PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفرود-استان مازندران (بازگشت بچه های قدیم سایت)

Red Hat
10-06-1391, 11:29 بعد از ظهر
ساعت 3 صبح همراه با 2 تا از بچه ها از سمت جاده چالوس رفتیم برای یه آفرود خفن سنگین. البته چون هیچ کدوممون روز قبلش نخوابیده بودیم، اول های جاده چالوس زدیم کنار برای خواب، یعنی یه جورایی ساعت 7 راه افتادیم. ادامش رو تو عکس ها ببینید!!! البته اگه طرفدار داشته باشه بازم عکس میزارم.

برای بچه هایی که نمیشناسن:

کلاه زرد: خودم
کلاه مشکی: سعید
کلاه قرمز: سروش

جاده چالوس

[Only registered and activated users can see links]

اتوبان کرج

در حال سوار کردن موتور بر روی یدک کش

وسط جنگل های نور

02109002
10-06-1391, 11:31 بعد از ظهر
بسیار عالی بود حمید جان

خوشحالم که دوباره .....

مشتاقانه منتظر ادامه تصاویر هستیم

3 روز افرود فشرده و بیاد موندنی بود . دیدن مناطق بکری تعداد انگشت شماری ازش دیدن کردن. حمید یکی از معدود افرودرهایی هست که سفر باهاش خوش میگذره چون ادم با نظمی هست و همکاری متقابلی داره . سعید هم که بچه با عشق اگه نبود برنامه بی انرژی میشد . تو این سفر من دوربین رو کلا غلاف کردم چون حمید یه بهترش رو اورده بود البته یکم کادربندیش تو دیوار بود که اونم یه جلسه خصوصی براش میزارم ردیف میشه :d یه جی پی اس خفن هم اورده بود که کلی باهاش حال کردیم و اکثر مسیرهای ناشناخته و بی جاده رو با کمک اون پیدا میکردیم . در کل سفر متفاوت و خوبی بود ولی دیگه ظرفیت روانمون پر شده دیگه جوابمونو نمیده شدیدا به فکر یه موتور درست درمون هستیم که ارزش یدک کشیدن رو داشته باشه.
خسته نباشی سروش جان

خیلی خوشحالم که دوستان آفرودی قدیم دوباره دارن دور هم جمع میشن

ایشاا... به هر موتوری که دوست داری در آینده بسیار نزدیک خواهی رسید

اما :

نباس روان رو فراموش کرد :| این نکته مد نظرت باشه

Kenji
10-06-1391, 11:32 بعد از ظهر
فوق العاده بودن عکسها....

خوشحالم که سه تا از بچه های آفرودی سایت دوباره فعال شدن.

خوشحالم که خودتم برگشتی که جات خیلی خالی بود.

Mohammad aghili
10-06-1391, 11:48 بعد از ظهر
بازگشت غرور آفرین شما عزیزان را به پرشین موتور (دیار آفرودیان روانی) تبریک میگوییم

حالا تعریف کنید این همه مدت کجا بودییییین؟:27:

Red Hat
10-06-1391, 11:55 بعد از ظهر
ادامه عکس ها فردا . خیلی خستم تازه رسیدم :)

شایسته فر
11-06-1391, 12:12 قبل از ظهر
دادا لینک عکسها موردداره، باز نمیشن:bunnyearsmiley:

02109002
11-06-1391, 12:16 قبل از ظهر
دادا لینک عکسها موردداره، باز نمیشن:bunnyearsmiley:
برا ما که دیده میشه

با یه مرورگر دیگه تست کن

کش رو ریست کن

ali_r
11-06-1391, 12:37 قبل از ظهر
همه عکسا دیده میشن خیلی عالی

soroush adventure
11-06-1391, 12:46 قبل از ظهر
3 روز افرود فشرده و بیاد موندنی بود . دیدن مناطق بکری تعداد انگشت شماری ازش دیدن کردن. حمید یکی از معدود افرودرهایی هست که سفر باهاش خوش میگذره چون ادم با نظمی هست و همکاری متقابلی داره . سعید هم که بچه با عشق اگه نبود برنامه بی انرژی میشد . تو این سفر من دوربین رو کلا غلاف کردم چون حمید یه بهترش رو اورده بود البته یکم کادربندیش تو دیوار بود که اونم یه جلسه خصوصی براش میزارم ردیف میشه :d یه جی پی اس خفن هم اورده بود که کلی باهاش حال کردیم و اکثر مسیرهای ناشناخته و بی جاده رو با کمک اون پیدا میکردیم . در کل سفر متفاوت و خوبی بود ولی دیگه ظرفیت روانمون پر شده دیگه جوابمونو نمیده شدیدا به فکر یه موتور درست درمون هستیم که ارزش یدک کشیدن رو داشته باشه.

