بر می گردونن؟
البته فکر نمی کنم این کارو بکنن، عکسش این قضیه همیشه اجرا میشه!!

02109002
11-06-1391, 12:10 قبل از ظهر
اونایی که الان بیمه می کنن تکلیفشون چیه؟؟
مبلغ مابدتفاوتو بر می گردونن؟
البته فکر نمی کنم این کارو بکنن، عکسش این قضیه همیشه اجرا میشه!!

زمانی که طرح اجرا بشه ، حق بیمه شرکت بیمه ایران 83 هزار تومان پرداخت میشه قبل از اون هر کجا که بیمه شد نرخ محاسبه شد باید پرداخت بشه

خیر ، این طرح برای زمانی است که اجرا بشه و بیمه نامه بعد از اجرا شدن طرح صادر بشه

Mojtaba180
12-06-1391, 02:43 بعد از ظهر
آقا ایشالا که احرا بشه ولی اگرم بشه بعد چند ماه پشیمون میشن و برنامه رو لغو میکنن و تمام بیمه نامه های 83تومانی رو تا زمانی که باقیه پول بیمه نامه رو ندن فاقد اعتبار میدونن
به افتخار بیمه مرکزی:5::5::5::5::5:

02109002
13-06-1391, 12:48 قبل از ظهر
آقا ایشالا که احرا بشه ولی اگرم بشه بعد چند ماه پشیمون میشن و برنامه رو لغو میکنن و تمام بیمه نامه های 83تومانی رو تا زمانی که باقیه پول بیمه نامه رو ندن فاقد اعتبار میدونن
به افتخار بیمه مرکزی:5::5::5::5::5:

فعلا که چیزی مشخص نیست ، باید صبر کرد و دید چه خواهد شد

amir.cdi
13-06-1391, 10:59 قبل از ظهر
من دیروز که از گمرک میومدم سر را یاده این تایپیک افتادم رفتم بیمه رازی گفت هنوز به ما چیزی نگفتن
تا گفتم 85 تومن یارو میخواست بزنه تو سرم :27:
::::::::::::::::::::::::::::::
ببینم هر سال چقدر جریمه میخوره اونای که بیمه ندارن ؟
موتور من از 88 بیمه نداره

02109002
13-06-1391, 01:22 بعد از ظهر
من دیروز که از گمرک میومدم سر را یاده این تایپیک افتادم رفتم بیمه رازی گفت هنوز به ما چیزی نگفتن
تا گفتم 85 تومن یارو میخواست بزنه تو سرم :27:
::::::::::::::::::::::::::::::
ببینم هر سال چقدر جریمه میخوره اونای که بیمه ندارن ؟
موتور من از 88 بیمه نداره
امیر جان

متن خبر رو با دقت نخوندی داداش

نوشته بیمه ایران

برا بیمه رازی تا جائی که یادم بود روزی 280 تومن جریمه میخورد

mostafa71
13-06-1391, 01:59 بعد از ظهر
ای بابا هم اینا میفهمن ما میخوایم موتور بخریم بیمه و بنزینو گرون میکنن :icon_pf _99_::icon_pf _99_::icon_pf _99_:

amir.cdi
13-06-1391, 05:41 بعد از ظهر
امیر جان

برا بیمه رازی تا جائی که یادم بود روزی 280 تومن جریمه میخورد
ببینم چه جوری میشه از زیرش در رفت
میگن اگه سند بزنی 0میشه درسته؟

02109002
13-06-1391, 10:11 بعد از ظهر
ببینم چه جوری میشه از زیرش در رفت
میگن اگه سند بزنی 0میشه درسته؟
بله اگه سند بخوره صفر میشه

اما خودشون با یه روشی بیمه نامه صادر میکنن که اگه سابقه نداشته باشه از بیمه نامه ای با دوسال سابقه کمتر در میاد

اما یه توصیه :

بهتره تو بیمه ایران بیمه کنید
حتما" پوشش سرنشین و تعهدات کامل رو خریداری کنید

چون بیمه نامه رو نباید برای ترس از مامور و ... خریداری کرد باید به عنوان پشتیبانی در زمان وقوع حادثه به آن فکر کرد

pako
16-06-1391, 12:43 بعد از ظهر
هر روز یه قانون مسخره درست میکنن.بیمه برای خودش قانون میزاره و پلیس هم برای خودش

موتور صفر رو بردم بیمه کنم میگفتن باید سند داشته باشی
بردم سند بگیرم گفتن باید بیمه باشه
صد جا رفتم
اخر یجا اشنا بود بدون سند بیمه کرد بعد بردم سند دادن.قیمتش هم حدود 120 شد بیمه ایران کامل

02109002
17-06-1391, 05:49 بعد از ظهر
هر روز یه قانون مسخره درست میکنن.بیمه برای خودش قانون میزاره و پلیس هم برای خودش

موتور صفر رو بردم بیمه کنم میگفتن باید سند داشته باشی
بردم سند بگیرم گفتن باید بیمه باشه
صد جا رفتم
اخر یجا اشنا بود بدون سند بیمه کرد بعد بردم سند دادن.قیمتش هم حدود 120 شد بیمه ایران کامل

با سلام

این موارد به ندرت پیش میاد ...

هنگام خرید موتور صفر کیلومتر برگ فروشی به خریدار داده میشه که حاوی مشخصات موتور مذکور و ممهور به مهر فروشگاه است

با در دست داشتن همین برگه میتونید نسبت به خرید بیمه نامه اقدام کنید

پایدار باشید

pako
18-06-1391, 01:59 بعد از ظهر
با سلام

این موارد به ندرت پیش میاد ...

هنگام خرید موتور صفر کیلومتر برگ فروشی به خریدار داده میشه که حاوی مشخصات موتور مذکور و ممهور به مهر فروشگاه است

با در دست داشتن همین برگه میتونید نسبت به خرید بیمه نامه اقدام کنید

پایدار باشید

خوب بخشنامه جدید بیمه بود که بدون سند بیمه نکنن .
وگرنه چند تا نمایندگی بیمه بردم الکی که خودشونو رو از کارمزد بیمه محروم نکردن