PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره فروش دولفین 125 و خرید موتور جدید تا 1 الی 1500

Amir18313
08-06-1391, 08:54 بعد از ظهر
با درود بر همه

بنده یک دانشجو ساکن اصفهان هستم.

یدونه دولفین 125بدون کلاج دارم
[Only registered and activated users can see links]
مدل 88 رنگ نقره ای که بیمش تا روز 30 تیرماه 1391 اعتبار داره و 3سال تخفیف اگر اشتباه نکنم(تاحالا از بیمش استفاده نشده خدارا شکر) کارت موتور و سوخت و ... هم تکمیله.

مشکلاتی که این موتور داره: رینگش به دلیل شکستن اسپوک چرخش تاب برداشته گذاشتم برای تعمیر همین امروز(ظهر این اتفاق افتاد). دلیلش هم این است که من داخل پارکینگ با زنجیر قفلش میکنم و همسایمون که دوتا ماشین داره هی موتور من را جابه جا میکنه تا ماشین بزاره روم هم نمیشه بهش بگم ماشین نزار.مثل همه موتورها هم خط و خش داره و چندجا فلاپش ترک داره ولی توی چشم نیست و نیازی به تعویض نداره بنظر بنده.
از لحاظ فنی هم سالمه و تاحالا خداراشکر فقط روغنش را عوض کردم. تاحالا هم چندباز تا نزدیک 80تا باهاش رفتم ولی چون ترسیدم زود سرعت را آوردم پایین حالا نمیدونم بیشتر از این میره یانه!!!
من ازش خیلی راضی هستم موتور نرمی است و تاحالا اذیتم نکرده خداراشکر و خودمم توی رانندگی خیلی رعایت میکنم.

----------------------------------------------------------

مشاوره

میخوام موتور را به یاری خدا بفروشم ولی نمیدونم چقدر قیمت داره و چند میتونم بفروشمش و بجاش موتور جدید بگیرم.
موتور جدید اگر تا رنج فروش گیرم میاد که هیچ اگر نه درصورت امکان بطور قسطی درصورت امکان بگیرم. همچنین باز هم درصورت امکان موتور صفر میخوام تا 1-1200 و نهایت 1500 درصورت اینکه موتور مورد نظرم توی این رنج نباشه دست دوم تمیز.

موتوری میخوام کم خرج و کم قیمت ولی دیگه بدون کلاج نمیخوام. خودم طرح ریس دوست دارم طرح پولسار و ... .
موتوری میخوام قشنگ چون قیافه موتور برام مهمه. سرعتش هم مهم نیست چون اهل سرعت نیستم و تاحالا بیشتر از همون 80 تا نرفتم.

راهنمایی کنید ممنون میشم.

Amir18313
09-06-1391, 10:42 بعد از ظهر
همچنان نیازمند یازی سبزتان هستم :pm:

Amir18313
11-06-1391, 12:08 قبل از ظهر
:fingersmiley::au:

2011amir2011
28-03-1393, 01:18 قبل از ظهر
سلام داداش ، هنوز موتورت موجوده؟

MANHUNT
28-03-1393, 11:38 قبل از ظهر
سلام دوست عزيز با اين بودجه كه موتور صفر نميشه گرفت اما ميشه سي جي دست دوم در حد گرفت براي قسطي هم باز بودجتون كمه مغازه دار با كمتر پيش ٣ تومن كار نميكنه يا به قول معروف باسش نميصرفه از يه طرف با همين بودجه ٣ تومن براي خريد موتور قسطي بهره ي زيادي رو قيمت اصلي موتور مياد پس بي خيال قسطي بشي بهتره

Sooli
28-03-1393, 12:45 بعد از ظهر
دوستان تاپیک قدیمیه...
فک نکنم این بنده خدا دیگه بیاد بهش سر بزنه.

MANHUNT
28-03-1393, 01:00 بعد از ظهر
أصلا حواسم به تاريخ تاپيك نبود