dariush
11-06-1391, 01:09 قبل از ظهر
به به دوستان چه کردند
جای مارو هم خالی میکردین
مشکلی برای رفت و امد و موتور ها در بین راه و توی افرود به وجود نیومد ؟

SAEED
11-06-1391, 01:44 قبل از ظهر
بهترین و به یاد موندنی ترین off road بود که رفتم تنها مشکل شرجی بودن هوا بود که در مقابل لذتی که از off road میبردیم به چشم نمی اومد
البته به خاطر همراهی حمید و سروش

مصطفی
11-06-1391, 08:08 قبل از ظهر
خسته نباشید بچه ها redhotجان میشه عکس از یدک کشت برا من بذاری.چند وقته میخوام بسازم دنبال یه طرحی .عکسی.چیزییم.ممنون

Kenji
11-06-1391, 08:21 قبل از ظهر
خسته نباشید بچه ها redhotجان میشه عکس از یدک کشت برا من بذاری.چند وقته میخوام بسازم دنبال یه طرحی .عکسی.چیزییم.ممنون

گمونم سروش در این مورد خیلی صحبت کرده و عکس زیاد گذاشته.

nopo
11-06-1391, 08:33 قبل از ظهر
بسيار عالي بود.
منتها يك موردي هست كه بايد بگم.در مورد بستن موتورها كاربسيار خوبي بود اما در مواردي درمورد موتورهاي چيني ديده شده كه پس از طي مسافتي دنده درگير شده و راننده متوجه نشده وبه همين دليل گيربكس به فنا رفته.وقتي موتور چيني رو ميبنديد حتما حتما زنجير رو باز كنيد تا عاقبت بخير بشيد!:clap:
اقا از اون تصاوير آس بزاريد ما بي صبرانه منتظريم

nopo
11-06-1391, 09:24 قبل از ظهر
بسیار عالی بود.

اسپم.
براي تشكر كردن فقط كليك بر روي كليد تشكر.
يا ايهاالسپميون لا اسپم, خالدين فيها عبدا!!!

Red Hat
11-06-1391, 10:40 قبل از ظهر

حالا من زیاد آدمی نیستم که پپسی باز کنم برای کسی ولی سروش یکی از معدود آدم هایی هست که آفرود و مسافرت باهاش حال میده. اصلآ بچه سوسول نیست که بره رو اعصابت. کلآ بچه خیلی باحالی هست برای مسافرت

الآن 3 ماه هست که قراره یه کلاس برای ما بزاری....

سری بعد با کراس...

bibak
15-06-1391, 08:42 بعد از ظهر
ساعت 3 صبح همراه با 2 تا از بچه ها از سمت جاده چالوس رفتیم برای یه آفرود خفن سنگین. البته چون هیچ کدوممون روز قبلش نخوابیده بودیم، اول های جاده چالوس زدیم کنار برای خواب، یعنی یه جورایی ساعت 7 راه افتادیم. ادامش رو تو عکس ها ببینید!!! البته اگه طرفدار داشته باشه بازم عکس میزارم.

سلام داداش من که نتونستم عکسار ببینم بچه کلاردشتم
افرو داتون کجاست
من تو کار متورم اگه خدا ی نکرده قطعه ای چیزی نیازتون شد بهم بگین
من خودم تاز یه فلات 250 اوردم هنوز راه نیافتادم؟
منطقع های برا افرودو یجا هایم رو میشناسم که از کلاردشت میتونید چالوسو ببینید جا برا افرود زیاد هست خودتون میتونید ببینید ؟
09372133040 خوش حال میشم ببینمتون امادگی برا میزبانیرم دارم؟

soroush adventure
17-06-1391, 08:21 بعد از ظهر
22579